De site voor alle sporten
De site voor alle sporten
Keuze van een seizoen :
Deze klassering is berekend op basis van de laatste 5 dagen van het kampioenschap. Verander het aantal dagen voor de indeling:
Klassering over de laatste 5 wedstrijden| Ploeg | Pun | GW | W | G | V | DV | DT | DS | Gem Pun | Gem DV | Gem DT | Gem DS | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | FC Porto | 12 | 5 | 4 | 0 | 1 | 9 | 5 | +4 | 2.4 | 1.8 | 1 | 0.8 |
| 2 | SL Benfica Lisbon | 11 | 5 | 3 | 2 | 0 | 12 | 6 | +6 | 2.2 | 2.4 | 1.2 | 1.2 |
| 3 | Sporting Club Portugal | 10 | 5 | 3 | 1 | 1 | 12 | 5 | +7 | 2 | 2.4 | 1 | 1.4 |
| 4 | U.D. Vilafranquense | 9 | 5 | 2 | 3 | 0 | 9 | 6 | +3 | 1.8 | 1.8 | 1.2 | 0.6 |
| 5 | Santa Clara Acores SAD | 8 | 5 | 2 | 2 | 1 | 6 | 5 | +1 | 1.6 | 1.2 | 1 | 0.2 |
| 6 | FC Arouca | 7 | 5 | 2 | 1 | 2 | 7 | 6 | +1 | 1.4 | 1.4 | 1.2 | 0.2 |
| 7 | FC Alverca | 7 | 5 | 2 | 1 | 2 | 6 | 5 | +1 | 1.4 | 1.2 | 1 | 0.2 |
| - | FC Famalicão | 7 | 5 | 1 | 4 | 0 | 6 | 5 | +1 | 1.4 | 1.2 | 1 | 0.2 |
| 9 | CD Tondela | 7 | 5 | 2 | 1 | 2 | 5 | 6 | -1 | 1.4 | 1 | 1.2 | -0.2 |
| 10 | Vitoria SC Guimaraes | 7 | 5 | 2 | 1 | 2 | 5 | 7 | -2 | 1.4 | 1 | 1.4 | -0.4 |
| 11 | Moreirense | 7 | 5 | 2 | 1 | 2 | 6 | 9 | -3 | 1.4 | 1.2 | 1.8 | -0.6 |
| 12 | Sporting Braga | 6 | 5 | 1 | 3 | 1 | 7 | 7 | 0 | 1.2 | 1.4 | 1.4 | 0 |
| 13 | CD Nacional Madeira | 6 | 5 | 2 | 0 | 3 | 4 | 6 | -2 | 1.2 | 0.8 | 1.2 | -0.4 |
| 14 | Gil Vicente | 5 | 5 | 1 | 2 | 2 | 5 | 7 | -2 | 1 | 1 | 1.4 | -0.4 |
| 15 | Rio Ave | 5 | 5 | 1 | 2 | 2 | 5 | 8 | -3 | 1 | 1 | 1.6 | -0.6 |
| 16 | Casa Pia AC | 4 | 5 | 1 | 1 | 3 | 2 | 4 | -2 | 0.8 | 0.4 | 0.8 | -0.4 |
| 17 | Estoril-Praia | 2 | 5 | 0 | 2 | 3 | 3 | 7 | -4 | 0.4 | 0.6 | 1.4 | -0.8 |
| 18 | CF Estrela da Amadora | 1 | 5 | 0 | 1 | 4 | 3 | 7 | -4 | 0.2 | 0.6 | 1.4 | -0.8 |
FC Arouca (11) - CD Tondela (17)
Gedetailleerd ...
| Thuis | Algemeen | |
|---|---|---|
| Klassering | 12 | 11 |
| Wedstrijden | 15 | 32 |
| Gewonnen | 5 (33 %) | 10 (31 %) |
| Gelijkspel | 4 (27 %) | 6 (19 %) |
| Verloren | 6 (40 %) | 16 (50 %) |
| Doelpunten voor | 21 | 41 |
| Gemiddelde doelpunt | 1.4 | 1.28 |
| Doelpunten tegen | 27 | 61 |
| Gemiddelde doelpunt tegen | 1.8 | 1.91 |
| Serie voor de competitie | NPGGPGGN | PGGPGPNG |
| Serie (*) | NPGGPGGN | PGGPGPNG |
Gemiddeld aantal opeenvolgende overwinningen in het kampioenschap : 1.22
Gemiddeld aantal opeenvolgende gelijke spelen in het kampioenschap : 1.5
Gemiddeld aantal opeenvolgende nederlagen in het kampioenschap : 1.6
| Uit | Algemeen | |
|---|---|---|
| Klassering | 14 | 17 |
| Wedstrijden | 15 | 32 |
| Gewonnen | 4 (27 %) | 6 (19 %) |
| Gelijkspel | 2 (13 %) | 9 (28 %) |
| Verloren | 9 (60 %) | 17 (53 %) |
| Doelpunten voor | 11 | 24 |
| Gemiddelde doelpunt | 0.73 | 0.75 |
| Doelpunten tegen | 29 | 50 |
| Gemiddelde doelpunt tegen | 1.93 | 1.56 |
| Serie voor de competitie | PPPNGPPG | PNPNPPGG |
| Serie (*) | PPPNGPPG | PNPNPPGG |
Gemiddeld aantal opeenvolgende overwinningen in het kampioenschap : 1.2
Gemiddeld aantal opeenvolgende gelijke spelen in het kampioenschap : 1.29
Gemiddeld aantal opeenvolgende nederlagen in het kampioenschap : 1.89
| 11/05/2026 | Gil Vicente (6) | 1-3 | FC Arouca (11) |
| 03/05/2026 | FC Arouca (11) | 2-2 | Santa Clara A. (12) |
| 26/04/2026 | FC Alverca (10) | 2-1 | FC Arouca (11) |
| 19/04/2026 | FC Arouca (11) | 1-0 | CF Estrela da. (15) |
| 12/04/2026 | Sporting Brag. (4) | 1-0 | FC Arouca (11) |
| 04/04/2026 | FC Arouca (11) | 3-2 | Estoril-Praia (9) |
| 22/03/2026 | Moreirense (8) | 0-1 | FC Arouca (11) |
| 15/03/2026 | FC Arouca (11) | 1-2 | SL Benfica Li. (2) |
| 11/05/2026 | CD Tondela (17) | 2-0 | Moreirense (8) |
| 03/05/2026 | Casa Pia AC (16) | 0-1 | CD Tondela (17) |
| 26/04/2026 | CD Tondela (17) | 0-2 | CD Nacional M. (14) |
| 19/04/2026 | FC Porto (1) | 2-0 | CD Tondela (17) |
| 13/04/2026 | CD Tondela (17) | 2-2 | Gil Vicente (6) |
| 04/04/2026 | Vitoria SC Gu. (7) | 5-0 | CD Tondela (17) |
| 22/03/2026 | CD Tondela (17) | 0-0 | U.D. Vilafran. (18) |
| 09/03/2026 | CD Tondela (17) | 0-1 | Rio Ave (13) |
| 03/05/2026 | FC Arouca (11) | 2-2 | Santa Clara A. (12) |
| 19/04/2026 | FC Arouca (11) | 1-0 | CF Estrela da. (15) |
| 04/04/2026 | FC Arouca (11) | 3-2 | Estoril-Praia (9) |
| 15/03/2026 | FC Arouca (11) | 1-2 | SL Benfica Li. (2) |
| 21/02/2026 | FC Arouca (11) | 3-0 | CD Nacional M. (14) |
| 03/05/2026 | Casa Pia AC (16) | 0-1 | CD Tondela (17) |
| 19/04/2026 | FC Porto (1) | 2-0 | CD Tondela (17) |
| 04/04/2026 | Vitoria SC Gu. (7) | 5-0 | CD Tondela (17) |
| 20/02/2026 | CF Estrela da. (15) | 0-2 | CD Tondela (17) |
| 08/02/2026 | Estoril-Praia (9) | 2-2 | CD Tondela (17) |
| 03/01/2026 - Portugese Superliga - Speeldag 17 | CD Tondela (17) | 3 - 1 | FC Arouca (11) |
