De site voor alle sporten
De site voor alle sporten
Keuze van een seizoen :
Deze klassering is berekend op basis van de laatste 5 dagen van het kampioenschap. Verander het aantal dagen voor de indeling:
Klassering over de laatste 5 wedstrijden| Ploeg | Pun | GW | W | G | V | DV | DT | DS | Gem Pun | Gem DV | Gem DT | Gem DS | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | Fredrikstad BK | 9 | 5 | 4 | 1 | 0 | 154 | 134 | +20 | 1.8 | 30.8 | 26.8 | 4 |
| 2 | Fjellhammer IL | 8 | 5 | 3 | 2 | 0 | 159 | 145 | +14 | 1.6 | 31.8 | 29 | 2.8 |
| 3 | Larvik HK | 8 | 5 | 4 | 0 | 1 | 168 | 156 | +12 | 1.6 | 33.6 | 31.2 | 2.4 |
| 4 | Sola HK | 7 | 5 | 3 | 1 | 1 | 160 | 138 | +22 | 1.4 | 32 | 27.6 | 4.4 |
| 5 | Storhamar Handball Elite | 6 | 5 | 3 | 0 | 2 | 140 | 123 | +17 | 1.2 | 28 | 24.6 | 3.4 |
| 6 | Molde Elite HK | 6 | 5 | 3 | 0 | 2 | 136 | 125 | +11 | 1.2 | 27.2 | 25 | 2.2 |
| 7 | Fana IL Nesttun | 5 | 5 | 2 | 1 | 2 | 144 | 136 | +8 | 1 | 28.8 | 27.2 | 1.6 |
| 8 | Byasen IL Trondheim | 4 | 5 | 1 | 2 | 2 | 137 | 135 | +2 | 0.8 | 27.4 | 27 | 0.4 |
| 9 | Tertnes Bergen | 4 | 5 | 2 | 0 | 3 | 148 | 147 | +1 | 0.8 | 29.6 | 29.4 | 0.2 |
| 10 | Follo HK Damer | 4 | 5 | 2 | 0 | 3 | 150 | 155 | -5 | 0.8 | 30 | 31 | -1 |
| 11 | Gjerpen IF Skien | 4 | 5 | 2 | 0 | 3 | 131 | 145 | -14 | 0.8 | 26.2 | 29 | -2.8 |
| 12 | Oppsal Oslo | 0 | 5 | 0 | 0 | 5 | 132 | 163 | -31 | 0 | 26.4 | 32.6 | -6.2 |
| 13 | Utleira F | 0 | 4 | 0 | 0 | 4 | 82 | 114 | -32 | 0 | 20.5 | 28.5 | -8 |
| 14 | Flint Tonsberg Han | 0 | 5 | 0 | 0 | 5 | 119 | 160 | -41 | 0 | 23.8 | 32 | -8.2 |
Utleira F (13) - Fredrikstad BK (3)
Gedetailleerd ...
| Thuis | Algemeen | |
|---|---|---|
| Klassering | 13 | 13 |
| Wedstrijden | 2 | 4 |
| Gewonnen | 0 (0 %) | 0 (0 %) |
| Gelijkspel | 0 (0 %) | 0 (0 %) |
| Verloren | 2 (100 %) | 4 (100 %) |
| Doelpunten voor | 44 | 82 |
| Gemiddelde doelpunt | 22 | 20.5 |
| Doelpunten tegen | 62 | 114 |
| Gemiddelde doelpunt tegen | 31 | 28.5 |
| Serie voor de competitie | PP | PPPP |
| Serie (*) | PP | PPPP |
Gemiddeld aantal opeenvolgende overwinningen in het kampioenschap : 0
Gemiddeld aantal opeenvolgende gelijke spelen in het kampioenschap : 0
Gemiddeld aantal opeenvolgende nederlagen in het kampioenschap : 4
| Uit | Algemeen | |
|---|---|---|
| Klassering | 3 | 3 |
| Wedstrijden | 4 | 8 |
| Gewonnen | 2 (50 %) | 5 (63 %) |
| Gelijkspel | 1 (25 %) | 2 (25 %) |
| Verloren | 1 (25 %) | 1 (12 %) |
| Doelpunten voor | 114 | 241 |
| Gemiddelde doelpunt | 28.5 | 30.13 |
| Doelpunten tegen | 121 | 224 |
| Gemiddelde doelpunt tegen | 30.25 | 28 |
| Serie voor de competitie | PNGG | PGNGGGGN |
| Serie (*) | PPGPPNGG | PGNGGGGN |
Gemiddeld aantal opeenvolgende overwinningen in het kampioenschap : 2.5
Gemiddeld aantal opeenvolgende gelijke spelen in het kampioenschap : 1
Gemiddeld aantal opeenvolgende nederlagen in het kampioenschap : 1
| 20/09/2026 | Utleira F (13) | 24-36 | Tertnes Berge. (5) | This Result is Not Take Into Account For The Classification |
| 10/09/2026 | Larvik HK (2) | 25-21 | Utleira F (13) | |
| 02/09/2026 | Utleira F (13) | 20-26 | Storhamar Han. (1) | This Result is Not Take Into Account For The Classification |
| 30/08/2026 | Byasen IL Tro. (8) | 27-17 | Utleira F (13) |
| 07/11/2026 | Fredrikstad B. (3) | 25-25 | Byasen IL Tro. (8) |
| 15/10/2026 | Fredrikstad B. (3) | 31-24 | Follo HK Dame. (9) |
| 11/10/2026 | Fana IL Nestt. (11) | 29-30 | Fredrikstad B. (3) |
| 03/10/2026 | Fredrikstad B. (3) | 33-26 | Oppsal Oslo (12) |
| 30/09/2026 | Gjerpen IF Sk. (10) | 30-35 | Fredrikstad B. (3) |
| 20/09/2026 | Fjellhammer I. (7) | 29-29 | Fredrikstad B. (3) |
| 10/09/2026 | Fredrikstad B. (3) | 38-28 | Flint Tonsber. (14) |
| 30/08/2026 | Sola HK (4) | 33-20 | Fredrikstad B. (3) |
| 20/09/2026 | Utleira F (13) | 24-36 | Tertnes Berge. (5) | This Result is Not Take Into Account For The Classification |
| 02/09/2026 | Utleira F (13) | 20-26 | Storhamar Han. (1) | This Result is Not Take Into Account For The Classification |
| 11/10/2026 | Fana IL Nestt. (11) | 29-30 | Fredrikstad B. (3) |
| 30/09/2026 | Gjerpen IF Sk. (10) | 30-35 | Fredrikstad B. (3) |
| 20/09/2026 | Fjellhammer I. (7) | 29-29 | Fredrikstad B. (3) |
| 30/08/2026 | Sola HK (4) | 33-20 | Fredrikstad B. (3) |
| 29/04/2026 | Storhamar Han. (1) | 31-24 | Fredrikstad B. (3) |
Fjellhammer IL (7) - Utleira F (13)
Gedetailleerd ...
| Thuis | Algemeen | |
|---|---|---|
| Klassering | 11 | 7 |
| Wedstrijden | 3 | 8 |
| Gewonnen | 0 (0 %) | 4 (50 %) |
| Gelijkspel | 2 (67 %) | 2 (25 %) |
| Verloren | 1 (33 %) | 2 (25 %) |
| Doelpunten voor | 83 | 237 |
| Gemiddelde doelpunt | 27.67 | 29.63 |
| Doelpunten tegen | 92 | 226 |
| Gemiddelde doelpunt tegen | 30.67 | 28.25 |
| Serie voor de competitie | PNN | PPGNGGNG |
| Serie (*) | PPPPGPNN | PPGNGGNG |
Gemiddeld aantal opeenvolgende overwinningen in het kampioenschap : 1.33
Gemiddeld aantal opeenvolgende gelijke spelen in het kampioenschap : 1
Gemiddeld aantal opeenvolgende nederlagen in het kampioenschap : 2
| Uit | Algemeen | |
|---|---|---|
| Klassering | 12 | 13 |
| Wedstrijden | 2 | 4 |
| Gewonnen | 0 (0 %) | 0 (0 %) |
| Gelijkspel | 0 (0 %) | 0 (0 %) |
| Verloren | 2 (100 %) | 4 (100 %) |
| Doelpunten voor | 38 | 82 |
| Gemiddelde doelpunt | 19 | 20.5 |
| Doelpunten tegen | 52 | 114 |
| Gemiddelde doelpunt tegen | 26 | 28.5 |
| Serie voor de competitie | PP | PPPP |
| Serie (*) | PP | PPPP |
Gemiddeld aantal opeenvolgende overwinningen in het kampioenschap : 0
Gemiddeld aantal opeenvolgende gelijke spelen in het kampioenschap : 0
Gemiddeld aantal opeenvolgende nederlagen in het kampioenschap : 4
| 01/11/2026 | Follo HK Dame. (9) | 28-29 | Fjellhammer I. (7) |
| 18/10/2026 | Fjellhammer I. (7) | 34-34 | Fana IL Nestt. (11) |
| 11/10/2026 | Oppsal Oslo (12) | 26-36 | Fjellhammer I. (7) |
| 04/10/2026 | Gjerpen IF Sk. (10) | 28-31 | Fjellhammer I. (7) |
| 20/09/2026 | Fjellhammer I. (7) | 29-29 | Fredrikstad B. (3) |
| 13/09/2026 | Flint Tonsber. (14) | 26-35 | Fjellhammer I. (7) |
| 02/09/2026 | Fjellhammer I. (7) | 20-29 | Sola HK (4) |
| 30/08/2026 | Molde Elite H. (6) | 26-23 | Fjellhammer I. (7) |
| 20/09/2026 | Utleira F (13) | 24-36 | Tertnes Berge. (5) | This Result is Not Take Into Account For The Classification |
| 10/09/2026 | Larvik HK (2) | 25-21 | Utleira F (13) | |
| 02/09/2026 | Utleira F (13) | 20-26 | Storhamar Han. (1) | This Result is Not Take Into Account For The Classification |
| 30/08/2026 | Byasen IL Tro. (8) | 27-17 | Utleira F (13) |
| 18/10/2026 | Fjellhammer I. (7) | 34-34 | Fana IL Nestt. (11) |
| 20/09/2026 | Fjellhammer I. (7) | 29-29 | Fredrikstad B. (3) |
| 02/09/2026 | Fjellhammer I. (7) | 20-29 | Sola HK (4) |
| 03/05/2026 | Fjellhammer I. (7) | 34-32 | Aker TH |
| 16/04/2026 | Fjellhammer I. (7) | 17-35 | Fredrikstad B. (3) |
| 10/09/2026 | Larvik HK (2) | 25-21 | Utleira F (13) |
| 30/08/2026 | Byasen IL Tro. (8) | 27-17 | Utleira F (13) |
Follo HK Damer (9) - Fana IL Nesttun (11)
Gedetailleerd ...
