De site voor alle sporten
De site voor alle sporten
Klik op een maand om uit te breiden / verkleinen
Datum | Plaats / Land | Onderdeel | Competitie | Winnaar / Status |
---|---|---|---|---|
04/02 - 11/02 | TUR | Ski - O - Europese Kampioenschappen | Oriënteringsporten | Beëindigd |
09/02 - 10/02 | RSA | Wereldbeker - Cape Town | Triathlon | Beëindigd |
13/02 - 17/02 | USA | FEI Nations Cup - Amerika - Wellington | Paardensport | Beëindigd |
16/02 - 17/02 | AZE | Wereldbeker Trampoline - Baku | Gymnastiek | Beëindigd |
18/02 - 24/02 | Algiers | Afrikaans Kampioenschap Junioren | Schermen | Beëindigd |
20/02 - 23/02 | UAE | FEI Nations Cup - Midden-Oosten - Abu Dhabi | Paardensport | Beëindigd |
20/02 - 28/02 | IND | Wereldbeker Pistool en Geweer - New Delhi | Schieten | Beëindigd |
21/02 - 24/02 | AUS | Wereldbeker Artistieke Gymnastiek - Melbourne | Gymnastiek | Beëindigd |
22/02 - 26/02 | Foggia | Europees Kampioenschap Kadetten | Schermen | Beëindigd |
26/02 - 02/03 | TUR | Europese Kampioenschappen Indoor | Boogschieten | Beëindigd |
27/02 - 03/03 | Foggia | Europees Kampioenschap Junioren | Schermen | Beëindigd |
27/02 - 03/03 | EGY | Wereldbeker - Cairo | Moderne Vijfkamp | Beëindigd |
28/02 - 02/03 | QAT | Global Champions Tour - Doha | Paardensport | Beëindigd |
Datum | Plaats / Land | Onderdeel | Competitie | Winnaar / Status |
---|---|---|---|---|
02/03 | USA | Wereldbeker Artistieke Gymnastiek - Greensboro | Gymnastiek | Beëindigd |
04/03 - 10/03 | Krasnoyarsk | Ski - O - Universiade | Oriënteringsporten | Beëindigd |
08/03 - 09/03 | UAE | World Championship Series - Abu Dhabi | Triathlon | Beëindigd |
08/03 - 10/03 | POR | Wereldbeker Acro - Maia | Gymnastiek | Beëindigd |
08/03 - 15/03 | Las Vegas | Jeugdwereldkampioenschap | Gewichtheffen | Beëindigd |
09/03 | UAE | Gemengde Estafette Series - Abu Dhabi | Triathlon | Beëindigd |
12/03 - 17/03 | USA | FEI Nations Cup Dressuur - Wellington | Paardensport | Beëindigd |
14/03 - 17/03 | AZE | Challenge Cup Artistieke Gymnastiek - Baku | Gymnastiek | Beëindigd |
15/03 - 17/03 | GER | Wereldbeker Artistieke Gymnastiek - Stuttgart | Gymnastiek | Beëindigd |
15/03 - 26/03 | MEX | Wereldbeker Shotgun - Acapulco | Schieten | Beëindigd |
16/03 - 17/03 | AUS | Wereldbeker - Mooloolaba | Triathlon | Beëindigd |
16/03 - 25/03 | Osijek | Europese Kampioenschappen 10m | Schieten | Beëindigd |
17/03 - 24/03 | Osijek | EK 10m Junioren | Schieten | Beëindigd |
19/03 - 24/03 | Piteå | Ski - O - Wereldkampioenschappen | Oriënteringsporten | Beëindigd |
20/03 - 23/03 | QAT | Wereldbeker Artistieke Gymnastiek - Doha | Gymnastiek | Beëindigd |
20/03 - 24/03 | SWE | Ski - O - Europees Kampioenschap Jeugd | Oriënteringsporten | Beëindigd |
20/03 - 24/03 | SWE | Ski - O - Wereldkampioenschappen Junioren | Oriënteringsporten | Beëindigd |
22/03 - 24/03 | USA | Wereldbeker Acro - Las Vegas | Gymnastiek | Beëindigd |
23/03 | GBR | Wereldbeker Artistieke Gymnastiek - Birmingham | Gymnastiek | Beëindigd |
24/03 | ESP | Triathlon European Cup - Huelva | Triathlon | Beëindigd |
29/03 - 31/03 | POR | Wereldbeker Aerobics - Catanhede | Gymnastiek | Beëindigd |
30/03 - 31/03 | NZL | Wereldbeker - New Plymouth | Triathlon | Beëindigd |
Datum | Plaats / Land | Onderdeel | Competitie | Winnaar / Status |
---|---|---|---|---|
05/04 - 06/04 | SUI | Wereldbeker - Meiringen | Muurklimmen | Beëindigd |
05/04 - 07/04 | ITA | Wereldbeker Ritmische Gymnastiek - Pesaro | Gymnastiek | Beëindigd |
05/04 - 07/04 | POR | European Cup - Lagos | Inline-skaten | Beëindigd |
