De site voor alle sporten
De site voor alle sporten
Keuze van een seizoen :
Deze klassering is berekend op basis van de laatste 5 dagen van het kampioenschap. Verander het aantal dagen voor de indeling:
Klassering over de laatste 5 wedstrijden| Ploeg | Pun | GW | W | V | DV | DT | DS | Gem Pun | Gem DV | Gem DT | Gem DS | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | AS Saint-Jean d'Illac VB | 13 | 5 | 5 | 0 | 15 | 6 | +9 | 2.6 | 3 | 1.2 | 1.8 |
| 2 | Grand Nancy VB | 12 | 5 | 4 | 1 | 13 | 4 | +9 | 2.4 | 2.6 | 0.8 | 1.8 |
| 3 | Saint-Quentin VB | 10 | 5 | 3 | 2 | 11 | 8 | +3 | 2 | 2.2 | 1.6 | 0.6 |
| 4 | Royan Atlantique VB | 9 | 5 | 3 | 2 | 10 | 6 | +4 | 1.8 | 2 | 1.2 | 0.8 |
| 5 | Fréjus Var Volley | 9 | 5 | 3 | 2 | 11 | 10 | +1 | 1.8 | 2.2 | 2 | 0.2 |
| - | Martigues VB | 9 | 5 | 3 | 2 | 11 | 10 | +1 | 1.8 | 2.2 | 2 | 0.2 |
| 7 | Cambrai VEC | 7 | 5 | 3 | 2 | 9 | 10 | -1 | 1.4 | 1.8 | 2 | -0.2 |
| 8 | Reims Volley 51 | 6 | 5 | 2 | 3 | 10 | 12 | -2 | 1.2 | 2 | 2.4 | -0.4 |
| 9 | CNVB France Avenir 2024 | 4 | 5 | 1 | 4 | 7 | 12 | -5 | 0.8 | 1.4 | 2.4 | -1 |
| 10 | Rennes Etudiants Club Volley | 3 | 5 | 0 | 5 | 8 | 15 | -7 | 0.6 | 1.6 | 3 | -1.4 |
| 11 | Chalon-Sur-Saone VBC 71 | 3 | 5 | 1 | 4 | 6 | 14 | -8 | 0.6 | 1.2 | 2.8 | -1.6 |
Fréjus Var Volley (7) - Chalon-Sur-Saone VBC 71 (10)
Gedetailleerd ...
| Thuis | Algemeen | |
|---|---|---|
| Klassering | 7 | 7 |
| Wedstrijden | 14 | 29 |
| Gewonnen | 8 (57 %) | 16 (55 %) |
| Verloren | 6 (43 %) | 13 (45 %) |
| Doelpunten voor | 30 | 57 |
| Gemiddelde doelpunt | 2.14 | 1.97 |
| Doelpunten tegen | 25 | 49 |
| Gemiddelde doelpunt tegen | 1.79 | 1.69 |
| Serie voor de competitie | PGPPGGPG | GGPPGPGG |
| Serie (*) | PGPPGGPG | GGPPGPGG |
Gemiddeld aantal opeenvolgende overwinningen in het kampioenschap : 2.29
Gemiddeld aantal opeenvolgende nederlagen in het kampioenschap : 2.17
| Uit | Algemeen | |
|---|---|---|
| Klassering | 10 | 10 |
| Wedstrijden | 14 | 29 |
| Gewonnen | 3 (21 %) | 5 (17 %) |
| Verloren | 11 (79 %) | 24 (83 %) |
| Doelpunten voor | 14 | 28 |
| Gemiddelde doelpunt | 1 | 0.97 |
| Doelpunten tegen | 37 | 79 |
| Gemiddelde doelpunt tegen | 2.64 | 2.72 |
| Serie voor de competitie | GPPPGPPP | GPPPGPPP |
| Serie (*) | GPPPGPPP | GPPPGPPP |
Gemiddeld aantal opeenvolgende overwinningen in het kampioenschap : 1