| Thuis | Algemeen | |
|---|---|---|
| Klassering | 9 | 9 |
| Wedstrijden | 4 | 9 |
| Gewonnen | 2 (50 %) | 3 (33 %) |
| Gelijkspel | 0 (0 %) | 0 (0 %) |
| Verloren | 2 (50 %) | 6 (67 %) |
| Doelpunten voor | 115 | 257 |
| Gemiddelde doelpunt | 28.75 | 28.56 |
| Doelpunten tegen | 126 | 291 |
| Gemiddelde doelpunt tegen | 31.5 | 32.33 |
| Serie voor de competitie | PGGP | PPGPGPPG |
| Serie (*) | PPPGPGGP | PPGPGPPG |
Gemiddeld aantal opeenvolgende overwinningen in het kampioenschap : 1
Gemiddeld aantal opeenvolgende gelijke spelen in het kampioenschap : 0
Gemiddeld aantal opeenvolgende nederlagen in het kampioenschap : 2
| Uit | Algemeen | |
|---|---|---|
| Klassering | 7 | 11 |
| Wedstrijden | 5 | 8 |
| Gewonnen | 1 (20 %) | 2 (25 %) |
| Gelijkspel | 1 (20 %) | 1 (13 %) |
| Verloren | 3 (60 %) | 5 (62 %) |
| Doelpunten voor | 126 | 214 |
| Gemiddelde doelpunt | 25.2 | 26.75 |
| Doelpunten tegen | 143 | 229 |
| Gemiddelde doelpunt tegen | 28.6 | 28.63 |
| Serie voor de competitie | PPGNP | PPPGPNGP |
| Serie (*) | PNGPPGNP | PPPGPNGP |
Gemiddeld aantal opeenvolgende overwinningen in het kampioenschap : 1
Gemiddeld aantal opeenvolgende gelijke spelen in het kampioenschap : 1
Gemiddeld aantal opeenvolgende nederlagen in het kampioenschap : 1.67
| 08/11/2026 | Oppsal Oslo (12) | 28-33 | Follo HK Dame. (9) |
| 01/11/2026 | Follo HK Dame. (9) | 28-29 | Fjellhammer I. (7) |
| 15/10/2026 | Fredrikstad B. (3) | 31-24 | Follo HK Dame. (9) |
| 11/10/2026 | Follo HK Dame. (9) | 31-28 | Flint Tonsber. (14) |
| 30/09/2026 | Sola HK (4) | 39-34 | Follo HK Dame. (9) |
| 20/09/2026 | Follo HK Dame. (9) | 32-29 | Molde Elite H. (6) |
| 10/09/2026 | Tertnes Berge. (5) | 39-30 | Follo HK Dame. (9) |
| 02/09/2026 | Follo HK Dame. (9) | 24-40 | Larvik HK (2) |
| 08/11/2026 | Gjerpen IF Sk. (10) | 24-21 | Fana IL Nestt. (11) |
| 01/11/2026 | Fana IL Nestt. (11) | 32-25 | Oppsal Oslo (12) |
| 18/10/2026 | Fjellhammer I. (7) | 34-34 | Fana IL Nestt. (11) |
| 11/10/2026 | Fana IL Nestt. (11) | 29-30 | Fredrikstad B. (3) |
| 04/10/2026 | Flint Tonsber. (14) | 23-28 | Fana IL Nestt. (11) |
| 12/09/2026 | Molde Elite H. (6) | 31-20 | Fana IL Nestt. (11) |
| 06/09/2026 | Fana IL Nestt. (11) | 27-31 | Tertnes Berge. (5) |
| 30/08/2026 | Larvik HK (2) | 31-23 | Fana IL Nestt. (11) |
| 01/11/2026 | Follo HK Dame. (9) | 28-29 | Fjellhammer I. (7) |
| 11/10/2026 | Follo HK Dame. (9) | 31-28 | Flint Tonsber. (14) |
| 20/09/2026 | Follo HK Dame. (9) | 32-29 | Molde Elite H. (6) |
| 02/09/2026 | Follo HK Dame. (9) | 24-40 | Larvik HK (2) |
| 22/04/2026 | Follo HK Dame. (9) | 28-25 | Oppsal Oslo (12) |
| 08/11/2026 | Gjerpen IF Sk. (10) | 24-21 | Fana IL Nestt. (11) |
| 18/10/2026 | Fjellhammer I. (7) | 34-34 | Fana IL Nestt. (11) |
| 04/10/2026 | Flint Tonsber. (14) | 23-28 | Fana IL Nestt. (11) |
| 12/09/2026 | Molde Elite H. (6) | 31-20 | Fana IL Nestt. (11) |
| 30/08/2026 | Larvik HK (2) | 31-23 | Fana IL Nestt. (11) |
| 25/01/2026 - Noorse Postenligaen Dames - Regulier Seizoen - Januari 2026 | Follo HK Damer (9) | 30 - 32 | Fana IL Nesttun (11) |
| 31/08/2025 - Noorse Postenligaen Dames - Regulier Seizoen - Speeldag 9 | Fana IL Nesttun (11) | 31 - 33 | Follo HK Damer (9) |
| 26/01/2025 - Noorse Postenligaen Dames - Regulier Seizoen | Fana IL Nesttun (11) | 30 - 19 | Follo HK Damer (9) |
| 17/11/2024 - Noorse Postenligaen Dames - Regulier Seizoen | Follo HK Damer (9) | 28 - 33 | Fana IL Nesttun (11) |
| 13/03/2024 - Noorse Postenligaen Dames - Regulier Seizoen | Follo HK Damer (9) | 32 - 31 | Fana IL Nesttun (11) |
| 29/10/2023 - Noorse Postenligaen Dames - Regulier Seizoen | Fana IL Nesttun (11) | 25 - 26 | Follo HK Damer (9) |
| 16/01/2022 - Noorse Postenligaen Dames - Regulier Seizoen - Januari 2022 | Fana IL Nesttun (11) | 27 - 20 | Follo HK Damer (9) |
| 01/09/2021 - Noorse Postenligaen Dames - Regulier Seizoen - September 2021 | Follo HK Damer (9) | 36 - 48 | Fana IL Nesttun (11) |
Statistieken onderlinge duels tussen Follo HK Damer (9) en Fana IL Nesttun (11) (Open een nieuw tabblad)
Sinds 2019/2020, 10 gespeelde wedstrijden : 3 zeges Doelpunten voor 7 nederlagen van Follo HK Damer (9)
Storhamar Handball Elite (1) - Fredrikstad BK (3)
Gedetailleerd ...
| Thuis | Algemeen | |
|---|---|---|
| Klassering | 1 | 1 |
| Wedstrijden | 5 | 9 |
| Gewonnen | 5 (100 %) | 7 (78 %) |
| Gelijkspel | 0 (0 %) | 0 (0 %) |
| Verloren | 0 (0 %) | 2 (22 %) |
| Doelpunten voor | 152 | 257 |
| Gemiddelde doelpunt | 30.4 | 28.56 |
| Doelpunten tegen | 110 | 203 |
| Gemiddelde doelpunt tegen | 22 | 22.56 |
| Serie voor de competitie | GGGGG | GGGPGPGG |
| Serie (*) | GGPGPGGG | GGGPPGGG |
Gemiddeld aantal opeenvolgende overwinningen in het kampioenschap : 2.33
Gemiddeld aantal opeenvolgende gelijke spelen in het kampioenschap : 0
Gemiddeld aantal opeenvolgende nederlagen in het kampioenschap : 1
| Uit | Algemeen | |
|---|---|---|
| Klassering | 3 | 3 |
| Wedstrijden | 4 | 8 |
| Gewonnen | 2 (50 %) | 5 (63 %) |
| Gelijkspel | 1 (25 %) | 2 (25 %) |
| Verloren | 1 (25 %) | 1 (12 %) |
| Doelpunten voor | 114 | 241 |
| Gemiddelde doelpunt | 28.5 | 30.13 |
| Doelpunten tegen | 121 | 224 |
| Gemiddelde doelpunt tegen | 30.25 | 28 |
| Serie voor de competitie | PNGG | PGNGGGGN |
| Serie (*) | PPGPPNGG | PGNGGGGN |
Gemiddeld aantal opeenvolgende overwinningen in het kampioenschap : 2.5
Gemiddeld aantal opeenvolgende gelijke spelen in het kampioenschap : 1
Gemiddeld aantal opeenvolgende nederlagen in het kampioenschap : 1
| 07/11/2026 | Nykobing Fals. | 25-31 | Storhamar Han. (1) |
| 04/11/2026 | Flint Tonsber. (14) | 25-36 | Storhamar Han. (1) |
| 31/10/2026 | Storhamar Han. (1) | 26-23 | Sola HK (4) |
| 17/10/2026 | CS Gloria 201. | 33-26 | Storhamar Han. (1) |
| 14/10/2026 | Molde Elite H. (6) | 21-18 | Storhamar Han. (1) |
| 11/10/2026 | Storhamar Han. (1) | 33-25 | HC Podravka K. |
| 07/10/2026 | Storhamar Han. (1) | 35-27 | Tertnes Berge. (5) |
| 04/10/2026 | Odense Handbo. | 23-26 | Storhamar Han. (1) |
| 07/11/2026 | Fredrikstad B. (3) | 25-25 | Byasen IL Tro. (8) |
| 15/10/2026 | Fredrikstad B. (3) | 31-24 | Follo HK Dame. (9) |
| 11/10/2026 | Fana IL Nestt. (11) | 29-30 | Fredrikstad B. (3) |
| 03/10/2026 | Fredrikstad B. (3) | 33-26 | Oppsal Oslo (12) |
| 30/09/2026 | Gjerpen IF Sk. (10) | 30-35 | Fredrikstad B. (3) |
| 20/09/2026 | Fjellhammer I. (7) | 29-29 | Fredrikstad B. (3) |
| 10/09/2026 | Fredrikstad B. (3) | 38-28 | Flint Tonsber. (14) |
| 30/08/2026 | Sola HK (4) | 33-20 | Fredrikstad B. (3) |
| 31/10/2026 | Storhamar Han. (1) | 26-23 | Sola HK (4) |
| 11/10/2026 | Storhamar Han. (1) | 33-25 | HC Podravka K. |
| 07/10/2026 | Storhamar Han. (1) | 35-27 | Tertnes Berge. (5) |
| 20/09/2026 | Storhamar Han. (1) | 20-30 | Györ Audi ET. |
| 08/09/2026 | Storhamar Han. (1) | 28-21 | Byasen IL Tro. (8) |
| 11/10/2026 | Fana IL Nestt. (11) | 29-30 | Fredrikstad B. (3) |
| 30/09/2026 | Gjerpen IF Sk. (10) | 30-35 | Fredrikstad B. (3) |
| 20/09/2026 | Fjellhammer I. (7) | 29-29 | Fredrikstad B. (3) |
| 30/08/2026 | Sola HK (4) | 33-20 | Fredrikstad B. (3) |
| 29/04/2026 | Storhamar Han. (1) | 31-24 | Fredrikstad B. (3) |
| 04/05/2026 - Noorse Postenligaen Dames - Play Off - Kwartfinales | Fredrikstad BK (3) | 28 - 30 | Storhamar Handball Elite (1) |
| 29/04/2026 - Noorse Postenligaen Dames - Play Off - Kwartfinales | Storhamar Handball Elite (1) | 31 - 24 | Fredrikstad BK (3) |
| 01/03/2026 - Noorse Postenligaen Dames - Regulier Seizoen - Maart 2026 | Storhamar Handball Elite (1) | 33 - 26 | Fredrikstad BK (3) |
| 29/10/2025 - Noorse Postenligaen Dames - Regulier Seizoen - Oktober 2025 | Fredrikstad BK (3) | 19 - 34 | Storhamar Handball Elite (1) |
| 29/01/2025 - Noorse Postenligaen Dames - Regulier Seizoen | Storhamar Handball Elite (1) | 35 - 26 | Fredrikstad BK (3) |
| 02/01/2025 - Noorse Postenligaen Dames - Regulier Seizoen | Fredrikstad BK (3) | 22 - 42 | Storhamar Handball Elite (1) |
| 27/01/2024 - Noorse Postenligaen Dames - Regulier Seizoen | Storhamar Handball Elite (1) | 41 - 24 | Fredrikstad BK (3) |
| 10/09/2023 - Noorse Postenligaen Dames - Regulier Seizoen | Fredrikstad BK (3) | 23 - 39 | Storhamar Handball Elite (1) |
Statistieken onderlinge duels tussen Storhamar Handball Elite (1) en Fredrikstad BK (3) (Open een nieuw tabblad)
Sinds 2010/2011, 31 gespeelde wedstrijden : 30 zeges Doelpunten voor 1 nederlaag van Storhamar Handball Elite (1)
Tertnes Bergen (5) - Sola HK (4)
Gedetailleerd ...
