De site voor alle sporten
De site voor alle sporten
Keuze van een seizoen :
Deze klassering is berekend op basis van de laatste 5 dagen van het kampioenschap. Verander het aantal dagen voor de indeling:
Klassering over de laatste 5 wedstrijden| Ploeg | Pun | GW | W | G | V | DV | DT | DS | Gem Pun | Gem DV | Gem DT | Gem DS | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | FC Barcelona | 15 | 5 | 5 | 0 | 0 | 11 | 2 | +9 | 3 | 2.2 | 0.4 | 1.8 |
| 2 | Villarreal CF | 11 | 5 | 3 | 2 | 0 | 11 | 5 | +6 | 2.2 | 2.2 | 1 | 1.2 |
| 3 | Elche CF | 10 | 5 | 3 | 1 | 1 | 8 | 7 | +1 | 2 | 1.6 | 1.4 | 0.2 |
| 4 | Levante UD | 10 | 5 | 3 | 1 | 1 | 7 | 7 | 0 | 2 | 1.4 | 1.4 | 0 |
| 5 | Real Betis Sevilla | 9 | 5 | 2 | 3 | 0 | 10 | 6 | +4 | 1.8 | 2 | 1.2 | 0.8 |
| 6 | Sevilla FC | 9 | 5 | 3 | 0 | 2 | 6 | 6 | 0 | 1.8 | 1.2 | 1.2 | 0 |
| 7 | Real Mallorca | 8 | 5 | 2 | 2 | 1 | 7 | 4 | +3 | 1.6 | 1.4 | 0.8 | 0.6 |
| 8 | Real Madrid | 8 | 5 | 2 | 2 | 1 | 6 | 5 | +1 | 1.6 | 1.2 | 1 | 0.2 |
| 9 | Rayo Vallecano | 8 | 5 | 2 | 2 | 1 | 7 | 7 | 0 | 1.6 | 1.4 | 1.4 | 0 |
| 10 | Valencia CF | 7 | 5 | 2 | 1 | 2 | 4 | 5 | -1 | 1.4 | 0.8 | 1 | -0.2 |
| 11 | Athletic Bilbao | 6 | 5 | 2 | 0 | 3 | 8 | 8 | 0 | 1.2 | 1.6 | 1.6 | 0 |
| - | Atletico Madrid | 6 | 5 | 2 | 0 | 3 | 8 | 8 | 0 | 1.2 | 1.6 | 1.6 | 0 |
| 13 | Celta Vigo | 6 | 5 | 2 | 0 | 3 | 5 | 7 | -2 | 1.2 | 1 | 1.4 | -0.4 |
| 14 | Real Oviedo C.F. | 5 | 5 | 1 | 2 | 2 | 5 | 6 | -1 | 1 | 1 | 1.2 | -0.2 |
| 15 | Deportivo Alaves | 5 | 5 | 1 | 2 | 2 | 9 | 11 | -2 | 1 | 1.8 | 2.2 | -0.4 |
| 16 | CA Osasuna Pamplona | 4 | 5 | 1 | 1 | 3 | 6 | 8 | -2 | 0.8 | 1.2 | 1.6 | -0.4 |
| 17 | Getafe CF | 4 | 5 | 1 | 1 | 3 | 1 | 5 | -4 | 0.8 | 0.2 | 1 | -0.8 |
| 18 | Real Sociedad San-Sebastian | 3 | 5 | 0 | 3 | 2 | 8 | 10 | -2 | 0.6 | 1.6 | 2 | -0.4 |
| 19 | Girona FC | 2 | 5 | 0 | 2 | 3 | 5 | 8 | -3 | 0.4 | 1 | 1.6 | -0.6 |
| 20 | Espanyol Barcelona | 1 | 5 | 0 | 1 | 4 | 2 | 9 | -7 | 0.2 | 0.4 | 1.8 | -1.4 |
Real Betis Sevilla (5) - Elche CF (14)
Gedetailleerd ...
| Thuis | Algemeen | |
|---|---|---|
| Klassering | 7 | 5 |
| Wedstrijden | 17 | 35 |
| Gewonnen | 8 (47 %) | 13 (37 %) |
| Gelijkspel | 6 (35 %) | 15 (43 %) |
| Verloren | 3 (18 %) | 7 (20 %) |
| Doelpunten voor | 30 | 54 |
| Gemiddelde doelpunt | 1.76 | 1.54 |
| Doelpunten tegen | 17 | 43 |
| Gemiddelde doelpunt tegen | 1 | 1.23 |
| Serie voor de competitie | GGNNNNNG | NPNNGNGN |
| Serie (*) | NNNGNPNG | NNNPGNGN |
Gemiddeld aantal opeenvolgende overwinningen in het kampioenschap : 1.44
Gemiddeld aantal opeenvolgende gelijke spelen in het kampioenschap : 1.25
Gemiddeld aantal opeenvolgende nederlagen in het kampioenschap : 1
| Uit | Algemeen | |
|---|---|---|
| Klassering | 20 | 14 |
| Wedstrijden | 17 | 35 |
| Gewonnen | 1 (6 %) | 9 (26 %) |
| Gelijkspel | 4 (24 %) | 12 (34 %) |
| Verloren | 12 (70 %) | 14 (40 %) |
| Doelpunten voor | 17 | 46 |
| Gemiddelde doelpunt | 1 | 1.31 |
| Doelpunten tegen | 35 | 54 |
| Gemiddelde doelpunt tegen | 2.06 | 1.54 |
| Serie voor de competitie | PPPPPPGP | PGPGGGPN |
| Serie (*) | PPPPPPGP | PGPGGGPN |
Gemiddeld aantal opeenvolgende overwinningen in het kampioenschap : 1.29
Gemiddeld aantal opeenvolgende gelijke spelen in het kampioenschap : 1.33
Gemiddeld aantal opeenvolgende nederlagen in het kampioenschap : 1.4
| 09/05/2026 | Real Sociedad. (8) | 2-2 | Real Betis Se. (5) |
| 03/05/2026 | Real Betis Se. (5) | 3-0 | Real Oviedo C. (20) |
| 24/04/2026 | Real Betis Se. (5) | 1-1 | Real Madrid (2) |
| 21/04/2026 | Girona FC (17) | 2-3 | Real Betis Se. (5) |
| 16/04/2026 | Real Betis Se. (5) | 2-4 | Sporting Brag. |
| 12/04/2026 | CA Osasuna Pa. (11) | 1-1 | Real Betis Se. (5) |
| 08/04/2026 | Sporting Brag. | 1-1 | Real Betis Se. (5) |
| 04/04/2026 | Real Betis Se. (5) | 0-0 | Espanyol Barc. (16) |
| 09/05/2026 | Elche CF (14) | 1-1 | Deportivo Ala. (18) |
| 03/05/2026 | Celta Vigo (6) | 3-1 | Elche CF (14) |
| 26/04/2026 | Real Oviedo C. (20) | 1-2 | Elche CF (14) |
| 22/04/2026 | Elche CF (14) | 3-2 | Atletico Madr. (4) |
| 11/04/2026 | Elche CF (14) | 1-0 | Valencia CF (12) |
| 03/04/2026 | Rayo Vallecan. (10) | 1-0 | Elche CF (14) |
| 21/03/2026 | Elche CF (14) | 2-1 | Real Mallorca (15) |
| 14/03/2026 | Real Madrid (2) | 4-1 | Elche CF (14) |
| 03/05/2026 | Real Betis Se. (5) | 3-0 | Real Oviedo C. (20) |
| 24/04/2026 | Real Betis Se. (5) | 1-1 | Real Madrid (2) |
| 16/04/2026 | Real Betis Se. (5) | 2-4 | Sporting Brag. |
| 04/04/2026 | Real Betis Se. (5) | 0-0 | Espanyol Barc. (16) |
| 19/03/2026 | Real Betis Se. (5) | 4-0 | Panathinaikos. |
| 03/05/2026 | Celta Vigo (6) | 3-1 | Elche CF (14) |
| 26/04/2026 | Real Oviedo C. (20) | 1-2 | Elche CF (14) |
| 03/04/2026 | Rayo Vallecan. (10) | 1-0 | Elche CF (14) |
| 14/03/2026 | Real Madrid (2) | 4-1 | Elche CF (14) |
| 08/03/2026 | Villarreal CF (3) | 2-1 | Elche CF (14) |
| 14/01/2026 - Spaanse Copa del Rey - Achtste finales | Real Betis Sevilla (5) | 2 - 1 | Elche CF (14) |
| 18/08/2025 - Spaanse Primera Division - La Liga - Speeldag 1 | Elche CF (14) | 1 - 1 | Real Betis Sevilla (5) |
| 24/02/2023 - Spaanse Primera Division - La Liga - Speeldag 23 | Elche CF (14) | 2 - 3 | Real Betis Sevilla (5) |
| 15/08/2022 - Spaanse Primera Division - La Liga - Speeldag 1 | Real Betis Sevilla (5) | 3 - 0 | Elche CF (14) |
| 19/04/2022 - Spaanse Primera Division - Primera División - Speeldag 33 | Real Betis Sevilla (5) | 0 - 1 | Elche CF (14) |
| 21/11/2021 - Spaanse Primera Division - Primera División - Speeldag 14 | Elche CF (14) | 0 - 3 | Real Betis Sevilla (5) |
| 04/04/2021 - Spaanse Primera Division - Primera División - Speeldag 29 | Elche CF (14) | 1 - 1 | Real Betis Sevilla (5) |
| 01/11/2020 - Spaanse Primera Division - Primera División - Speeldag 8 | Real Betis Sevilla (5) | 3 - 1 | Elche CF (14) |
Statistieken onderlinge duels tussen Real Betis Sevilla (5) en Elche CF (14) (Open een nieuw tabblad)
Sinds 1959/1960, 45 gespeelde wedstrijden : 19 zeges Doelpunten voor 13 nederlagen van Real Betis Sevilla (5) 13 gelijke spelen
Celta Vigo (6) - Levante UD (19)
Gedetailleerd ...