Gemiddeld aantal opeenvolgende nederlagen in het kampioenschap : 4
| 08/05/2026 | CNVB France A. (11) | 1-3 | Fréjus Var V. (7) |
| 02/05/2026 | Fréjus Var V. (7) | 3-2 | Saint-Quentin. (4) |
| 24/04/2026 | Grand Nancy V. (6) | 3-0 | Fréjus Var V. (7) |
| 18/04/2026 | Reims Volley . (8) | 1-3 | Fréjus Var V. (7) |
| 11/04/2026 | Fréjus Var V. (7) | 2-3 | AS Saint-Jean. (3) |
| 04/04/2026 | Royan Atlanti. (1) | 3-0 | Fréjus Var V. (7) |
| 21/03/2026 | Fréjus Var V. (7) | 3-0 | Martigues VB (2) |
| 14/03/2026 | Rennes Etudia. (9) | 0-3 | Fréjus Var V. (7) |
| 08/05/2026 | Chalon-Sur-Sa. (10) | 0-3 | Saint-Quentin. (4) |
| 02/05/2026 | AS Saint-Jean. (3) | 3-2 | Chalon-Sur-Sa. (10) |
| 25/04/2026 | Chalon-Sur-Sa. (10) | 0-3 | Royan Atlanti. (1) |
| 11/04/2026 | Chalon-Sur-Sa. (10) | 3-2 | Rennes Etudia. (9) |
| 04/04/2026 | Martigues VB (2) | 3-1 | Chalon-Sur-Sa. (10) |
| 27/03/2026 | Cambrai VEC (5) | 3-0 | Chalon-Sur-Sa. (10) |
| 21/03/2026 | Chalon-Sur-Sa. (10) | 1-3 | Reims Volley . (8) |
| 14/03/2026 | CNVB France A. (11) | 1-3 | Chalon-Sur-Sa. (10) |
| 02/05/2026 | Fréjus Var V. (7) | 3-2 | Saint-Quentin. (4) |
| 11/04/2026 | Fréjus Var V. (7) | 2-3 | AS Saint-Jean. (3) |
| 21/03/2026 | Fréjus Var V. (7) | 3-0 | Martigues VB (2) |
| 07/03/2026 | Fréjus Var V. (7) | 3-2 | Cambrai VEC (5) |
| 21/02/2026 | Fréjus Var V. (7) | 1-3 | Reims Volley . (8) |
| 02/05/2026 | AS Saint-Jean. (3) | 3-2 | Chalon-Sur-Sa. (10) |
| 04/04/2026 | Martigues VB (2) | 3-1 | Chalon-Sur-Sa. (10) |
| 27/03/2026 | Cambrai VEC (5) | 3-0 | Chalon-Sur-Sa. (10) |
| 14/03/2026 | CNVB France A. (11) | 1-3 | Chalon-Sur-Sa. (10) |
| 07/03/2026 | Grand Nancy V. (6) | 3-0 | Chalon-Sur-Sa. (10) |
| 28/02/2026 - Franse Division 2 Heren - Regulier Seizoen - Speeldag 22 | Chalon-Sur-Saone VBC 71 (10) | 1 - 3 | Fréjus Var Volley (7) |
| 13/12/2025 - Franse Division 2 Heren - Regulier Seizoen - Speeldag 10 | Fréjus Var Volley (7) | 3 - 0 | Chalon-Sur-Saone VBC 71 (10) |
Statistieken onderlinge duels tussen Fréjus Var Volley (7) en Chalon-Sur-Saone VBC 71 (10) (Open een nieuw tabblad)
Sinds 2025/2026, 2 gespeelde wedstrijden : 2 zeges Doelpunten voor 0 nederlaag van Fréjus Var Volley (7)
AS Saint-Jean d'Illac VB (3) - Cambrai VEC (5)
Gedetailleerd ...