| Thuis | Algemeen | |
|---|---|---|
| Klassering | 6 | 5 |
| Wedstrijden | 4 | 8 |
| Gewonnen | 3 (75 %) | 5 (63 %) |
| Gelijkspel | 0 (0 %) | 0 (0 %) |
| Verloren | 1 (25 %) | 3 (37 %) |
| Doelpunten voor | 140 | 254 |
| Gemiddelde doelpunt | 35 | 31.75 |
| Doelpunten tegen | 112 | 228 |
| Gemiddelde doelpunt tegen | 28 | 28.5 |
| Serie voor de competitie | GGPG | GGGGPPGP |
| Serie (*) | PGPGGGPG | GGPGPGPG |
Gemiddeld aantal opeenvolgende overwinningen in het kampioenschap : 2.5
Gemiddeld aantal opeenvolgende gelijke spelen in het kampioenschap : 0
Gemiddeld aantal opeenvolgende nederlagen in het kampioenschap : 1.5
| Uit | Algemeen | |
|---|---|---|
| Klassering | 8 | 4 |
| Wedstrijden | 2 | 7 |
| Gewonnen | 1 (50 %) | 5 (71 %) |
| Gelijkspel | 0 (0 %) | 1 (14 %) |
| Verloren | 1 (50 %) | 1 (15 %) |
| Doelpunten voor | 52 | 222 |
| Gemiddelde doelpunt | 26 | 31.71 |
| Doelpunten tegen | 46 | 178 |
| Gemiddelde doelpunt tegen | 23 | 25.43 |
| Serie voor de competitie | GP | GGGGNPG |
| Serie (*) | GGGPPGPG | GPPNGPGG |
Gemiddeld aantal opeenvolgende overwinningen in het kampioenschap : 2.5
Gemiddeld aantal opeenvolgende gelijke spelen in het kampioenschap : 1
Gemiddeld aantal opeenvolgende nederlagen in het kampioenschap : 1
| 08/11/2026 | KGHM MKS Zagl. | 29-30 | Tertnes Berge. (5) | |
| 04/11/2026 | Molde Elite H. (6) | 30-20 | Tertnes Berge. (5) | |
| 01/11/2026 | Tertnes Berge. (5) | 31-20 | Gjerpen IF Sk. (10) | |
| 15/10/2026 | Tertnes Berge. (5) | 34-38 | Larvik HK (2) | |
| 11/10/2026 | Tertnes Berge. (5) | 33-28 | Skara HF | |
| 07/10/2026 | Storhamar Han. (1) | 35-27 | Tertnes Berge. (5) | |
| 04/10/2026 | Skara HF | 25-29 | Tertnes Berge. (5) | |
| 20/09/2026 | Utleira F (13) | 24-36 | Tertnes Berge. (5) | This Result is Not Take Into Account For The Classification |
| 07/11/2026 | RK Krim Ljubl. | 22-29 | Sola HK (4) |
| 04/11/2026 | Sola HK (4) | 38-29 | Larvik HK (2) |
| 31/10/2026 | Storhamar Han. (1) | 26-23 | Sola HK (4) |
| 18/10/2026 | CSM Bucuresti | 22-30 | Sola HK (4) |
| 14/10/2026 | Sola HK (4) | 25-25 | Byasen IL Tro. (8) |
| 11/10/2026 | Buducnost Pod. | 23-22 | Sola HK (4) |
| 04/10/2026 | Sola HK (4) | 27-32 | BV Borussia 0. |
| 30/09/2026 | Sola HK (4) | 39-34 | Follo HK Dame. (9) |
| 01/11/2026 | Tertnes Berge. (5) | 31-20 | Gjerpen IF Sk. (10) |
| 15/10/2026 | Tertnes Berge. (5) | 34-38 | Larvik HK (2) |
| 11/10/2026 | Tertnes Berge. (5) | 33-28 | Skara HF |
| 10/09/2026 | Tertnes Berge. (5) | 39-30 | Follo HK Dame. (9) |
| 30/08/2026 | Tertnes Berge. (5) | 36-24 | Oppsal Oslo (12) |
| 07/11/2026 | RK Krim Ljubl. | 22-29 | Sola HK (4) |
| 31/10/2026 | Storhamar Han. (1) | 26-23 | Sola HK (4) |
| 18/10/2026 | CSM Bucuresti | 22-30 | Sola HK (4) |
| 11/10/2026 | Buducnost Pod. | 23-22 | Sola HK (4) |
| 13/09/2026 | Team Esbjerg | 28-25 | Sola HK (4) |
| 22/03/2026 - Noorse Postenligaen Dames - Regulier Seizoen - Maart 2026 | Sola HK (4) | 30 - 26 | Tertnes Bergen (5) |
| 04/01/2026 - Noorse Postenligaen Dames - Regulier Seizoen - Januari 2026 | Tertnes Bergen (5) | 25 - 30 | Sola HK (4) |
| 15/05/2025 - Noorse Postenligaen Dames - Play Off - Halve Finale | Sola HK (4) | 27 - 35 | Tertnes Bergen (5) |
| 12/05/2025 - Noorse Postenligaen Dames - Play Off - Halve Finale | Tertnes Bergen (5) | 26 - 25 | Sola HK (4) |
| 09/05/2025 - Noorse Postenligaen Dames - Play Off - Halve Finale | Sola HK (4) | 33 - 32 | Tertnes Bergen (5) |
| 02/03/2025 - Noorse Postenligaen Dames - Regulier Seizoen | Sola HK (4) | 30 - 23 | Tertnes Bergen (5) |
| 15/09/2024 - Noorse Postenligaen Dames - Regulier Seizoen | Tertnes Bergen (5) | 20 - 30 | Sola HK (4) |
| 06/03/2024 - Noorse Postenligaen Dames - Regulier Seizoen | Sola HK (4) | 37 - 31 | Tertnes Bergen (5) |
Statistieken onderlinge duels tussen Tertnes Bergen (5) en Sola HK (4) (Open een nieuw tabblad)
Sinds 2010/2011, 29 gespeelde wedstrijden : 13 zeges Doelpunten voor 13 nederlagen van Tertnes Bergen (5) 3 gelijke spelen
Utleira F (13) - Oppsal Oslo (12)
Gedetailleerd ...
| Thuis | Algemeen | |
|---|---|---|
| Klassering | 13 | 13 |
| Wedstrijden | 2 | 4 |
| Gewonnen | 0 (0 %) | 0 (0 %) |
| Gelijkspel | 0 (0 %) | 0 (0 %) |
| Verloren | 2 (100 %) | 4 (100 %) |
| Doelpunten voor | 44 | 82 |
| Gemiddelde doelpunt | 22 | 20.5 |
| Doelpunten tegen | 62 | 114 |
| Gemiddelde doelpunt tegen | 31 | 28.5 |
| Serie voor de competitie | PP | PPPP |
| Serie (*) | PP | PPPP |
Gemiddeld aantal opeenvolgende overwinningen in het kampioenschap : 0
Gemiddeld aantal opeenvolgende gelijke spelen in het kampioenschap : 0
Gemiddeld aantal opeenvolgende nederlagen in het kampioenschap : 4
| Uit | Algemeen | |
|---|---|---|
| Klassering | 14 | 12 |
| Wedstrijden | 5 | 9 |
| Gewonnen | 0 (0 %) | 1 (11 %) |
| Gelijkspel | 0 (0 %) | 0 (0 %) |
| Verloren | 5 (100 %) | 8 (89 %) |
| Doelpunten voor | 126 | 236 |
| Gemiddelde doelpunt | 25.2 | 26.22 |
| Doelpunten tegen | 165 | 292 |
| Gemiddelde doelpunt tegen | 33 | 32.44 |
| Serie voor de competitie | PPPPP | PPGPPPPP |
| Serie (*) | PGPPPPPP | PPGPPPPP |
Gemiddeld aantal opeenvolgende overwinningen in het kampioenschap : 1
Gemiddeld aantal opeenvolgende gelijke spelen in het kampioenschap : 0
Gemiddeld aantal opeenvolgende nederlagen in het kampioenschap : 4
| 20/09/2026 | Utleira F (13) | 24-36 | Tertnes Berge. (5) | This Result is Not Take Into Account For The Classification |
| 10/09/2026 | Larvik HK (2) | 25-21 | Utleira F (13) | |
| 02/09/2026 | Utleira F (13) | 20-26 | Storhamar Han. (1) | This Result is Not Take Into Account For The Classification |
| 30/08/2026 | Byasen IL Tro. (8) | 27-17 | Utleira F (13) |
| 08/11/2026 | Oppsal Oslo (12) | 28-33 | Follo HK Dame. (9) |
| 01/11/2026 | Fana IL Nestt. (11) | 32-25 | Oppsal Oslo (12) |
| 14/10/2026 | Gjerpen IF Sk. (10) | 29-27 | Oppsal Oslo (12) |
| 11/10/2026 | Oppsal Oslo (12) | 26-36 | Fjellhammer I. (7) |
| 03/10/2026 | Fredrikstad B. (3) | 33-26 | Oppsal Oslo (12) |
| 20/09/2026 | Oppsal Oslo (12) | 33-25 | Flint Tonsber. (14) |
| 10/09/2026 | Sola HK (4) | 35-24 | Oppsal Oslo (12) |
| 05/09/2026 | Oppsal Oslo (12) | 23-33 | Molde Elite H. (6) |
| 20/09/2026 | Utleira F (13) | 24-36 | Tertnes Berge. (5) | This Result is Not Take Into Account For The Classification |
| 02/09/2026 | Utleira F (13) | 20-26 | Storhamar Han. (1) | This Result is Not Take Into Account For The Classification |
| 01/11/2026 | Fana IL Nestt. (11) | 32-25 | Oppsal Oslo (12) |
| 14/10/2026 | Gjerpen IF Sk. (10) | 29-27 | Oppsal Oslo (12) |
| 03/10/2026 | Fredrikstad B. (3) | 33-26 | Oppsal Oslo (12) |
| 10/09/2026 | Sola HK (4) | 35-24 | Oppsal Oslo (12) |
| 30/08/2026 | Tertnes Berge. (5) | 36-24 | Oppsal Oslo (12) |
Molde Elite HK (6) - Gjerpen IF Skien (10)
Gedetailleerd ...
