De site voor alle sporten
De site voor alle sporten
Keuze van een seizoen :
Deze klassering is berekend op basis van de laatste 5 dagen van het kampioenschap. Verander het aantal dagen voor de indeling:
Klassering over de laatste 5 wedstrijden| Ploeg | Pun | GW | W | G | V | DV | DT | DS | Gem Pun | Gem DV | Gem DT | Gem DS | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | AS Roma | 15 | 5 | 5 | 0 | 0 | 12 | 4 | +8 | 3 | 2.4 | 0.8 | 1.6 |
| 2 | Inter Fem Milano | 11 | 5 | 3 | 2 | 0 | 13 | 8 | +5 | 2.2 | 2.6 | 1.6 | 1 |
| 3 | AC Milan | 8 | 5 | 2 | 2 | 1 | 6 | 2 | +4 | 1.6 | 1.2 | 0.4 | 0.8 |
| 4 | Juventus FC Women | 8 | 5 | 2 | 2 | 1 | 8 | 7 | +1 | 1.6 | 1.6 | 1.4 | 0.2 |
| 5 | Fiorentina Femminile | 8 | 5 | 2 | 2 | 1 | 7 | 6 | +1 | 1.6 | 1.4 | 1.2 | 0.2 |
| 6 | Napoli Femminile | 6 | 5 | 1 | 3 | 1 | 8 | 6 | +2 | 1.2 | 1.6 | 1.2 | 0.4 |
| 7 | SS Lazio Calcio Femminile | 6 | 5 | 2 | 0 | 3 | 8 | 11 | -3 | 1.2 | 1.6 | 2.2 | -0.6 |
| 8 | Parma Calcio 2022 | 5 | 5 | 1 | 2 | 2 | 5 | 7 | -2 | 1 | 1 | 1.4 | -0.4 |
| 9 | Sassuolo CF | 5 | 5 | 1 | 2 | 2 | 4 | 7 | -3 | 1 | 0.8 | 1.4 | -0.6 |
| 10 | FCF Como 2000 | 3 | 5 | 0 | 3 | 2 | 4 | 6 | -2 | 0.6 | 0.8 | 1.2 | -0.4 |
| 11 | Genoa CFC | 2 | 5 | 0 | 2 | 3 | 4 | 9 | -5 | 0.4 | 0.8 | 1.8 | -1 |
| 12 | Ternana Women Srl | 2 | 5 | 0 | 2 | 3 | 3 | 9 | -6 | 0.4 | 0.6 | 1.8 | -1.2 |
Inter Fem Milano (2) - FCF Como 2000 (8)
Gedetailleerd ...
| Thuis | Algemeen | |
|---|---|---|
| Klassering | 2 | 2 |
| Wedstrijden | 10 | 21 |
| Gewonnen | 6 (60 %) | 13 (62 %) |
| Gelijkspel | 3 (30 %) | 5 (24 %) |
| Verloren | 1 (10 %) | 3 (14 %) |
| Doelpunten voor | 25 | 49 |
| Gemiddelde doelpunt | 2.5 | 2.33 |
| Doelpunten tegen | 8 | 23 |
| Gemiddelde doelpunt tegen | 0.8 | 1.1 |
| Serie voor de competitie | NGGGPNGG | GPGNGGGN |
| Serie (*) | NGGGPNGG | GPGNGGGN |
Gemiddeld aantal opeenvolgende overwinningen in het kampioenschap : 3.25
Gemiddeld aantal opeenvolgende gelijke spelen in het kampioenschap : 1.25
Gemiddeld aantal opeenvolgende nederlagen in het kampioenschap : 1
| Uit | Algemeen | |
|---|---|---|
| Klassering | 6 | 8 |
| Wedstrijden | 10 | 21 |
| Gewonnen | 4 (40 %) | 7 (33 %) |
| Gelijkspel | 3 (30 %) | 6 (29 %) |
| Verloren | 3 (30 %) | 8 (38 %) |
| Doelpunten voor | 11 | 21 |
| Gemiddelde doelpunt | 1.1 | 1 |
| Doelpunten tegen | 9 | 22 |
| Gemiddelde doelpunt tegen | 0.9 | 1.05 |
| Serie voor de competitie | GGNNGNPP | GGNNPNPN |
| Serie (*) | GGNNGNPP | GGNNPNPN |
Gemiddeld aantal opeenvolgende overwinningen in het kampioenschap : 1.75
Gemiddeld aantal opeenvolgende gelijke spelen in het kampioenschap : 1.2
Gemiddeld aantal opeenvolgende nederlagen in het kampioenschap : 1