| Thuis | Algemeen | |
|---|---|---|
| Klassering | 1 | 3 |
| Wedstrijden | 14 | 29 |
| Gewonnen | 12 (86 %) | 21 (72 %) |
| Verloren | 2 (14 %) | 8 (28 %) |
| Doelpunten voor | 39 | 69 |
| Gemiddelde doelpunt | 2.79 | 2.38 |
| Doelpunten tegen | 17 | 42 |
| Gemiddelde doelpunt tegen | 1.21 | 1.45 |
| Serie voor de competitie | GPGGGGGG | PGGGGGGG |
| Serie (*) | GPGGGGGG | PGGGGGGG |
Gemiddeld aantal opeenvolgende overwinningen in het kampioenschap : 3.5
Gemiddeld aantal opeenvolgende nederlagen in het kampioenschap : 1.33
| Uit | Algemeen | |
|---|---|---|
| Klassering | 4 | 5 |
| Wedstrijden | 14 | 29 |
| Gewonnen | 8 (57 %) | 18 (62 %) |
| Verloren | 6 (43 %) | 11 (38 %) |
| Doelpunten voor | 30 | 64 |
| Gemiddelde doelpunt | 2.14 | 2.21 |
| Doelpunten tegen | 25 | 48 |
| Gemiddelde doelpunt tegen | 1.79 | 1.66 |
| Serie voor de competitie | PGGGPGPG | PGGPGGPG |
| Serie (*) | PGGGPGPG | PGGPGGPG |
Gemiddeld aantal opeenvolgende overwinningen in het kampioenschap : 2.25
Gemiddeld aantal opeenvolgende nederlagen in het kampioenschap : 1.57
| 08/05/2026 | Grand Nancy V. (6) | 1-3 | AS Saint-Jean. (3) |
| 02/05/2026 | AS Saint-Jean. (3) | 3-2 | Chalon-Sur-Sa. (10) |
| 25/04/2026 | Martigues VB (2) | 0-3 | AS Saint-Jean. (3) |
| 18/04/2026 | AS Saint-Jean. (3) | 3-1 | CNVB France A. (11) |
| 11/04/2026 | Fréjus Var V. (7) | 2-3 | AS Saint-Jean. (3) |
| 04/04/2026 | AS Saint-Jean. (3) | 3-1 | Reims Volley . (8) |
| 27/03/2026 | AS Saint-Jean. (3) | 3-0 | Rennes Etudia. (9) |
| 22/03/2026 | Saint-Quentin. (4) | 3-0 | AS Saint-Jean. (3) |
| 08/05/2026 | Cambrai VEC (5) | 3-2 | Reims Volley . (8) |
| 02/05/2026 | Cambrai VEC (5) | 0-3 | CNVB France A. (11) |
| 25/04/2026 | Saint-Quentin. (4) | 0-3 | Cambrai VEC (5) |
| 18/04/2026 | Cambrai VEC (5) | 3-2 | Martigues VB (2) |
| 11/04/2026 | Grand Nancy V. (6) | 3-0 | Cambrai VEC (5) |
| 04/04/2026 | Rennes Etudia. (9) | 2-3 | Cambrai VEC (5) |
| 27/03/2026 | Cambrai VEC (5) | 3-0 | Chalon-Sur-Sa. (10) |