| Thuis | Algemeen | |
|---|---|---|
| Klassering | 3 | 6 |
| Wedstrijden | 4 | 7 |
| Gewonnen | 4 (100 %) | 5 (71 %) |
| Gelijkspel | 0 (0 %) | 0 (0 %) |
| Verloren | 0 (0 %) | 2 (29 %) |
| Doelpunten voor | 108 | 195 |
| Gemiddelde doelpunt | 27 | 27.86 |
| Doelpunten tegen | 81 | 171 |
| Gemiddelde doelpunt tegen | 20.25 | 24.43 |
| Serie voor de competitie | GGGG | GGGPGPG |
| Serie (*) | GPGGGGGG | GPGGGPGG |
Gemiddeld aantal opeenvolgende overwinningen in het kampioenschap : 1.67
Gemiddeld aantal opeenvolgende gelijke spelen in het kampioenschap : 0
Gemiddeld aantal opeenvolgende nederlagen in het kampioenschap : 1
| Uit | Algemeen | |
|---|---|---|
| Klassering | 11 | 10 |
| Wedstrijden | 3 | 8 |
| Gewonnen | 1 (33 %) | 3 (38 %) |
| Gelijkspel | 0 (0 %) | 0 (0 %) |
| Verloren | 2 (67 %) | 5 (62 %) |
| Doelpunten voor | 68 | 195 |
| Gemiddelde doelpunt | 22.67 | 24.38 |
| Doelpunten tegen | 95 | 231 |
| Gemiddelde doelpunt tegen | 31.67 | 28.88 |
| Serie voor de competitie | PGP | PGPPPGPG |
| Serie (*) | PPGGPPGP | PGPPPGPG |
Gemiddeld aantal opeenvolgende overwinningen in het kampioenschap : 1
Gemiddeld aantal opeenvolgende gelijke spelen in het kampioenschap : 0
Gemiddeld aantal opeenvolgende nederlagen in het kampioenschap : 1.67
| 07/11/2026 | Molde Elite H. (6) | 30-29 | HC Dunarea Br. |
| 04/11/2026 | Molde Elite H. (6) | 30-20 | Tertnes Berge. (5) |
| 01/11/2026 | Larvik HK (2) | 35-25 | Molde Elite H. (6) |
| 14/10/2026 | Molde Elite H. (6) | 21-18 | Storhamar Han. (1) |
| 10/10/2026 | AC PAOK Thess. | 21-29 | Molde Elite H. (6) |
| 03/10/2026 | Molde Elite H. (6) | 27-24 | AC PAOK Thess. |
| 20/09/2026 | Follo HK Dame. (9) | 32-29 | Molde Elite H. (6) |
| 12/09/2026 | Molde Elite H. (6) | 31-20 | Fana IL Nestt. (11) |
| 08/11/2026 | Gjerpen IF Sk. (10) | 24-21 | Fana IL Nestt. (11) |
| 01/11/2026 | Tertnes Berge. (5) | 31-20 | Gjerpen IF Sk. (10) |
| 14/10/2026 | Gjerpen IF Sk. (10) | 29-27 | Oppsal Oslo (12) |
| 04/10/2026 | Gjerpen IF Sk. (10) | 28-31 | Fjellhammer I. (7) |
| 30/09/2026 | Gjerpen IF Sk. (10) | 30-35 | Fredrikstad B. (3) |
| 02/09/2026 | Gjerpen IF Sk. (10) | 16-22 | Byasen IL Tro. (8) |
| 30/08/2026 | Flint Tonsber. (14) | 29-30 | Gjerpen IF Sk. (10) |
| 26/08/2026 | Storhamar Han. (1) | 35-18 | Gjerpen IF Sk. (10) |
| 07/11/2026 | Molde Elite H. (6) | 30-29 | HC Dunarea Br. |
| 04/11/2026 | Molde Elite H. (6) | 30-20 | Tertnes Berge. (5) |
| 14/10/2026 | Molde Elite H. (6) | 21-18 | Storhamar Han. (1) |
| 03/10/2026 | Molde Elite H. (6) | 27-24 | AC PAOK Thess. |
| 12/09/2026 | Molde Elite H. (6) | 31-20 | Fana IL Nestt. (11) |
| 01/11/2026 | Tertnes Berge. (5) | 31-20 | Gjerpen IF Sk. (10) |
| 30/08/2026 | Flint Tonsber. (14) | 29-30 | Gjerpen IF Sk. (10) |
| 26/08/2026 | Storhamar Han. (1) | 35-18 | Gjerpen IF Sk. (10) |
| 29/04/2026 | Sola HK (4) | 32-21 | Gjerpen IF Sk. (10) |
| 16/04/2026 | Haslum HK | 27-31 | Gjerpen IF Sk. (10) |
| 31/01/2026 - Noorse Postenligaen Dames - Regulier Seizoen - Januari 2026 | Molde Elite HK (6) | 36 - 36 | Gjerpen IF Skien (10) |
| 10/09/2025 - Noorse Postenligaen Dames - Regulier Seizoen - September 2025 | Gjerpen IF Skien (10) | 24 - 28 | Molde Elite HK (6) |
| 05/02/2025 - Noorse Postenligaen Dames - Regulier Seizoen | Molde Elite HK (6) | 26 - 24 | Gjerpen IF Skien (10) |
| 17/11/2024 - Noorse Postenligaen Dames - Regulier Seizoen | Gjerpen IF Skien (10) | 23 - 41 | Molde Elite HK (6) |
| 06/03/2024 - Noorse Postenligaen Dames - Regulier Seizoen | Gjerpen IF Skien (10) | 22 - 26 | Molde Elite HK (6) |
| 21/10/2023 - Noorse Postenligaen Dames - Regulier Seizoen | Molde Elite HK (6) | 29 - 27 | Gjerpen IF Skien (10) |
| 11/08/2021 - Vriendschappelijke Wedstrijden Clubs Dames - 11 Augustus 2021 | Molde Elite HK (6) | 40 - 18 | Gjerpen IF Skien (10) |
| 09/02/2020 - Noorse Postenligaen Dames - Regulier Seizoen - Februari 2020 | Molde Elite HK (6) | 34 - 20 | Gjerpen IF Skien (10) |
Statistieken onderlinge duels tussen Molde Elite HK (6) en Gjerpen IF Skien (10) (Open een nieuw tabblad)
Sinds 2017/2018, 13 gespeelde wedstrijden : 10 zeges Doelpunten voor 2 nederlagen van Molde Elite HK (6) en 1 gelijk spel
Larvik HK (2) - Flint Tonsberg Han (14)
Gedetailleerd ...
| Thuis | Algemeen | |
|---|---|---|
| Klassering | 4 | 2 |
| Wedstrijden | 4 | 8 |
| Gewonnen | 4 (100 %) | 7 (88 %) |
| Gelijkspel | 0 (0 %) | 0 (0 %) |
| Verloren | 0 (0 %) | 1 (12 %) |
| Doelpunten voor | 118 | 264 |
| Gemiddelde doelpunt | 29.5 | 33 |
| Doelpunten tegen | 94 | 224 |
| Gemiddelde doelpunt tegen | 23.5 | 28 |
| Serie voor de competitie | GGGG | GGGGGGGP |
| Serie (*) | GPGGGGGG | GGPGGGPN |
Gemiddeld aantal opeenvolgende overwinningen in het kampioenschap : 7
Gemiddeld aantal opeenvolgende gelijke spelen in het kampioenschap : 0
Gemiddeld aantal opeenvolgende nederlagen in het kampioenschap : 1
| Uit | Algemeen | |
|---|---|---|
| Klassering | 13 | 14 |
| Wedstrijden | 4 | 8 |
| Gewonnen | 0 (0 %) | 0 (0 %) |
| Gelijkspel | 0 (0 %) | 0 (0 %) |
| Verloren | 4 (100 %) | 8 (100 %) |
| Doelpunten voor | 99 | 202 |
| Gemiddelde doelpunt | 24.75 | 25.25 |
| Doelpunten tegen | 134 | 263 |
| Gemiddelde doelpunt tegen | 33.5 | 32.88 |
| Serie voor de competitie | PPPP | PPPPPPPP |
| Serie (*) | PPPPPPPP | PPPPPPPP |
Gemiddeld aantal opeenvolgende overwinningen in het kampioenschap : 0
Gemiddeld aantal opeenvolgende gelijke spelen in het kampioenschap : 0
Gemiddeld aantal opeenvolgende nederlagen in het kampioenschap : 8
| 07/11/2026 | Saint-Amand H. | 25-25 | Larvik HK (2) |
| 04/11/2026 | Sola HK (4) | 38-29 | Larvik HK (2) |
| 01/11/2026 | Larvik HK (2) | 35-25 | Molde Elite H. (6) |
| 15/10/2026 | Tertnes Berge. (5) | 34-38 | Larvik HK (2) |
| 10/10/2026 | Larvik HK (2) | 34-32 | OGC Nice Côt. |
| 03/10/2026 | OGC Nice Côt. | 28-27 | Larvik HK (2) |
| 30/09/2026 | Larvik HK (2) | 27-25 | Storhamar Han. (1) |
| 20/09/2026 | Byasen IL Tro. (8) | 34-39 | Larvik HK (2) |
| 04/11/2026 | Flint Tonsber. (14) | 25-36 | Storhamar Han. (1) |
| 01/11/2026 | Byasen IL Tro. (8) | 32-18 | Flint Tonsber. (14) |
| 11/10/2026 | Follo HK Dame. (9) | 31-28 | Flint Tonsber. (14) |
| 04/10/2026 | Flint Tonsber. (14) | 23-28 | Fana IL Nestt. (11) |
| 20/09/2026 | Oppsal Oslo (12) | 33-25 | Flint Tonsber. (14) |
| 13/09/2026 | Flint Tonsber. (14) | 26-35 | Fjellhammer I. (7) |
| 10/09/2026 | Fredrikstad B. (3) | 38-28 | Flint Tonsber. (14) |
| 30/08/2026 | Flint Tonsber. (14) | 29-30 | Gjerpen IF Sk. (10) |
| 01/11/2026 | Larvik HK (2) | 35-25 | Molde Elite H. (6) |
| 10/10/2026 | Larvik HK (2) | 34-32 | OGC Nice Côt. |
| 30/09/2026 | Larvik HK (2) | 27-25 | Storhamar Han. (1) |
| 10/09/2026 | Larvik HK (2) | 25-21 | Utleira F (13) |
| 30/08/2026 | Larvik HK (2) | 31-23 | Fana IL Nestt. (11) |
| 01/11/2026 | Byasen IL Tro. (8) | 32-18 | Flint Tonsber. (14) |
| 11/10/2026 | Follo HK Dame. (9) | 31-28 | Flint Tonsber. (14) |
| 20/09/2026 | Oppsal Oslo (12) | 33-25 | Flint Tonsber. (14) |
| 10/09/2026 | Fredrikstad B. (3) | 38-28 | Flint Tonsber. (14) |
| 26/04/2024 | Romerike Rave. | 30-29 | Flint Tonsber. (14) |
| 14/08/2022 - Vriendschappelijke Wedstrijden Clubs Dames - 14 Augustus 2022 | Larvik HK (2) | 33 - 29 | Flint Tonsberg Han (14) |
| 02/02/2022 - Noorse Postenligaen Dames - Regulier Seizoen - Februari 2022 | Flint Tonsberg Han (14) | 22 - 26 | Larvik HK (2) |
| 19/09/2021 - Noorse Postenligaen Dames - Regulier Seizoen - September 2021 | Larvik HK (2) | 28 - 22 | Flint Tonsberg Han (14) |
| 04/08/2021 - Vriendschappelijke Wedstrijden Clubs Dames - 4 Augustus 2021 | Larvik HK (2) | 21 - 23 | Flint Tonsberg Han (14) |
| 28/07/2021 - Vriendschappelijke Wedstrijden Clubs Dames - 28 Juli 2021 | Flint Tonsberg Han (14) | 20 - 23 | Larvik HK (2) |
| 13/09/2020 - Noorse Postenligaen Dames - Regulier Seizoen - September 2020 | Flint Tonsberg Han (14) | 22 - 18 | Larvik HK (2) |
| 16/08/2020 - Vriendschappelijke Wedstrijden Clubs Dames - 16 Augustus 2020 | Larvik HK (2) | 21 - 24 | Flint Tonsberg Han (14) |
| 05/03/2014 - Noorse Postenligaen Dames - Regulier Seizoen - Maart 2014 | Larvik HK (2) | 46 - 22 | Flint Tonsberg Han (14) |
Statistieken onderlinge duels tussen Larvik HK (2) en Flint Tonsberg Han (14) (Open een nieuw tabblad)
Sinds 2010/2011, 17 gespeelde wedstrijden : 14 zeges Doelpunten voor 3 nederlagen van Larvik HK (2)
Byasen IL Trondheim (8) - Fjellhammer IL (7)
Gedetailleerd ...
