De site voor alle sporten
De site voor alle sporten
Keuze van een seizoen :
Deze klassering is berekend op basis van de laatste 5 dagen van het kampioenschap. Verander het aantal dagen voor de indeling:
Klassering over de laatste 5 wedstrijden| Ploeg | Pun | GW | W | V | DV | DT | DS | Gem Pun | Gem DV | Gem DT | Gem DS | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | Estudiantes Madrid | 10 | 5 | 5 | 0 | 468 | 384 | +84 | 2 | 93.6 | 76.8 | 16.8 |
| 2 | Lucentum Alicante | 10 | 5 | 5 | 0 | 443 | 362 | +81 | 2 | 88.6 | 72.4 | 16.2 |
| 3 | Palencia Baloncesto | 9 | 5 | 4 | 1 | 407 | 382 | +25 | 1.8 | 81.4 | 76.4 | 5 |
| 4 | Granada | 9 | 5 | 4 | 1 | 404 | 391 | +13 | 1.8 | 80.8 | 78.2 | 2.6 |
| 5 | CB Gran Canaria | 8 | 5 | 3 | 2 | 429 | 394 | +35 | 1.6 | 85.8 | 78.8 | 7 |
| 6 | CD Estela | 8 | 5 | 3 | 2 | 427 | 408 | +19 | 1.6 | 85.4 | 81.6 | 3.8 |
| 7 | Caja 87 | 8 | 5 | 3 | 2 | 393 | 382 | +11 | 1.6 | 78.6 | 76.4 | 2.2 |
| 8 | Palmer Basket | 8 | 5 | 3 | 2 | 424 | 414 | +10 | 1.6 | 84.8 | 82.8 | 2 |
| 9 | Albacete Basket | 8 | 5 | 3 | 2 | 431 | 431 | 0 | 1.6 | 86.2 | 86.2 | 0 |
| 10 | Club Ourense Baloncesto | 7 | 5 | 2 | 3 | 418 | 427 | -9 | 1.4 | 83.6 | 85.4 | -1.8 |
| 11 | CB Zamora | 7 | 5 | 2 | 3 | 398 | 415 | -17 | 1.4 | 79.6 | 83 | -3.4 |
| 12 | Oviedo CB | 7 | 5 | 2 | 3 | 395 | 428 | -33 | 1.4 | 79 | 85.6 | -6.6 |
| 13 | Fuenlabrada | 6 | 5 | 1 | 4 | 377 | 387 | -10 | 1.2 | 75.4 | 77.4 | -2 |
| 14 | CB Tizona Burgos | 6 | 5 | 1 | 4 | 425 | 469 | -44 | 1.2 | 85 | 93.8 | -8.8 |
| 15 | Fibwi Palma | 6 | 5 | 1 | 4 | 385 | 431 | -46 | 1.2 | 77 | 86.2 | -9.2 |
| 16 | Cordoba | 6 | 5 | 1 | 4 | 359 | 406 | -47 | 1.2 | 71.8 | 81.2 | -9.4 |
| 17 | San Sebastián Gipuzkoa BC | 6 | 5 | 1 | 4 | 393 | 469 | -76 | 1.2 | 78.6 | 93.8 | -15.2 |
| 18 | Menorca Bàsquet | 5 | 5 | 0 | 5 | 352 | 407 | -55 | 1 | 70.4 | 81.4 | -11 |
Palencia Baloncesto (3) - Granada (7)
Gedetailleerd ...
| Thuis | Algemeen | |
|---|---|---|
| Klassering | 4 | 3 |
| Wedstrijden | 3 | 6 |
| Gewonnen | 3 (100 %) | 5 (83 %) |
| Verloren | 0 (0 %) | 1 (17 %) |
| Doelpunten voor | 245 | 502 |
| Gemiddelde doelpunt | 81.67 | 83.67 |
| Doelpunten tegen | 223 | 451 |
| Gemiddelde doelpunt tegen | 74.33 | 75.17 |
| Serie voor de competitie | GGG | GGGPGG |
| Serie (*) | GGGGGGGG | GPGGGPGG |
Gemiddeld aantal opeenvolgende overwinningen in het kampioenschap : 2.5
Gemiddeld aantal opeenvolgende nederlagen in het kampioenschap : 1
| Uit | Algemeen | |
|---|---|---|
| Klassering | 5 | 7 |
| Wedstrijden | 3 | 6 |
| Gewonnen | 1 (33 %) | 4 (67 %) |
| Verloren | 1 (67 %) | 2 (33 %) |
| Doelpunten voor | 242 | 480 |
| Gemiddelde doelpunt | 80.67 | 80 |
| Doelpunten tegen | 237 | 473 |
| Gemiddelde doelpunt tegen | 79 | 78.83 |
| Serie voor de competitie | GPG | PGGPGG |
| Serie (*) | PPGPPGPG | PPPGGPGG |
Gemiddeld aantal opeenvolgende overwinningen in het kampioenschap : 2
Gemiddeld aantal opeenvolgende nederlagen in het kampioenschap : 1
| 31/10/2026 | CD Estela (5) | 73-85 | Palencia Balo. (3) |
| 24/10/2026 | Palencia Balo. (3) | 84-80 | Club Ourense . (8) |
| 18/10/2026 | Estudiantes M. (1) | 86-77 | Palencia Balo. (3) |
| 09/10/2026 | Palencia Balo. (3) | 91-76 | Menorca Bàsq. (18) |
| 02/10/2026 | Palencia Balo. (3) | 70-67 | Cordoba (12) |
| 26/09/2026 | Albacete Bask. (10) | 69-95 | Palencia Balo. (3) |
| 06/06/2026 | Coruña La Co. | 92-81 | Palencia Balo. (3) |
| 29/05/2026 | Palencia Balo. (3) | 76-51 | Fuenlabrada (14) |
| 31/10/2026 | Granada (7) | 71-66 | Fuenlabrada (14) | |
| 25/10/2026 | Caja 87 (9) | 81-84 | Granada (7) | This Result is Not Take Into Account For The Classification |
| 17/10/2026 | CB Zamora (11) | 89-81 | Granada (7) | |
| 10/10/2026 | Granada (7) | 91-88 | CB Tizona Bur. (17) | |
| 03/10/2026 | Oviedo CB (15) | 67-77 | Granada (7) | |
| 26/09/2026 | Granada (7) | 76-82 | San Sebastiá. (13) | |
| 29/05/2026 | CB Hereda San. | 110-105 | Granada (7) | |
| 23/05/2026 | Granada (7) | 96-109 | CBC La Laguna. |
| 24/10/2026 | Palencia Balo. (3) | 84-80 | Club Ourense . (8) |
| 09/10/2026 | Palencia Balo. (3) | 91-76 | Menorca Bàsq. (18) |
