De site voor alle sporten
De site voor alle sporten
Keuze van een seizoen :
Deze klassering is berekend op basis van de laatste 5 dagen van het kampioenschap. Verander het aantal dagen voor de indeling:
Klassering over de laatste 5 wedstrijden| Ploeg | Pun | GW | W | G | V | DV | DT | DS | Gem Pun | Gem DV | Gem DT | Gem DS | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | Stade Français Paris | 16 | 5 | 4 | 0 | 1 | 223 | 143 | +80 | 3.2 | 44.6 | 28.6 | 16 |
| 2 | Montpellier Hérault Rugby | 16 | 5 | 4 | 0 | 1 | 173 | 121 | +52 | 3.2 | 34.6 | 24.2 | 10.4 |
| 3 | Stade Rochelais | 16 | 5 | 4 | 0 | 1 | 137 | 100 | +37 | 3.2 | 27.4 | 20 | 7.4 |
| 4 | Racing 92 | 12 | 5 | 3 | 0 | 2 | 199 | 104 | +95 | 2.4 | 39.8 | 20.8 | 19 |
| 5 | Section Paloise Béarn Pyrénées | 12 | 5 | 3 | 0 | 2 | 146 | 108 | +38 | 2.4 | 29.2 | 21.6 | 7.6 |
| 6 | Stade Toulousain | 12 | 5 | 3 | 0 | 2 | 182 | 152 | +30 | 2.4 | 36.4 | 30.4 | 6 |
| 7 | ASM Clermont Auvergne | 12 | 5 | 3 | 0 | 2 | 150 | 145 | +5 | 2.4 | 30 | 29 | 1 |
| 8 | Union Bordeaux Bègles | 12 | 5 | 3 | 0 | 2 | 141 | 143 | -2 | 2.4 | 28.2 | 28.6 | -0.4 |
| 9 | RC Toulonnais | 8 | 5 | 2 | 0 | 3 | 173 | 181 | -8 | 1.6 | 34.6 | 36.2 | -1.6 |
| 10 | Aviron Bayonnais | 8 | 5 | 2 | 0 | 3 | 172 | 187 | -15 | 1.6 | 34.4 | 37.4 | -3 |
| 11 | Lyon OU | 8 | 5 | 2 | 0 | 3 | 115 | 170 | -55 | 1.6 | 23 | 34 | -11 |
| 12 | USA Perpignan | 4 | 5 | 1 | 0 | 4 | 138 | 170 | -32 | 0.8 | 27.6 | 34 | -6.4 |
| 13 | Castres Olympique | 4 | 5 | 1 | 0 | 4 | 131 | 164 | -33 | 0.8 | 26.2 | 32.8 | -6.6 |
| 14 | US Montalbanaise | 0 | 5 | 0 | 0 | 5 | 82 | 274 | -192 | 0 | 16.4 | 54.8 | -38.4 |
Union Bordeaux Bègles (6) - USA Perpignan (13)
Gedetailleerd ...
| Thuis | Algemeen | |
|---|---|---|
| Klassering | 8 | 6 |
| Wedstrijden | 11 | 23 |
| Gewonnen | 8 (73 %) | 13 (57 %) |
| Gelijkspel | 0 (0 %) | 0 (0 %) |
| Verloren | 3 (27 %) | 10 (43 %) |
| Doelpunten voor | 458 | 732 |
| Gemiddelde doelpunt | 41.64 | 31.83 |
| Doelpunten tegen | 243 | 626 |
| Gemiddelde doelpunt tegen | 22.09 | 27.22 |
| Serie voor de competitie | GPGGPGGP | GGPGGPPG |
| Serie (*) | GPGGGGPG | GGGGPPGG |
Gemiddeld aantal opeenvolgende overwinningen in het kampioenschap : 1.44
Gemiddeld aantal opeenvolgende gelijke spelen in het kampioenschap : 0
Gemiddeld aantal opeenvolgende nederlagen in het kampioenschap : 1.25
| Uit | Algemeen | |
|---|---|---|
| Klassering | 13 | 13 |
| Wedstrijden | 11 | 23 |
| Gewonnen | 0 (0 %) | 5 (22 %) |
| Gelijkspel | 0 (0 %) | 0 (0 %) |
| Verloren | 11 (100 %) | 18 (78 %) |
| Doelpunten voor | 205 | 482 |
| Gemiddelde doelpunt | 18.64 | 20.96 |
| Doelpunten tegen | 382 | 681 |
| Gemiddelde doelpunt tegen | 34.73 | 29.61 |
| Serie voor de competitie | PPPPPPPP | PGPPGPPP |
| Serie (*) | PPPPPPPP | GPPGPPPP |
Gemiddeld aantal opeenvolgende overwinningen in het kampioenschap : 1.25
Gemiddeld aantal opeenvolgende gelijke spelen in het kampioenschap : 0
Gemiddeld aantal opeenvolgende nederlagen in het kampioenschap : 3.6
| 09/05/2026 | Aviron Bayonn. (12) | 38-40 | Union Bordeau. (6) |
| 03/05/2026 | Union Bordeau. (6) | 38-26 | Bath Rugby |
| 25/04/2026 | Union Bordeau. (6) | 21-23 | Montpellier H. (2) |
| 18/04/2026 | Stade Rochela. (8) | 45-15 | Union Bordeau. (6) |
| 12/04/2026 | Union Bordeau. (6) | 30-15 | Stade Toulous. (1) |
| 05/04/2026 | Union Bordeau. (6) | 64-14 | Leicester Tig. |
| 28/03/2026 | Lyon OU (10) | 17-21 | Union Bordeau. (6) |
| 22/03/2026 | Union Bordeau. (6) | 44-20 | Stade Toulous. (1) |
| 09/05/2026 | ASM Clermont . (5) | 45-14 | USA Perpignan (13) |
