De site voor alle sporten
De site voor alle sporten
Keuze van een seizoen :
Deze klassering is berekend op basis van de laatste 5 dagen van het kampioenschap. Verander het aantal dagen voor de indeling:
Klassering over de laatste 5 wedstrijden| Ploeg | Pun | GW | W | G | V | DV | DT | DS | Gem Pun | Gem DV | Gem DT | Gem DS | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | Dijon Métropole HB | 10 | 5 | 5 | 0 | 0 | 159 | 122 | +37 | 2 | 31.8 | 24.4 | 7.4 |
| 2 | Pontault-Combault HB | 9 | 5 | 4 | 1 | 0 | 164 | 142 | +22 | 1.8 | 32.8 | 28.4 | 4.4 |
| 3 | JS Cherbourg Manche HB | 8 | 5 | 4 | 0 | 1 | 167 | 144 | +23 | 1.6 | 33.4 | 28.8 | 4.6 |
| 4 | US Ivry Handball | 8 | 5 | 4 | 0 | 1 | 155 | 143 | +12 | 1.6 | 31 | 28.6 | 2.4 |
| 5 | Pau Billère Handball | 7 | 5 | 3 | 1 | 1 | 158 | 151 | +7 | 1.4 | 31.6 | 30.2 | 1.4 |
| 6 | Valence Drôme HB | 6 | 5 | 2 | 2 | 1 | 169 | 158 | +11 | 1.2 | 33.8 | 31.6 | 2.2 |
| 7 | Grand Besançon Doubs HB | 6 | 5 | 3 | 0 | 2 | 148 | 144 | +4 | 1.2 | 29.6 | 28.8 | 0.8 |
| 8 | US Créteil HB | 4 | 5 | 2 | 0 | 3 | 147 | 153 | -6 | 0.8 | 29.4 | 30.6 | -1.2 |
| 9 | Istres Provence HB | 4 | 5 | 2 | 0 | 3 | 131 | 139 | -8 | 0.8 | 26.2 | 27.8 | -1.6 |
| 10 | Draguignan Var HB | 4 | 5 | 2 | 0 | 3 | 136 | 145 | -9 | 0.8 | 27.2 | 29 | -1.8 |
| 11 | Sarrebourg Moselle Sud HB | 4 | 5 | 2 | 0 | 3 | 128 | 146 | -18 | 0.8 | 25.6 | 29.2 | -3.6 |
| 12 | US Saintes HB | 3 | 5 | 1 | 1 | 3 | 140 | 149 | -9 | 0.6 | 28 | 29.8 | -1.8 |
| 13 | Elite Val d'Oise Handball | 3 | 5 | 1 | 1 | 3 | 159 | 170 | -11 | 0.6 | 31.8 | 34 | -2.2 |
| 14 | Cournon d'Auvergne HB | 2 | 5 | 0 | 2 | 3 | 134 | 151 | -17 | 0.4 | 26.8 | 30.2 | -3.4 |
| 15 | Massy Essonne HB | 2 | 5 | 1 | 0 | 4 | 149 | 167 | -18 | 0.4 | 29.8 | 33.4 | -3.6 |
| 16 | Frontignan Thau HB | 1 | 5 | 0 | 1 | 4 | 138 | 154 | -16 | 0.2 | 27.6 | 30.8 | -3.2 |
US Saintes HB (10) - JS Cherbourg Manche HB (1)
Gedetailleerd ...
| Thuis | Algemeen | |
|---|---|---|
| Klassering | 6 | 10 |
| Wedstrijden | 5 | 9 |
| Gewonnen | 3 (60 %) | 3 (33 %) |
| Gelijkspel | 0 (0 %) | 1 (11 %) |
| Verloren | 2 (40 %) | 5 (56 %) |
| Doelpunten voor | 153 | 259 |
| Gemiddelde doelpunt | 30.6 | 28.78 |
| Doelpunten tegen | 150 | 269 |
| Gemiddelde doelpunt tegen | 30 | 29.89 |
| Serie voor de competitie | GPGPG | PPGPPNGP |
| Serie (*) | PGPGPGPG | PPGPPNGP |
Gemiddeld aantal opeenvolgende overwinningen in het kampioenschap : 1
Gemiddeld aantal opeenvolgende gelijke spelen in het kampioenschap : 1
Gemiddeld aantal opeenvolgende nederlagen in het kampioenschap : 1.67
| Uit | Algemeen | |
|---|---|---|
| Klassering | 5 | 1 |
| Wedstrijden | 4 | 9 |
| Gewonnen | 3 (75 %) | 8 (89 %) |
| Gelijkspel | 0 (0 %) | 0 (0 %) |
| Verloren | 1 (25 %) | 1 (11 %) |
| Doelpunten voor | 137 | 303 |
| Gemiddelde doelpunt | 34.25 | 33.67 |
| Doelpunten tegen | 132 | 270 |
| Gemiddelde doelpunt tegen | 33 | 30 |
| Serie voor de competitie | GGGP | GGGGGGPG |
| Serie (*) | GPPPGGGP | GGGGGGPG |
Gemiddeld aantal opeenvolgende overwinningen in het kampioenschap : 4
Gemiddeld aantal opeenvolgende gelijke spelen in het kampioenschap : 0
Gemiddeld aantal opeenvolgende nederlagen in het kampioenschap : 1
| 29/10/2026 | Dijon Métrop. (3) | 27-21 | US Saintes HB (10) |
| 23/10/2026 | US Saintes HB (10) | 33-31 | Frontignan Th. (16) |
| 16/10/2026 | Pontault-Comb. (5) | 34-34 | US Saintes HB (10) |
| 09/10/2026 | US Saintes HB (10) | 29-30 | Sarrebourg Mo. (12) |
| 02/10/2026 | Draguignan Va. (13) | 27-23 | US Saintes HB (10) |
| 25/09/2026 | US Saintes HB (10) | 38-31 | Grand Besanç. (9) |
| 18/09/2026 | US Saintes HB (10) | 26-32 | Cournon d'Auv. (7) |
| 11/09/2026 | Pau Billère . (2) | 31-28 | US Saintes HB (10) |
| 30/10/2026 | JS Cherbourg . (1) | 37-28 | Elite Val d'O. (14) |
| 23/10/2026 | Pau Billère . (2) | 38-37 | JS Cherbourg . (1) |
| 16/10/2026 | JS Cherbourg . (1) | 29-21 | Cournon d'Auv. (7) |
| 09/10/2026 | US Créteil H. (6) | 30-33 | JS Cherbourg . (1) |
| 02/10/2026 | JS Cherbourg . (1) | 31-27 | Istres Proven. (11) |
| 25/09/2026 | JS Cherbourg . (1) | 32-31 | Frontignan Th. (16) |
| 18/09/2026 | Pontault-Comb. (5) | 29-31 | JS Cherbourg . (1) |
| 11/09/2026 | JS Cherbourg . (1) | 37-31 | Draguignan Va. (13) |