| Thuis | Algemeen | |
|---|---|---|
| Klassering | 7 | 8 |
| Wedstrijden | 3 | 7 |
| Gewonnen | 2 (67 %) | 3 (43 %) |
| Gelijkspel | 0 (0 %) | 2 (29 %) |
| Verloren | 1 (33 %) | 2 (28 %) |
| Doelpunten voor | 93 | 186 |
| Gemiddelde doelpunt | 31 | 26.57 |
| Doelpunten tegen | 74 | 168 |
| Gemiddelde doelpunt tegen | 24.67 | 24 |
| Serie voor de competitie | GPG | GGPPNGN |
| Serie (*) | PGGPPGPG | PGGPPNGN |
Gemiddeld aantal opeenvolgende overwinningen in het kampioenschap : 1.5
Gemiddeld aantal opeenvolgende gelijke spelen in het kampioenschap : 1
Gemiddeld aantal opeenvolgende nederlagen in het kampioenschap : 2
| Uit | Algemeen | |
|---|---|---|
| Klassering | 1 | 7 |
| Wedstrijden | 5 | 8 |
| Gewonnen | 4 (80 %) | 4 (50 %) |
| Gelijkspel | 0 (0 %) | 2 (25 %) |
| Verloren | 1 (20 %) | 2 (25 %) |
| Doelpunten voor | 154 | 237 |
| Gemiddelde doelpunt | 30.8 | 29.63 |
| Doelpunten tegen | 134 | 226 |
| Gemiddelde doelpunt tegen | 26.8 | 28.25 |
| Serie voor de competitie | PGGGG | PPGNGGNG |
| Serie (*) | GGGPGGGG | PPGNGGNG |
Gemiddeld aantal opeenvolgende overwinningen in het kampioenschap : 1.33
Gemiddeld aantal opeenvolgende gelijke spelen in het kampioenschap : 1
Gemiddeld aantal opeenvolgende nederlagen in het kampioenschap : 2
| 07/11/2026 | Fredrikstad B. (3) | 25-25 | Byasen IL Tro. (8) |
| 01/11/2026 | Byasen IL Tro. (8) | 32-18 | Flint Tonsber. (14) |
| 14/10/2026 | Sola HK (4) | 25-25 | Byasen IL Tro. (8) |
| 20/09/2026 | Byasen IL Tro. (8) | 34-39 | Larvik HK (2) |
| 08/09/2026 | Storhamar Han. (1) | 28-21 | Byasen IL Tro. (8) |
| 02/09/2026 | Gjerpen IF Sk. (10) | 16-22 | Byasen IL Tro. (8) |
| 30/08/2026 | Byasen IL Tro. (8) | 27-17 | Utleira F (13) |
| 22/04/2026 | Gjerpen IF Sk. (10) | 33-18 | Byasen IL Tro. (8) |
| 01/11/2026 | Follo HK Dame. (9) | 28-29 | Fjellhammer I. (7) |
| 18/10/2026 | Fjellhammer I. (7) | 34-34 | Fana IL Nestt. (11) |
| 11/10/2026 | Oppsal Oslo (12) | 26-36 | Fjellhammer I. (7) |
| 04/10/2026 | Gjerpen IF Sk. (10) | 28-31 | Fjellhammer I. (7) |
| 20/09/2026 | Fjellhammer I. (7) | 29-29 | Fredrikstad B. (3) |
| 13/09/2026 | Flint Tonsber. (14) | 26-35 | Fjellhammer I. (7) |
| 02/09/2026 | Fjellhammer I. (7) | 20-29 | Sola HK (4) |
| 30/08/2026 | Molde Elite H. (6) | 26-23 | Fjellhammer I. (7) |
| 01/11/2026 | Byasen IL Tro. (8) | 32-18 | Flint Tonsber. (14) |
| 20/09/2026 | Byasen IL Tro. (8) | 34-39 | Larvik HK (2) |
| 30/08/2026 | Byasen IL Tro. (8) | 27-17 | Utleira F (13) |
| 16/04/2026 | Byasen IL Tro. (8) | 26-27 | Storhamar Han. (1) |
| 26/03/2026 | Byasen IL Tro. (8) | 18-27 | Sola HK (4) |
| 01/11/2026 | Follo HK Dame. (9) | 28-29 | Fjellhammer I. (7) |
| 11/10/2026 | Oppsal Oslo (12) | 26-36 | Fjellhammer I. (7) |
| 04/10/2026 | Gjerpen IF Sk. (10) | 28-31 | Fjellhammer I. (7) |
| 13/09/2026 | Flint Tonsber. (14) | 26-35 | Fjellhammer I. (7) |
| 30/08/2026 | Molde Elite H. (6) | 26-23 | Fjellhammer I. (7) |
| 22/02/2026 - Noorse Postenligaen Dames - Regulier Seizoen - Februari 2026 | Fjellhammer IL (7) | 28 - 29 | Byasen IL Trondheim (8) |
| 09/11/2025 - Noorse Postenligaen Dames - Regulier Seizoen - November 2025 | Byasen IL Trondheim (8) | 33 - 21 | Fjellhammer IL (7) |
Statistieken onderlinge duels tussen Byasen IL Trondheim (8) en Fjellhammer IL (7) (Open een nieuw tabblad)
Sinds 2025/2026, 2 gespeelde wedstrijden : 2 zeges Doelpunten voor 0 nederlaag van Byasen IL Trondheim (8)
Fredrikstad BK (3) - Larvik HK (2)
Gedetailleerd ...
| Thuis | Algemeen | |
|---|---|---|
| Klassering | 5 | 3 |
| Wedstrijden | 4 | 8 |
| Gewonnen | 3 (75 %) | 5 (63 %) |
| Gelijkspel | 1 (25 %) | 2 (25 %) |
| Verloren | 0 (0 %) | 1 (12 %) |
| Doelpunten voor | 127 | 241 |
| Gemiddelde doelpunt | 31.75 | 30.13 |
| Doelpunten tegen | 103 | 224 |
| Gemiddelde doelpunt tegen | 25.75 | 28 |
| Serie voor de competitie | GGGN | PGNGGGGN |
| Serie (*) | GGNPGGGN | PGNGGGGN |
Gemiddeld aantal opeenvolgende overwinningen in het kampioenschap : 2.5
Gemiddeld aantal opeenvolgende gelijke spelen in het kampioenschap : 1
Gemiddeld aantal opeenvolgende nederlagen in het kampioenschap : 1
| Uit | Algemeen | |
|---|---|---|
| Klassering | 2 | 2 |
| Wedstrijden | 4 | 8 |
| Gewonnen | 3 (75 %) | 7 (88 %) |
| Gelijkspel | 0 (0 %) | 0 (0 %) |
| Verloren | 1 (25 %) | 1 (12 %) |
| Doelpunten voor | 146 | 264 |
| Gemiddelde doelpunt | 36.5 | 33 |
| Doelpunten tegen | 130 | 224 |
| Gemiddelde doelpunt tegen | 32.5 | 28 |
| Serie voor de competitie | GGGP | GGGGGGGP |
| Serie (*) | GGGGPGPN | GGPGGGPN |
Gemiddeld aantal opeenvolgende overwinningen in het kampioenschap : 7
Gemiddeld aantal opeenvolgende gelijke spelen in het kampioenschap : 0
Gemiddeld aantal opeenvolgende nederlagen in het kampioenschap : 1
| 07/11/2026 | Fredrikstad B. (3) | 25-25 | Byasen IL Tro. (8) |
| 15/10/2026 | Fredrikstad B. (3) | 31-24 | Follo HK Dame. (9) |
| 11/10/2026 | Fana IL Nestt. (11) | 29-30 | Fredrikstad B. (3) |
| 03/10/2026 | Fredrikstad B. (3) | 33-26 | Oppsal Oslo (12) |
| 30/09/2026 | Gjerpen IF Sk. (10) | 30-35 | Fredrikstad B. (3) |
| 20/09/2026 | Fjellhammer I. (7) | 29-29 | Fredrikstad B. (3) |
| 10/09/2026 | Fredrikstad B. (3) | 38-28 | Flint Tonsber. (14) |
| 30/08/2026 | Sola HK (4) | 33-20 | Fredrikstad B. (3) |
| 07/11/2026 | Saint-Amand H. | 25-25 | Larvik HK (2) |
| 04/11/2026 | Sola HK (4) | 38-29 | Larvik HK (2) |
| 01/11/2026 | Larvik HK (2) | 35-25 | Molde Elite H. (6) |
| 15/10/2026 | Tertnes Berge. (5) | 34-38 | Larvik HK (2) |
| 10/10/2026 | Larvik HK (2) | 34-32 | OGC Nice Côt. |
| 03/10/2026 | OGC Nice Côt. | 28-27 | Larvik HK (2) |
| 30/09/2026 | Larvik HK (2) | 27-25 | Storhamar Han. (1) |
| 20/09/2026 | Byasen IL Tro. (8) | 34-39 | Larvik HK (2) |
| 07/11/2026 | Fredrikstad B. (3) | 25-25 | Byasen IL Tro. (8) |
| 15/10/2026 | Fredrikstad B. (3) | 31-24 | Follo HK Dame. (9) |
| 03/10/2026 | Fredrikstad B. (3) | 33-26 | Oppsal Oslo (12) |
| 10/09/2026 | Fredrikstad B. (3) | 38-28 | Flint Tonsber. (14) |
| 04/05/2026 | Fredrikstad B. (3) | 28-30 | Storhamar Han. (1) |
| 07/11/2026 | Saint-Amand H. | 25-25 | Larvik HK (2) |
| 04/11/2026 | Sola HK (4) | 38-29 | Larvik HK (2) |
| 15/10/2026 | Tertnes Berge. (5) | 34-38 | Larvik HK (2) |
| 03/10/2026 | OGC Nice Côt. | 28-27 | Larvik HK (2) |
| 20/09/2026 | Byasen IL Tro. (8) | 34-39 | Larvik HK (2) |
| 28/03/2026 - Noorse Postenligaen Dames - Regulier Seizoen - Maart 2026 | Larvik HK (2) | 37 - 27 | Fredrikstad BK (3) |
| 07/01/2026 - Noorse Postenligaen Dames - Regulier Seizoen - Januari 2026 | Fredrikstad BK (3) | 31 - 33 | Larvik HK (2) |
| 01/02/2025 - Noorse Postenligaen Dames - Regulier Seizoen | Fredrikstad BK (3) | 28 - 33 | Larvik HK (2) |
| 13/11/2024 - Noorse Postenligaen Dames - Regulier Seizoen | Larvik HK (2) | 36 - 16 | Fredrikstad BK (3) |
| 12/03/2024 - Noorse Postenligaen Dames - Regulier Seizoen | Fredrikstad BK (3) | 26 - 32 | Larvik HK (2) |
| 29/10/2023 - Noorse Postenligaen Dames - Regulier Seizoen | Larvik HK (2) | 32 - 38 | Fredrikstad BK (3) |
| 12/03/2023 - Noorse Postenligaen Dames - Regulier Seizoen - Maart 2023 | Fredrikstad BK (3) | 27 - 27 | Larvik HK (2) |
| 08/01/2023 - Noorse Postenligaen Dames - Regulier Seizoen - Januari 2023 | Larvik HK (2) | 26 - 29 | Fredrikstad BK (3) |
Statistieken onderlinge duels tussen Fredrikstad BK (3) en Larvik HK (2) (Open een nieuw tabblad)
Sinds 2010/2011, 27 gespeelde wedstrijden : 5 zeges Doelpunten voor 20 nederlagen van Fredrikstad BK (3) 2 gelijke spelen
Sola HK (4) - Molde Elite HK (6)
Gedetailleerd ...