| 14/03/2026 | Cambrai VEC (5) | 0-3 | Royan Atlanti. (1) |
| 02/05/2026 | AS Saint-Jean. (3) | 3-2 | Chalon-Sur-Sa. (10) |
| 18/04/2026 | AS Saint-Jean. (3) | 3-1 | CNVB France A. (11) |
| 04/04/2026 | AS Saint-Jean. (3) | 3-1 | Reims Volley . (8) |
| 27/03/2026 | AS Saint-Jean. (3) | 3-0 | Rennes Etudia. (9) |
| 28/02/2026 | AS Saint-Jean. (3) | 3-1 | Grand Nancy V. (6) |
| 25/04/2026 | Saint-Quentin. (4) | 0-3 | Cambrai VEC (5) |
| 11/04/2026 | Grand Nancy V. (6) | 3-0 | Cambrai VEC (5) |
| 04/04/2026 | Rennes Etudia. (9) | 2-3 | Cambrai VEC (5) |
| 07/03/2026 | Fréjus Var V. (7) | 3-2 | Cambrai VEC (5) |
| 20/02/2026 | CNVB France A. (11) | 0-3 | Cambrai VEC (5) |
| 30/12/2025 - Franse Division 2 Heren - Regulier Seizoen - Speeldag 12 | Cambrai VEC (5) | 1 - 3 | AS Saint-Jean d'Illac VB (3) |
| 21/10/2025 - Franse Division 2 Heren - Regulier Seizoen - Speeldag 1 | AS Saint-Jean d'Illac VB (3) | 1 - 3 | Cambrai VEC (5) |
| 08/03/2025 - Franse Division 2 Heren - Regulier Seizoen - Speeldag 17 | AS Saint-Jean d'Illac VB (3) | 0 - 3 | Cambrai VEC (5) |
| 07/12/2024 - Franse Division 2 Heren - Regulier Seizoen - Speeldag 9 | Cambrai VEC (5) | 3 - 2 | AS Saint-Jean d'Illac VB (3) |
| 22/02/2020 - Franse Division 2 Heren - Regulier Seizoen - Speeldag 14 | AS Saint-Jean d'Illac VB (3) | 1 - 3 | Cambrai VEC (5) |
| 23/11/2019 - Franse Division 2 Heren - Regulier Seizoen - Speeldag 6 | Cambrai VEC (5) | 3 - 0 | AS Saint-Jean d'Illac VB (3) |
| 12/01/2019 - Franse Division 2 Heren - Regulier Seizoen - Speeldag 12 | Cambrai VEC (5) | 3 - 1 | AS Saint-Jean d'Illac VB (3) |
| 20/10/2018 - Franse Division 2 Heren - Regulier Seizoen - Speeldag 2 | AS Saint-Jean d'Illac VB (3) | 1 - 3 | Cambrai VEC (5) |
Statistieken onderlinge duels tussen AS Saint-Jean d'Illac VB (3) en Cambrai VEC (5) (Open een nieuw tabblad)
Sinds 2018/2019, 8 gespeelde wedstrijden : 1 zege Doelpunten voor 7 nederlagen van AS Saint-Jean d'Illac VB (3)
Martigues VB (2) - CNVB France Avenir 2024 (11)
Gedetailleerd ...
