De site voor alle sporten
De site voor alle sporten
Keuze van een seizoen :
Deze klassering is berekend op basis van de laatste 5 dagen van het kampioenschap. Verander het aantal dagen voor de indeling:
Klassering over de laatste 5 wedstrijden| Ploeg | Pun | GW | W | G | V | DV | DT | DS | Gem Pun | Gem DV | Gem DT | Gem DS | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | Elverum Handball | 10 | 5 | 5 | 0 | 0 | 180 | 131 | +49 | 2 | 36 | 26.2 | 9.8 |
| 2 | Kristiansand IF | 8 | 5 | 4 | 0 | 1 | 154 | 131 | +23 | 1.6 | 30.8 | 26.2 | 4.6 |
| 3 | Kolstad Handball | 7 | 5 | 3 | 1 | 1 | 151 | 143 | +8 | 1.4 | 30.2 | 28.6 | 1.6 |
| 4 | IL Runar Sandefjord | 6 | 5 | 3 | 0 | 2 | 168 | 151 | +17 | 1.2 | 33.6 | 30.2 | 3.4 |
| 5 | Fjellhammer IL | 6 | 5 | 3 | 0 | 2 | 140 | 123 | +17 | 1.2 | 28 | 24.6 | 3.4 |
| 6 | Bergen Handball | 6 | 5 | 3 | 0 | 2 | 150 | 135 | +15 | 1.2 | 30 | 27 | 3 |
| 7 | OIF Arendal Elite | 6 | 5 | 3 | 0 | 2 | 146 | 138 | +8 | 1.2 | 29.2 | 27.6 | 1.6 |
| 8 | Naerbo IL | 6 | 5 | 3 | 0 | 2 | 149 | 142 | +7 | 1.2 | 29.8 | 28.4 | 1.4 |
| 9 | Follo Ski HB | 5 | 5 | 2 | 1 | 2 | 132 | 143 | -11 | 1 | 26.4 | 28.6 | -2.2 |
| 10 | Viking TIF Bergen | 4 | 5 | 2 | 0 | 3 | 142 | 177 | -35 | 0.8 | 28.4 | 35.4 | -7 |
| 11 | Sandefjord TIF | 2 | 1 | 1 | 0 | 0 | 32 | 25 | +7 | 2 | 32 | 25 | 7 |
| 12 | Drammen HK | 2 | 5 | 1 | 0 | 4 | 128 | 150 | -22 | 0.4 | 25.6 | 30 | -4.4 |
| 13 | Bergsøy IL | 2 | 5 | 1 | 0 | 4 | 125 | 155 | -30 | 0.4 | 25 | 31 | -6 |
| 14 | Sandnes HK | 0 | 5 | 0 | 0 | 5 | 126 | 159 | -33 | 0 | 25.2 | 31.8 | -6.6 |
Kolstad Handball (3) - IL Runar Sandefjord (1)
Gedetailleerd ...
| Thuis | Algemeen | |
|---|---|---|
| Klassering | 10 | 3 |
| Wedstrijden | 3 | 8 |
| Gewonnen | 0 (0 %) | 5 (63 %) |
| Gelijkspel | 1 (33 %) | 1 (13 %) |
| Verloren | 2 (67 %) | 2 (24 %) |
| Doelpunten voor | 86 | 248 |
| Gemiddelde doelpunt | 28.67 | 31 |
| Doelpunten tegen | 101 | 223 |
| Gemiddelde doelpunt tegen | 33.67 | 27.88 |
| Serie voor de competitie | PNP | GPGGNGGP |
| Serie (*) | GGPPNPPP | NGGPPPPP |
Gemiddeld aantal opeenvolgende overwinningen in het kampioenschap : 1.67
Gemiddeld aantal opeenvolgende gelijke spelen in het kampioenschap : 1
Gemiddeld aantal opeenvolgende nederlagen in het kampioenschap : 1
| Uit | Algemeen | |
|---|---|---|
| Klassering | 6 | 1 |
| Wedstrijden | 4 | 11 |
| Gewonnen | 3 (75 %) | 9 (82 %) |
| Gelijkspel | 0 (0 %) | 0 (0 %) |
| Verloren | 1 (25 %) | 2 (18 %) |
| Doelpunten voor | 141 | 366 |
| Gemiddelde doelpunt | 35.25 | 33.27 |
| Doelpunten tegen | 129 | 317 |
| Gemiddelde doelpunt tegen | 32.25 | 28.82 |
| Serie voor de competitie | GGGP | GGGGGPGP |
| Serie (*) | PGPGGGPG | GGGPGGGP |
Gemiddeld aantal opeenvolgende overwinningen in het kampioenschap : 4.5
Gemiddeld aantal opeenvolgende gelijke spelen in het kampioenschap : 0
Gemiddeld aantal opeenvolgende nederlagen in het kampioenschap : 1
| 28/10/2026 | Industria Kie. | 40-35 | Kolstad Handb. (3) |
| 22/10/2026 | Kolstad Handb. (3) | 32-35 | SC Magdeburg |
| 17/10/2026 | Kolstad Handb. (3) | 25-37 | Elverum Handb. (2) |
| 14/10/2026 | Kolstad Handb. (3) | 28-36 | HC Kriens-Luz. |
| 07/10/2026 | HC Kriens-Luz. | 34-32 | Kolstad Handb. (3) |
| 04/10/2026 | Viking TIF Be. (9) | 24-37 | Kolstad Handb. (3) |
| 30/09/2026 | Naerbo IL (4) | 28-34 | Kolstad Handb. (3) |
| 26/09/2026 | Kolstad Handb. (3) | 30-30 | Follo Ski HB (7) |
| 01/11/2026 | IL Runar Sand. (1) | 24-27 | Fjellhammer I. (5) |
| 25/10/2026 | IL Runar Sand. (1) | 36-29 | Nilufer BSK B. |
| 18/10/2026 | Nilufer BSK B. | 28-37 | IL Runar Sand. (1) |
| 14/10/2026 | IL Runar Sand. (1) | 28-24 | Sandnes HK (14) |
| 02/10/2026 | Elverum Handb. (2) | 40-35 | IL Runar Sand. (1) |
| 27/09/2026 | IL Runar Sand. (1) | 45-26 | Viking TIF Be. (9) |
| 20/09/2026 | IL Runar Sand. (1) | 36-34 | Naerbo IL (4) |
| 19/09/2026 | Follo Ski HB (7) | 22-33 | IL Runar Sand. (1) |
| 22/10/2026 | Kolstad Handb. (3) | 32-35 | SC Magdeburg |
| 17/10/2026 | Kolstad Handb. (3) | 25-37 | Elverum Handb. (2) |
| 14/10/2026 | Kolstad Handb. (3) | 28-36 | HC Kriens-Luz. |
| 26/09/2026 | Kolstad Handb. (3) | 30-30 | Follo Ski HB (7) |
| 16/09/2026 | Kolstad Handb. (3) | 29-36 | Industria Kie. |
| 18/10/2026 | Nilufer BSK B. | 28-37 | IL Runar Sand. (1) |
| 02/10/2026 | Elverum Handb. (2) | 40-35 | IL Runar Sand. (1) |
| 19/09/2026 | Follo Ski HB (7) | 22-33 | IL Runar Sand. (1) |
| 13/09/2026 | Bergsøy IL (13) | 36-39 | IL Runar Sand. (1) |
| 02/09/2026 | Kolstad Handb. (3) | 31-34 | IL Runar Sand. (1) |
| 02/09/2026 - Noorse Postenligaen Heren - Regulier Seizoen - September 2026 | Kolstad Handball (3) | 31 - 34 | IL Runar Sandefjord (1) |
| 08/04/2026 - Noorse Postenligaen Heren - Regulier Seizoen - April 2026 | IL Runar Sandefjord (1) | 31 - 35 | Kolstad Handball (3) |
| 07/12/2025 - Noorse Postenligaen Heren - Regulier Seizoen - December 2025 | Kolstad Handball (3) | 37 - 31 | IL Runar Sandefjord (1) |
| 11/12/2024 - Noorse Postenligaen Heren - Regulier Seizoen | Kolstad Handball (3) | 37 - 31 | IL Runar Sandefjord (1) |
| 01/09/2024 - Noorse Postenligaen Heren - Regulier Seizoen | IL Runar Sandefjord (1) | 34 - 37 | Kolstad Handball (3) |
| 07/02/2024 - Noorse Postenligaen Heren - Regulier Seizoen | Kolstad Handball (3) | 41 - 32 | IL Runar Sandefjord (1) |
| 24/09/2023 - Noorse Postenligaen Heren - Regulier Seizoen | IL Runar Sandefjord (1) | 36 - 30 | Kolstad Handball (3) |
| 18/05/2023 - Noorse Postenligaen Heren - Play Off - Halve Finale | IL Runar Sandefjord (1) | 23 - 27 | Kolstad Handball (3) |
Statistieken onderlinge duels tussen Kolstad Handball (3) en IL Runar Sandefjord (1) (Open een nieuw tabblad)
Sinds 2015/2016, 22 gespeelde wedstrijden : 17 zeges Doelpunten voor 5 nederlagen van Kolstad Handball (3)
Viking TIF Bergen (9) - IL Runar Sandefjord (1)
Gedetailleerd ...
| Thuis | Algemeen | |
|---|---|---|
| Klassering | 4 | 9 |
| Wedstrijden | 4 | 8 |
| Gewonnen | 3 (75 %) | 4 (50 %) |
| Gelijkspel | 0 (0 %) | 0 (0 %) |
| Verloren | 1 (25 %) | 4 (50 %) |
| Doelpunten voor | 122 | 234 |
| Gemiddelde doelpunt | 30.5 | 29.25 |
| Doelpunten tegen | 116 | 268 |
| Gemiddelde doelpunt tegen | 29 | 33.5 |
| Serie voor de competitie | GGPG | PGGPPPGG |
| Serie (*) | PPPPGGPG | PGGPPPGG |
Gemiddeld aantal opeenvolgende overwinningen in het kampioenschap : 2
Gemiddeld aantal opeenvolgende gelijke spelen in het kampioenschap : 0
Gemiddeld aantal opeenvolgende nederlagen in het kampioenschap : 2
| Uit | Algemeen | |
|---|---|---|
| Klassering | 6 | 1 |
| Wedstrijden | 4 | 11 |
| Gewonnen | 3 (75 %) | 9 (82 %) |
| Gelijkspel | 0 (0 %) | 0 (0 %) |
| Verloren | 1 (25 %) | 2 (18 %) |
| Doelpunten voor | 141 | 366 |
| Gemiddelde doelpunt | 35.25 | 33.27 |
| Doelpunten tegen | 129 | 317 |
| Gemiddelde doelpunt tegen | 32.25 | 28.82 |
| Serie voor de competitie | GGGP | GGGGGPGP |
| Serie (*) | PGPGGGPG | GGGPGGGP |
Gemiddeld aantal opeenvolgende overwinningen in het kampioenschap : 4.5
Gemiddeld aantal opeenvolgende gelijke spelen in het kampioenschap : 0
Gemiddeld aantal opeenvolgende nederlagen in het kampioenschap : 1
| 01/11/2026 | Kristiansand . (6) | 30-31 | Viking TIF Be. (9) |
| 24/10/2026 | Viking TIF Be. (9) | 33-26 | Drammen HK (11) |
| 13/10/2026 | Naerbo IL (4) | 39-28 | Viking TIF Be. (9) |
| 04/10/2026 | Viking TIF Be. (9) | 24-37 | Kolstad Handb. (3) |
| 27/09/2026 | IL Runar Sand. (1) | 45-26 | Viking TIF Be. (9) |
| 20/09/2026 | Viking TIF Be. (9) | 30-24 | Bergsøy IL (13) |
| 06/09/2026 | Viking TIF Be. (9) | 35-29 | Sandnes HK (14) |
| 30/08/2026 | Elverum Handb. (2) | 38-27 | Viking TIF Be. (9) |
| 01/11/2026 | IL Runar Sand. (1) | 24-27 | Fjellhammer I. (5) |
| 25/10/2026 | IL Runar Sand. (1) | 36-29 | Nilufer BSK B. |
| 18/10/2026 | Nilufer BSK B. | 28-37 | IL Runar Sand. (1) |
| 14/10/2026 | IL Runar Sand. (1) | 28-24 | Sandnes HK (14) |
| 02/10/2026 | Elverum Handb. (2) | 40-35 | IL Runar Sand. (1) |
| 27/09/2026 | IL Runar Sand. (1) | 45-26 | Viking TIF Be. (9) |
| 20/09/2026 | IL Runar Sand. (1) | 36-34 | Naerbo IL (4) |
| 19/09/2026 | Follo Ski HB (7) | 22-33 | IL Runar Sand. (1) |
| 24/10/2026 | Viking TIF Be. (9) | 33-26 | Drammen HK (11) |
| 04/10/2026 | Viking TIF Be. (9) | 24-37 | Kolstad Handb. (3) |
| 20/09/2026 | Viking TIF Be. (9) | 30-24 | Bergsøy IL (13) |
| 06/09/2026 | Viking TIF Be. (9) | 35-29 | Sandnes HK (14) |
| 10/04/2024 | Viking TIF Be. (9) | 22-26 | Halden HK |
| 18/10/2026 | Nilufer BSK B. | 28-37 | IL Runar Sand. (1) |
| 02/10/2026 | Elverum Handb. (2) | 40-35 | IL Runar Sand. (1) |
| 19/09/2026 | Follo Ski HB (7) | 22-33 | IL Runar Sand. (1) |
| 13/09/2026 | Bergsøy IL (13) | 36-39 | IL Runar Sand. (1) |
| 02/09/2026 | Kolstad Handb. (3) | 31-34 | IL Runar Sand. (1) |
| 27/09/2026 - Noorse Postenligaen Heren - Regulier Seizoen - September 2026 | IL Runar Sandefjord (1) | 45 - 26 | Viking TIF Bergen (9) |
| 10/03/2024 - Noorse Postenligaen Heren - Regulier Seizoen | IL Runar Sandefjord (1) | 39 - 31 | Viking TIF Bergen (9) |
| 25/10/2023 - Noorse Postenligaen Heren - Regulier Seizoen | Viking TIF Bergen (9) | 23 - 37 | IL Runar Sandefjord (1) |
Statistieken onderlinge duels tussen Viking TIF Bergen (9) en IL Runar Sandefjord (1) (Open een nieuw tabblad)
Sinds 2023/2024, 3 gespeelde wedstrijden : 0 zege Doelpunten voor 3 nederlagen van Viking TIF Bergen (9)
Elverum Handball (2) - Naerbo IL (4)
Gedetailleerd ...