| Thuis | Algemeen | |
|---|---|---|
| Klassering | 19 | 6 |
| Wedstrijden | 17 | 35 |
| Gewonnen | 5 (29 %) | 13 (37 %) |
| Gelijkspel | 5 (29 %) | 11 (31 %) |
| Verloren | 7 (42 %) | 11 (32 %) |
| Doelpunten voor | 26 | 49 |
| Gemiddelde doelpunt | 1.53 | 1.4 |
| Doelpunten tegen | 25 | 44 |
| Gemiddelde doelpunt tegen | 1.47 | 1.26 |
| Serie voor de competitie | GGPGPPPG | NPGPPPGG |
| Serie (*) | GGPNPPPG | GPPPPPGG |
Gemiddeld aantal opeenvolgende overwinningen in het kampioenschap : 1.86
Gemiddeld aantal opeenvolgende gelijke spelen in het kampioenschap : 1.83
Gemiddeld aantal opeenvolgende nederlagen in het kampioenschap : 1.22
| Uit | Algemeen | |
|---|---|---|
| Klassering | 15 | 19 |
| Wedstrijden | 17 | 35 |
| Gewonnen | 3 (18 %) | 9 (26 %) |
| Gelijkspel | 4 (24 %) | 9 (26 %) |
| Verloren | 10 (58 %) | 17 (48 %) |
| Doelpunten voor | 17 | 41 |
| Gemiddelde doelpunt | 1 | 1.17 |
| Doelpunten tegen | 29 | 57 |
| Gemiddelde doelpunt tegen | 1.71 | 1.63 |
| Serie voor de competitie | GPPPNPNP | NGPGGNPG |
| Serie (*) | GPPPNPNP | NGPGGNPG |
Gemiddeld aantal opeenvolgende overwinningen in het kampioenschap : 1.13
Gemiddeld aantal opeenvolgende gelijke spelen in het kampioenschap : 1.13
Gemiddeld aantal opeenvolgende nederlagen in het kampioenschap : 2.13
| 09/05/2026 | Atletico Madr. (4) | 0-1 | Celta Vigo (6) |
| 03/05/2026 | Celta Vigo (6) | 3-1 | Elche CF (14) |
| 26/04/2026 | Villarreal CF (3) | 2-1 | Celta Vigo (6) |
| 22/04/2026 | FC Barcelona (1) | 1-0 | Celta Vigo (6) |
| 16/04/2026 | Celta Vigo (6) | 1-3 | SC Freiburg |
| 12/04/2026 | Celta Vigo (6) | 0-3 | Real Oviedo C. (20) |
| 09/04/2026 | SC Freiburg | 3-0 | Celta Vigo (6) |
| 05/04/2026 | Valencia CF (12) | 2-3 | Celta Vigo (6) |
| 08/05/2026 | Levante UD (19) | 3-2 | CA Osasuna Pa. (11) |
| 02/05/2026 | Villarreal CF (3) | 5-1 | Levante UD (19) |
| 27/04/2026 | Espanyol Barc. (16) | 0-0 | Levante UD (19) |
| 23/04/2026 | Levante UD (19) | 2-0 | Sevilla FC (13) |
| 13/04/2026 | Levante UD (19) | 1-0 | Getafe CF (7) |
| 04/04/2026 | Real Sociedad. (8) | 2-0 | Levante UD (19) |
| 21/03/2026 | Levante UD (19) | 4-2 | Real Oviedo C. (20) |
| 16/03/2026 | Rayo Vallecan. (10) | 1-1 | Levante UD (19) |
| 03/05/2026 | Celta Vigo (6) | 3-1 | Elche CF (14) |
| 16/04/2026 | Celta Vigo (6) | 1-3 | SC Freiburg |
| 12/04/2026 | Celta Vigo (6) | 0-3 | Real Oviedo C. (20) |
| 22/03/2026 | Celta Vigo (6) | 3-4 | Deportivo Ala. (18) |
| 12/03/2026 | Celta Vigo (6) | 1-1 | Olympique Lyo. |
| 02/05/2026 | Villarreal CF (3) | 5-1 | Levante UD (19) |
| 27/04/2026 | Espanyol Barc. (16) | 0-0 | Levante UD (19) |
| 04/04/2026 | Real Sociedad. (8) | 2-0 | Levante UD (19) |
| 16/03/2026 | Rayo Vallecan. (10) | 1-1 | Levante UD (19) |
| 22/02/2026 | FC Barcelona (1) | 3-0 | Levante UD (19) |
| 02/11/2025 - Spaanse Primera Division - La Liga - Speeldag 11 | Levante UD (19) | 1 - 2 | Celta Vigo (6) |
| 21/02/2022 - Spaanse Primera Division - Primera División - Speeldag 25 | Celta Vigo (6) | 1 - 1 | Levante UD (19) |
| 21/09/2021 - Spaanse Primera Division - Primera División - Speeldag 6 | Levante UD (19) | 0 - 2 | Celta Vigo (6) |
| 30/04/2021 - Spaanse Primera Division - Primera División - Speeldag 34 | Celta Vigo (6) | 2 - 0 | Levante UD (19) |
| 26/10/2020 - Spaanse Primera Division - Primera División - Speeldag 7 | Levante UD (19) | 1 - 1 | Celta Vigo (6) |
| 16/07/2020 - Spaanse Primera Division - Primera División - Speeldag 37 | Celta Vigo (6) | 2 - 3 | Levante UD (19) |
| 22/12/2019 - Spaanse Primera Division - Primera División - Speeldag 18 | Levante UD (19) | 3 - 1 | Celta Vigo (6) |
| 16/02/2019 - Spaanse Primera Division - Primera División - Speeldag 24 | Celta Vigo (6) | 1 - 4 | Levante UD (19) |
Statistieken onderlinge duels tussen Celta Vigo (6) en Levante UD (19) (Open een nieuw tabblad)
Sinds 2006/2007, 25 gespeelde wedstrijden : 13 zeges Doelpunten voor 6 nederlagen van Celta Vigo (6) 6 gelijke spelen
CA Osasuna Pamplona (11) - Atletico Madrid (4)
Gedetailleerd ...