| 25/04/2026 | USA Perpignan (13) | 29-31 | Stade Rochela. (8) |
| 18/04/2026 | Montpellier H. (2) | 42-31 | USA Perpignan (13) |
| 04/04/2026 | Montpellier H. (2) | 53-13 | USA Perpignan (13) |
| 28/03/2026 | USA Perpignan (13) | 36-20 | RC Toulonnais (9) |
| 21/03/2026 | USA Perpignan (13) | 28-32 | Lyon OU (10) |
| 28/02/2026 | Stade França. (4) | 42-21 | USA Perpignan (13) |
| 22/02/2026 | USA Perpignan (13) | 40-24 | Section Paloi. (3) |
| 03/05/2026 | Union Bordeau. (6) | 38-26 | Bath Rugby |
| 25/04/2026 | Union Bordeau. (6) | 21-23 | Montpellier H. (2) |
| 12/04/2026 | Union Bordeau. (6) | 30-15 | Stade Toulous. (1) |
| 05/04/2026 | Union Bordeau. (6) | 64-14 | Leicester Tig. |
| 22/03/2026 | Union Bordeau. (6) | 44-20 | Stade Toulous. (1) |
| 09/05/2026 | ASM Clermont . (5) | 45-14 | USA Perpignan (13) |
| 18/04/2026 | Montpellier H. (2) | 42-31 | USA Perpignan (13) |
| 04/04/2026 | Montpellier H. (2) | 53-13 | USA Perpignan (13) |
| 28/02/2026 | Stade França. (4) | 42-21 | USA Perpignan (13) |
| 31/01/2026 | Racing 92 (7) | 37-31 | USA Perpignan (13) |
| 18/10/2025 - TOP 14 - Regulier Seizoen - Speeldag 7 | USA Perpignan (13) | 12 - 27 | Union Bordeaux Bègles (6) |
| 01/03/2025 - TOP 14 - Regulier Seizoen - Speeldag 18 | USA Perpignan (13) | 17 - 29 | Union Bordeaux Bègles (6) |
| 12/10/2024 - TOP 14 - Regulier Seizoen - Speeldag 6 | Union Bordeaux Bègles (6) | 66 - 12 | USA Perpignan (13) |
| 01/06/2024 - TOP 14 - Regulier Seizoen - Speeldag 25 | USA Perpignan (13) | 37 - 30 | Union Bordeaux Bègles (6) |
| 25/11/2023 - TOP 14 - Regulier Seizoen - Speeldag 8 | Union Bordeaux Bègles (6) | 46 - 22 | USA Perpignan (13) |
| 25/02/2023 - TOP 14 - Regulier Seizoen - Speeldag 19 | Union Bordeaux Bègles (6) | 43 - 7 | USA Perpignan (13) |
| 26/11/2022 - TOP 14 - Regulier Seizoen - Speeldag 11 | USA Perpignan (13) | 23 - 20 | Union Bordeaux Bègles (6) |
| 05/06/2022 - TOP 14 - Regulier Seizoen - Speeldag 26 | USA Perpignan (13) | 22 - 15 | Union Bordeaux Bègles (6) |
Statistieken onderlinge duels tussen Union Bordeaux Bègles (6) en USA Perpignan (13) (Open een nieuw tabblad)
Sinds 2001/2002, 21 gespeelde wedstrijden : 12 zeges Doelpunten voor 8 nederlagen van Union Bordeaux Bègles (6) en 1 gelijk spel
Castres Olympique (11) - Montpellier Hérault Rugby (2)
Gedetailleerd ...
| Thuis | Algemeen | |
|---|---|---|
| Klassering | 12 | 11 |
| Wedstrijden | 11 | 23 |
| Gewonnen | 7 (64 %) | 10 (43 %) |
| Gelijkspel | 0 (0 %) | 0 (0 %) |
| Verloren | 4 (36 %) | 13 (57 %) |
| Doelpunten voor | 325 | 562 |
| Gemiddelde doelpunt | 29.55 | 24.43 |
| Doelpunten tegen | 244 | 665 |
| Gemiddelde doelpunt tegen | 22.18 | 28.91 |
| Serie voor de competitie | GPGGGPGP | GPPPGPPP |
| Serie (*) | GGGPGPGP | PPPGPPPP |
Gemiddeld aantal opeenvolgende overwinningen in het kampioenschap : 1.67
Gemiddeld aantal opeenvolgende gelijke spelen in het kampioenschap : 0
Gemiddeld aantal opeenvolgende nederlagen in het kampioenschap : 1.86
| Uit | Algemeen | |
|---|---|---|
| Klassering | 3 | 2 |
| Wedstrijden | 11 | 23 |
| Gewonnen | 4 (36 %) | 14 (61 %) |
| Gelijkspel | 1 (9 %) | 1 (4 %) |
| Verloren | 6 (55 %) | 8 (35 %) |
| Doelpunten voor | 285 | 734 |
| Gemiddelde doelpunt | 25.91 | 31.91 |
| Doelpunten tegen | 296 | 511 |
| Gemiddelde doelpunt tegen | 26.91 | 22.22 |
| Serie voor de competitie | PGPPGGPG | GGGGPGGG |
| Serie (*) | GPGPGGPG | GPGGGGGG |
Gemiddeld aantal opeenvolgende overwinningen in het kampioenschap : 2
Gemiddeld aantal opeenvolgende gelijke spelen in het kampioenschap : 1