| Thuis | Algemeen | |
|---|---|---|
| Klassering | 2 | 2 |
| Wedstrijden | 4 | 8 |
| Gewonnen | 4 (100 %) | 8 (100 %) |
| Gelijkspel | 0 (0 %) | 0 (0 %) |
| Verloren | 0 (0 %) | 0 (0 %) |
| Doelpunten voor | 144 | 282 |
| Gemiddelde doelpunt | 36 | 35.25 |
| Doelpunten tegen | 111 | 214 |
| Gemiddelde doelpunt tegen | 27.75 | 26.75 |
| Serie voor de competitie | GGGG | GGGGGGGG |
| Serie (*) | GGGGGGPG | GGGGGPGG |
Gemiddeld aantal opeenvolgende overwinningen in het kampioenschap : 8
Gemiddeld aantal opeenvolgende gelijke spelen in het kampioenschap : 0
Gemiddeld aantal opeenvolgende nederlagen in het kampioenschap : 0
| Uit | Algemeen | |
|---|---|---|
| Klassering | 10 | 4 |
| Wedstrijden | 5 | 9 |
| Gewonnen | 2 (40 %) | 5 (56 %) |
| Gelijkspel | 0 (0 %) | 0 (0 %) |
| Verloren | 3 (60 %) | 4 (44 %) |
| Doelpunten voor | 139 | 267 |
| Gemiddelde doelpunt | 27.8 | 29.67 |
| Doelpunten tegen | 144 | 259 |
| Gemiddelde doelpunt tegen | 28.8 | 28.78 |
| Serie voor de competitie | GPPPG | GPPGPPGG |
| Serie (*) | PPGPPPPG | PGPPGPPG |
Gemiddeld aantal opeenvolgende overwinningen in het kampioenschap : 1.67
Gemiddeld aantal opeenvolgende gelijke spelen in het kampioenschap : 0
Gemiddeld aantal opeenvolgende nederlagen in het kampioenschap : 2
| 24/10/2026 | Elverum Handb. (2) | 34-25 | OIF Arendal E. (8) |
| 17/10/2026 | Kolstad Handb. (3) | 25-37 | Elverum Handb. (2) |
| 13/10/2026 | Elverum Handb. (2) | 37-39 | RK Nexe Nasic. |
| 06/10/2026 | Saint-Raphaë. | 32-36 | Elverum Handb. (2) |
| 02/10/2026 | Elverum Handb. (2) | 40-35 | IL Runar Sand. (1) |
| 29/09/2026 | Elverum Handb. (2) | 37-28 | Hammarby IF H. |
| 25/09/2026 | Bergsøy IL (13) | 22-37 | Elverum Handb. (2) |
| 19/09/2026 | Elverum Handb. (2) | 32-24 | Kristiansand . (6) |
| 31/10/2026 | Bergen Handba. (10) | 27-28 | Naerbo IL (4) |
| 24/10/2026 | Naerbo IL (4) | 27-29 | HC Dukla Prah. |
| 17/10/2026 | HC Dukla Prah. | 33-28 | Naerbo IL (4) |
| 13/10/2026 | Naerbo IL (4) | 39-28 | Viking TIF Be. (9) |
| 04/10/2026 | Follo Ski HB (7) | 25-23 | Naerbo IL (4) |
| 30/09/2026 | Naerbo IL (4) | 28-34 | Kolstad Handb. (3) |
| 27/09/2026 | Naerbo IL (4) | 31-28 | Fjellhammer I. (5) |
| 20/09/2026 | IL Runar Sand. (1) | 36-34 | Naerbo IL (4) |
| 24/10/2026 | Elverum Handb. (2) | 34-25 | OIF Arendal E. (8) |
| 13/10/2026 | Elverum Handb. (2) | 37-39 | RK Nexe Nasic. |
| 02/10/2026 | Elverum Handb. (2) | 40-35 | IL Runar Sand. (1) |
| 29/09/2026 | Elverum Handb. (2) | 37-28 | Hammarby IF H. |
| 19/09/2026 | Elverum Handb. (2) | 32-24 | Kristiansand . (6) |
| 31/10/2026 | Bergen Handba. (10) | 27-28 | Naerbo IL (4) |
| 17/10/2026 | HC Dukla Prah. | 33-28 | Naerbo IL (4) |
| 04/10/2026 | Follo Ski HB (7) | 25-23 | Naerbo IL (4) |
| 20/09/2026 | IL Runar Sand. (1) | 36-34 | Naerbo IL (4) |
| 13/09/2026 | IL Runar Sand. (1) | 31-23 | Naerbo IL (4) |
| 05/02/2026 - Noorse Postenligaen Heren - Regulier Seizoen - Februari 2026 | Elverum Handball (2) | 34 - 28 | Naerbo IL (4) |
| 14/09/2025 - Noorse Postenligaen Heren - Regulier Seizoen - September 2025 | Naerbo IL (4) | 20 - 29 | Elverum Handball (2) |
| 01/04/2025 - Noorse Postenligaen Heren - Regulier Seizoen - April 2025 | Elverum Handball (2) | 32 - 26 | Naerbo IL (4) |
| 17/11/2024 - Noorse Postenligaen Heren - Regulier Seizoen | Naerbo IL (4) | 29 - 38 | Elverum Handball (2) |
| 07/02/2024 - Noorse Postenligaen Heren - Regulier Seizoen | Naerbo IL (4) | 21 - 29 | Elverum Handball (2) |
| 16/12/2023 - Noorse Postenligaen Heren - Regulier Seizoen | Elverum Handball (2) | 31 - 31 | Naerbo IL (4) |
| 14/05/2023 - Noorse Postenligaen Heren - Play Off - Halve Finale | Elverum Handball (2) | 30 - 26 | Naerbo IL (4) |
| 10/05/2023 - Noorse Postenligaen Heren - Play Off - Halve Finale | Naerbo IL (4) | 22 - 23 | Elverum Handball (2) |
Statistieken onderlinge duels tussen Elverum Handball (2) en Naerbo IL (4) (Open een nieuw tabblad)
Sinds 2018/2019, 21 gespeelde wedstrijden : 18 zeges Doelpunten voor 2 nederlagen van Elverum Handball (2) en 1 gelijk spel
Kristiansand IF (6) - Bergen Handball (10)
Gedetailleerd ...
| Thuis | Algemeen | |
|---|---|---|
| Klassering | 5 | 6 |
| Wedstrijden | 5 | 9 |
| Gewonnen | 2 (40 %) | 4 (44 %) |
| Gelijkspel | 1 (20 %) | 1 (11 %) |
| Verloren | 2 (40 %) | 4 (45 %) |
| Doelpunten voor | 147 | 263 |
| Gemiddelde doelpunt | 29.4 | 29.22 |
| Doelpunten tegen | 141 | 255 |
| Gemiddelde doelpunt tegen | 28.2 | 28.33 |
| Serie voor de competitie | PNGGP | PNPGGGGP |
| Serie (*) | GPNPNGGP | PNPGGGGP |
Gemiddeld aantal opeenvolgende overwinningen in het kampioenschap : 4
Gemiddeld aantal opeenvolgende gelijke spelen in het kampioenschap : 1
Gemiddeld aantal opeenvolgende nederlagen in het kampioenschap : 1.33
| Uit | Algemeen | |
|---|---|---|
| Klassering | 5 | 10 |
| Wedstrijden | 4 | 8 |
| Gewonnen | 3 (75 %) | 3 (38 %) |
| Gelijkspel | 0 (0 %) | 0 (0 %) |
| Verloren | 1 (25 %) | 5 (62 %) |
| Doelpunten voor | 125 | 226 |
| Gemiddelde doelpunt | 31.25 | 28.25 |
| Doelpunten tegen | 108 | 229 |
| Gemiddelde doelpunt tegen | 27 | 28.63 |
| Serie voor de competitie | PGGG | PPPGGPGP |
| Serie (*) | GGGGPGGG | PPPGGPGP |
Gemiddeld aantal opeenvolgende overwinningen in het kampioenschap : 1.5
Gemiddeld aantal opeenvolgende gelijke spelen in het kampioenschap : 0
Gemiddeld aantal opeenvolgende nederlagen in het kampioenschap : 1.67
| 01/11/2026 | Kristiansand . (6) | 30-31 | Viking TIF Be. (9) |
| 25/10/2026 | Follo Ski HB (7) | 28-35 | Kristiansand . (6) |
| 14/10/2026 | Kristiansand . (6) | 30-27 | Drammen HK (11) |
| 04/10/2026 | OIF Arendal E. (8) | 23-27 | Kristiansand . (6) |
| 26/09/2026 | Kristiansand . (6) | 32-22 | Sandnes HK (14) |
| 19/09/2026 | Elverum Handb. (2) | 32-24 | Kristiansand . (6) |
| 12/09/2026 | Kristiansand . (6) | 30-30 | Fjellhammer I. (5) |
| 05/09/2026 | IL Runar Sand. (1) | 31-30 | Kristiansand . (6) |
| 31/10/2026 | Bergen Handba. (10) | 27-28 | Naerbo IL (4) |
| 25/10/2026 | Sandnes HK (14) | 26-35 | Bergen Handba. (10) |
| 17/10/2026 | Bergen Handba. (10) | 22-29 | Fjellhammer I. (5) |
| 04/10/2026 | Drammen HK (11) | 19-31 | Bergen Handba. (10) |
| 20/09/2026 | OIF Arendal E. (8) | 33-35 | Bergen Handba. (10) |
| 12/09/2026 | Bergen Handba. (10) | 23-33 | Kolstad Handb. (3) |
| 05/09/2026 | Bergen Handba. (10) | 29-31 | Elverum Handb. (2) |
| 29/08/2026 | IL Runar Sand. (1) | 30-24 | Bergen Handba. (10) |
| 01/11/2026 | Kristiansand . (6) | 30-31 | Viking TIF Be. (9) |
| 14/10/2026 | Kristiansand . (6) | 30-27 | Drammen HK (11) |
| 26/09/2026 | Kristiansand . (6) | 32-22 | Sandnes HK (14) |
| 12/09/2026 | Kristiansand . (6) | 30-30 | Fjellhammer I. (5) |
| 29/08/2026 | Kristiansand . (6) | 25-31 | Naerbo IL (4) |
| 25/10/2026 | Sandnes HK (14) | 26-35 | Bergen Handba. (10) |
| 04/10/2026 | Drammen HK (11) | 19-31 | Bergen Handba. (10) |
| 20/09/2026 | OIF Arendal E. (8) | 33-35 | Bergen Handba. (10) |
| 29/08/2026 | IL Runar Sand. (1) | 30-24 | Bergen Handba. (10) |
| 21/04/2026 | Sandefjord TI. (12) | 31-37 | Bergen Handba. (10) |
| 30/03/2025 - Noorse Postenligaen Heren - Regulier Seizoen | Bergen Handball (10) | 26 - 28 | Kristiansand IF (6) |
| 01/12/2024 - Noorse Postenligaen Heren - Regulier Seizoen | Kristiansand IF (6) | 28 - 29 | Bergen Handball (10) |
| 17/09/2023 - Noorse Postenligaen Heren - Regulier Seizoen | Bergen Handball (10) | 29 - 26 | Kristiansand IF (6) |
| 06/02/2022 - Noorse Postenligaen Heren - Regulier Seizoen - Februari 2022 | Kristiansand IF (6) | 36 - 31 | Bergen Handball (10) |
| 17/10/2021 - Noorse Postenligaen Heren - Regulier Seizoen - Oktober 2021 | Bergen Handball (10) | 29 - 32 | Kristiansand IF (6) |
| 13/08/2021 - Vriendschappelijke Wedstrijden Clubs - 13 Augustus 2021 | Kristiansand IF (6) | 28 - 30 | Bergen Handball (10) |
Statistieken onderlinge duels tussen Kristiansand IF (6) en Bergen Handball (10) (Open een nieuw tabblad)
Sinds 2021, 6 gespeelde wedstrijden : 3 zeges Doelpunten voor 3 nederlagen van Kristiansand IF (6)
Sandnes HK (14) - Kolstad Handball (3)
Gedetailleerd ...
| Thuis | Algemeen | |
|---|---|---|
| Klassering | 13 | 14 |
| Wedstrijden | 5 | 9 |
| Gewonnen | 0 (0 %) | 0 (0 %) |
| Gelijkspel | 0 (0 %) | 0 (0 %) |
| Verloren | 5 (100 %) | 9 (100 %) |
| Doelpunten voor | 125 | 226 |
| Gemiddelde doelpunt | 25 | 25.11 |
| Doelpunten tegen | 159 | 284 |
| Gemiddelde doelpunt tegen | 31.8 | 31.56 |
| Serie voor de competitie | PPPPP | PPPPPPPP |
| Serie (*) | PGPPPPPP | PPPPPPPP |
Gemiddeld aantal opeenvolgende overwinningen in het kampioenschap : 0
Gemiddeld aantal opeenvolgende gelijke spelen in het kampioenschap : 0
Gemiddeld aantal opeenvolgende nederlagen in het kampioenschap : 9
| Uit | Algemeen | |
|---|---|---|
| Klassering | 1 | 3 |
| Wedstrijden | 5 | 8 |
| Gewonnen | 5 (100 %) | 5 (63 %) |
| Gelijkspel | 0 (0 %) | 1 (13 %) |
| Verloren | 0 (0 %) | 2 (24 %) |
| Doelpunten voor | 162 | 248 |
| Gemiddelde doelpunt | 32.4 | 31 |
| Doelpunten tegen | 122 | 223 |
| Gemiddelde doelpunt tegen | 24.4 | 27.88 |
| Serie voor de competitie | GGGGG | GPGGNGGP |
| Serie (*) | GPGGGGPP | NGGPPPPP |
Gemiddeld aantal opeenvolgende overwinningen in het kampioenschap : 1.67
Gemiddeld aantal opeenvolgende gelijke spelen in het kampioenschap : 1
Gemiddeld aantal opeenvolgende nederlagen in het kampioenschap : 1
| 31/10/2026 | OIF Arendal E. (8) | 30-26 | Sandnes HK (14) |
| 25/10/2026 | Sandnes HK (14) | 26-35 | Bergen Handba. (10) |
| 14/10/2026 | IL Runar Sand. (1) | 28-24 | Sandnes HK (14) |
| 04/10/2026 | Sandnes HK (14) | 28-34 | Bergsøy IL (13) |
| 26/09/2026 | Kristiansand . (6) | 32-22 | Sandnes HK (14) |
| 20/09/2026 | Sandnes HK (14) | 22-30 | Drammen HK (11) |
| 13/09/2026 | Sandnes HK (14) | 27-33 | Elverum Handb. (2) |
| 06/09/2026 | Viking TIF Be. (9) | 35-29 | Sandnes HK (14) |
| 28/10/2026 | Industria Kie. | 40-35 | Kolstad Handb. (3) |
| 22/10/2026 | Kolstad Handb. (3) | 32-35 | SC Magdeburg |
| 17/10/2026 | Kolstad Handb. (3) | 25-37 | Elverum Handb. (2) |
| 14/10/2026 | Kolstad Handb. (3) | 28-36 | HC Kriens-Luz. |
| 07/10/2026 | HC Kriens-Luz. | 34-32 | Kolstad Handb. (3) |
| 04/10/2026 | Viking TIF Be. (9) | 24-37 | Kolstad Handb. (3) |
| 30/09/2026 | Naerbo IL (4) | 28-34 | Kolstad Handb. (3) |
| 26/09/2026 | Kolstad Handb. (3) | 30-30 | Follo Ski HB (7) |
| 25/10/2026 | Sandnes HK (14) | 26-35 | Bergen Handba. (10) |
| 04/10/2026 | Sandnes HK (14) | 28-34 | Bergsøy IL (13) |
| 20/09/2026 | Sandnes HK (14) | 22-30 | Drammen HK (11) |
| 13/09/2026 | Sandnes HK (14) | 27-33 | Elverum Handb. (2) |
| 30/08/2026 | Sandnes HK (14) | 22-27 | Follo Ski HB (7) |
| 28/10/2026 | Industria Kie. | 40-35 | Kolstad Handb. (3) |
| 07/10/2026 | HC Kriens-Luz. | 34-32 | Kolstad Handb. (3) |
| 04/10/2026 | Viking TIF Be. (9) | 24-37 | Kolstad Handb. (3) |
| 30/09/2026 | Naerbo IL (4) | 28-34 | Kolstad Handb. (3) |
| 20/09/2026 | Fjellhammer I. (5) | 24-25 | Kolstad Handb. (3) |
| 08/03/2026 - Noorse Postenligaen Heren - Regulier Seizoen - Maart 2026 | Sandnes HK (14) | 16 - 40 | Kolstad Handball (3) |
| 23/11/2025 - Noorse Postenligaen Heren - Regulier Seizoen - November 2025 | Kolstad Handball (3) | 47 - 30 | Sandnes HK (14) |
| 06/04/2025 - Noorse Postenligaen Heren - Regulier Seizoen - April 2025 | Sandnes HK (14) | 25 - 33 | Kolstad Handball (3) |
| 08/12/2024 - Noorse Postenligaen Heren - Regulier Seizoen | Kolstad Handball (3) | 35 - 28 | Sandnes HK (14) |
| 10/03/2024 - Noorse Postenligaen Heren - Regulier Seizoen | Kolstad Handball (3) | 31 - 25 | Sandnes HK (14) |
| 22/10/2023 - Noorse Postenligaen Heren - Regulier Seizoen | Sandnes HK (14) | 25 - 39 | Kolstad Handball (3) |
| 15/02/2023 - Noorse Postenligaen Heren - Regulier Seizoen - Februari 2023 | Kolstad Handball (3) | 35 - 21 | Sandnes HK (14) |
| 19/11/2022 - Noorse Postenligaen Heren - Regulier Seizoen - November 2022 | Sandnes HK (14) | 23 - 32 | Kolstad Handball (3) |
Statistieken onderlinge duels tussen Sandnes HK (14) en Kolstad Handball (3) (Open een nieuw tabblad)
Sinds 2017/2018, 10 gespeelde wedstrijden : 1 zege Doelpunten voor 9 nederlagen van Sandnes HK (14)
Follo Ski HB (7) - Fjellhammer IL (5)
Gedetailleerd ...