| 23/10/2026 | US Saintes HB (10) | 33-31 | Frontignan Th. (16) |
| 09/10/2026 | US Saintes HB (10) | 29-30 | Sarrebourg Mo. (12) |
| 25/09/2026 | US Saintes HB (10) | 38-31 | Grand Besanç. (9) |
| 18/09/2026 | US Saintes HB (10) | 26-32 | Cournon d'Auv. (7) |
| 04/09/2026 | US Saintes HB (10) | 27-26 | Massy Essonne. (15) |
| 23/10/2026 | Pau Billère . (2) | 38-37 | JS Cherbourg . (1) |
| 09/10/2026 | US Créteil H. (6) | 30-33 | JS Cherbourg . (1) |
| 18/09/2026 | Pontault-Comb. (5) | 29-31 | JS Cherbourg . (1) |
| 05/09/2026 | Valence Drôm. (8) | 35-36 | JS Cherbourg . (1) |
| 30/08/2026 | US Créteil H. (6) | 35-29 | JS Cherbourg . (1) |
| 20/02/2026 - Franse Division 2 Heren - Regulier Seizoen - Speeldag 18 | JS Cherbourg Manche HB (1) | 34 - 24 | US Saintes HB (10) |
| 07/11/2025 - Franse Division 2 Heren - Regulier Seizoen - Speeldag 9 | US Saintes HB (10) | 20 - 31 | JS Cherbourg Manche HB (1) |
Statistieken onderlinge duels tussen US Saintes HB (10) en JS Cherbourg Manche HB (1) (Open een nieuw tabblad)
Sinds 2025/2026, 2 gespeelde wedstrijden : 0 zege Doelpunten voor 2 nederlagen van US Saintes HB (10)
US Créteil HB (6) - Pontault-Combault HB (5)
Gedetailleerd ...
| Thuis | Algemeen | |
|---|---|---|
| Klassering | 7 | 6 |
| Wedstrijden | 4 | 9 |
| Gewonnen | 3 (75 %) | 6 (67 %) |
| Gelijkspel | 0 (0 %) | 0 (0 %) |
| Verloren | 1 (25 %) | 3 (33 %) |
| Doelpunten voor | 127 | 276 |
| Gemiddelde doelpunt | 31.75 | 30.67 |
| Doelpunten tegen | 125 | 270 |
| Gemiddelde doelpunt tegen | 31.25 | 30 |
| Serie voor de competitie | GGPG | GGGPPGGP |
| Serie (*) | GPGGGPPG | GGPPPGGP |
Gemiddeld aantal opeenvolgende overwinningen in het kampioenschap : 3
Gemiddeld aantal opeenvolgende gelijke spelen in het kampioenschap : 0
Gemiddeld aantal opeenvolgende nederlagen in het kampioenschap : 1.5
| Uit | Algemeen | |
|---|---|---|
| Klassering | 4 | 5 |
| Wedstrijden | 4 | 9 |
| Gewonnen | 3 (75 %) | 5 (56 %) |
| Gelijkspel | 0 (0 %) | 2 (22 %) |
| Verloren | 1 (25 %) | 2 (22 %) |
| Doelpunten voor | 122 | 290 |
| Gemiddelde doelpunt | 30.5 | 32.22 |
| Doelpunten tegen | 113 | 274 |
| Gemiddelde doelpunt tegen | 28.25 | 30.44 |
| Serie voor de competitie | PGGG | PPNGGNGG |
| Serie (*) | GGGPPGGG | PNPGGNGG |
Gemiddeld aantal opeenvolgende overwinningen in het kampioenschap : 1.67
Gemiddeld aantal opeenvolgende gelijke spelen in het kampioenschap : 1
Gemiddeld aantal opeenvolgende nederlagen in het kampioenschap : 2
| 30/10/2026 | Valence Drôm. (8) | 31-27 | US Créteil H. (6) |
| 23/10/2026 | US Créteil H. (6) | 33-31 | US Ivry Handb. (4) |
| 16/10/2026 | Draguignan Va. (13) | 28-29 | US Créteil H. (6) |
| 09/10/2026 | US Créteil H. (6) | 30-33 | JS Cherbourg . (1) |
| 02/10/2026 | Dijon Métrop. (3) | 30-28 | US Créteil H. (6) |
| 29/09/2026 | US Créteil H. (6) | 23-32 | Chartres Mét. |
| 25/09/2026 | US Créteil H. (6) | 29-28 | Sarrebourg Mo. (12) |
| 18/09/2026 | Frontignan Th. (16) | 28-33 | US Créteil H. (6) |
| 30/10/2026 | Pontault-Comb. (5) | 37-29 | Pau Billère . (2) |
| 23/10/2026 | Grand Besanç. (9) | 26-27 | Pontault-Comb. (5) |
| 16/10/2026 | Pontault-Comb. (5) | 34-34 | US Saintes HB (10) |
| 13/10/2026 | Istres Proven. (11) | 23-29 | Pontault-Comb. (5) |
| 09/10/2026 | Massy Essonne. (15) | 30-37 | Pontault-Comb. (5) |
| 06/10/2026 | Pontault-Comb. (5) | 22-40 | Cesson Rennes. |
| 02/10/2026 | Pontault-Comb. (5) | 37-37 | Elite Val d'O. (14) |
| 18/09/2026 | Pontault-Comb. (5) | 29-31 | JS Cherbourg . (1) |
| 23/10/2026 | US Créteil H. (6) | 33-31 | US Ivry Handb. (4) |
| 09/10/2026 | US Créteil H. (6) | 30-33 | JS Cherbourg . (1) |
| 29/09/2026 | US Créteil H. (6) | 23-32 | Chartres Mét. |
| 25/09/2026 | US Créteil H. (6) | 29-28 | Sarrebourg Mo. (12) |
| 11/09/2026 | US Créteil H. (6) | 35-33 | Massy Essonne. (15) |
| 23/10/2026 | Grand Besanç. (9) | 26-27 | Pontault-Comb. (5) |
| 13/10/2026 | Istres Proven. (11) | 23-29 | Pontault-Comb. (5) |
| 09/10/2026 | Massy Essonne. (15) | 30-37 | Pontault-Comb. (5) |
| 11/09/2026 | Cournon d'Auv. (7) | 34-29 | Pontault-Comb. (5) |
| 31/05/2026 | Caen Handball | 34-30 | Pontault-Comb. (5) |
| 13/03/2026 - Franse Division 2 Heren - Regulier Seizoen - Speeldag 22 | Pontault-Combault HB (5) | 30 - 26 | US Créteil HB (6) |