| 19/03/2022 - Portugese Superliga - Speeldag 27 | CD Tondela (17) | 2 - 2 | FC Arouca (11) |
| 29/10/2021 - Portugese Superliga - Speeldag 10 | FC Arouca (11) | 2 - 0 | CD Tondela (17) |
| 13/05/2017 - Portugese Superliga - Speeldag 33 | FC Arouca (11) | 1 - 2 | CD Tondela (17) |
| 08/01/2017 - Portugese Superliga - Speeldag 16 | CD Tondela (17) | 1 - 2 | FC Arouca (11) |
| 21/07/2016 - Vriendschappelijke Wedstrijden Clubs - 21 Juli 2016 | FC Arouca (11) | 2 - 0 | CD Tondela (17) |
| 06/03/2016 - Portugese Superliga - Speeldag 25 | CD Tondela (17) | 0 - 1 | FC Arouca (11) |
| 25/10/2015 - Portugese Superliga - Speeldag 8 | FC Arouca (11) | 1 - 1 | CD Tondela (17) |
Statistieken onderlinge duels tussen FC Arouca (11) en CD Tondela (17) (Open een nieuw tabblad)
Sinds 2012/2013, 13 gespeelde wedstrijden : 6 zeges Doelpunten voor 3 nederlagen van FC Arouca (11) 4 gelijke spelen
Casa Pia AC (16) - Rio Ave (13)
Gedetailleerd ...
| Thuis | Algemeen | |
|---|---|---|
| Klassering | 16 | 16 |
| Wedstrijden | 16 | 33 |
| Gewonnen | 2 (13 %) | 6 (18 %) |
| Gelijkspel | 8 (50 %) | 11 (33 %) |
| Verloren | 6 (37 %) | 16 (49 %) |
| Doelpunten voor | 17 | 30 |
| Gemiddelde doelpunt | 1.06 | 0.91 |
| Doelpunten tegen | 25 | 56 |
| Gemiddelde doelpunt tegen | 1.56 | 1.7 |
| Serie voor de competitie | NGGNNNPP | PNPNPPPG |
| Serie (*) | NGGNNNPP | PNPNPPPG |
Gemiddeld aantal opeenvolgende overwinningen in het kampioenschap : 1
Gemiddeld aantal opeenvolgende gelijke spelen in het kampioenschap : 1.1
Gemiddeld aantal opeenvolgende nederlagen in het kampioenschap : 1.6
| Uit | Algemeen | |
|---|---|---|
| Klassering | 7 | 13 |
| Wedstrijden | 16 | 32 |
| Gewonnen | 5 (31 %) | 8 (25 %) |
| Gelijkspel | 5 (31 %) | 11 (34 %) |
| Verloren | 6 (38 %) | 13 (41 %) |
| Doelpunten voor | 17 | 33 |
| Gemiddelde doelpunt | 1.06 | 1.03 |
| Doelpunten tegen | 27 | 52 |
| Gemiddelde doelpunt tegen | 1.69 | 1.63 |
| Serie voor de competitie | PPPPGGGP | GGPGNPNP |
| Serie (*) | PPPPGGGP | GGPGNPNP |
Gemiddeld aantal opeenvolgende overwinningen in het kampioenschap : 1.6
Gemiddeld aantal opeenvolgende gelijke spelen in het kampioenschap : 1.57
Gemiddeld aantal opeenvolgende nederlagen in het kampioenschap : 1.75
| 11/05/2026 | Vitoria SC Gu. (7) | 0-1 | Casa Pia AC (16) |
| 03/05/2026 | Casa Pia AC (16) | 0-1 | CD Tondela (17) |
| 27/04/2026 | Gil Vicente (6) | 2-1 | Casa Pia AC (16) |
| 23/04/2026 | Casa Pia AC (16) | 0-1 | Sporting Brag. (4) |
| 19/04/2026 | Casa Pia AC (16) | 0-0 | Santa Clara A. (12) |
| 12/04/2026 | FC Alverca (10) | 3-1 | Casa Pia AC (16) |
| 04/04/2026 | Casa Pia AC (16) | 1-1 | SL Benfica Li. (2) |
| 20/03/2026 | CF Estrela da. (15) | 4-0 | Casa Pia AC (16) |
| 11/05/2026 | Rio Ave (13) | 1-4 | Sporting Club. (3) |
| 03/05/2026 | Rio Ave (13) | 0-0 | Gil Vicente (6) |
| 26/04/2026 | Vitoria SC Gu. (7) | 2-0 | Rio Ave (13) |
| 19/04/2026 | Rio Ave (13) | 2-2 | U.D. Vilafran. (18) |
| 12/04/2026 | Santa Clara A. (12) | 0-2 | Rio Ave (13) |
| 04/04/2026 | Rio Ave (13) | 1-2 | FC Alverca (10) |
| 22/03/2026 | Estoril-Praia (9) | 1-2 | Rio Ave (13) |
| 15/03/2026 | Rio Ave (13) | 2-1 | CF Estrela da. (15) |
| 03/05/2026 | Casa Pia AC (16) | 0-1 | CD Tondela (17) |
| 23/04/2026 | Casa Pia AC (16) | 0-1 | Sporting Brag. (4) |
| 19/04/2026 | Casa Pia AC (16) | 0-0 | Santa Clara A. (12) |
| 04/04/2026 | Casa Pia AC (16) | 1-1 | SL Benfica Li. (2) |
| 01/03/2026 | Casa Pia AC (16) | 1-1 | Moreirense (8) |
| 26/04/2026 | Vitoria SC Gu. (7) | 2-0 | Rio Ave (13) |
| 12/04/2026 | Santa Clara A. (12) | 0-2 | Rio Ave (13) |
| 22/03/2026 | Estoril-Praia (9) | 1-2 | Rio Ave (13) |
| 09/03/2026 | CD Tondela (17) | 0-1 | Rio Ave (13) |
| 22/02/2026 | FC Porto (1) | 1-0 | Rio Ave (13) |
| 04/01/2026 - Portugese Superliga - Speeldag 17 | Rio Ave (13) | 3 - 1 | Casa Pia AC (16) |
| 29/03/2025 - Portugese Superliga - Speeldag 27 | Casa Pia AC (16) | 2 - 1 | Rio Ave (13) |
| 02/11/2024 - Portugese Superliga - Speeldag 10 | Rio Ave (13) | 2 - 2 | Casa Pia AC (16) |
| 11/02/2024 - Portugese Superliga - Speeldag 21 | Rio Ave (13) | 1 - 0 | Casa Pia AC (16) |
| 02/09/2023 - Portugese Superliga - Speeldag 4 | Casa Pia AC (16) | 1 - 1 | Rio Ave (13) |
| 16/04/2023 - Portugese Superliga - Speeldag 28 | Rio Ave (13) | 1 - 1 | Casa Pia AC (16) |
| 30/10/2022 - Portugese Superliga - Speeldag 11 | Casa Pia AC (16) | 1 - 0 | Rio Ave (13) |
| 01/05/2022 - Portugese Segunda Liga - Speeldag 32 | Rio Ave (13) | 1 - 0 | Casa Pia AC (16) |
Statistieken onderlinge duels tussen Casa Pia AC (16) en Rio Ave (13) (Open een nieuw tabblad)
Sinds 2021/2022, 9 gespeelde wedstrijden : 2 zeges Doelpunten voor 4 nederlagen van Casa Pia AC (16) 3 gelijke spelen
Estoril-Praia (9) - SL Benfica Lisbon (2)
Gedetailleerd ...