05/04 - 16/04 | UAE | Wereldbeker Shotgun - Al Ain | Schieten | Beëindigd |
06/04 - 13/04 | Batumi | Europees Kampioenschap | Gewichtheffen | Beëindigd |
06/04 - 14/04 | Torun | Wereldkampioenschap Junioren | Schermen | Beëindigd |
06/04 - 14/04 | Torun | Wereldkampioenschap Kadetten | Schermen | Beëindigd |
07/04 | JAP | Wereldbeker Artistieke Gymnastiek - Tokyo | Gymnastiek | Beëindigd |
10/04 - 14/04 | Szczecin | EK Artistieke Gymnastiek | Gymnastiek | Beëindigd |
10/04 - 14/04 | BUL | Wereldbeker - Sofia | Moderne Vijfkamp | Beëindigd |
11/04 - 13/04 | MEX | Global Champions Tour - Mexico City | Paardensport | Beëindigd |
12/04 - 14/04 | BEL | Wereldbeker Acro - Puurs | Gymnastiek | Beëindigd |
12/04 - 14/04 | BUL | Wereldbeker Ritmische Gymnastiek - Sofia | Gymnastiek | Beëindigd |
12/04 - 14/04 | GER | European Cup - Geisingen | Inline-skaten | Beëindigd |
13/04 - 14/04 | JAP | Wereldbeker Aerobics - Tokio | Gymnastiek | Beëindigd |
13/04 - 14/04 | RUS | Wereldbeker - Moskou | Muurklimmen | Beëindigd |
14/04 | Moreton Bay | Kampioenschappen Oceanië | Triathlon | Beëindigd |
18/04 - 20/04 | USA | Global Champions Tour - Miami Beach | Paardensport | Beëindigd |
18/04 - 28/04 | Ningbo | Aziatisch Kampioenschap | Gewichtheffen | Beëindigd |
19/04 - 21/04 | UZB | Wereldbeker Ritmische Gymnastiek - Tashkent | Gymnastiek | Beëindigd |
19/04 - 21/04 | JAP | Wereldbeker Parkour - Hiroshima | Gymnastiek | Beëindigd |
20/04 - 21/04 | BLR | Wereldbeker Trampoline - Minsk | Gymnastiek | Beëindigd |
21/04 - 28/04 | Guatemala City | Panamerikaans Kampioenschap | Gewichtheffen | Beëindigd |
21/04 - 29/04 | CHN | Wereldbeker Pistool en Geweer - Beijing | Schieten | Beëindigd |
22/04 - 28/04 | COL | Wereldbeker - Medellin | Boogschieten | Beëindigd |
23/04 - 30/04 | Cairo | Afrikaans Kampioenschap | Gewichtheffen | Beëindigd |
26/04 - 28/04 | AZE | Wereldbeker Ritmische Gymnastiek - Baku | Gymnastiek | Beëindigd |
26/04 - 28/04 | GER | European Cup - Gross-Gerau | Inline-skaten | Beëindigd |
27/04 | POR | Triathlon European Cup - Quarteira | Triathlon | Beëindigd |
27/04 - 28/04 | Pontevedra | WK Duathlon | Triathlon | Beëindigd |
27/04 - 28/04 | BER | World Championship Series - Bermuda | Triathlon | Beëindigd |
27/04 - 28/04 | CHN | Wereldbeker - Chongqing | Muurklimmen | Beëindigd |
30/04 | Pontevedra | Wereldkampioenschap Cross Triathlon | Triathlon | Beëindigd |
Datum | Plaats / Land | Onderdeel | Competitie | Winnaar / Status |
---|---|---|---|---|
01/05 - 06/05 | HUN | Wereldbeker - Székesfehérvár | Moderne Vijfkamp | Beëindigd |
02/05 | Pontevedra | WK Aquathlon | Triathlon | Beëindigd |
02/05 - 05/05 | MEX | FEI Nations Cup - Amerika - Coapexpan | Paardensport | Beëindigd |
03/05 - 05/05 | CHN | Global Champions Tour - Shanghai | Paardensport | Beëindigd |
03/05 - 05/05 | ESP | Wereldbeker Ritmische Gymnastiek - Guadalajara | Gymnastiek | Beëindigd |
03/05 - 05/05 | Monterrey | Amerikaans Kampioenschap | Triathlon | Beëindigd |
03/05 - 05/05 | NED | European Cup - Holland Cup Heerde | Inline-skaten | Beëindigd |
04/05 | Pontevedra | WK Lange Afstand | Triathlon | Beëindigd |
04/05 - 05/05 | ESP | Wereldbeker - Madrid | Triathlon | Beëindigd |
04/05 - 05/05 | CHN | Wereldbeker - Wujiang | Muurklimmen | Beëindigd |
06/05 - 12/05 | CHN | Wereldbeker - Shanghai | Boogschieten | Beëindigd |
07/05 - 18/05 | KOR | Wereldbeker Shotgun - Changwon | Schieten | Beëindigd |
11/05 | POR | Sprint Triathlon European Cup - Sines | Triathlon | Weldra |
11/05 - 12/05 | CHN | Wereldbeker - Chengdu | Triathlon | Beëindigd |
16/05 - 19/05 | FRA | FEI Nations Cup - Europa Divisie 1 - La Baule | Paardensport | Beëindigd |