| 12/12/2025 - Franse Division 2 Heren - Regulier Seizoen - Speeldag 14 | US Créteil HB (6) | 31 - 30 | Pontault-Combault HB (5) |
| 20/08/2021 - Vriendschappelijke Wedstrijden Clubs - 20 Augustus 2021 | US Créteil HB (6) | 28 - 29 | Pontault-Combault HB (5) |
| 23/08/2019 - Vriendschappelijke Wedstrijden Clubs - 23 Augustus 2019 | US Créteil HB (6) | 30 - 25 | Pontault-Combault HB (5) |
| 16/02/2018 - Franse Division 2 Heren - Regulier Seizoen - Speeldag 15 | US Créteil HB (6) | 29 - 27 | Pontault-Combault HB (5) |
| 14/10/2017 - Franse Division 2 Heren - Regulier Seizoen - Speeldag 5 | Pontault-Combault HB (5) | 30 - 27 | US Créteil HB (6) |
| 01/09/2017 - Vriendschappelijke Wedstrijden Clubs - 1 September 2017 | US Créteil HB (6) | 30 - 28 | Pontault-Combault HB (5) |
| 02/05/2014 - Franse Division 2 Heren - Regulier Seizoen - Speeldag 25 | US Créteil HB (6) | 30 - 28 | Pontault-Combault HB (5) |
Statistieken onderlinge duels tussen US Créteil HB (6) en Pontault-Combault HB (5) (Open een nieuw tabblad)
Sinds 1994/1995, 36 gespeelde wedstrijden : 27 zeges Doelpunten voor 8 nederlagen van US Créteil HB (6) en 1 gelijk spel
Massy Essonne HB (15) - Draguignan Var HB (13)
Gedetailleerd ...
| Thuis | Algemeen | |
|---|---|---|
| Klassering | 14 | 15 |
| Wedstrijden | 3 | 9 |
| Gewonnen | 1 (33 %) | 2 (22 %) |
| Gelijkspel | 0 (0 %) | 0 (0 %) |
| Verloren | 2 (67 %) | 7 (78 %) |
| Doelpunten voor | 94 | 265 |
| Gemiddelde doelpunt | 31.33 | 29.44 |
| Doelpunten tegen | 111 | 295 |
| Gemiddelde doelpunt tegen | 37 | 32.78 |
| Serie voor de competitie | GPP | PGPPPGPP |
| Serie (*) | PPGPPGPP | PGPPPGPP |
Gemiddeld aantal opeenvolgende overwinningen in het kampioenschap : 1
Gemiddeld aantal opeenvolgende gelijke spelen in het kampioenschap : 0
Gemiddeld aantal opeenvolgende nederlagen in het kampioenschap : 2.33
| Uit | Algemeen | |
|---|---|---|
| Klassering | 13 | 13 |
| Wedstrijden | 4 | 9 |
| Gewonnen | 1 (25 %) | 3 (33 %) |
| Gelijkspel | 0 (0 %) | 0 (0 %) |
| Verloren | 3 (75 %) | 6 (67 %) |
| Doelpunten voor | 113 | 247 |
| Gemiddelde doelpunt | 28.25 | 27.44 |
| Doelpunten tegen | 133 | 281 |
| Gemiddelde doelpunt tegen | 33.25 | 31.22 |
| Serie voor de competitie | PPPG | PPPGPPGP |
| Serie (*) | PPPG | PPPGPPGP |
Gemiddeld aantal opeenvolgende overwinningen in het kampioenschap : 1
Gemiddeld aantal opeenvolgende gelijke spelen in het kampioenschap : 0
Gemiddeld aantal opeenvolgende nederlagen in het kampioenschap : 2
| 30/10/2026 | US Ivry Handb. (4) | 28-27 | Massy Essonne. (15) |
| 23/10/2026 | Massy Essonne. (15) | 33-44 | Valence Drôm. (8) |
| 16/10/2026 | Frontignan Th. (16) | 28-33 | Massy Essonne. (15) |
| 09/10/2026 | Massy Essonne. (15) | 30-37 | Pontault-Comb. (5) |
| 03/10/2026 | Sarrebourg Mo. (12) | 30-26 | Massy Essonne. (15) |
| 25/09/2026 | Pau Billère . (2) | 36-26 | Massy Essonne. (15) |
| 18/09/2026 | Massy Essonne. (15) | 31-30 | Dijon Métrop. (3) |
| 11/09/2026 | US Créteil H. (6) | 35-33 | Massy Essonne. (15) |
| 30/10/2026 | Draguignan Va. (13) | 29-36 | Grand Besanç. (9) |
| 24/10/2026 | Sarrebourg Mo. (12) | 24-30 | Draguignan Va. (13) |
| 16/10/2026 | Draguignan Va. (13) | 28-29 | US Créteil H. (6) |
| 09/10/2026 | Pau Billère . (2) | 33-22 | Draguignan Va. (13) |
| 02/10/2026 | Draguignan Va. (13) | 27-23 | US Saintes HB (10) |
| 25/09/2026 | Cournon d'Auv. (7) | 39-30 | Draguignan Va. (13) |
| 18/09/2026 | Draguignan Va. (13) | 22-34 | Istres Proven. (11) |
| 11/09/2026 | JS Cherbourg . (1) | 37-31 | Draguignan Va. (13) |
| 23/10/2026 | Massy Essonne. (15) | 33-44 | Valence Drôm. (8) |
| 09/10/2026 | Massy Essonne. (15) | 30-37 | Pontault-Comb. (5) |
| 18/09/2026 | Massy Essonne. (15) | 31-30 | Dijon Métrop. (3) |
| 30/08/2026 | Massy Essonne. (15) | 27-29 | Sarrebourg Mo. (12) |
| 03/05/2026 | Massy Essonne. (15) | 31-36 | Saran Loiret . |
| 24/10/2026 | Sarrebourg Mo. (12) | 24-30 | Draguignan Va. (13) |
| 09/10/2026 | Pau Billère . (2) | 33-22 | Draguignan Va. (13) |
| 25/09/2026 | Cournon d'Auv. (7) | 39-30 | Draguignan Va. (13) |
| 11/09/2026 | JS Cherbourg . (1) | 37-31 | Draguignan Va. (13) |
Cournon d'Auvergne HB (7) - Dijon Métropole HB (3)
Gedetailleerd ...