| Thuis | Algemeen | |
|---|---|---|
| Klassering | 10 | 9 |
| Wedstrijden | 16 | 33 |
| Gewonnen | 6 (38 %) | 10 (30 %) |
| Gelijkspel | 5 (31 %) | 9 (27 %) |
| Verloren | 5 (31 %) | 14 (43 %) |
| Doelpunten voor | 28 | 53 |
| Gemiddelde doelpunt | 1.75 | 1.61 |
| Doelpunten tegen | 23 | 54 |
| Gemiddelde doelpunt tegen | 1.44 | 1.64 |
| Serie voor de competitie | GGNGNPPP | GPPPPPNN |
| Serie (*) | GGNGNPPP | GPPPPPNN |
Gemiddeld aantal opeenvolgende overwinningen in het kampioenschap : 1.67
Gemiddeld aantal opeenvolgende gelijke spelen in het kampioenschap : 1.29
Gemiddeld aantal opeenvolgende nederlagen in het kampioenschap : 1.56
| Uit | Algemeen | |
|---|---|---|
| Klassering | 2 | 2 |
| Wedstrijden | 16 | 33 |
| Gewonnen | 11 (69 %) | 22 (67 %) |
| Gelijkspel | 5 (31 %) | 11 (33 %) |
| Verloren | 0 (0 %) | 0 (0 %) |
| Doelpunten voor | 50 | 91 |
| Gemiddelde doelpunt | 3.13 | 2.76 |
| Doelpunten tegen | 11 | 24 |
| Gemiddelde doelpunt tegen | 0.69 | 0.73 |
| Serie voor de competitie | GNGGGNGN | GGNGGGNN |
| Serie (*) | NGPGGNGN | GGNGGGNN |
Gemiddeld aantal opeenvolgende overwinningen in het kampioenschap : 2.2
Gemiddeld aantal opeenvolgende gelijke spelen in het kampioenschap : 1.1
Gemiddeld aantal opeenvolgende nederlagen in het kampioenschap : 0
| 10/05/2026 | FC Alverca (10) | 1-1 | Estoril-Praia (9) |
| 03/05/2026 | Sporting Brag. (4) | 1-1 | Estoril-Praia (9) |
| 26/04/2026 | Estoril-Praia (9) | 0-1 | FC Famalicão (5) |
| 20/04/2026 | Moreirense (8) | 1-0 | Estoril-Praia (9) |
| 12/04/2026 | Estoril-Praia (9) | 1-3 | FC Porto (1) |
| 04/04/2026 | FC Arouca (11) | 3-2 | Estoril-Praia (9) |
| 22/03/2026 | Estoril-Praia (9) | 1-2 | Rio Ave (13) |
| 15/03/2026 | CD Nacional M. (14) | 0-1 | Estoril-Praia (9) |
| 11/05/2026 | SL Benfica Li. (2) | 2-2 | Sporting Brag. (4) |
| 03/05/2026 | FC Famalicão (5) | 2-2 | SL Benfica Li. (2) |
| 26/04/2026 | SL Benfica Li. (2) | 4-1 | Moreirense (8) |
| 19/04/2026 | Sporting Club. (3) | 1-2 | SL Benfica Li. (2) |
| 12/04/2026 | SL Benfica Li. (2) | 2-0 | CD Nacional M. (14) |
| 04/04/2026 | Casa Pia AC (16) | 1-1 | SL Benfica Li. (2) |
| 22/03/2026 | SL Benfica Li. (2) | 3-0 | Vitoria SC Gu. (7) |
| 15/03/2026 | FC Arouca (11) | 1-2 | SL Benfica Li. (2) |
| 26/04/2026 | Estoril-Praia (9) | 0-1 | FC Famalicão (5) |
| 12/04/2026 | Estoril-Praia (9) | 1-3 | FC Porto (1) |
| 22/03/2026 | Estoril-Praia (9) | 1-2 | Rio Ave (13) |
| 07/03/2026 | Estoril-Praia (9) | 0-0 | Casa Pia AC (16) |
| 22/02/2026 | Estoril-Praia (9) | 3-1 | Gil Vicente (6) |
| 03/05/2026 | FC Famalicão (5) | 2-2 | SL Benfica Li. (2) |
| 19/04/2026 | Sporting Club. (3) | 1-2 | SL Benfica Li. (2) |
| 04/04/2026 | Casa Pia AC (16) | 1-1 | SL Benfica Li. (2) |
| 15/03/2026 | FC Arouca (11) | 1-2 | SL Benfica Li. (2) |
| 02/03/2026 | Gil Vicente (6) | 1-2 | SL Benfica Li. (2) |
| 03/01/2026 - Portugese Superliga - Speeldag 17 | SL Benfica Lisbon (2) | 3 - 1 | Estoril-Praia (9) |
| 03/05/2025 - Portugese Superliga - Speeldag 32 | Estoril-Praia (9) | 1 - 2 | SL Benfica Lisbon (2) |
| 23/12/2024 - Portugese Superliga - Speeldag 15 | SL Benfica Lisbon (2) | 3 - 0 | Estoril-Praia (9) |
| 10/03/2024 - Portugese Superliga - Speeldag 25 | SL Benfica Lisbon (2) | 3 - 1 | Estoril-Praia (9) |
| 07/10/2023 - Portugese Superliga - Speeldag 8 | Estoril-Praia (9) | 0 - 1 | SL Benfica Lisbon (2) |
| 23/04/2023 - Portugese Superliga - Speeldag 29 | SL Benfica Lisbon (2) | 1 - 0 | Estoril-Praia (9) |
| 09/11/2022 - Portugese Beker - 1/16de finales | Estoril-Praia (9) | 0 - 1 | SL Benfica Lisbon (2) |
| 06/11/2022 - Portugese Superliga - Speeldag 12 | Estoril-Praia (9) | 1 - 5 | SL Benfica Lisbon (2) |
Statistieken onderlinge duels tussen Estoril-Praia (9) en SL Benfica Lisbon (2) (Open een nieuw tabblad)
Sinds 2004/2005, 30 gespeelde wedstrijden : 0 zege Doelpunten voor 27 nederlagen van Estoril-Praia (9) 3 gelijke spelen
FC Famalicão (5) - FC Alverca (10)
Gedetailleerd ...