| 10/05/2026 | Juventus FC W. (3) | 3-3 | Inter Fem Mil. (2) |
| 02/05/2026 | Inter Fem Mil. (2) | 1-0 | AC Milan (6) |
| 25/04/2026 | Genoa CFC (12) | 1-2 | Inter Fem Mil. (2) |
| 04/04/2026 | Inter Fem Mil. (2) | 5-2 | SS Lazio Calc. (4) |
| 21/03/2026 | Inter Fem Mil. (2) | 2-2 | Napoli Femmin. (7) |
| 16/03/2026 | Sassuolo CF (9) | 0-3 | Inter Fem Mil. (2) |
| 22/02/2026 | Inter Fem Mil. (2) | 0-1 | AS Roma (1) |
| 15/02/2026 | Parma Calcio . (10) | 2-3 | Inter Fem Mil. (2) |
| 09/05/2026 | FCF Como 2000 (8) | 0-0 | Napoli Femmin. (7) |
| 03/05/2026 | Fiorentina Fe. (5) | 1-0 | FCF Como 2000 (8) |
| 25/04/2026 | FCF Como 2000 (8) | 1-1 | Parma Calcio . (10) |
| 03/04/2026 | AS Roma (1) | 4-3 | FCF Como 2000 (8) |
| 22/03/2026 | AC Milan (6) | 0-0 | FCF Como 2000 (8) |
| 15/03/2026 | FCF Como 2000 (8) | 0-0 | Ternana Women. (11) |
| 21/02/2026 | Genoa CFC (12) | 0-1 | FCF Como 2000 (8) |
| 14/02/2026 | FCF Como 2000 (8) | 2-0 | Sassuolo CF (9) |
| 02/05/2026 | Inter Fem Mil. (2) | 1-0 | AC Milan (6) |
| 04/04/2026 | Inter Fem Mil. (2) | 5-2 | SS Lazio Calc. (4) |
| 21/03/2026 | Inter Fem Mil. (2) | 2-2 | Napoli Femmin. (7) |
| 22/02/2026 | Inter Fem Mil. (2) | 0-1 | AS Roma (1) |
| 08/02/2026 | Inter Fem Mil. (2) | 3-0 | Fiorentina Fe. (5) |
| 03/05/2026 | Fiorentina Fe. (5) | 1-0 | FCF Como 2000 (8) |
| 03/04/2026 | AS Roma (1) | 4-3 | FCF Como 2000 (8) |
| 22/03/2026 | AC Milan (6) | 0-0 | FCF Como 2000 (8) |
| 21/02/2026 | Genoa CFC (12) | 0-1 | FCF Como 2000 (8) |
| 01/02/2026 | SS Lazio Calc. (4) | 1-1 | FCF Como 2000 (8) |
| 25/01/2026 - Vrouwen Serie A - Regulier Seizoen - Speeldag 11 | FCF Como 2000 (8) | 2 - 3 | Inter Fem Milano (2) |
| 19/01/2025 - Vrouwen Serie A - Regulier Seizoen - Speeldag 15 | Inter Fem Milano (2) | 1 - 0 | FCF Como 2000 (8) |
| 12/10/2024 - Vrouwen Serie A - Regulier Seizoen - Speeldag 6 | FCF Como 2000 (8) | 0 - 1 | Inter Fem Milano (2) |
| 03/02/2024 - Vrouwen Serie A - Regulier Seizoen - Speeldag 15 | Inter Fem Milano (2) | 2 - 3 | FCF Como 2000 (8) |
| 05/11/2023 - Vrouwen Serie A - Regulier Seizoen - Speeldag 6 | FCF Como 2000 (8) | 2 - 1 | Inter Fem Milano (2) |
| 22/01/2023 - Vrouwen Serie A - Regulier Seizoen - Speeldag 14 | Inter Fem Milano (2) | 1 - 1 | FCF Como 2000 (8) |
| 30/09/2022 - Vrouwen Serie A - Regulier Seizoen - Speeldag 5 | FCF Como 2000 (8) | 1 - 3 | Inter Fem Milano (2) |
Statistieken onderlinge duels tussen Inter Fem Milano (2) en FCF Como 2000 (8) (Open een nieuw tabblad)
Sinds 2022/2023, 7 gespeelde wedstrijden : 4 zeges Doelpunten voor 2 nederlagen van Inter Fem Milano (2) en 1 gelijk spel
AS Roma (1) - Genoa CFC (12)
Gedetailleerd ...