| Thuis | Algemeen | |
|---|---|---|
| Klassering | 8 | 7 |
| Wedstrijden | 4 | 9 |
| Gewonnen | 2 (50 %) | 4 (44 %) |
| Gelijkspel | 1 (25 %) | 2 (22 %) |
| Verloren | 1 (25 %) | 3 (34 %) |
| Doelpunten voor | 132 | 272 |
| Gemiddelde doelpunt | 33 | 30.22 |
| Doelpunten tegen | 122 | 264 |
| Gemiddelde doelpunt tegen | 30.5 | 29.33 |
| Serie voor de competitie | GGGP | GGGPGPPN |
| Serie (*) | PGPPGGGP | GGGPGPPN |
Gemiddeld aantal opeenvolgende overwinningen in het kampioenschap : 2.5
Gemiddeld aantal opeenvolgende gelijke spelen in het kampioenschap : 1
Gemiddeld aantal opeenvolgende nederlagen in het kampioenschap : 1.5
| Uit | Algemeen | |
|---|---|---|
| Klassering | 9 | 3 |
| Wedstrijden | 4 | 9 |
| Gewonnen | 2 (50 %) | 7 (78 %) |
| Gelijkspel | 0 (0 %) | 0 (0 %) |
| Verloren | 2 (50 %) | 2 (22 %) |
| Doelpunten voor | 126 | 289 |
| Gemiddelde doelpunt | 31.5 | 32.11 |
| Doelpunten tegen | 110 | 240 |
| Gemiddelde doelpunt tegen | 27.5 | 26.67 |
| Serie voor de competitie | PPGG | GPGGGGGG |
| Serie (*) | GPNPPPGG | GPGGGGGG |
Gemiddeld aantal opeenvolgende overwinningen in het kampioenschap : 3.5
Gemiddeld aantal opeenvolgende gelijke spelen in het kampioenschap : 0
Gemiddeld aantal opeenvolgende nederlagen in het kampioenschap : 1
| 30/10/2026 | Frontignan Th. (16) | 27-27 | Cournon d'Auv. (7) |
| 23/10/2026 | Cournon d'Auv. (7) | 26-30 | Istres Proven. (11) |
| 16/10/2026 | JS Cherbourg . (1) | 29-21 | Cournon d'Auv. (7) |
| 09/10/2026 | Cournon d'Auv. (7) | 33-33 | Valence Drôm. (8) |
| 02/10/2026 | US Ivry Handb. (4) | 32-27 | Cournon d'Auv. (7) |
| 25/09/2026 | Cournon d'Auv. (7) | 39-30 | Draguignan Va. (13) |
| 18/09/2026 | US Saintes HB (10) | 26-32 | Cournon d'Auv. (7) |
| 11/09/2026 | Cournon d'Auv. (7) | 34-29 | Pontault-Comb. (5) |
| 29/10/2026 | Dijon Métrop. (3) | 27-21 | US Saintes HB (10) |
| 23/10/2026 | Elite Val d'O. (14) | 29-34 | Dijon Métrop. (3) |
| 16/10/2026 | Dijon Métrop. (3) | 36-25 | Istres Proven. (11) |
| 09/10/2026 | Grand Besanç. (9) | 19-32 | Dijon Métrop. (3) |
| 02/10/2026 | Dijon Métrop. (3) | 30-28 | US Créteil H. (6) |
| 26/09/2026 | Dijon Métrop. (3) | 32-26 | US Ivry Handb. (4) |
| 18/09/2026 | Massy Essonne. (15) | 31-30 | Dijon Métrop. (3) |
| 11/09/2026 | Dijon Métrop. (3) | 38-30 | Frontignan Th. (16) |
| 23/10/2026 | Cournon d'Auv. (7) | 26-30 | Istres Proven. (11) |
| 09/10/2026 | Cournon d'Auv. (7) | 33-33 | Valence Drôm. (8) |
| 25/09/2026 | Cournon d'Auv. (7) | 39-30 | Draguignan Va. (13) |
| 11/09/2026 | Cournon d'Auv. (7) | 34-29 | Pontault-Comb. (5) |
| 30/08/2026 | Cournon d'Auv. (7) | 32-37 | USAM Nîmes G. |
| 23/10/2026 | Elite Val d'O. (14) | 29-34 | Dijon Métrop. (3) |
| 09/10/2026 | Grand Besanç. (9) | 19-32 | Dijon Métrop. (3) |
| 18/09/2026 | Massy Essonne. (15) | 31-30 | Dijon Métrop. (3) |
| 04/09/2026 | Pontault-Comb. (5) | 31-30 | Dijon Métrop. (3) |
| 06/06/2026 | Provence Aix . | 38-32 | Dijon Métrop. (3) |
| 08/04/2025 - ProLigue - Regulier Seizoen - Speeldag 25 | Cournon d'Auvergne HB (7) | 31 - 32 | Dijon Métropole HB (3) |
| 13/12/2024 - ProLigue - Regulier Seizoen - Speeldag 14 | Dijon Métropole HB (3) | 36 - 27 | Cournon d'Auvergne HB (7) |
Statistieken onderlinge duels tussen Cournon d'Auvergne HB (7) en Dijon Métropole HB (3) (Open een nieuw tabblad)
Sinds 2024/2025, 2 gespeelde wedstrijden : 0 zege Doelpunten voor 2 nederlagen van Cournon d'Auvergne HB (7)
Pau Billère Handball (2) - US Ivry Handball (4)
Gedetailleerd ...