| Thuis | Algemeen | |
|---|---|---|
| Klassering | 6 | 5 |
| Wedstrijden | 16 | 33 |
| Gewonnen | 8 (50 %) | 14 (42 %) |
| Gelijkspel | 4 (25 %) | 11 (33 %) |
| Verloren | 4 (25 %) | 8 (25 %) |
| Doelpunten voor | 26 | 41 |
| Gemiddelde doelpunt | 1.63 | 1.24 |
| Doelpunten tegen | 12 | 29 |
| Gemiddelde doelpunt tegen | 0.75 | 0.88 |
| Serie voor de competitie | PGGGGGNN | GGNNNGNN |
| Serie (*) | PGGGGGNN | GGNNNGNN |
Gemiddeld aantal opeenvolgende overwinningen in het kampioenschap : 1.56
Gemiddeld aantal opeenvolgende gelijke spelen in het kampioenschap : 1.83
Gemiddeld aantal opeenvolgende nederlagen in het kampioenschap : 1.33
| Uit | Algemeen | |
|---|---|---|
| Klassering | 16 | 10 |
| Wedstrijden | 16 | 33 |
| Gewonnen | 3 (19 %) | 10 (30 %) |
| Gelijkspel | 4 (25 %) | 9 (27 %) |
| Verloren | 9 (56 %) | 14 (43 %) |
| Doelpunten voor | 17 | 35 |
| Gemiddelde doelpunt | 1.06 | 1.06 |
| Doelpunten tegen | 28 | 51 |
| Gemiddelde doelpunt tegen | 1.75 | 1.55 |
| Serie voor de competitie | PPNNNGPP | NPGGPGPN |
| Serie (*) | PPNNNGPP | NPGGPGPN |
Gemiddeld aantal opeenvolgende overwinningen in het kampioenschap : 1.67
Gemiddeld aantal opeenvolgende gelijke spelen in het kampioenschap : 1.8
Gemiddeld aantal opeenvolgende nederlagen in het kampioenschap : 1.4
| 11/05/2026 | CF Estrela da. (15) | 0-0 | FC Famalicão (5) |
| 03/05/2026 | FC Famalicão (5) | 2-2 | SL Benfica Li. (2) |
| 26/04/2026 | Estoril-Praia (9) | 0-1 | FC Famalicão (5) |
| 19/04/2026 | Sporting Brag. (4) | 2-2 | FC Famalicão (5) |
| 12/04/2026 | FC Famalicão (5) | 1-1 | Moreirense (8) |
| 04/04/2026 | FC Porto (1) | 2-2 | FC Famalicão (5) |
| 22/03/2026 | FC Famalicão (5) | 1-0 | CD Nacional M. (14) |
| 15/03/2026 | Vitoria SC Gu. (7) | 1-2 | FC Famalicão (5) |
| 10/05/2026 | FC Alverca (10) | 1-1 | Estoril-Praia (9) |
| 03/05/2026 | FC Porto (1) | 1-0 | FC Alverca (10) |
| 26/04/2026 | FC Alverca (10) | 2-1 | FC Arouca (11) |
| 19/04/2026 | CD Nacional M. (14) | 1-0 | FC Alverca (10) |
| 12/04/2026 | FC Alverca (10) | 3-1 | Casa Pia AC (16) |
| 04/04/2026 | Rio Ave (13) | 1-2 | FC Alverca (10) |
| 22/03/2026 | FC Alverca (10) | 1-4 | Sporting Club. (3) |
| 15/03/2026 | Gil Vicente (6) | 2-2 | FC Alverca (10) |
| 03/05/2026 | FC Famalicão (5) | 2-2 | SL Benfica Li. (2) |
| 12/04/2026 | FC Famalicão (5) | 1-1 | Moreirense (8) |
| 22/03/2026 | FC Famalicão (5) | 1-0 | CD Nacional M. (14) |
| 06/03/2026 | FC Famalicão (5) | 1-0 | FC Arouca (11) |
| 23/02/2026 | FC Famalicão (5) | 2-0 | Casa Pia AC (16) |
| 03/05/2026 | FC Porto (1) | 1-0 | FC Alverca (10) |
| 19/04/2026 | CD Nacional M. (14) | 1-0 | FC Alverca (10) |
| 04/04/2026 | Rio Ave (13) | 1-2 | FC Alverca (10) |
| 15/03/2026 | Gil Vicente (6) | 2-2 | FC Alverca (10) |
| 01/03/2026 | Vitoria SC Gu. (7) | 1-1 | FC Alverca (10) |
| 04/01/2026 - Portugese Superliga - Speeldag 17 | FC Alverca (10) | 1 - 0 | FC Famalicão (5) |
| 20/11/2021 - Portugese Beker - 1/16de finales | FC Alverca (10) | 1 - 2 | FC Famalicão (5) |
Statistieken onderlinge duels tussen FC Famalicão (5) en FC Alverca (10) (Open een nieuw tabblad)
Sinds 2021/2022, 2 gespeelde wedstrijden : 1 zege Doelpunten voor 1 nederlaag van FC Famalicão (5)
FC Porto (1) - Santa Clara Acores SAD (12)
Gedetailleerd ...
