De site voor alle sporten
De site voor alle sporten
Keuze van een seizoen :
Deze klassering is berekend op basis van de laatste 5 dagen van het kampioenschap. Verander het aantal dagen voor de indeling:
Klassering over de laatste 5 wedstrijden| Ploeg | Pun | GW | W | G | V | DV | DT | DS | Gem Pun | Gem DV | Gem DT | Gem DS | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | US Ben Guerdane | 13 | 5 | 4 | 1 | 0 | 10 | 5 | +5 | 2.6 | 2 | 1 | 1 |
| 2 | Esperance Tunis | 12 | 5 | 4 | 0 | 1 | 10 | 7 | +3 | 2.4 | 2 | 1.4 | 0.6 |
| 3 | CA Bizerte | 11 | 5 | 3 | 2 | 0 | 6 | 2 | +4 | 2.2 | 1.2 | 0.4 | 0.8 |
| 4 | US Monastir | 9 | 5 | 2 | 3 | 0 | 6 | 4 | +2 | 1.8 | 1.2 | 0.8 | 0.4 |
| 5 | AS Marsa | 8 | 5 | 2 | 2 | 1 | 6 | 3 | +3 | 1.6 | 1.2 | 0.6 | 0.6 |
| 6 | PS Sakiet Eddaier | 8 | 5 | 2 | 2 | 1 | 3 | 2 | +1 | 1.6 | 0.6 | 0.4 | 0.2 |
| 7 | Stade Tunisien | 7 | 5 | 2 | 1 | 2 | 7 | 6 | +1 | 1.4 | 1.4 | 1.2 | 0.2 |
| 8 | Jeunesse Sportive d'El Omrane | 7 | 5 | 1 | 4 | 0 | 3 | 2 | +1 | 1.4 | 0.6 | 0.4 | 0.2 |
| 9 | Etoile du Sahel | 7 | 5 | 2 | 1 | 2 | 5 | 5 | 0 | 1.4 | 1 | 1 | 0 |
| 10 | ES Zarzis | 6 | 3 | 2 | 0 | 1 | 4 | 2 | +2 | 2 | 1.3 | 0.7 | 0.7 |
| 11 | Club Africain | 6 | 3 | 2 | 0 | 1 | 3 | 2 | +1 | 2 | 1 | 0.7 | 0.3 |
| 12 | CS Hammam-Lif | 5 | 5 | 1 | 2 | 2 | 3 | 4 | -1 | 1 | 0.6 | 0.8 | -0.2 |
| 13 | CS Sfaxien | 4 | 3 | 1 | 1 | 1 | 3 | 3 | 0 | 1.3 | 1 | 1 | 0 |
| 14 | Olympique Béja | 3 | 5 | 0 | 3 | 2 | 4 | 7 | -3 | 0.6 | 0.8 | 1.4 | -0.6 |
| 15 | ES Métlaoui | 3 | 5 | 1 | 0 | 4 | 3 | 8 | -5 | 0.6 | 0.6 | 1.6 | -1 |
| 16 | ES Hammam-Sousse | 0 | 5 | 0 | 0 | 5 | 2 | 11 | -9 | 0 | 0.4 | 2.2 | -1.8 |
Esperance Tunis (2) - US Monastir (7)
Gedetailleerd ...