| Thuis | Algemeen | |
|---|---|---|
| Klassering | 3 | 2 |
| Wedstrijden | 4 | 9 |
| Gewonnen | 4 (100 %) | 7 (78 %) |
| Gelijkspel | 0 (0 %) | 1 (11 %) |
| Verloren | 0 (0 %) | 1 (11 %) |
| Doelpunten voor | 138 | 285 |
| Gemiddelde doelpunt | 34.5 | 31.67 |
| Doelpunten tegen | 113 | 263 |
| Gemiddelde doelpunt tegen | 28.25 | 29.22 |
| Serie voor de competitie | GGGG | GGGGGNGP |
| Serie (*) | GGGGGGGG | GGGGNGGP |
Gemiddeld aantal opeenvolgende overwinningen in het kampioenschap : 3.5
Gemiddeld aantal opeenvolgende gelijke spelen in het kampioenschap : 1
Gemiddeld aantal opeenvolgende nederlagen in het kampioenschap : 1
| Uit | Algemeen | |
|---|---|---|
| Klassering | 3 | 4 |
| Wedstrijden | 5 | 9 |
| Gewonnen | 3 (60 %) | 7 (78 %) |
| Gelijkspel | 0 (0 %) | 0 (0 %) |
| Verloren | 2 (40 %) | 2 (22 %) |
| Doelpunten voor | 166 | 293 |
| Gemiddelde doelpunt | 33.2 | 32.56 |
| Doelpunten tegen | 151 | 262 |
| Gemiddelde doelpunt tegen | 30.2 | 29.11 |
| Serie voor de competitie | GGPGP | GGPGGGPG |
| Serie (*) | PGPGGPGP | GGPGGGPG |
Gemiddeld aantal opeenvolgende overwinningen in het kampioenschap : 2.33
Gemiddeld aantal opeenvolgende gelijke spelen in het kampioenschap : 0
Gemiddeld aantal opeenvolgende nederlagen in het kampioenschap : 1
| 30/10/2026 | Pontault-Comb. (5) | 37-29 | Pau Billère . (2) |
| 27/10/2026 | Pau Billère . (2) | 37-35 | Limoges Handb. |
| 23/10/2026 | Pau Billère . (2) | 38-37 | JS Cherbourg . (1) |
| 16/10/2026 | Valence Drôm. (8) | 31-31 | Pau Billère . (2) |
| 09/10/2026 | Pau Billère . (2) | 33-22 | Draguignan Va. (13) |
| 02/10/2026 | Frontignan Th. (16) | 24-27 | Pau Billère . (2) |
| 29/09/2026 | Pau Billère . (2) | 33-30 | Istres Proven. (11) |
| 25/09/2026 | Pau Billère . (2) | 36-26 | Massy Essonne. (15) |
| 30/10/2026 | US Ivry Handb. (4) | 28-27 | Massy Essonne. (15) |
| 23/10/2026 | US Créteil H. (6) | 33-31 | US Ivry Handb. (4) |
| 16/10/2026 | US Ivry Handb. (4) | 34-31 | Elite Val d'O. (14) |
| 09/10/2026 | Istres Proven. (11) | 25-30 | US Ivry Handb. (4) |
| 02/10/2026 | US Ivry Handb. (4) | 32-27 | Cournon d'Auv. (7) |
| 26/09/2026 | Dijon Métrop. (3) | 32-26 | US Ivry Handb. (4) |
| 17/09/2026 | Valence Drôm. (8) | 32-41 | US Ivry Handb. (4) |
| 11/09/2026 | US Ivry Handb. (4) | 33-26 | Sarrebourg Mo. (12) |
| 27/10/2026 | Pau Billère . (2) | 37-35 | Limoges Handb. |
| 23/10/2026 | Pau Billère . (2) | 38-37 | JS Cherbourg . (1) |
| 09/10/2026 | Pau Billère . (2) | 33-22 | Draguignan Va. (13) |
| 29/09/2026 | Pau Billère . (2) | 33-30 | Istres Proven. (11) |
| 25/09/2026 | Pau Billère . (2) | 36-26 | Massy Essonne. (15) |
| 23/10/2026 | US Créteil H. (6) | 33-31 | US Ivry Handb. (4) |
| 09/10/2026 | Istres Proven. (11) | 25-30 | US Ivry Handb. (4) |
| 26/09/2026 | Dijon Métrop. (3) | 32-26 | US Ivry Handb. (4) |
| 17/09/2026 | Valence Drôm. (8) | 32-41 | US Ivry Handb. (4) |
| 04/09/2026 | Frontignan Th. (16) | 29-38 | US Ivry Handb. (4) |
| 31/05/2026 - Franse Division 2 Heren - Playoffs - Halve Finale | US Ivry Handball (4) | 31 - 28 | Pau Billère Handball (2) |
| 28/05/2026 - Franse Division 2 Heren - Playoffs - Halve Finale | Pau Billère Handball (2) | 29 - 28 | US Ivry Handball (4) |
| 07/05/2026 - Franse Division 2 Heren - Regulier Seizoen - Speeldag 30 | US Ivry Handball (4) | 35 - 28 | Pau Billère Handball (2) |
| 10/10/2025 - Franse Division 2 Heren - Regulier Seizoen - Speeldag 6 | Pau Billère Handball (2) | 27 - 31 | US Ivry Handball (4) |
| 18/02/2022 - Franse Division 2 Heren - Regulier Seizoen - Speeldag 18 | Pau Billère Handball (2) | 23 - 25 | US Ivry Handball (4) |
| 12/11/2021 - Franse Division 2 Heren - Regulier Seizoen - Speeldag 9 | US Ivry Handball (4) | 32 - 31 | Pau Billère Handball (2) |
| 18/03/2015 - Franse Division 2 Heren - Regulier Seizoen - Speeldag 18 | US Ivry Handball (4) | 28 - 26 | Pau Billère Handball (2) |
| 10/10/2014 - Franse Division 2 Heren - Regulier Seizoen - Speeldag 5 | Pau Billère Handball (2) | 29 - 29 | US Ivry Handball (4) |
Statistieken onderlinge duels tussen Pau Billère Handball (2) en US Ivry Handball (4) (Open een nieuw tabblad)
Sinds 2005/2006, 11 gespeelde wedstrijden : 1 zege Doelpunten voor 9 nederlagen van Pau Billère Handball (2) en 1 gelijk spel
Grand Besançon Doubs HB (9) - Frontignan Thau HB (16)
Gedetailleerd ...