| 02/10/2026 | Palencia Balo. (3) | 70-67 | Cordoba (12) |
| 29/05/2026 | Palencia Balo. (3) | 76-51 | Fuenlabrada (14) |
| 17/05/2026 | Palencia Balo. (3) | 83-79 | Fuenlabrada (14) |
| 25/10/2026 | Caja 87 (9) | 81-84 | Granada (7) | This Result is Not Take Into Account For The Classification |
| 17/10/2026 | CB Zamora (11) | 89-81 | Granada (7) | |
| 03/10/2026 | Oviedo CB (15) | 67-77 | Granada (7) | |
| 29/05/2026 | CB Hereda San. | 110-105 | Granada (7) | |
| 16/05/2026 | Baskonia Vito. | 121-85 | Granada (7) |
| 20/04/2024 - Spanje - ACB - Regulier Seizoen - Speeldag 30 | Palencia Baloncesto (3) | 83 - 91 | Granada (7) |
| 09/12/2023 - Spanje - ACB - Regulier Seizoen - Speeldag 13 | Granada (7) | 109 - 85 | Palencia Baloncesto (3) |
| 12/03/2022 - Spanje - LEB Oro - Regulier Seizoen - Speeldag 23 | Granada (7) | 93 - 57 | Palencia Baloncesto (3) |
| 05/11/2021 - Spanje - LEB Oro - Regulier Seizoen - Speeldag 6 | Palencia Baloncesto (3) | 80 - 83 | Granada (7) |
| 30/04/2021 - Spanje - LEB Oro - Championship Ronde - Speeldag 8 | Palencia Baloncesto (3) | 71 - 72 | Granada (7) |
| 27/03/2021 - Spanje - LEB Oro - Championship Ronde - Speeldag 3 | Granada (7) | 77 - 59 | Palencia Baloncesto (3) |
| 03/05/2019 - Spanje - LEB Oro - Regulier Seizoen - Speeldag 34 | Granada (7) | 73 - 60 | Palencia Baloncesto (3) |
| 11/01/2019 - Spanje - LEB Oro - Regulier Seizoen - Speeldag 17 | Palencia Baloncesto (3) | 76 - 79 | Granada (7) |
Statistieken onderlinge duels tussen Palencia Baloncesto (3) en Granada (7) (Open een nieuw tabblad)
Sinds 2018/2019, 9 gespeelde wedstrijden : 0 zege Doelpunten voor 9 nederlagen van Palencia Baloncesto (3)
Fuenlabrada (14) - Club Ourense Baloncesto (8)
Gedetailleerd ...
| Thuis | Algemeen | |
|---|---|---|
| Klassering | 15 | 14 |
| Wedstrijden | 2 | 6 |
| Gewonnen | 1 (50 %) | 1 (17 %) |
| Verloren | 1 (50 %) | 5 (83 %) |
| Doelpunten voor | 158 | 459 |
| Gemiddelde doelpunt | 79 | 76.5 |
| Doelpunten tegen | 155 | 483 |
| Gemiddelde doelpunt tegen | 77.5 | 80.5 |
| Serie voor de competitie | PG | PPPPGP |
| Serie (*) | GGGGGGPG | GPPPPPGP |
Gemiddeld aantal opeenvolgende overwinningen in het kampioenschap : 1
Gemiddeld aantal opeenvolgende nederlagen in het kampioenschap : 2.5
| Uit | Algemeen | |
|---|---|---|
| Klassering | 13 | 8 |
| Wedstrijden | 2 | 6 |
| Gewonnen | 1 (50 %) | 3 (50 %) |
| Verloren | 1 (50 %) | 3 (50 %) |
| Doelpunten voor | 170 | 509 |
| Gemiddelde doelpunt | 85 | 84.83 |
| Doelpunten tegen | 170 | 498 |
| Gemiddelde doelpunt tegen | 85 | 83 |
| Serie voor de competitie | GP | GGPPPG |
| Serie (*) | PPPPPGGP | GPGGPPPG |
Gemiddeld aantal opeenvolgende overwinningen in het kampioenschap : 1.5
Gemiddeld aantal opeenvolgende nederlagen in het kampioenschap : 3
| 31/10/2026 | Granada (7) | 71-66 | Fuenlabrada (14) | |
| 25/10/2026 | Fuenlabrada (14) | 90-76 | Menorca Bàsq. (18) | |
| 17/10/2026 | CD Estela (5) | 84-79 | Fuenlabrada (14) | |
| 11/10/2026 | Caja 87 (9) | 77-74 | Fuenlabrada (14) | This Result is Not Take Into Account For The Classification |
| 03/10/2026 | Fuenlabrada (14) | 68-79 | CB Gran Canar. (4) | |
| 26/09/2026 | Lucentum Alic. (2) | 96-82 | Fuenlabrada (14) | |
| 29/05/2026 | Palencia Balo. (3) | 76-51 | Fuenlabrada (14) | |
| 24/05/2026 | Fuenlabrada (14) | 78-72 | Palencia Balo. (3) |
| 31/10/2026 | Club Ourense . (8) | 83-73 | Fibwi Palma (16) |
| 24/10/2026 | Palencia Balo. (3) | 84-80 | Club Ourense . (8) |
| 16/10/2026 | Club Ourense . (8) | 79-83 | Lucentum Alic. (2) |
| 10/10/2026 | Club Ourense . (8) | 86-101 | CD Estela (5) |
| 04/10/2026 | San Sebastiá. (13) | 86-90 | Club Ourense . (8) |
| 26/09/2026 | Club Ourense . (8) | 91-71 | CB Tizona Bur. (17) |
| 08/05/2026 | Club Ourense . (8) | 70-74 | Oviedo CB (15) |
| 03/05/2026 | Melilla CB | 84-93 | Club Ourense . (8) |
| 25/10/2026 | Fuenlabrada (14) | 90-76 | Menorca Bàsq. (18) |
| 03/10/2026 | Fuenlabrada (14) | 68-79 | CB Gran Canar. (4) |
| 24/05/2026 | Fuenlabrada (14) | 78-72 | Palencia Balo. (3) |
| 22/05/2026 | Fuenlabrada (14) | 88-81 | Palencia Balo. (3) |