| Thuis | Algemeen | |
|---|---|---|
| Klassering | 2 | 2 |
| Wedstrijden | 14 | 29 |
| Gewonnen | 12 (86 %) | 22 (76 %) |
| Verloren | 2 (14 %) | 7 (24 %) |
| Doelpunten voor | 36 | 70 |
| Gemiddelde doelpunt | 2.57 | 2.41 |
| Doelpunten tegen | 13 | 34 |
| Gemiddelde doelpunt tegen | 0.93 | 1.17 |
| Serie voor de competitie | GGGGPGGP | GPPGGPPG |
| Serie (*) | GGGGPGGP | GPPGGPPG |
Gemiddeld aantal opeenvolgende overwinningen in het kampioenschap : 3.67
Gemiddeld aantal opeenvolgende nederlagen in het kampioenschap : 1.4
| Uit | Algemeen | |
|---|---|---|
| Klassering | 9 | 11 |
| Wedstrijden | 14 | 29 |
| Gewonnen | 3 (21 %) | 4 (14 %) |
| Verloren | 11 (79 %) | 25 (86 %) |
| Doelpunten voor | 16 | 25 |
| Gemiddelde doelpunt | 1.14 | 0.86 |
| Doelpunten tegen | 35 | 78 |
| Gemiddelde doelpunt tegen | 2.5 | 2.69 |
| Serie voor de competitie | GPGPPPPG | PPPPPPGP |
| Serie (*) | GPGPPPPG | PPPPPPGP |
Gemiddeld aantal opeenvolgende overwinningen in het kampioenschap : 1.33
Gemiddeld aantal opeenvolgende nederlagen in het kampioenschap : 6.25
| 10/05/2026 | Rennes Etudia. (9) | 2-3 | Martigues VB (2) |
| 25/04/2026 | Martigues VB (2) | 0-3 | AS Saint-Jean. (3) |
| 18/04/2026 | Cambrai VEC (5) | 3-2 | Martigues VB (2) |
| 11/04/2026 | Martigues VB (2) | 3-1 | Reims Volley . (8) |
| 04/04/2026 | Martigues VB (2) | 3-1 | Chalon-Sur-Sa. (10) |
| 27/03/2026 | Martigues VB (2) | 0-3 | Royan Atlanti. (1) |
| 21/03/2026 | Fréjus Var V. (7) | 3-0 | Martigues VB (2) |
| 14/03/2026 | Martigues VB (2) | 3-0 | Grand Nancy V. (6) |
| 08/05/2026 | CNVB France A. (11) | 1-3 | Fréjus Var V. (7) |
| 02/05/2026 | Cambrai VEC (5) | 0-3 | CNVB France A. (11) |
| 25/04/2026 | CNVB France A. (11) | 2-3 | Reims Volley . (8) |
| 18/04/2026 | AS Saint-Jean. (3) | 3-1 | CNVB France A. (11) |
| 11/04/2026 | CNVB France A. (11) | 0-3 | Royan Atlanti. (1) |
| 28/03/2026 | Saint-Quentin. (4) | 3-0 | CNVB France A. (11) |
| 21/03/2026 | Grand Nancy V. (6) | 3-2 | CNVB France A. (11) |
| 14/03/2026 | CNVB France A. (11) | 1-3 | Chalon-Sur-Sa. (10) |
| 25/04/2026 | Martigues VB (2) | 0-3 | AS Saint-Jean. (3) |
| 11/04/2026 | Martigues VB (2) | 3-1 | Reims Volley . (8) |
| 04/04/2026 | Martigues VB (2) | 3-1 | Chalon-Sur-Sa. (10) |
| 27/03/2026 | Martigues VB (2) | 0-3 | Royan Atlanti. (1) |
| 14/03/2026 | Martigues VB (2) | 3-0 | Grand Nancy V. (6) |
| 02/05/2026 | Cambrai VEC (5) | 0-3 | CNVB France A. (11) |
| 18/04/2026 | AS Saint-Jean. (3) | 3-1 | CNVB France A. (11) |
| 28/03/2026 | Saint-Quentin. (4) | 3-0 | CNVB France A. (11) |
| 21/03/2026 | Grand Nancy V. (6) | 3-2 | CNVB France A. (11) |
| 07/03/2026 | Rennes Etudia. (9) | 3-2 | CNVB France A. (11) |
| 14/02/2026 - Franse Division 2 Heren - Regulier Seizoen - Speeldag 20 | CNVB France Avenir 2024 (11) | 0 - 3 | Martigues VB (2) |
| 01/11/2025 - Franse Division 2 Heren - Regulier Seizoen - Speeldag 3 | Martigues VB (2) | 3 - 0 | CNVB France Avenir 2024 (11) |
| 15/02/2025 - Franse Division 2 Heren - Regulier Seizoen - Speeldag 14 | CNVB France Avenir 2024 (11) | 3 - 2 | Martigues VB (2) |
| 02/11/2024 - Franse Division 2 Heren - Regulier Seizoen - Speeldag 4 | Martigues VB (2) | 3 - 0 | CNVB France Avenir 2024 (11) |
| 02/03/2024 - Franse Division 2 Heren - Regulier Seizoen - Speeldag 21 | Martigues VB (2) | 1 - 3 | CNVB France Avenir 2024 (11) |
| 25/11/2023 - Franse Division 2 Heren - Regulier Seizoen - Speeldag 7 | CNVB France Avenir 2024 (11) | 2 - 3 | Martigues VB (2) |
| 28/01/2023 - Franse Division 2 Heren - Regulier Seizoen - Speeldag 16 | Martigues VB (2) | 3 - 1 | CNVB France Avenir 2024 (11) |
| 19/11/2022 - Franse Division 2 Heren - Regulier Seizoen - Speeldag 8 | CNVB France Avenir 2024 (11) | 0 - 3 | Martigues VB (2) |
Statistieken onderlinge duels tussen Martigues VB (2) en CNVB France Avenir 2024 (11) (Open een nieuw tabblad)
Sinds 2018/2019, 16 gespeelde wedstrijden : 13 zeges Doelpunten voor 3 nederlagen van Martigues VB (2)
Reims Volley 51 (8) - Royan Atlantique VB (1)
Gedetailleerd ...