| Thuis | Algemeen | |
|---|---|---|
| Klassering | 1 | 2 |
| Wedstrijden | 3 | 5 |
| Gewonnen | 3 (100 %) | 4 (80 %) |
| Gelijkspel | 0 (0 %) | 0 (0 %) |
| Verloren | 0 (0 %) | 1 (20 %) |
| Doelpunten voor | 8 | 10 |
| Gemiddelde doelpunt | 2.67 | 2 |
| Doelpunten tegen | 4 | 7 |
| Gemiddelde doelpunt tegen | 1.33 | 1.4 |
| Serie voor de competitie | GGG | GPGGG |
| Serie (*) | GPNNPGGG | GPGGPGGG |
Gemiddeld aantal opeenvolgende overwinningen in het kampioenschap : 2
Gemiddeld aantal opeenvolgende gelijke spelen in het kampioenschap : 0
Gemiddeld aantal opeenvolgende nederlagen in het kampioenschap : 1
| Uit | Algemeen | |
|---|---|---|
| Klassering | 8 | 7 |
| Wedstrijden | 2 | 5 |
| Gewonnen | 0 (0 %) | 2 (40 %) |
| Gelijkspel | 2 (100 %) | 3 (60 %) |
| Verloren | 0 (0 %) | 0 (0 %) |
| Doelpunten voor | 0 | 6 |
| Gemiddelde doelpunt | 1.2 | |
| Doelpunten tegen | 0 | 4 |
| Gemiddelde doelpunt tegen | 0.8 | |
| Serie voor de competitie | NN | NGNNG |
| Serie (*) | PPNNPPNN | PPGNGNNG |
Gemiddeld aantal opeenvolgende overwinningen in het kampioenschap : 1
Gemiddeld aantal opeenvolgende gelijke spelen in het kampioenschap : 1.5
Gemiddeld aantal opeenvolgende nederlagen in het kampioenschap : 0
| 10/10/2026 | Esperance Tun. (2) | 3-1 | Olympique Bé. (14) |
| 13/09/2026 | CS Hammam-Lif (12) | 0-1 | Esperance Tun. (2) |
| 06/09/2026 | Esperance Tun. (2) | 2-1 | AS Marsa (6) |
| 30/08/2026 | Jeunesse Spor. (5) | 3-1 | Esperance Tun. (2) |
| 23/08/2026 | Esperance Tun. (2) | 3-2 | Etoile du Sah. (9) |
| 13/05/2026 | US Ben Guerda. (1) | 0-1 | Esperance Tun. (2) |
| 10/05/2026 | Esperance Tun. (2) | 0-1 | Club Africain (11) |
| 04/05/2026 | Jeunesse Spor. (5) | 0-1 | Esperance Tun. (2) |
| 18/10/2026 | US Monastir (7) | 1-0 | PS Sakiet Edd. (4) |
| 10/10/2026 | CA Bizerte (3) | 0-0 | US Monastir (7) |
| 12/09/2026 | US Monastir (7) | 3-3 | US Ben Guerda. (1) |
| 29/08/2026 | US Monastir (7) | 2-1 | Stade Tunisie. (8) |
| 22/08/2026 | ES Hammam-Sou. (16) | 0-0 | US Monastir (7) |
| 13/05/2026 | US Monastir (7) | 3-0 | AS Soliman |
| 08/05/2026 | JS Kairouan | 1-0 | US Monastir (7) |
| 04/05/2026 | US Monastir (7) | 0-1 | ES Métlaoui (15) |
| 10/10/2026 | Esperance Tun. (2) | 3-1 | Olympique Bé. (14) |
| 06/09/2026 | Esperance Tun. (2) | 2-1 | AS Marsa (6) |
| 23/08/2026 | Esperance Tun. (2) | 3-2 | Etoile du Sah. (9) |
| 10/05/2026 | Esperance Tun. (2) | 0-1 | Club Africain (11) |
| 30/04/2026 | Esperance Tun. (2) | 0-0 | CS Sfaxien (13) |
| 10/10/2026 | CA Bizerte (3) | 0-0 | US Monastir (7) |
| 22/08/2026 | ES Hammam-Sou. (16) | 0-0 | US Monastir (7) |
| 08/05/2026 | JS Kairouan | 1-0 | US Monastir (7) |
| 25/04/2026 | US Ben Guerda. (1) | 2-0 | US Monastir (7) |
| 04/04/2026 | Jeunesse Spor. (5) | 0-0 | US Monastir (7) |
