De site voor alle sporten
De site voor alle sporten
Keuze van een seizoen :
Deze klassering is berekend op basis van de laatste 5 dagen van het kampioenschap. Verander het aantal dagen voor de indeling:
Klassering over de laatste 5 wedstrijden| Ploeg | Pun | GW | W | G | V | DV | DT | DS | Gem Pun | Gem DV | Gem DT | Gem DS | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | JuRo Unirek VZV | 10 | 5 | 5 | 0 | 0 | 149 | 118 | +31 | 2 | 29.8 | 23.6 | 6.2 |
| 2 | HV KRAS/Volendam | 8 | 5 | 4 | 0 | 1 | 162 | 134 | +28 | 1.6 | 32.4 | 26.8 | 5.6 |
| 3 | SS/VOC Amsterdam | 8 | 5 | 4 | 0 | 1 | 160 | 135 | +25 | 1.6 | 32 | 27 | 5 |
| 4 | HV Quintus Poeldijk | 8 | 5 | 4 | 0 | 1 | 149 | 132 | +17 | 1.6 | 29.8 | 26.4 | 3.4 |
| 5 | E&O Handball Emmen | 8 | 5 | 4 | 0 | 1 | 176 | 161 | +15 | 1.6 | 35.2 | 32.2 | 3 |
| 6 | HandbaL Venlo | 6 | 5 | 3 | 0 | 2 | 174 | 150 | +24 | 1.2 | 34.8 | 30 | 4.8 |
| 7 | HV Zwartwoud Kwiek | 6 | 4 | 3 | 0 | 1 | 119 | 101 | +18 | 1.5 | 29.8 | 25.3 | 4.5 |
| 8 | Westfriesland SEW Nibbixwoud | 4 | 5 | 2 | 0 | 3 | 180 | 174 | +6 | 0.8 | 36 | 34.8 | 1.2 |
| 9 | Laco V - L Geleen | 4 | 5 | 2 | 0 | 3 | 148 | 176 | -28 | 0.8 | 29.6 | 35.2 | -5.6 |
| 10 | Boer'n Trots Kaas/DSVD Deurningen | 2 | 5 | 1 | 0 | 4 | 145 | 163 | -18 | 0.4 | 29 | 32.6 | -3.6 |
| 11 | HV Foreholte Voorhout | 2 | 5 | 1 | 0 | 4 | 127 | 151 | -24 | 0.4 | 25.4 | 30.2 | -4.8 |
| 12 | PSV Handbal Eindhoven | 1 | 5 | 0 | 1 | 4 | 125 | 163 | -38 | 0.2 | 25 | 32.6 | -7.6 |
| 13 | Westlandia F | 0 | 1 | 0 | 0 | 1 | 23 | 28 | -5 | 0 | 23 | 28 | -5 |
| 14 | M.H.V. 81 | 0 | 5 | 0 | 0 | 5 | 132 | 176 | -44 | 0 | 26.4 | 35.2 | -8.8 |
E&O Handball Emmen (5) - HV Zwartwoud Kwiek (6)
Gedetailleerd ...