| 08/05/2026 | Fuenlabrada (14) | 77-70 | Estudiantes M. (1) |
| 24/10/2026 | Palencia Balo. (3) | 84-80 | Club Ourense . (8) |
| 04/10/2026 | San Sebastiá. (13) | 86-90 | Club Ourense . (8) |
| 03/05/2026 | Melilla CB | 84-93 | Club Ourense . (8) |
| 26/04/2026 | Menorca Bàsq. (18) | 73-70 | Club Ourense . (8) |
| 17/04/2026 | Obradoiro San. | 94-57 | Club Ourense . (8) |
| 04/02/2026 - Spanje - LEB Oro - Regulier Seizoen - Speeldag 11 | Fuenlabrada (14) | 78 - 71 | Club Ourense Baloncesto (8) |
| 31/01/2026 - Spanje - LEB Oro - Regulier Seizoen - Speeldag 18 | Club Ourense Baloncesto (8) | 69 - 72 | Fuenlabrada (14) |
| 06/04/2025 - Spanje - LEB Oro - Regulier Seizoen - Speeldag 28 | Fuenlabrada (14) | 81 - 74 | Club Ourense Baloncesto (8) |
| 11/01/2025 - Spanje - LEB Oro - Regulier Seizoen - Speeldag 16 | Club Ourense Baloncesto (8) | 89 - 90 verlengingen | Fuenlabrada (14) |
| 29/03/2024 - Spanje - LEB Oro - Regulier Seizoen - Speeldag 27 | Fuenlabrada (14) | 76 - 66 | Club Ourense Baloncesto (8) |
| 04/11/2023 - Spanje - LEB Oro - Regulier Seizoen - Speeldag 6 | Club Ourense Baloncesto (8) | 68 - 80 | Fuenlabrada (14) |
Statistieken onderlinge duels tussen Fuenlabrada (14) en Club Ourense Baloncesto (8) (Open een nieuw tabblad)
Sinds 2023/2024, 6 gespeelde wedstrijden : 6 zeges Doelpunten voor 0 nederlaag van Fuenlabrada (14)
Albacete Basket (10) - Menorca Bàsquet (18)
Gedetailleerd ...
| Thuis | Algemeen | |
|---|---|---|
| Klassering | 11 | 10 |
| Wedstrijden | 3 | 6 |
| Gewonnen | 2 (67 %) | 3 (50 %) |
| Verloren | 1 (33 %) | 3 (50 %) |
| Doelpunten voor | 232 | 500 |
| Gemiddelde doelpunt | 77.33 | 83.33 |
| Doelpunten tegen | 247 | 526 |
| Gemiddelde doelpunt tegen | 82.33 | 87.67 |
| Serie voor de competitie | PGG | PGGPGP |
| Serie (*) | PPGPPPGG | PPPGGPGP |
Gemiddeld aantal opeenvolgende overwinningen in het kampioenschap : 1.5
Gemiddeld aantal opeenvolgende nederlagen in het kampioenschap : 1
| Uit | Algemeen | |
|---|---|---|
| Klassering | 16 | 18 |
| Wedstrijden | 3 | 6 |
| Gewonnen | 0 (0 %) | 0 (0 %) |
| Verloren | 3 (100 %) | 6 (100 %) |
| Doelpunten voor | 220 | 420 |
| Gemiddelde doelpunt | 73.33 | 70 |
| Doelpunten tegen | 250 | 478 |
| Gemiddelde doelpunt tegen | 83.33 | 79.67 |
| Serie voor de competitie | PPP | PPPPPP |
| Serie (*) | GPPPPPPP | GPPPPPPP |
Gemiddeld aantal opeenvolgende overwinningen in het kampioenschap : 0
Gemiddeld aantal opeenvolgende nederlagen in het kampioenschap : 6
| 31/10/2026 | CB Zamora (11) | 90-89 | Albacete Bask. (10) |
| 25/10/2026 | Albacete Bask. (10) | 82-81 | CD Estela (5) |
| 17/10/2026 | CB Gran Canar. (4) | 97-75 | Albacete Bask. (10) |
| 10/10/2026 | Albacete Bask. (10) | 81-71 | Cordoba (12) |
| 02/10/2026 | CB Tizona Bur. (17) | 92-104 | Albacete Bask. (10) |
| 26/09/2026 | Albacete Bask. (10) | 69-95 | Palencia Balo. (3) |
| 19/05/2023 | Albacete Bask. (10) | 78-97 | CB Almansa |
| 12/05/2023 | Real Valladol. | 83-70 | Albacete Bask. (10) |
| 31/10/2026 | Menorca Bàsq. (18) | 69-73 | Caja 87 (9) |
| 25/10/2026 | Fuenlabrada (14) | 90-76 | Menorca Bàsq. (18) |
| 17/10/2026 | Menorca Bàsq. (18) | 67-72 | Fibwi Palma (16) |
| 09/10/2026 | Palencia Balo. (3) | 91-76 | Menorca Bàsq. (18) |
| 03/10/2026 | Menorca Bàsq. (18) | 64-81 | Lucentum Alic. (2) |
| 26/09/2026 | CD Estela (5) | 69-68 | Menorca Bàsq. (18) |
| 24/05/2026 | Menorca Bàsq. (18) | 76-87 | Coruña La Co. |
| 22/05/2026 | Menorca Bàsq. (18) | 85-82 | Coruña La Co. |
| 25/10/2026 | Albacete Bask. (10) | 82-81 | CD Estela (5) |
| 10/10/2026 | Albacete Bask. (10) | 81-71 | Cordoba (12) |
| 26/09/2026 | Albacete Bask. (10) | 69-95 | Palencia Balo. (3) |
| 19/05/2023 | Albacete Bask. (10) | 78-97 | CB Almansa |
| 07/05/2023 | Albacete Bask. (10) | 84-90 | Melilla CB |
| 25/10/2026 | Fuenlabrada (14) | 90-76 | Menorca Bàsq. (18) |
| 09/10/2026 | Palencia Balo. (3) | 91-76 | Menorca Bàsq. (18) |
| 26/09/2026 | CD Estela (5) | 69-68 | Menorca Bàsq. (18) |
| 17/05/2026 | Coruña La Co. | 81-76 | Menorca Bàsq. (18) |
| 14/05/2026 | Coruña La Co. | 93-71 | Menorca Bàsq. (18) |
Lucentum Alicante (2) - Palmer Basket (6)
Gedetailleerd ...