16/05 - 19/05 | Compiègne | FEI Nations Cup Dressuur - Compiègne | Paardensport | Beëindigd |
16/05 - 19/05 | Baku | EK Ritmische Gymnastiek | Gymnastiek | Beëindigd |
16/05 - 19/05 | Baku | EK Ritmische Gymnastiek Junioren | Gymnastiek | Beëindigd |
17/05 - 19/05 | ESP | Global Champions Tour - Madrid | Paardensport | Beëindigd |
17/05 - 19/05 | NED | European Cup - Gera | Inline-skaten | Beëindigd |
18/05 | POL | Sprint Triathlon European Cup - Olsztyn | Triathlon | Weldra |
18/05 - 19/05 | Yokohama | World Championship Series - Yokohama | Triathlon | Beëindigd |
18/05 - 19/05 | GER | Wereldbeker - München | Muurklimmen | Beëindigd |
19/05 - 21/05 | CHN | Wereldbeker Artistieke Gymnastiek - Zhaoqing | Gymnastiek | Beëindigd |
20/05 - 26/05 | TUR | Wereldbeker - Antalya | Boogschieten | Beëindigd |
21/05 - 27/05 | CZE | Wereldbeker - Prague | Moderne Vijfkamp | Beëindigd |
23/05 - 26/05 | DEN | FEI Nations Cup Dressuur - Uggerhalne | Paardensport | Beëindigd |
23/05 - 26/05 | GBR | FEI Nations Cup Eventing - Houghton Hall | Paardensport | Beëindigd |
23/05 - 26/05 | CRO | Wereldbeker Artistieke Gymnastiek - Osijek | Gymnastiek | Beëindigd |
24/05 - 31/05 | SWE | Wereldkampioenschap Mennen | Paardensport | Weldra |
24/05 - 31/05 | GER | Wereldbeker Pistool en Geweer - München | Schieten | Beëindigd |
25/05 - 26/05 | ITA | Wereldbeker - Cagliari | Triathlon | Beëindigd |
28/05 - 02/06 | CAN | FEI Nations Cup - Amerika - Langley | Paardensport | Beëindigd |
29/05 - 02/06 | Plovdiv | Europees Kampioenschap U-23 | Schermen | Beëindigd |
30/05 - 01/06 | GER | Global Champions Tour - Hamburg | Paardensport | Beëindigd |
30/05 - 02/06 | SUI | FEI Nations Cup - Europa Divisie 1 - St Gallen | Paardensport | Beëindigd |
30/05 - 02/06 | SLO | Wereldbeker Artistieke Gymnastiek - Koper | Gymnastiek | Beëindigd |
31/05 - 02/06 | Weert | Europese Kampioenschappen | Triathlon | Beëindigd |
Datum | Plaats / Land | Onderdeel | Competitie | Winnaar / Status |
---|---|---|---|---|
01/06 - 02/06 | MRI | Afrikaanse Kampioenschappen | Triathlon | Beëindigd |
01/06 - 08/06 | Suva | Wereldkampioenschap Junioren | Gewichtheffen | Beëindigd |
03/06 - 15/06 | Helsingborg | Wereldkampioenschap Klassiek | Powerlifting | Beëindigd |
04/06 - 09/06 | Drzonkow | Europees Kampioenschap Junioren | Moderne Vijfkamp | Beëindigd |
05/06 - 09/06 | ITA | FEI Nations Cup Eventing - Pratoni Del Vivaro | Paardensport | Beëindigd |
06/06 - 08/06 | FRA | Global Champions Tour - Cannes | Paardensport | Beëindigd |
07/06 - 08/06 | USA | Wereldbeker - Vail | Muurklimmen | Beëindigd |
08/06 | UKR | Sprint Triathlon European Cup - Dnipro | Triathlon | Beëindigd |
08/06 - 09/06 | GBR | World Championship Series - Leeds | Triathlon | Beëindigd |
08/06 - 09/06 | MEX | Wereldbeker - Huatulco | Triathlon | Beëindigd |
08/06 - 10/06 | POL | Bycicle - O - Europese Kampioenschappen | Oriënteringsporten | Beëindigd |
08/06 - 10/06 | FRA | European Cup - Les Trois Routes | Inline-skaten | Geannuleerd |
08/06 - 10/06 | Helsingborg | WK Klassiek Junioren | Powerlifting | Beëindigd |
10/06 - 16/06 | s-Hertogenbosch | Wereldkampioenschappen | Boogschieten | Beëindigd |
13/06 - 16/06 | POL | FEI Nations Cup - Europa Divisie 1 - Sopot | Paardensport | Beëindigd |
13/06 - 18/06 | Chiba | Aziatische Kampioenschappen | Schermen | Beëindigd |
14/06 - 16/06 | SWE | Global Champions Tour - Stockholm | Paardensport | Beëindigd |
15/06 | GBR | Gemengde Estafette Series - Nottingham | Triathlon | Beëindigd |
15/06 - 16/06 | KAZ | Wereldbeker - Astana | Triathlon | Beëindigd |