| Thuis | Algemeen | |
|---|---|---|
| Klassering | 1 | 1 |
| Wedstrijden | 10 | 21 |
| Gewonnen | 7 (70 %) | 16 (76 %) |
| Gelijkspel | 3 (30 %) | 4 (19 %) |
| Verloren | 0 (0 %) | 1 (5 %) |
| Doelpunten voor | 21 | 42 |
| Gemiddelde doelpunt | 2.1 | 2 |
| Doelpunten tegen | 8 | 20 |
| Gemiddelde doelpunt tegen | 0.8 | 0.95 |
| Serie voor de competitie | GNGGNNGG | NGNGGGGG |
| Serie (*) | NGGGNNGG | NGNGGGGG |
Gemiddeld aantal opeenvolgende overwinningen in het kampioenschap : 2.67
Gemiddeld aantal opeenvolgende gelijke spelen in het kampioenschap : 1
Gemiddeld aantal opeenvolgende nederlagen in het kampioenschap : 1
| Uit | Algemeen | |
|---|---|---|
| Klassering | 12 | 12 |
| Wedstrijden | 10 | 21 |
| Gewonnen | 0 (0 %) | 2 (10 %) |
| Gelijkspel | 3 (30 %) | 4 (19 %) |
| Verloren | 7 (70 %) | 15 (71 %) |
| Doelpunten voor | 7 | 18 |
| Gemiddelde doelpunt | 0.7 | 0.86 |
| Doelpunten tegen | 22 | 41 |
| Gemiddelde doelpunt tegen | 2.2 | 1.95 |
| Serie voor de competitie | PPNPPNPN | PPNNPPNP |
| Serie (*) | PPNPPNPN | PPNNPPNP |
Gemiddeld aantal opeenvolgende overwinningen in het kampioenschap : 1
Gemiddeld aantal opeenvolgende gelijke spelen in het kampioenschap : 1.33
Gemiddeld aantal opeenvolgende nederlagen in het kampioenschap : 2.5
| 10/05/2026 | Sassuolo CF (9) | 0-3 | AS Roma (1) |
| 02/05/2026 | AS Roma (1) | 2-0 | Ternana Women. (11) |
| 25/04/2026 | Juventus FC W. (3) | 0-1 | AS Roma (1) |
| 03/04/2026 | AS Roma (1) | 4-3 | FCF Como 2000 (8) |
| 21/03/2026 | SS Lazio Calc. (4) | 1-2 | AS Roma (1) |
| 15/03/2026 | AS Roma (1) | 1-1 | Fiorentina Fe. (5) |
| 22/02/2026 | Inter Fem Mil. (2) | 0-1 | AS Roma (1) |
| 15/02/2026 | AS Roma (1) | 2-2 | Napoli Femmin. (7) |
| 09/05/2026 | Genoa CFC (12) | 2-3 | Fiorentina Fe. (5) |
| 02/05/2026 | Sassuolo CF (9) | 0-0 | Genoa CFC (12) |
| 25/04/2026 | Genoa CFC (12) | 1-2 | Inter Fem Mil. (2) |
| 04/04/2026 | Napoli Femmin. (7) | 4-1 | Genoa CFC (12) |
| 21/03/2026 | Genoa CFC (12) | 0-0 | Juventus FC W. (3) |
| 14/03/2026 | Parma Calcio . (10) | 1-1 | Genoa CFC (12) |
| 21/02/2026 | Genoa CFC (12) | 0-1 | FCF Como 2000 (8) |
| 14/02/2026 | Ternana Women. (11) | 3-1 | Genoa CFC (12) |
| 02/05/2026 | AS Roma (1) | 2-0 | Ternana Women. (11) |
| 03/04/2026 | AS Roma (1) | 4-3 | FCF Como 2000 (8) |
| 15/03/2026 | AS Roma (1) | 1-1 | Fiorentina Fe. (5) |
| 15/02/2026 | AS Roma (1) | 2-2 | Napoli Femmin. (7) |
| 08/02/2026 | AS Roma (1) | 1-0 | AC Milan (6) |
| 02/05/2026 | Sassuolo CF (9) | 0-0 | Genoa CFC (12) |
| 04/04/2026 | Napoli Femmin. (7) | 4-1 | Genoa CFC (12) |
| 14/03/2026 | Parma Calcio . (10) | 1-1 | Genoa CFC (12) |
| 14/02/2026 | Ternana Women. (11) | 3-1 | Genoa CFC (12) |
| 01/02/2026 | AC Milan (6) | 2-1 | Genoa CFC (12) |
| 25/01/2026 - Vrouwen Serie A - Regulier Seizoen - Speeldag 11 | Genoa CFC (12) | 0 - 1 | AS Roma (1) |
Statistieken onderlinge duels tussen AS Roma (1) en Genoa CFC (12) (Open een nieuw tabblad)
Sinds 2025/2026, 1 gespeelde wedstrijd : 1 zege Doelpunten voor 0 nederlaag van AS Roma (1)
Fiorentina Femminile (5) - SS Lazio Calcio Femminile (4)
Gedetailleerd ...