| Thuis | Algemeen | |
|---|---|---|
| Klassering | 3 | 2 |
| Wedstrijden | 3 | 6 |
| Gewonnen | 3 (100 %) | 6 (100 %) |
| Verloren | 0 (0 %) | 0 (0 %) |
| Doelpunten voor | 286 | 539 |
| Gemiddelde doelpunt | 95.33 | 89.83 |
| Doelpunten tegen | 222 | 444 |
| Gemiddelde doelpunt tegen | 74 | 74 |
| Serie voor de competitie | GGG | GGGGGG |
| Serie (*) | PGPPPGGG | PPGGGGGG |
Gemiddeld aantal opeenvolgende overwinningen in het kampioenschap : 6
Gemiddeld aantal opeenvolgende nederlagen in het kampioenschap : 0
| Uit | Algemeen | |
|---|---|---|
| Klassering | 14 | 6 |
| Wedstrijden | 2 | 6 |
| Gewonnen | 1 (50 %) | 4 (67 %) |
| Verloren | 1 (50 %) | 2 (33 %) |
| Doelpunten voor | 166 | 519 |
| Gemiddelde doelpunt | 83 | 86.5 |
| Doelpunten tegen | 171 | 508 |
| Gemiddelde doelpunt tegen | 85.5 | 84.67 |
| Serie voor de competitie | PG | GPGGPG |
| Serie (*) | PPPPPPPG | PPGPGGPG |
Gemiddeld aantal opeenvolgende overwinningen in het kampioenschap : 1.33
Gemiddeld aantal opeenvolgende nederlagen in het kampioenschap : 1
| 30/10/2026 | CB Tizona Bur. (17) | 79-89 | Lucentum Alic. (2) |
| 25/10/2026 | Lucentum Alic. (2) | 106-66 | San Sebastiá. (13) |
| 16/10/2026 | Club Ourense . (8) | 79-83 | Lucentum Alic. (2) |
| 10/10/2026 | Lucentum Alic. (2) | 84-74 | CB Gran Canar. (4) |
| 03/10/2026 | Menorca Bàsq. (18) | 64-81 | Lucentum Alic. (2) |
| 26/09/2026 | Lucentum Alic. (2) | 96-82 | Fuenlabrada (14) |
| 22/05/2026 | Lucentum Alic. (2) | 72-113 | Estudiantes M. (1) |
| 17/05/2026 | Estudiantes M. (1) | 74-67 | Lucentum Alic. (2) |
| 01/11/2026 | Palmer Basket (6) | 80-79 | Oviedo CB (15) | This Result is Not Take Into Account For The Classification |
| 25/10/2026 | Palmer Basket (6) | 94-95 | CB Tizona Bur. (17) | This Result is Not Take Into Account For The Classification |
| 16/10/2026 | San Sebastiá. (13) | 90-94 | Palmer Basket (6) | |
| 11/10/2026 | Palmer Basket (6) | 84-69 | CB Zamora (11) | This Result is Not Take Into Account For The Classification |
| 02/10/2026 | Caja 87 (9) | 81-72 | Palmer Basket (6) | This Result is Not Take Into Account For The Classification |
| 25/09/2026 | Palmer Basket (6) | 95-94 | Fibwi Palma (16) | This Result is Not Take Into Account For The Classification |
| 08/05/2026 | Palmer Basket (6) | 59-85 | Fibwi Palma (16) | This Result is Not Take Into Account For The Classification |
| 03/05/2026 | Estudiantes M. (1) | 73-70 | Palmer Basket (6) |
| 25/10/2026 | Lucentum Alic. (2) | 106-66 | San Sebastiá. (13) |
| 10/10/2026 | Lucentum Alic. (2) | 84-74 | CB Gran Canar. (4) |
| 26/09/2026 | Lucentum Alic. (2) | 96-82 | Fuenlabrada (14) |
| 22/05/2026 | Lucentum Alic. (2) | 72-113 | Estudiantes M. (1) |
| 02/05/2026 | Lucentum Alic. (2) | 92-97 | CB Tizona Bur. (17) |
| 16/10/2026 | San Sebastiá. (13) | 90-94 | Palmer Basket (6) | |
| 02/10/2026 | Caja 87 (9) | 81-72 | Palmer Basket (6) | This Result is Not Take Into Account For The Classification |
| 03/05/2026 | Estudiantes M. (1) | 73-70 | Palmer Basket (6) | |
| 22/04/2026 | Oviedo CB (15) | 89-74 | Palmer Basket (6) | |
| 17/04/2026 | San Sebastiá. (13) | 82-65 | Palmer Basket (6) |
| 26/04/2026 - Spanje - LEB Oro - Regulier Seizoen - Speeldag 32 | Palmer Basket (6) | 77 - 68 | Lucentum Alicante (2) | This Result is Not Take Into Account For The Classification |
| 15/11/2025 - Spanje - LEB Oro - Regulier Seizoen - Speeldag 8 | Lucentum Alicante (2) | 109 - 73 | Palmer Basket (6) |
Statistieken onderlinge duels tussen Lucentum Alicante (2) en Palmer Basket (6) (Open een nieuw tabblad)
Sinds 2025/2026, 2 gespeelde wedstrijden : 1 zege Doelpunten voor 1 nederlaag van Lucentum Alicante (2)
CD Estela (5) - Estudiantes Madrid (1)
Gedetailleerd ...
