De site voor alle sporten
De site voor alle sporten
Keuze van een seizoen :
Deze klassering is berekend op basis van de laatste 5 dagen van het kampioenschap. Verander het aantal dagen voor de indeling:
Klassering over de laatste 5 wedstrijden| Ploeg | Pun | GW | W | G | V | DV | DT | DS | Gem Pun | Gem DV | Gem DT | Gem DS | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | AS Roma | 13 | 5 | 4 | 1 | 0 | 13 | 3 | +10 | 2.6 | 2.6 | 0.6 | 2 |
| 2 | Inter Milan | 13 | 5 | 4 | 1 | 0 | 14 | 5 | +9 | 2.6 | 2.8 | 1 | 1.8 |
| 3 | Juventus Turin | 11 | 5 | 3 | 2 | 0 | 5 | 1 | +4 | 2.2 | 1 | 0.2 | 0.8 |
| 4 | Udinese Calcio SpA | 10 | 5 | 3 | 1 | 1 | 10 | 4 | +6 | 2 | 2 | 0.8 | 1.2 |
| 5 | SSC Napoli | 8 | 5 | 2 | 2 | 1 | 6 | 3 | +3 | 1.6 | 1.2 | 0.6 | 0.6 |
| 6 | Torino FC | 8 | 5 | 2 | 2 | 1 | 6 | 6 | 0 | 1.6 | 1.2 | 1.2 | 0 |
| 7 | Genoa CFC | 8 | 5 | 2 | 2 | 1 | 4 | 4 | 0 | 1.6 | 0.8 | 0.8 | 0 |
| 8 | Como 1907 | 7 | 5 | 2 | 1 | 2 | 7 | 6 | +1 | 1.4 | 1.4 | 1.2 | 0.2 |
| 9 | US Sassuolo Calcio | 7 | 5 | 2 | 1 | 2 | 6 | 5 | +1 | 1.4 | 1.2 | 1 | 0.2 |
| 10 | Lazio Rome | 7 | 5 | 2 | 1 | 2 | 7 | 8 | -1 | 1.4 | 1.4 | 1.6 | -0.2 |
| 11 | Parma FC | 7 | 5 | 2 | 1 | 2 | 5 | 6 | -1 | 1.4 | 1 | 1.2 | -0.2 |
| 12 | Bologna FC | 7 | 5 | 2 | 1 | 2 | 4 | 5 | -1 | 1.4 | 0.8 | 1 | -0.2 |
| 13 | Cagliari Calcio SpA | 7 | 5 | 2 | 1 | 2 | 4 | 7 | -3 | 1.4 | 0.8 | 1.4 | -0.6 |
| 14 | Fiorentina | 6 | 5 | 1 | 3 | 1 | 2 | 5 | -3 | 1.2 | 0.4 | 1 | -0.6 |
| 15 | Atalanta Bergamo | 5 | 5 | 1 | 2 | 2 | 6 | 7 | -1 | 1 | 1.2 | 1.4 | -0.2 |
| 16 | US Lecce SpA | 5 | 5 | 1 | 2 | 2 | 3 | 5 | -2 | 1 | 0.6 | 1 | -0.4 |
| 17 | US Cremonese | 4 | 5 | 1 | 1 | 3 | 4 | 7 | -3 | 0.8 | 0.8 | 1.4 | -0.6 |
| 18 | AC Milan | 4 | 5 | 1 | 1 | 3 | 3 | 8 | -5 | 0.8 | 0.6 | 1.6 | -1 |
| 19 | Hellas Verona | 2 | 5 | 0 | 2 | 3 | 2 | 5 | -3 | 0.4 | 0.4 | 1 | -0.6 |
| 20 | AC Pisa | 0 | 5 | 0 | 0 | 5 | 2 | 11 | -9 | 0 | 0.4 | 2.2 | -1.8 |
SSC Napoli (2) - Bologna FC (10)
Gedetailleerd ...