Gemiddeld aantal opeenvolgende nederlagen in het kampioenschap : 1.33
| 09/05/2026 | Section Paloi. (3) | 27-15 | Castres Olymp. (11) |
| 25/04/2026 | Lyon OU (10) | 26-21 | Castres Olymp. (11) |
| 18/04/2026 | Castres Olymp. (11) | 25-42 | Stade Toulous. (1) |
| 03/04/2026 | Northampton S. | 49-41 | Castres Olymp. (11) |
| 28/03/2026 | Castres Olymp. (11) | 49-17 | US Montalbana. (14) |
| 21/03/2026 | Racing 92 (7) | 52-21 | Castres Olymp. (11) |
| 28/02/2026 | Castres Olymp. (11) | 26-31 | Stade Rochela. (8) |
| 14/02/2026 | Union Bordeau. (6) | 57-32 | Castres Olymp. (11) |
| 09/05/2026 | Montpellier H. (2) | 59-7 | US Montalbana. (14) |
| 03/05/2026 | Montpellier H. (2) | 18-12 | Newport Drago. |
| 25/04/2026 | Union Bordeau. (6) | 21-23 | Montpellier H. (2) |
| 18/04/2026 | Montpellier H. (2) | 42-31 | USA Perpignan (13) |
| 11/04/2026 | Montpellier H. (2) | 45-22 | Connacht Rugb. |
| 04/04/2026 | Montpellier H. (2) | 53-13 | USA Perpignan (13) |
| 28/03/2026 | Stade Toulous. (1) | 45-29 | Montpellier H. (2) |
| 21/03/2026 | ASM Clermont . (5) | 17-20 | Montpellier H. (2) |
| 18/04/2026 | Castres Olymp. (11) | 25-42 | Stade Toulous. (1) |
| 28/03/2026 | Castres Olymp. (11) | 49-17 | US Montalbana. (14) |
| 28/02/2026 | Castres Olymp. (11) | 26-31 | Stade Rochela. (8) |
| 31/01/2026 | Castres Olymp. (11) | 28-23 | ASM Clermont . (5) |
| 09/01/2026 | Castres Olymp. (11) | 20-43 | Bath Rugby |
| 25/04/2026 | Union Bordeau. (6) | 21-23 | Montpellier H. (2) |
| 28/03/2026 | Stade Toulous. (1) | 45-29 | Montpellier H. (2) |
| 21/03/2026 | ASM Clermont . (5) | 17-20 | Montpellier H. (2) |
| 14/02/2026 | Stade Rochela. (8) | 33-43 | Montpellier H. (2) |
| 25/01/2026 | RC Toulonnais (9) | 30-27 | Montpellier H. (2) |
| 20/12/2025 - TOP 14 - Regulier Seizoen - Speeldag 12 | Montpellier Hérault Rugby (2) | 33 - 31 | Castres Olympique (11) |
| 01/03/2025 - TOP 14 - Regulier Seizoen - Speeldag 18 | Montpellier Hérault Rugby (2) | 21 - 17 | Castres Olympique (11) |
| 02/11/2024 - TOP 14 - Regulier Seizoen - Speeldag 9 | Castres Olympique (11) | 30 - 26 | Montpellier Hérault Rugby (2) |
| 11/05/2024 - TOP 14 - Regulier Seizoen - Speeldag 23 | Castres Olympique (11) | 27 - 26 | Montpellier Hérault Rugby (2) |
| 23/12/2023 - TOP 14 - Regulier Seizoen - Speeldag 10 | Montpellier Hérault Rugby (2) | 30 - 21 | Castres Olympique (11) |
| 15/04/2023 - TOP 14 - Regulier Seizoen - Speeldag 22 | Montpellier Hérault Rugby (2) | 19 - 28 | Castres Olympique (11) |
| 08/10/2022 - TOP 14 - Regulier Seizoen - Speeldag 6 | Castres Olympique (11) | 26 - 13 | Montpellier Hérault Rugby (2) |
| 24/06/2022 - TOP 14 - Playoffs - Finale | Montpellier Hérault Rugby (2) | 29 - 10 | Castres Olympique (11) |
Statistieken onderlinge duels tussen Castres Olympique (11) en Montpellier Hérault Rugby (2) (Open een nieuw tabblad)
Sinds 2004/2005, 51 gespeelde wedstrijden : 30 zeges Doelpunten voor 21 nederlagen van Castres Olympique (11)
Lyon OU (10) - Aviron Bayonnais (12)
Gedetailleerd ...
| Thuis | Algemeen | |
|---|---|---|
| Klassering | 11 | 10 |
| Wedstrijden | 11 | 23 |
| Gewonnen | 7 (64 %) | 10 (43 %) |
| Gelijkspel | 1 (9 %) | 1 (4 %) |
| Verloren | 3 (27 %) | 12 (53 %) |
| Doelpunten voor | 350 | 636 |
| Gemiddelde doelpunt | 31.82 | 27.65 |
| Doelpunten tegen | 248 | 672 |
| Gemiddelde doelpunt tegen | 22.55 | 29.22 |
| Serie voor de competitie | PGPGGNPG | GGNGPPGP |
| Serie (*) | PPGPGNPG | GGNGPPGP |
Gemiddeld aantal opeenvolgende overwinningen in het kampioenschap : 1.43