| Thuis | Algemeen | |
|---|---|---|
| Klassering | 9 | 7 |
| Wedstrijden | 4 | 9 |
| Gewonnen | 1 (25 %) | 4 (44 %) |
| Gelijkspel | 0 (0 %) | 1 (11 %) |
| Verloren | 3 (75 %) | 4 (45 %) |
| Doelpunten voor | 104 | 238 |
| Gemiddelde doelpunt | 26 | 26.44 |
| Doelpunten tegen | 124 | 258 |
| Gemiddelde doelpunt tegen | 31 | 28.67 |
| Serie voor de competitie | PPGP | PGPNGPPG |
| Serie (*) | PGPPPPGP | PGPNGPPG |
Gemiddeld aantal opeenvolgende overwinningen in het kampioenschap : 1
Gemiddeld aantal opeenvolgende gelijke spelen in het kampioenschap : 1
Gemiddeld aantal opeenvolgende nederlagen in het kampioenschap : 1.33
| Uit | Algemeen | |
|---|---|---|
| Klassering | 3 | 5 |
| Wedstrijden | 5 | 8 |
| Gewonnen | 3 (60 %) | 4 (50 %) |
| Gelijkspel | 1 (20 %) | 1 (13 %) |
| Verloren | 1 (20 %) | 3 (37 %) |
| Doelpunten voor | 137 | 219 |
| Gemiddelde doelpunt | 27.4 | 27.38 |
| Doelpunten tegen | 129 | 204 |
| Gemiddelde doelpunt tegen | 25.8 | 25.5 |
| Serie voor de competitie | GNPGG | GPNPPGGG |
| Serie (*) | GPPGNPGG | GPNPPGGG |
Gemiddeld aantal opeenvolgende overwinningen in het kampioenschap : 2
Gemiddeld aantal opeenvolgende gelijke spelen in het kampioenschap : 1
Gemiddeld aantal opeenvolgende nederlagen in het kampioenschap : 1.5
| 01/11/2026 | Bergsøy IL (13) | 23-24 | Follo Ski HB (7) |
| 25/10/2026 | Follo Ski HB (7) | 28-35 | Kristiansand . (6) |
| 17/10/2026 | Sandefjord TI. (12) | 32-25 | Follo Ski HB (7) |
| 04/10/2026 | Follo Ski HB (7) | 25-23 | Naerbo IL (4) |
| 26/09/2026 | Kolstad Handb. (3) | 30-30 | Follo Ski HB (7) |
| 19/09/2026 | Follo Ski HB (7) | 22-33 | IL Runar Sand. (1) |
| 13/09/2026 | Drammen HK (11) | 27-28 | Follo Ski HB (7) |
| 06/09/2026 | Follo Ski HB (7) | 29-33 | OIF Arendal E. (8) |
| 01/11/2026 | IL Runar Sand. (1) | 24-27 | Fjellhammer I. (5) |
| 25/10/2026 | Fjellhammer I. (5) | 32-21 | Bergsøy IL (13) |
| 17/10/2026 | Bergen Handba. (10) | 22-29 | Fjellhammer I. (5) |
| 27/09/2026 | Naerbo IL (4) | 31-28 | Fjellhammer I. (5) |
| 20/09/2026 | Fjellhammer I. (5) | 24-25 | Kolstad Handb. (3) |
| 12/09/2026 | Kristiansand . (6) | 30-30 | Fjellhammer I. (5) |
| 06/09/2026 | Fjellhammer I. (5) | 26-29 | Drammen HK (11) |
| 30/08/2026 | OIF Arendal E. (8) | 22-23 | Fjellhammer I. (5) |
| 25/10/2026 | Follo Ski HB (7) | 28-35 | Kristiansand . (6) |
| 04/10/2026 | Follo Ski HB (7) | 25-23 | Naerbo IL (4) |
| 19/09/2026 | Follo Ski HB (7) | 22-33 | IL Runar Sand. (1) |
| 06/09/2026 | Follo Ski HB (7) | 29-33 | OIF Arendal E. (8) |
| 11/04/2026 | Follo Ski HB (7) | 30-32 | Drammen HK (11) |
| 01/11/2026 | IL Runar Sand. (1) | 24-27 | Fjellhammer I. (5) |
| 17/10/2026 | Bergen Handba. (10) | 22-29 | Fjellhammer I. (5) |
| 27/09/2026 | Naerbo IL (4) | 31-28 | Fjellhammer I. (5) |
| 12/09/2026 | Kristiansand . (6) | 30-30 | Fjellhammer I. (5) |
| 30/08/2026 | OIF Arendal E. (8) | 22-23 | Fjellhammer I. (5) |
| 15/03/2026 - Noorse Postenligaen Heren - Regulier Seizoen - Maart 2026 | Fjellhammer IL (5) | 33 - 32 | Follo Ski HB (7) |
| 09/11/2025 - Noorse Postenligaen Heren - Regulier Seizoen - November 2025 | Follo Ski HB (7) | 29 - 30 | Fjellhammer IL (5) |
| 06/04/2025 - Noorse Postenligaen Heren - Regulier Seizoen - April 2025 | Follo Ski HB (7) | 26 - 30 | Fjellhammer IL (5) |
| 07/12/2024 - Noorse Postenligaen Heren - Regulier Seizoen | Fjellhammer IL (5) | 31 - 28 | Follo Ski HB (7) |
| 19/08/2021 - Vriendschappelijke Wedstrijden Clubs - 19 Augustus 2021 | Fjellhammer IL (5) | 28 - 23 | Follo Ski HB (7) |
| 13/08/2021 - Vriendschappelijke Wedstrijden Clubs - 13 Augustus 2021 | Fjellhammer IL (5) | 29 - 31 | Follo Ski HB (7) |
Statistieken onderlinge duels tussen Follo Ski HB (7) en Fjellhammer IL (5) (Open een nieuw tabblad)
Sinds 2021, 6 gespeelde wedstrijden : 1 zege Doelpunten voor 5 nederlagen van Follo Ski HB (7)
OIF Arendal Elite (8) - IL Runar Sandefjord (1)
Gedetailleerd ...
| Thuis | Algemeen | |
|---|---|---|
| Klassering | 8 | 8 |
| Wedstrijden | 4 | 8 |
| Gewonnen | 1 (25 %) | 4 (50 %) |
| Gelijkspel | 0 (0 %) | 0 (0 %) |
| Verloren | 3 (75 %) | 4 (50 %) |
| Doelpunten voor | 108 | 234 |
| Gemiddelde doelpunt | 27 | 29.25 |
| Doelpunten tegen | 111 | 225 |
| Gemiddelde doelpunt tegen | 27.75 | 28.13 |
| Serie voor de competitie | PPPG | PGPGPGPG |
| Serie (*) | NGPPPPPG | PGPGPGPG |
Gemiddeld aantal opeenvolgende overwinningen in het kampioenschap : 1
Gemiddeld aantal opeenvolgende gelijke spelen in het kampioenschap : 0
Gemiddeld aantal opeenvolgende nederlagen in het kampioenschap : 1
| Uit | Algemeen | |
|---|---|---|
| Klassering | 6 | 1 |
| Wedstrijden | 4 | 11 |
| Gewonnen | 3 (75 %) | 9 (82 %) |
| Gelijkspel | 0 (0 %) | 0 (0 %) |
| Verloren | 1 (25 %) | 2 (18 %) |
| Doelpunten voor | 141 | 366 |
| Gemiddelde doelpunt | 35.25 | 33.27 |
| Doelpunten tegen | 129 | 317 |
| Gemiddelde doelpunt tegen | 32.25 | 28.82 |
| Serie voor de competitie | GGGP | GGGGGPGP |
| Serie (*) | PGPGGGPG | GGGPGGGP |
Gemiddeld aantal opeenvolgende overwinningen in het kampioenschap : 4.5
Gemiddeld aantal opeenvolgende gelijke spelen in het kampioenschap : 0
Gemiddeld aantal opeenvolgende nederlagen in het kampioenschap : 1
| 31/10/2026 | OIF Arendal E. (8) | 30-26 | Sandnes HK (14) |
| 24/10/2026 | Elverum Handb. (2) | 34-25 | OIF Arendal E. (8) |
| 18/10/2026 | Bergsøy IL (13) | 25-34 | OIF Arendal E. (8) |
| 04/10/2026 | OIF Arendal E. (8) | 23-27 | Kristiansand . (6) |
| 27/09/2026 | Drammen HK (11) | 26-34 | OIF Arendal E. (8) |
| 20/09/2026 | OIF Arendal E. (8) | 33-35 | Bergen Handba. (10) |
| 06/09/2026 | Follo Ski HB (7) | 29-33 | OIF Arendal E. (8) |
| 30/08/2026 | OIF Arendal E. (8) | 22-23 | Fjellhammer I. (5) |
| 01/11/2026 | IL Runar Sand. (1) | 24-27 | Fjellhammer I. (5) |
| 25/10/2026 | IL Runar Sand. (1) | 36-29 | Nilufer BSK B. |
| 18/10/2026 | Nilufer BSK B. | 28-37 | IL Runar Sand. (1) |
| 14/10/2026 | IL Runar Sand. (1) | 28-24 | Sandnes HK (14) |
| 02/10/2026 | Elverum Handb. (2) | 40-35 | IL Runar Sand. (1) |
| 27/09/2026 | IL Runar Sand. (1) | 45-26 | Viking TIF Be. (9) |
| 20/09/2026 | IL Runar Sand. (1) | 36-34 | Naerbo IL (4) |
| 19/09/2026 | Follo Ski HB (7) | 22-33 | IL Runar Sand. (1) |
| 31/10/2026 | OIF Arendal E. (8) | 30-26 | Sandnes HK (14) |
| 04/10/2026 | OIF Arendal E. (8) | 23-27 | Kristiansand . (6) |
| 20/09/2026 | OIF Arendal E. (8) | 33-35 | Bergen Handba. (10) |
| 30/08/2026 | OIF Arendal E. (8) | 22-23 | Fjellhammer I. (5) |
| 08/04/2026 | OIF Arendal E. (8) | 30-32 | Sandefjord TI. (12) |
| 18/10/2026 | Nilufer BSK B. | 28-37 | IL Runar Sand. (1) |
| 02/10/2026 | Elverum Handb. (2) | 40-35 | IL Runar Sand. (1) |
| 19/09/2026 | Follo Ski HB (7) | 22-33 | IL Runar Sand. (1) |
| 13/09/2026 | Bergsøy IL (13) | 36-39 | IL Runar Sand. (1) |
| 02/09/2026 | Kolstad Handb. (3) | 31-34 | IL Runar Sand. (1) |
| 05/02/2026 - Noorse Postenligaen Heren - Regulier Seizoen - Februari 2026 | IL Runar Sandefjord (1) | 35 - 30 | OIF Arendal Elite (8) |
| 18/09/2025 - Noorse Postenligaen Heren - Regulier Seizoen - September 2025 | OIF Arendal Elite (8) | 29 - 30 | IL Runar Sandefjord (1) |
| 15/04/2025 - Noorse Postenligaen Heren - Play Off - Kwartfinales | IL Runar Sandefjord (1) | 34 - 36 | OIF Arendal Elite (8) |
| 12/04/2025 - Noorse Postenligaen Heren - Play Off - Kwartfinales | OIF Arendal Elite (8) | 33 - 29 | IL Runar Sandefjord (1) |
| 09/04/2025 - Noorse Postenligaen Heren - Play Off - Kwartfinales | IL Runar Sandefjord (1) | 36 - 28 | OIF Arendal Elite (8) |
| 13/02/2025 - Noorse Postenligaen Heren - Regulier Seizoen | OIF Arendal Elite (8) | 23 - 26 | IL Runar Sandefjord (1) |
| 16/10/2024 - Noorse Postenligaen Heren - Regulier Seizoen | IL Runar Sandefjord (1) | 37 - 27 | OIF Arendal Elite (8) |
| 04/02/2024 - Noorse Postenligaen Heren - Regulier Seizoen | IL Runar Sandefjord (1) | 30 - 35 | OIF Arendal Elite (8) |
Statistieken onderlinge duels tussen OIF Arendal Elite (8) en IL Runar Sandefjord (1) (Open een nieuw tabblad)
Sinds 2009/2010, 39 gespeelde wedstrijden : 19 zeges Doelpunten voor 18 nederlagen van OIF Arendal Elite (8) 2 gelijke spelen
Drammen HK (11) - Bergsøy IL (13)
Gedetailleerd ...