| Thuis | Algemeen | |
|---|---|---|
| Klassering | 2 | 4 |
| Wedstrijden | 5 | 7 |
| Gewonnen | 4 (80 %) | 5 (71 %) |
| Gelijkspel | 1 (20 %) | 1 (14 %) |
| Verloren | 0 (0 %) | 1 (15 %) |
| Doelpunten voor | 170 | 222 |
| Gemiddelde doelpunt | 34 | 31.71 |
| Doelpunten tegen | 132 | 178 |
| Gemiddelde doelpunt tegen | 26.4 | 25.43 |
| Serie voor de competitie | GGGNG | GGGGNPG |
| Serie (*) | GPGPGPNG | GPPNGPGG |
Gemiddeld aantal opeenvolgende overwinningen in het kampioenschap : 2.5
Gemiddeld aantal opeenvolgende gelijke spelen in het kampioenschap : 1
Gemiddeld aantal opeenvolgende nederlagen in het kampioenschap : 1
| Uit | Algemeen | |
|---|---|---|
| Klassering | 9 | 6 |
| Wedstrijden | 3 | 7 |
| Gewonnen | 1 (33 %) | 5 (71 %) |
| Gelijkspel | 0 (0 %) | 0 (0 %) |
| Verloren | 2 (67 %) | 2 (29 %) |
| Doelpunten voor | 87 | 195 |
| Gemiddelde doelpunt | 29 | 27.86 |
| Doelpunten tegen | 90 | 171 |
| Gemiddelde doelpunt tegen | 30 | 24.43 |
| Serie voor de competitie | GPP | GGGPGPG |
| Serie (*) | GGNGGPGP | GPGGGPGG |
Gemiddeld aantal opeenvolgende overwinningen in het kampioenschap : 1.67
Gemiddeld aantal opeenvolgende gelijke spelen in het kampioenschap : 0
Gemiddeld aantal opeenvolgende nederlagen in het kampioenschap : 1
| 07/11/2026 | RK Krim Ljubl. | 22-29 | Sola HK (4) |
| 04/11/2026 | Sola HK (4) | 38-29 | Larvik HK (2) |
| 31/10/2026 | Storhamar Han. (1) | 26-23 | Sola HK (4) |
| 18/10/2026 | CSM Bucuresti | 22-30 | Sola HK (4) |
| 14/10/2026 | Sola HK (4) | 25-25 | Byasen IL Tro. (8) |
| 11/10/2026 | Buducnost Pod. | 23-22 | Sola HK (4) |
| 04/10/2026 | Sola HK (4) | 27-32 | BV Borussia 0. |
| 30/09/2026 | Sola HK (4) | 39-34 | Follo HK Dame. (9) |
| 07/11/2026 | Molde Elite H. (6) | 30-29 | HC Dunarea Br. |
| 04/11/2026 | Molde Elite H. (6) | 30-20 | Tertnes Berge. (5) |
| 01/11/2026 | Larvik HK (2) | 35-25 | Molde Elite H. (6) |
| 14/10/2026 | Molde Elite H. (6) | 21-18 | Storhamar Han. (1) |
| 10/10/2026 | AC PAOK Thess. | 21-29 | Molde Elite H. (6) |
| 03/10/2026 | Molde Elite H. (6) | 27-24 | AC PAOK Thess. |
| 20/09/2026 | Follo HK Dame. (9) | 32-29 | Molde Elite H. (6) |
| 12/09/2026 | Molde Elite H. (6) | 31-20 | Fana IL Nestt. (11) |
| 04/11/2026 | Sola HK (4) | 38-29 | Larvik HK (2) |
| 14/10/2026 | Sola HK (4) | 25-25 | Byasen IL Tro. (8) |
| 04/10/2026 | Sola HK (4) | 27-32 | BV Borussia 0. |
| 30/09/2026 | Sola HK (4) | 39-34 | Follo HK Dame. (9) |
| 19/09/2026 | Sola HK (4) | 25-28 | FTC R-C-H Bud. |
| 01/11/2026 | Larvik HK (2) | 35-25 | Molde Elite H. (6) |
| 10/10/2026 | AC PAOK Thess. | 21-29 | Molde Elite H. (6) |
| 20/09/2026 | Follo HK Dame. (9) | 32-29 | Molde Elite H. (6) |
| 05/09/2026 | Oppsal Oslo (12) | 23-33 | Molde Elite H. (6) |
| 03/05/2026 | Fana IL Nestt. (11) | 26-30 | Molde Elite H. (6) |
| 28/01/2026 - Noorse Postenligaen Dames - Regulier Seizoen - Januari 2026 | Sola HK (4) | 30 - 26 | Molde Elite HK (6) |
| 21/12/2025 - Noorse Postenligaen Dames - Regulier Seizoen - December 2025 | Molde Elite HK (6) | 30 - 27 | Sola HK (4) |
| 27/02/2025 - Noorse Postenligaen Dames - Regulier Seizoen | Molde Elite HK (6) | 31 - 31 | Sola HK (4) |
| 31/10/2024 - Noorse Postenligaen Dames - Regulier Seizoen | Sola HK (4) | 32 - 28 | Molde Elite HK (6) |
| 10/03/2024 - Noorse Postenligaen Dames - Regulier Seizoen | Molde Elite HK (6) | 35 - 37 | Sola HK (4) |
| 01/11/2023 - Noorse Postenligaen Dames - Regulier Seizoen | Sola HK (4) | 37 - 30 | Molde Elite HK (6) |
| 01/02/2023 - Noorse Postenligaen Dames - Regulier Seizoen - Februari 2023 | Molde Elite HK (6) | 23 - 30 | Sola HK (4) |
| 24/09/2022 - Noorse Postenligaen Dames - Regulier Seizoen - September 2022 | Sola HK (4) | 29 - 23 | Molde Elite HK (6) |
Statistieken onderlinge duels tussen Sola HK (4) en Molde Elite HK (6) (Open een nieuw tabblad)
Sinds 2015/2016, 17 gespeelde wedstrijden : 11 zeges Doelpunten voor 4 nederlagen van Sola HK (4) 2 gelijke spelen
Fjellhammer IL (7) - Storhamar Handball Elite (1)
Gedetailleerd ...
| Thuis | Algemeen | |
|---|---|---|
| Klassering | 11 | 7 |
| Wedstrijden | 3 | 8 |
| Gewonnen | 0 (0 %) | 4 (50 %) |
| Gelijkspel | 2 (67 %) | 2 (25 %) |
| Verloren | 1 (33 %) | 2 (25 %) |
| Doelpunten voor | 83 | 237 |
| Gemiddelde doelpunt | 27.67 | 29.63 |
| Doelpunten tegen | 92 | 226 |
| Gemiddelde doelpunt tegen | 30.67 | 28.25 |
| Serie voor de competitie | PNN | PPGNGGNG |
| Serie (*) | PPPPGPNN | PPGNGGNG |
Gemiddeld aantal opeenvolgende overwinningen in het kampioenschap : 1.33
Gemiddeld aantal opeenvolgende gelijke spelen in het kampioenschap : 1
Gemiddeld aantal opeenvolgende nederlagen in het kampioenschap : 2
| Uit | Algemeen | |
|---|---|---|
| Klassering | 4 | 1 |
| Wedstrijden | 4 | 9 |
| Gewonnen | 2 (50 %) | 7 (78 %) |
| Gelijkspel | 0 (0 %) | 0 (0 %) |
| Verloren | 2 (50 %) | 2 (22 %) |
| Doelpunten voor | 105 | 257 |
| Gemiddelde doelpunt | 26.25 | 28.56 |
| Doelpunten tegen | 93 | 203 |
| Gemiddelde doelpunt tegen | 23.25 | 22.56 |
| Serie voor de competitie | GPPG | GGGPGPGG |
| Serie (*) | GGPGPPGG | GGGPPGGG |
Gemiddeld aantal opeenvolgende overwinningen in het kampioenschap : 2.33
Gemiddeld aantal opeenvolgende gelijke spelen in het kampioenschap : 0
Gemiddeld aantal opeenvolgende nederlagen in het kampioenschap : 1
| 01/11/2026 | Follo HK Dame. (9) | 28-29 | Fjellhammer I. (7) |
| 18/10/2026 | Fjellhammer I. (7) | 34-34 | Fana IL Nestt. (11) |
| 11/10/2026 | Oppsal Oslo (12) | 26-36 | Fjellhammer I. (7) |
| 04/10/2026 | Gjerpen IF Sk. (10) | 28-31 | Fjellhammer I. (7) |
| 20/09/2026 | Fjellhammer I. (7) | 29-29 | Fredrikstad B. (3) |
| 13/09/2026 | Flint Tonsber. (14) | 26-35 | Fjellhammer I. (7) |
| 02/09/2026 | Fjellhammer I. (7) | 20-29 | Sola HK (4) |
| 30/08/2026 | Molde Elite H. (6) | 26-23 | Fjellhammer I. (7) |
| 07/11/2026 | Nykobing Fals. | 25-31 | Storhamar Han. (1) |
| 04/11/2026 | Flint Tonsber. (14) | 25-36 | Storhamar Han. (1) |
| 31/10/2026 | Storhamar Han. (1) | 26-23 | Sola HK (4) |
| 17/10/2026 | CS Gloria 201. | 33-26 | Storhamar Han. (1) |
| 14/10/2026 | Molde Elite H. (6) | 21-18 | Storhamar Han. (1) |
| 11/10/2026 | Storhamar Han. (1) | 33-25 | HC Podravka K. |
| 07/10/2026 | Storhamar Han. (1) | 35-27 | Tertnes Berge. (5) |
| 04/10/2026 | Odense Handbo. | 23-26 | Storhamar Han. (1) |
| 18/10/2026 | Fjellhammer I. (7) | 34-34 | Fana IL Nestt. (11) |
| 20/09/2026 | Fjellhammer I. (7) | 29-29 | Fredrikstad B. (3) |
| 02/09/2026 | Fjellhammer I. (7) | 20-29 | Sola HK (4) |
| 03/05/2026 | Fjellhammer I. (7) | 34-32 | Aker TH |
| 16/04/2026 | Fjellhammer I. (7) | 17-35 | Fredrikstad B. (3) |
| 07/11/2026 | Nykobing Fals. | 25-31 | Storhamar Han. (1) |
| 04/11/2026 | Flint Tonsber. (14) | 25-36 | Storhamar Han. (1) |
| 17/10/2026 | CS Gloria 201. | 33-26 | Storhamar Han. (1) |
| 14/10/2026 | Molde Elite H. (6) | 21-18 | Storhamar Han. (1) |
| 04/10/2026 | Odense Handbo. | 23-26 | Storhamar Han. (1) |
| 11/02/2026 - Noorse Postenligaen Dames - Regulier Seizoen - Februari 2026 | Fjellhammer IL (7) | 22 - 31 | Storhamar Handball Elite (1) |
| 20/12/2025 - Noorse Postenligaen Dames - Regulier Seizoen - December 2025 | Storhamar Handball Elite (1) | 25 - 22 | Fjellhammer IL (7) |
Statistieken onderlinge duels tussen Fjellhammer IL (7) en Storhamar Handball Elite (1) (Open een nieuw tabblad)
Sinds 2025/2026, 2 gespeelde wedstrijden : 0 zege Doelpunten voor 2 nederlagen van Fjellhammer IL (7)
Flint Tonsberg Han (14) - Tertnes Bergen (5)
Gedetailleerd ...