| Thuis | Algemeen | |
|---|---|---|
| Klassering | 4 | 5 |
| Wedstrijden | 10 | 21 |
| Gewonnen | 5 (50 %) | 9 (43 %) |
| Gelijkspel | 3 (30 %) | 6 (29 %) |
| Verloren | 2 (20 %) | 6 (28 %) |
| Doelpunten voor | 19 | 31 |
| Gemiddelde doelpunt | 1.9 | 1.48 |
| Doelpunten tegen | 14 | 29 |
| Gemiddelde doelpunt tegen | 1.4 | 1.38 |
| Serie voor de competitie | GGNPGNPG | GGNNPNGG |
| Serie (*) | GGNPGNPG | GGNNPNGG |
Gemiddeld aantal opeenvolgende overwinningen in het kampioenschap : 2.25
Gemiddeld aantal opeenvolgende gelijke spelen in het kampioenschap : 1.2
Gemiddeld aantal opeenvolgende nederlagen in het kampioenschap : 1.5
| Uit | Algemeen | |
|---|---|---|
| Klassering | 5 | 4 |
| Wedstrijden | 10 | 21 |
| Gewonnen | 5 (50 %) | 10 (48 %) |
| Gelijkspel | 1 (10 %) | 3 (14 %) |
| Verloren | 4 (40 %) | 8 (38 %) |
| Doelpunten voor | 17 | 31 |
| Gemiddelde doelpunt | 1.7 | 1.48 |
| Doelpunten tegen | 16 | 28 |
| Gemiddelde doelpunt tegen | 1.6 | 1.33 |
| Serie voor de competitie | PGPGNGPG | NNGPPPGG |
| Serie (*) | PGPGNGPG | NNGPPPGG |
Gemiddeld aantal opeenvolgende overwinningen in het kampioenschap : 1.43
Gemiddeld aantal opeenvolgende gelijke spelen in het kampioenschap : 1.5
Gemiddeld aantal opeenvolgende nederlagen in het kampioenschap : 2
| 09/05/2026 | Genoa CFC (12) | 2-3 | Fiorentina Fe. (5) |
| 03/05/2026 | Fiorentina Fe. (5) | 1-0 | FCF Como 2000 (8) |
| 26/04/2026 | Ternana Women. (11) | 2-2 | Fiorentina Fe. (5) |
| 04/04/2026 | Fiorentina Fe. (5) | 1-2 | Juventus FC W. (3) |
| 22/03/2026 | Fiorentina Fe. (5) | 0-0 | Parma Calcio . (10) |
| 15/03/2026 | AS Roma (1) | 1-1 | Fiorentina Fe. (5) |
| 22/02/2026 | Fiorentina Fe. (5) | 3-2 | Sassuolo CF (9) |
| 14/02/2026 | AC Milan (6) | 0-1 | Fiorentina Fe. (5) |
| 10/05/2026 | SS Lazio Calc. (4) | 2-0 | Ternana Women. (11) |
| 03/05/2026 | Parma Calcio . (10) | 1-3 | SS Lazio Calc. (4) |
| 25/04/2026 | SS Lazio Calc. (4) | 0-3 | Sassuolo CF (9) |
| 04/04/2026 | Inter Fem Mil. (2) | 5-2 | SS Lazio Calc. (4) |
| 21/03/2026 | SS Lazio Calc. (4) | 1-2 | AS Roma (1) |
| 14/03/2026 | Napoli Femmin. (7) | 0-1 | SS Lazio Calc. (4) |
| 21/02/2026 | SS Lazio Calc. (4) | 2-2 | AC Milan (6) |
| 15/02/2026 | Juventus FC W. (3) | 0-0 | SS Lazio Calc. (4) |
| 03/05/2026 | Fiorentina Fe. (5) | 1-0 | FCF Como 2000 (8) |
| 04/04/2026 | Fiorentina Fe. (5) | 1-2 | Juventus FC W. (3) |
| 22/03/2026 | Fiorentina Fe. (5) | 0-0 | Parma Calcio . (10) |
| 22/02/2026 | Fiorentina Fe. (5) | 3-2 | Sassuolo CF (9) |
| 02/02/2026 | Fiorentina Fe. (5) | 1-2 | Napoli Femmin. (7) |
| 03/05/2026 | Parma Calcio . (10) | 1-3 | SS Lazio Calc. (4) |