| Thuis | Algemeen | |
|---|---|---|
| Klassering | 12 | 11 |
| Wedstrijden | 3 | 7 |
| Gewonnen | 0 (0 %) | 2 (29 %) |
| Gelijkspel | 0 (0 %) | 0 (0 %) |
| Verloren | 3 (100 %) | 5 (71 %) |
| Doelpunten voor | 72 | 184 |
| Gemiddelde doelpunt | 24 | 26.29 |
| Doelpunten tegen | 93 | 204 |
| Gemiddelde doelpunt tegen | 31 | 29.14 |
| Serie voor de competitie | PPP | GPGPPPP |
| Serie (*) | GPGGGPPP | PGPGPPPP |
Gemiddeld aantal opeenvolgende overwinningen in het kampioenschap : 1
Gemiddeld aantal opeenvolgende gelijke spelen in het kampioenschap : 0
Gemiddeld aantal opeenvolgende nederlagen in het kampioenschap : 2.5
| Uit | Algemeen | |
|---|---|---|
| Klassering | 11 | 13 |
| Wedstrijden | 4 | 9 |
| Gewonnen | 1 (25 %) | 1 (11 %) |
| Gelijkspel | 0 (0 %) | 0 (0 %) |
| Verloren | 3 (75 %) | 8 (89 %) |
| Doelpunten voor | 104 | 233 |
| Gemiddelde doelpunt | 26 | 25.89 |
| Doelpunten tegen | 120 | 287 |
| Gemiddelde doelpunt tegen | 30 | 31.89 |
| Serie voor de competitie | PPGP | PPPPGPPP |
| Serie (*) | PPGP | PPPPGPPP |
Gemiddeld aantal opeenvolgende overwinningen in het kampioenschap : 1
Gemiddeld aantal opeenvolgende gelijke spelen in het kampioenschap : 0
Gemiddeld aantal opeenvolgende nederlagen in het kampioenschap : 4
| 24/10/2026 | Viking TIF Be. (9) | 33-26 | Drammen HK (11) |
| 14/10/2026 | Kristiansand . (6) | 30-27 | Drammen HK (11) |
| 04/10/2026 | Drammen HK (11) | 19-31 | Bergen Handba. (10) |
| 27/09/2026 | Drammen HK (11) | 26-34 | OIF Arendal E. (8) |
| 20/09/2026 | Sandnes HK (14) | 22-30 | Drammen HK (11) |
| 13/09/2026 | Drammen HK (11) | 27-28 | Follo Ski HB (7) |
| 06/09/2026 | Fjellhammer I. (5) | 26-29 | Drammen HK (11) |
| 22/04/2026 | IL Runar Sand. (1) | 39-35 | Drammen HK (11) |
| 01/11/2026 | Bergsøy IL (13) | 23-24 | Follo Ski HB (7) |
| 25/10/2026 | Fjellhammer I. (5) | 32-21 | Bergsøy IL (13) |
| 18/10/2026 | Bergsøy IL (13) | 25-34 | OIF Arendal E. (8) |
| 04/10/2026 | Sandnes HK (14) | 28-34 | Bergsøy IL (13) |
| 25/09/2026 | Bergsøy IL (13) | 22-37 | Elverum Handb. (2) |
| 20/09/2026 | Viking TIF Be. (9) | 30-24 | Bergsøy IL (13) |
| 13/09/2026 | Bergsøy IL (13) | 36-39 | IL Runar Sand. (1) |
| 06/09/2026 | Naerbo IL (4) | 30-25 | Bergsøy IL (13) |
| 04/10/2026 | Drammen HK (11) | 19-31 | Bergen Handba. (10) |
| 27/09/2026 | Drammen HK (11) | 26-34 | OIF Arendal E. (8) |
| 13/09/2026 | Drammen HK (11) | 27-28 | Follo Ski HB (7) |
| 19/04/2026 | Drammen HK (11) | 34-28 | IL Runar Sand. (1) |
| 08/04/2026 | Drammen HK (11) | 28-24 | Bækkelagets . |
| 25/10/2026 | Fjellhammer I. (5) | 32-21 | Bergsøy IL (13) |
| 04/10/2026 | Sandnes HK (14) | 28-34 | Bergsøy IL (13) |
| 20/09/2026 | Viking TIF Be. (9) | 30-24 | Bergsøy IL (13) |
| 06/09/2026 | Naerbo IL (4) | 30-25 | Bergsøy IL (13) |
IL Runar Sandefjord (1) - Drammen HK (11)
Gedetailleerd ...
| Thuis | Algemeen | |
|---|---|---|
| Klassering | 1 | 1 |
| Wedstrijden | 7 | 11 |
| Gewonnen | 6 (86 %) | 9 (82 %) |
| Gelijkspel | 0 (0 %) | 0 (0 %) |
| Verloren | 1 (14 %) | 2 (18 %) |
| Doelpunten voor | 225 | 366 |
| Gemiddelde doelpunt | 32.14 | 33.27 |
| Doelpunten tegen | 188 | 317 |
| Gemiddelde doelpunt tegen | 26.86 | 28.82 |
| Serie voor de competitie | GGGGGGP | GGGGGPGP |
| Serie (*) | GGGGGGGP | GGGPGGGP |
Gemiddeld aantal opeenvolgende overwinningen in het kampioenschap : 4.5
Gemiddeld aantal opeenvolgende gelijke spelen in het kampioenschap : 0
Gemiddeld aantal opeenvolgende nederlagen in het kampioenschap : 1
| Uit | Algemeen | |
|---|---|---|
| Klassering | 9 | 11 |
| Wedstrijden | 4 | 7 |
| Gewonnen | 2 (50 %) | 2 (29 %) |
| Gelijkspel | 0 (0 %) | 0 (0 %) |
| Verloren | 2 (50 %) | 5 (71 %) |
| Doelpunten voor | 112 | 184 |
| Gemiddelde doelpunt | 28 | 26.29 |
| Doelpunten tegen | 111 | 204 |
| Gemiddelde doelpunt tegen | 27.75 | 29.14 |
| Serie voor de competitie | GGPP | GPGPPPP |
| Serie (*) | NGGPGGPP | PGPGPPPP |
Gemiddeld aantal opeenvolgende overwinningen in het kampioenschap : 1
Gemiddeld aantal opeenvolgende gelijke spelen in het kampioenschap : 0
Gemiddeld aantal opeenvolgende nederlagen in het kampioenschap : 2.5
| 01/11/2026 | IL Runar Sand. (1) | 24-27 | Fjellhammer I. (5) |
| 25/10/2026 | IL Runar Sand. (1) | 36-29 | Nilufer BSK B. |
| 18/10/2026 | Nilufer BSK B. | 28-37 | IL Runar Sand. (1) |
| 14/10/2026 | IL Runar Sand. (1) | 28-24 | Sandnes HK (14) |
| 02/10/2026 | Elverum Handb. (2) | 40-35 | IL Runar Sand. (1) |
| 27/09/2026 | IL Runar Sand. (1) | 45-26 | Viking TIF Be. (9) |
| 20/09/2026 | IL Runar Sand. (1) | 36-34 | Naerbo IL (4) |
| 19/09/2026 | Follo Ski HB (7) | 22-33 | IL Runar Sand. (1) |
| 24/10/2026 | Viking TIF Be. (9) | 33-26 | Drammen HK (11) |
| 14/10/2026 | Kristiansand . (6) | 30-27 | Drammen HK (11) |
| 04/10/2026 | Drammen HK (11) | 19-31 | Bergen Handba. (10) |
| 27/09/2026 | Drammen HK (11) | 26-34 | OIF Arendal E. (8) |
| 20/09/2026 | Sandnes HK (14) | 22-30 | Drammen HK (11) |
| 13/09/2026 | Drammen HK (11) | 27-28 | Follo Ski HB (7) |
| 06/09/2026 | Fjellhammer I. (5) | 26-29 | Drammen HK (11) |
| 22/04/2026 | IL Runar Sand. (1) | 39-35 | Drammen HK (11) |
| 01/11/2026 | IL Runar Sand. (1) | 24-27 | Fjellhammer I. (5) |
| 25/10/2026 | IL Runar Sand. (1) | 36-29 | Nilufer BSK B. |
| 14/10/2026 | IL Runar Sand. (1) | 28-24 | Sandnes HK (14) |
| 27/09/2026 | IL Runar Sand. (1) | 45-26 | Viking TIF Be. (9) |
| 20/09/2026 | IL Runar Sand. (1) | 36-34 | Naerbo IL (4) |
| 24/10/2026 | Viking TIF Be. (9) | 33-26 | Drammen HK (11) |
| 14/10/2026 | Kristiansand . (6) | 30-27 | Drammen HK (11) |
| 20/09/2026 | Sandnes HK (14) | 22-30 | Drammen HK (11) |
| 06/09/2026 | Fjellhammer I. (5) | 26-29 | Drammen HK (11) |
| 22/04/2026 | IL Runar Sand. (1) | 39-35 | Drammen HK (11) |
| 22/04/2026 - Noorse Postenligaen Heren - Play Off - Kwartfinales | IL Runar Sandefjord (1) | 39 - 35 | Drammen HK (11) |
| 19/04/2026 - Noorse Postenligaen Heren - Play Off - Kwartfinales | Drammen HK (11) | 34 - 28 | IL Runar Sandefjord (1) |
| 08/02/2026 - Noorse Postenligaen Heren - Regulier Seizoen - Februari 2026 | Drammen HK (11) | 28 - 34 | IL Runar Sandefjord (1) |
| 27/09/2025 - Noorse Postenligaen Heren - Regulier Seizoen - September 2025 | IL Runar Sandefjord (1) | 29 - 29 | Drammen HK (11) |
| 30/08/2025 - Noorse Postenligaen Heren - Regulier Seizoen - Augustus 2025 | Drammen HK (11) | 33 - 24 | IL Runar Sandefjord (1) |
| 09/10/2024 - Noorse Postenligaen Heren - Regulier Seizoen | Drammen HK (11) | 32 - 34 | IL Runar Sandefjord (1) |
| 17/04/2024 - Noorse Postenligaen Heren - Play Off - Kwartfinales | Drammen HK (11) | 28 - 27 | IL Runar Sandefjord (1) |
| 14/04/2024 - Noorse Postenligaen Heren - Play Off - Kwartfinales | IL Runar Sandefjord (1) | 30 - 31 | Drammen HK (11) |
Statistieken onderlinge duels tussen IL Runar Sandefjord (1) en Drammen HK (11) (Open een nieuw tabblad)
Sinds 2009/2010, 40 gespeelde wedstrijden : 19 zeges Doelpunten voor 18 nederlagen van IL Runar Sandefjord (1) 3 gelijke spelen
Bergen Handball (10) - Follo Ski HB (7)
Gedetailleerd ...
| Thuis | Algemeen | |
|---|---|---|
| Klassering | 11 | 10 |
| Wedstrijden | 4 | 8 |
| Gewonnen | 0 (0 %) | 3 (38 %) |
| Gelijkspel | 0 (0 %) | 0 (0 %) |
| Verloren | 4 (100 %) | 5 (62 %) |
| Doelpunten voor | 101 | 226 |
| Gemiddelde doelpunt | 25.25 | 28.25 |
| Doelpunten tegen | 121 | 229 |
| Gemiddelde doelpunt tegen | 30.25 | 28.63 |
| Serie voor de competitie | PPPP | PPPGGPGP |
| Serie (*) | PNGGPPPP | PPPGGPGP |
Gemiddeld aantal opeenvolgende overwinningen in het kampioenschap : 1.5
Gemiddeld aantal opeenvolgende gelijke spelen in het kampioenschap : 0
Gemiddeld aantal opeenvolgende nederlagen in het kampioenschap : 1.67
| Uit | Algemeen | |
|---|---|---|
| Klassering | 4 | 7 |
| Wedstrijden | 5 | 9 |
| Gewonnen | 3 (60 %) | 4 (44 %) |
| Gelijkspel | 1 (20 %) | 1 (11 %) |
| Verloren | 1 (20 %) | 4 (45 %) |
| Doelpunten voor | 134 | 238 |
| Gemiddelde doelpunt | 26.8 | 26.44 |
| Doelpunten tegen | 134 | 258 |
| Gemiddelde doelpunt tegen | 26.8 | 28.67 |
| Serie voor de competitie | GGNPG | PGPNGPPG |
| Serie (*) | PPGGGNPG | PGPNGPPG |
Gemiddeld aantal opeenvolgende overwinningen in het kampioenschap : 1
Gemiddeld aantal opeenvolgende gelijke spelen in het kampioenschap : 1
Gemiddeld aantal opeenvolgende nederlagen in het kampioenschap : 1.33
| 31/10/2026 | Bergen Handba. (10) | 27-28 | Naerbo IL (4) |
| 25/10/2026 | Sandnes HK (14) | 26-35 | Bergen Handba. (10) |
| 17/10/2026 | Bergen Handba. (10) | 22-29 | Fjellhammer I. (5) |
| 04/10/2026 | Drammen HK (11) | 19-31 | Bergen Handba. (10) |
| 20/09/2026 | OIF Arendal E. (8) | 33-35 | Bergen Handba. (10) |
| 12/09/2026 | Bergen Handba. (10) | 23-33 | Kolstad Handb. (3) |
| 05/09/2026 | Bergen Handba. (10) | 29-31 | Elverum Handb. (2) |
| 29/08/2026 | IL Runar Sand. (1) | 30-24 | Bergen Handba. (10) |
| 01/11/2026 | Bergsøy IL (13) | 23-24 | Follo Ski HB (7) |
| 25/10/2026 | Follo Ski HB (7) | 28-35 | Kristiansand . (6) |
| 17/10/2026 | Sandefjord TI. (12) | 32-25 | Follo Ski HB (7) |
| 04/10/2026 | Follo Ski HB (7) | 25-23 | Naerbo IL (4) |
| 26/09/2026 | Kolstad Handb. (3) | 30-30 | Follo Ski HB (7) |
| 19/09/2026 | Follo Ski HB (7) | 22-33 | IL Runar Sand. (1) |
| 13/09/2026 | Drammen HK (11) | 27-28 | Follo Ski HB (7) |
| 06/09/2026 | Follo Ski HB (7) | 29-33 | OIF Arendal E. (8) |
| 31/10/2026 | Bergen Handba. (10) | 27-28 | Naerbo IL (4) |
| 17/10/2026 | Bergen Handba. (10) | 22-29 | Fjellhammer I. (5) |
| 12/09/2026 | Bergen Handba. (10) | 23-33 | Kolstad Handb. (3) |
| 05/09/2026 | Bergen Handba. (10) | 29-31 | Elverum Handb. (2) |
| 15/04/2026 | Bergen Handba. (10) | 34-26 | Sandefjord TI. (12) |
| 01/11/2026 | Bergsøy IL (13) | 23-24 | Follo Ski HB (7) |
| 17/10/2026 | Sandefjord TI. (12) | 32-25 | Follo Ski HB (7) |
| 26/09/2026 | Kolstad Handb. (3) | 30-30 | Follo Ski HB (7) |
| 13/09/2026 | Drammen HK (11) | 27-28 | Follo Ski HB (7) |
| 30/08/2026 | Sandnes HK (14) | 22-27 | Follo Ski HB (7) |
| 20/12/2025 - Noorse Postenligaen Heren - Regulier Seizoen - December 2025 | Bergen Handball (10) | 31 - 30 | Follo Ski HB (7) |
| 07/09/2025 - Noorse Postenligaen Heren - Regulier Seizoen - September 2025 | Follo Ski HB (7) | 27 - 29 | Bergen Handball (10) |
| 02/03/2025 - Noorse Postenligaen Heren - Regulier Seizoen | Follo Ski HB (7) | 22 - 40 | Bergen Handball (10) |
| 02/11/2024 - Noorse Postenligaen Heren - Regulier Seizoen | Bergen Handball (10) | 32 - 28 | Follo Ski HB (7) |
| 01/02/2020 - Noorse Postenligaen Heren - Regulier Seizoen - Februari 2020 | Bergen Handball (10) | 25 - 25 | Follo Ski HB (7) |
| 06/10/2019 - Noorse Postenligaen Heren - Regulier Seizoen - Oktober 2019 | Follo Ski HB (7) | 30 - 26 | Bergen Handball (10) |
| 02/02/2014 - Noorse Postenligaen Heren - Regulier Seizoen - Februari 2014 | Bergen Handball (10) | 27 - 24 | Follo Ski HB (7) |
| 29/09/2013 - Noorse Postenligaen Heren - Regulier Seizoen - September 2013 | Follo Ski HB (7) | 26 - 33 | Bergen Handball (10) |
Statistieken onderlinge duels tussen Bergen Handball (10) en Follo Ski HB (7) (Open een nieuw tabblad)
Sinds 2009/2010, 16 gespeelde wedstrijden : 9 zeges Doelpunten voor 6 nederlagen van Bergen Handball (10) en 1 gelijk spel
IL Runar Sandefjord (1) - Elverum Handball (2)
Gedetailleerd ...