| Thuis | Algemeen | |
|---|---|---|
| Klassering | 3 | 5 |
| Wedstrijden | 2 | 6 |
| Gewonnen | 2 (100 %) | 4 (67 %) |
| Gelijkspel | 0 (0 %) | 0 (0 %) |
| Verloren | 0 (0 %) | 2 (33 %) |
| Doelpunten voor | 66 | 202 |
| Gemiddelde doelpunt | 33 | 33.67 |
| Doelpunten tegen | 53 | 190 |
| Gemiddelde doelpunt tegen | 26.5 | 31.67 |
| Serie voor de competitie | GG | PGGGPG |
| Serie (*) | GNPPGGGG | GGPGGGPG |
Gemiddeld aantal opeenvolgende overwinningen in het kampioenschap : 2
Gemiddeld aantal opeenvolgende gelijke spelen in het kampioenschap : 0
Gemiddeld aantal opeenvolgende nederlagen in het kampioenschap : 1
| Uit | Algemeen | |
|---|---|---|
| Klassering | 5 | 6 |
| Wedstrijden | 3 | 4 |
| Gewonnen | 2 (67 %) | 3 (75 %) |
| Gelijkspel | 0 (0 %) | 0 (0 %) |
| Verloren | 1 (33 %) | 1 (25 %) |
| Doelpunten voor | 75 | 119 |
| Gemiddelde doelpunt | 25 | 29.75 |
| Doelpunten tegen | 71 | 101 |
| Gemiddelde doelpunt tegen | 23.67 | 25.25 |
| Serie voor de competitie | GPG | GPGG |
| Serie (*) | PGPGPGGG | GPGGGGGG |
Gemiddeld aantal opeenvolgende overwinningen in het kampioenschap : 1.5
Gemiddeld aantal opeenvolgende gelijke spelen in het kampioenschap : 0
Gemiddeld aantal opeenvolgende nederlagen in het kampioenschap : 1
| 31/10/2026 | Westfriesland. (10) | 33-36 | E&O Handball . (5) |
| 10/10/2026 | Boer'n Trots . (8) | 36-32 | E&O Handball . (5) |
| 03/10/2026 | E&O Handball . (5) | 32-25 | HV Foreholte . (12) |
| 19/09/2026 | SS/VOC Amster. (7) | 39-42 | E&O Handball . (5) |
| 12/09/2026 | E&O Handball . (5) | 34-28 | M.H.V. 81 (14) |
| 05/09/2026 | HV KRAS/Volen. (1) | 29-26 | E&O Handball . (5) |
| 25/04/2026 | E&O Handball . (5) | 38-24 | HV Zap |
| 18/04/2026 | HV Zap | 23-35 | E&O Handball . (5) |
| 07/11/2026 | RK Hadzici | 14-35 | HV Zwartwoud . (6) |
| 06/11/2026 | HV Zwartwoud . (6) | 26-21 | RK Hadzici |
| 17/10/2026 | HV Foreholte . (12) | 22-27 | HV Zwartwoud . (6) |
| 11/10/2026 | ZRK Krajina C. | 23-33 | HV Zwartwoud . (6) |
| 03/10/2026 | HV Zwartwoud . (6) | 39-28 | ZRK Krajina C. |
| 19/09/2026 | HV Zwartwoud . (6) | 44-30 | Laco V - L Ge. (9) |
| 12/09/2026 | JuRo Unirek V. (2) | 25-23 | HV Zwartwoud . (6) |
| 05/09/2026 | Westfriesland. (10) | 24-25 | HV Zwartwoud . (6) |
| 03/10/2026 | E&O Handball . (5) | 32-25 | HV Foreholte . (12) |
| 12/09/2026 | E&O Handball . (5) | 34-28 | M.H.V. 81 (14) |
| 25/04/2026 | E&O Handball . (5) | 38-24 | HV Zap |
| 28/03/2026 | E&O Handball . (5) | 39-23 | HV Zap |
| 14/03/2026 | E&O Handball . (5) | 26-31 | HandbaL Venlo (3) |
| 07/11/2026 | RK Hadzici | 14-35 | HV Zwartwoud . (6) |
| 17/10/2026 | HV Foreholte . (12) | 22-27 | HV Zwartwoud . (6) |
| 11/10/2026 | ZRK Krajina C. | 23-33 | HV Zwartwoud . (6) |
| 12/09/2026 | JuRo Unirek V. (2) | 25-23 | HV Zwartwoud . (6) |
| 05/09/2026 | Westfriesland. (10) | 24-25 | HV Zwartwoud . (6) |