| 04/04/2026 | Inter Fem Mil. (2) | 5-2 | SS Lazio Calc. (4) |
| 14/03/2026 | Napoli Femmin. (7) | 0-1 | SS Lazio Calc. (4) |
| 15/02/2026 | Juventus FC W. (3) | 0-0 | SS Lazio Calc. (4) |
| 07/02/2026 | Genoa CFC (12) | 2-5 | SS Lazio Calc. (4) |
| 24/01/2026 - Vrouwen Serie A - Regulier Seizoen - Speeldag 11 | SS Lazio Calcio Femminile (4) | 3 - 0 | Fiorentina Femminile (5) |
| 25/01/2025 - Vrouwen Serie A - Regulier Seizoen - Speeldag 16 | SS Lazio Calcio Femminile (4) | 2 - 0 | Fiorentina Femminile (5) |
| 19/10/2024 - Vrouwen Serie A - Regulier Seizoen - Speeldag 7 | Fiorentina Femminile (5) | 3 - 2 | SS Lazio Calcio Femminile (4) |
| 26/02/2022 - Vrouwen Serie A - Speeldag 15 | Fiorentina Femminile (5) | 2 - 2 | SS Lazio Calcio Femminile (4) |
| 26/09/2021 - Vrouwen Serie A - Speeldag 4 | SS Lazio Calcio Femminile (4) | 1 - 6 | Fiorentina Femminile (5) |
Statistieken onderlinge duels tussen Fiorentina Femminile (5) en SS Lazio Calcio Femminile (4) (Open een nieuw tabblad)
Sinds 2021/2022, 5 gespeelde wedstrijden : 2 zeges Doelpunten voor 2 nederlagen van Fiorentina Femminile (5) en 1 gelijk spel
Napoli Femminile (7) - Sassuolo CF (9)
Gedetailleerd ...
| Thuis | Algemeen | |
|---|---|---|
| Klassering | 7 | 7 |
| Wedstrijden | 10 | 21 |
| Gewonnen | 4 (40 %) | 8 (38 %) |
| Gelijkspel | 2 (20 %) | 7 (33 %) |
| Verloren | 4 (40 %) | 6 (29 %) |
| Doelpunten voor | 12 | 29 |
| Gemiddelde doelpunt | 1.2 | 1.38 |
| Doelpunten tegen | 11 | 25 |
| Gemiddelde doelpunt tegen | 1.1 | 1.19 |
| Serie voor de competitie | GPNGNPGP | NNPNGNPN |
| Serie (*) | GPNGNPGP | NNPNGNPN |
Gemiddeld aantal opeenvolgende overwinningen in het kampioenschap : 2
Gemiddeld aantal opeenvolgende gelijke spelen in het kampioenschap : 1.17
Gemiddeld aantal opeenvolgende nederlagen in het kampioenschap : 1.2
| Uit | Algemeen | |
|---|---|---|
| Klassering | 9 | 9 |
| Wedstrijden | 10 | 21 |
| Gewonnen | 2 (20 %) | 4 (19 %) |
| Gelijkspel | 3 (30 %) | 5 (24 %) |
| Verloren | 5 (50 %) | 12 (57 %) |
| Doelpunten voor | 13 | 16 |
| Gemiddelde doelpunt | 1.3 | 0.76 |
| Doelpunten tegen | 18 | 33 |
| Gemiddelde doelpunt tegen | 1.8 | 1.57 |
| Serie voor de competitie | NGPPPPNG | PPPNPGNP |
| Serie (*) | NGPPPPNG | PPPNPGNP |
Gemiddeld aantal opeenvolgende overwinningen in het kampioenschap : 1
Gemiddeld aantal opeenvolgende gelijke spelen in het kampioenschap : 1
Gemiddeld aantal opeenvolgende nederlagen in het kampioenschap : 1.5
| 09/05/2026 | FCF Como 2000 (8) | 0-0 | Napoli Femmin. (7) |
| 02/05/2026 | Napoli Femmin. (7) | 2-3 | Juventus FC W. (3) |