| Thuis | Algemeen | |
|---|---|---|
| Klassering | 1 | 1 |
| Wedstrijden | 7 | 11 |
| Gewonnen | 6 (86 %) | 9 (82 %) |
| Gelijkspel | 0 (0 %) | 0 (0 %) |
| Verloren | 1 (14 %) | 2 (18 %) |
| Doelpunten voor | 225 | 366 |
| Gemiddelde doelpunt | 32.14 | 33.27 |
| Doelpunten tegen | 188 | 317 |
| Gemiddelde doelpunt tegen | 26.86 | 28.82 |
| Serie voor de competitie | GGGGGGP | GGGGGPGP |
| Serie (*) | GGGGGGGP | GGGPGGGP |
Gemiddeld aantal opeenvolgende overwinningen in het kampioenschap : 4.5
Gemiddeld aantal opeenvolgende gelijke spelen in het kampioenschap : 0
Gemiddeld aantal opeenvolgende nederlagen in het kampioenschap : 1
| Uit | Algemeen | |
|---|---|---|
| Klassering | 2 | 2 |
| Wedstrijden | 4 | 8 |
| Gewonnen | 4 (100 %) | 8 (100 %) |
| Gelijkspel | 0 (0 %) | 0 (0 %) |
| Verloren | 0 (0 %) | 0 (0 %) |
| Doelpunten voor | 138 | 282 |
| Gemiddelde doelpunt | 34.5 | 35.25 |
| Doelpunten tegen | 103 | 214 |
| Gemiddelde doelpunt tegen | 25.75 | 26.75 |
| Serie voor de competitie | GGGG | GGGGGGGG |
| Serie (*) | PGGGGGGG | GGGGGPGG |
Gemiddeld aantal opeenvolgende overwinningen in het kampioenschap : 8
Gemiddeld aantal opeenvolgende gelijke spelen in het kampioenschap : 0
Gemiddeld aantal opeenvolgende nederlagen in het kampioenschap : 0
| 01/11/2026 | IL Runar Sand. (1) | 24-27 | Fjellhammer I. (5) |
| 25/10/2026 | IL Runar Sand. (1) | 36-29 | Nilufer BSK B. |
| 18/10/2026 | Nilufer BSK B. | 28-37 | IL Runar Sand. (1) |
| 14/10/2026 | IL Runar Sand. (1) | 28-24 | Sandnes HK (14) |
| 02/10/2026 | Elverum Handb. (2) | 40-35 | IL Runar Sand. (1) |
| 27/09/2026 | IL Runar Sand. (1) | 45-26 | Viking TIF Be. (9) |
| 20/09/2026 | IL Runar Sand. (1) | 36-34 | Naerbo IL (4) |
| 19/09/2026 | Follo Ski HB (7) | 22-33 | IL Runar Sand. (1) |
| 24/10/2026 | Elverum Handb. (2) | 34-25 | OIF Arendal E. (8) |
| 17/10/2026 | Kolstad Handb. (3) | 25-37 | Elverum Handb. (2) |
| 13/10/2026 | Elverum Handb. (2) | 37-39 | RK Nexe Nasic. |
| 06/10/2026 | Saint-Raphaë. | 32-36 | Elverum Handb. (2) |
| 02/10/2026 | Elverum Handb. (2) | 40-35 | IL Runar Sand. (1) |
| 29/09/2026 | Elverum Handb. (2) | 37-28 | Hammarby IF H. |
| 25/09/2026 | Bergsøy IL (13) | 22-37 | Elverum Handb. (2) |
| 19/09/2026 | Elverum Handb. (2) | 32-24 | Kristiansand . (6) |
| 01/11/2026 | IL Runar Sand. (1) | 24-27 | Fjellhammer I. (5) |
| 25/10/2026 | IL Runar Sand. (1) | 36-29 | Nilufer BSK B. |
| 14/10/2026 | IL Runar Sand. (1) | 28-24 | Sandnes HK (14) |
| 27/09/2026 | IL Runar Sand. (1) | 45-26 | Viking TIF Be. (9) |
| 20/09/2026 | IL Runar Sand. (1) | 36-34 | Naerbo IL (4) |
| 17/10/2026 | Kolstad Handb. (3) | 25-37 | Elverum Handb. (2) |
| 06/10/2026 | Saint-Raphaë. | 32-36 | Elverum Handb. (2) |
| 25/09/2026 | Bergsøy IL (13) | 22-37 | Elverum Handb. (2) |
| 13/09/2026 | Sandnes HK (14) | 27-33 | Elverum Handb. (2) |
| 05/09/2026 | Bergen Handba. (10) | 29-31 | Elverum Handb. (2) |
| 02/10/2026 - Noorse Postenligaen Heren - Regulier Seizoen - Oktober 2026 | Elverum Handball (2) | 40 - 35 | IL Runar Sandefjord (1) |
| 07/03/2026 - Noorse Postenligaen Heren - Regulier Seizoen - Maart 2026 | IL Runar Sandefjord (1) | 27 - 38 | Elverum Handball (2) |
| 24/09/2025 - Noorse Postenligaen Heren - Regulier Seizoen - September 2025 | Elverum Handball (2) | 35 - 34 | IL Runar Sandefjord (1) |
| 06/02/2025 - Noorse Postenligaen Heren - Regulier Seizoen | Elverum Handball (2) | 37 - 28 | IL Runar Sandefjord (1) |
| 02/10/2024 - Noorse Postenligaen Heren - Regulier Seizoen | IL Runar Sandefjord (1) | 35 - 39 | Elverum Handball (2) |
| 20/03/2024 - Noorse Postenligaen Heren - Regulier Seizoen | Elverum Handball (2) | 35 - 29 | IL Runar Sandefjord (1) |
| 11/10/2023 - Noorse Postenligaen Heren - Regulier Seizoen | IL Runar Sandefjord (1) | 32 - 34 | Elverum Handball (2) |
| 17/12/2022 - Noorse Postenligaen Heren - Regulier Seizoen - December 2022 | Elverum Handball (2) | 34 - 26 | IL Runar Sandefjord (1) |
Statistieken onderlinge duels tussen IL Runar Sandefjord (1) en Elverum Handball (2) (Open een nieuw tabblad)
Sinds 2009/2010, 35 gespeelde wedstrijden : 2 zeges Doelpunten voor 32 nederlagen van IL Runar Sandefjord (1) en 1 gelijk spel
Naerbo IL (4) - Sandnes HK (14)
Gedetailleerd ...
| Thuis | Algemeen | |
|---|---|---|
| Klassering | 3 | 4 |
| Wedstrijden | 4 | 9 |
| Gewonnen | 3 (75 %) | 5 (56 %) |
| Gelijkspel | 0 (0 %) | 0 (0 %) |
| Verloren | 1 (25 %) | 4 (44 %) |
| Doelpunten voor | 128 | 267 |
| Gemiddelde doelpunt | 32 | 29.67 |
| Doelpunten tegen | 115 | 259 |
| Gemiddelde doelpunt tegen | 28.75 | 28.78 |
| Serie voor de competitie | GGPG | GPPGPPGG |
| Serie (*) | GPPGGPGP | PGPPGPPG |
Gemiddeld aantal opeenvolgende overwinningen in het kampioenschap : 1.67
Gemiddeld aantal opeenvolgende gelijke spelen in het kampioenschap : 0
Gemiddeld aantal opeenvolgende nederlagen in het kampioenschap : 2
| Uit | Algemeen | |
|---|---|---|
| Klassering | 14 | 14 |
| Wedstrijden | 4 | 9 |
| Gewonnen | 0 (0 %) | 0 (0 %) |
| Gelijkspel | 0 (0 %) | 0 (0 %) |
| Verloren | 4 (100 %) | 9 (100 %) |
| Doelpunten voor | 101 | 226 |
| Gemiddelde doelpunt | 25.25 | 25.11 |
| Doelpunten tegen | 125 | 284 |
| Gemiddelde doelpunt tegen | 31.25 | 31.56 |
| Serie voor de competitie | PPPP | PPPPPPPP |
| Serie (*) | PPPPPPPP | PPPPPPPP |
Gemiddeld aantal opeenvolgende overwinningen in het kampioenschap : 0
Gemiddeld aantal opeenvolgende gelijke spelen in het kampioenschap : 0
Gemiddeld aantal opeenvolgende nederlagen in het kampioenschap : 9
| 31/10/2026 | Bergen Handba. (10) | 27-28 | Naerbo IL (4) |
| 24/10/2026 | Naerbo IL (4) | 27-29 | HC Dukla Prah. |
| 17/10/2026 | HC Dukla Prah. | 33-28 | Naerbo IL (4) |
| 13/10/2026 | Naerbo IL (4) | 39-28 | Viking TIF Be. (9) |
| 04/10/2026 | Follo Ski HB (7) | 25-23 | Naerbo IL (4) |
| 30/09/2026 | Naerbo IL (4) | 28-34 | Kolstad Handb. (3) |
| 27/09/2026 | Naerbo IL (4) | 31-28 | Fjellhammer I. (5) |
| 20/09/2026 | IL Runar Sand. (1) | 36-34 | Naerbo IL (4) |
| 31/10/2026 | OIF Arendal E. (8) | 30-26 | Sandnes HK (14) |
| 25/10/2026 | Sandnes HK (14) | 26-35 | Bergen Handba. (10) |
| 14/10/2026 | IL Runar Sand. (1) | 28-24 | Sandnes HK (14) |
| 04/10/2026 | Sandnes HK (14) | 28-34 | Bergsøy IL (13) |
| 26/09/2026 | Kristiansand . (6) | 32-22 | Sandnes HK (14) |
| 20/09/2026 | Sandnes HK (14) | 22-30 | Drammen HK (11) |
| 13/09/2026 | Sandnes HK (14) | 27-33 | Elverum Handb. (2) |
| 06/09/2026 | Viking TIF Be. (9) | 35-29 | Sandnes HK (14) |
| 24/10/2026 | Naerbo IL (4) | 27-29 | HC Dukla Prah. |
| 13/10/2026 | Naerbo IL (4) | 39-28 | Viking TIF Be. (9) |
| 30/09/2026 | Naerbo IL (4) | 28-34 | Kolstad Handb. (3) |
| 27/09/2026 | Naerbo IL (4) | 31-28 | Fjellhammer I. (5) |
| 06/09/2026 | Naerbo IL (4) | 30-25 | Bergsøy IL (13) |
| 31/10/2026 | OIF Arendal E. (8) | 30-26 | Sandnes HK (14) |
| 14/10/2026 | IL Runar Sand. (1) | 28-24 | Sandnes HK (14) |
| 26/09/2026 | Kristiansand . (6) | 32-22 | Sandnes HK (14) |
| 06/09/2026 | Viking TIF Be. (9) | 35-29 | Sandnes HK (14) |
| 08/04/2026 | Fjellhammer I. (5) | 28-14 | Sandnes HK (14) |
| 08/02/2026 - Noorse Postenligaen Heren - Regulier Seizoen - Februari 2026 | Naerbo IL (4) | 33 - 21 | Sandnes HK (14) |
| 28/09/2025 - Noorse Postenligaen Heren - Regulier Seizoen - September 2025 | Sandnes HK (14) | 27 - 29 | Naerbo IL (4) |
| 09/02/2025 - Noorse Postenligaen Heren - Regulier Seizoen | Sandnes HK (14) | 29 - 34 | Naerbo IL (4) |
| 22/09/2024 - Noorse Postenligaen Heren - Regulier Seizoen | Naerbo IL (4) | 33 - 25 | Sandnes HK (14) |
| 20/12/2023 - Noorse Postenligaen Heren - Regulier Seizoen | Naerbo IL (4) | 30 - 38 | Sandnes HK (14) |
| 06/09/2023 - Noorse Postenligaen Heren - Regulier Seizoen | Sandnes HK (14) | 32 - 33 | Naerbo IL (4) |
| 05/03/2023 - Noorse Postenligaen Heren - Regulier Seizoen - Maart 2023 | Sandnes HK (14) | 20 - 26 | Naerbo IL (4) |
| 07/10/2022 - Noorse Postenligaen Heren - Regulier Seizoen - Oktober 2022 | Naerbo IL (4) | 36 - 25 | Sandnes HK (14) |
Statistieken onderlinge duels tussen Naerbo IL (4) en Sandnes HK (14) (Open een nieuw tabblad)
Sinds 2020, 9 gespeelde wedstrijden : 7 zeges Doelpunten voor 2 nederlagen van Naerbo IL (4)
Kolstad Handball (3) - OIF Arendal Elite (8)
Gedetailleerd ...
| Thuis | Algemeen | |
|---|---|---|
| Klassering | 10 | 3 |
| Wedstrijden | 3 | 8 |
| Gewonnen | 0 (0 %) | 5 (63 %) |
| Gelijkspel | 1 (33 %) | 1 (13 %) |
| Verloren | 2 (67 %) | 2 (24 %) |
| Doelpunten voor | 86 | 248 |
| Gemiddelde doelpunt | 28.67 | 31 |
| Doelpunten tegen | 101 | 223 |
| Gemiddelde doelpunt tegen | 33.67 | 27.88 |
| Serie voor de competitie | PNP | GPGGNGGP |
| Serie (*) | GGPPNPPP | NGGPPPPP |
Gemiddeld aantal opeenvolgende overwinningen in het kampioenschap : 1.67
Gemiddeld aantal opeenvolgende gelijke spelen in het kampioenschap : 1
Gemiddeld aantal opeenvolgende nederlagen in het kampioenschap : 1
| Uit | Algemeen | |
|---|---|---|
| Klassering | 7 | 8 |
| Wedstrijden | 4 | 8 |
| Gewonnen | 3 (75 %) | 4 (50 %) |
| Gelijkspel | 0 (0 %) | 0 (0 %) |
| Verloren | 1 (25 %) | 4 (50 %) |
| Doelpunten voor | 126 | 234 |
| Gemiddelde doelpunt | 31.5 | 29.25 |
| Doelpunten tegen | 114 | 225 |
| Gemiddelde doelpunt tegen | 28.5 | 28.13 |
| Serie voor de competitie | GGGP | PGPGPGPG |
| Serie (*) | GPNGGGGP | PGPGPGPG |
Gemiddeld aantal opeenvolgende overwinningen in het kampioenschap : 1
Gemiddeld aantal opeenvolgende gelijke spelen in het kampioenschap : 0
Gemiddeld aantal opeenvolgende nederlagen in het kampioenschap : 1
| 28/10/2026 | Industria Kie. | 40-35 | Kolstad Handb. (3) |
| 22/10/2026 | Kolstad Handb. (3) | 32-35 | SC Magdeburg |
| 17/10/2026 | Kolstad Handb. (3) | 25-37 | Elverum Handb. (2) |
| 14/10/2026 | Kolstad Handb. (3) | 28-36 | HC Kriens-Luz. |
| 07/10/2026 | HC Kriens-Luz. | 34-32 | Kolstad Handb. (3) |
| 04/10/2026 | Viking TIF Be. (9) | 24-37 | Kolstad Handb. (3) |
| 30/09/2026 | Naerbo IL (4) | 28-34 | Kolstad Handb. (3) |
| 26/09/2026 | Kolstad Handb. (3) | 30-30 | Follo Ski HB (7) |
| 31/10/2026 | OIF Arendal E. (8) | 30-26 | Sandnes HK (14) |
| 24/10/2026 | Elverum Handb. (2) | 34-25 | OIF Arendal E. (8) |
| 18/10/2026 | Bergsøy IL (13) | 25-34 | OIF Arendal E. (8) |
| 04/10/2026 | OIF Arendal E. (8) | 23-27 | Kristiansand . (6) |
| 27/09/2026 | Drammen HK (11) | 26-34 | OIF Arendal E. (8) |
| 20/09/2026 | OIF Arendal E. (8) | 33-35 | Bergen Handba. (10) |
| 06/09/2026 | Follo Ski HB (7) | 29-33 | OIF Arendal E. (8) |
| 30/08/2026 | OIF Arendal E. (8) | 22-23 | Fjellhammer I. (5) |
| 22/10/2026 | Kolstad Handb. (3) | 32-35 | SC Magdeburg |
| 17/10/2026 | Kolstad Handb. (3) | 25-37 | Elverum Handb. (2) |
| 14/10/2026 | Kolstad Handb. (3) | 28-36 | HC Kriens-Luz. |
| 26/09/2026 | Kolstad Handb. (3) | 30-30 | Follo Ski HB (7) |
| 16/09/2026 | Kolstad Handb. (3) | 29-36 | Industria Kie. |
| 24/10/2026 | Elverum Handb. (2) | 34-25 | OIF Arendal E. (8) |
| 18/10/2026 | Bergsøy IL (13) | 25-34 | OIF Arendal E. (8) |
| 27/09/2026 | Drammen HK (11) | 26-34 | OIF Arendal E. (8) |
| 06/09/2026 | Follo Ski HB (7) | 29-33 | OIF Arendal E. (8) |
| 11/04/2026 | Bækkelagets . | 36-37 | OIF Arendal E. (8) |
| 14/02/2026 - Noorse Postenligaen Heren - Regulier Seizoen - Februari 2026 | Kolstad Handball (3) | 30 - 31 | OIF Arendal Elite (8) |
| 12/10/2025 - Noorse Postenligaen Heren - Regulier Seizoen - Oktober 2025 | OIF Arendal Elite (8) | 30 - 42 | Kolstad Handball (3) |
| 15/09/2024 - Noorse Postenligaen Heren - Regulier Seizoen | Kolstad Handball (3) | 40 - 32 | OIF Arendal Elite (8) |
| 16/12/2023 - Noorse Postenligaen Heren - Regulier Seizoen | OIF Arendal Elite (8) | 28 - 34 | Kolstad Handball (3) |
| 26/08/2023 - Noorse Postenligaen Heren - Regulier Seizoen | Kolstad Handball (3) | 33 - 33 | OIF Arendal Elite (8) |
| 15/03/2023 - Noorse Postenligaen Heren - Regulier Seizoen - Maart 2023 | OIF Arendal Elite (8) | 23 - 29 | Kolstad Handball (3) |
| 01/10/2022 - Noorse Postenligaen Heren - Regulier Seizoen - Oktober 2022 | Kolstad Handball (3) | 30 - 25 | OIF Arendal Elite (8) |
| 21/12/2021 - Noorse Postenligaen Heren - Regulier Seizoen - December 2021 | Kolstad Handball (3) | 27 - 24 | OIF Arendal Elite (8) |
Statistieken onderlinge duels tussen Kolstad Handball (3) en OIF Arendal Elite (8) (Open een nieuw tabblad)
Sinds 2015/2016, 24 gespeelde wedstrijden : 9 zeges Doelpunten voor 12 nederlagen van Kolstad Handball (3) 3 gelijke spelen
Bergsøy IL (13) - Kristiansand IF (6)
Gedetailleerd ...