| 13/09/2025 - Nederlandse Eredivisie Dames - Regulier Seizoen - Speeldag 2 | HV Zwartwoud Kwiek (6) | 29 - 17 | E&O Handball Emmen (5) |
| 09/12/2023 - Nederlandse Eredivisie Dames - Regulier Seizoen - December 2023 | HV Zwartwoud Kwiek (6) | 30 - 28 | E&O Handball Emmen (5) |
| 02/09/2023 - Nederlandse Eredivisie Dames - Regulier Seizoen - September 2023 | E&O Handball Emmen (5) | 25 - 27 | HV Zwartwoud Kwiek (6) |
| 08/04/2017 - Nederlandse Eredivisie Dames - Degradatie Playoff | E&O Handball Emmen (5) | 32 - 30 | HV Zwartwoud Kwiek (6) |
| 11/03/2017 - Nederlandse Eredivisie Dames - Degradatie Playoff | HV Zwartwoud Kwiek (6) | 22 - 32 | E&O Handball Emmen (5) |
| 19/11/2016 - Nederlandse Eredivisie Dames - Regulier Seizoen - Speeldag 11 | HV Zwartwoud Kwiek (6) | 25 - 24 | E&O Handball Emmen (5) |
| 10/09/2016 - Nederlandse Eredivisie Dames - Regulier Seizoen - Speeldag 2 | E&O Handball Emmen (5) | 25 - 23 | HV Zwartwoud Kwiek (6) |
| 09/04/2016 - Nederlandse Eredivisie Dames - Degradatie Playoff | E&O Handball Emmen (5) | 28 - 25 | HV Zwartwoud Kwiek (6) |
Statistieken onderlinge duels tussen E&O Handball Emmen (5) en HV Zwartwoud Kwiek (6) (Open een nieuw tabblad)
Sinds 2008/2009, 21 gespeelde wedstrijden : 15 zeges Doelpunten voor 6 nederlagen van E&O Handball Emmen (5)
JuRo Unirek VZV (2) - Westfriesland SEW Nibbixwoud (10)
Gedetailleerd ...
| Thuis | Algemeen | |
|---|---|---|
| Klassering | 1 | 2 |
| Wedstrijden | 3 | 5 |
| Gewonnen | 3 (100 %) | 5 (100 %) |
| Gelijkspel | 0 (0 %) | 0 (0 %) |
| Verloren | 0 (0 %) | 0 (0 %) |
| Doelpunten voor | 89 | 149 |
| Gemiddelde doelpunt | 29.67 | 29.8 |
| Doelpunten tegen | 78 | 118 |
| Gemiddelde doelpunt tegen | 26 | 23.6 |
| Serie voor de competitie | GGG | GGGGG |
| Serie (*) | GGGPGGGG | PGGGGPGG |
Gemiddeld aantal opeenvolgende overwinningen in het kampioenschap : 5
Gemiddeld aantal opeenvolgende gelijke spelen in het kampioenschap : 0
Gemiddeld aantal opeenvolgende nederlagen in het kampioenschap : 0
| Uit | Algemeen | |
|---|---|---|
| Klassering | 8 | 10 |
| Wedstrijden | 2 | 7 |
| Gewonnen | 1 (50 %) | 2 (29 %) |
| Gelijkspel | 0 (0 %) | 0 (0 %) |
| Verloren | 1 (50 %) | 5 (71 %) |
| Doelpunten voor | 80 | 234 |
| Gemiddelde doelpunt | 40 | 33.43 |
| Doelpunten tegen | 70 | 230 |
| Gemiddelde doelpunt tegen | 35 | 32.86 |
| Serie voor de competitie | GP | PPGPPGP |
| Serie (*) | NPGGGPGP | PPPGPPGP |
Gemiddeld aantal opeenvolgende overwinningen in het kampioenschap : 1
Gemiddeld aantal opeenvolgende gelijke spelen in het kampioenschap : 0
Gemiddeld aantal opeenvolgende nederlagen in het kampioenschap : 1.67
| 31/10/2026 | Boer'n Trots . (8) | 18-32 | JuRo Unirek V. (2) |
| 17/10/2026 | JuRo Unirek V. (2) | 30-26 | SS/VOC Amster. (7) |
| 11/10/2026 | Yellow Winter. | 31-30 | JuRo Unirek V. (2) |
| 09/10/2026 | JuRo Unirek V. (2) | 34-30 | Yellow Winter. |