| Thuis | Algemeen | |
|---|---|---|
| Klassering | 2 | 2 |
| Wedstrijden | 17 | 35 |
| Gewonnen | 12 (71 %) | 21 (60 %) |
| Gelijkspel | 4 (24 %) | 7 (20 %) |
| Verloren | 1 (5 %) | 7 (20 %) |
| Doelpunten voor | 30 | 52 |
| Gemiddelde doelpunt | 1.76 | 1.49 |
| Doelpunten tegen | 15 | 33 |
| Gemiddelde doelpunt tegen | 0.88 | 0.94 |
| Serie voor de competitie | GGNGGGPG | GGGGNPGN |
| Serie (*) | GPNGGGPG | GGGGNPGN |
Gemiddeld aantal opeenvolgende overwinningen in het kampioenschap : 2.33
Gemiddeld aantal opeenvolgende gelijke spelen in het kampioenschap : 1.4
Gemiddeld aantal opeenvolgende nederlagen in het kampioenschap : 1
| Uit | Algemeen | |
|---|---|---|
| Klassering | 6 | 10 |
| Wedstrijden | 17 | 35 |
| Gewonnen | 8 (47 %) | 14 (40 %) |
| Gelijkspel | 4 (24 %) | 7 (20 %) |
| Verloren | 5 (29 %) | 14 (40 %) |
| Doelpunten voor | 26 | 42 |
| Gemiddelde doelpunt | 1.53 | 1.2 |
| Doelpunten tegen | 21 | 41 |
| Gemiddelde doelpunt tegen | 1.24 | 1.17 |
| Serie voor de competitie | NGPGGGGP | PGPGGPPN |
| Serie (*) | GGGGGGPP | PGPGPPPN |
Gemiddeld aantal opeenvolgende overwinningen in het kampioenschap : 1.75
Gemiddeld aantal opeenvolgende gelijke spelen in het kampioenschap : 1.17
Gemiddeld aantal opeenvolgende nederlagen in het kampioenschap : 1.56
| 02/05/2026 | Como 1907 (5) | 0-0 | SSC Napoli (2) |
| 24/04/2026 | SSC Napoli (2) | 4-0 | US Cremonese (18) |
| 18/04/2026 | SSC Napoli (2) | 0-2 | Lazio Rome (8) |
| 12/04/2026 | Parma FC (13) | 1-1 | SSC Napoli (2) |
| 06/04/2026 | SSC Napoli (2) | 1-0 | AC Milan (4) |
| 20/03/2026 | Cagliari Calc. (16) | 0-1 | SSC Napoli (2) |
| 14/03/2026 | SSC Napoli (2) | 2-1 | US Lecce SpA (17) |
| 06/03/2026 | SSC Napoli (2) | 2-1 | Torino FC (12) |
| 03/05/2026 | Bologna FC (10) | 0-0 | Cagliari Calc. (16) |
| 25/04/2026 | Bologna FC (10) | 0-2 | AS Roma (6) |
| 19/04/2026 | Juventus Turi. (3) | 2-0 | Bologna FC (10) |
| 16/04/2026 | Aston Villa | 4-0 | Bologna FC (10) |
| 12/04/2026 | Bologna FC (10) | 2-0 | US Lecce SpA (17) |
| 09/04/2026 | Bologna FC (10) | 1-3 | Aston Villa |
| 05/04/2026 | US Cremonese (18) | 1-2 | Bologna FC (10) |
| 22/03/2026 | Bologna FC (10) | 0-2 | Lazio Rome (8) |
| 24/04/2026 | SSC Napoli (2) | 4-0 | US Cremonese (18) |
| 18/04/2026 | SSC Napoli (2) | 0-2 | Lazio Rome (8) |
| 06/04/2026 | SSC Napoli (2) | 1-0 | AC Milan (4) |
| 14/03/2026 | SSC Napoli (2) | 2-1 | US Lecce SpA (17) |
| 06/03/2026 | SSC Napoli (2) | 2-1 | Torino FC (12) |
| 19/04/2026 | Juventus Turi. (3) | 2-0 | Bologna FC (10) |
| 16/04/2026 | Aston Villa | 4-0 | Bologna FC (10) |
| 05/04/2026 | US Cremonese (18) | 1-2 | Bologna FC (10) |
| 19/03/2026 | AS Roma (6) | 3-4 | Bologna FC (10) |
| 15/03/2026 | US Sassuolo C. (11) | 0-1 | Bologna FC (10) |
| 22/12/2025 - Supercoppa Italiana - Finale | SSC Napoli (2) | 2 - 0 | Bologna FC (10) |
| 09/11/2025 - Italiaanse Serie A - Speeldag 11 | Bologna FC (10) | 2 - 0 | SSC Napoli (2) |
| 07/04/2025 - Italiaanse Serie A - Speeldag 31 | Bologna FC (10) | 1 - 1 | SSC Napoli (2) |
| 25/08/2024 - Italiaanse Serie A - Speeldag 2 | SSC Napoli (2) | 3 - 0 | Bologna FC (10) |
| 11/05/2024 - Italiaanse Serie A - Speeldag 36 | SSC Napoli (2) | 0 - 2 | Bologna FC (10) |
| 24/09/2023 - Italiaanse Serie A - Speeldag 5 | Bologna FC (10) | 0 - 0 | SSC Napoli (2) |
| 28/05/2023 - Italiaanse Serie A - Speeldag 37 | Bologna FC (10) | 2 - 2 | SSC Napoli (2) |
| 16/10/2022 - Italiaanse Serie A - Speeldag 10 | SSC Napoli (2) | 3 - 2 | Bologna FC (10) |
Statistieken onderlinge duels tussen SSC Napoli (2) en Bologna FC (10) (Open een nieuw tabblad)
Sinds 1929/1930, 139 gespeelde wedstrijden : 54 zeges Doelpunten voor 44 nederlagen van SSC Napoli (2) 41 gelijke spelen
(*) Serie inclusief alle wedstrijden van alle competities