Wacht ...
Wacht ...
Antalya - Uitslagen Heren 2014
Turkije - 10 Juni 2014 - 15 Juni 2014
1 | Nederland | |
2 | Verenigde Staten | |
3 | Italië | |
4 | Zuid-Korea | |
5 | Iran | |
6 | India | |
7 | Mexico | |
8 | Turkije | |
9 | Rusland | |
9 | Noorwegen | |
9 | Groot-Brittannië | |
9 | Frankrijk | |
9 | Denemarken | |
9 | Chinees Taipei | |
9 | Brazilië | |
9 | Zwitserland | |
1 | Zuid-Korea (Woojin Kim, Bon-chan Ku, Jin Hyek Oh) | |
2 | Rusland (Galsan Bazarzhapov, Bair Tsybekdorzhiev, Bolot Tsybzhitov) | |
3 | Japan (Takaharu Furukawa, Hideki Kikuchi, Hirokuni Sato) | |
4 | Maleisië (Atiq Bazil Bakri, Haziq Kamaruddin, Khairul Anuar Mohamad) | |
5 | Frankrijk (Thomas Koenig, Pierre Plihon, Jean-Charles Valladont) | |
6 | China (Xiaoxiang Dai, Xuesong Gu, Gang Wang) | |
7 | Wit-Rusland (Alexander Liahushev, Mikalai Marusau, Anton Prilepov) | |
8 | Nederland (Mick De Bakker, Sjef van den Berg, Rick van der Ven) | |
9 | Turkije (Fatih Bozlar, Cevdet Demiral, Yagiz Yilmaz) | |
9 | Chinees Taipei (Wei-Hsiang Chang, Hsin-Fu Chen, Cheng-Wei Kuo) | |
9 | Kazachstan (Artyom Gankin, Denis Gankin, Sanzhar Mussayev) | |
9 | Italië (Michele Frangilli, Massimiliano Mandia, Mauro Nespoli) | |
9 | India (Sanjay Boro, Atanu Das, Jayanta Talukdar) | |
9 | Duitsland (Florian Unruh, Cedric Rieger, Carlo Schmitz) | |
9 | Groot-Brittannië (Larry Godfrey, George Harding, Ashe Morgan) | |
9 | Verenigde Staten (Brady Ellison, Joe Fanchin, Jake Kaminski) | |
17 | Oekraïne (Anton Ladikov, Dmytro Marchenko, Viktor Ruban) | |
18 | Brazilië (Marcus Vinicius Carvalho Lopes Dalmeida, Fabio C. Emilio, Xavier Daniel Rezende) | |
19 | Mongolië (Baasanjav Dolgorsuren, Gombodorj Gan Erdene, Gantugs Jantsan) | |
20 | Colombia (Daniel Pacheco, Andres Pila, Diego Torres) | |
21 | Mexico (Juan Rene Serrano, Luis Tapia, Pedro Vivas Alcala) | |
22 | Polen (Slawomir Naploszek, Piotr Nowak, Kacper Sierakowski) | |
23 | Spanje (Miguel Alvarino Garcia, Miguel Angel Pifarre, Juan Ignacio Rodriguez Liebana) | |
24 | Slovenië (Den Habjan Malavasic, Jaka Komocar, Jan Rijavec) | |
25 | Georgië (Jaba Moseshvili, Lasha Pkhakadze, Mamuka Shushadze) | |
26 | Noorwegen (Christoffer Furnes, Paul Andre Hagen, Bård Nesteng) | |
27 | Roemenië (Daniel Ciornei, Razvan Marcu, Habian Viorel) | |
28 | Moldavië (Artur Buliga, Oleg Lacutco, Dan Olaru) | |
29 | Azerbeidzjan (Aleksey Kopnin, Taras Senyuk, Roman Vengerov) | |
30 | Iran (Emad Khalaj, Behzad Pakzad, Sasan Razavimashouf) | |
31 | Irak (Ali Adnan Mohammed Al-Hamadani, Mohammed Mahmood Jassim, Ali Muhi Salman) | |
32 | Armenia (Gevorg Hazarumyan, David Khachatryan, Vasil Shahnazaryan) | |
Wacht ...
Wacht ...
Wacht ...
Recurve Dames : Algemene informatie