| Thuis | Algemeen | |
|---|---|---|
| Klassering | 10 | 5 |
| Wedstrijden | 3 | 6 |
| Gewonnen | 2 (67 %) | 4 (67 %) |
| Verloren | 1 (33 %) | 2 (33 %) |
| Doelpunten voor | 226 | 496 |
| Gemiddelde doelpunt | 75.33 | 82.67 |
| Doelpunten tegen | 232 | 476 |
| Gemiddelde doelpunt tegen | 77.33 | 79.33 |
| Serie voor de competitie | GGP | GGGGPP |
| Serie (*) | GPPPPGGP | PPGGGGPP |
Gemiddeld aantal opeenvolgende overwinningen in het kampioenschap : 4
Gemiddeld aantal opeenvolgende nederlagen in het kampioenschap : 2
| Uit | Algemeen | |
|---|---|---|
| Klassering | 7 | 1 |
| Wedstrijden | 2 | 6 |
| Gewonnen | 2 (100 %) | 6 (100 %) |
| Verloren | 0 (0 %) | 0 (0 %) |
| Doelpunten voor | 174 | 546 |
| Gemiddelde doelpunt | 87 | 91 |
| Doelpunten tegen | 151 | 449 |
| Gemiddelde doelpunt tegen | 75.5 | 74.83 |
| Serie voor de competitie | GG | GGGGGG |
| Serie (*) | PPGPPGGG | GPGGGGGG |
Gemiddeld aantal opeenvolgende overwinningen in het kampioenschap : 6
Gemiddeld aantal opeenvolgende nederlagen in het kampioenschap : 0
| 31/10/2026 | CD Estela (5) | 73-85 | Palencia Balo. (3) | |
| 25/10/2026 | Albacete Bask. (10) | 82-81 | CD Estela (5) | |
| 17/10/2026 | CD Estela (5) | 84-79 | Fuenlabrada (14) | |
| 10/10/2026 | Club Ourense . (8) | 86-101 | CD Estela (5) | |
| 04/10/2026 | Fibwi Palma (16) | 76-88 | CD Estela (5) | This Result is Not Take Into Account For The Classification |
| 26/09/2026 | CD Estela (5) | 69-68 | Menorca Bàsq. (18) | |
| 08/05/2026 | Palencia Balo. (3) | 100-70 | CD Estela (5) | |
| 02/05/2026 | CD Estela (5) | 65-95 | Obradoiro San. |
| 01/11/2026 | Estudiantes M. (1) | 102-80 | CB Gran Canar. (4) | |
| 25/10/2026 | Fibwi Palma (16) | 78-94 | Estudiantes M. (1) | This Result is Not Take Into Account For The Classification |
| 18/10/2026 | Estudiantes M. (1) | 86-77 | Palencia Balo. (3) | |
| 11/10/2026 | Estudiantes M. (1) | 106-76 | San Sebastiá. (13) | |
| 03/10/2026 | CB Zamora (11) | 73-80 | Estudiantes M. (1) | |
| 27/09/2026 | Estudiantes M. (1) | 78-65 | Caja 87 (9) | |
| 07/06/2026 | Estudiantes M. (1) | 97-100 | Coruña La Co. | |
| 06/06/2026 | Estudiantes M. (1) | 79-71 | Oviedo CB (15) |
| 31/10/2026 | CD Estela (5) | 73-85 | Palencia Balo. (3) |
| 17/10/2026 | CD Estela (5) | 84-79 | Fuenlabrada (14) |
| 26/09/2026 | CD Estela (5) | 69-68 | Menorca Bàsq. (18) |
| 02/05/2026 | CD Estela (5) | 65-95 | Obradoiro San. |
| 22/04/2026 | CD Estela (5) | 80-89 | Fuenlabrada (14) |
| 25/10/2026 | Fibwi Palma (16) | 78-94 | Estudiantes M. (1) | This Result is Not Take Into Account For The Classification |
| 03/10/2026 | CB Zamora (11) | 73-80 | Estudiantes M. (1) | |
| 22/05/2026 | Lucentum Alic. (2) | 72-113 | Estudiantes M. (1) | |
| 08/05/2026 | Fuenlabrada (14) | 77-70 | Estudiantes M. (1) | |
| 26/04/2026 | Obradoiro San. | 89-79 | Estudiantes M. (1) |
| 21/03/2026 - Spanje - LEB Oro - Regulier Seizoen - Speeldag 26 | CD Estela (5) | 80 - 78 | Estudiantes Madrid (1) |
| 18/01/2026 - Spanje - LEB Oro - Regulier Seizoen - Speeldag 17 | Estudiantes Madrid (1) | 81 - 74 | CD Estela (5) |
| 22/04/2025 - Spanje - LEB Oro - Regulier Seizoen - Speeldag 31 | Estudiantes Madrid (1) | 101 - 76 | CD Estela (5) |
| 04/01/2025 - Spanje - LEB Oro - Regulier Seizoen - Speeldag 15 | CD Estela (5) | 75 - 92 | Estudiantes Madrid (1) |
| 20/04/2024 - Spanje - LEB Oro - Regulier Seizoen - Speeldag 31 | CD Estela (5) | 67 - 81 | Estudiantes Madrid (1) |
| 03/12/2023 - Spanje - LEB Oro - Regulier Seizoen - Speeldag 11 | Estudiantes Madrid (1) | 101 - 61 | CD Estela (5) |
| 16/04/2023 - Spanje - LEB Oro - Regulier Seizoen - Speeldag 29 | Estudiantes Madrid (1) | 80 - 54 | CD Estela (5) |
| 17/12/2022 - Spanje - LEB Oro - Regulier Seizoen - Speeldag 12 | CD Estela (5) | 76 - 82 | Estudiantes Madrid (1) |
Statistieken onderlinge duels tussen CD Estela (5) en Estudiantes Madrid (1) (Open een nieuw tabblad)
Sinds 2022/2023, 8 gespeelde wedstrijden : 1 zege Doelpunten voor 7 nederlagen van CD Estela (5)
CB Gran Canaria (4) - San Sebastián Gipuzkoa BC (13)
Gedetailleerd ...