17/06 - 22/06 | Düsseldorf | Europese Kampioenschappen | Schermen | Beëindigd |
17/06 - 23/06 | NED | FEI Nations Cup Dressuur - Geesteren | Paardensport | Beëindigd |
20/06 - 22/06 | POR | Global Champions Tour - Estoril | Paardensport | Beëindigd |
20/06 - 23/06 | NED | FEI Nations Cup - Europa Divisie 1 - Geesteren | Paardensport | Beëindigd |
20/06 - 23/06 | Ulaanbaatar | Aziatisch Kampioenschap Artistiek | Gymnastiek | Beëindigd |
20/06 - 23/06 | Gyeongju | Aziatische Kampioenschappen | Triathlon | Beëindigd |
22/06 - 23/06 | BEL | Wereldbeker - Antwerpen | Triathlon | Beëindigd |
22/06 - 29/06 | Minsk | Europese Spelen | Schieten | Beëindigd |
22/06 - 30/06 | Minsk | Europese Spelen - Aerobic | Gymnastiek | Beëindigd |
22/06 - 30/06 | Minsk | Europese Spelen - Ritmische Gymnastiek | Gymnastiek | Beëindigd |
22/06 - 30/06 | Minsk | Europese Spelen - Artistieke Gymnstiek | Gymnastiek | Beëindigd |
22/06 - 30/06 | Minsk | Europese Spelen - Trampoline | Gymnastiek | Beëindigd |
22/06 - 30/06 | Minsk | Europese Spelen - Acrobatische Gymnastiek | Gymnastiek | Beëindigd |
23/06 | DEN | EK Ironman 70.3 | Triathlon | Beëindigd |
23/06 - 29/06 | Minsk | Europese Spelen | Boogschieten | Beëindigd |
23/06 - 29/06 | Idanha-a-Nova | Trail - O - Wereldkampioenschappen | Oriënteringsporten | Beëindigd |
23/06 - 30/06 | La Habana | Panamerikaans Kampioenschap Junioren | Gewichtheffen | Beëindigd |
24/06 - 28/06 | Bamako | Afrikaanse Kampioenschappen | Schermen | Beëindigd |
24/06 - 02/07 | CAN | Panamerikaanse Kampioenschappen | Schermen | Beëindigd |
26/06 - 30/06 | POL | FEI Nations Cup Eventing - Strzegom | Paardensport | Beëindigd |
27/06 - 29/06 | MON | Global Champions Tour - Monaco | Paardensport | Beëindigd |
27/06 - 30/06 | Györ | WK Artistieke Gymnastiek Junioren | Gymnastiek | Beëindigd |
27/06 - 30/06 | Tokyo | Wereldbeker - Wereldbeker Finale | Moderne Vijfkamp | Beëindigd |
27/06 - 30/06 | BLR | Foot O - Europees Kampioenschap Jeugd | Oriënteringsporten | Beëindigd |
28/06 - 29/06 | CAN | World Championship Series - Montreal | Triathlon | Beëindigd |
29/06 | Târgu Mures | Europees Kampioenschap Cross Triathlon | Triathlon | Beëindigd |
29/06 | NED | Sprint Triathlon European Cup - Holten | Triathlon | Beëindigd |
30/06 - 03/07 | Târgu Mures | EK Duathlon | Triathlon | Beëindigd |
30/06 - 11/07 | Lonato | WK Shotgun | Schieten | Beëindigd |
30/06 - 11/07 | Lonato | WK Shotgun Junioren | Schieten | Beëindigd |
Datum | Plaats / Land | Onderdeel | Competitie | Winnaar / Status |
---|---|---|---|---|
01/07 - 07/07 | GER | Wereldbeker - Berlijn | Boogschieten | Beëindigd |
02/07 | Târgu Mures | EK Cross Duathlon | Triathlon | Beëindigd |
03/07 - 07/07 | Napoli | Universiade - Artistiek | Gymnastiek | Beëindigd |
04/07 - 09/07 | Napoli | Universiade | Schermen | Beëindigd |
04/07 - 09/07 | Napoli | Universiade | Schieten | Beëindigd |
05/07 | Târgu Mures | EK Aquathlon | Triathlon | Beëindigd |
05/07 - 06/07 | SUI | Wereldbeker - Villars | Muurklimmen | Beëindigd |
05/07 - 07/07 | FIN | FEI Nations Cup Dressuur - Järvenpää | Paardensport | Beëindigd |
05/07 - 07/07 | FRA | Global Champions Tour - Parijs | Paardensport | Beëindigd |
06/07 - 07/07 | Hamburg | World Championship Series - Hamburg | Triathlon | Beëindigd |
06/07 - 12/07 | DEN | Foot O - Wereldkampioenschap Junioren | Oriënteringsporten | Beëindigd |
07/07 | Târgu Mures | EK Halve Afstand | Triathlon | Beëindigd |
07/07 | Hamburg | Wereldkampioenschap Gemengde Estafette | Triathlon | Beëindigd |