| Thuis | Algemeen | |
|---|---|---|
| Klassering | 16 | 9 |
| Wedstrijden | 4 | 9 |
| Gewonnen | 0 (0 %) | 4 (44 %) |
| Gelijkspel | 0 (0 %) | 0 (0 %) |
| Verloren | 4 (100 %) | 5 (56 %) |
| Doelpunten voor | 107 | 272 |
| Gemiddelde doelpunt | 26.75 | 30.22 |
| Doelpunten tegen | 126 | 272 |
| Gemiddelde doelpunt tegen | 31.5 | 30.22 |
| Serie voor de competitie | PPPP | GPPGPGPG |
| Serie (*) | PGGPPPPP | PPPGPGPG |
Gemiddeld aantal opeenvolgende overwinningen in het kampioenschap : 1
Gemiddeld aantal opeenvolgende gelijke spelen in het kampioenschap : 0
Gemiddeld aantal opeenvolgende nederlagen in het kampioenschap : 1.25
| Uit | Algemeen | |
|---|---|---|
| Klassering | 16 | 16 |
| Wedstrijden | 4 | 9 |
| Gewonnen | 0 (0 %) | 0 (0 %) |
| Gelijkspel | 0 (0 %) | 1 (11 %) |
| Verloren | 4 (100 %) | 8 (89 %) |
| Doelpunten voor | 120 | 256 |
| Gemiddelde doelpunt | 30 | 28.44 |
| Doelpunten tegen | 137 | 295 |
| Gemiddelde doelpunt tegen | 34.25 | 32.78 |
| Serie voor de competitie | PPPP | PPPPPPPN |
| Serie (*) | PNGPPPPP | PPPPPPPN |
Gemiddeld aantal opeenvolgende overwinningen in het kampioenschap : 0
Gemiddeld aantal opeenvolgende gelijke spelen in het kampioenschap : 1
Gemiddeld aantal opeenvolgende nederlagen in het kampioenschap : 8
| 30/10/2026 | Draguignan Va. (13) | 29-36 | Grand Besanç. (9) |
| 23/10/2026 | Grand Besanç. (9) | 26-27 | Pontault-Comb. (5) |
| 17/10/2026 | Sarrebourg Mo. (12) | 26-33 | Grand Besanç. (9) |
| 09/10/2026 | Grand Besanç. (9) | 19-32 | Dijon Métrop. (3) |
| 02/10/2026 | Valence Drôm. (8) | 30-34 | Grand Besanç. (9) |
| 29/09/2026 | Grand Besanç. (9) | 28-37 | Tremblay-en-F. |
| 25/09/2026 | US Saintes HB (10) | 38-31 | Grand Besanç. (9) |
| 18/09/2026 | Grand Besanç. (9) | 34-35 | Pau Billère . (2) |
| 30/10/2026 | Frontignan Th. (16) | 27-27 | Cournon d'Auv. (7) |
| 23/10/2026 | US Saintes HB (10) | 33-31 | Frontignan Th. (16) |
| 16/10/2026 | Frontignan Th. (16) | 28-33 | Massy Essonne. (15) |
| 09/10/2026 | Elite Val d'O. (14) | 34-28 | Frontignan Th. (16) |
| 02/10/2026 | Frontignan Th. (16) | 24-27 | Pau Billère . (2) |
| 25/09/2026 | JS Cherbourg . (1) | 32-31 | Frontignan Th. (16) |
| 18/09/2026 | Frontignan Th. (16) | 28-33 | US Créteil H. (6) |
| 11/09/2026 | Dijon Métrop. (3) | 38-30 | Frontignan Th. (16) |
| 23/10/2026 | Grand Besanç. (9) | 26-27 | Pontault-Comb. (5) |
| 09/10/2026 | Grand Besanç. (9) | 19-32 | Dijon Métrop. (3) |
| 29/09/2026 | Grand Besanç. (9) | 28-37 | Tremblay-en-F. |
| 18/09/2026 | Grand Besanç. (9) | 34-35 | Pau Billère . (2) |
| 04/09/2026 | Grand Besanç. (9) | 28-32 | US Créteil H. (6) |
| 23/10/2026 | US Saintes HB (10) | 33-31 | Frontignan Th. (16) |
| 09/10/2026 | Elite Val d'O. (14) | 34-28 | Frontignan Th. (16) |
| 25/09/2026 | JS Cherbourg . (1) | 32-31 | Frontignan Th. (16) |
| 11/09/2026 | Dijon Métrop. (3) | 38-30 | Frontignan Th. (16) |
| 01/05/2026 | Grand Besanç. (9) | 39-32 | Frontignan Th. (16) |
| 01/05/2026 - Franse Division 2 Heren - Regulier Seizoen - Speeldag 29 | Grand Besançon Doubs HB (9) | 39 - 32 | Frontignan Thau HB (16) |
| 21/11/2025 - Franse Division 2 Heren - Regulier Seizoen - Speeldag 11 | Frontignan Thau HB (16) | 29 - 31 | Grand Besançon Doubs HB (9) |
| 16/05/2025 - ProLigue - Regulier Seizoen - Speeldag 30 | Grand Besançon Doubs HB (9) | 29 - 34 | Frontignan Thau HB (16) |
| 25/10/2024 - ProLigue - Regulier Seizoen - Speeldag 8 | Frontignan Thau HB (16) | 39 - 29 | Grand Besançon Doubs HB (9) |
| 13/04/2024 - Franse Division 2 Heren - Regulier Seizoen - Speeldag 26 | Frontignan Thau HB (16) | 35 - 33 | Grand Besançon Doubs HB (9) |
| 10/11/2023 - Franse Division 2 Heren - Regulier Seizoen - Speeldag 9 | Grand Besançon Doubs HB (9) | 28 - 30 | Frontignan Thau HB (16) |
| 19/05/2023 - Franse Division 2 Heren - Regulier Seizoen - Speeldag 30 | Grand Besançon Doubs HB (9) | 31 - 31 | Frontignan Thau HB (16) |
| 09/12/2022 - Franse Division 2 Heren - Regulier Seizoen - Speeldag 13 | Frontignan Thau HB (16) | 41 - 37 | Grand Besançon Doubs HB (9) |
Statistieken onderlinge duels tussen Grand Besançon Doubs HB (9) en Frontignan Thau HB (16) (Open een nieuw tabblad)
Sinds 2022/2023, 8 gespeelde wedstrijden : 2 zeges Doelpunten voor 5 nederlagen van Grand Besançon Doubs HB (9) en 1 gelijk spel
Sarrebourg Moselle Sud HB (12) - Valence Drôme HB (8)
Gedetailleerd ...