| Thuis | Algemeen | |
|---|---|---|
| Klassering | 14 | 13 |
| Wedstrijden | 5 | 9 |
| Gewonnen | 0 (0 %) | 1 (11 %) |
| Gelijkspel | 0 (0 %) | 0 (0 %) |
| Verloren | 5 (100 %) | 8 (89 %) |
| Doelpunten voor | 129 | 233 |
| Gemiddelde doelpunt | 25.8 | 25.89 |
| Doelpunten tegen | 167 | 287 |
| Gemiddelde doelpunt tegen | 33.4 | 31.89 |
| Serie voor de competitie | PPPPP | PPPPGPPP |
| Serie (*) | PPPPP | PPPPGPPP |
Gemiddeld aantal opeenvolgende overwinningen in het kampioenschap : 1
Gemiddeld aantal opeenvolgende gelijke spelen in het kampioenschap : 0
Gemiddeld aantal opeenvolgende nederlagen in het kampioenschap : 4
| Uit | Algemeen | |
|---|---|---|
| Klassering | 8 | 6 |
| Wedstrijden | 4 | 9 |
| Gewonnen | 2 (50 %) | 4 (44 %) |
| Gelijkspel | 0 (0 %) | 1 (11 %) |
| Verloren | 2 (50 %) | 4 (45 %) |
| Doelpunten voor | 116 | 263 |
| Gemiddelde doelpunt | 29 | 29.22 |
| Doelpunten tegen | 114 | 255 |
| Gemiddelde doelpunt tegen | 28.5 | 28.33 |
| Serie voor de competitie | PPGG | PNPGGGGP |
| Serie (*) | PPPGPPGG | PNPGGGGP |
Gemiddeld aantal opeenvolgende overwinningen in het kampioenschap : 4
Gemiddeld aantal opeenvolgende gelijke spelen in het kampioenschap : 1
Gemiddeld aantal opeenvolgende nederlagen in het kampioenschap : 1.33
| 01/11/2026 | Bergsøy IL (13) | 23-24 | Follo Ski HB (7) |
| 25/10/2026 | Fjellhammer I. (5) | 32-21 | Bergsøy IL (13) |
| 18/10/2026 | Bergsøy IL (13) | 25-34 | OIF Arendal E. (8) |
| 04/10/2026 | Sandnes HK (14) | 28-34 | Bergsøy IL (13) |
| 25/09/2026 | Bergsøy IL (13) | 22-37 | Elverum Handb. (2) |
| 20/09/2026 | Viking TIF Be. (9) | 30-24 | Bergsøy IL (13) |
| 13/09/2026 | Bergsøy IL (13) | 36-39 | IL Runar Sand. (1) |
| 06/09/2026 | Naerbo IL (4) | 30-25 | Bergsøy IL (13) |
| 01/11/2026 | Kristiansand . (6) | 30-31 | Viking TIF Be. (9) |
| 25/10/2026 | Follo Ski HB (7) | 28-35 | Kristiansand . (6) |
| 14/10/2026 | Kristiansand . (6) | 30-27 | Drammen HK (11) |
| 04/10/2026 | OIF Arendal E. (8) | 23-27 | Kristiansand . (6) |
| 26/09/2026 | Kristiansand . (6) | 32-22 | Sandnes HK (14) |
| 19/09/2026 | Elverum Handb. (2) | 32-24 | Kristiansand . (6) |
| 12/09/2026 | Kristiansand . (6) | 30-30 | Fjellhammer I. (5) |
| 05/09/2026 | IL Runar Sand. (1) | 31-30 | Kristiansand . (6) |
| 01/11/2026 | Bergsøy IL (13) | 23-24 | Follo Ski HB (7) |
| 18/10/2026 | Bergsøy IL (13) | 25-34 | OIF Arendal E. (8) |
| 25/09/2026 | Bergsøy IL (13) | 22-37 | Elverum Handb. (2) |
| 13/09/2026 | Bergsøy IL (13) | 36-39 | IL Runar Sand. (1) |
| 29/08/2026 | Bergsøy IL (13) | 23-33 | Kolstad Handb. (3) |
| 25/10/2026 | Follo Ski HB (7) | 28-35 | Kristiansand . (6) |
| 04/10/2026 | OIF Arendal E. (8) | 23-27 | Kristiansand . (6) |
| 19/09/2026 | Elverum Handb. (2) | 32-24 | Kristiansand . (6) |
| 05/09/2026 | IL Runar Sand. (1) | 31-30 | Kristiansand . (6) |
| 30/03/2025 | Bergen Handba. (10) | 26-28 | Kristiansand . (6) |
Fjellhammer IL (5) - Viking TIF Bergen (9)
Gedetailleerd ...
| Thuis | Algemeen | |
|---|---|---|
| Klassering | 6 | 5 |
| Wedstrijden | 3 | 8 |
| Gewonnen | 1 (33 %) | 4 (50 %) |
| Gelijkspel | 0 (0 %) | 1 (13 %) |
| Verloren | 2 (67 %) | 3 (37 %) |
| Doelpunten voor | 82 | 219 |
| Gemiddelde doelpunt | 27.33 | 27.38 |
| Doelpunten tegen | 75 | 204 |
| Gemiddelde doelpunt tegen | 25 | 25.5 |
| Serie voor de competitie | PPG | GPNPPGGG |
| Serie (*) | GPGGPPPG | GPNPPGGG |
Gemiddeld aantal opeenvolgende overwinningen in het kampioenschap : 2
Gemiddeld aantal opeenvolgende gelijke spelen in het kampioenschap : 1
Gemiddeld aantal opeenvolgende nederlagen in het kampioenschap : 1.5
| Uit | Algemeen | |
|---|---|---|
| Klassering | 12 | 9 |
| Wedstrijden | 4 | 8 |
| Gewonnen | 1 (25 %) | 4 (50 %) |
| Gelijkspel | 0 (0 %) | 0 (0 %) |
| Verloren | 3 (75 %) | 4 (50 %) |
| Doelpunten voor | 112 | 234 |
| Gemiddelde doelpunt | 28 | 29.25 |
| Doelpunten tegen | 152 | 268 |
| Gemiddelde doelpunt tegen | 38 | 33.5 |
| Serie voor de competitie | PPPG | PGGPPPGG |
| Serie (*) | PPPPPPPG | PGGPPPGG |
Gemiddeld aantal opeenvolgende overwinningen in het kampioenschap : 2
Gemiddeld aantal opeenvolgende gelijke spelen in het kampioenschap : 0
Gemiddeld aantal opeenvolgende nederlagen in het kampioenschap : 2
| 01/11/2026 | IL Runar Sand. (1) | 24-27 | Fjellhammer I. (5) |
| 25/10/2026 | Fjellhammer I. (5) | 32-21 | Bergsøy IL (13) |
| 17/10/2026 | Bergen Handba. (10) | 22-29 | Fjellhammer I. (5) |
| 27/09/2026 | Naerbo IL (4) | 31-28 | Fjellhammer I. (5) |
| 20/09/2026 | Fjellhammer I. (5) | 24-25 | Kolstad Handb. (3) |
| 12/09/2026 | Kristiansand . (6) | 30-30 | Fjellhammer I. (5) |
| 06/09/2026 | Fjellhammer I. (5) | 26-29 | Drammen HK (11) |
| 30/08/2026 | OIF Arendal E. (8) | 22-23 | Fjellhammer I. (5) |
| 01/11/2026 | Kristiansand . (6) | 30-31 | Viking TIF Be. (9) |
| 24/10/2026 | Viking TIF Be. (9) | 33-26 | Drammen HK (11) |
| 13/10/2026 | Naerbo IL (4) | 39-28 | Viking TIF Be. (9) |
| 04/10/2026 | Viking TIF Be. (9) | 24-37 | Kolstad Handb. (3) |
| 27/09/2026 | IL Runar Sand. (1) | 45-26 | Viking TIF Be. (9) |
| 20/09/2026 | Viking TIF Be. (9) | 30-24 | Bergsøy IL (13) |
| 06/09/2026 | Viking TIF Be. (9) | 35-29 | Sandnes HK (14) |
| 30/08/2026 | Elverum Handb. (2) | 38-27 | Viking TIF Be. (9) |
| 25/10/2026 | Fjellhammer I. (5) | 32-21 | Bergsøy IL (13) |
| 20/09/2026 | Fjellhammer I. (5) | 24-25 | Kolstad Handb. (3) |
| 06/09/2026 | Fjellhammer I. (5) | 26-29 | Drammen HK (11) |
| 22/04/2026 | Fjellhammer I. (5) | 32-33 | Elverum Handb. (2) |
| 08/04/2026 | Fjellhammer I. (5) | 28-14 | Sandnes HK (14) |
| 01/11/2026 | Kristiansand . (6) | 30-31 | Viking TIF Be. (9) |
| 13/10/2026 | Naerbo IL (4) | 39-28 | Viking TIF Be. (9) |
| 27/09/2026 | IL Runar Sand. (1) | 45-26 | Viking TIF Be. (9) |
| 30/08/2026 | Elverum Handb. (2) | 38-27 | Viking TIF Be. (9) |
| 30/08/2025 | Elverum Handb. (2) | 38-27 | Viking TIF Be. (9) |
| 04/02/2024 - Noorse Postenligaen Heren - Regulier Seizoen | Viking TIF Bergen (9) | 23 - 28 | Fjellhammer IL (5) |
| 16/09/2023 - Noorse Postenligaen Heren - Regulier Seizoen | Fjellhammer IL (5) | 25 - 25 | Viking TIF Bergen (9) |
Statistieken onderlinge duels tussen Fjellhammer IL (5) en Viking TIF Bergen (9) (Open een nieuw tabblad)
Sinds 2023/2024, 2 gespeelde wedstrijden : 1 zege Doelpunten voor 0 nederlaag van Fjellhammer IL (5) en 1 gelijk spel
Elverum Handball (2) - Fjellhammer IL (5)
Gedetailleerd ...