07/07 - 14/07 | Drzonkow | Wereldkampioenschap Junioren | Moderne Vijfkamp | Beëindigd |
07/07 - 14/07 | Barcelona | Wereldkampioenschap Snelheid | Inline-skaten | Beëindigd |
07/07 - 14/07 | Barcelona | Wereldkampioenschap Snelheid Junioren | Inline-skaten | Beëindigd |
08/07 - 15/07 | Gyenesdias | EK Bewegend Doel 50m | Schieten | Beëindigd |
09/07 - 13/07 | Givrins | WK Reining Junioren | Paardensport | Beëindigd |
09/07 - 13/07 | Givrins | Europees Kampioenschap Reining | Paardensport | Beëindigd |
09/07 - 13/07 | Givrins | WK Reining Young Riders | Paardensport | Beëindigd |
09/07 - 13/07 | Napoli | Universiade | Boogschieten | Beëindigd |
09/07 - 14/07 | NED | EK Jumping Young Riders | Paardensport | Beëindigd |
09/07 - 14/07 | NED | EK Jumping Junioren | Paardensport | Beëindigd |
09/07 - 14/07 | NED | EK Jumping Scholieren | Paardensport | Beëindigd |
09/07 - 14/07 | Apia | Oceanisch Kampioenschap Jeugd | Gewichtheffen | Beëindigd |
09/07 - 14/07 | Apia | Oceanisch Kampioenschap | Gewichtheffen | Beëindigd |
09/07 - 14/07 | Apia | Oceanisch Kampioenschap Junioren | Gewichtheffen | Beëindigd |
11/07 - 13/07 | Napoli | Universiade - Ritmische Gymnastiek | Gymnastiek | Beëindigd |
11/07 - 13/07 | FRA | Wereldbeker - Chamonix | Muurklimmen | Beëindigd |
11/07 - 14/07 | SWE | FEI Nations Cup - Europa Divisie 1 - Faslterbo | Paardensport | Beëindigd |
11/07 - 14/07 | SWE | FEI Nations Cup Dressuur - Falsterbo | Paardensport | Beëindigd |
11/07 - 14/07 | Maarsbergen | EK Eventing Junioren | Paardensport | Beëindigd |
11/07 - 14/07 | Maarsbergen | EK Eventing - Young Riders | Paardensport | Beëindigd |
12/07 - 14/07 | FRA | Global Champions Tour - Chantilly | Paardensport | Beëindigd |
13/07 - 14/07 | EST | Triathlon European Cup - Tartu | Triathlon | Beëindigd |
13/07 - 14/07 | HUN | Wereldbeker - Tiszaujvaros | Triathlon | Beëindigd |
15/07 - 23/07 | Budapest | Wereldkampioenschappen | Schermen | Beëindigd |
17/07 - 21/07 | GER | FEI Nations Cup Dressuur - Aachen | Paardensport | Beëindigd |
18/07 - 26/07 | Sofia | Wreldkampioenschap U-19 | Moderne Vijfkamp | Beëindigd |
18/07 - 26/07 | Sofia | Wereldkampioenschap U-17 | Moderne Vijfkamp | Beëindigd |
19/07 - 20/07 | FRA | Wereldbeker - Briançon | Muurklimmen | Beëindigd |
19/07 - 21/07 | Moscow | WK Ritmische Gymnastiek Junioren | Gymnastiek | Beëindigd |
20/07 - 21/07 | CAN | World Championship Series - Edmonton | Triathlon | Beëindigd |
20/07 - 21/07 | CAN | Gemengde Estafette Series - Edmonton | Triathlon | Beëindigd |
24/07 - 28/07 | San Giovanni in Marignano | EK Dressuur Kinderen | Paardensport | Beëindigd |
24/07 - 28/07 | Ermelo | WK Voltige Junioren | Paardensport | Beëindigd |
24/07 - 28/07 | San Giovanni in Marignano | EK Dressuur U-25 | Paardensport | Beëindigd |
24/07 - 28/07 | San Giovanni in Marignano | EK Dressuur Junioren | Paardensport | Beëindigd |
24/07 - 28/07 | San Giovanni in Marignano | EK Dressuur - Young Riders | Paardensport | Beëindigd |
24/07 - 28/07 | IRL | FEI Nations Cup Eventing - Camphire Cappoquin | Paardensport | Beëindigd |
24/07 - 28/07 | Ermelo | Europees Kampioenschap Voltige | Paardensport | Beëindigd |
25/07 - 28/07 | GBR | FEI Nations Cup - Europa Divisie 1 - Hickstead | Paardensport | Beëindigd |
25/07 - 28/07 | GBR | FEI Nations Cup Dressuur - Hickstead | Paardensport | Beëindigd |
25/07 - 30/07 | Lima | Panamerikaanse Spelen | Bowling | Beëindigd |
26/07 - 27/07 | Lima | Panamerikaanse Spelen | Kunstrolschaatsen | Beëindigd |
26/07 - 28/07 | GER | Global Champions Tour - Berlijn | Paardensport | Beëindigd |
26/07 - 28/07 | Kazan | EK Sprinttriathlon | Triathlon | Beëindigd |