| Thuis | Algemeen | |
|---|---|---|
| Klassering | 10 | 12 |
| Wedstrijden | 5 | 9 |
| Gewonnen | 2 (40 %) | 3 (33 %) |
| Gelijkspel | 0 (0 %) | 0 (0 %) |
| Verloren | 3 (60 %) | 6 (67 %) |
| Doelpunten voor | 139 | 241 |
| Gemiddelde doelpunt | 27.8 | 26.78 |
| Doelpunten tegen | 152 | 271 |
| Gemiddelde doelpunt tegen | 30.4 | 30.11 |
| Serie voor de competitie | PGGPP | PGPGGPPP |
| Serie (*) | GGPGPGPP | GPPGGPPP |
Gemiddeld aantal opeenvolgende overwinningen in het kampioenschap : 1.5
Gemiddeld aantal opeenvolgende gelijke spelen in het kampioenschap : 0
Gemiddeld aantal opeenvolgende nederlagen in het kampioenschap : 2
| Uit | Algemeen | |
|---|---|---|
| Klassering | 7 | 8 |
| Wedstrijden | 4 | 9 |
| Gewonnen | 2 (50 %) | 3 (33 %) |
| Gelijkspel | 1 (25 %) | 2 (22 %) |
| Verloren | 1 (25 %) | 4 (45 %) |
| Doelpunten voor | 140 | 299 |
| Gemiddelde doelpunt | 35 | 33.22 |
| Doelpunten tegen | 127 | 296 |
| Gemiddelde doelpunt tegen | 31.75 | 32.89 |
| Serie voor de competitie | GPPG | GPPPPNGG |
| Serie (*) | PPPGGPPG | PGPPNGPG |
Gemiddeld aantal opeenvolgende overwinningen in het kampioenschap : 1.5
Gemiddeld aantal opeenvolgende gelijke spelen in het kampioenschap : 1
Gemiddeld aantal opeenvolgende nederlagen in het kampioenschap : 2.5
| 30/10/2026 | Istres Proven. (11) | 28-18 | Sarrebourg Mo. (12) |
| 24/10/2026 | Sarrebourg Mo. (12) | 24-30 | Draguignan Va. (13) |
| 17/10/2026 | Sarrebourg Mo. (12) | 26-33 | Grand Besanç. (9) |
| 09/10/2026 | US Saintes HB (10) | 29-30 | Sarrebourg Mo. (12) |
| 03/10/2026 | Sarrebourg Mo. (12) | 30-26 | Massy Essonne. (15) |
| 30/09/2026 | Sarrebourg Mo. (12) | 23-45 | USAM Nîmes G. |
| 25/09/2026 | US Créteil H. (6) | 29-28 | Sarrebourg Mo. (12) |
| 19/09/2026 | Sarrebourg Mo. (12) | 31-30 | Elite Val d'O. (14) |
| 30/10/2026 | Valence Drôm. (8) | 31-27 | US Créteil H. (6) |
| 27/10/2026 | Valence Drôm. (8) | 30-32 | Chartres Mét. |
| 23/10/2026 | Massy Essonne. (15) | 33-44 | Valence Drôm. (8) |
| 16/10/2026 | Valence Drôm. (8) | 31-31 | Pau Billère . (2) |
| 09/10/2026 | Cournon d'Auv. (7) | 33-33 | Valence Drôm. (8) |
| 02/10/2026 | Valence Drôm. (8) | 30-34 | Grand Besanç. (9) |
| 29/09/2026 | Valence Drôm. (8) | 27-23 | Dunkerque HB . |
| 25/09/2026 | Elite Val d'O. (14) | 32-30 | Valence Drôm. (8) |
| 24/10/2026 | Sarrebourg Mo. (12) | 24-30 | Draguignan Va. (13) |
| 17/10/2026 | Sarrebourg Mo. (12) | 26-33 | Grand Besanç. (9) |
| 03/10/2026 | Sarrebourg Mo. (12) | 30-26 | Massy Essonne. (15) |
| 30/09/2026 | Sarrebourg Mo. (12) | 23-45 | USAM Nîmes G. |
| 19/09/2026 | Sarrebourg Mo. (12) | 31-30 | Elite Val d'O. (14) |
| 23/10/2026 | Massy Essonne. (15) | 33-44 | Valence Drôm. (8) |
| 09/10/2026 | Cournon d'Auv. (7) | 33-33 | Valence Drôm. (8) |
| 25/09/2026 | Elite Val d'O. (14) | 32-30 | Valence Drôm. (8) |
| 11/09/2026 | Istres Proven. (11) | 29-33 | Valence Drôm. (8) |
| 30/08/2026 | Draguignan Va. (13) | 25-32 | Valence Drôm. (8) |
| 06/02/2026 - Franse Division 2 Heren - Regulier Seizoen - Speeldag 16 | Valence Drôme HB (8) | 31 - 25 | Sarrebourg Moselle Sud HB (12) |
| 06/12/2025 - Franse Division 2 Heren - Regulier Seizoen - Speeldag 13 | Sarrebourg Moselle Sud HB (12) | 25 - 32 | Valence Drôme HB (8) |
| 07/02/2025 - ProLigue - Regulier Seizoen - Speeldag 16 | Valence Drôme HB (8) | 24 - 25 | Sarrebourg Moselle Sud HB (12) |
| 12/10/2024 - ProLigue - Regulier Seizoen - Speeldag 6 | Sarrebourg Moselle Sud HB (12) | 25 - 24 | Valence Drôme HB (8) |
| 17/05/2024 - Franse Division 2 Heren - Regulier Seizoen - Speeldag 30 | Sarrebourg Moselle Sud HB (12) | 30 - 32 | Valence Drôme HB (8) |
| 15/09/2023 - Franse Division 2 Heren - Regulier Seizoen - Speeldag 2 | Valence Drôme HB (8) | 35 - 34 | Sarrebourg Moselle Sud HB (12) |
| 01/04/2023 - Franse Division 2 Heren - Regulier Seizoen - Speeldag 23 | Sarrebourg Moselle Sud HB (12) | 28 - 27 | Valence Drôme HB (8) |
| 23/09/2022 - Franse Division 2 Heren - Regulier Seizoen - Speeldag 3 | Valence Drôme HB (8) | 25 - 28 | Sarrebourg Moselle Sud HB (12) |
Statistieken onderlinge duels tussen Sarrebourg Moselle Sud HB (12) en Valence Drôme HB (8) (Open een nieuw tabblad)
Sinds 2020/2021, 12 gespeelde wedstrijden : 7 zeges Doelpunten voor 5 nederlagen van Sarrebourg Moselle Sud HB (12)
Elite Val d'Oise Handball (14) - Istres Provence HB (11)
Gedetailleerd ...