| 25/04/2026 | AC Milan (6) | 0-0 | Napoli Femmin. (7) |
| 04/04/2026 | Napoli Femmin. (7) | 4-1 | Genoa CFC (12) |
| 21/03/2026 | Inter Fem Mil. (2) | 2-2 | Napoli Femmin. (7) |
| 14/03/2026 | Napoli Femmin. (7) | 0-1 | SS Lazio Calc. (4) |
| 21/02/2026 | Napoli Femmin. (7) | 0-0 | Parma Calcio . (10) |
| 15/02/2026 | AS Roma (1) | 2-2 | Napoli Femmin. (7) |
| 10/05/2026 | Sassuolo CF (9) | 0-3 | AS Roma (1) |
| 02/05/2026 | Sassuolo CF (9) | 0-0 | Genoa CFC (12) |
| 25/04/2026 | SS Lazio Calc. (4) | 0-3 | Sassuolo CF (9) |
| 03/04/2026 | Sassuolo CF (9) | 0-3 | AC Milan (6) |
| 22/03/2026 | Ternana Women. (11) | 1-1 | Sassuolo CF (9) |
| 16/03/2026 | Sassuolo CF (9) | 0-3 | Inter Fem Mil. (2) |
| 22/02/2026 | Fiorentina Fe. (5) | 3-2 | Sassuolo CF (9) |
| 14/02/2026 | FCF Como 2000 (8) | 2-0 | Sassuolo CF (9) |
| 02/05/2026 | Napoli Femmin. (7) | 2-3 | Juventus FC W. (3) |
| 04/04/2026 | Napoli Femmin. (7) | 4-1 | Genoa CFC (12) |
| 14/03/2026 | Napoli Femmin. (7) | 0-1 | SS Lazio Calc. (4) |
| 21/02/2026 | Napoli Femmin. (7) | 0-0 | Parma Calcio . (10) |
| 08/02/2026 | Napoli Femmin. (7) | 3-1 | Ternana Women. (11) |
| 25/04/2026 | SS Lazio Calc. (4) | 0-3 | Sassuolo CF (9) |
| 22/03/2026 | Ternana Women. (11) | 1-1 | Sassuolo CF (9) |
| 22/02/2026 | Fiorentina Fe. (5) | 3-2 | Sassuolo CF (9) |
| 14/02/2026 | FCF Como 2000 (8) | 2-0 | Sassuolo CF (9) |
| 01/02/2026 | Juventus FC W. (3) | 4-0 | Sassuolo CF (9) |
| 25/01/2026 - Vrouwen Serie A - Regulier Seizoen - Speeldag 11 | Sassuolo CF (9) | 0 - 2 | Napoli Femminile (7) |
| 13/04/2025 - Vrouwen Serie A - Degradatie Groep | Napoli Femminile (7) | 0 - 1 | Sassuolo CF (9) |
| 02/03/2025 - Vrouwen Serie A - Degradatie Groep | Sassuolo CF (9) | 3 - 1 | Napoli Femminile (7) |
| 07/12/2024 - Vrouwen Serie A - Regulier Seizoen - Speeldag 12 | Sassuolo CF (9) | 2 - 1 | Napoli Femminile (7) |
| 20/09/2024 - Vrouwen Serie A - Regulier Seizoen - Speeldag 3 | Napoli Femminile (7) | 1 - 0 | Sassuolo CF (9) |
| 03/02/2024 - Vrouwen Serie A - Regulier Seizoen - Speeldag 15 | Sassuolo CF (9) | 2 - 0 | Napoli Femminile (7) |
| 05/11/2023 - Vrouwen Serie A - Regulier Seizoen - Speeldag 6 | Napoli Femminile (7) | 0 - 1 | Sassuolo CF (9) |
| 24/04/2022 - Vrouwen Serie A - Speeldag 20 | Sassuolo CF (9) | 0 - 0 | Napoli Femminile (7) |
Statistieken onderlinge duels tussen Napoli Femminile (7) en Sassuolo CF (9) (Open een nieuw tabblad)
Sinds 2020/2021, 11 gespeelde wedstrijden : 2 zeges Doelpunten voor 8 nederlagen van Napoli Femminile (7) en 1 gelijk spel
Parma Calcio 2022 (10) - Juventus FC Women (3)
Gedetailleerd ...