26/07 - 30/07 | Lima | Panamerikaanse Spelen | Gewichtheffen | Beëindigd |
27/07 - 29/07 | Lima | Panamerikaanse Spelen | Triathlon | Beëindigd |
27/07 - 30/07 | Lima | Panamerikaanse Spelen | Moderne Vijfkamp | Beëindigd |
27/07 - 31/07 | Lima | Panamerikaanse Spelen - Artistiek | Gymnastiek | Beëindigd |
27/07 - 03/08 | Viborg | Bycicle - O - Wereldkampioenschappen | Oriënteringsporten | Beëindigd |
28/07 - 10/08 | Lima | Panamerikaanse Spelen | Paardensport | Beëindigd |
Datum | Plaats / Land | Onderdeel | Competitie | Winnaar / Status |
---|---|---|---|---|
02/08 - 04/08 | GBR | Global Champions Tour - Londen | Paardensport | Beëindigd |
02/08 - 05/08 | Lima | Panamerikaanse Spelen - Ritmisch | Gymnastiek | Beëindigd |
03/08 - 04/08 | SWE | Sprint Triathlon European Cup - Malmo | Triathlon | Beëindigd |
04/08 - 05/08 | PER | Panamerikaanse Spelen - Trampoline | Gymnastiek | Beëindigd |
04/08 - 11/08 | Lima | Panamerikaanse Spelen | Pelota vasca | Beëindigd |
05/08 - 09/08 | Lima | Panamerikaanse Spelen | Schermen | Beëindigd |
06/08 - 11/08 | Bath | Europees Kampioenschap | Moderne Vijfkamp | Beëindigd |
07/08 - 11/08 | FRA | FEI Nations Cup Eventing - Le Haras du Pin | Paardensport | Beëindigd |
07/08 - 11/08 | IRL | FEI Nations Cup - Europa Divisie 1 - Dublin | Paardensport | Beëindigd |
07/08 - 11/08 | Lima | Panamerikaanse Spelen | Boogschieten | Beëindigd |
08/08 - 10/08 | Lima | Panamerikaanse Spelen | Schieten | Beëindigd |
08/08 - 10/08 | BEL | European Cup - Flanders Grand Prix | Inline-skaten | Beëindigd |
09/08 - 10/08 | Lima | Panamerikaanse Spelen | Inline-skaten | Beëindigd |
09/08 - 11/08 | NED | Global Champions Tour - Valkenswaard | Paardensport | Beëindigd |
10/08 | Lima | Panamerikaanse Spelen | Bodybuilding | Beëindigd |
11/08 - 22/08 | Hachioji | Wereldkampioenschappen | Muurklimmen | Beëindigd |
12/08 - 17/08 | NOR | Foot O - Wereldkampioenschappen | Oriënteringsporten | Beëindigd |
13/08 - 23/08 | FIN | Wereldbeker Shotgun - Lahti | Schieten | Beëindigd |
14/08 - 18/08 | GBR | Europees Kampioenschap Endurance | Paardensport | Beëindigd |
15/08 - 18/08 | Donaueschingen | Europees Kampioenschap Mennen | Paardensport | Beëindigd |
15/08 - 18/08 | Strzegom | EK Pony's | Paardensport | Beëindigd |
16/08 - 18/08 | BLR | Wereldbeker Ritmische Gymnastiek - Minsk | Gymnastiek | Beëindigd |
18/08 | HUN | Sprint Triathlon European Cup - Kecskemét | Triathlon | Beëindigd |
19/08 - 25/08 | Rotterdam | Europees Kampioenschap Jumping | Paardensport | Beëindigd |
19/08 - 25/08 | Rotterdam | Europees Kampioenschap Dressuur | Paardensport | Beëindigd |
19/08 - 25/08 | Madrid | WK Junioren | Boogschieten | Beëindigd |
19/08 - 25/08 | Madrid | WK Kadetten | Boogschieten | Beëindigd |
21/08 - 24/08 | Rabat | Afrikaanse Spelen | Paardensport | Beëindigd |
21/08 - 26/08 | Rotterdam | EK Para-Dressuur | Paardensport | Beëindigd |
22/08 - 30/08 | Las Vegas | WK 10 Pin Dames | Bowling | Beëindigd |
22/08 - 30/08 | Arco di Trento | WK Jeugd | Muurklimmen | Beëindigd |
23/08 - 25/08 | ROU | Wereldbeker Ritmische Gymnastiek - Cluj-Napoca | Gymnastiek | Beëindigd |
23/08 - 25/08 | Weiden | Europees Kampioenschap Laser-Run | Moderne Vijfkamp | Weldra |
24/08 - 25/08 | CZE | Wereldbeker - Karlovy Vary | Triathlon | Beëindigd |
24/08 - 25/08 | Rabat | Afrikaanse Spelen | Triathlon | Beëindigd |
25/08 - 30/08 | Rabat | Afrikaanse Spelen | Gewichtheffen | Beëindigd |
25/08 - 30/08 | Rabat | Afrikaanse Spelen | Schieten | Beëindigd |
26/08 - 29/08 | MAR | Afrikaanse Spelen - Artistieke Gymnastiek | Gymnastiek | Beëindigd |
