Wacht ...
Olympische Spelen - Uitslagen Gemengd 2021
Japan - Tokyo - 23 Juli 2021 - 31 Juli 2021
1 | Zuid-Korea (Je Deok Kim, San An) | |
2 | Nederland (Steve Wijler, Gabriela Bayardo) | |
3 | Mexico (Luis A Álvarez, Alejandra Valencia) | |
4 | Turkije (Mete Gazoz, Yasemin Anagoz) | |
5 | Frankrijk (Jean-Charles Valladont, Lisa Barbelin) | |
6 | India (Pravin Ramesh Jadhav, Deepika Kumari) | |
7 | Indonesië (Riau Salsabilla, Diananda Choirunisa) | |
8 | Groot-Brittannië (Patrick Huston, Sarah Bettles) | |
9 | Verenigde Staten (Brady Ellison, Mackenzie Brown) | |
9 | Chinees Taipei (Chih-Chun Tang, Chia-en Lin) | |
9 | Rusland (Galsan Bazarzhapov, Ksenia Perova) | |
9 | Japan (Hiroki Muto, Azusa Yamauchi) | |
9 | Italië (Mauro Nespoli, Chiara Rebagliati) | |
9 | Duitsland (Florian Unruh, Michelle Kroppen) | |
9 | China (Dapeng Wang, Jiaxin Wu) | |
9 | Bangladesh (Md Ruman Shana, Diya Siddique) | |
17 | Canada (Crispin Duenas, Stephanie Barrett) | |
18 | Oekraïne (Oleksii Hunbin, Veronika Marchenko) | |
19 | Maleisië (Khairul Anuar Mohamad, Syaqiera Mashayikh) | |
20 | Brazilië (D?almeida Marcus , Ane Marcelle Dos Santos) | |
21 | Spanje (Daniel Castro, Ines De Velasco Martinez) | |
22 | Moldavië (Dan Olaru, Alexandra Mirca) | |
23 | Vietnam (Hoang Phi Vu Nguyen, Nguyet Do Thi Anh) | |
24 | Polen (Slawomir Naploszek, Sylwia Zyzanska) | |
25 | Australië (Taylor Worth, Alice Ingley) | |
26 | Colombia (Daniel Pineda Osorio, Valentina Acosta Giraldo) | |
27 | Mongolië (Baatarkhuyag Otgonbold, Urantungalag Bishindee) | |
28 | Tunesië (Mohamed Hammed, Rihab Elwalid) | |
29 | Egypte (Youssof Tolba, Amal Adam) | |
- Recurve Gemengd Team - Gedetailleerde uitslagen
1 | India | 5 |
2 | Chinees Taipei | 3 |
1 | Groot-Brittannië | 5 |
2 | China | 3 |
1 | Mexico | 6 |
2 | Duitsland | 2 |
1 | Indonesië | 5 |
2 | Verenigde Staten | 4 |
1 | Turkije | 6 |
2 | Rusland | 2 |
1 | Nederland | 6 |
2 | Italië | 0 |
1 | Frankrijk | 5 |
2 | Japan | 3 |
1 | Zuid-Korea | 6 |
2 | Bangladesh | 0 |
1 | Mexico | 6 |
2 | Groot-Brittannië | 0 |
1 | Zuid-Korea | 6 |
2 | India | 2 |
1 | Turkije | 6 |
2 | Indonesië | 2 |
1 | Nederland | 5 |
2 | Frankrijk | 4 |
1 | Zuid-Korea | 5 |
2 | Mexico | 1 |
1 | Nederland | 5 |
2 | Turkije | 3 |
1 | Zuid-Korea | 5 |
2 | Nederland | 3 |
1 | Mexico | 6 |
2 | Turkije | 2 |
1 | Zuid-Korea (Je Deok Kim, San An) | |
2 | Nederland (Steve Wijler, Gabriela Bayardo) | |
3 | Mexico (Luis A Álvarez, Alejandra Valencia) | |
4 | Turkije (Mete Gazoz, Yasemin Anagoz) | |
5 | Frankrijk (Jean-Charles Valladont, Lisa Barbelin) | |
6 | India (Pravin Ramesh Jadhav, Deepika Kumari) | |
7 | Indonesië (Riau Salsabilla, Diananda Choirunisa) | |
8 | Groot-Brittannië (Patrick Huston, Sarah Bettles) | |
9 | Verenigde Staten (Brady Ellison, Mackenzie Brown) | |
9 | Chinees Taipei (Chih-Chun Tang, Chia-en Lin) | |
9 | Rusland (Galsan Bazarzhapov, Ksenia Perova) | |
9 | Japan (Hiroki Muto, Azusa Yamauchi) | |
9 | Italië (Mauro Nespoli, Chiara Rebagliati) | |
9 | Duitsland (Florian Unruh, Michelle Kroppen) | |
9 | China (Dapeng Wang, Jiaxin Wu) | |
9 | Bangladesh (Md Ruman Shana, Diya Siddique) | |
17 | Canada (Crispin Duenas, Stephanie Barrett) | |
18 | Oekraïne (Oleksii Hunbin, Veronika Marchenko) | |
19 | Maleisië (Khairul Anuar Mohamad, Syaqiera Mashayikh) | |
20 | Brazilië (D?almeida Marcus , Ane Marcelle Dos Santos) | |
21 | Spanje (Daniel Castro, Ines De Velasco Martinez) | |
22 | Moldavië (Dan Olaru, Alexandra Mirca) | |
23 | Vietnam (Hoang Phi Vu Nguyen, Nguyet Do Thi Anh) | |
24 | Polen (Slawomir Naploszek, Sylwia Zyzanska) | |
25 | Australië (Taylor Worth, Alice Ingley) | |
26 | Colombia (Daniel Pineda Osorio, Valentina Acosta Giraldo) | |
27 | Mongolië (Baatarkhuyag Otgonbold, Urantungalag Bishindee) | |
28 | Tunesië (Mohamed Hammed, Rihab Elwalid) | |
29 | Egypte (Youssof Tolba, Amal Adam) | |
Wacht ...
Wacht ...
Wacht ...
Wacht ...
Recurve Dames : Algemene informatie