| Thuis | Algemeen | |
|---|---|---|
| Klassering | 6 | 11 |
| Wedstrijden | 17 | 35 |
| Gewonnen | 9 (53 %) | 11 (31 %) |
| Gelijkspel | 5 (29 %) | 9 (26 %) |
| Verloren | 3 (18 %) | 15 (43 %) |
| Doelpunten voor | 29 | 42 |
| Gemiddelde doelpunt | 1.71 | 1.2 |
| Doelpunten tegen | 20 | 45 |
| Gemiddelde doelpunt tegen | 1.18 | 1.29 |
| Serie voor de competitie | GNGNGNGP | PGNNPGPP |
| Serie (*) | GNGNGNGP | PGNNPGPP |
Gemiddeld aantal opeenvolgende overwinningen in het kampioenschap : 1.1
Gemiddeld aantal opeenvolgende gelijke spelen in het kampioenschap : 1.13
Gemiddeld aantal opeenvolgende nederlagen in het kampioenschap : 1.25
| Uit | Algemeen | |
|---|---|---|
| Klassering | 7 | 4 |
| Wedstrijden | 17 | 35 |
| Gewonnen | 5 (29 %) | 19 (54 %) |
| Gelijkspel | 5 (29 %) | 6 (17 %) |
| Verloren | 7 (42 %) | 10 (29 %) |
| Doelpunten voor | 20 | 58 |
| Gemiddelde doelpunt | 1.18 | 1.66 |
| Doelpunten tegen | 21 | 38 |
| Gemiddelde doelpunt tegen | 1.24 | 1.09 |
| Serie voor de competitie | NNPGPPPG | GPPPPGGP |
| Serie (*) | PPGPPPGP | PPPGNGPP |
Gemiddeld aantal opeenvolgende overwinningen in het kampioenschap : 2.71
Gemiddeld aantal opeenvolgende gelijke spelen in het kampioenschap : 1.2
Gemiddeld aantal opeenvolgende nederlagen in het kampioenschap : 1.67
| 08/05/2026 | Levante UD (19) | 3-2 | CA Osasuna Pa. (11) |
| 02/05/2026 | CA Osasuna Pa. (11) | 1-2 | FC Barcelona (1) |
| 26/04/2026 | CA Osasuna Pa. (11) | 2-1 | Sevilla FC (13) |
| 21/04/2026 | Athletic Bilb. (9) | 1-0 | CA Osasuna Pa. (11) |
| 12/04/2026 | CA Osasuna Pa. (11) | 1-1 | Real Betis Se. (5) |
| 05/04/2026 | Deportivo Ala. (18) | 2-2 | CA Osasuna Pa. (11) |
| 21/03/2026 | CA Osasuna Pa. (11) | 1-0 | Girona FC (17) |
| 15/03/2026 | Real Sociedad. (8) | 3-1 | CA Osasuna Pa. (11) |
| 09/05/2026 | Atletico Madr. (4) | 0-1 | Celta Vigo (6) |
| 05/05/2026 | Arsenal FC | 1-0 | Atletico Madr. (4) |
| 02/05/2026 | Valencia CF (12) | 0-2 | Atletico Madr. (4) |
| 29/04/2026 | Atletico Madr. (4) | 1-1 | Arsenal FC |
| 25/04/2026 | Atletico Madr. (4) | 3-2 | Athletic Bilb. (9) |
| 22/04/2026 | Elche CF (14) | 3-2 | Atletico Madr. (4) |
| 18/04/2026 | Real Sociedad. (8) | 2-2 | Atletico Madr. (4) |
| 14/04/2026 | Atletico Madr. (4) | 1-2 | FC Barcelona (1) |
| 02/05/2026 | CA Osasuna Pa. (11) | 1-2 | FC Barcelona (1) |
| 26/04/2026 | CA Osasuna Pa. (11) | 2-1 | Sevilla FC (13) |
| 12/04/2026 | CA Osasuna Pa. (11) | 1-1 | Real Betis Se. (5) |
| 21/03/2026 | CA Osasuna Pa. (11) | 1-0 | Girona FC (17) |
| 07/03/2026 | CA Osasuna Pa. (11) | 2-2 | Real Mallorca (15) |
| 05/05/2026 | Arsenal FC | 1-0 | Atletico Madr. (4) |
| 02/05/2026 | Valencia CF (12) | 0-2 | Atletico Madr. (4) |
| 22/04/2026 | Elche CF (14) | 3-2 | Atletico Madr. (4) |
| 18/04/2026 | Real Sociedad. (8) | 2-2 | Atletico Madr. (4) |
| 11/04/2026 | Sevilla FC (13) | 2-1 | Atletico Madr. (4) |
| 18/10/2025 - Spaanse Primera Division - La Liga - Speeldag 9 | Atletico Madrid (4) | 1 - 0 | CA Osasuna Pamplona (11) |
| 15/05/2025 - Spaanse Primera Division - La Liga - Speeldag 36 | CA Osasuna Pamplona (11) | 2 - 0 | Atletico Madrid (4) |
| 12/01/2025 - Spaanse Primera Division - La Liga - Speeldag 19 | Atletico Madrid (4) | 1 - 0 | CA Osasuna Pamplona (11) |
| 19/05/2024 - Spaanse Primera Division - La Liga - Speeldag 37 | Atletico Madrid (4) | 1 - 4 | CA Osasuna Pamplona (11) |
| 28/09/2023 - Spaanse Primera Division - La Liga - Speeldag 7 | CA Osasuna Pamplona (11) | 0 - 2 | Atletico Madrid (4) |
| 21/05/2023 - Spaanse Primera Division - La Liga - Speeldag 35 | Atletico Madrid (4) | 3 - 0 | CA Osasuna Pamplona (11) |
| 29/01/2023 - Spaanse Primera Division - La Liga - Speeldag 19 | CA Osasuna Pamplona (11) | 0 - 1 | Atletico Madrid (4) |
| 19/02/2022 - Spaanse Primera Division - Primera División - Speeldag 25 | CA Osasuna Pamplona (11) | 0 - 3 | Atletico Madrid (4) |
Statistieken onderlinge duels tussen CA Osasuna Pamplona (11) en Atletico Madrid (4) (Open een nieuw tabblad)
Sinds 1935/1936, 85 gespeelde wedstrijden : 25 zeges Doelpunten voor 49 nederlagen van CA Osasuna Pamplona (11) 11 gelijke spelen
Deportivo Alaves (18) - FC Barcelona (1)
Gedetailleerd ...