26/08 - 30/08 | MAR | Afrikaanse Spelen | Schermen | Beëindigd |
26/08 - 30/08 | Casablanca | Afrikaanse Spelen | Boogschieten | Beëindigd |
26/08 - 01/09 | Pamplona | Europees Kampioenchap Snelheid | Inline-skaten | Beëindigd |
26/08 - 01/09 | Pamplona | EK Snelheid Junioren A | Inline-skaten | Beëindigd |
26/08 - 03/09 | BRA | Wereldbeker Pistool en Geweer - Rio de Janeiro | Schieten | Beëindigd |
28/08 - 01/09 | Luhmühlen | Europees Kampioenschap Eventing | Paardensport | Beëindigd |
29/08 - 01/09 | SUI | World Championship Series - Lausanne | Triathlon | Beëindigd |
30/08 - 01/09 | RUS | Wereldbeker Ritmische Gymnastiek - Kazan | Gymnastiek | Beëindigd |
Datum | Plaats / Land | Onderdeel | Competitie | Winnaar / Status |
---|---|---|---|---|
02/09 - 07/09 | Lac La Biche | World 3D Championships | Boogschieten | Beëindigd |
02/09 - 09/09 | Budapest | Wereldkampioenschappen | Moderne Vijfkamp | Beëindigd |
02/09 - 09/09 | Budapest | Wereldkampioenschap Laser-Run | Moderne Vijfkamp | Beëindigd |
03/09 - 17/09 | Lonato | EK Shotgun | Schieten | Beëindigd |
03/09 - 17/09 | Lonato | EK Shotgun Junioren | Schieten | Beëindigd |
04/09 - 08/09 | Mezohegyes | WK Mennen - Jonge Paarden | Paardensport | Beëindigd |
05/09 - 13/09 | Kampala | Afrikaans Kampioenschap Jeugd | Gewichtheffen | Beëindigd |
05/09 - 13/09 | Kampala | Afrikaans Kampioenschap Junioren | Gewichtheffen | Beëindigd |
06/09 - 07/09 | Moscow | Wereldbeker - Finale | Boogschieten | Beëindigd |
06/09 - 08/09 | ITA | Global Champions Tour - Rome | Paardensport | Beëindigd |
06/09 - 08/09 | POR | Wereldbeker Ritmische Gymnastiek - Portimão | Gymnastiek | Beëindigd |
06/09 - 08/09 | HUN | Wereldbeker Artistieke Gymnastiek - Szombathely | Gymnastiek | Beëindigd |
07/09 - 08/09 | Banyoles | Wereldbeker - Banyoles | Triathlon | Beëindigd |
11/09 - 15/09 | Drebkau | Wereldkampioenschap Mennen Tweespan | Paardensport | Beëindigd |
12/09 - 14/09 | FRA | Global Champions Tour - Saint-Tropez | Paardensport | Beëindigd |
12/09 - 15/09 | Almere | EK Lange Afstand | Triathlon | Beëindigd |
14/09 | Valencia | EK U-23 | Triathlon | Beëindigd |
14/09 - 15/09 | FRA | Wereldbeker Artistieke Gymnastiek - Parijs | Gymnastiek | Beëindigd |
16/09 - 22/09 | Baku | WK Ritmische Gymnastiek | Gymnastiek | Beëindigd |
17/09 - 18/09 | San Rossore | WK Endurance Junioren en Young Riders | Paardensport | Beëindigd |
18/09 - 27/09 | Pattaya | Wereldkampioenschappen | Gewichtheffen | Beëindigd |
19/09 - 22/09 | BEL | FEI Nations Cup Eventing - Waregem | Paardensport | Beëindigd |
19/09 - 22/09 | POR | Wereldbeker Artistieke Gymnastiek - Guimaraes | Gymnastiek | Beëindigd |
20/09 - 30/09 | Almaty | Aziatisch Kampioenschap Shotgun | Schieten | Beëindigd |
21/09 - 22/09 | San Rossore | WK Endurance Jonge Paarden | Paardensport | Beëindigd |
21/09 - 22/09 | RUS | Wereldbeker Trampoline - Khabarovsk | Gymnastiek | Beëindigd |
21/09 - 22/09 | CHN | Wereldbeker - Weihai | Triathlon | Beëindigd |
21/09 - 22/09 | Brixen | EK Jeugd - Bouldering | Muurklimmen | Beëindigd |
22/09 | ROU | Sprint Triathlon European Cup - Constanta | Triathlon | Beëindigd |
22/09 - 26/09 | Tolmezzo | EK 300m | Schieten | Beëindigd |
25/09 - 29/09 | HUN | WK Mennen Ponies | Paardensport | Beëindigd |
27/09 - 29/09 | USA | Global Champions Tour - New York | Paardensport | Beëindigd |
28/09 - 29/09 | SLO | Wereldbeker - Kranj | Muurklimmen | Beëindigd |
Datum | Plaats / Land | Onderdeel | Competitie | Winnaar / Status |
---|---|---|---|---|
03/10 - 06/10 | Barcelona | FEI Nations Cup - Finale | Paardensport | Beëindigd |
