De site voor alle sporten

Menu
 

Cricket - Twenty20 Internationals - 2020 - Gedetailleerde uitslagen

Keuze van een seizoen :

 

Home

Gedetailleerde uitslagen

Twenty20 Internationals 2020

5 Januari 2020 - 8 September 2020

Speeldag :

Uitslagen - Twenty20 Internationals 2020

1 September 2020
EngelandEngelandPakistan gewonnen met 5 runsPakistanPakistan
4 September 2020
EngelandEngelandEngeland gewonnen met 2 runsAustraliëAustralië
6 September 2020
EngelandEngelandEngeland gewonnen met 6 WicketsAustraliëAustralië
8 September 2020
EngelandEngelandAustralië gewonnen met 5 WicketsAustraliëAustralië

Stand - Twenty20 Internationals 2020

PloegRatingWedstrijdenPunten
1Australië275226047
2Engeland271225959
3India266359319
4Pakistan261236009
5Zuid-Afrika258174380
6Nieuw-Zeeland242235565
7Sri Lanka230235293
8Bangladesh229204583
9West-Indië229245499
10Afghanistan228173882
11Zimbabwe191183442
12Ierland190295513
13Verenigde Arabische Emiraten186234288
14Schotland182173096
15Nepal180234148
16Papoea-Nieuw-Guinea179213769
17Nederland178264618
18Oman176183169
19Namibië157192980
20Singapore142202835
21Canada130151956
22Qatar130232982
23Hong Kong119232727
24Kenia116121389
25Jersey115212423
26Koeweit110161765
27Estland000
28Italië110101100
29Saoedi-Arabië1079965
30Denemarken9810975
31Bermuda92131202
32Uganda9011985
33Frankrijk000
34Maleisië88292557
35Duitsland87151304
36Verenigde Staten7911868
37Ghana7710773
38Griekenland000
39Guernsey7213935
40Botswana7213934
41Oostenrijk698553
42Roemenië676399
43Nigeria67161064
44Noorwegen628499
45Spanje5913766
46Zweden563168
47Tanzania563167
48Iran000
49Caymaneilanden548430
50Argentinië5112610
51België5010499
52Ijsland000
53Israël000
54Filipijnen485241
55Bahrein479424
56Vanuatu4715704
57Belize425209
58Bulgarije415203
59Hongarije414162
60Malawi4012476
61Fiji353105
62Peru339294
63Panama325162
64Japan324126
65Costa Rica324126
66Samoa317216
67Tsjechië3016478
68Mexico2911320
69Luxemburg2512301
70Portugal257173
71Finland239204
72Thailand2114297
73Isle of Man20479
74Zuid-Korea20478
75Mozambique1412173
76Brazilië149123
77Bhutan13788
78Sierra Leone12561
79Malediven1014138
80Chili9985
81Sint-Helena9655
82Indonesië5419
83Myanmar4623
84Malta080
85Gibraltar070
86Gambia060
87China060
88Turkije050
89Eswatini030
90Servië000
91Rwanda030
92Lesotho030

Ploegen

Statistieken

Archief

© Copyright Info Média Conseil 2007-2020 - Alle rechten voorbehouden