| Thuis | Algemeen | |
|---|---|---|
| Klassering | 13 | 4 |
| Wedstrijden | 2 | 6 |
| Gewonnen | 2 (100 %) | 4 (67 %) |
| Verloren | 0 (0 %) | 2 (33 %) |
| Doelpunten voor | 205 | 537 |
| Gemiddelde doelpunt | 102.5 | 89.5 |
| Doelpunten tegen | 144 | 463 |
| Gemiddelde doelpunt tegen | 72 | 77.17 |
| Serie voor de competitie | GG | GGPGGP |
| Serie (*) | PPPGGPGG | PPGGPGGP |
Gemiddeld aantal opeenvolgende overwinningen in het kampioenschap : 2
Gemiddeld aantal opeenvolgende nederlagen in het kampioenschap : 1
| Uit | Algemeen | |
|---|---|---|
| Klassering | 12 | 13 |
| Wedstrijden | 3 | 6 |
| Gewonnen | 1 (33 %) | 2 (33 %) |
| Verloren | 2 (67 %) | 4 (67 %) |
| Doelpunten voor | 224 | 475 |
| Gemiddelde doelpunt | 74.67 | 79.17 |
| Doelpunten tegen | 288 | 545 |
| Gemiddelde doelpunt tegen | 96 | 90.83 |
| Serie voor de competitie | GPP | GPPPPG |
| Serie (*) | GGPPPGPP | PPGPPPPG |
Gemiddeld aantal opeenvolgende overwinningen in het kampioenschap : 1
Gemiddeld aantal opeenvolgende nederlagen in het kampioenschap : 4
| 01/11/2026 | Estudiantes M. (1) | 102-80 | CB Gran Canar. (4) | |
| 25/10/2026 | Cordoba (12) | 65-99 | CB Gran Canar. (4) | This Result is Not Take Into Account For The Classification |
| 17/10/2026 | CB Gran Canar. (4) | 97-75 | Albacete Bask. (10) | |
| 10/10/2026 | Lucentum Alic. (2) | 84-74 | CB Gran Canar. (4) | |
| 03/10/2026 | Fuenlabrada (14) | 68-79 | CB Gran Canar. (4) | |
| 26/09/2026 | CB Gran Canar. (4) | 108-69 | Oviedo CB (15) | |
| 29/05/2026 | Valencia BC | 105-81 | CB Gran Canar. (4) | |
| 23/05/2026 | CB Gran Canar. (4) | 80-87 | Bàsquet Manr. |
| 01/11/2026 | San Sebastiá. (13) | 75-73 | Cordoba (12) |
| 25/10/2026 | Lucentum Alic. (2) | 106-66 | San Sebastiá. (13) |
| 16/10/2026 | San Sebastiá. (13) | 90-94 | Palmer Basket (6) |
| 11/10/2026 | Estudiantes M. (1) | 106-76 | San Sebastiá. (13) |
| 04/10/2026 | San Sebastiá. (13) | 86-90 | Club Ourense . (8) |
| 26/09/2026 | Granada (7) | 76-82 | San Sebastiá. (13) |
| 22/05/2026 | Oviedo CB (15) | 82-75 | San Sebastiá. (13) |
| 17/05/2026 | San Sebastiá. (13) | 75-83 | Oviedo CB (15) |
| 17/10/2026 | CB Gran Canar. (4) | 97-75 | Albacete Bask. (10) |
| 26/09/2026 | CB Gran Canar. (4) | 108-69 | Oviedo CB (15) |
| 23/05/2026 | CB Gran Canar. (4) | 80-87 | Bàsquet Manr. |
| 14/05/2026 | CB Gran Canar. (4) | 102-83 | CBC La Laguna. |
| 25/04/2026 | CB Gran Canar. (4) | 100-90 | Bàsquet Giro. |
| 25/10/2026 | Lucentum Alic. (2) | 106-66 | San Sebastiá. (13) |
| 11/10/2026 | Estudiantes M. (1) | 106-76 | San Sebastiá. (13) |
| 26/09/2026 | Granada (7) | 76-82 | San Sebastiá. (13) |
| 22/05/2026 | Oviedo CB (15) | 82-75 | San Sebastiá. (13) |
| 08/05/2026 | Obradoiro San. | 85-68 | San Sebastiá. (13) |
| 21/03/2021 - Spanje - ACB - Regulier Seizoen - Speeldag 27 | CB Gran Canaria (4) | 90 - 81 | San Sebastián Gipuzkoa BC (13) |
| 19/12/2020 - Spanje - ACB - Regulier Seizoen - Speeldag 15 | San Sebastián Gipuzkoa BC (13) | 65 - 79 | CB Gran Canaria (4) |
| 10/02/2019 - Spanje - ACB - Regulier Seizoen - Speeldag 20 | CB Gran Canaria (4) | 85 - 90 | San Sebastián Gipuzkoa BC (13) |
| 28/10/2018 - Spanje - ACB - Regulier Seizoen - Speeldag 6 | San Sebastián Gipuzkoa BC (13) | 74 - 61 | CB Gran Canaria (4) |
| 04/02/2018 - Spanje - ACB - Regulier Seizoen - Speeldag 19 | San Sebastián Gipuzkoa BC (13) | 80 - 87 | CB Gran Canaria (4) |
| 01/10/2017 - Spanje - ACB - Regulier Seizoen - Speeldag 1 | CB Gran Canaria (4) | 84 - 76 | San Sebastián Gipuzkoa BC (13) |
| 28/02/2016 - Spanje - ACB - Regulier Seizoen - Speeldag 21 | San Sebastián Gipuzkoa BC (13) | 79 - 87 | CB Gran Canaria (4) |
| 10/10/2015 - Spanje - ACB - Regulier Seizoen - Speeldag 1 | CB Gran Canaria (4) | 97 - 64 | San Sebastián Gipuzkoa BC (13) |
Statistieken onderlinge duels tussen CB Gran Canaria (4) en San Sebastián Gipuzkoa BC (13) (Open een nieuw tabblad)
Sinds 2006/2007, 25 gespeelde wedstrijden : 19 zeges Doelpunten voor 6 nederlagen van CB Gran Canaria (4)
Oviedo CB (15) - Cordoba (12)
Gedetailleerd ...