| Thuis | Algemeen | |
|---|---|---|
| Klassering | 14 | 18 |
| Wedstrijden | 17 | 35 |
| Gewonnen | 6 (35 %) | 9 (26 %) |
| Gelijkspel | 6 (35 %) | 10 (29 %) |
| Verloren | 5 (30 %) | 16 (45 %) |
| Doelpunten voor | 23 | 41 |
| Gemiddelde doelpunt | 1.35 | 1.17 |
| Doelpunten tegen | 23 | 54 |
| Gemiddelde doelpunt tegen | 1.35 | 1.54 |
| Serie voor de competitie | NGPNNNGP | NGNNPGPN |
| Serie (*) | GPPNNNGP | NGNNPGPN |
Gemiddeld aantal opeenvolgende overwinningen in het kampioenschap : 1.13
Gemiddeld aantal opeenvolgende gelijke spelen in het kampioenschap : 1.25
Gemiddeld aantal opeenvolgende nederlagen in het kampioenschap : 1.45
| Uit | Algemeen | |
|---|---|---|
| Klassering | 1 | 1 |
| Wedstrijden | 17 | 35 |
| Gewonnen | 12 (71 %) | 30 (86 %) |
| Gelijkspel | 1 (6 %) | 1 (3 %) |
| Verloren | 4 (23 %) | 4 (11 %) |
| Doelpunten voor | 37 | 91 |
| Gemiddelde doelpunt | 2.18 | 2.6 |
| Doelpunten tegen | 22 | 31 |
| Gemiddelde doelpunt tegen | 1.29 | 0.89 |
| Serie voor de competitie | GPGPGGGG | GGGGGGGG |
| Serie (*) | PPGNGGGG | GPGGGGGG |
Gemiddeld aantal opeenvolgende overwinningen in het kampioenschap : 5
Gemiddeld aantal opeenvolgende gelijke spelen in het kampioenschap : 1
Gemiddeld aantal opeenvolgende nederlagen in het kampioenschap : 1
| 09/05/2026 | Elche CF (14) | 1-1 | Deportivo Ala. (18) |
| 02/05/2026 | Deportivo Ala. (18) | 2-4 | Athletic Bilb. (9) |
| 25/04/2026 | Deportivo Ala. (18) | 2-1 | Real Mallorca (15) |
| 21/04/2026 | Real Madrid (2) | 2-1 | Deportivo Ala. (18) |
| 11/04/2026 | Real Sociedad. (8) | 3-3 | Deportivo Ala. (18) |
| 05/04/2026 | Deportivo Ala. (18) | 2-2 | CA Osasuna Pa. (11) |
| 22/03/2026 | Celta Vigo (6) | 3-4 | Deportivo Ala. (18) |
| 13/03/2026 | Deportivo Ala. (18) | 1-1 | Villarreal CF (3) |
| 10/05/2026 | FC Barcelona (1) | 2-0 | Real Madrid (2) |
| 02/05/2026 | CA Osasuna Pa. (11) | 1-2 | FC Barcelona (1) |
| 25/04/2026 | Getafe CF (7) | 0-2 | FC Barcelona (1) |
| 22/04/2026 | FC Barcelona (1) | 1-0 | Celta Vigo (6) |
| 14/04/2026 | Atletico Madr. (4) | 1-2 | FC Barcelona (1) |
| 11/04/2026 | FC Barcelona (1) | 4-1 | Espanyol Barc. (16) |
| 08/04/2026 | FC Barcelona (1) | 0-2 | Atletico Madr. (4) |
| 04/04/2026 | Atletico Madr. (4) | 1-2 | FC Barcelona (1) |
| 02/05/2026 | Deportivo Ala. (18) | 2-4 | Athletic Bilb. (9) |
| 25/04/2026 | Deportivo Ala. (18) | 2-1 | Real Mallorca (15) |
| 05/04/2026 | Deportivo Ala. (18) | 2-2 | CA Osasuna Pa. (11) |
| 13/03/2026 | Deportivo Ala. (18) | 1-1 | Villarreal CF (3) |
| 23/02/2026 | Deportivo Ala. (18) | 2-2 | Girona FC (17) |
| 02/05/2026 | CA Osasuna Pa. (11) | 1-2 | FC Barcelona (1) |
| 25/04/2026 | Getafe CF (7) | 0-2 | FC Barcelona (1) |
| 14/04/2026 | Atletico Madr. (4) | 1-2 | FC Barcelona (1) |
| 04/04/2026 | Atletico Madr. (4) | 1-2 | FC Barcelona (1) |
| 10/03/2026 | Newcastle Uni. | 1-1 | FC Barcelona (1) |
| 29/11/2025 - Spaanse Primera Division - La Liga - Speeldag 14 | FC Barcelona (1) | 3 - 1 | Deportivo Alaves (18) |
| 02/02/2025 - Spaanse Primera Division - La Liga - Speeldag 22 | FC Barcelona (1) | 1 - 0 | Deportivo Alaves (18) |
| 06/10/2024 - Spaanse Primera Division - La Liga - Speeldag 9 | Deportivo Alaves (18) | 0 - 3 | FC Barcelona (1) |
| 03/02/2024 - Spaanse Primera Division - La Liga - Speeldag 23 | Deportivo Alaves (18) | 1 - 3 | FC Barcelona (1) |
| 12/11/2023 - Spaanse Primera Division - La Liga - Speeldag 13 | FC Barcelona (1) | 2 - 1 | Deportivo Alaves (18) |
| 23/01/2022 - Spaanse Primera Division - Primera División - Speeldag 22 | Deportivo Alaves (18) | 0 - 1 | FC Barcelona (1) |
| 30/10/2021 - Spaanse Primera Division - Primera División - Speeldag 12 | FC Barcelona (1) | 1 - 1 | Deportivo Alaves (18) |
| 13/02/2021 - Spaanse Primera Division - Primera División - Speeldag 23 | FC Barcelona (1) | 5 - 1 | Deportivo Alaves (18) |
Statistieken onderlinge duels tussen Deportivo Alaves (18) en FC Barcelona (1) (Open een nieuw tabblad)
Sinds 1930/1931, 44 gespeelde wedstrijden : 5 zeges Doelpunten voor 32 nederlagen van Deportivo Alaves (18) 7 gelijke spelen
Villarreal CF (3) - Sevilla FC (13)
Gedetailleerd ...
| Thuis | Algemeen | |
|---|---|---|
| Klassering | 2 | 3 |
| Wedstrijden | 17 | 35 |
| Gewonnen | 14 (82 %) | 21 (60 %) |
| Gelijkspel | 1 (6 %) | 6 (17 %) |
| Verloren | 2 (12 %) | 8 (23 %) |
| Doelpunten voor | 41 | 65 |
| Gemiddelde doelpunt | 2.41 | 1.86 |
| Doelpunten tegen | 15 | 40 |
| Gemiddelde doelpunt tegen | 0.88 | 1.14 |
| Serie voor de competitie | GPGGGGGG | NGPGNGGN |
| Serie (*) | PPGGGGGG | NGPGNGGN |
Gemiddeld aantal opeenvolgende overwinningen in het kampioenschap : 2.1
Gemiddeld aantal opeenvolgende gelijke spelen in het kampioenschap : 1
Gemiddeld aantal opeenvolgende nederlagen in het kampioenschap : 1.14
| Uit | Algemeen | |
|---|---|---|
| Klassering | 13 | 13 |
| Wedstrijden | 17 | 35 |
| Gewonnen | 4 (24 %) | 11 (31 %) |
| Gelijkspel | 3 (18 %) | 7 (20 %) |
| Verloren | 10 (58 %) | 17 (49 %) |
| Doelpunten voor | 19 | 43 |
| Gemiddelde doelpunt | 1.12 | 1.23 |
| Doelpunten tegen | 32 | 56 |
| Gemiddelde doelpunt tegen | 1.88 | 1.6 |
| Serie voor de competitie | NPGNPPPP | PPPGPPGG |
| Serie (*) | NPGNPPPP | PPPGPPGG |
Gemiddeld aantal opeenvolgende overwinningen in het kampioenschap : 1.22
Gemiddeld aantal opeenvolgende gelijke spelen in het kampioenschap : 1.4
Gemiddeld aantal opeenvolgende nederlagen in het kampioenschap : 2.13
| 10/05/2026 | Real Mallorca (15) | 1-1 | Villarreal CF (3) |
| 02/05/2026 | Villarreal CF (3) | 5-1 | Levante UD (19) |
| 26/04/2026 | Villarreal CF (3) | 2-1 | Celta Vigo (6) |
| 23/04/2026 | Real Oviedo C. (20) | 1-1 | Villarreal CF (3) |
| 12/04/2026 | Athletic Bilb. (9) | 1-2 | Villarreal CF (3) |
| 06/04/2026 | Girona FC (17) | 1-0 | Villarreal CF (3) |
| 20/03/2026 | Villarreal CF (3) | 3-1 | Real Sociedad. (8) |
| 13/03/2026 | Deportivo Ala. (18) | 1-1 | Villarreal CF (3) |
| 09/05/2026 | Sevilla FC (13) | 2-1 | Espanyol Barc. (16) |
| 04/05/2026 | Sevilla FC (13) | 1-0 | Real Sociedad. (8) |
| 26/04/2026 | CA Osasuna Pa. (11) | 2-1 | Sevilla FC (13) |
| 23/04/2026 | Levante UD (19) | 2-0 | Sevilla FC (13) |
| 11/04/2026 | Sevilla FC (13) | 2-1 | Atletico Madr. (4) |
| 05/04/2026 | Real Oviedo C. (20) | 1-0 | Sevilla FC (13) |
| 21/03/2026 | Sevilla FC (13) | 0-2 | Valencia CF (12) |
| 15/03/2026 | FC Barcelona (1) | 5-2 | Sevilla FC (13) |
| 02/05/2026 | Villarreal CF (3) | 5-1 | Levante UD (19) |
| 26/04/2026 | Villarreal CF (3) | 2-1 | Celta Vigo (6) |
| 20/03/2026 | Villarreal CF (3) | 3-1 | Real Sociedad. (8) |
| 08/03/2026 | Villarreal CF (3) | 2-1 | Elche CF (14) |
| 22/02/2026 | Villarreal CF (3) | 2-1 | Valencia CF (12) |
| 26/04/2026 | CA Osasuna Pa. (11) | 2-1 | Sevilla FC (13) |
| 23/04/2026 | Levante UD (19) | 2-0 | Sevilla FC (13) |
| 05/04/2026 | Real Oviedo C. (20) | 1-0 | Sevilla FC (13) |
| 15/03/2026 | FC Barcelona (1) | 5-2 | Sevilla FC (13) |
| 01/03/2026 | Real Betis Se. (5) | 2-2 | Sevilla FC (13) |
| 23/09/2025 - Spaanse Primera Division - La Liga - Speeldag 6 | Sevilla FC (13) | 1 - 2 | Villarreal CF (3) |
| 25/05/2025 - Spaanse Primera Division - La Liga - Speeldag 38 | Villarreal CF (3) | 4 - 2 | Sevilla FC (13) |
| 23/08/2024 - Spaanse Primera Division - La Liga - Speeldag 2 | Sevilla FC (13) | 1 - 2 | Villarreal CF (3) |
| 11/05/2024 - Spaanse Primera Division - La Liga - Speeldag 35 | Villarreal CF (3) | 3 - 2 | Sevilla FC (13) |
| 03/12/2023 - Spaanse Primera Division - La Liga - Speeldag 15 | Sevilla FC (13) | 1 - 1 | Villarreal CF (3) |
| 23/04/2023 - Spaanse Primera Division - La Liga - Speeldag 30 | Sevilla FC (13) | 2 - 1 | Villarreal CF (3) |
| 18/09/2022 - Spaanse Primera Division - La Liga - Speeldag 6 | Villarreal CF (3) | 1 - 1 | Sevilla FC (13) |
| 08/05/2022 - Spaanse Primera Division - Primera División - Speeldag 35 | Villarreal CF (3) | 1 - 1 | Sevilla FC (13) |
Statistieken onderlinge duels tussen Villarreal CF (3) en Sevilla FC (13) (Open een nieuw tabblad)
Sinds 2001/2002, 51 gespeelde wedstrijden : 14 zeges Doelpunten voor 22 nederlagen van Villarreal CF (3) 15 gelijke spelen
Getafe CF (7) - Real Mallorca (15)
Gedetailleerd ...