Gemiddeld aantal opeenvolgende gelijke spelen in het kampioenschap : 1
Gemiddeld aantal opeenvolgende nederlagen in het kampioenschap : 2
| Uit | Algemeen | |
|---|---|---|
| Klassering | 12 | 12 |
| Wedstrijden | 11 | 23 |
| Gewonnen | 2 (18 %) | 10 (43 %) |
| Gelijkspel | 0 (0 %) | 0 (0 %) |
| Verloren | 9 (82 %) | 13 (57 %) |
| Doelpunten voor | 256 | 639 |
| Gemiddelde doelpunt | 23.27 | 27.78 |
| Doelpunten tegen | 460 | 782 |
| Gemiddelde doelpunt tegen | 41.82 | 34 |
| Serie voor de competitie | PPPPPPGP | PPPGGPPP |
| Serie (*) | PPPPPPGP | PPPGGPPP |
Gemiddeld aantal opeenvolgende overwinningen in het kampioenschap : 1.43
Gemiddeld aantal opeenvolgende gelijke spelen in het kampioenschap : 0
Gemiddeld aantal opeenvolgende nederlagen in het kampioenschap : 1.86
| 09/05/2026 | Stade França. (4) | 59-17 | Lyon OU (10) |
| 25/04/2026 | Lyon OU (10) | 26-21 | Castres Olymp. (11) |
| 18/04/2026 | ASM Clermont . (5) | 41-23 | Lyon OU (10) |
| 28/03/2026 | Lyon OU (10) | 17-21 | Union Bordeau. (6) |
| 21/03/2026 | USA Perpignan (13) | 28-32 | Lyon OU (10) |
| 28/02/2026 | Lyon OU (10) | 13-13 | RC Toulonnais (9) |
| 14/02/2026 | Lyon OU (10) | 73-12 | US Montalbana. (14) |
| 31/01/2026 | Stade Rochela. (8) | 24-44 | Lyon OU (10) |
| 09/05/2026 | Aviron Bayonn. (12) | 38-40 | Union Bordeau. (6) |
| 25/04/2026 | RC Toulonnais (9) | 52-26 | Aviron Bayonn. (12) |
| 18/04/2026 | Aviron Bayonn. (12) | 22-54 | Section Paloi. (3) |
| 28/03/2026 | Aviron Bayonn. (12) | 26-15 | Stade Rochela. (8) |
| 21/03/2026 | US Montalbana. (14) | 26-60 | Aviron Bayonn. (12) |
| 28/02/2026 | ASM Clermont . (5) | 38-15 | Aviron Bayonn. (12) |
| 14/02/2026 | Aviron Bayonn. (12) | 36-41 | Racing 92 (7) |
| 31/01/2026 | Stade Toulous. (1) | 31-10 | Aviron Bayonn. (12) |
| 25/04/2026 | Lyon OU (10) | 26-21 | Castres Olymp. (11) |
| 28/03/2026 | Lyon OU (10) | 17-21 | Union Bordeau. (6) |
| 28/02/2026 | Lyon OU (10) | 13-13 | RC Toulonnais (9) |
| 14/02/2026 | Lyon OU (10) | 73-12 | US Montalbana. (14) |
| 18/01/2026 | Lyon OU (10) | 19-38 | Benetton Trev. |
| 25/04/2026 | RC Toulonnais (9) | 52-26 | Aviron Bayonn. (12) |
| 21/03/2026 | US Montalbana. (14) | 26-60 | Aviron Bayonn. (12) |
| 28/02/2026 | ASM Clermont . (5) | 38-15 | Aviron Bayonn. (12) |
| 31/01/2026 | Stade Toulous. (1) | 31-10 | Aviron Bayonn. (12) |
| 10/01/2026 | Leicester Tig. | 57-14 | Aviron Bayonn. (12) |
| 29/11/2025 - TOP 14 - Regulier Seizoen - Speeldag 11 | Aviron Bayonnais (12) | 22 - 20 | Lyon OU (10) |
| 29/03/2025 - TOP 14 - Regulier Seizoen - Speeldag 20 | Aviron Bayonnais (12) | 28 - 14 | Lyon OU (10) |
| 26/10/2024 - TOP 14 - Regulier Seizoen - Speeldag 8 | Lyon OU (10) | 38 - 49 | Aviron Bayonnais (12) |
| 02/03/2024 - TOP 14 - Regulier Seizoen - Speeldag 17 | Aviron Bayonnais (12) | 39 - 10 | Lyon OU (10) |
| 25/11/2023 - TOP 14 - Regulier Seizoen - Speeldag 8 | Lyon OU (10) | 42 - 29 | Aviron Bayonnais (12) |
| 28/05/2023 - TOP 14 - Regulier Seizoen - Speeldag 26 | Lyon OU (10) | 53 - 19 | Aviron Bayonnais (12) |
| 03/12/2022 - TOP 14 - Regulier Seizoen - Speeldag 12 | Aviron Bayonnais (12) | 19 - 7 | Lyon OU (10) |
| 06/03/2021 - TOP 14 - Regulier Seizoen - Speeldag 18 | Aviron Bayonnais (12) | 20 - 28 | Lyon OU (10) |
Statistieken onderlinge duels tussen Lyon OU (10) en Aviron Bayonnais (12) (Open een nieuw tabblad)
Sinds 2002/2003, 22 gespeelde wedstrijden : 10 zeges Doelpunten voor 11 nederlagen van Lyon OU (10) en 1 gelijk spel
US Montalbanaise (14) - Stade Français Paris (4)
Gedetailleerd ...