| 19/01/2026 - Tunesische Division 1 - CLP-1 - Speeldag 17 | US Monastir (7) | 2 - 1 | Esperance Tunis (2) |
| 15/08/2025 - Tunesische Division 1 - CLP-1 - Speeldag 2 | Esperance Tunis (2) | 1 - 1 | US Monastir (7) |
| 15/05/2025 - Tunesische Division 1 - CLP-1 - Regulier Seizoen - Speeldag 30 | Esperance Tunis (2) | 0 - 0 | US Monastir (7) |
| 26/01/2025 - Tunesische Division 1 - CLP-1 - Regulier Seizoen - Speeldag 15 | US Monastir (7) | 0 - 2 | Esperance Tunis (2) |
| 15/06/2024 - Tunesische Division 1 - CLP-1 - Championship Ronde - Speeldag 9 | Esperance Tunis (2) | 2 - 0 | US Monastir (7) |
| 14/04/2024 - Tunesische Division 1 - CLP-1 - Championship Ronde - Speeldag 4 | US Monastir (7) | 0 - 1 | Esperance Tunis (2) |
| 30/12/2023 - Tunesische Division 1 - CLP-1 - Regulier Seizoen - Groep B - Speeldag 13 | US Monastir (7) | 1 - 2 | Esperance Tunis (2) |
| 07/10/2023 - Tunesische Division 1 - CLP-1 - Regulier Seizoen - Groep B - Speeldag 6 | Esperance Tunis (2) | 2 - 0 | US Monastir (7) |
Statistieken onderlinge duels tussen Esperance Tunis (2) en US Monastir (7) (Open een nieuw tabblad)
Sinds 2004/2005, 40 gespeelde wedstrijden : 25 zeges Doelpunten voor 6 nederlagen van Esperance Tunis (2) 9 gelijke spelen
Etoile du Sahel (9) - CS Sfaxien (13)
Gedetailleerd ...
| Thuis | Algemeen | |
|---|---|---|
| Klassering | 9 | 9 |
| Wedstrijden | 3 | 6 |
| Gewonnen | 1 (33 %) | 2 (33 %) |
| Gelijkspel | 1 (33 %) | 1 (17 %) |
| Verloren | 1 (34 %) | 3 (50 %) |
| Doelpunten voor | 3 | 7 |
| Gemiddelde doelpunt | 1 | 1.17 |
| Doelpunten tegen | 3 | 8 |
| Gemiddelde doelpunt tegen | 1 | 1.33 |
| Serie voor de competitie | GNP | PGNPPG |
| Serie (*) | GGNGGGNP | GPPGNPPG |
Gemiddeld aantal opeenvolgende overwinningen in het kampioenschap : 1
Gemiddeld aantal opeenvolgende gelijke spelen in het kampioenschap : 1
Gemiddeld aantal opeenvolgende nederlagen in het kampioenschap : 1.5
| Uit | Algemeen | |
|---|---|---|
| Klassering | 12 | 13 |
| Wedstrijden | 2 | 3 |
| Gewonnen | 0 (0 %) | 1 (33 %) |
| Gelijkspel | 1 (50 %) | 1 (33 %) |
| Verloren | 1 (50 %) | 1 (34 %) |
| Doelpunten voor | 1 | 3 |
| Gemiddelde doelpunt | 0.5 | 1 |
| Doelpunten tegen | 2 | 3 |
| Gemiddelde doelpunt tegen | 1 | 1 |
| Serie voor de competitie | NP | NGP |
| Serie (*) | PGGNNGNP | GNGGGNGP |
Gemiddeld aantal opeenvolgende overwinningen in het kampioenschap : 1
Gemiddeld aantal opeenvolgende gelijke spelen in het kampioenschap : 1
Gemiddeld aantal opeenvolgende nederlagen in het kampioenschap : 1
| 18/10/2026 | Olympique Bé. (14) | 1-2 | Etoile du Sah. (9) |
| 11/10/2026 | Etoile du Sah. (9) | 0-1 | CS Hammam-Lif (12) |
| 12/09/2026 | AS Marsa (6) | 1-0 | Etoile du Sah. (9) |
| 06/09/2026 | Etoile du Sah. (9) | 1-1 | Jeunesse Spor. (5) |