| Thuis | Algemeen | |
|---|---|---|
| Klassering | 18 | 7 |
| Wedstrijden | 17 | 35 |
| Gewonnen | 6 (35 %) | 13 (37 %) |
| Gelijkspel | 3 (18 %) | 6 (17 %) |
| Verloren | 8 (47 %) | 16 (46 %) |
| Doelpunten voor | 14 | 28 |
| Gemiddelde doelpunt | 0.82 | 0.8 |
| Doelpunten tegen | 15 | 36 |
| Gemiddelde doelpunt tegen | 0.88 | 1.03 |
| Serie voor de competitie | PNGPGGPP | PGGPGPPN |
| Serie (*) | PNGPGGPP | PGGPGPPN |
Gemiddeld aantal opeenvolgende overwinningen in het kampioenschap : 1.63
Gemiddeld aantal opeenvolgende gelijke spelen in het kampioenschap : 1.5
Gemiddeld aantal opeenvolgende nederlagen in het kampioenschap : 1.6
| Uit | Algemeen | |
|---|---|---|
| Klassering | 19 | 15 |
| Wedstrijden | 17 | 35 |
| Gewonnen | 2 (12 %) | 10 (29 %) |
| Gelijkspel | 3 (18 %) | 9 (26 %) |
| Verloren | 12 (70 %) | 16 (45 %) |
| Doelpunten voor | 15 | 43 |
| Gemiddelde doelpunt | 0.88 | 1.23 |
| Doelpunten tegen | 31 | 52 |
| Gemiddelde doelpunt tegen | 1.82 | 1.49 |
| Serie voor de competitie | PPPPNPPG | GPGGNPGN |
| Serie (*) | PPPPNPPG | GPGGNPGN |
Gemiddeld aantal opeenvolgende overwinningen in het kampioenschap : 1.11
Gemiddeld aantal opeenvolgende gelijke spelen in het kampioenschap : 1.13
Gemiddeld aantal opeenvolgende nederlagen in het kampioenschap : 1.45
| 10/05/2026 | Real Oviedo C. (20) | 0-0 | Getafe CF (7) |
| 03/05/2026 | Getafe CF (7) | 0-2 | Rayo Vallecan. (10) |
| 25/04/2026 | Getafe CF (7) | 0-2 | FC Barcelona (1) |
| 22/04/2026 | Real Sociedad. (8) | 0-1 | Getafe CF (7) |
| 13/04/2026 | Levante UD (19) | 1-0 | Getafe CF (7) |
| 05/04/2026 | Getafe CF (7) | 2-0 | Athletic Bilb. (9) |
| 21/03/2026 | Espanyol Barc. (16) | 1-2 | Getafe CF (7) |
| 14/03/2026 | Atletico Madr. (4) | 1-0 | Getafe CF (7) |
| 10/05/2026 | Real Mallorca (15) | 1-1 | Villarreal CF (3) |
| 01/05/2026 | Girona FC (17) | 0-1 | Real Mallorca (15) |
| 25/04/2026 | Deportivo Ala. (18) | 2-1 | Real Mallorca (15) |
| 21/04/2026 | Real Mallorca (15) | 1-1 | Valencia CF (12) |
| 12/04/2026 | Real Mallorca (15) | 3-0 | Rayo Vallecan. (10) |
| 04/04/2026 | Real Mallorca (15) | 2-1 | Real Madrid (2) |
| 21/03/2026 | Elche CF (14) | 2-1 | Real Mallorca (15) |
| 15/03/2026 | Real Mallorca (15) | 2-1 | Espanyol Barc. (16) |
| 03/05/2026 | Getafe CF (7) | 0-2 | Rayo Vallecan. (10) |
| 25/04/2026 | Getafe CF (7) | 0-2 | FC Barcelona (1) |
| 05/04/2026 | Getafe CF (7) | 2-0 | Athletic Bilb. (9) |
| 08/03/2026 | Getafe CF (7) | 2-0 | Real Betis Se. (5) |
| 22/02/2026 | Getafe CF (7) | 0-1 | Sevilla FC (13) |
| 01/05/2026 | Girona FC (17) | 0-1 | Real Mallorca (15) |
| 25/04/2026 | Deportivo Ala. (18) | 2-1 | Real Mallorca (15) |
| 21/03/2026 | Elche CF (14) | 2-1 | Real Mallorca (15) |
| 07/03/2026 | CA Osasuna Pa. (11) | 2-2 | Real Mallorca (15) |
| 22/02/2026 | Celta Vigo (6) | 2-0 | Real Mallorca (15) |
| 09/11/2025 - Spaanse Primera Division - La Liga - Speeldag 12 | Real Mallorca (15) | 1 - 0 | Getafe CF (7) |
| 18/05/2025 - Spaanse Primera Division - La Liga - Speeldag 37 | Real Mallorca (15) | 1 - 2 | Getafe CF (7) |
| 21/12/2024 - Spaanse Primera Division - La Liga - Speeldag 18 | Getafe CF (7) | 0 - 1 | Real Mallorca (15) |
| 26/05/2024 - Spaanse Primera Division - La Liga - Speeldag 38 | Getafe CF (7) | 1 - 2 | Real Mallorca (15) |
| 28/10/2023 - Spaanse Primera Division - La Liga - Speeldag 11 | Real Mallorca (15) | 0 - 0 | Getafe CF (7) |
| 23/04/2023 - Spaanse Primera Division - La Liga - Speeldag 30 | Real Mallorca (15) | 3 - 1 | Getafe CF (7) |
| 30/12/2022 - Spaanse Primera Division - La Liga - Speeldag 15 | Getafe CF (7) | 2 - 0 | Real Mallorca (15) |
| 02/04/2022 - Spaanse Primera Division - Primera División - Speeldag 30 | Getafe CF (7) | 1 - 0 | Real Mallorca (15) |
Statistieken onderlinge duels tussen Getafe CF (7) en Real Mallorca (15) (Open een nieuw tabblad)
Sinds 2004/2005, 37 gespeelde wedstrijden : 14 zeges Doelpunten voor 15 nederlagen van Getafe CF (7) 8 gelijke spelen
Espanyol Barcelona (16) - Athletic Bilbao (9)
Gedetailleerd ...