| Thuis | Algemeen | |
|---|---|---|
| Klassering | 1 | 1 |
| Wedstrijden | 16 | 33 |
| Gewonnen | 13 (81 %) | 27 (82 %) |
| Gelijkspel | 3 (19 %) | 4 (12 %) |
| Verloren | 0 (0 %) | 2 (6 %) |
| Doelpunten voor | 32 | 65 |
| Gemiddelde doelpunt | 2 | 1.97 |
| Doelpunten tegen | 6 | 18 |
| Gemiddelde doelpunt tegen | 0.38 | 0.55 |
| Serie voor de competitie | GNGGGNGG | GGNGGGGP |
| Serie (*) | GGGGNNGG | NNGPGGGP |
Gemiddeld aantal opeenvolgende overwinningen in het kampioenschap : 5.4
Gemiddeld aantal opeenvolgende gelijke spelen in het kampioenschap : 1
Gemiddeld aantal opeenvolgende nederlagen in het kampioenschap : 1
| Uit | Algemeen | |
|---|---|---|
| Klassering | 15 | 12 |
| Wedstrijden | 17 | 34 |
| Gewonnen | 2 (12 %) | 9 (26 %) |
| Gelijkspel | 7 (41 %) | 9 (26 %) |
| Verloren | 8 (47 %) | 16 (48 %) |
| Doelpunten voor | 16 | 33 |
| Gemiddelde doelpunt | 0.94 | 0.97 |
| Doelpunten tegen | 26 | 63 |
| Gemiddelde doelpunt tegen | 1.53 | 1.85 |
| Serie voor de competitie | PPNNGPNN | GGPPNGNG |
| Serie (*) | PPNNGPNN | GGPPNGNG |
Gemiddeld aantal opeenvolgende overwinningen in het kampioenschap : 1.29
Gemiddeld aantal opeenvolgende gelijke spelen in het kampioenschap : 1.13
Gemiddeld aantal opeenvolgende nederlagen in het kampioenschap : 2.29
| 10/05/2026 | U.D. Vilafran. (18) | 3-1 | FC Porto (1) |
| 03/05/2026 | FC Porto (1) | 1-0 | FC Alverca (10) |
| 26/04/2026 | CF Estrela da. (15) | 1-2 | FC Porto (1) |
| 19/04/2026 | FC Porto (1) | 2-0 | CD Tondela (17) |
| 16/04/2026 | Nottingham Fo. | 1-0 | FC Porto (1) |
| 12/04/2026 | Estoril-Praia (9) | 1-3 | FC Porto (1) |
| 09/04/2026 | FC Porto (1) | 1-1 | Nottingham Fo. |
| 04/04/2026 | FC Porto (1) | 2-2 | FC Famalicão (5) |
| 11/05/2026 | Santa Clara A. (12) | 2-0 | CD Nacional M. (14) |
| 03/05/2026 | FC Arouca (11) | 2-2 | Santa Clara A. (12) |
| 26/04/2026 | Santa Clara A. (12) | 2-1 | Sporting Brag. (4) |
| 19/04/2026 | Casa Pia AC (16) | 0-0 | Santa Clara A. (12) |
| 12/04/2026 | Santa Clara A. (12) | 0-2 | Rio Ave (13) |
| 04/04/2026 | Sporting Club. (3) | 4-2 | Santa Clara A. (12) |
| 22/03/2026 | Santa Clara A. (12) | 1-0 | Gil Vicente (6) |
| 15/03/2026 | U.D. Vilafran. (18) | 0-1 | Santa Clara A. (12) |
| 03/05/2026 | FC Porto (1) | 1-0 | FC Alverca (10) |
| 19/04/2026 | FC Porto (1) | 2-0 | CD Tondela (17) |
| 09/04/2026 | FC Porto (1) | 1-1 | Nottingham Fo. |
| 04/04/2026 | FC Porto (1) | 2-2 | FC Famalicão (5) |
| 19/03/2026 | FC Porto (1) | 2-0 | VfB Stuttgart |
| 03/05/2026 | FC Arouca (11) | 2-2 | Santa Clara A. (12) |
| 19/04/2026 | Casa Pia AC (16) | 0-0 | Santa Clara A. (12) |
| 04/04/2026 | Sporting Club. (3) | 4-2 | Santa Clara A. (12) |
| 15/03/2026 | U.D. Vilafran. (18) | 0-1 | Santa Clara A. (12) |
| 01/03/2026 | CD Tondela (17) | 2-2 | Santa Clara A. (12) |
| 04/01/2026 - Portugese Superliga - Speeldag 17 | Santa Clara Acores SAD (12) | 0 - 1 | FC Porto (1) |
| 26/01/2025 - Portugese Superliga - Speeldag 19 | FC Porto (1) | 1 - 1 | Santa Clara Acores SAD (12) |
| 16/08/2024 - Portugese Superliga - Speeldag 2 | Santa Clara Acores SAD (12) | 0 - 2 | FC Porto (1) |
| 27/02/2024 - Portugese Beker - Kwartfinales | Santa Clara Acores SAD (12) | 0 - 0 | FC Porto (1) |
| 15/04/2023 - Portugese Superliga - Speeldag 28 | FC Porto (1) | 2 - 1 | Santa Clara Acores SAD (12) |
| 29/10/2022 - Portugese Superliga - Speeldag 11 | Santa Clara Acores SAD (12) | 1 - 1 | FC Porto (1) |
| 04/04/2022 - Portugese Superliga - Speeldag 28 | FC Porto (1) | 3 - 0 | Santa Clara Acores SAD (12) |
| 07/11/2021 - Portugese Superliga - Speeldag 11 | Santa Clara Acores SAD (12) | 0 - 3 | FC Porto (1) |
Statistieken onderlinge duels tussen FC Porto (1) en Santa Clara Acores SAD (12) (Open een nieuw tabblad)
Sinds 2000/2001, 24 gespeelde wedstrijden : 18 zeges Doelpunten voor 3 nederlagen van FC Porto (1) 3 gelijke spelen
Moreirense (8) - U.D. Vilafranquense (18)
Gedetailleerd ...
| Thuis | Algemeen | |
|---|---|---|
| Klassering | 8 | 8 |
| Wedstrijden | 16 | 33 |
| Gewonnen | 8 (50 %) | 12 (36 %) |
| Gelijkspel | 2 (13 %) | 6 (18 %) |
| Verloren | 6 (37 %) | 15 (46 %) |
| Doelpunten voor | 20 | 37 |
| Gemiddelde doelpunt | 1.25 | 1.12 |
| Doelpunten tegen | 21 | 49 |
| Gemiddelde doelpunt tegen | 1.31 | 1.48 |
| Serie voor de competitie | GPPNPPGG | PPPNGPGP |
| Serie (*) | GPPNPPGG | PPPNGPGP |
Gemiddeld aantal opeenvolgende overwinningen in het kampioenschap : 1.33
Gemiddeld aantal opeenvolgende gelijke spelen in het kampioenschap : 1.5
Gemiddeld aantal opeenvolgende nederlagen in het kampioenschap : 1.36
| Uit | Algemeen | |
|---|---|---|
| Klassering | 18 | 18 |
| Wedstrijden | 15 | 32 |
| Gewonnen | 1 (7 %) | 3 (9 %) |
| Gelijkspel | 5 (33 %) | 11 (34 %) |
| Verloren | 9 (60 %) | 18 (57 %) |
| Doelpunten voor | 11 | 26 |
| Gemiddelde doelpunt | 0.73 | 0.81 |
| Doelpunten tegen | 37 | 64 |
| Gemiddelde doelpunt tegen | 2.47 | 2 |
| Serie voor de competitie | NPPNNPNG | PNPNNNGG |
| Serie (*) | NPPNNPNG | PNPNNNGG |
Gemiddeld aantal opeenvolgende overwinningen in het kampioenschap : 1.5
Gemiddeld aantal opeenvolgende gelijke spelen in het kampioenschap : 1.57
Gemiddeld aantal opeenvolgende nederlagen in het kampioenschap : 2.25
| 11/05/2026 | CD Tondela (17) | 2-0 | Moreirense (8) |
| 03/05/2026 | Moreirense (8) | 3-2 | CF Estrela da. (15) |
| 26/04/2026 | SL Benfica Li. (2) | 4-1 | Moreirense (8) |
| 20/04/2026 | Moreirense (8) | 1-0 | Estoril-Praia (9) |
| 12/04/2026 | FC Famalicão (5) | 1-1 | Moreirense (8) |
| 04/04/2026 | Moreirense (8) | 0-1 | Sporting Brag. (4) |
| 22/03/2026 | Moreirense (8) | 0-1 | FC Arouca (11) |
| 15/03/2026 | FC Porto (1) | 3-0 | Moreirense (8) |
| 10/05/2026 | U.D. Vilafran. (18) | 3-1 | FC Porto (1) |
| 03/05/2026 | CD Nacional M. (14) | 1-2 | U.D. Vilafran. (18) |
| 26/04/2026 | U.D. Vilafran. (18) | 1-1 | Sporting Club. (3) |
| 19/04/2026 | Rio Ave (13) | 2-2 | U.D. Vilafran. (18) |