| 30/08/2026 | Etoile du Sah. (9) | 2-1 | ES Métlaoui (15) |
| 23/08/2026 | Esperance Tun. (2) | 3-2 | Etoile du Sah. (9) |
| 13/05/2026 | CS Sfaxien (13) | 3-1 | Etoile du Sah. (9) |
| 09/05/2026 | Etoile du Sah. (9) | 1-0 | CA Bizerte (3) |
| 10/10/2026 | PS Sakiet Edd. (4) | 1-0 | CS Sfaxien (13) | This Result is Not Take Into Account For The Classification |
| 29/08/2026 | CS Sfaxien (13) | 2-1 | ES Zarzis (10) | |
| 22/08/2026 | Stade Tunisie. (8) | 1-1 | CS Sfaxien (13) | |
| 13/05/2026 | CS Sfaxien (13) | 3-1 | Etoile du Sah. (9) | |
| 09/05/2026 | AS Marsa (6) | 0-3 | CS Sfaxien (13) | |
| 03/05/2026 | CS Sfaxien (13) | 2-0 | Olympique Bé. (14) | |
| 30/04/2026 | Esperance Tun. (2) | 0-0 | CS Sfaxien (13) | |
| 26/04/2026 | CS Sfaxien (13) | 1-0 | Stade Tunisie. (8) |
| 11/10/2026 | Etoile du Sah. (9) | 0-1 | CS Hammam-Lif (12) |
| 06/09/2026 | Etoile du Sah. (9) | 1-1 | Jeunesse Spor. (5) |
| 30/08/2026 | Etoile du Sah. (9) | 2-1 | ES Métlaoui (15) |
| 09/05/2026 | Etoile du Sah. (9) | 1-0 | CA Bizerte (3) |
| 25/04/2026 | Etoile du Sah. (9) | 1-0 | AS Marsa (6) |
| 10/10/2026 | PS Sakiet Edd. (4) | 1-0 | CS Sfaxien (13) | This Result is Not Take Into Account For The Classification |
| 22/08/2026 | Stade Tunisie. (8) | 1-1 | CS Sfaxien (13) | |
| 09/05/2026 | AS Marsa (6) | 0-3 | CS Sfaxien (13) | |
| 30/04/2026 | Esperance Tun. (2) | 0-0 | CS Sfaxien (13) | |
| 12/04/2026 | AS Soliman | 1-1 | CS Sfaxien (13) |
| 13/05/2026 - Tunesische Division 1 - CLP-1 - Speeldag 30 | CS Sfaxien (13) | 3 - 1 | Etoile du Sahel (9) |
| 23/11/2025 - Tunesische Division 1 - CLP-1 - Speeldag 15 | Etoile du Sahel (9) | 0 - 1 | CS Sfaxien (13) |
| 15/05/2025 - Tunesische Division 1 - CLP-1 - Regulier Seizoen - Speeldag 30 | Etoile du Sahel (9) | 0 - 1 | CS Sfaxien (13) |
| 26/01/2025 - Tunesische Division 1 - CLP-1 - Regulier Seizoen - Speeldag 15 | CS Sfaxien (13) | 0 - 1 | Etoile du Sahel (9) |
| 15/06/2024 - Tunesische Division 1 - CLP-1 - Championship Ronde - Speeldag 9 | Etoile du Sahel (9) | 1 - 2 | CS Sfaxien (13) |
| 13/04/2024 - Tunesische Division 1 - CLP-1 - Championship Ronde - Speeldag 4 | CS Sfaxien (13) | 0 - 0 | Etoile du Sahel (9) |
| 27/05/2023 - Tunesische Division 1 - CLP-1 - Championship Ronde - Speeldag 8 | CS Sfaxien (13) | 1 - 1 | Etoile du Sahel (9) |
| 01/03/2023 - Tunesische Division 1 - CLP-1 - Championship Ronde - Speeldag 1 | Etoile du Sahel (9) | 1 - 0 | CS Sfaxien (13) |
Statistieken onderlinge duels tussen Etoile du Sahel (9) en CS Sfaxien (13) (Open een nieuw tabblad)
Sinds 2004/2005, 59 gespeelde wedstrijden : 20 zeges Doelpunten voor 21 nederlagen van Etoile du Sahel (9) 18 gelijke spelen
ES Métlaoui (15) - ES Zarzis (10)
Gedetailleerd ...