| Thuis | Algemeen | |
|---|---|---|
| Klassering | 16 | 16 |
| Wedstrijden | 17 | 35 |
| Gewonnen | 6 (35 %) | 10 (29 %) |
| Gelijkspel | 4 (24 %) | 9 (26 %) |
| Verloren | 7 (41 %) | 16 (45 %) |
| Doelpunten voor | 18 | 38 |
| Gemiddelde doelpunt | 1.06 | 1.09 |
| Doelpunten tegen | 23 | 53 |
| Gemiddelde doelpunt tegen | 1.35 | 1.51 |
| Serie voor de competitie | PPPNNPNP | PPNPPNPP |
| Serie (*) | PPPNNPNP | PPNPPNPP |
Gemiddeld aantal opeenvolgende overwinningen in het kampioenschap : 2.5
Gemiddeld aantal opeenvolgende gelijke spelen in het kampioenschap : 1.29
Gemiddeld aantal opeenvolgende nederlagen in het kampioenschap : 1.78
| Uit | Algemeen | |
|---|---|---|
| Klassering | 12 | 9 |
| Wedstrijden | 17 | 35 |
| Gewonnen | 4 (24 %) | 13 (37 %) |
| Gelijkspel | 3 (18 %) | 5 (14 %) |
| Verloren | 10 (58 %) | 17 (49 %) |
| Doelpunten voor | 19 | 40 |
| Gemiddelde doelpunt | 1.12 | 1.14 |
| Doelpunten tegen | 31 | 51 |
| Gemiddelde doelpunt tegen | 1.82 | 1.46 |
| Serie voor de competitie | PPGNPPPG | PGPPGPGP |
| Serie (*) | GGNPPPPG | PGPPGPGP |
Gemiddeld aantal opeenvolgende overwinningen in het kampioenschap : 1.63
Gemiddeld aantal opeenvolgende gelijke spelen in het kampioenschap : 1
Gemiddeld aantal opeenvolgende nederlagen in het kampioenschap : 1.7
| 09/05/2026 | Sevilla FC (13) | 2-1 | Espanyol Barc. (16) |
| 03/05/2026 | Espanyol Barc. (16) | 0-2 | Real Madrid (2) |
| 27/04/2026 | Espanyol Barc. (16) | 0-0 | Levante UD (19) |
| 23/04/2026 | Rayo Vallecan. (10) | 1-0 | Espanyol Barc. (16) |
| 11/04/2026 | FC Barcelona (1) | 4-1 | Espanyol Barc. (16) |
| 04/04/2026 | Real Betis Se. (5) | 0-0 | Espanyol Barc. (16) |
| 21/03/2026 | Espanyol Barc. (16) | 1-2 | Getafe CF (7) |
| 15/03/2026 | Real Mallorca (15) | 2-1 | Espanyol Barc. (16) |
| 10/05/2026 | Athletic Bilb. (9) | 0-1 | Valencia CF (12) |
| 02/05/2026 | Deportivo Ala. (18) | 2-4 | Athletic Bilb. (9) |
| 25/04/2026 | Atletico Madr. (4) | 3-2 | Athletic Bilb. (9) |
| 21/04/2026 | Athletic Bilb. (9) | 1-0 | CA Osasuna Pa. (11) |
| 12/04/2026 | Athletic Bilb. (9) | 1-2 | Villarreal CF (3) |
| 05/04/2026 | Getafe CF (7) | 2-0 | Athletic Bilb. (9) |
| 22/03/2026 | Athletic Bilb. (9) | 2-1 | Real Betis Se. (5) |
| 14/03/2026 | Girona FC (17) | 3-0 | Athletic Bilb. (9) |
| 03/05/2026 | Espanyol Barc. (16) | 0-2 | Real Madrid (2) |
| 27/04/2026 | Espanyol Barc. (16) | 0-0 | Levante UD (19) |
| 21/03/2026 | Espanyol Barc. (16) | 1-2 | Getafe CF (7) |
| 09/03/2026 | Espanyol Barc. (16) | 1-1 | Real Oviedo C. (20) |
| 14/02/2026 | Espanyol Barc. (16) | 2-2 | Celta Vigo (6) |
| 02/05/2026 | Deportivo Ala. (18) | 2-4 | Athletic Bilb. (9) |
| 25/04/2026 | Atletico Madr. (4) | 3-2 | Athletic Bilb. (9) |
| 05/04/2026 | Getafe CF (7) | 2-0 | Athletic Bilb. (9) |
| 14/03/2026 | Girona FC (17) | 3-0 | Athletic Bilb. (9) |
| 04/03/2026 | Real Sociedad. (8) | 1-0 | Athletic Bilb. (9) |
| 22/12/2025 - Spaanse Primera Division - La Liga - Speeldag 17 | Athletic Bilbao (9) | 1 - 2 | Espanyol Barcelona (16) |
| 16/02/2025 - Spaanse Primera Division - La Liga - Speeldag 24 | Espanyol Barcelona (16) | 1 - 1 | Athletic Bilbao (9) |
| 19/10/2024 - Spaanse Primera Division - La Liga - Speeldag 10 | Athletic Bilbao (9) | 4 - 1 | Espanyol Barcelona (16) |
| 08/04/2023 - Spaanse Primera Division - La Liga - Speeldag 28 | Espanyol Barcelona (16) | 1 - 2 | Athletic Bilbao (9) |
| 18/01/2023 - Spaanse Copa del Rey - Achtste finales | Athletic Bilbao (9) | 1 - 0 | Espanyol Barcelona (16) |
| 04/09/2022 - Spaanse Primera Division - La Liga - Speeldag 4 | Athletic Bilbao (9) | 0 - 1 | Espanyol Barcelona (16) |
| 07/02/2022 - Spaanse Primera Division - Primera División - Speeldag 23 | Athletic Bilbao (9) | 2 - 1 | Espanyol Barcelona (16) |
| 26/10/2021 - Spaanse Primera Division - Primera División - Speeldag 11 | Espanyol Barcelona (16) | 1 - 1 | Athletic Bilbao (9) |
Statistieken onderlinge duels tussen Espanyol Barcelona (16) en Athletic Bilbao (9) (Open een nieuw tabblad)
Sinds 1928/1929, 182 gespeelde wedstrijden : 67 zeges Doelpunten voor 77 nederlagen van Espanyol Barcelona (16) 38 gelijke spelen
Real Madrid (2) - Real Oviedo C.F. (20)
Gedetailleerd ...