| 03/10/2026 | JuRo Unirek V. (2) | 34-29 | HandbaL Venlo (3) |
| 19/09/2026 | HV Quintus Po. (4) | 22-28 | JuRo Unirek V. (2) |
| 12/09/2026 | JuRo Unirek V. (2) | 25-23 | HV Zwartwoud . (6) |
| 02/05/2026 | SS/VOC Amster. (7) | 28-27 | JuRo Unirek V. (2) |
| 31/10/2026 | Westfriesland. (10) | 33-36 | E&O Handball . (5) |
| 17/10/2026 | Westfriesland. (10) | 36-34 | Boer'n Trots . (8) |
| 10/10/2026 | SS/VOC Amster. (7) | 37-35 | Westfriesland. (10) |
| 03/10/2026 | Westfriesland. (10) | 31-34 | HV KRAS/Volen. (1) |
| 19/09/2026 | HandbaL Venlo (3) | 33-45 | Westfriesland. (10) |
| 12/09/2026 | Westfriesland. (10) | 30-31 | HV Quintus Po. (4) |
| 05/09/2026 | Westfriesland. (10) | 24-25 | HV Zwartwoud . (6) |
| 09/05/2026 | SS/VOC Amster. (7) | 28-27 | Westfriesland. (10) |
| 17/10/2026 | JuRo Unirek V. (2) | 30-26 | SS/VOC Amster. (7) |
| 09/10/2026 | JuRo Unirek V. (2) | 34-30 | Yellow Winter. |
| 03/10/2026 | JuRo Unirek V. (2) | 34-29 | HandbaL Venlo (3) |
| 12/09/2026 | JuRo Unirek V. (2) | 25-23 | HV Zwartwoud . (6) |
| 25/04/2026 | JuRo Unirek V. (2) | 23-25 | SS/VOC Amster. (7) |
| 10/10/2026 | SS/VOC Amster. (7) | 37-35 | Westfriesland. (10) |
| 19/09/2026 | HandbaL Venlo (3) | 33-45 | Westfriesland. (10) |
| 09/05/2026 | SS/VOC Amster. (7) | 28-27 | Westfriesland. (10) |
| 02/05/2026 | HV Zwartwoud . (6) | 18-21 | Westfriesland. (10) |
| 18/04/2026 | HV Quintus Po. (4) | 28-32 | Westfriesland. (10) |
| 31/01/2026 - Nederlandse Eredivisie Dames - Regulier Seizoen - Speeldag 18 | JuRo Unirek VZV (2) | 30 - 25 | Westfriesland SEW Nibbixwoud (10) |
| 21/10/2025 - Nederlandse Eredivisie Dames - Regulier Seizoen - Speeldag 5 | Westfriesland SEW Nibbixwoud (10) | 25 - 33 | JuRo Unirek VZV (2) |
| 25/05/2025 - Nederlandse Eredivisie Dames - Play-Off - Finale | Westfriesland SEW Nibbixwoud (10) | 30 - 34 | JuRo Unirek VZV (2) |
| 18/05/2025 - Nederlandse Eredivisie Dames - Play-Off - Finale | JuRo Unirek VZV (2) | 33 - 27 | Westfriesland SEW Nibbixwoud (10) |
| 11/05/2025 - Nederlandse Eredivisie Dames - Play-Off - Finale | Westfriesland SEW Nibbixwoud (10) | 27 - 25 | JuRo Unirek VZV (2) |
| 08/02/2025 - Nederlandse Eredivisie Dames - Regulier Seizoen - Speeldag 18 | Westfriesland SEW Nibbixwoud (10) | 34 - 23 | JuRo Unirek VZV (2) |
| 02/11/2024 - Nederlandse Eredivisie Dames - Regulier Seizoen - Speeldag 7 | JuRo Unirek VZV (2) | 28 - 27 | Westfriesland SEW Nibbixwoud (10) |
| 11/05/2024 - Nederlandse Eredivisie Dames - Championship Ronde | Westfriesland SEW Nibbixwoud (10) | 29 - 29 | JuRo Unirek VZV (2) |
Statistieken onderlinge duels tussen JuRo Unirek VZV (2) en Westfriesland SEW Nibbixwoud (10) (Open een nieuw tabblad)
Sinds 2016/2017, 27 gespeelde wedstrijden : 17 zeges Doelpunten voor 8 nederlagen van JuRo Unirek VZV (2) 2 gelijke spelen
Westlandia F (13) - HV Quintus Poeldijk (4)
Gedetailleerd ...