| Thuis | Algemeen | |
|---|---|---|
| Klassering | 9 | 10 |
| Wedstrijden | 10 | 21 |
| Gewonnen | 2 (20 %) | 2 (10 %) |
| Gelijkspel | 5 (50 %) | 10 (48 %) |
| Verloren | 3 (30 %) | 9 (42 %) |
| Doelpunten voor | 13 | 15 |
| Gemiddelde doelpunt | 1.3 | 0.71 |
| Doelpunten tegen | 14 | 28 |
| Gemiddelde doelpunt tegen | 1.4 | 1.33 |
| Serie voor de competitie | NPNNPNGP | PNNNGNPP |
| Serie (*) | NPNNPNGP | PNNNGNPP |
Gemiddeld aantal opeenvolgende overwinningen in het kampioenschap : 1
Gemiddeld aantal opeenvolgende gelijke spelen in het kampioenschap : 1.67
Gemiddeld aantal opeenvolgende nederlagen in het kampioenschap : 1.5
| Uit | Algemeen | |
|---|---|---|
| Klassering | 4 | 3 |
| Wedstrijden | 10 | 21 |
| Gewonnen | 4 (40 %) | 10 (48 %) |
| Gelijkspel | 4 (40 %) | 6 (29 %) |
| Verloren | 2 (20 %) | 5 (23 %) |
| Doelpunten voor | 13 | 30 |
| Gemiddelde doelpunt | 1.3 | 1.43 |
| Doelpunten tegen | 10 | 18 |
| Gemiddelde doelpunt tegen | 1 | 0.86 |
| Serie voor de competitie | PNPGNNGG | NNPNGPGN |
| Serie (*) | GPGNNNGG | PNPNGPGN |
Gemiddeld aantal opeenvolgende overwinningen in het kampioenschap : 1.67
Gemiddeld aantal opeenvolgende gelijke spelen in het kampioenschap : 1.2
Gemiddeld aantal opeenvolgende nederlagen in het kampioenschap : 1
| 10/05/2026 | AC Milan (6) | 3-1 | Parma Calcio . (10) |
| 03/05/2026 | Parma Calcio . (10) | 1-3 | SS Lazio Calc. (4) |
| 25/04/2026 | FCF Como 2000 (8) | 1-1 | Parma Calcio . (10) |
| 04/04/2026 | Parma Calcio . (10) | 2-0 | Ternana Women. (11) |
| 22/03/2026 | Fiorentina Fe. (5) | 0-0 | Parma Calcio . (10) |
| 14/03/2026 | Parma Calcio . (10) | 1-1 | Genoa CFC (12) |
| 21/02/2026 | Napoli Femmin. (7) | 0-0 | Parma Calcio . (10) |
| 15/02/2026 | Parma Calcio . (10) | 2-3 | Inter Fem Mil. (2) |
| 10/05/2026 | Juventus FC W. (3) | 3-3 | Inter Fem Mil. (2) |
| 02/05/2026 | Napoli Femmin. (7) | 2-3 | Juventus FC W. (3) |
| 25/04/2026 | Juventus FC W. (3) | 0-1 | AS Roma (1) |
| 04/04/2026 | Fiorentina Fe. (5) | 1-2 | Juventus FC W. (3) |
| 21/03/2026 | Genoa CFC (12) | 0-0 | Juventus FC W. (3) |
| 15/03/2026 | Juventus FC W. (3) | 0-1 | AC Milan (6) |
| 22/02/2026 | Ternana Women. (11) | 2-2 | Juventus FC W. (3) |
| 19/02/2026 | Juventus FC W. (3) | 0-2 | VfL Wolfsburg |
| 03/05/2026 | Parma Calcio . (10) | 1-3 | SS Lazio Calc. (4) |
| 04/04/2026 | Parma Calcio . (10) | 2-0 | Ternana Women. (11) |
| 14/03/2026 | Parma Calcio . (10) | 1-1 | Genoa CFC (12) |
| 15/02/2026 | Parma Calcio . (10) | 2-3 | Inter Fem Mil. (2) |
| 01/02/2026 | Parma Calcio . (10) | 3-3 | AS Roma (1) |
| 02/05/2026 | Napoli Femmin. (7) | 2-3 | Juventus FC W. (3) |
| 04/04/2026 | Fiorentina Fe. (5) | 1-2 | Juventus FC W. (3) |
| 21/03/2026 | Genoa CFC (12) | 0-0 | Juventus FC W. (3) |
| 22/02/2026 | Ternana Women. (11) | 2-2 | Juventus FC W. (3) |
| 12/02/2026 | VfL Wolfsburg | 2-2 | Juventus FC W. (3) |
| 26/01/2026 - Vrouwen Serie A - Regulier Seizoen - Speeldag 11 | Juventus FC Women (3) | 3 - 0 | Parma Calcio 2022 (10) |
| 26/02/2023 - Vrouwen Serie A - Regulier Seizoen - Speeldag 18 | Juventus FC Women (3) | 2 - 1 | Parma Calcio 2022 (10) |
| 19/11/2022 - Vrouwen Serie A - Regulier Seizoen - Speeldag 9 | Parma Calcio 2022 (10) | 1 - 2 | Juventus FC Women (3) |
Statistieken onderlinge duels tussen Parma Calcio 2022 (10) en Juventus FC Women (3) (Open een nieuw tabblad)
Sinds 2022/2023, 3 gespeelde wedstrijden : 0 zege Doelpunten voor 3 nederlagen van Parma Calcio 2022 (10)
Ternana Women Srl (11) - AC Milan (6)
Gedetailleerd ...