| Thuis | Algemeen | |
|---|---|---|
| Klassering | 12 | 15 |
| Wedstrijden | 3 | 6 |
| Gewonnen | 1 (33 %) | 1 (17 %) |
| Gelijkspel | 0 (0 %) | 0 (0 %) |
| Verloren | 2 (67 %) | 5 (83 %) |
| Doelpunten voor | 2 | 3 |
| Gemiddelde doelpunt | 0.67 | 0.5 |
| Doelpunten tegen | 3 | 9 |
| Gemiddelde doelpunt tegen | 1 | 1.5 |
| Serie voor de competitie | PGP | PPGPPP |
| Serie (*) | NNGGNPGP | PNPPGPPP |
Gemiddeld aantal opeenvolgende overwinningen in het kampioenschap : 1
Gemiddeld aantal opeenvolgende gelijke spelen in het kampioenschap : 0
Gemiddeld aantal opeenvolgende nederlagen in het kampioenschap : 2.5
| Uit | Algemeen | |
|---|---|---|
| Klassering | 14 | 10 |
| Wedstrijden | 1 | 3 |
| Gewonnen | 0 (0 %) | 2 (67 %) |
| Gelijkspel | 0 (0 %) | 0 (0 %) |
| Verloren | 1 (100 %) | 1 (33 %) |
| Doelpunten voor | 1 | 4 |
| Gemiddelde doelpunt | 1 | 1.33 |
| Doelpunten tegen | 2 | 2 |
| Gemiddelde doelpunt tegen | 2 | 0.67 |
| Serie voor de competitie | P | GPG |
| Serie (*) | PNPPNPGP | GPGGGGPG |
Gemiddeld aantal opeenvolgende overwinningen in het kampioenschap : 1
Gemiddeld aantal opeenvolgende gelijke spelen in het kampioenschap : 0
Gemiddeld aantal opeenvolgende nederlagen in het kampioenschap : 1
| 18/10/2026 | AS Marsa (6) | 3-0 | ES Métlaoui (15) |
| 11/10/2026 | ES Métlaoui (15) | 1-2 | Stade Tunisie. (8) |
| 13/09/2026 | Jeunesse Spor. (5) | 1-0 | ES Métlaoui (15) |
| 06/09/2026 | ES Métlaoui (15) | 1-0 | ES Hammam-Sou. (16) |
| 30/08/2026 | Etoile du Sah. (9) | 2-1 | ES Métlaoui (15) |
| 23/08/2026 | ES Métlaoui (15) | 0-1 | Club Africain (11) |
| 13/05/2026 | ES Métlaoui (15) | 0-0 | JS Kairouan |
| 09/05/2026 | ES Zarzis (10) | 1-0 | ES Métlaoui (15) |
| 11/10/2026 | ES Zarzis (10) | 2-0 | ES Hammam-Sou. (16) |
| 29/08/2026 | CS Sfaxien (13) | 2-1 | ES Zarzis (10) |
| 23/08/2026 | ES Zarzis (10) | 1-0 | Olympique Bé. (14) |
| 13/05/2026 | CA Bizerte (3) | 0-2 | ES Zarzis (10) |
| 09/05/2026 | ES Zarzis (10) | 1-0 | ES Métlaoui (15) |