| Thuis | Algemeen | |
|---|---|---|
| Klassering | 2 | 2 |
| Wedstrijden | 4 | 8 |
| Gewonnen | 4 (100 %) | 8 (100 %) |
| Gelijkspel | 0 (0 %) | 0 (0 %) |
| Verloren | 0 (0 %) | 0 (0 %) |
| Doelpunten voor | 144 | 282 |
| Gemiddelde doelpunt | 36 | 35.25 |
| Doelpunten tegen | 111 | 214 |
| Gemiddelde doelpunt tegen | 27.75 | 26.75 |
| Serie voor de competitie | GGGG | GGGGGGGG |
| Serie (*) | GGGGGGPG | GGGGGPGG |
Gemiddeld aantal opeenvolgende overwinningen in het kampioenschap : 8
Gemiddeld aantal opeenvolgende gelijke spelen in het kampioenschap : 0
Gemiddeld aantal opeenvolgende nederlagen in het kampioenschap : 0
| Uit | Algemeen | |
|---|---|---|
| Klassering | 3 | 5 |
| Wedstrijden | 5 | 8 |
| Gewonnen | 3 (60 %) | 4 (50 %) |
| Gelijkspel | 1 (20 %) | 1 (13 %) |
| Verloren | 1 (20 %) | 3 (37 %) |
| Doelpunten voor | 137 | 219 |
| Gemiddelde doelpunt | 27.4 | 27.38 |
| Doelpunten tegen | 129 | 204 |
| Gemiddelde doelpunt tegen | 25.8 | 25.5 |
| Serie voor de competitie | GNPGG | GPNPPGGG |
| Serie (*) | GPPGNPGG | GPNPPGGG |
Gemiddeld aantal opeenvolgende overwinningen in het kampioenschap : 2
Gemiddeld aantal opeenvolgende gelijke spelen in het kampioenschap : 1
Gemiddeld aantal opeenvolgende nederlagen in het kampioenschap : 1.5
| 24/10/2026 | Elverum Handb. (2) | 34-25 | OIF Arendal E. (8) |
| 17/10/2026 | Kolstad Handb. (3) | 25-37 | Elverum Handb. (2) |
| 13/10/2026 | Elverum Handb. (2) | 37-39 | RK Nexe Nasic. |
| 06/10/2026 | Saint-Raphaë. | 32-36 | Elverum Handb. (2) |
| 02/10/2026 | Elverum Handb. (2) | 40-35 | IL Runar Sand. (1) |
| 29/09/2026 | Elverum Handb. (2) | 37-28 | Hammarby IF H. |
| 25/09/2026 | Bergsøy IL (13) | 22-37 | Elverum Handb. (2) |
| 19/09/2026 | Elverum Handb. (2) | 32-24 | Kristiansand . (6) |
| 01/11/2026 | IL Runar Sand. (1) | 24-27 | Fjellhammer I. (5) |
| 25/10/2026 | Fjellhammer I. (5) | 32-21 | Bergsøy IL (13) |
| 17/10/2026 | Bergen Handba. (10) | 22-29 | Fjellhammer I. (5) |
| 27/09/2026 | Naerbo IL (4) | 31-28 | Fjellhammer I. (5) |
| 20/09/2026 | Fjellhammer I. (5) | 24-25 | Kolstad Handb. (3) |
| 12/09/2026 | Kristiansand . (6) | 30-30 | Fjellhammer I. (5) |
| 06/09/2026 | Fjellhammer I. (5) | 26-29 | Drammen HK (11) |
| 30/08/2026 | OIF Arendal E. (8) | 22-23 | Fjellhammer I. (5) |
| 24/10/2026 | Elverum Handb. (2) | 34-25 | OIF Arendal E. (8) |
| 13/10/2026 | Elverum Handb. (2) | 37-39 | RK Nexe Nasic. |
| 02/10/2026 | Elverum Handb. (2) | 40-35 | IL Runar Sand. (1) |
| 29/09/2026 | Elverum Handb. (2) | 37-28 | Hammarby IF H. |
| 19/09/2026 | Elverum Handb. (2) | 32-24 | Kristiansand . (6) |
| 01/11/2026 | IL Runar Sand. (1) | 24-27 | Fjellhammer I. (5) |
| 17/10/2026 | Bergen Handba. (10) | 22-29 | Fjellhammer I. (5) |
| 27/09/2026 | Naerbo IL (4) | 31-28 | Fjellhammer I. (5) |
| 12/09/2026 | Kristiansand . (6) | 30-30 | Fjellhammer I. (5) |
| 30/08/2026 | OIF Arendal E. (8) | 22-23 | Fjellhammer I. (5) |
| 22/04/2026 - Noorse Postenligaen Heren - Play Off - Kwartfinales | Fjellhammer IL (5) | 32 - 33 | Elverum Handball (2) |
| 16/04/2026 - Noorse Postenligaen Heren - Play Off - Kwartfinales | Elverum Handball (2) | 30 - 26 | Fjellhammer IL (5) |
| 11/04/2026 - Noorse Postenligaen Heren - Regulier Seizoen - April 2026 | Elverum Handball (2) | 33 - 27 | Fjellhammer IL (5) |
| 29/11/2025 - Noorse Postenligaen Heren - Regulier Seizoen - November 2025 | Fjellhammer IL (5) | 23 - 31 | Elverum Handball (2) |
| 02/03/2025 - Noorse Postenligaen Heren - Regulier Seizoen | Fjellhammer IL (5) | 21 - 28 | Elverum Handball (2) |
| 03/11/2024 - Noorse Postenligaen Heren - Regulier Seizoen | Elverum Handball (2) | 35 - 26 | Fjellhammer IL (5) |
| 13/12/2023 - Noorse Postenligaen Heren - Regulier Seizoen | Fjellhammer IL (5) | 28 - 30 | Elverum Handball (2) |
| 06/09/2023 - Noorse Postenligaen Heren - Regulier Seizoen | Elverum Handball (2) | 35 - 28 | Fjellhammer IL (5) |
Statistieken onderlinge duels tussen Elverum Handball (2) en Fjellhammer IL (5) (Open een nieuw tabblad)
Sinds 2020/2021, 18 gespeelde wedstrijden : 17 zeges Doelpunten voor 1 nederlaag van Elverum Handball (2)
Viking TIF Bergen (9) - Follo Ski HB (7)
Gedetailleerd ...
| Thuis | Algemeen | |
|---|---|---|
| Klassering | 4 | 9 |
| Wedstrijden | 4 | 8 |
| Gewonnen | 3 (75 %) | 4 (50 %) |
| Gelijkspel | 0 (0 %) | 0 (0 %) |
| Verloren | 1 (25 %) | 4 (50 %) |
| Doelpunten voor | 122 | 234 |
| Gemiddelde doelpunt | 30.5 | 29.25 |
| Doelpunten tegen | 116 | 268 |
| Gemiddelde doelpunt tegen | 29 | 33.5 |
| Serie voor de competitie | GGPG | PGGPPPGG |
| Serie (*) | PPPPGGPG | PGGPPPGG |
Gemiddeld aantal opeenvolgende overwinningen in het kampioenschap : 2
Gemiddeld aantal opeenvolgende gelijke spelen in het kampioenschap : 0
Gemiddeld aantal opeenvolgende nederlagen in het kampioenschap : 2
| Uit | Algemeen | |
|---|---|---|
| Klassering | 4 | 7 |
| Wedstrijden | 5 | 9 |
| Gewonnen | 3 (60 %) | 4 (44 %) |
| Gelijkspel | 1 (20 %) | 1 (11 %) |
| Verloren | 1 (20 %) | 4 (45 %) |
| Doelpunten voor | 134 | 238 |
| Gemiddelde doelpunt | 26.8 | 26.44 |
| Doelpunten tegen | 134 | 258 |
| Gemiddelde doelpunt tegen | 26.8 | 28.67 |
| Serie voor de competitie | GGNPG | PGPNGPPG |
| Serie (*) | PPGGGNPG | PGPNGPPG |
Gemiddeld aantal opeenvolgende overwinningen in het kampioenschap : 1
Gemiddeld aantal opeenvolgende gelijke spelen in het kampioenschap : 1
Gemiddeld aantal opeenvolgende nederlagen in het kampioenschap : 1.33
| 01/11/2026 | Kristiansand . (6) | 30-31 | Viking TIF Be. (9) |
| 24/10/2026 | Viking TIF Be. (9) | 33-26 | Drammen HK (11) |
| 13/10/2026 | Naerbo IL (4) | 39-28 | Viking TIF Be. (9) |
| 04/10/2026 | Viking TIF Be. (9) | 24-37 | Kolstad Handb. (3) |
| 27/09/2026 | IL Runar Sand. (1) | 45-26 | Viking TIF Be. (9) |
| 20/09/2026 | Viking TIF Be. (9) | 30-24 | Bergsøy IL (13) |
| 06/09/2026 | Viking TIF Be. (9) | 35-29 | Sandnes HK (14) |
| 30/08/2026 | Elverum Handb. (2) | 38-27 | Viking TIF Be. (9) |
| 01/11/2026 | Bergsøy IL (13) | 23-24 | Follo Ski HB (7) |
| 25/10/2026 | Follo Ski HB (7) | 28-35 | Kristiansand . (6) |
| 17/10/2026 | Sandefjord TI. (12) | 32-25 | Follo Ski HB (7) |
| 04/10/2026 | Follo Ski HB (7) | 25-23 | Naerbo IL (4) |
| 26/09/2026 | Kolstad Handb. (3) | 30-30 | Follo Ski HB (7) |
| 19/09/2026 | Follo Ski HB (7) | 22-33 | IL Runar Sand. (1) |
| 13/09/2026 | Drammen HK (11) | 27-28 | Follo Ski HB (7) |
| 06/09/2026 | Follo Ski HB (7) | 29-33 | OIF Arendal E. (8) |
| 24/10/2026 | Viking TIF Be. (9) | 33-26 | Drammen HK (11) |
| 04/10/2026 | Viking TIF Be. (9) | 24-37 | Kolstad Handb. (3) |
| 20/09/2026 | Viking TIF Be. (9) | 30-24 | Bergsøy IL (13) |
| 06/09/2026 | Viking TIF Be. (9) | 35-29 | Sandnes HK (14) |
| 10/04/2024 | Viking TIF Be. (9) | 22-26 | Halden HK |
| 01/11/2026 | Bergsøy IL (13) | 23-24 | Follo Ski HB (7) |
| 17/10/2026 | Sandefjord TI. (12) | 32-25 | Follo Ski HB (7) |
| 26/09/2026 | Kolstad Handb. (3) | 30-30 | Follo Ski HB (7) |
| 13/09/2026 | Drammen HK (11) | 27-28 | Follo Ski HB (7) |
| 30/08/2026 | Sandnes HK (14) | 22-27 | Follo Ski HB (7) |
Bergsøy IL (13) - Bergen Handball (10)
Gedetailleerd ...
| Thuis | Algemeen | |
|---|---|---|
| Klassering | 14 | 13 |
| Wedstrijden | 5 | 9 |
| Gewonnen | 0 (0 %) | 1 (11 %) |
| Gelijkspel | 0 (0 %) | 0 (0 %) |
| Verloren | 5 (100 %) | 8 (89 %) |
| Doelpunten voor | 129 | 233 |
| Gemiddelde doelpunt | 25.8 | 25.89 |
| Doelpunten tegen | 167 | 287 |
| Gemiddelde doelpunt tegen | 33.4 | 31.89 |
| Serie voor de competitie | PPPPP | PPPPGPPP |
| Serie (*) | PPPPP | PPPPGPPP |
Gemiddeld aantal opeenvolgende overwinningen in het kampioenschap : 1
Gemiddeld aantal opeenvolgende gelijke spelen in het kampioenschap : 0
Gemiddeld aantal opeenvolgende nederlagen in het kampioenschap : 4
| Uit | Algemeen | |
|---|---|---|
| Klassering | 5 | 10 |
| Wedstrijden | 4 | 8 |
| Gewonnen | 3 (75 %) | 3 (38 %) |
| Gelijkspel | 0 (0 %) | 0 (0 %) |
| Verloren | 1 (25 %) | 5 (62 %) |
| Doelpunten voor | 125 | 226 |
| Gemiddelde doelpunt | 31.25 | 28.25 |
| Doelpunten tegen | 108 | 229 |
| Gemiddelde doelpunt tegen | 27 | 28.63 |
| Serie voor de competitie | PGGG | PPPGGPGP |
| Serie (*) | GGGGPGGG | PPPGGPGP |
Gemiddeld aantal opeenvolgende overwinningen in het kampioenschap : 1.5
Gemiddeld aantal opeenvolgende gelijke spelen in het kampioenschap : 0
Gemiddeld aantal opeenvolgende nederlagen in het kampioenschap : 1.67
| 01/11/2026 | Bergsøy IL (13) | 23-24 | Follo Ski HB (7) |
| 25/10/2026 | Fjellhammer I. (5) | 32-21 | Bergsøy IL (13) |
| 18/10/2026 | Bergsøy IL (13) | 25-34 | OIF Arendal E. (8) |
| 04/10/2026 | Sandnes HK (14) | 28-34 | Bergsøy IL (13) |
| 25/09/2026 | Bergsøy IL (13) | 22-37 | Elverum Handb. (2) |
| 20/09/2026 | Viking TIF Be. (9) | 30-24 | Bergsøy IL (13) |
| 13/09/2026 | Bergsøy IL (13) | 36-39 | IL Runar Sand. (1) |
| 06/09/2026 | Naerbo IL (4) | 30-25 | Bergsøy IL (13) |
| 31/10/2026 | Bergen Handba. (10) | 27-28 | Naerbo IL (4) |
| 25/10/2026 | Sandnes HK (14) | 26-35 | Bergen Handba. (10) |
| 17/10/2026 | Bergen Handba. (10) | 22-29 | Fjellhammer I. (5) |
| 04/10/2026 | Drammen HK (11) | 19-31 | Bergen Handba. (10) |
| 20/09/2026 | OIF Arendal E. (8) | 33-35 | Bergen Handba. (10) |
| 12/09/2026 | Bergen Handba. (10) | 23-33 | Kolstad Handb. (3) |
| 05/09/2026 | Bergen Handba. (10) | 29-31 | Elverum Handb. (2) |
| 29/08/2026 | IL Runar Sand. (1) | 30-24 | Bergen Handba. (10) |
| 01/11/2026 | Bergsøy IL (13) | 23-24 | Follo Ski HB (7) |
| 18/10/2026 | Bergsøy IL (13) | 25-34 | OIF Arendal E. (8) |
| 25/09/2026 | Bergsøy IL (13) | 22-37 | Elverum Handb. (2) |
| 13/09/2026 | Bergsøy IL (13) | 36-39 | IL Runar Sand. (1) |
| 29/08/2026 | Bergsøy IL (13) | 23-33 | Kolstad Handb. (3) |
| 25/10/2026 | Sandnes HK (14) | 26-35 | Bergen Handba. (10) |
| 04/10/2026 | Drammen HK (11) | 19-31 | Bergen Handba. (10) |
| 20/09/2026 | OIF Arendal E. (8) | 33-35 | Bergen Handba. (10) |
| 29/08/2026 | IL Runar Sand. (1) | 30-24 | Bergen Handba. (10) |
| 21/04/2026 | Sandefjord TI. (12) | 31-37 | Bergen Handba. (10) |
OIF Arendal Elite (8) - Naerbo IL (4)
Gedetailleerd ...