| Thuis | Algemeen | |
|---|---|---|
| Klassering | 13 | 13 |
| Wedstrijden | 0 | 1 |
| Gewonnen | 0 | 0 (0 %) |
| Gelijkspel | 0 | 0 (0 %) |
| Verloren | 0 | 1 (100 %) |
| Doelpunten voor | 0 | 23 |
| Gemiddelde doelpunt | 23 | |
| Doelpunten tegen | 0 | 28 |
| Gemiddelde doelpunt tegen | 28 | |
| Serie voor de competitie | P | |
| Serie (*) | P |
Gemiddeld aantal opeenvolgende overwinningen in het kampioenschap : 0
Gemiddeld aantal opeenvolgende gelijke spelen in het kampioenschap : 0
Gemiddeld aantal opeenvolgende nederlagen in het kampioenschap : 1
| Uit | Algemeen | |
|---|---|---|
| Klassering | 6 | 4 |
| Wedstrijden | 2 | 6 |
| Gewonnen | 2 (100 %) | 4 (67 %) |
| Gelijkspel | 0 (0 %) | 0 (0 %) |
| Verloren | 0 (0 %) | 2 (33 %) |
| Doelpunten voor | 62 | 174 |
| Gemiddelde doelpunt | 31 | 29 |
| Doelpunten tegen | 59 | 161 |
| Gemiddelde doelpunt tegen | 29.5 | 26.83 |
| Serie voor de competitie | GG | PGPGGG |
| Serie (*) | GPPGNGPG | PGPPPGGG |
Gemiddeld aantal opeenvolgende overwinningen in het kampioenschap : 2
Gemiddeld aantal opeenvolgende gelijke spelen in het kampioenschap : 0
Gemiddeld aantal opeenvolgende nederlagen in het kampioenschap : 1
| 12/09/2026 | Laco V - L Ge. (9) | 28-23 | Westlandia F (13) |
| 31/10/2026 | HV Quintus Po. (4) | 39-23 | HV Foreholte . (12) |
| 17/10/2026 | M.H.V. 81 (14) | 29-31 | HV Quintus Po. (4) |
| 10/10/2026 | HV Quintus Po. (4) | 26-22 | PSV Handbal E. (11) |
| 04/10/2026 | HV Quintus Po. (4) | 26-29 | HK Slovan Dus. |
| 03/10/2026 | HK Slovan Dus. | 35-26 | HV Quintus Po. (4) |
| 19/09/2026 | HV Quintus Po. (4) | 22-28 | JuRo Unirek V. (2) |
| 12/09/2026 | Westfriesland. (10) | 30-31 | HV Quintus Po. (4) |
| 05/09/2026 | HV Quintus Po. (4) | 25-29 | Boer'n Trots . (8) |
| 17/10/2026 | M.H.V. 81 (14) | 29-31 | HV Quintus Po. (4) |
| 03/10/2026 | HK Slovan Dus. | 35-26 | HV Quintus Po. (4) |
| 12/09/2026 | Westfriesland. (10) | 30-31 | HV Quintus Po. (4) |
| 21/03/2026 | HV Foreholte . (12) | 30-30 | HV Quintus Po. (4) |
| 11/03/2026 | PSV Handbal E. (11) | 22-35 | HV Quintus Po. (4) |
(*) Serie inclusief alle wedstrijden van alle competities