| Thuis | Algemeen | |
|---|---|---|
| Klassering | 14 | 14 |
| Wedstrijden | 11 | 23 |
| Gewonnen | 1 (9 %) | 1 (4 %) |
| Gelijkspel | 1 (9 %) | 1 (4 %) |
| Verloren | 9 (82 %) | 21 (92 %) |
| Doelpunten voor | 214 | 420 |
| Gemiddelde doelpunt | 19.45 | 18.26 |
| Doelpunten tegen | 434 | 1129 |
| Gemiddelde doelpunt tegen | 39.45 | 49.09 |
| Serie voor de competitie | GPPPPPPP | PPPPPPPP |
| Serie (*) | PPPPPPPP | PPPPPPPP |
Gemiddeld aantal opeenvolgende overwinningen in het kampioenschap : 1
Gemiddeld aantal opeenvolgende gelijke spelen in het kampioenschap : 1
Gemiddeld aantal opeenvolgende nederlagen in het kampioenschap : 7
| Uit | Algemeen | |
|---|---|---|
| Klassering | 8 | 4 |
| Wedstrijden | 11 | 23 |
| Gewonnen | 3 (27 %) | 13 (57 %) |
| Gelijkspel | 0 (0 %) | 1 (4 %) |
| Verloren | 8 (73 %) | 9 (39 %) |
| Doelpunten voor | 288 | 731 |
| Gemiddelde doelpunt | 26.18 | 31.78 |
| Doelpunten tegen | 362 | 591 |
| Gemiddelde doelpunt tegen | 32.91 | 25.7 |
| Serie voor de competitie | PPPPGPGP | PPGGGPGG |
| Serie (*) | PGPPGPGP | PGGGPPGG |
Gemiddeld aantal opeenvolgende overwinningen in het kampioenschap : 1.86
Gemiddeld aantal opeenvolgende gelijke spelen in het kampioenschap : 1
Gemiddeld aantal opeenvolgende nederlagen in het kampioenschap : 1.29
| 09/05/2026 | Montpellier H. (2) | 59-7 | US Montalbana. (14) |
| 25/04/2026 | US Montalbana. (14) | 10-59 | Racing 92 (7) |
| 18/04/2026 | US Montalbana. (14) | 22-47 | RC Toulonnais (9) |
| 28/03/2026 | Castres Olymp. (11) | 49-17 | US Montalbana. (14) |
| 21/03/2026 | US Montalbana. (14) | 26-60 | Aviron Bayonn. (12) |
| 28/02/2026 | Stade Toulous. (1) | 68-13 | US Montalbana. (14) |
| 14/02/2026 | Lyon OU (10) | 73-12 | US Montalbana. (14) |
| 31/01/2026 | US Montalbana. (14) | 16-31 | Union Bordeau. (6) |
| 09/05/2026 | Stade França. (4) | 59-17 | Lyon OU (10) |
| 25/04/2026 | Stade França. (4) | 34-32 | Section Paloi. (3) |
| 19/04/2026 | Racing 92 (7) | 47-20 | Stade França. (4) |
| 05/04/2026 | Stade França. (4) | 31-36 | Newport Drago. |
| 29/03/2026 | Stade França. (4) | 64-20 | ASM Clermont . (5) |
| 21/03/2026 | RC Toulonnais (9) | 27-46 | Stade França. (4) |
| 28/02/2026 | Stade França. (4) | 42-21 | USA Perpignan (13) |
| 15/02/2026 | Stade França. (4) | 9-13 | Stade Toulous. (1) |
| 25/04/2026 | US Montalbana. (14) | 10-59 | Racing 92 (7) |
| 18/04/2026 | US Montalbana. (14) | 22-47 | RC Toulonnais (9) |
| 21/03/2026 | US Montalbana. (14) | 26-60 | Aviron Bayonn. (12) |
| 31/01/2026 | US Montalbana. (14) | 16-31 | Union Bordeau. (6) |
| 10/01/2026 | US Montalbana. (14) | 28-31 | Black Lion Tb. |
| 19/04/2026 | Racing 92 (7) | 47-20 | Stade França. (4) |
| 21/03/2026 | RC Toulonnais (9) | 27-46 | Stade França. (4) |
| 31/01/2026 | Montpellier H. (2) | 44-7 | Stade França. (4) |
| 24/01/2026 | Union Bordeau. (6) | 28-33 | Stade França. (4) |
| 17/01/2026 | Ulster | 26-19 | Stade França. (4) |
| 06/09/2025 - TOP 14 - Regulier Seizoen - Speeldag 1 | Stade Français Paris (4) | 42 - 24 | US Montalbanaise (14) |
| 03/01/2010 - TOP 14 - Regulier Seizoen - Speeldag 17 | US Montalbanaise (14) | 6 - 6 | Stade Français Paris (4) |
| 02/09/2009 - TOP 14 - Regulier Seizoen - Speeldag 4 | Stade Français Paris (4) | 35 - 40 | US Montalbanaise (14) |
| 13/03/2009 - TOP 14 - Regulier Seizoen - Speeldag 21 | US Montalbanaise (14) | 22 - 16 | Stade Français Paris (4) |
| 04/10/2008 - TOP 14 - Regulier Seizoen - Speeldag 7 | Stade Français Paris (4) | 34 - 16 | US Montalbanaise (14) |
| 19/04/2008 - TOP 14 - Regulier Seizoen - Speeldag 18 | Stade Français Paris (4) | 25 - 18 | US Montalbanaise (14) |
| 22/12/2007 - TOP 14 - Regulier Seizoen - Speeldag 5 | US Montalbanaise (14) | 24 - 16 | Stade Français Paris (4) |
| 28/04/2007 - TOP 14 - Regulier Seizoen - Speeldag 23 | Stade Français Paris (4) | 24 - 17 | US Montalbanaise (14) |
Statistieken onderlinge duels tussen US Montalbanaise (14) en Stade Français Paris (4) (Open een nieuw tabblad)
Sinds 2001/2002, 13 gespeelde wedstrijden : 5 zeges Doelpunten voor 6 nederlagen van US Montalbanaise (14) 2 gelijke spelen
Racing 92 (7) - RC Toulonnais (9)
Gedetailleerd ...