| 12/04/2026 | U.D. Vilafran. (18) | 1-1 | Vitoria SC Gu. (7) |
| 04/04/2026 | Gil Vicente (6) | 3-0 | U.D. Vilafran. (18) |
| 22/03/2026 | CD Tondela (17) | 0-0 | U.D. Vilafran. (18) |
| 15/03/2026 | U.D. Vilafran. (18) | 0-1 | Santa Clara A. (12) |
| 03/05/2026 | Moreirense (8) | 3-2 | CF Estrela da. (15) |
| 20/04/2026 | Moreirense (8) | 1-0 | Estoril-Praia (9) |
| 04/04/2026 | Moreirense (8) | 0-1 | Sporting Brag. (4) |
| 22/03/2026 | Moreirense (8) | 0-1 | FC Arouca (11) |
| 07/03/2026 | Moreirense (8) | 1-1 | CD Nacional M. (14) |
| 03/05/2026 | CD Nacional M. (14) | 1-2 | U.D. Vilafran. (18) |
| 19/04/2026 | Rio Ave (13) | 2-2 | U.D. Vilafran. (18) |
| 04/04/2026 | Gil Vicente (6) | 3-0 | U.D. Vilafran. (18) |
| 22/03/2026 | CD Tondela (17) | 0-0 | U.D. Vilafran. (18) |
| 07/03/2026 | FC Alverca (10) | 0-0 | U.D. Vilafran. (18) |
| 03/01/2026 - Portugese Superliga - Speeldag 17 | U.D. Vilafranquense (18) | 0 - 2 | Moreirense (8) |
| 17/05/2025 - Portugese Superliga - Speeldag 34 | U.D. Vilafranquense (18) | 0 - 3 | Moreirense (8) |
| 04/01/2025 - Portugese Superliga - Speeldag 17 | Moreirense (8) | 1 - 1 | U.D. Vilafranquense (18) |
| 29/01/2023 - Portugese Segunda Liga - Speeldag 18 | U.D. Vilafranquense (18) | 1 - 2 | Moreirense (8) |
| 14/10/2022 - Portugese Beker - Derde Ronde | Moreirense (8) | 3 - 0 | U.D. Vilafranquense (18) |
| 07/08/2022 - Portugese Segunda Liga - Speeldag 1 | Moreirense (8) | 1 - 0 | U.D. Vilafranquense (18) |
Statistieken onderlinge duels tussen Moreirense (8) en U.D. Vilafranquense (18) (Open een nieuw tabblad)
Sinds 2022/2023, 6 gespeelde wedstrijden : 5 zeges Doelpunten voor 0 nederlaag van Moreirense (8) en 1 gelijk spel
CD Nacional Madeira (14) - Vitoria SC Guimaraes (7)
Gedetailleerd ...
| Thuis | Algemeen | |
|---|---|---|
| Klassering | 14 | 14 |
| Wedstrijden | 16 | 33 |
| Gewonnen | 5 (31 %) | 8 (24 %) |
| Gelijkspel | 2 (13 %) | 7 (21 %) |
| Verloren | 9 (56 %) | 18 (55 %) |
| Doelpunten voor | 21 | 35 |
| Gemiddelde doelpunt | 1.31 | 1.06 |
| Doelpunten tegen | 23 | 45 |
| Gemiddelde doelpunt tegen | 1.44 | 1.36 |
| Serie voor de competitie | GNPPPGGP | PPGPGGPP |
| Serie (*) | GNPPPGGP | PPGPGGPP |
Gemiddeld aantal opeenvolgende overwinningen in het kampioenschap : 1.33
Gemiddeld aantal opeenvolgende gelijke spelen in het kampioenschap : 1
Gemiddeld aantal opeenvolgende nederlagen in het kampioenschap : 1.5
| Uit | Algemeen | |
|---|---|---|
| Klassering | 13 | 7 |
| Wedstrijden | 15 | 32 |
| Gewonnen | 4 (27 %) | 12 (38 %) |
| Gelijkspel | 2 (13 %) | 6 (19 %) |
| Verloren | 9 (60 %) | 14 (43 %) |
| Doelpunten voor | 11 | 37 |
| Gemiddelde doelpunt | 0.73 | 1.16 |
| Doelpunten tegen | 27 | 46 |
| Gemiddelde doelpunt tegen | 1.8 | 1.44 |
| Serie voor de competitie | PPPPPNGP | PPGNGGPP |
| Serie (*) | PPPPPNGP | PPGNGGPP |
Gemiddeld aantal opeenvolgende overwinningen in het kampioenschap : 1.2
Gemiddeld aantal opeenvolgende gelijke spelen in het kampioenschap : 1
Gemiddeld aantal opeenvolgende nederlagen in het kampioenschap : 1.5
| 11/05/2026 | Santa Clara A. (12) | 2-0 | CD Nacional M. (14) |
| 03/05/2026 | CD Nacional M. (14) | 1-2 | U.D. Vilafran. (18) |
| 26/04/2026 | CD Tondela (17) | 0-2 | CD Nacional M. (14) |
| 19/04/2026 | CD Nacional M. (14) | 1-0 | FC Alverca (10) |
| 12/04/2026 | SL Benfica Li. (2) | 2-0 | CD Nacional M. (14) |
| 04/04/2026 | CD Nacional M. (14) | 2-0 | CF Estrela da. (15) |
| 22/03/2026 | FC Famalicão (5) | 1-0 | CD Nacional M. (14) |
| 15/03/2026 | CD Nacional M. (14) | 0-1 | Estoril-Praia (9) |
| 11/05/2026 | Vitoria SC Gu. (7) | 0-1 | Casa Pia AC (16) |
| 03/05/2026 | Sporting Club. (3) | 5-1 | Vitoria SC Gu. (7) |
| 26/04/2026 | Vitoria SC Gu. (7) | 2-0 | Rio Ave (13) |
| 19/04/2026 | Gil Vicente (6) | 0-1 | Vitoria SC Gu. (7) |
| 12/04/2026 | U.D. Vilafran. (18) | 1-1 | Vitoria SC Gu. (7) |
| 04/04/2026 | Vitoria SC Gu. (7) | 5-0 | CD Tondela (17) |
| 22/03/2026 | SL Benfica Li. (2) | 3-0 | Vitoria SC Gu. (7) |
| 15/03/2026 | Vitoria SC Gu. (7) | 1-2 | FC Famalicão (5) |
| 03/05/2026 | CD Nacional M. (14) | 1-2 | U.D. Vilafran. (18) |
| 19/04/2026 | CD Nacional M. (14) | 1-0 | FC Alverca (10) |
| 04/04/2026 | CD Nacional M. (14) | 2-0 | CF Estrela da. (15) |
| 15/03/2026 | CD Nacional M. (14) | 0-1 | Estoril-Praia (9) |
| 01/03/2026 | CD Nacional M. (14) | 1-2 | Sporting Brag. (4) |
| 03/05/2026 | Sporting Club. (3) | 5-1 | Vitoria SC Gu. (7) |
| 19/04/2026 | Gil Vicente (6) | 0-1 | Vitoria SC Gu. (7) |
| 12/04/2026 | U.D. Vilafran. (18) | 1-1 | Vitoria SC Gu. (7) |
| 22/03/2026 | SL Benfica Li. (2) | 3-0 | Vitoria SC Gu. (7) |
| 08/03/2026 | Santa Clara A. (12) | 2-0 | Vitoria SC Gu. (7) |
| 02/01/2026 - Portugese Superliga - Speeldag 17 | Vitoria SC Guimaraes (7) | 2 - 1 | CD Nacional Madeira (14) |
| 03/05/2025 - Portugese Superliga - Speeldag 32 | CD Nacional Madeira (14) | 1 - 2 | Vitoria SC Guimaraes (7) |
| 23/12/2024 - Portugese Superliga - Speeldag 15 | Vitoria SC Guimaraes (7) | 2 - 2 | CD Nacional Madeira (14) |
| 26/04/2021 - Portugese Superliga - Speeldag 29 | CD Nacional Madeira (14) | 1 - 0 | Vitoria SC Guimaraes (7) |
| 21/01/2021 - Portugese Superliga - Speeldag 12 | Vitoria SC Guimaraes (7) | 3 - 1 | CD Nacional Madeira (14) |
| 05/05/2019 - Portugese Superliga - Speeldag 32 | Vitoria SC Guimaraes (7) | 2 - 2 | CD Nacional Madeira (14) |
| 02/01/2019 - Portugese Superliga - Speeldag 15 | CD Nacional Madeira (14) | 1 - 0 | Vitoria SC Guimaraes (7) |
| 31/03/2017 - Portugese Superliga - Speeldag 27 | CD Nacional Madeira (14) | 1 - 2 | Vitoria SC Guimaraes (7) |
Statistieken onderlinge duels tussen CD Nacional Madeira (14) en Vitoria SC Guimaraes (7) (Open een nieuw tabblad)
Sinds 2002/2003, 35 gespeelde wedstrijden : 13 zeges Doelpunten voor 13 nederlagen van CD Nacional Madeira (14) 9 gelijke spelen
Sporting Braga (4) - CF Estrela da Amadora (15)
Gedetailleerd ...