| Thuis | Algemeen | |
|---|---|---|
| Klassering | 7 | 15 |
| Wedstrijden | 3 | 5 |
| Gewonnen | 2 (67 %) | 2 (40 %) |
| Verloren | 1 (33 %) | 3 (60 %) |
| Doelpunten voor | 247 | 395 |
| Gemiddelde doelpunt | 82.33 | 79 |
| Doelpunten tegen | 240 | 428 |
| Gemiddelde doelpunt tegen | 80 | 85.6 |
| Serie voor de competitie | PGG | PPGGP |
| Serie (*) | GPGGGPGG | GGPPPGGP |
Gemiddeld aantal opeenvolgende overwinningen in het kampioenschap : 2
Gemiddeld aantal opeenvolgende nederlagen in het kampioenschap : 1.5
| Uit | Algemeen | |
|---|---|---|
| Klassering | 15 | 12 |
| Wedstrijden | 3 | 6 |
| Gewonnen | 0 (0 %) | 2 (33 %) |
| Verloren | 3 (100 %) | 4 (67 %) |
| Doelpunten voor | 211 | 431 |
| Gemiddelde doelpunt | 70.33 | 71.83 |
| Doelpunten tegen | 226 | 463 |
| Gemiddelde doelpunt tegen | 75.33 | 77.17 |
| Serie voor de competitie | PPP | GPPGPP |
| Serie (*) | PPP | GPPGPP |
Gemiddeld aantal opeenvolgende overwinningen in het kampioenschap : 1
Gemiddeld aantal opeenvolgende nederlagen in het kampioenschap : 2
| 01/11/2026 | Palmer Basket (6) | 80-79 | Oviedo CB (15) | This Result is Not Take Into Account For The Classification |
| 24/10/2026 | Oviedo CB (15) | 81-77 | CB Zamora (11) | |
| 10/10/2026 | Oviedo CB (15) | 99-86 | Fibwi Palma (16) | |
| 03/10/2026 | Oviedo CB (15) | 67-77 | Granada (7) | |
| 26/09/2026 | CB Gran Canar. (4) | 108-69 | Oviedo CB (15) | |
| 06/06/2026 | Estudiantes M. (1) | 79-71 | Oviedo CB (15) | |
| 22/05/2026 | Oviedo CB (15) | 82-75 | San Sebastiá. (13) | |
| 17/05/2026 | San Sebastiá. (13) | 75-83 | Oviedo CB (15) |
| 01/11/2026 | San Sebastiá. (13) | 75-73 | Cordoba (12) | |
| 25/10/2026 | Cordoba (12) | 65-99 | CB Gran Canar. (4) | This Result is Not Take Into Account For The Classification |
| 17/10/2026 | Cordoba (12) | 83-81 | Caja 87 (9) | This Result is Not Take Into Account For The Classification |
| 10/10/2026 | Albacete Bask. (10) | 81-71 | Cordoba (12) | |
| 02/10/2026 | Palencia Balo. (3) | 70-67 | Cordoba (12) | |
| 26/09/2026 | Cordoba (12) | 72-57 | CB Zamora (11) | This Result is Not Take Into Account For The Classification |
| 24/10/2026 | Oviedo CB (15) | 81-77 | CB Zamora (11) |
| 10/10/2026 | Oviedo CB (15) | 99-86 | Fibwi Palma (16) |
| 03/10/2026 | Oviedo CB (15) | 67-77 | Granada (7) |
| 22/05/2026 | Oviedo CB (15) | 82-75 | San Sebastiá. (13) |
| 03/05/2026 | Oviedo CB (15) | 90-80 | CB Zamora (11) |
| 01/11/2026 | San Sebastiá. (13) | 75-73 | Cordoba (12) |
| 10/10/2026 | Albacete Bask. (10) | 81-71 | Cordoba (12) |
| 02/10/2026 | Palencia Balo. (3) | 70-67 | Cordoba (12) |
Caja 87 (9) - CB Tizona Burgos (17)
Gedetailleerd ...
| Thuis | Algemeen | |
|---|---|---|
| Klassering | 6 | 9 |
| Wedstrijden | 3 | 6 |
| Gewonnen | 2 (67 %) | 3 (50 %) |
| Verloren | 1 (33 %) | 3 (50 %) |
| Doelpunten voor | 239 | 460 |
| Gemiddelde doelpunt | 79.67 | 76.67 |
| Doelpunten tegen | 230 | 460 |
| Gemiddelde doelpunt tegen | 76.67 | 76.67 |
| Serie voor de competitie | GGP | PGGPPG |
| Serie (*) | GGP | PGGPPG |
Gemiddeld aantal opeenvolgende overwinningen in het kampioenschap : 1.5
Gemiddeld aantal opeenvolgende nederlagen in het kampioenschap : 1.5
| Uit | Algemeen | |
|---|---|---|
| Klassering | 10 | 17 |
| Wedstrijden | 3 | 5 |
| Gewonnen | 1 (33 %) | 1 (20 %) |
| Verloren | 2 (67 %) | 4 (80 %) |
| Doelpunten voor | 254 | 425 |
| Gemiddelde doelpunt | 84.67 | 85 |
| Doelpunten tegen | 276 | 469 |
| Gemiddelde doelpunt tegen | 92 | 93.8 |
| Serie voor de competitie | PPG | PPPGP |
| Serie (*) | PPPGGPPG | GGGPPPGP |
Gemiddeld aantal opeenvolgende overwinningen in het kampioenschap : 1
Gemiddeld aantal opeenvolgende nederlagen in het kampioenschap : 2
| 31/10/2026 | Menorca Bàsq. (18) | 69-73 | Caja 87 (9) | |
| 25/10/2026 | Caja 87 (9) | 81-84 | Granada (7) | This Result is Not Take Into Account For The Classification |
| 17/10/2026 | Cordoba (12) | 83-81 | Caja 87 (9) | This Result is Not Take Into Account For The Classification |
| 11/10/2026 | Caja 87 (9) | 77-74 | Fuenlabrada (14) | This Result is Not Take Into Account For The Classification |
| 02/10/2026 | Caja 87 (9) | 81-72 | Palmer Basket (6) | This Result is Not Take Into Account For The Classification |
| 27/09/2026 | Estudiantes M. (1) | 78-65 | Caja 87 (9) |
| 30/10/2026 | CB Tizona Bur. (17) | 79-89 | Lucentum Alic. (2) | |
| 25/10/2026 | Palmer Basket (6) | 94-95 | CB Tizona Bur. (17) | This Result is Not Take Into Account For The Classification |
| 10/10/2026 | Granada (7) | 91-88 | CB Tizona Bur. (17) | |
| 02/10/2026 | CB Tizona Bur. (17) | 92-104 | Albacete Bask. (10) | |
| 26/09/2026 | Club Ourense . (8) | 91-71 | CB Tizona Bur. (17) | |
| 08/05/2026 | CB Tizona Bur. (17) | 93-80 | Cartagena | |
| 02/05/2026 | Lucentum Alic. (2) | 92-97 | CB Tizona Bur. (17) | |
| 26/04/2026 | Melilla CB | 81-96 | CB Tizona Bur. (17) |
| 25/10/2026 | Caja 87 (9) | 81-84 | Granada (7) | This Result is Not Take Into Account For The Classification |
| 11/10/2026 | Caja 87 (9) | 77-74 | Fuenlabrada (14) | This Result is Not Take Into Account For The Classification |
| 02/10/2026 | Caja 87 (9) | 81-72 | Palmer Basket (6) | This Result is Not Take Into Account For The Classification |
| 25/10/2026 | Palmer Basket (6) | 94-95 | CB Tizona Bur. (17) | This Result is Not Take Into Account For The Classification |
| 10/10/2026 | Granada (7) | 91-88 | CB Tizona Bur. (17) | |
| 26/09/2026 | Club Ourense . (8) | 91-71 | CB Tizona Bur. (17) | |
| 02/05/2026 | Lucentum Alic. (2) | 92-97 | CB Tizona Bur. (17) | |
| 26/04/2026 | Melilla CB | 81-96 | CB Tizona Bur. (17) |
Fibwi Palma (16) - CB Zamora (11)
Gedetailleerd ...