| Thuis | Algemeen | |
|---|---|---|
| Klassering | 6 | 7 |
| Wedstrijden | 11 | 23 |
| Gewonnen | 10 (91 %) | 13 (57 %) |
| Gelijkspel | 0 (0 %) | 1 (4 %) |
| Verloren | 1 (9 %) | 9 (39 %) |
| Doelpunten voor | 437 | 713 |
| Gemiddelde doelpunt | 39.73 | 31 |
| Doelpunten tegen | 273 | 662 |
| Gemiddelde doelpunt tegen | 24.82 | 28.78 |
| Serie voor de competitie | GGGGGGGP | GGPGPGGP |
| Serie (*) | NGGGGGGP | GGPGPGGP |
Gemiddeld aantal opeenvolgende overwinningen in het kampioenschap : 1.63
Gemiddeld aantal opeenvolgende gelijke spelen in het kampioenschap : 1
Gemiddeld aantal opeenvolgende nederlagen in het kampioenschap : 1
| Uit | Algemeen | |
|---|---|---|
| Klassering | 11 | 9 |
| Wedstrijden | 11 | 23 |
| Gewonnen | 2 (18 %) | 11 (48 %) |
| Gelijkspel | 1 (9 %) | 1 (4 %) |
| Verloren | 8 (73 %) | 11 (48 %) |
| Doelpunten voor | 209 | 631 |
| Gemiddelde doelpunt | 19 | 27.43 |
| Doelpunten tegen | 404 | 717 |
| Gemiddelde doelpunt tegen | 36.73 | 31.17 |
| Serie voor de competitie | PPPPPNPG | PPNPPGGP |
| Serie (*) | PGPNPGGP | PPGGGGPP |
Gemiddeld aantal opeenvolgende overwinningen in het kampioenschap : 1.38
Gemiddeld aantal opeenvolgende gelijke spelen in het kampioenschap : 1
Gemiddeld aantal opeenvolgende nederlagen in het kampioenschap : 1.22
| 10/05/2026 | Racing 92 (7) | 24-26 | Stade Rochela. (8) |
| 25/04/2026 | US Montalbana. (14) | 10-59 | Racing 92 (7) |
| 19/04/2026 | Racing 92 (7) | 47-20 | Stade França. (4) |
| 28/03/2026 | Section Paloi. (3) | 27-17 | Racing 92 (7) |
| 21/03/2026 | Racing 92 (7) | 52-21 | Castres Olymp. (11) |
| 28/02/2026 | Montpellier H. (2) | 41-17 | Racing 92 (7) |
| 14/02/2026 | Aviron Bayonn. (12) | 36-41 | Racing 92 (7) |
| 31/01/2026 | Racing 92 (7) | 37-31 | USA Perpignan (13) |
| 09/05/2026 | RC Toulonnais (9) | 27-51 | Stade Toulous. (1) |
| 02/05/2026 | Leinster Rugb. | 29-25 | RC Toulonnais (9) |
| 25/04/2026 | RC Toulonnais (9) | 52-26 | Aviron Bayonn. (12) |
| 18/04/2026 | US Montalbana. (14) | 22-47 | RC Toulonnais (9) |
| 11/04/2026 | Glasgow Warri. | 19-22 | RC Toulonnais (9) |
| 04/04/2026 | RC Toulonnais (9) | 28-27 | DHL Stormers |
| 28/03/2026 | USA Perpignan (13) | 36-20 | RC Toulonnais (9) |
| 21/03/2026 | RC Toulonnais (9) | 27-46 | Stade França. (4) |
| 10/05/2026 | Racing 92 (7) | 24-26 | Stade Rochela. (8) |
| 19/04/2026 | Racing 92 (7) | 47-20 | Stade França. (4) |
| 21/03/2026 | Racing 92 (7) | 52-21 | Castres Olymp. (11) |
| 31/01/2026 | Racing 92 (7) | 37-31 | USA Perpignan (13) |
| 24/01/2026 | Racing 92 (7) | 35-34 | Lyon OU (10) |
| 02/05/2026 | Leinster Rugb. | 29-25 | RC Toulonnais (9) |
| 18/04/2026 | US Montalbana. (14) | 22-47 | RC Toulonnais (9) |
| 11/04/2026 | Glasgow Warri. | 19-22 | RC Toulonnais (9) |
| 28/03/2026 | USA Perpignan (13) | 36-20 | RC Toulonnais (9) |
| 28/02/2026 | Lyon OU (10) | 13-13 | RC Toulonnais (9) |
| 19/10/2025 - TOP 14 - Regulier Seizoen - Speeldag 7 | RC Toulonnais (9) | 45 - 21 | Racing 92 (7) |
| 04/01/2025 - TOP 14 - Regulier Seizoen - Speeldag 14 | RC Toulonnais (9) | 36 - 24 | Racing 92 (7) |
| 12/10/2024 - TOP 14 - Regulier Seizoen - Speeldag 6 | Racing 92 (7) | 22 - 6 | RC Toulonnais (9) |
| 10/03/2024 - TOP 14 - Regulier Seizoen - Speeldag 18 | Racing 92 (7) | 20 - 6 | RC Toulonnais (9) |
| 12/11/2023 - TOP 14 - Regulier Seizoen - Speeldag 6 | RC Toulonnais (9) | 31 - 26 | Racing 92 (7) |
| 13/05/2023 - TOP 14 - Regulier Seizoen - Speeldag 25 | Racing 92 (7) | 43 - 7 | RC Toulonnais (9) |
| 04/12/2022 - TOP 14 - Regulier Seizoen - Speeldag 12 | RC Toulonnais (9) | 14 - 31 | Racing 92 (7) |
| 05/06/2022 - TOP 14 - Regulier Seizoen - Speeldag 26 | Racing 92 (7) | 21 - 16 | RC Toulonnais (9) |
Statistieken onderlinge duels tussen Racing 92 (7) en RC Toulonnais (9) (Open een nieuw tabblad)
Sinds 2000/2001, 50 gespeelde wedstrijden : 24 zeges Doelpunten voor 25 nederlagen van Racing 92 (7) en 1 gelijk spel
Section Paloise Béarn Pyrénées (3) - ASM Clermont Auvergne (5)
Gedetailleerd ...