| Thuis | Algemeen | |
|---|---|---|
| Klassering | 5 | 4 |
| Wedstrijden | 16 | 33 |
| Gewonnen | 8 (50 %) | 16 (48 %) |
| Gelijkspel | 5 (31 %) | 10 (30 %) |
| Verloren | 3 (19 %) | 7 (22 %) |
| Doelpunten voor | 32 | 62 |
| Gemiddelde doelpunt | 2 | 1.88 |
| Doelpunten tegen | 16 | 34 |
| Gemiddelde doelpunt tegen | 1 | 1.03 |
| Serie voor de competitie | GGGNPGNN | PGGNGPNN |
| Serie (*) | NGPNGNGN | GNGPGNPN |
Gemiddeld aantal opeenvolgende overwinningen in het kampioenschap : 2.29
Gemiddeld aantal opeenvolgende gelijke spelen in het kampioenschap : 1.43
Gemiddeld aantal opeenvolgende nederlagen in het kampioenschap : 1
| Uit | Algemeen | |
|---|---|---|
| Klassering | 17 | 15 |
| Wedstrijden | 16 | 33 |
| Gewonnen | 2 (13 %) | 6 (18 %) |
| Gelijkspel | 5 (31 %) | 11 (33 %) |
| Verloren | 9 (56 %) | 16 (49 %) |
| Doelpunten voor | 15 | 36 |
| Gemiddelde doelpunt | 0.94 | 1.09 |
| Doelpunten tegen | 30 | 54 |
| Gemiddelde doelpunt tegen | 1.88 | 1.64 |
| Serie voor de competitie | PNPNPPPP | PGPPPPPN |
| Serie (*) | PNPNPPPP | PGPPPPPN |
Gemiddeld aantal opeenvolgende overwinningen in het kampioenschap : 1
Gemiddeld aantal opeenvolgende gelijke spelen in het kampioenschap : 1.22
Gemiddeld aantal opeenvolgende nederlagen in het kampioenschap : 1.78
| 11/05/2026 | SL Benfica Li. (2) | 2-2 | Sporting Brag. (4) |
| 07/05/2026 | SC Freiburg | 3-1 | Sporting Brag. (4) |
| 03/05/2026 | Sporting Brag. (4) | 1-1 | Estoril-Praia (9) |
| 30/04/2026 | Sporting Brag. (4) | 2-1 | SC Freiburg |
| 26/04/2026 | Santa Clara A. (12) | 2-1 | Sporting Brag. (4) |
| 23/04/2026 | Casa Pia AC (16) | 0-1 | Sporting Brag. (4) |
| 19/04/2026 | Sporting Brag. (4) | 2-2 | FC Famalicão (5) |
| 16/04/2026 | Real Betis Se. | 2-4 | Sporting Brag. (4) |
| 11/05/2026 | CF Estrela da. (15) | 0-0 | FC Famalicão (5) |
| 03/05/2026 | Moreirense (8) | 3-2 | CF Estrela da. (15) |
| 26/04/2026 | CF Estrela da. (15) | 1-2 | FC Porto (1) |
| 19/04/2026 | FC Arouca (11) | 1-0 | CF Estrela da. (15) |
| 12/04/2026 | CF Estrela da. (15) | 0-1 | Sporting Club. (3) |
| 04/04/2026 | CD Nacional M. (14) | 2-0 | CF Estrela da. (15) |
| 20/03/2026 | CF Estrela da. (15) | 4-0 | Casa Pia AC (16) |
| 15/03/2026 | Rio Ave (13) | 2-1 | CF Estrela da. (15) |
| 03/05/2026 | Sporting Brag. (4) | 1-1 | Estoril-Praia (9) |
| 30/04/2026 | Sporting Brag. (4) | 2-1 | SC Freiburg |
| 19/04/2026 | Sporting Brag. (4) | 2-2 | FC Famalicão (5) |
| 12/04/2026 | Sporting Brag. (4) | 1-0 | FC Arouca (11) |
| 08/04/2026 | Sporting Brag. (4) | 1-1 | Real Betis Se. |
| 03/05/2026 | Moreirense (8) | 3-2 | CF Estrela da. (15) |
| 19/04/2026 | FC Arouca (11) | 1-0 | CF Estrela da. (15) |
| 04/04/2026 | CD Nacional M. (14) | 2-0 | CF Estrela da. (15) |
| 15/03/2026 | Rio Ave (13) | 2-1 | CF Estrela da. (15) |
| 01/03/2026 | U.D. Vilafran. (18) | 0-0 | CF Estrela da. (15) |
| 03/01/2026 - Portugese Superliga - Speeldag 17 | CF Estrela da Amadora (15) | 3 - 3 | Sporting Braga (4) |
| 19/01/2025 - Portugese Superliga - Speeldag 18 | CF Estrela da Amadora (15) | 0 - 1 | Sporting Braga (4) |
| 11/08/2024 - Portugese Superliga - Speeldag 1 | Sporting Braga (4) | 1 - 1 | CF Estrela da Amadora (15) |
| 02/03/2024 - Portugese Superliga - Speeldag 24 | Sporting Braga (4) | 3 - 0 | CF Estrela da Amadora (15) |
| 28/09/2023 - Portugese Superliga - Speeldag 6 | CF Estrela da Amadora (15) | 2 - 4 | Sporting Braga (4) |
| 28/09/2023 - Portugese Superliga - Speeldag 7 | CF Estrela da Amadora (15) | 2 - 4 | Sporting Braga (4) |
| 13/07/2021 - Vriendschappelijke Wedstrijden Clubs - 13 Juli 2021 | CF Estrela da Amadora (15) | 0 - 0 | Sporting Braga (4) |
| 08/03/2009 - Portugese Superliga - Speeldag 21 | CF Estrela da Amadora (15) | 2 - 2 | Sporting Braga (4) |
Statistieken onderlinge duels tussen Sporting Braga (4) en CF Estrela da Amadora (15) (Open een nieuw tabblad)
Sinds 2003/2004, 17 gespeelde wedstrijden : 9 zeges Doelpunten voor 0 nederlaag van Sporting Braga (4) 8 gelijke spelen
Sporting Club Portugal (3) - Gil Vicente (6)
Gedetailleerd ...