| Thuis | Algemeen | |
|---|---|---|
| Klassering | 10 | 11 |
| Wedstrijden | 10 | 21 |
| Gewonnen | 2 (20 %) | 3 (14 %) |
| Gelijkspel | 4 (40 %) | 5 (24 %) |
| Verloren | 4 (40 %) | 13 (62 %) |
| Doelpunten voor | 15 | 19 |
| Gemiddelde doelpunt | 1.5 | 0.9 |
| Doelpunten tegen | 17 | 40 |
| Gemiddelde doelpunt tegen | 1.7 | 1.9 |
| Serie voor de competitie | NPGPGNNN | GNNNPNPP |
| Serie (*) | NPGPGNNN | GNNNPNPP |
Gemiddeld aantal opeenvolgende overwinningen in het kampioenschap : 1
Gemiddeld aantal opeenvolgende gelijke spelen in het kampioenschap : 1.67
Gemiddeld aantal opeenvolgende nederlagen in het kampioenschap : 2.6
| Uit | Algemeen | |
|---|---|---|
| Klassering | 8 | 6 |
| Wedstrijden | 10 | 21 |
| Gewonnen | 4 (40 %) | 9 (43 %) |
| Gelijkspel | 2 (20 %) | 5 (24 %) |
| Verloren | 4 (40 %) | 7 (33 %) |
| Doelpunten voor | 13 | 31 |
| Gemiddelde doelpunt | 1.3 | 1.48 |
| Doelpunten tegen | 10 | 25 |
| Gemiddelde doelpunt tegen | 1 | 1.19 |
| Serie voor de competitie | PGNPNGGP | PNGNGNPG |
| Serie (*) | PGNPNGGP | PNGNGNPG |
Gemiddeld aantal opeenvolgende overwinningen in het kampioenschap : 1.29
Gemiddeld aantal opeenvolgende gelijke spelen in het kampioenschap : 1
Gemiddeld aantal opeenvolgende nederlagen in het kampioenschap : 1.4
| 10/05/2026 | SS Lazio Calc. (4) | 2-0 | Ternana Women. (11) |
| 02/05/2026 | AS Roma (1) | 2-0 | Ternana Women. (11) |
| 26/04/2026 | Ternana Women. (11) | 2-2 | Fiorentina Fe. (5) |
| 04/04/2026 | Parma Calcio . (10) | 2-0 | Ternana Women. (11) |
| 22/03/2026 | Ternana Women. (11) | 1-1 | Sassuolo CF (9) |
| 15/03/2026 | FCF Como 2000 (8) | 0-0 | Ternana Women. (11) |
| 22/02/2026 | Ternana Women. (11) | 2-2 | Juventus FC W. (3) |
| 14/02/2026 | Ternana Women. (11) | 3-1 | Genoa CFC (12) |
| 10/05/2026 | AC Milan (6) | 3-1 | Parma Calcio . (10) |
| 02/05/2026 | Inter Fem Mil. (2) | 1-0 | AC Milan (6) |
| 25/04/2026 | AC Milan (6) | 0-0 | Napoli Femmin. (7) |
| 03/04/2026 | Sassuolo CF (9) | 0-3 | AC Milan (6) |
| 22/03/2026 | AC Milan (6) | 0-0 | FCF Como 2000 (8) |
| 15/03/2026 | Juventus FC W. (3) | 0-1 | AC Milan (6) |
| 21/02/2026 | SS Lazio Calc. (4) | 2-2 | AC Milan (6) |
| 14/02/2026 | AC Milan (6) | 0-1 | Fiorentina Fe. (5) |
| 26/04/2026 | Ternana Women. (11) | 2-2 | Fiorentina Fe. (5) |
| 22/03/2026 | Ternana Women. (11) | 1-1 | Sassuolo CF (9) |
| 22/02/2026 | Ternana Women. (11) | 2-2 | Juventus FC W. (3) |
| 14/02/2026 | Ternana Women. (11) | 3-1 | Genoa CFC (12) |
| 01/02/2026 | Ternana Women. (11) | 0-1 | Inter Fem Mil. (2) |
| 02/05/2026 | Inter Fem Mil. (2) | 1-0 | AC Milan (6) |
| 03/04/2026 | Sassuolo CF (9) | 0-3 | AC Milan (6) |
| 15/03/2026 | Juventus FC W. (3) | 0-1 | AC Milan (6) |
| 21/02/2026 | SS Lazio Calc. (4) | 2-2 | AC Milan (6) |
| 08/02/2026 | AS Roma (1) | 1-0 | AC Milan (6) |
| 25/01/2026 - Vrouwen Serie A - Regulier Seizoen - Speeldag 11 | AC Milan (6) | 3 - 0 | Ternana Women Srl (11) |
Statistieken onderlinge duels tussen Ternana Women Srl (11) en AC Milan (6) (Open een nieuw tabblad)
Sinds 2025/2026, 1 gespeelde wedstrijd : 0 zege Doelpunten voor 1 nederlaag van Ternana Women Srl (11)
(*) Serie inclusief alle wedstrijden van alle competities