| Thuis | Algemeen | |
|---|---|---|
| Klassering | 18 | 16 |
| Wedstrijden | 2 | 6 |
| Gewonnen | 0 (0 %) | 1 (17 %) |
| Verloren | 2 (100 %) | 5 (83 %) |
| Doelpunten voor | 154 | 479 |
| Gemiddelde doelpunt | 77 | 79.83 |
| Doelpunten tegen | 182 | 526 |
| Gemiddelde doelpunt tegen | 91 | 87.67 |
| Serie voor de competitie | PP | PPPGPP |
| Serie (*) | PPPPPPPP | PGPPPGPP |
Gemiddeld aantal opeenvolgende overwinningen in het kampioenschap : 1
Gemiddeld aantal opeenvolgende nederlagen in het kampioenschap : 2.5
| Uit | Algemeen | |
|---|---|---|
| Klassering | 17 | 11 |
| Wedstrijden | 3 | 6 |
| Gewonnen | 0 (0 %) | 2 (33 %) |
| Verloren | 3 (100 %) | 4 (67 %) |
| Doelpunten voor | 203 | 455 |
| Gemiddelde doelpunt | 67.67 | 75.83 |
| Doelpunten tegen | 237 | 487 |
| Gemiddelde doelpunt tegen | 79 | 81.17 |
| Serie voor de competitie | PPP | PPPGPG |
| Serie (*) | PGPGPPPP | PGPPPGPG |
Gemiddeld aantal opeenvolgende overwinningen in het kampioenschap : 1
Gemiddeld aantal opeenvolgende nederlagen in het kampioenschap : 2
| 31/10/2026 | Club Ourense . (8) | 83-73 | Fibwi Palma (16) | |
| 25/10/2026 | Fibwi Palma (16) | 78-94 | Estudiantes M. (1) | This Result is Not Take Into Account For The Classification |
| 17/10/2026 | Menorca Bàsq. (18) | 67-72 | Fibwi Palma (16) | |
| 10/10/2026 | Oviedo CB (15) | 99-86 | Fibwi Palma (16) | |
| 04/10/2026 | Fibwi Palma (16) | 76-88 | CD Estela (5) | This Result is Not Take Into Account For The Classification |
| 25/09/2026 | Palmer Basket (6) | 95-94 | Fibwi Palma (16) | This Result is Not Take Into Account For The Classification |
| 08/05/2026 | Palmer Basket (6) | 59-85 | Fibwi Palma (16) | This Result is Not Take Into Account For The Classification |
| 03/05/2026 | Fibwi Palma (16) | 76-94 | Coruña La Co. | This Result is Not Take Into Account For The Classification |
| 31/10/2026 | CB Zamora (11) | 90-89 | Albacete Bask. (10) | |
| 24/10/2026 | Oviedo CB (15) | 81-77 | CB Zamora (11) | |
| 17/10/2026 | CB Zamora (11) | 89-81 | Granada (7) | |
| 11/10/2026 | Palmer Basket (6) | 84-69 | CB Zamora (11) | This Result is Not Take Into Account For The Classification |
| 03/10/2026 | CB Zamora (11) | 73-80 | Estudiantes M. (1) | |
| 26/09/2026 | Cordoba (12) | 72-57 | CB Zamora (11) | This Result is Not Take Into Account For The Classification |
| 08/05/2026 | CB Zamora (11) | 83-76 | Lucentum Alic. (2) | |
| 03/05/2026 | Oviedo CB (15) | 90-80 | CB Zamora (11) |
| 25/10/2026 | Fibwi Palma (16) | 78-94 | Estudiantes M. (1) | This Result is Not Take Into Account For The Classification |
| 04/10/2026 | Fibwi Palma (16) | 76-88 | CD Estela (5) | This Result is Not Take Into Account For The Classification |
| 03/05/2026 | Fibwi Palma (16) | 76-94 | Coruña La Co. | This Result is Not Take Into Account For The Classification |
| 22/04/2026 | Fibwi Palma (16) | 63-73 | San Sebastiá. (13) | This Result is Not Take Into Account For The Classification |
| 19/04/2026 | Fibwi Palma (16) | 77-80 | Cartagena | This Result is Not Take Into Account For The Classification |
| 24/10/2026 | Oviedo CB (15) | 81-77 | CB Zamora (11) | |
| 11/10/2026 | Palmer Basket (6) | 84-69 | CB Zamora (11) | This Result is Not Take Into Account For The Classification |
| 26/09/2026 | Cordoba (12) | 72-57 | CB Zamora (11) | This Result is Not Take Into Account For The Classification |
| 03/05/2026 | Oviedo CB (15) | 90-80 | CB Zamora (11) | |
| 22/04/2026 | Cartagena | 64-78 | CB Zamora (11) |
| 11/04/2026 - Spanje - LEB Oro - Regulier Seizoen - Speeldag 29 | CB Zamora (11) | 81 - 79 | Fibwi Palma (16) | |
| 19/10/2025 - Spanje - LEB Oro - Regulier Seizoen - Speeldag 4 | Fibwi Palma (16) | 88 - 83 | CB Zamora (11) | This Result is Not Take Into Account For The Classification |
Statistieken onderlinge duels tussen Fibwi Palma (16) en CB Zamora (11) (Open een nieuw tabblad)
Sinds 2025/2026, 2 gespeelde wedstrijden : 1 zege Doelpunten voor 1 nederlaag van Fibwi Palma (16)
(*) Serie inclusief alle wedstrijden van alle competities