| Thuis | Algemeen | |
|---|---|---|
| Klassering | 3 | 3 |
| Wedstrijden | 15 | 31 |
| Gewonnen | 12 (80 %) | 23 (74 %) |
| Gelijkspel | 1 (7 %) | 6 (19 %) |
| Verloren | 2 (13 %) | 2 (7 %) |
| Doelpunten voor | 46 | 80 |
| Gemiddelde doelpunt | 3.07 | 2.58 |
| Doelpunten tegen | 9 | 21 |
| Gemiddelde doelpunt tegen | 0.6 | 0.68 |
| Serie voor de competitie | GGGGGGPG | NGGGPNGG |
| Serie (*) | GGGGGPPG | GPGNPNGG |
Gemiddeld aantal opeenvolgende overwinningen in het kampioenschap : 3
Gemiddeld aantal opeenvolgende gelijke spelen in het kampioenschap : 1
Gemiddeld aantal opeenvolgende nederlagen in het kampioenschap : 1
| Uit | Algemeen | |
|---|---|---|
| Klassering | 6 | 6 |
| Wedstrijden | 16 | 33 |
| Gewonnen | 4 (25 %) | 13 (39 %) |
| Gelijkspel | 8 (50 %) | 11 (33 %) |
| Verloren | 4 (25 %) | 9 (28 %) |
| Doelpunten voor | 19 | 47 |
| Gemiddelde doelpunt | 1.19 | 1.42 |
| Doelpunten tegen | 18 | 35 |
| Gemiddelde doelpunt tegen | 1.13 | 1.06 |
| Serie voor de competitie | NPGPNPNN | NPGNPGNP |
| Serie (*) | NPGPNPNN | NPGNPGNP |
Gemiddeld aantal opeenvolgende overwinningen in het kampioenschap : 1.86
Gemiddeld aantal opeenvolgende gelijke spelen in het kampioenschap : 1.83
Gemiddeld aantal opeenvolgende nederlagen in het kampioenschap : 1.13
| 11/05/2026 | Rio Ave (13) | 1-4 | Sporting Club. (3) |
| 03/05/2026 | Sporting Club. (3) | 5-1 | Vitoria SC Gu. (7) |
| 26/04/2026 | U.D. Vilafran. (18) | 1-1 | Sporting Club. (3) |
| 19/04/2026 | Sporting Club. (3) | 1-2 | SL Benfica Li. (2) |
| 15/04/2026 | Arsenal FC | 0-0 | Sporting Club. (3) |
| 12/04/2026 | CF Estrela da. (15) | 0-1 | Sporting Club. (3) |
| 07/04/2026 | Sporting Club. (3) | 0-1 | Arsenal FC |
| 04/04/2026 | Sporting Club. (3) | 4-2 | Santa Clara A. (12) |
| 11/05/2026 | Gil Vicente (6) | 1-3 | FC Arouca (11) |
| 03/05/2026 | Rio Ave (13) | 0-0 | Gil Vicente (6) |
| 27/04/2026 | Gil Vicente (6) | 2-1 | Casa Pia AC (16) |
| 19/04/2026 | Gil Vicente (6) | 0-1 | Vitoria SC Gu. (7) |
| 13/04/2026 | CD Tondela (17) | 2-2 | Gil Vicente (6) |
| 04/04/2026 | Gil Vicente (6) | 3-0 | U.D. Vilafran. (18) |
| 22/03/2026 | Santa Clara A. (12) | 1-0 | Gil Vicente (6) |
| 15/03/2026 | Gil Vicente (6) | 2-2 | FC Alverca (10) |
| 03/05/2026 | Sporting Club. (3) | 5-1 | Vitoria SC Gu. (7) |
| 19/04/2026 | Sporting Club. (3) | 1-2 | SL Benfica Li. (2) |
| 07/04/2026 | Sporting Club. (3) | 0-1 | Arsenal FC |
| 04/04/2026 | Sporting Club. (3) | 4-2 | Santa Clara A. (12) |
| 17/03/2026 | Sporting Club. (3) | 5-0 | FK Bodo/Glimt |
| 03/05/2026 | Rio Ave (13) | 0-0 | Gil Vicente (6) |
| 13/04/2026 | CD Tondela (17) | 2-2 | Gil Vicente (6) |
| 22/03/2026 | Santa Clara A. (12) | 1-0 | Gil Vicente (6) |
| 08/03/2026 | CF Estrela da. (15) | 2-2 | Gil Vicente (6) |
| 22/02/2026 | Estoril-Praia (9) | 3-1 | Gil Vicente (6) |
| 02/01/2026 - Portugese Superliga - Speeldag 17 | Gil Vicente (6) | 1 - 1 | Sporting Club Portugal (3) |
| 04/05/2025 - Portugese Superliga - Speeldag 32 | Sporting Club Portugal (3) | 2 - 1 | Gil Vicente (6) |
| 22/12/2024 - Portugese Superliga - Speeldag 15 | Gil Vicente (6) | 0 - 0 | Sporting Club Portugal (3) |
| 12/04/2024 - Portugese Superliga - Speeldag 29 | Gil Vicente (6) | 0 - 4 | Sporting Club Portugal (3) |
| 04/12/2023 - Portugese Superliga - Speeldag 12 | Sporting Club Portugal (3) | 3 - 1 | Gil Vicente (6) |
| 05/04/2023 - Portugese Superliga - Speeldag 25 | Gil Vicente (6) | 0 - 0 | Sporting Club Portugal (3) |
| 30/09/2022 - Portugese Superliga - Speeldag 8 | Sporting Club Portugal (3) | 3 - 1 | Gil Vicente (6) |
| 01/05/2022 - Portugese Superliga - Speeldag 32 | Sporting Club Portugal (3) | 4 - 1 | Gil Vicente (6) |
Statistieken onderlinge duels tussen Sporting Club Portugal (3) en Gil Vicente (6) (Open een nieuw tabblad)
Sinds 2000/2001, 34 gespeelde wedstrijden : 23 zeges Doelpunten voor 4 nederlagen van Sporting Club Portugal (3) 7 gelijke spelen
(*) Serie inclusief alle wedstrijden van alle competities