| Thuis | Algemeen | |
|---|---|---|
| Klassering | 14 | 14 |
| Wedstrijden | 4 | 8 |
| Gewonnen | 0 (0 %) | 0 (0 %) |
| Gelijkspel | 0 (0 %) | 0 (0 %) |
| Verloren | 4 (100 %) | 8 (100 %) |
| Doelpunten voor | 103 | 202 |
| Gemiddelde doelpunt | 25.75 | 25.25 |
| Doelpunten tegen | 129 | 263 |
| Gemiddelde doelpunt tegen | 32.25 | 32.88 |
| Serie voor de competitie | PPPP | PPPPPPPP |
| Serie (*) | PPPPPPPP | PPPPPPPP |
Gemiddeld aantal opeenvolgende overwinningen in het kampioenschap : 0
Gemiddeld aantal opeenvolgende gelijke spelen in het kampioenschap : 0
Gemiddeld aantal opeenvolgende nederlagen in het kampioenschap : 8
| Uit | Algemeen | |
|---|---|---|
| Klassering | 6 | 5 |
| Wedstrijden | 4 | 8 |
| Gewonnen | 2 (50 %) | 5 (63 %) |
| Gelijkspel | 0 (0 %) | 0 (0 %) |
| Verloren | 2 (50 %) | 3 (37 %) |
| Doelpunten voor | 114 | 254 |
| Gemiddelde doelpunt | 28.5 | 31.75 |
| Doelpunten tegen | 116 | 228 |
| Gemiddelde doelpunt tegen | 29 | 28.5 |
| Serie voor de competitie | GGPP | GGGGPPGP |
| Serie (*) | PPGGGPPG | GGPGPGPG |
Gemiddeld aantal opeenvolgende overwinningen in het kampioenschap : 2.5
Gemiddeld aantal opeenvolgende gelijke spelen in het kampioenschap : 0
Gemiddeld aantal opeenvolgende nederlagen in het kampioenschap : 1.5
| 04/11/2026 | Flint Tonsber. (14) | 25-36 | Storhamar Han. (1) |
| 01/11/2026 | Byasen IL Tro. (8) | 32-18 | Flint Tonsber. (14) |
| 11/10/2026 | Follo HK Dame. (9) | 31-28 | Flint Tonsber. (14) |
| 04/10/2026 | Flint Tonsber. (14) | 23-28 | Fana IL Nestt. (11) |
| 20/09/2026 | Oppsal Oslo (12) | 33-25 | Flint Tonsber. (14) |
| 13/09/2026 | Flint Tonsber. (14) | 26-35 | Fjellhammer I. (7) |
| 10/09/2026 | Fredrikstad B. (3) | 38-28 | Flint Tonsber. (14) |
| 30/08/2026 | Flint Tonsber. (14) | 29-30 | Gjerpen IF Sk. (10) |
| 08/11/2026 | KGHM MKS Zagl. | 29-30 | Tertnes Berge. (5) | |
| 04/11/2026 | Molde Elite H. (6) | 30-20 | Tertnes Berge. (5) | |
| 01/11/2026 | Tertnes Berge. (5) | 31-20 | Gjerpen IF Sk. (10) | |
| 15/10/2026 | Tertnes Berge. (5) | 34-38 | Larvik HK (2) | |
| 11/10/2026 | Tertnes Berge. (5) | 33-28 | Skara HF | |
| 07/10/2026 | Storhamar Han. (1) | 35-27 | Tertnes Berge. (5) | |
| 04/10/2026 | Skara HF | 25-29 | Tertnes Berge. (5) | |
| 20/09/2026 | Utleira F (13) | 24-36 | Tertnes Berge. (5) | This Result is Not Take Into Account For The Classification |
| 04/11/2026 | Flint Tonsber. (14) | 25-36 | Storhamar Han. (1) |
| 04/10/2026 | Flint Tonsber. (14) | 23-28 | Fana IL Nestt. (11) |
| 13/09/2026 | Flint Tonsber. (14) | 26-35 | Fjellhammer I. (7) |
| 30/08/2026 | Flint Tonsber. (14) | 29-30 | Gjerpen IF Sk. (10) |
| 01/05/2024 | Flint Tonsber. (14) | 25-29 | Romerike Rave. |
| 08/11/2026 | KGHM MKS Zagl. | 29-30 | Tertnes Berge. (5) | |
| 04/11/2026 | Molde Elite H. (6) | 30-20 | Tertnes Berge. (5) | |
| 07/10/2026 | Storhamar Han. (1) | 35-27 | Tertnes Berge. (5) | |
| 04/10/2026 | Skara HF | 25-29 | Tertnes Berge. (5) | |
| 20/09/2026 | Utleira F (13) | 24-36 | Tertnes Berge. (5) | This Result is Not Take Into Account For The Classification |
| 16/02/2022 - Noorse Postenligaen Dames - Regulier Seizoen - Februari 2022 | Flint Tonsberg Han (14) | 22 - 30 | Tertnes Bergen (5) |
| 03/10/2021 - Noorse Postenligaen Dames - Regulier Seizoen - Oktober 2021 | Tertnes Bergen (5) | 31 - 20 | Flint Tonsberg Han (14) |
| 18/11/2020 - Noorse Postenligaen Dames - Regulier Seizoen - November 2020 | Tertnes Bergen (5) | 33 - 26 | Flint Tonsberg Han (14) |
| 29/01/2014 - Noorse Postenligaen Dames - Regulier Seizoen - Januari 2014 | Tertnes Bergen (5) | 31 - 24 | Flint Tonsberg Han (14) |
| 15/09/2013 - Noorse Postenligaen Dames - Regulier Seizoen - September 2013 | Flint Tonsberg Han (14) | 16 - 31 | Tertnes Bergen (5) |
| 30/01/2013 - Noorse Postenligaen Dames - Regulier Seizoen - Januari 2013 | Flint Tonsberg Han (14) | 22 - 21 | Tertnes Bergen (5) |
| 30/09/2012 - Noorse Postenligaen Dames - Regulier Seizoen - September 2012 | Tertnes Bergen (5) | 34 - 16 | Flint Tonsberg Han (14) |
| 29/01/2012 - Noorse Postenligaen Dames - Regulier Seizoen - Januari 2012 | Flint Tonsberg Han (14) | 30 - 29 | Tertnes Bergen (5) |
Statistieken onderlinge duels tussen Flint Tonsberg Han (14) en Tertnes Bergen (5) (Open een nieuw tabblad)
Sinds 2010/2011, 11 gespeelde wedstrijden : 2 zeges Doelpunten voor 9 nederlagen van Flint Tonsberg Han (14)
Fana IL Nesttun (11) - Utleira F (13)
Gedetailleerd ...
| Thuis | Algemeen | |
|---|---|---|
| Klassering | 10 | 11 |
| Wedstrijden | 3 | 8 |
| Gewonnen | 1 (33 %) | 2 (25 %) |
| Gelijkspel | 0 (0 %) | 1 (13 %) |
| Verloren | 2 (67 %) | 5 (62 %) |
| Doelpunten voor | 88 | 214 |
| Gemiddelde doelpunt | 29.33 | 26.75 |
| Doelpunten tegen | 86 | 229 |
| Gemiddelde doelpunt tegen | 28.67 | 28.63 |
| Serie voor de competitie | PPG | PPPGPNGP |
| Serie (*) | PPGPPPPG | PPPGPNGP |
Gemiddeld aantal opeenvolgende overwinningen in het kampioenschap : 1
Gemiddeld aantal opeenvolgende gelijke spelen in het kampioenschap : 1
Gemiddeld aantal opeenvolgende nederlagen in het kampioenschap : 1.67
| Uit | Algemeen | |
|---|---|---|
| Klassering | 12 | 13 |
| Wedstrijden | 2 | 4 |
| Gewonnen | 0 (0 %) | 0 (0 %) |
| Gelijkspel | 0 (0 %) | 0 (0 %) |
| Verloren | 2 (100 %) | 4 (100 %) |
| Doelpunten voor | 38 | 82 |
| Gemiddelde doelpunt | 19 | 20.5 |
| Doelpunten tegen | 52 | 114 |
| Gemiddelde doelpunt tegen | 26 | 28.5 |
| Serie voor de competitie | PP | PPPP |
| Serie (*) | PP | PPPP |
Gemiddeld aantal opeenvolgende overwinningen in het kampioenschap : 0
Gemiddeld aantal opeenvolgende gelijke spelen in het kampioenschap : 0
Gemiddeld aantal opeenvolgende nederlagen in het kampioenschap : 4
| 08/11/2026 | Gjerpen IF Sk. (10) | 24-21 | Fana IL Nestt. (11) |
| 01/11/2026 | Fana IL Nestt. (11) | 32-25 | Oppsal Oslo (12) |
| 18/10/2026 | Fjellhammer I. (7) | 34-34 | Fana IL Nestt. (11) |
| 11/10/2026 | Fana IL Nestt. (11) | 29-30 | Fredrikstad B. (3) |
| 04/10/2026 | Flint Tonsber. (14) | 23-28 | Fana IL Nestt. (11) |
| 12/09/2026 | Molde Elite H. (6) | 31-20 | Fana IL Nestt. (11) |
| 06/09/2026 | Fana IL Nestt. (11) | 27-31 | Tertnes Berge. (5) |
| 30/08/2026 | Larvik HK (2) | 31-23 | Fana IL Nestt. (11) |
| 20/09/2026 | Utleira F (13) | 24-36 | Tertnes Berge. (5) | This Result is Not Take Into Account For The Classification |
| 10/09/2026 | Larvik HK (2) | 25-21 | Utleira F (13) | |
| 02/09/2026 | Utleira F (13) | 20-26 | Storhamar Han. (1) | This Result is Not Take Into Account For The Classification |
| 30/08/2026 | Byasen IL Tro. (8) | 27-17 | Utleira F (13) |
| 01/11/2026 | Fana IL Nestt. (11) | 32-25 | Oppsal Oslo (12) |
| 11/10/2026 | Fana IL Nestt. (11) | 29-30 | Fredrikstad B. (3) |
| 06/09/2026 | Fana IL Nestt. (11) | 27-31 | Tertnes Berge. (5) |
| 03/05/2026 | Fana IL Nestt. (11) | 26-30 | Molde Elite H. (6) |
| 22/04/2026 | Fana IL Nestt. (11) | 26-28 | Fjellhammer I. (7) |
| 10/09/2026 | Larvik HK (2) | 25-21 | Utleira F (13) |
| 30/08/2026 | Byasen IL Tro. (8) | 27-17 | Utleira F (13) |
Gjerpen IF Skien (10) - Follo HK Damer (9)
Gedetailleerd ...