| Thuis | Algemeen | |
|---|---|---|
| Klassering | 3 | 2 |
| Wedstrijden | 17 | 35 |
| Gewonnen | 14 (82 %) | 24 (69 %) |
| Gelijkspel | 1 (6 %) | 5 (14 %) |
| Verloren | 2 (12 %) | 6 (17 %) |
| Doelpunten voor | 39 | 70 |
| Gemiddelde doelpunt | 2.29 | 2 |
| Doelpunten tegen | 14 | 33 |
| Gemiddelde doelpunt tegen | 0.82 | 0.94 |
| Serie voor de competitie | GGGPGGNG | GGPNGNGP |
| Serie (*) | GPGGGPNG | PPNPGNGP |
Gemiddeld aantal opeenvolgende overwinningen in het kampioenschap : 4
Gemiddeld aantal opeenvolgende gelijke spelen in het kampioenschap : 1.67
Gemiddeld aantal opeenvolgende nederlagen in het kampioenschap : 1.2
| Uit | Algemeen | |
|---|---|---|
| Klassering | 18 | 20 |
| Wedstrijden | 17 | 35 |
| Gewonnen | 2 (12 %) | 6 (17 %) |
| Gelijkspel | 4 (24 %) | 11 (31 %) |
| Verloren | 11 (64 %) | 18 (52 %) |
| Doelpunten voor | 17 | 26 |
| Gemiddelde doelpunt | 1 | 0.74 |
| Doelpunten tegen | 37 | 54 |
| Gemiddelde doelpunt tegen | 2.18 | 1.54 |
| Serie voor de competitie | PPNPNPGP | GPGGNPPN |
| Serie (*) | PPNPNPGP | GPGGNPPN |
Gemiddeld aantal opeenvolgende overwinningen in het kampioenschap : 1.2
Gemiddeld aantal opeenvolgende gelijke spelen in het kampioenschap : 1.38
Gemiddeld aantal opeenvolgende nederlagen in het kampioenschap : 1.64
| 10/05/2026 | FC Barcelona (1) | 2-0 | Real Madrid (2) |
| 03/05/2026 | Espanyol Barc. (16) | 0-2 | Real Madrid (2) |
| 24/04/2026 | Real Betis Se. (5) | 1-1 | Real Madrid (2) |
| 21/04/2026 | Real Madrid (2) | 2-1 | Deportivo Ala. (18) |
| 15/04/2026 | FC Bayern Mun. | 4-3 | Real Madrid (2) |
| 10/04/2026 | Real Madrid (2) | 1-1 | Girona FC (17) |
| 07/04/2026 | Real Madrid (2) | 1-2 | FC Bayern Mun. |
| 04/04/2026 | Real Mallorca (15) | 2-1 | Real Madrid (2) |
| 10/05/2026 | Real Oviedo C. (20) | 0-0 | Getafe CF (7) |
| 03/05/2026 | Real Betis Se. (5) | 3-0 | Real Oviedo C. (20) |
| 26/04/2026 | Real Oviedo C. (20) | 1-2 | Elche CF (14) |
| 23/04/2026 | Real Oviedo C. (20) | 1-1 | Villarreal CF (3) |
| 12/04/2026 | Celta Vigo (6) | 0-3 | Real Oviedo C. (20) |
| 05/04/2026 | Real Oviedo C. (20) | 1-0 | Sevilla FC (13) |
| 21/03/2026 | Levante UD (19) | 4-2 | Real Oviedo C. (20) |
| 14/03/2026 | Real Oviedo C. (20) | 1-0 | Valencia CF (12) |
| 21/04/2026 | Real Madrid (2) | 2-1 | Deportivo Ala. (18) |
| 10/04/2026 | Real Madrid (2) | 1-1 | Girona FC (17) |
| 07/04/2026 | Real Madrid (2) | 1-2 | FC Bayern Mun. |
| 22/03/2026 | Real Madrid (2) | 3-2 | Atletico Madr. (4) |
| 14/03/2026 | Real Madrid (2) | 4-1 | Elche CF (14) |
| 03/05/2026 | Real Betis Se. (5) | 3-0 | Real Oviedo C. (20) |
| 12/04/2026 | Celta Vigo (6) | 0-3 | Real Oviedo C. (20) |
| 21/03/2026 | Levante UD (19) | 4-2 | Real Oviedo C. (20) |
| 09/03/2026 | Espanyol Barc. (16) | 1-1 | Real Oviedo C. (20) |
| 04/03/2026 | Rayo Vallecan. (10) | 3-0 | Real Oviedo C. (20) |
| 24/08/2025 - Spaanse Primera Division - La Liga - Speeldag 2 | Real Oviedo C.F. (20) | 0 - 3 | Real Madrid (2) |
| 24/07/2012 - Vriendschappelijke Wedstrijden Clubs - 24 Juli 2012 | Real Oviedo C.F. (20) | 1 - 5 | Real Madrid (2) |
| 10/06/2001 - Spaanse Primera Division - La Liga - Speeldag 37 | Real Oviedo C.F. (20) | 1 - 1 | Real Madrid (2) |
| 14/01/2001 - Spaanse Primera Division - La Liga - Speeldag 18 | Real Madrid (2) | 4 - 0 | Real Oviedo C.F. (20) |
| 04/03/2000 - Spaanse Primera Division - La Liga - Speeldag 27 | Real Oviedo C.F. (20) | 1 - 1 | Real Madrid (2) |
| 16/10/1999 - Spaanse Primera Division - La Liga - Speeldag 8 | Real Madrid (2) | 2 - 2 | Real Oviedo C.F. (20) |
| 16/05/1999 - Spaanse Primera Division - La Liga - Speeldag 34 | Real Madrid (2) | 2 - 1 | Real Oviedo C.F. (20) |
| 20/12/1998 - Spaanse Primera Division - La Liga - Speeldag 15 | Real Oviedo C.F. (20) | 1 - 0 | Real Madrid (2) |
Statistieken onderlinge duels tussen Real Madrid (2) en Real Oviedo C.F. (20) (Open een nieuw tabblad)
Sinds 1933/1934, 78 gespeelde wedstrijden : 48 zeges Doelpunten voor 14 nederlagen van Real Madrid (2) 16 gelijke spelen
Valencia CF (12) - Rayo Vallecano (10)
Gedetailleerd ...
| Thuis | Algemeen | |
|---|---|---|
| Klassering | 12 | 12 |
| Wedstrijden | 17 | 35 |
| Gewonnen | 7 (41 %) | 11 (31 %) |
| Gelijkspel | 5 (29 %) | 9 (26 %) |
| Verloren | 5 (30 %) | 15 (43 %) |
| Doelpunten voor | 23 | 38 |
| Gemiddelde doelpunt | 1.35 | 1.09 |
| Doelpunten tegen | 21 | 50 |
| Gemiddelde doelpunt tegen | 1.24 | 1.43 |
| Serie voor de competitie | NGPGGPGP | PGPPNGPG |
| Serie (*) | GPPGGPGP | PGPPNGPG |
Gemiddeld aantal opeenvolgende overwinningen in het kampioenschap : 1.22
Gemiddeld aantal opeenvolgende gelijke spelen in het kampioenschap : 1.13
Gemiddeld aantal opeenvolgende nederlagen in het kampioenschap : 1.36
| Uit | Algemeen | |
|---|---|---|
| Klassering | 14 | 10 |
| Wedstrijden | 17 | 35 |
| Gewonnen | 4 (24 %) | 10 (29 %) |
| Gelijkspel | 3 (18 %) | 13 (37 %) |
| Verloren | 10 (58 %) | 12 (34 %) |
| Doelpunten voor | 14 | 36 |
| Gemiddelde doelpunt | 0.82 | 1.03 |
| Doelpunten tegen | 27 | 42 |
| Gemiddelde doelpunt tegen | 1.59 | 1.2 |
| Serie voor de competitie | PPPNNPPG | NPGPGNGN |
| Serie (*) | NNGPPPGG | PPGNGGGN |
Gemiddeld aantal opeenvolgende overwinningen in het kampioenschap : 1.25
Gemiddeld aantal opeenvolgende gelijke spelen in het kampioenschap : 1.44
Gemiddeld aantal opeenvolgende nederlagen in het kampioenschap : 1.33
| 10/05/2026 | Athletic Bilb. (9) | 0-1 | Valencia CF (12) |
| 02/05/2026 | Valencia CF (12) | 0-2 | Atletico Madr. (4) |
| 25/04/2026 | Valencia CF (12) | 2-1 | Girona FC (17) |
| 21/04/2026 | Real Mallorca (15) | 1-1 | Valencia CF (12) |
| 11/04/2026 | Elche CF (14) | 1-0 | Valencia CF (12) |
| 05/04/2026 | Valencia CF (12) | 2-3 | Celta Vigo (6) |
| 21/03/2026 | Sevilla FC (13) | 0-2 | Valencia CF (12) |
| 14/03/2026 | Real Oviedo C. (20) | 1-0 | Valencia CF (12) |
| 11/05/2026 | Rayo Vallecan. (10) | 1-1 | Girona FC (17) |
| 07/05/2026 | RC Strasbourg. | 0-1 | Rayo Vallecan. (10) |
| 03/05/2026 | Getafe CF (7) | 0-2 | Rayo Vallecan. (10) |
| 30/04/2026 | Rayo Vallecan. (10) | 1-0 | RC Strasbourg. |
| 26/04/2026 | Rayo Vallecan. (10) | 3-3 | Real Sociedad. (8) |
| 23/04/2026 | Rayo Vallecan. (10) | 1-0 | Espanyol Barc. (16) |
| 16/04/2026 | AEK Athens | 3-1 | Rayo Vallecan. (10) |
| 12/04/2026 | Real Mallorca (15) | 3-0 | Rayo Vallecan. (10) |
| 02/05/2026 | Valencia CF (12) | 0-2 | Atletico Madr. (4) |
| 25/04/2026 | Valencia CF (12) | 2-1 | Girona FC (17) |
| 05/04/2026 | Valencia CF (12) | 2-3 | Celta Vigo (6) |
| 08/03/2026 | Valencia CF (12) | 3-2 | Deportivo Ala. (18) |
| 01/03/2026 | Valencia CF (12) | 1-0 | CA Osasuna Pa. (11) |
| 07/05/2026 | RC Strasbourg. | 0-1 | Rayo Vallecan. (10) |
| 03/05/2026 | Getafe CF (7) | 0-2 | Rayo Vallecan. (10) |
| 16/04/2026 | AEK Athens | 3-1 | Rayo Vallecan. (10) |
| 12/04/2026 | Real Mallorca (15) | 3-0 | Rayo Vallecan. (10) |
| 22/03/2026 | FC Barcelona (1) | 1-0 | Rayo Vallecan. (10) |
| 01/12/2025 - Spaanse Primera Division - La Liga - Speeldag 14 | Rayo Vallecano (10) | 1 - 1 | Valencia CF (12) |
| 19/04/2025 - Spaanse Primera Division - La Liga - Speeldag 32 | Rayo Vallecano (10) | 1 - 1 | Valencia CF (12) |
| 07/12/2024 - Spaanse Primera Division - La Liga - Speeldag 16 | Valencia CF (12) | 0 - 1 | Rayo Vallecano (10) |
| 12/05/2024 - Spaanse Primera Division - La Liga - Speeldag 35 | Valencia CF (12) | 0 - 0 | Rayo Vallecano (10) |
| 19/12/2023 - Spaanse Primera Division - La Liga - Speeldag 18 | Rayo Vallecano (10) | 0 - 1 | Valencia CF (12) |
| 03/04/2023 - Spaanse Primera Division - La Liga - Speeldag 27 | Valencia CF (12) | 1 - 1 | Rayo Vallecano (10) |
| 10/09/2022 - Spaanse Primera Division - La Liga - Speeldag 5 | Rayo Vallecano (10) | 2 - 1 | Valencia CF (12) |
| 11/04/2022 - Spaanse Primera Division - Primera División - Speeldag 31 | Rayo Vallecano (10) | 1 - 1 | Valencia CF (12) |
Statistieken onderlinge duels tussen Valencia CF (12) en Rayo Vallecano (10) (Open een nieuw tabblad)
Sinds 1977/1978, 47 gespeelde wedstrijden : 23 zeges Doelpunten voor 10 nederlagen van Valencia CF (12) 14 gelijke spelen
Girona FC (17) - Real Sociedad San-Sebastian (8)
Gedetailleerd ...