04/10 - 13/10 | Stuttgart | WK Artistieke Gymnastiek | Gymnastiek | Beëindigd |
05/10 - 06/10 | ESP | Wereldbeker Trampoline - Valladolid | Gymnastiek | Beëindigd |
05/10 - 06/10 | TUR | Sprint Triathlon European Cup - Alanya | Triathlon | Beëindigd |
08/10 - 12/10 | Nizhny Novgorod | EK Skateboarden - Street | Skateboarding | Beëindigd |
08/10 - 15/10 | Al Ain | Wereldbeker Shotgun - Wereldbekerfinale | Schieten | Beëindigd |
10/10 - 13/10 | NED | FEI Nations Cup Eventing - Boekelo | Paardensport | Beëindigd |
10/10 - 15/10 | Doha | World Beach Games | Triathlon | Beëindigd |
10/10 - 15/10 | Doha | World Geach Games | Muurklimmen | Beëindigd |
12/10 | Kailua-Kona | Ironman Hawaii | Triathlon | Beëindigd |
13/10 | Louisville | Ironman Wedstrijden - Ironman Kentucky | Triathlon | Beëindigd |
14/10 - 15/10 | Doha | World Beach Games | Skateboarding | Beëindigd |
17/10 - 27/10 | Chisinau | Europees Kampioenschap Junioren | Gewichtheffen | Beëindigd |
17/10 - 28/10 | Boekarest | Europees Kampioenschap U-23 | Gewichtheffen | Beëindigd |
18/10 - 30/10 | Voronezh | EK Jeugd | Muurklimmen | Beëindigd |
19/10 - 20/10 | POR | Sprint Triathlon European Cup - Funchal | Triathlon | Beëindigd |
19/10 - 20/10 | KOR | Wereldbeker - Tongyeong | Triathlon | Beëindigd |
19/10 - 20/10 | CHN | Wereldbeker - Xiamen | Muurklimmen | Beëindigd |
20/10 - 27/10 | Pyongyang | Aziatisch Kampioenschap Junioren | Gewichtheffen | Beëindigd |
20/10 - 27/10 | Pyongyang | Aziatisch Kampioenschap Jeugd | Gewichtheffen | Beëindigd |
26/10 | Langkawi | Ironman Wedstrijden - Ironman Maleisië | Triathlon | Beëindigd |
26/10 - 27/10 | JAP | Wereldbeker - Miyazaki | Triathlon | Beëindigd |
26/10 - 27/10 | JAP | Wereldbeker - Inzai | Muurklimmen | Beëindigd |
30/10 - 03/11 | Holon | EK Acrobatische Gymnastiek Junioren | Gymnastiek | Beëindigd |
30/10 - 03/11 | CHN | Fise World Series - Chengdu | Skateboarding | Beëindigd |
31/10 - 03/11 | Holon | EK Acrobatische Gymnastiek | Gymnastiek | Beëindigd |
Datum | Plaats / Land | Onderdeel | Competitie | Winnaar / Status |
---|---|---|---|---|
02/11 | USA | Ironman Wedstrijden - Ironman Florida | Triathlon | Beëindigd |
02/11 - 03/11 | PER | Wereldbeker - Lima | Triathlon | Beëindigd |
03/11 - 13/11 | Doha | Aziatisch Kampioenschap | Schieten | Beëindigd |
09/11 - 10/11 | DOM | Wereldbeker - Santa Domingo | Triathlon | Beëindigd |
11/11 - 21/11 | Kunming | Aziatisch/Oceanisch Kampioenschap | Moderne Vijfkamp | Beëindigd |
17/11 - 23/11 | Putian | Wereldbeker Pistool en Geweer - Wereldbekerfinale | Schieten | Beëindigd |
17/11 - 25/11 | Tipasa | Afrikaans Kampioenschap | Schieten | Beëindigd |
21/11 - 24/11 | CZE | Global Champions Tour - Praag | Paardensport | Beëindigd |
21/11 - 25/11 | Drzonkow | Europees Kampioenschap U-24 | Moderne Vijfkamp | Beëindigd |
22/11 - 28/11 | Bangkok | Aziatisch Kampioenschap | Boogschieten | Beëindigd |
24/11 | MEX | Ironman Wedstrijden - Ironman Cozumel | Triathlon | Beëindigd |
24/11 | Internationaal | Global Champions Tour - Eindklassement | Paardensport | Beëindigd |
28/11 - 01/12 | Tokyo | WK Trampoline | Gymnastiek | Beëindigd |
Datum | Plaats / Land | Onderdeel | Competitie | Winnaar / Status |
---|---|---|---|---|
01/12 | Busselton | Ironman Wedstrijden - Ironman Western Australian | Triathlon | Beëindigd |
01/12 | ARG | Ironman Wedstrijden - Ironman Mar Del Plata | Triathlon | Beëindigd |
07/12 - 14/12 | Eilat | Europees Jeugdkampioenschap | Gewichtheffen | Beëindigd |
07/12 - 14/12 | Eilat | Europees Kampioenschap U-15 | Gewichtheffen | Beëindigd |