| Thuis | Algemeen | |
|---|---|---|
| Klassering | 8 | 10 |
| Wedstrijden | 5 | 8 |
| Gewonnen | 2 (40 %) | 3 (38 %) |
| Gelijkspel | 0 (0 %) | 0 (0 %) |
| Verloren | 3 (60 %) | 5 (62 %) |
| Doelpunten voor | 127 | 195 |
| Gemiddelde doelpunt | 25.4 | 24.38 |
| Doelpunten tegen | 136 | 231 |
| Gemiddelde doelpunt tegen | 27.2 | 28.88 |
| Serie voor de competitie | PPPGG | PGPPPGPG |
| Serie (*) | PGPPPPGG | PGPPPGPG |
Gemiddeld aantal opeenvolgende overwinningen in het kampioenschap : 1
Gemiddeld aantal opeenvolgende gelijke spelen in het kampioenschap : 0
Gemiddeld aantal opeenvolgende nederlagen in het kampioenschap : 1.67
| Uit | Algemeen | |
|---|---|---|
| Klassering | 10 | 9 |
| Wedstrijden | 5 | 9 |
| Gewonnen | 1 (20 %) | 3 (33 %) |
| Gelijkspel | 0 (0 %) | 0 (0 %) |
| Verloren | 4 (80 %) | 6 (67 %) |
| Doelpunten voor | 142 | 257 |
| Gemiddelde doelpunt | 28.4 | 28.56 |
| Doelpunten tegen | 165 | 291 |
| Gemiddelde doelpunt tegen | 33 | 32.33 |
| Serie voor de competitie | PPPPG | PPGPGPPG |
| Serie (*) | GNPPPPPG | PPGPGPPG |
Gemiddeld aantal opeenvolgende overwinningen in het kampioenschap : 1
Gemiddeld aantal opeenvolgende gelijke spelen in het kampioenschap : 0
Gemiddeld aantal opeenvolgende nederlagen in het kampioenschap : 2
| 08/11/2026 | Gjerpen IF Sk. (10) | 24-21 | Fana IL Nestt. (11) |
| 01/11/2026 | Tertnes Berge. (5) | 31-20 | Gjerpen IF Sk. (10) |
| 14/10/2026 | Gjerpen IF Sk. (10) | 29-27 | Oppsal Oslo (12) |
| 04/10/2026 | Gjerpen IF Sk. (10) | 28-31 | Fjellhammer I. (7) |
| 30/09/2026 | Gjerpen IF Sk. (10) | 30-35 | Fredrikstad B. (3) |
| 02/09/2026 | Gjerpen IF Sk. (10) | 16-22 | Byasen IL Tro. (8) |
| 30/08/2026 | Flint Tonsber. (14) | 29-30 | Gjerpen IF Sk. (10) |
| 26/08/2026 | Storhamar Han. (1) | 35-18 | Gjerpen IF Sk. (10) |
| 08/11/2026 | Oppsal Oslo (12) | 28-33 | Follo HK Dame. (9) |
| 01/11/2026 | Follo HK Dame. (9) | 28-29 | Fjellhammer I. (7) |
| 15/10/2026 | Fredrikstad B. (3) | 31-24 | Follo HK Dame. (9) |
| 11/10/2026 | Follo HK Dame. (9) | 31-28 | Flint Tonsber. (14) |
| 30/09/2026 | Sola HK (4) | 39-34 | Follo HK Dame. (9) |
| 20/09/2026 | Follo HK Dame. (9) | 32-29 | Molde Elite H. (6) |
| 10/09/2026 | Tertnes Berge. (5) | 39-30 | Follo HK Dame. (9) |
| 02/09/2026 | Follo HK Dame. (9) | 24-40 | Larvik HK (2) |
| 08/11/2026 | Gjerpen IF Sk. (10) | 24-21 | Fana IL Nestt. (11) |
| 14/10/2026 | Gjerpen IF Sk. (10) | 29-27 | Oppsal Oslo (12) |
| 04/10/2026 | Gjerpen IF Sk. (10) | 28-31 | Fjellhammer I. (7) |
| 30/09/2026 | Gjerpen IF Sk. (10) | 30-35 | Fredrikstad B. (3) |
| 02/09/2026 | Gjerpen IF Sk. (10) | 16-22 | Byasen IL Tro. (8) |
| 08/11/2026 | Oppsal Oslo (12) | 28-33 | Follo HK Dame. (9) |
| 15/10/2026 | Fredrikstad B. (3) | 31-24 | Follo HK Dame. (9) |
| 30/09/2026 | Sola HK (4) | 39-34 | Follo HK Dame. (9) |
| 10/09/2026 | Tertnes Berge. (5) | 39-30 | Follo HK Dame. (9) |
| 30/08/2026 | Storhamar Han. (1) | 28-21 | Follo HK Dame. (9) |
| 15/03/2026 - Noorse Postenligaen Dames - Regulier Seizoen - Maart 2026 | Gjerpen IF Skien (10) | 25 - 29 | Follo HK Damer (9) |
| 12/10/2025 - Noorse Postenligaen Dames - Regulier Seizoen - Oktober 2025 | Follo HK Damer (9) | 20 - 21 | Gjerpen IF Skien (10) |
| 12/03/2025 - Noorse Postenligaen Dames - Regulier Seizoen | Gjerpen IF Skien (10) | 32 - 30 | Follo HK Damer (9) |
| 08/09/2024 - Noorse Postenligaen Dames - Regulier Seizoen | Follo HK Damer (9) | 28 - 30 | Gjerpen IF Skien (10) |
| 23/03/2024 - Noorse Postenligaen Dames - Regulier Seizoen | Follo HK Damer (9) | 24 - 25 | Gjerpen IF Skien (10) |
| 07/01/2024 - Noorse Postenligaen Dames - Regulier Seizoen | Gjerpen IF Skien (10) | 28 - 21 | Follo HK Damer (9) |
| 05/01/2020 - Noorse Postenligaen Dames - Regulier Seizoen - Januari 2020 | Gjerpen IF Skien (10) | 26 - 23 | Follo HK Damer (9) |
| 06/10/2019 - Noorse Postenligaen Dames - Regulier Seizoen - Oktober 2019 | Follo HK Damer (9) | 27 - 25 | Gjerpen IF Skien (10) |
Statistieken onderlinge duels tussen Gjerpen IF Skien (10) en Follo HK Damer (9) (Open een nieuw tabblad)
Sinds 2018/2019, 10 gespeelde wedstrijden : 8 zeges Doelpunten voor 2 nederlagen van Gjerpen IF Skien (10)
Oppsal Oslo (12) - Byasen IL Trondheim (8)
Gedetailleerd ...
| Thuis | Algemeen | |
|---|---|---|
| Klassering | 12 | 12 |
| Wedstrijden | 4 | 9 |
| Gewonnen | 1 (25 %) | 1 (11 %) |
| Gelijkspel | 0 (0 %) | 0 (0 %) |
| Verloren | 3 (75 %) | 8 (89 %) |
| Doelpunten voor | 110 | 236 |
| Gemiddelde doelpunt | 27.5 | 26.22 |
| Doelpunten tegen | 127 | 292 |
| Gemiddelde doelpunt tegen | 31.75 | 32.44 |
| Serie voor de competitie | PGPP | PPGPPPPP |
| Serie (*) | GGPNPGPP | PPGPPPPP |
Gemiddeld aantal opeenvolgende overwinningen in het kampioenschap : 1
Gemiddeld aantal opeenvolgende gelijke spelen in het kampioenschap : 0
Gemiddeld aantal opeenvolgende nederlagen in het kampioenschap : 4
| Uit | Algemeen | |
|---|---|---|
| Klassering | 5 | 8 |
| Wedstrijden | 4 | 7 |
| Gewonnen | 1 (25 %) | 3 (43 %) |
| Gelijkspel | 2 (50 %) | 2 (29 %) |
| Verloren | 1 (25 %) | 2 (28 %) |
| Doelpunten voor | 93 | 186 |
| Gemiddelde doelpunt | 23.25 | 26.57 |
| Doelpunten tegen | 94 | 168 |
| Gemiddelde doelpunt tegen | 23.5 | 24 |
| Serie voor de competitie | GPNN | GGPPNGN |
| Serie (*) | GGGPGPNN | PGGPPNGN |
Gemiddeld aantal opeenvolgende overwinningen in het kampioenschap : 1.5
Gemiddeld aantal opeenvolgende gelijke spelen in het kampioenschap : 1
Gemiddeld aantal opeenvolgende nederlagen in het kampioenschap : 2
| 08/11/2026 | Oppsal Oslo (12) | 28-33 | Follo HK Dame. (9) |
| 01/11/2026 | Fana IL Nestt. (11) | 32-25 | Oppsal Oslo (12) |
| 14/10/2026 | Gjerpen IF Sk. (10) | 29-27 | Oppsal Oslo (12) |
| 11/10/2026 | Oppsal Oslo (12) | 26-36 | Fjellhammer I. (7) |
| 03/10/2026 | Fredrikstad B. (3) | 33-26 | Oppsal Oslo (12) |
| 20/09/2026 | Oppsal Oslo (12) | 33-25 | Flint Tonsber. (14) |
| 10/09/2026 | Sola HK (4) | 35-24 | Oppsal Oslo (12) |
| 05/09/2026 | Oppsal Oslo (12) | 23-33 | Molde Elite H. (6) |
| 07/11/2026 | Fredrikstad B. (3) | 25-25 | Byasen IL Tro. (8) |
| 01/11/2026 | Byasen IL Tro. (8) | 32-18 | Flint Tonsber. (14) |
| 14/10/2026 | Sola HK (4) | 25-25 | Byasen IL Tro. (8) |
| 20/09/2026 | Byasen IL Tro. (8) | 34-39 | Larvik HK (2) |
| 08/09/2026 | Storhamar Han. (1) | 28-21 | Byasen IL Tro. (8) |
| 02/09/2026 | Gjerpen IF Sk. (10) | 16-22 | Byasen IL Tro. (8) |
| 30/08/2026 | Byasen IL Tro. (8) | 27-17 | Utleira F (13) |
| 22/04/2026 | Gjerpen IF Sk. (10) | 33-18 | Byasen IL Tro. (8) |
| 08/11/2026 | Oppsal Oslo (12) | 28-33 | Follo HK Dame. (9) |
| 11/10/2026 | Oppsal Oslo (12) | 26-36 | Fjellhammer I. (7) |
| 20/09/2026 | Oppsal Oslo (12) | 33-25 | Flint Tonsber. (14) |
| 05/09/2026 | Oppsal Oslo (12) | 23-33 | Molde Elite H. (6) |
| 16/04/2026 | Oppsal Oslo (12) | 31-31 | Fana IL Nestt. (11) |
| 07/11/2026 | Fredrikstad B. (3) | 25-25 | Byasen IL Tro. (8) |
| 14/10/2026 | Sola HK (4) | 25-25 | Byasen IL Tro. (8) |
| 08/09/2026 | Storhamar Han. (1) | 28-21 | Byasen IL Tro. (8) |
| 02/09/2026 | Gjerpen IF Sk. (10) | 16-22 | Byasen IL Tro. (8) |
| 22/04/2026 | Gjerpen IF Sk. (10) | 33-18 | Byasen IL Tro. (8) |
| 28/02/2026 - Noorse Postenligaen Dames - Regulier Seizoen - Februari 2026 | Byasen IL Trondheim (8) | 36 - 28 | Oppsal Oslo (12) |
| 26/01/2025 - Noorse Postenligaen Dames - Regulier Seizoen | Oppsal Oslo (12) | 23 - 26 | Byasen IL Trondheim (8) |
| 26/01/2025 - Noorse Postenligaen Dames - Regulier Seizoen | Oppsal Oslo (12) | 23 - 26 | Byasen IL Trondheim (8) |
| 17/11/2024 - Noorse Postenligaen Dames - Regulier Seizoen | Byasen IL Trondheim (8) | 36 - 26 | Oppsal Oslo (12) |
| 31/01/2024 - Noorse Postenligaen Dames - Regulier Seizoen | Byasen IL Trondheim (8) | 26 - 27 | Oppsal Oslo (12) |
| 17/09/2023 - Noorse Postenligaen Dames - Regulier Seizoen | Oppsal Oslo (12) | 37 - 32 | Byasen IL Trondheim (8) |
| 23/03/2022 - Noorse Postenligaen Dames - Regulier Seizoen - Maart 2022 | Byasen IL Trondheim (8) | 26 - 20 | Oppsal Oslo (12) |
| 21/11/2021 - Noorse Postenligaen Dames - Regulier Seizoen - November 2021 | Oppsal Oslo (12) | 25 - 28 | Byasen IL Trondheim (8) |
Statistieken onderlinge duels tussen Oppsal Oslo (12) en Byasen IL Trondheim (8) (Open een nieuw tabblad)
Sinds 2012/2013, 29 gespeelde wedstrijden : 7 zeges Doelpunten voor 22 nederlagen van Oppsal Oslo (12)
(*) Serie inclusief alle wedstrijden van alle competities