| 04/05/2026 | ES Zarzis (10) | 3-1 | Etoile du Sah. (9) |
| 30/04/2026 | AS Marsa (6) | 1-0 | ES Zarzis (10) |
| 26/04/2026 | ES Zarzis (10) | 2-0 | Olympique Bé. (14) |
| 11/10/2026 | ES Métlaoui (15) | 1-2 | Stade Tunisie. (8) |
| 06/09/2026 | ES Métlaoui (15) | 1-0 | ES Hammam-Sou. (16) |
| 23/08/2026 | ES Métlaoui (15) | 0-1 | Club Africain (11) |
| 13/05/2026 | ES Métlaoui (15) | 0-0 | JS Kairouan |
| 29/04/2026 | ES Métlaoui (15) | 2-0 | Etoile du Sah. (9) |
| 29/08/2026 | CS Sfaxien (13) | 2-1 | ES Zarzis (10) |
| 13/05/2026 | CA Bizerte (3) | 0-2 | ES Zarzis (10) |
| 30/04/2026 | AS Marsa (6) | 1-0 | ES Zarzis (10) |
| 23/04/2026 | Esperance Tun. (2) | 2-2 | ES Zarzis (10) |
| 06/03/2026 | AS Soliman | 1-0 | ES Zarzis (10) |
| 09/05/2026 - Tunesische Division 1 - CLP-1 - Speeldag 29 | ES Zarzis (10) | 1 - 0 | ES Métlaoui (15) |
| 09/11/2025 - Tunesische Division 1 - CLP-1 - Speeldag 14 | ES Métlaoui (15) | 0 - 0 | ES Zarzis (10) |
| 09/02/2025 - Tunesische Division 1 - CLP-1 - Regulier Seizoen - Speeldag 18 | ES Métlaoui (15) | 1 - 0 | ES Zarzis (10) |
| 29/09/2024 - Tunesische Division 1 - CLP-1 - Regulier Seizoen - Speeldag 3 | ES Zarzis (10) | 0 - 0 | ES Métlaoui (15) |
| 26/05/2022 - Tunesische Division 1 - CLP-1 - Degradatie Ronde | ES Métlaoui (15) | 1 - 0 | ES Zarzis (10) |
| 14/05/2022 - Tunesische Division 1 - CLP-1 - Degradatie Ronde | ES Zarzis (10) | 1 - 1 | ES Métlaoui (15) |
| 01/04/2018 - Tunesische Division 1 - CLP-1 - Regulier Seizoen - Speeldag 22 | ES Métlaoui (15) | 2 - 2 | ES Zarzis (10) |
| 04/11/2017 - Tunesische Division 1 - CLP-1 - Regulier Seizoen - Speeldag 9 | ES Zarzis (10) | 1 - 3 | ES Métlaoui (15) |
Statistieken onderlinge duels tussen ES Métlaoui (15) en ES Zarzis (10) (Open een nieuw tabblad)
Sinds 2014/2015, 12 gespeelde wedstrijden : 6 zeges Doelpunten voor 1 nederlaag van ES Métlaoui (15) 5 gelijke spelen
PS Sakiet Eddaier (4) - Club Africain (11)
Gedetailleerd ...