| Thuis | Algemeen | |
|---|---|---|
| Klassering | 9 | 14 |
| Wedstrijden | 4 | 9 |
| Gewonnen | 2 (50 %) | 2 (22 %) |
| Gelijkspel | 0 (0 %) | 1 (11 %) |
| Verloren | 2 (50 %) | 6 (67 %) |
| Doelpunten voor | 118 | 270 |
| Gemiddelde doelpunt | 29.5 | 30 |
| Doelpunten tegen | 123 | 290 |
| Gemiddelde doelpunt tegen | 30.75 | 32.22 |
| Serie voor de competitie | PGGP | PPGNGPPP |
| Serie (*) | GGPPPGGP | PPGNGPPP |
Gemiddeld aantal opeenvolgende overwinningen in het kampioenschap : 1
Gemiddeld aantal opeenvolgende gelijke spelen in het kampioenschap : 1
Gemiddeld aantal opeenvolgende nederlagen in het kampioenschap : 3
| Uit | Algemeen | |
|---|---|---|
| Klassering | 10 | 11 |
| Wedstrijden | 4 | 9 |
| Gewonnen | 2 (50 %) | 3 (33 %) |
| Gelijkspel | 0 (0 %) | 0 (0 %) |
| Verloren | 2 (50 %) | 6 (67 %) |
| Doelpunten voor | 116 | 245 |
| Gemiddelde doelpunt | 29 | 27.22 |
| Doelpunten tegen | 115 | 250 |
| Gemiddelde doelpunt tegen | 28.75 | 27.78 |
| Serie voor de competitie | GPPG | PGPPPPGG |
| Serie (*) | PPGGPPPG | GPPPPPGG |
Gemiddeld aantal opeenvolgende overwinningen in het kampioenschap : 1.5
Gemiddeld aantal opeenvolgende gelijke spelen in het kampioenschap : 0
Gemiddeld aantal opeenvolgende nederlagen in het kampioenschap : 3
| 30/10/2026 | JS Cherbourg . (1) | 37-28 | Elite Val d'O. (14) |
| 23/10/2026 | Elite Val d'O. (14) | 29-34 | Dijon Métrop. (3) |
| 16/10/2026 | US Ivry Handb. (4) | 34-31 | Elite Val d'O. (14) |
| 09/10/2026 | Elite Val d'O. (14) | 34-28 | Frontignan Th. (16) |
| 02/10/2026 | Pontault-Comb. (5) | 37-37 | Elite Val d'O. (14) |
| 25/09/2026 | Elite Val d'O. (14) | 32-30 | Valence Drôm. (8) |
| 19/09/2026 | Sarrebourg Mo. (12) | 31-30 | Elite Val d'O. (14) |
| 11/09/2026 | Elite Val d'O. (14) | 23-31 | Grand Besanç. (9) |
| 30/10/2026 | Istres Proven. (11) | 28-18 | Sarrebourg Mo. (12) |
| 23/10/2026 | Cournon d'Auv. (7) | 26-30 | Istres Proven. (11) |
| 16/10/2026 | Dijon Métrop. (3) | 36-25 | Istres Proven. (11) |
| 13/10/2026 | Istres Proven. (11) | 23-29 | Pontault-Comb. (5) |
| 09/10/2026 | Istres Proven. (11) | 25-30 | US Ivry Handb. (4) |
| 02/10/2026 | JS Cherbourg . (1) | 31-27 | Istres Proven. (11) |
| 29/09/2026 | Pau Billère . (2) | 33-30 | Istres Proven. (11) |
| 18/09/2026 | Draguignan Va. (13) | 22-34 | Istres Proven. (11) |
| 23/10/2026 | Elite Val d'O. (14) | 29-34 | Dijon Métrop. (3) |
| 09/10/2026 | Elite Val d'O. (14) | 34-28 | Frontignan Th. (16) |
| 25/09/2026 | Elite Val d'O. (14) | 32-30 | Valence Drôm. (8) |
| 11/09/2026 | Elite Val d'O. (14) | 23-31 | Grand Besanç. (9) |
| 30/08/2026 | Elite Val d'O. (14) | 18-25 | Chartres Mét. |
| 23/10/2026 | Cournon d'Auv. (7) | 26-30 | Istres Proven. (11) |
| 16/10/2026 | Dijon Métrop. (3) | 36-25 | Istres Proven. (11) |
| 02/10/2026 | JS Cherbourg . (1) | 31-27 | Istres Proven. (11) |
| 29/09/2026 | Pau Billère . (2) | 33-30 | Istres Proven. (11) |
| 18/09/2026 | Draguignan Va. (13) | 22-34 | Istres Proven. (11) |
| 31/03/2017 - Franse Division 2 Heren - Regulier Seizoen - Speeldag 20 | Istres Provence HB (11) | 30 - 25 | Elite Val d'Oise Handball (14) |
| 26/10/2016 - Franse Division 2 Heren - Regulier Seizoen - Speeldag 7 | Elite Val d'Oise Handball (14) | 21 - 31 | Istres Provence HB (11) |
| 14/09/2016 - Franse League Cup - Eerste ronde | Istres Provence HB (11) | 30 - 22 | Elite Val d'Oise Handball (14) |
Statistieken onderlinge duels tussen Elite Val d'Oise Handball (14) en Istres Provence HB (11) (Open een nieuw tabblad)
Sinds 2016/2017, 3 gespeelde wedstrijden : 0 zege Doelpunten voor 3 nederlagen van Elite Val d'Oise Handball (14)
(*) Serie inclusief alle wedstrijden van alle competities