| Thuis | Algemeen | |
|---|---|---|
| Klassering | 2 | 3 |
| Wedstrijden | 11 | 23 |
| Gewonnen | 11 (100 %) | 15 (65 %) |
| Gelijkspel | 0 (0 %) | 0 (0 %) |
| Verloren | 0 (0 %) | 8 (35 %) |
| Doelpunten voor | 391 | 704 |
| Gemiddelde doelpunt | 35.55 | 30.61 |
| Doelpunten tegen | 225 | 585 |
| Gemiddelde doelpunt tegen | 20.45 | 25.43 |
| Serie voor de competitie | GGGGGGGG | GPGPGGPG |
| Serie (*) | GPGPGGGG | PGPGPGPG |
Gemiddeld aantal opeenvolgende overwinningen in het kampioenschap : 1.88
Gemiddeld aantal opeenvolgende gelijke spelen in het kampioenschap : 0
Gemiddeld aantal opeenvolgende nederlagen in het kampioenschap : 1.14
| Uit | Algemeen | |
|---|---|---|
| Klassering | 5 | 5 |
| Wedstrijden | 11 | 23 |
| Gewonnen | 4 (36 %) | 14 (61 %) |
| Gelijkspel | 0 (0 %) | 0 (0 %) |
| Verloren | 7 (64 %) | 9 (39 %) |
| Doelpunten voor | 255 | 746 |
| Gemiddelde doelpunt | 23.18 | 32.43 |
| Doelpunten tegen | 339 | 605 |
| Gemiddelde doelpunt tegen | 30.82 | 26.3 |
| Serie voor de competitie | GPPGPGPG | PGGPPGGG |
| Serie (*) | PPGPPGPG | PGGPPGGG |
Gemiddeld aantal opeenvolgende overwinningen in het kampioenschap : 2
Gemiddeld aantal opeenvolgende gelijke spelen in het kampioenschap : 0
Gemiddeld aantal opeenvolgende nederlagen in het kampioenschap : 1.29
| 09/05/2026 | Section Paloi. (3) | 27-15 | Castres Olymp. (11) |
| 25/04/2026 | Stade França. (4) | 34-32 | Section Paloi. (3) |
| 18/04/2026 | Aviron Bayonn. (12) | 22-54 | Section Paloi. (3) |
| 05/04/2026 | Zebre Parma R. | 31-15 | Section Paloi. (3) |
| 28/03/2026 | Section Paloi. (3) | 27-17 | Racing 92 (7) |
| 21/03/2026 | Stade Rochela. (8) | 20-6 | Section Paloi. (3) |
| 01/03/2026 | Section Paloi. (3) | 39-17 | Union Bordeau. (6) |
| 22/02/2026 | USA Perpignan (13) | 40-24 | Section Paloi. (3) |
| 09/05/2026 | ASM Clermont . (5) | 45-14 | USA Perpignan (13) |
| 26/04/2026 | Stade Toulous. (1) | 24-27 | ASM Clermont . (5) |
| 18/04/2026 | ASM Clermont . (5) | 41-23 | Lyon OU (10) |
| 29/03/2026 | Stade França. (4) | 64-20 | ASM Clermont . (5) |
| 21/03/2026 | ASM Clermont . (5) | 17-20 | Montpellier H. (2) |
| 28/02/2026 | ASM Clermont . (5) | 38-15 | Aviron Bayonn. (12) |
| 14/02/2026 | RC Toulonnais (9) | 14-34 | ASM Clermont . (5) |
| 31/01/2026 | Castres Olymp. (11) | 28-23 | ASM Clermont . (5) |
| 09/05/2026 | Section Paloi. (3) | 27-15 | Castres Olymp. (11) |
| 28/03/2026 | Section Paloi. (3) | 27-17 | Racing 92 (7) |
| 01/03/2026 | Section Paloi. (3) | 39-17 | Union Bordeau. (6) |
| 01/02/2026 | Section Paloi. (3) | 32-12 | RC Toulonnais (9) |
| 16/01/2026 | Section Paloi. (3) | 24-26 | Vodacom Bulls. |
| 26/04/2026 | Stade Toulous. (1) | 24-27 | ASM Clermont . (5) |
| 29/03/2026 | Stade França. (4) | 64-20 | ASM Clermont . (5) |
| 14/02/2026 | RC Toulonnais (9) | 14-34 | ASM Clermont . (5) |
| 31/01/2026 | Castres Olymp. (11) | 28-23 | ASM Clermont . (5) |
| 17/01/2026 | HollywoodBets. | 50-12 | ASM Clermont . (5) |
| 20/09/2025 - TOP 14 - Regulier Seizoen - Speeldag 3 | ASM Clermont Auvergne (5) | 50 - 27 | Section Paloise Béarn Pyrénées (3) |
| 25/01/2025 - TOP 14 - Regulier Seizoen - Speeldag 15 | Section Paloise Béarn Pyrénées (3) | 20 - 14 | ASM Clermont Auvergne (5) |
| 07/09/2024 - TOP 14 - Regulier Seizoen - Speeldag 1 | ASM Clermont Auvergne (5) | 39 - 7 | Section Paloise Béarn Pyrénées (3) |
| 23/03/2024 - TOP 14 - Regulier Seizoen - Speeldag 19 | ASM Clermont Auvergne (5) | 31 - 28 | Section Paloise Béarn Pyrénées (3) |
| 23/12/2023 - TOP 14 - Regulier Seizoen - Speeldag 10 | Section Paloise Béarn Pyrénées (3) | 22 - 11 | ASM Clermont Auvergne (5) |
| 15/04/2023 - TOP 14 - Regulier Seizoen - Speeldag 22 | Section Paloise Béarn Pyrénées (3) | 23 - 18 | ASM Clermont Auvergne (5) |
| 10/09/2022 - TOP 14 - Regulier Seizoen - Speeldag 2 | ASM Clermont Auvergne (5) | 33 - 24 | Section Paloise Béarn Pyrénées (3) |
| 30/01/2022 - TOP 14 - Regulier Seizoen - Speeldag 16 | Section Paloise Béarn Pyrénées (3) | 28 - 20 | ASM Clermont Auvergne (5) |
Statistieken onderlinge duels tussen Section Paloise Béarn Pyrénées (3) en ASM Clermont Auvergne (5) (Open een nieuw tabblad)
Sinds 2001/2002, 31 gespeelde wedstrijden : 11 zeges Doelpunten voor 20 nederlagen van Section Paloise Béarn Pyrénées (3)
Stade Rochelais (8) - Stade Toulousain (1)
Gedetailleerd ...