| Thuis | Algemeen | |
|---|---|---|
| Klassering | 2 | 4 |
| Wedstrijden | 3 | 6 |
| Gewonnen | 3 (100 %) | 3 (50 %) |
| Gelijkspel | 0 (0 %) | 2 (33 %) |
| Verloren | 0 (0 %) | 1 (17 %) |
| Doelpunten voor | 4 | 5 |
| Gemiddelde doelpunt | 1.33 | 0.83 |
| Doelpunten tegen | 0 | 2 |
| Gemiddelde doelpunt tegen | 0.33 | |
| Serie voor de competitie | GGG | GNGNGP |
| Serie (*) | GGG | GNGNGP |
Gemiddeld aantal opeenvolgende overwinningen in het kampioenschap : 1
Gemiddeld aantal opeenvolgende gelijke spelen in het kampioenschap : 1
Gemiddeld aantal opeenvolgende nederlagen in het kampioenschap : 1
| Uit | Algemeen | |
|---|---|---|
| Klassering | 5 | 11 |
| Wedstrijden | 2 | 3 |
| Gewonnen | 1 (50 %) | 2 (67 %) |
| Gelijkspel | 0 (0 %) | 0 (0 %) |
| Verloren | 1 (50 %) | 1 (33 %) |
| Doelpunten voor | 2 | 3 |
| Gemiddelde doelpunt | 1 | 1 |
| Doelpunten tegen | 2 | 2 |
| Gemiddelde doelpunt tegen | 1 | 0.67 |
| Serie voor de competitie | GP | GGP |
| Serie (*) | NNGNNGGP | GNGGNGGP |
Gemiddeld aantal opeenvolgende overwinningen in het kampioenschap : 2
Gemiddeld aantal opeenvolgende gelijke spelen in het kampioenschap : 0
Gemiddeld aantal opeenvolgende nederlagen in het kampioenschap : 1
| 18/10/2026 | US Monastir (7) | 1-0 | PS Sakiet Edd. (4) | |
| 10/10/2026 | PS Sakiet Edd. (4) | 1-0 | CS Sfaxien (13) | This Result is Not Take Into Account For The Classification |
| 13/09/2026 | Olympique Bé. (14) | 1-1 | PS Sakiet Edd. (4) | |
| 05/09/2026 | PS Sakiet Edd. (4) | 1-0 | ES Hammam-Sou. (16) | This Result is Not Take Into Account For The Classification |
| 29/08/2026 | AS Marsa (6) | 0-0 | PS Sakiet Edd. (4) | |
| 22/08/2026 | PS Sakiet Edd. (4) | 2-0 | Jeunesse Spor. (5) | This Result is Not Take Into Account For The Classification |
| 10/10/2026 | US Ben Guerda. (1) | 2-1 | Club Africain (11) |
| 29/08/2026 | Club Africain (11) | 1-0 | ES Hammam-Sou. (16) |
| 23/08/2026 | ES Métlaoui (15) | 0-1 | Club Africain (11) |
| 14/05/2026 | Club Africain (11) | 1-1 | Olympique Bé. (14) |
| 10/05/2026 | Esperance Tun. (2) | 0-1 | Club Africain (11) |
| 03/05/2026 | Club Africain (11) | 2-0 | Stade Tunisie. (8) |
| 29/04/2026 | AS Soliman | 1-1 | Club Africain (11) |
| 26/04/2026 | Club Africain (11) | 2-0 | JS Kairouan |
| 10/10/2026 | PS Sakiet Edd. (4) | 1-0 | CS Sfaxien (13) | This Result is Not Take Into Account For The Classification |
| 05/09/2026 | PS Sakiet Edd. (4) | 1-0 | ES Hammam-Sou. (16) | This Result is Not Take Into Account For The Classification |
| 22/08/2026 | PS Sakiet Edd. (4) | 2-0 | Jeunesse Spor. (5) | This Result is Not Take Into Account For The Classification |
| 10/10/2026 | US Ben Guerda. (1) | 2-1 | Club Africain (11) |
| 23/08/2026 | ES Métlaoui (15) | 0-1 | Club Africain (11) |
| 10/05/2026 | Esperance Tun. (2) | 0-1 | Club Africain (11) |
| 29/04/2026 | AS Soliman | 1-1 | Club Africain (11) |
| 11/04/2026 | US Monastir (7) | 0-0 | Club Africain (11) |
(*) Serie inclusief alle wedstrijden van alle competities