| Thuis | Algemeen | |
|---|---|---|
| Klassering | 8 | 8 |
| Wedstrijden | 4 | 8 |
| Gewonnen | 1 (25 %) | 4 (50 %) |
| Gelijkspel | 0 (0 %) | 0 (0 %) |
| Verloren | 3 (75 %) | 4 (50 %) |
| Doelpunten voor | 108 | 234 |
| Gemiddelde doelpunt | 27 | 29.25 |
| Doelpunten tegen | 111 | 225 |
| Gemiddelde doelpunt tegen | 27.75 | 28.13 |
| Serie voor de competitie | PPPG | PGPGPGPG |
| Serie (*) | NGPPPPPG | PGPGPGPG |
Gemiddeld aantal opeenvolgende overwinningen in het kampioenschap : 1
Gemiddeld aantal opeenvolgende gelijke spelen in het kampioenschap : 0
Gemiddeld aantal opeenvolgende nederlagen in het kampioenschap : 1
| Uit | Algemeen | |
|---|---|---|
| Klassering | 10 | 4 |
| Wedstrijden | 5 | 9 |
| Gewonnen | 2 (40 %) | 5 (56 %) |
| Gelijkspel | 0 (0 %) | 0 (0 %) |
| Verloren | 3 (60 %) | 4 (44 %) |
| Doelpunten voor | 139 | 267 |
| Gemiddelde doelpunt | 27.8 | 29.67 |
| Doelpunten tegen | 144 | 259 |
| Gemiddelde doelpunt tegen | 28.8 | 28.78 |
| Serie voor de competitie | GPPPG | GPPGPPGG |
| Serie (*) | PPGPPPPG | PGPPGPPG |
Gemiddeld aantal opeenvolgende overwinningen in het kampioenschap : 1.67
Gemiddeld aantal opeenvolgende gelijke spelen in het kampioenschap : 0
Gemiddeld aantal opeenvolgende nederlagen in het kampioenschap : 2
| 31/10/2026 | OIF Arendal E. (8) | 30-26 | Sandnes HK (14) |
| 24/10/2026 | Elverum Handb. (2) | 34-25 | OIF Arendal E. (8) |
| 18/10/2026 | Bergsøy IL (13) | 25-34 | OIF Arendal E. (8) |
| 04/10/2026 | OIF Arendal E. (8) | 23-27 | Kristiansand . (6) |
| 27/09/2026 | Drammen HK (11) | 26-34 | OIF Arendal E. (8) |
| 20/09/2026 | OIF Arendal E. (8) | 33-35 | Bergen Handba. (10) |
| 06/09/2026 | Follo Ski HB (7) | 29-33 | OIF Arendal E. (8) |
| 30/08/2026 | OIF Arendal E. (8) | 22-23 | Fjellhammer I. (5) |
| 31/10/2026 | Bergen Handba. (10) | 27-28 | Naerbo IL (4) |
| 24/10/2026 | Naerbo IL (4) | 27-29 | HC Dukla Prah. |
| 17/10/2026 | HC Dukla Prah. | 33-28 | Naerbo IL (4) |
| 13/10/2026 | Naerbo IL (4) | 39-28 | Viking TIF Be. (9) |
| 04/10/2026 | Follo Ski HB (7) | 25-23 | Naerbo IL (4) |
| 30/09/2026 | Naerbo IL (4) | 28-34 | Kolstad Handb. (3) |
| 27/09/2026 | Naerbo IL (4) | 31-28 | Fjellhammer I. (5) |
| 20/09/2026 | IL Runar Sand. (1) | 36-34 | Naerbo IL (4) |
| 31/10/2026 | OIF Arendal E. (8) | 30-26 | Sandnes HK (14) |
| 04/10/2026 | OIF Arendal E. (8) | 23-27 | Kristiansand . (6) |
| 20/09/2026 | OIF Arendal E. (8) | 33-35 | Bergen Handba. (10) |
| 30/08/2026 | OIF Arendal E. (8) | 22-23 | Fjellhammer I. (5) |
| 08/04/2026 | OIF Arendal E. (8) | 30-32 | Sandefjord TI. (12) |
| 31/10/2026 | Bergen Handba. (10) | 27-28 | Naerbo IL (4) |
| 17/10/2026 | HC Dukla Prah. | 33-28 | Naerbo IL (4) |
| 04/10/2026 | Follo Ski HB (7) | 25-23 | Naerbo IL (4) |
| 20/09/2026 | IL Runar Sand. (1) | 36-34 | Naerbo IL (4) |
| 13/09/2026 | IL Runar Sand. (1) | 31-23 | Naerbo IL (4) |
| 04/03/2026 - Noorse Postenligaen Heren - Regulier Seizoen - Maart 2026 | Naerbo IL (4) | 33 - 29 | OIF Arendal Elite (8) |
| 25/10/2025 - Noorse Postenligaen Heren - Regulier Seizoen - Oktober 2025 | OIF Arendal Elite (8) | 30 - 35 | Naerbo IL (4) |
| 02/03/2025 - Noorse Postenligaen Heren - Regulier Seizoen | Naerbo IL (4) | 30 - 30 | OIF Arendal Elite (8) |
| 02/11/2024 - Noorse Postenligaen Heren - Regulier Seizoen | OIF Arendal Elite (8) | 33 - 33 | Naerbo IL (4) |
| 17/04/2024 - Noorse Postenligaen Heren - Play Off - Kwartfinales | Naerbo IL (4) | 28 - 33 | OIF Arendal Elite (8) |
| 14/04/2024 - Noorse Postenligaen Heren - Play Off - Kwartfinales | OIF Arendal Elite (8) | 33 - 29 | Naerbo IL (4) |
| 03/03/2024 - Noorse Postenligaen Heren - Regulier Seizoen | Naerbo IL (4) | 23 - 25 | OIF Arendal Elite (8) |
| 28/10/2023 - Noorse Postenligaen Heren - Regulier Seizoen | OIF Arendal Elite (8) | 37 - 35 | Naerbo IL (4) |
Statistieken onderlinge duels tussen OIF Arendal Elite (8) en Naerbo IL (4) (Open een nieuw tabblad)
Sinds 2018/2019, 21 gespeelde wedstrijden : 13 zeges Doelpunten voor 6 nederlagen van OIF Arendal Elite (8) 2 gelijke spelen
Sandnes HK (14) - IL Runar Sandefjord (1)
Gedetailleerd ...
| Thuis | Algemeen | |
|---|---|---|
| Klassering | 13 | 14 |
| Wedstrijden | 5 | 9 |
| Gewonnen | 0 (0 %) | 0 (0 %) |
| Gelijkspel | 0 (0 %) | 0 (0 %) |
| Verloren | 5 (100 %) | 9 (100 %) |
| Doelpunten voor | 125 | 226 |
| Gemiddelde doelpunt | 25 | 25.11 |
| Doelpunten tegen | 159 | 284 |
| Gemiddelde doelpunt tegen | 31.8 | 31.56 |
| Serie voor de competitie | PPPPP | PPPPPPPP |
| Serie (*) | PGPPPPPP | PPPPPPPP |
Gemiddeld aantal opeenvolgende overwinningen in het kampioenschap : 0
Gemiddeld aantal opeenvolgende gelijke spelen in het kampioenschap : 0
Gemiddeld aantal opeenvolgende nederlagen in het kampioenschap : 9
| Uit | Algemeen | |
|---|---|---|
| Klassering | 6 | 1 |
| Wedstrijden | 4 | 11 |
| Gewonnen | 3 (75 %) | 9 (82 %) |
| Gelijkspel | 0 (0 %) | 0 (0 %) |
| Verloren | 1 (25 %) | 2 (18 %) |
| Doelpunten voor | 141 | 366 |
| Gemiddelde doelpunt | 35.25 | 33.27 |
| Doelpunten tegen | 129 | 317 |
| Gemiddelde doelpunt tegen | 32.25 | 28.82 |
| Serie voor de competitie | GGGP | GGGGGPGP |
| Serie (*) | PGPGGGPG | GGGPGGGP |
Gemiddeld aantal opeenvolgende overwinningen in het kampioenschap : 4.5
Gemiddeld aantal opeenvolgende gelijke spelen in het kampioenschap : 0
Gemiddeld aantal opeenvolgende nederlagen in het kampioenschap : 1
| 31/10/2026 | OIF Arendal E. (8) | 30-26 | Sandnes HK (14) |
| 25/10/2026 | Sandnes HK (14) | 26-35 | Bergen Handba. (10) |
| 14/10/2026 | IL Runar Sand. (1) | 28-24 | Sandnes HK (14) |
| 04/10/2026 | Sandnes HK (14) | 28-34 | Bergsøy IL (13) |
| 26/09/2026 | Kristiansand . (6) | 32-22 | Sandnes HK (14) |
| 20/09/2026 | Sandnes HK (14) | 22-30 | Drammen HK (11) |
| 13/09/2026 | Sandnes HK (14) | 27-33 | Elverum Handb. (2) |
| 06/09/2026 | Viking TIF Be. (9) | 35-29 | Sandnes HK (14) |
| 01/11/2026 | IL Runar Sand. (1) | 24-27 | Fjellhammer I. (5) |
| 25/10/2026 | IL Runar Sand. (1) | 36-29 | Nilufer BSK B. |
| 18/10/2026 | Nilufer BSK B. | 28-37 | IL Runar Sand. (1) |
| 14/10/2026 | IL Runar Sand. (1) | 28-24 | Sandnes HK (14) |
| 02/10/2026 | Elverum Handb. (2) | 40-35 | IL Runar Sand. (1) |
| 27/09/2026 | IL Runar Sand. (1) | 45-26 | Viking TIF Be. (9) |
| 20/09/2026 | IL Runar Sand. (1) | 36-34 | Naerbo IL (4) |
| 19/09/2026 | Follo Ski HB (7) | 22-33 | IL Runar Sand. (1) |
| 25/10/2026 | Sandnes HK (14) | 26-35 | Bergen Handba. (10) |
| 04/10/2026 | Sandnes HK (14) | 28-34 | Bergsøy IL (13) |
| 20/09/2026 | Sandnes HK (14) | 22-30 | Drammen HK (11) |
| 13/09/2026 | Sandnes HK (14) | 27-33 | Elverum Handb. (2) |
| 30/08/2026 | Sandnes HK (14) | 22-27 | Follo Ski HB (7) |
| 18/10/2026 | Nilufer BSK B. | 28-37 | IL Runar Sand. (1) |
| 02/10/2026 | Elverum Handb. (2) | 40-35 | IL Runar Sand. (1) |
| 19/09/2026 | Follo Ski HB (7) | 22-33 | IL Runar Sand. (1) |
| 13/09/2026 | Bergsøy IL (13) | 36-39 | IL Runar Sand. (1) |
| 02/09/2026 | Kolstad Handb. (3) | 31-34 | IL Runar Sand. (1) |
| 14/10/2026 - Noorse Postenligaen Heren - Regulier Seizoen - Oktober 2026 | IL Runar Sandefjord (1) | 28 - 24 | Sandnes HK (14) |
| 11/04/2026 - Noorse Postenligaen Heren - Regulier Seizoen - April 2026 | Sandnes HK (14) | 22 - 28 | IL Runar Sandefjord (1) |
| 30/11/2025 - Noorse Postenligaen Heren - Regulier Seizoen - November 2025 | IL Runar Sandefjord (1) | 35 - 29 | Sandnes HK (14) |
| 26/03/2025 - Noorse Postenligaen Heren - Regulier Seizoen | IL Runar Sandefjord (1) | 35 - 26 | Sandnes HK (14) |
| 27/11/2024 - Noorse Postenligaen Heren - Regulier Seizoen | Sandnes HK (14) | 29 - 30 | IL Runar Sandefjord (1) |
| 03/03/2024 - Noorse Postenligaen Heren - Regulier Seizoen | Sandnes HK (14) | 27 - 28 | IL Runar Sandefjord (1) |
| 29/10/2023 - Noorse Postenligaen Heren - Regulier Seizoen | IL Runar Sandefjord (1) | 38 - 25 | Sandnes HK (14) |
| 07/12/2022 - Noorse Postenligaen Heren - Regulier Seizoen - December 2022 | IL Runar Sandefjord (1) | 39 - 27 | Sandnes HK (14) |
Statistieken onderlinge duels tussen Sandnes HK (14) en IL Runar Sandefjord (1) (Open een nieuw tabblad)
Sinds 2022/2023, 9 gespeelde wedstrijden : 0 zege Doelpunten voor 9 nederlagen van Sandnes HK (14)
Drammen HK (11) - Kolstad Handball (3)
Gedetailleerd ...
| Thuis | Algemeen | |
|---|---|---|
| Klassering | 12 | 11 |
| Wedstrijden | 3 | 7 |
| Gewonnen | 0 (0 %) | 2 (29 %) |
| Gelijkspel | 0 (0 %) | 0 (0 %) |
| Verloren | 3 (100 %) | 5 (71 %) |
| Doelpunten voor | 72 | 184 |
| Gemiddelde doelpunt | 24 | 26.29 |
| Doelpunten tegen | 93 | 204 |
| Gemiddelde doelpunt tegen | 31 | 29.14 |
| Serie voor de competitie | PPP | GPGPPPP |
| Serie (*) | GPGGGPPP | PGPGPPPP |
Gemiddeld aantal opeenvolgende overwinningen in het kampioenschap : 1
Gemiddeld aantal opeenvolgende gelijke spelen in het kampioenschap : 0
Gemiddeld aantal opeenvolgende nederlagen in het kampioenschap : 2.5
| Uit | Algemeen | |
|---|---|---|
| Klassering | 1 | 3 |
| Wedstrijden | 5 | 8 |
| Gewonnen | 5 (100 %) | 5 (63 %) |
| Gelijkspel | 0 (0 %) | 1 (13 %) |
| Verloren | 0 (0 %) | 2 (24 %) |
| Doelpunten voor | 162 | 248 |
| Gemiddelde doelpunt | 32.4 | 31 |
| Doelpunten tegen | 122 | 223 |
| Gemiddelde doelpunt tegen | 24.4 | 27.88 |
| Serie voor de competitie | GGGGG | GPGGNGGP |
| Serie (*) | GPGGGGPP | NGGPPPPP |
Gemiddeld aantal opeenvolgende overwinningen in het kampioenschap : 1.67
Gemiddeld aantal opeenvolgende gelijke spelen in het kampioenschap : 1
Gemiddeld aantal opeenvolgende nederlagen in het kampioenschap : 1
| 24/10/2026 | Viking TIF Be. (9) | 33-26 | Drammen HK (11) |
| 14/10/2026 | Kristiansand . (6) | 30-27 | Drammen HK (11) |
| 04/10/2026 | Drammen HK (11) | 19-31 | Bergen Handba. (10) |
| 27/09/2026 | Drammen HK (11) | 26-34 | OIF Arendal E. (8) |
| 20/09/2026 | Sandnes HK (14) | 22-30 | Drammen HK (11) |
| 13/09/2026 | Drammen HK (11) | 27-28 | Follo Ski HB (7) |
| 06/09/2026 | Fjellhammer I. (5) | 26-29 | Drammen HK (11) |
| 22/04/2026 | IL Runar Sand. (1) | 39-35 | Drammen HK (11) |
| 28/10/2026 | Industria Kie. | 40-35 | Kolstad Handb. (3) |
| 22/10/2026 | Kolstad Handb. (3) | 32-35 | SC Magdeburg |
| 17/10/2026 | Kolstad Handb. (3) | 25-37 | Elverum Handb. (2) |
| 14/10/2026 | Kolstad Handb. (3) | 28-36 | HC Kriens-Luz. |
| 07/10/2026 | HC Kriens-Luz. | 34-32 | Kolstad Handb. (3) |
| 04/10/2026 | Viking TIF Be. (9) | 24-37 | Kolstad Handb. (3) |
| 30/09/2026 | Naerbo IL (4) | 28-34 | Kolstad Handb. (3) |
| 26/09/2026 | Kolstad Handb. (3) | 30-30 | Follo Ski HB (7) |
| 04/10/2026 | Drammen HK (11) | 19-31 | Bergen Handba. (10) |
| 27/09/2026 | Drammen HK (11) | 26-34 | OIF Arendal E. (8) |
| 13/09/2026 | Drammen HK (11) | 27-28 | Follo Ski HB (7) |
| 19/04/2026 | Drammen HK (11) | 34-28 | IL Runar Sand. (1) |
| 08/04/2026 | Drammen HK (11) | 28-24 | Bækkelagets . |
| 28/10/2026 | Industria Kie. | 40-35 | Kolstad Handb. (3) |
| 07/10/2026 | HC Kriens-Luz. | 34-32 | Kolstad Handb. (3) |
| 04/10/2026 | Viking TIF Be. (9) | 24-37 | Kolstad Handb. (3) |
| 30/09/2026 | Naerbo IL (4) | 28-34 | Kolstad Handb. (3) |
| 20/09/2026 | Fjellhammer I. (5) | 24-25 | Kolstad Handb. (3) |
| 29/03/2026 - Noorse Postenligaen Heren - Regulier Seizoen - Maart 2026 | Kolstad Handball (3) | 32 - 37 | Drammen HK (11) |
| 26/10/2025 - Noorse Postenligaen Heren - Regulier Seizoen - Oktober 2025 | Drammen HK (11) | 26 - 29 | Kolstad Handball (3) |
| 02/03/2025 - Noorse Postenligaen Heren - Regulier Seizoen | Drammen HK (11) | 29 - 36 | Kolstad Handball (3) |
| 02/11/2024 - Noorse Postenligaen Heren - Regulier Seizoen | Kolstad Handball (3) | 31 - 26 | Drammen HK (11) |
| 29/04/2024 - Noorse Postenligaen Heren - Play Off - Halve Finale | Drammen HK (11) | 23 - 28 | Kolstad Handball (3) |
| 24/04/2024 - Noorse Postenligaen Heren - Play Off - Halve Finale | Kolstad Handball (3) | 32 - 25 | Drammen HK (11) |
| 03/03/2024 - Noorse Postenligaen Heren - Regulier Seizoen | Drammen HK (11) | 25 - 30 | Kolstad Handball (3) |
| 29/10/2023 - Noorse Postenligaen Heren - Regulier Seizoen | Kolstad Handball (3) | 38 - 25 | Drammen HK (11) |
Statistieken onderlinge duels tussen Drammen HK (11) en Kolstad Handball (3) (Open een nieuw tabblad)
Sinds 2015/2016, 27 gespeelde wedstrijden : 5 zeges Doelpunten voor 21 nederlagen van Drammen HK (11) en 1 gelijk spel
(*) Serie inclusief alle wedstrijden van alle competities