| Thuis | Algemeen | |
|---|---|---|
| Klassering | 9 | 8 |
| Wedstrijden | 11 | 23 |
| Gewonnen | 8 (73 %) | 12 (52 %) |
| Gelijkspel | 0 (0 %) | 0 (0 %) |
| Verloren | 3 (27 %) | 11 (48 %) |
| Doelpunten voor | 399 | 681 |
| Gemiddelde doelpunt | 36.27 | 29.61 |
| Doelpunten tegen | 193 | 587 |
| Gemiddelde doelpunt tegen | 17.55 | 25.52 |
| Serie voor de competitie | GPGGPPGG | PPGGPGGG |
| Serie (*) | GGGPPPGG | GGPGPGGG |
Gemiddeld aantal opeenvolgende overwinningen in het kampioenschap : 2
Gemiddeld aantal opeenvolgende gelijke spelen in het kampioenschap : 0
Gemiddeld aantal opeenvolgende nederlagen in het kampioenschap : 1.83
| Uit | Algemeen | |
|---|---|---|
| Klassering | 1 | 1 |
| Wedstrijden | 11 | 23 |
| Gewonnen | 6 (55 %) | 17 (74 %) |
| Gelijkspel | 0 (0 %) | 0 (0 %) |
| Verloren | 5 (45 %) | 6 (26 %) |
| Doelpunten voor | 343 | 912 |
| Gemiddelde doelpunt | 31.18 | 39.65 |
| Doelpunten tegen | 299 | 510 |
| Gemiddelde doelpunt tegen | 27.18 | 22.17 |
| Serie voor de competitie | PGGPGPGG | GGGPGGPG |
| Serie (*) | GPPGPPGG | GPGGPGPG |
Gemiddeld aantal opeenvolgende overwinningen in het kampioenschap : 2.43
Gemiddeld aantal opeenvolgende gelijke spelen in het kampioenschap : 0
Gemiddeld aantal opeenvolgende nederlagen in het kampioenschap : 1
| 10/05/2026 | Racing 92 (7) | 24-26 | Stade Rochela. (8) |
| 25/04/2026 | USA Perpignan (13) | 29-31 | Stade Rochela. (8) |
| 18/04/2026 | Stade Rochela. (8) | 45-15 | Union Bordeau. (6) |
| 10/04/2026 | Ulster | 41-24 | Stade Rochela. (8) |
| 04/04/2026 | Newcastle Red. | 18-26 | Stade Rochela. (8) |
| 28/03/2026 | Aviron Bayonn. (12) | 26-15 | Stade Rochela. (8) |
| 21/03/2026 | Stade Rochela. (8) | 20-6 | Section Paloi. (3) |
| 28/02/2026 | Castres Olymp. (11) | 26-31 | Stade Rochela. (8) |
| 09/05/2026 | RC Toulonnais (9) | 27-51 | Stade Toulous. (1) |
| 26/04/2026 | Stade Toulous. (1) | 24-27 | ASM Clermont . (5) |
| 18/04/2026 | Castres Olymp. (11) | 25-42 | Stade Toulous. (1) |
| 12/04/2026 | Union Bordeau. (6) | 30-15 | Stade Toulous. (1) |
| 04/04/2026 | Stade Toulous. (1) | 59-26 | Bristol Bears |
| 28/03/2026 | Stade Toulous. (1) | 45-29 | Montpellier H. (2) |
| 22/03/2026 | Union Bordeau. (6) | 44-20 | Stade Toulous. (1) |
| 28/02/2026 | Stade Toulous. (1) | 68-13 | US Montalbana. (14) |
| 18/04/2026 | Stade Rochela. (8) | 45-15 | Union Bordeau. (6) |
| 21/03/2026 | Stade Rochela. (8) | 20-6 | Section Paloi. (3) |
| 14/02/2026 | Stade Rochela. (8) | 33-43 | Montpellier H. (2) |
| 31/01/2026 | Stade Rochela. (8) | 24-44 | Lyon OU (10) |
| 18/01/2026 | Stade Rochela. (8) | 17-27 | Harlequins |
| 09/05/2026 | RC Toulonnais (9) | 27-51 | Stade Toulous. (1) |
| 18/04/2026 | Castres Olymp. (11) | 25-42 | Stade Toulous. (1) |
| 12/04/2026 | Union Bordeau. (6) | 30-15 | Stade Toulous. (1) |
| 22/03/2026 | Union Bordeau. (6) | 44-20 | Stade Toulous. (1) |
| 15/02/2026 | Stade França. (4) | 9-13 | Stade Toulous. (1) |
| 28/12/2025 - TOP 14 - Regulier Seizoen - Speeldag 13 | Stade Toulousain (1) | 60 - 14 | Stade Rochelais (8) |
| 04/01/2025 - TOP 14 - Regulier Seizoen - Speeldag 14 | Stade Rochelais (8) | 22 - 19 | Stade Toulousain (1) |
| 15/09/2024 - TOP 14 - Regulier Seizoen - Speeldag 2 | Stade Toulousain (1) | 35 - 27 | Stade Rochelais (8) |
| 21/06/2024 - TOP 14 - Playoffs - Halve Finale | Stade Toulousain (1) | 39 - 23 | Stade Rochelais (8) |
| 02/06/2024 - TOP 14 - Regulier Seizoen - Speeldag 25 | Stade Toulousain (1) | 31 - 31 | Stade Rochelais (8) |
| 30/12/2023 - TOP 14 - Regulier Seizoen - Speeldag 11 | Stade Rochelais (8) | 29 - 8 | Stade Toulousain (1) |
| 17/06/2023 - TOP 14 - Playoffs - Finale | Stade Toulousain (1) | 29 - 26 | Stade Rochelais (8) |
| 07/01/2023 - TOP 14 - Regulier Seizoen - Speeldag 15 | Stade Rochelais (8) | 30 - 7 | Stade Toulousain (1) |
Statistieken onderlinge duels tussen Stade Rochelais (8) en Stade Toulousain (1) (Open een nieuw tabblad)
Sinds 2001/2002, 33 gespeelde wedstrijden : 9 zeges Doelpunten voor 23 nederlagen van Stade Rochelais (8) en 1 gelijk spel
(*) Serie inclusief alle wedstrijden van alle competities