| Thuis | Algemeen | |
|---|---|---|
| Klassering | 17 | 17 |
| Wedstrijden | 17 | 35 |
| Gewonnen | 6 (35 %) | 9 (26 %) |
| Gelijkspel | 4 (24 %) | 12 (34 %) |
| Verloren | 7 (41 %) | 14 (40 %) |
| Doelpunten voor | 19 | 37 |
| Gemiddelde doelpunt | 1.12 | 1.06 |
| Doelpunten tegen | 25 | 52 |
| Gemiddelde doelpunt tegen | 1.47 | 1.49 |
| Serie voor de competitie | GNGPGGPP | GPGNPPPN |
| Serie (*) | GNGPGGPP | GPGNPPPN |
Gemiddeld aantal opeenvolgende overwinningen in het kampioenschap : 1.29
Gemiddeld aantal opeenvolgende gelijke spelen in het kampioenschap : 1.2
Gemiddeld aantal opeenvolgende nederlagen in het kampioenschap : 1.4
| Uit | Algemeen | |
|---|---|---|
| Klassering | 11 | 8 |
| Wedstrijden | 17 | 35 |
| Gewonnen | 3 (18 %) | 11 (31 %) |
| Gelijkspel | 6 (35 %) | 11 (31 %) |
| Verloren | 8 (47 %) | 13 (38 %) |
| Doelpunten voor | 20 | 54 |
| Gemiddelde doelpunt | 1.18 | 1.54 |
| Doelpunten tegen | 28 | 55 |
| Gemiddelde doelpunt tegen | 1.65 | 1.57 |
| Serie voor de competitie | GNPGPPNP | GPGNPNPN |
| Serie (*) | GGPGPPNP | PGNGPNPN |
Gemiddeld aantal opeenvolgende overwinningen in het kampioenschap : 1.38
Gemiddeld aantal opeenvolgende gelijke spelen in het kampioenschap : 1.22
Gemiddeld aantal opeenvolgende nederlagen in het kampioenschap : 1.63
| 11/05/2026 | Rayo Vallecan. (10) | 1-1 | Girona FC (17) |
| 01/05/2026 | Girona FC (17) | 0-1 | Real Mallorca (15) |
| 25/04/2026 | Valencia CF (12) | 2-1 | Girona FC (17) |
| 21/04/2026 | Girona FC (17) | 2-3 | Real Betis Se. (5) |
| 10/04/2026 | Real Madrid (2) | 1-1 | Girona FC (17) |
| 06/04/2026 | Girona FC (17) | 1-0 | Villarreal CF (3) |
| 21/03/2026 | CA Osasuna Pa. (11) | 1-0 | Girona FC (17) |
| 14/03/2026 | Girona FC (17) | 3-0 | Athletic Bilb. (9) |
| 09/05/2026 | Real Sociedad. (8) | 2-2 | Real Betis Se. (5) |
| 04/05/2026 | Sevilla FC (13) | 1-0 | Real Sociedad. (8) |
| 26/04/2026 | Rayo Vallecan. (10) | 3-3 | Real Sociedad. (8) |
| 22/04/2026 | Real Sociedad. (8) | 0-1 | Getafe CF (7) |
| 18/04/2026 | Real Sociedad. (8) | 2-2 | Atletico Madr. (4) |
| 11/04/2026 | Real Sociedad. (8) | 3-3 | Deportivo Ala. (18) |
| 04/04/2026 | Real Sociedad. (8) | 2-0 | Levante UD (19) |
| 20/03/2026 | Villarreal CF (3) | 3-1 | Real Sociedad. (8) |
| 01/05/2026 | Girona FC (17) | 0-1 | Real Mallorca (15) |
| 21/04/2026 | Girona FC (17) | 2-3 | Real Betis Se. (5) |
| 06/04/2026 | Girona FC (17) | 1-0 | Villarreal CF (3) |
| 14/03/2026 | Girona FC (17) | 3-0 | Athletic Bilb. (9) |
| 01/03/2026 | Girona FC (17) | 1-2 | Celta Vigo (6) |
| 04/05/2026 | Sevilla FC (13) | 1-0 | Real Sociedad. (8) |
| 26/04/2026 | Rayo Vallecan. (10) | 3-3 | Real Sociedad. (8) |
| 20/03/2026 | Villarreal CF (3) | 3-1 | Real Sociedad. (8) |
| 07/03/2026 | Atletico Madr. (4) | 3-2 | Real Sociedad. (8) |
| 28/02/2026 | Real Mallorca (15) | 0-1 | Real Sociedad. (8) |
| 12/12/2025 - Spaanse Primera Division - La Liga - Speeldag 16 | Real Sociedad San-Sebastian (8) | 1 - 2 | Girona FC (17) |
| 18/05/2025 - Spaanse Primera Division - La Liga - Speeldag 37 | Real Sociedad San-Sebastian (8) | 3 - 2 | Girona FC (17) |
| 19/10/2024 - Spaanse Primera Division - La Liga - Speeldag 10 | Girona FC (17) | 0 - 1 | Real Sociedad San-Sebastian (8) |
| 03/02/2024 - Spaanse Primera Division - La Liga - Speeldag 23 | Girona FC (17) | 0 - 0 | Real Sociedad San-Sebastian (8) |
| 12/08/2023 - Spaanse Primera Division - La Liga - Speeldag 1 | Real Sociedad San-Sebastian (8) | 1 - 1 | Girona FC (17) |
| 13/05/2023 - Spaanse Primera Division - La Liga - Speeldag 34 | Real Sociedad San-Sebastian (8) | 2 - 2 | Girona FC (17) |
| 02/10/2022 - Spaanse Primera Division - La Liga - Speeldag 7 | Girona FC (17) | 3 - 5 | Real Sociedad San-Sebastian (8) |
| 25/02/2019 - Spaanse Primera Division - Primera División - Speeldag 25 | Girona FC (17) | 0 - 0 | Real Sociedad San-Sebastian (8) |
Statistieken onderlinge duels tussen Girona FC (17) en Real Sociedad San-Sebastian (8) (Open een nieuw tabblad)
Sinds 2008/2009, 15 gespeelde wedstrijden : 2 zeges Doelpunten voor 5 nederlagen van Girona FC (17) 8 gelijke spelen
(*) Serie inclusief alle wedstrijden van alle competities