| Thuis | Algemeen | |
|---|---|---|
| Klassering | 8 | 8 |
| Wedstrijden | 14 | 29 |
| Gewonnen | 4 (29 %) | 10 (34 %) |
| Verloren | 10 (71 %) | 19 (66 %) |
| Doelpunten voor | 22 | 50 |
| Gemiddelde doelpunt | 1.57 | 1.72 |
| Doelpunten tegen | 32 | 64 |
| Gemiddelde doelpunt tegen | 2.29 | 2.21 |
| Serie voor de competitie | PPPGPGPG | GGPPPGGP |
| Serie (*) | PPPGPGPG | GGPPPGGP |
Gemiddeld aantal opeenvolgende overwinningen in het kampioenschap : 1.67
Gemiddeld aantal opeenvolgende nederlagen in het kampioenschap : 2.71
| Uit | Algemeen | |
|---|---|---|
| Klassering | 1 | 1 |
| Wedstrijden | 14 | 29 |
| Gewonnen | 11 (79 %) | 22 (76 %) |
| Verloren | 3 (21 %) | 7 (24 %) |
| Doelpunten voor | 35 | 70 |
| Gemiddelde doelpunt | 2.5 | 2.41 |
| Doelpunten tegen | 13 | 32 |
| Gemiddelde doelpunt tegen | 0.93 | 1.1 |
| Serie voor de competitie | PGGGGGGG | GGGGGPGP |
| Serie (*) | PGGGGGGG | GGGGGPGP |
Gemiddeld aantal opeenvolgende overwinningen in het kampioenschap : 3.14
Gemiddeld aantal opeenvolgende nederlagen in het kampioenschap : 1
| 08/05/2026 | Cambrai VEC (5) | 3-2 | Reims Volley . (8) |
| 02/05/2026 | Reims Volley . (8) | 3-1 | Rennes Etudia. (9) |
| 25/04/2026 | CNVB France A. (11) | 2-3 | Reims Volley . (8) |
| 18/04/2026 | Reims Volley . (8) | 1-3 | Fréjus Var V. (7) |
| 11/04/2026 | Martigues VB (2) | 3-1 | Reims Volley . (8) |
| 04/04/2026 | AS Saint-Jean. (3) | 3-1 | Reims Volley . (8) |
| 27/03/2026 | Reims Volley . (8) | 3-0 | Grand Nancy V. (6) |
| 21/03/2026 | Chalon-Sur-Sa. (10) | 1-3 | Reims Volley . (8) |
| 02/05/2026 | Royan Atlanti. (1) | 0-3 | Grand Nancy V. (6) |
| 25/04/2026 | Chalon-Sur-Sa. (10) | 0-3 | Royan Atlanti. (1) |
| 18/04/2026 | Royan Atlanti. (1) | 1-3 | Saint-Quentin. (4) |
| 11/04/2026 | CNVB France A. (11) | 0-3 | Royan Atlanti. (1) |
| 04/04/2026 | Royan Atlanti. (1) | 3-0 | Fréjus Var V. (7) |
| 27/03/2026 | Martigues VB (2) | 0-3 | Royan Atlanti. (1) |
| 21/03/2026 | Royan Atlanti. (1) | 3-2 | Rennes Etudia. (9) |
| 14/03/2026 | Cambrai VEC (5) | 0-3 | Royan Atlanti. (1) |
| 02/05/2026 | Reims Volley . (8) | 3-1 | Rennes Etudia. (9) |
| 18/04/2026 | Reims Volley . (8) | 1-3 | Fréjus Var V. (7) |
| 27/03/2026 | Reims Volley . (8) | 3-0 | Grand Nancy V. (6) |
| 14/03/2026 | Reims Volley . (8) | 0-3 | Saint-Quentin. (4) |
| 28/02/2026 | Reims Volley . (8) | 3-0 | CNVB France A. (11) |
| 25/04/2026 | Chalon-Sur-Sa. (10) | 0-3 | Royan Atlanti. (1) |
| 11/04/2026 | CNVB France A. (11) | 0-3 | Royan Atlanti. (1) |
| 27/03/2026 | Martigues VB (2) | 0-3 | Royan Atlanti. (1) |
| 14/03/2026 | Cambrai VEC (5) | 0-3 | Royan Atlanti. (1) |
| 21/02/2026 | Grand Nancy V. (6) | 0-3 | Royan Atlanti. (1) |
| 03/02/2026 - Franse Division 2 Heren - Regulier Seizoen - Speeldag 18 | Royan Atlantique VB (1) | 3 - 1 | Reims Volley 51 (8) |
| 19/12/2025 - Franse Division 2 Heren - Regulier Seizoen - Speeldag 11 | Reims Volley 51 (8) | 1 - 3 | Royan Atlantique VB (1) |
| 04/11/2025 - Franse F.A. Cup Heren - 1/16de finales | Royan Atlantique VB (1) | 3 - 1 | Reims Volley 51 (8) |
| 01/02/2025 - Franse Division 2 Heren - Regulier Seizoen - Speeldag 12 | Reims Volley 51 (8) | 3 - 0 | Royan Atlantique VB (1) |
| 09/11/2024 - Franse Division 2 Heren - Regulier Seizoen - Speeldag 5 | Royan Atlantique VB (1) | 2 - 3 | Reims Volley 51 (8) |
| 06/01/2024 - Franse Division 2 Heren - Regulier Seizoen - Speeldag 13 | Reims Volley 51 (8) | 2 - 3 | Royan Atlantique VB (1) |
| 21/11/2023 - Franse F.A. Cup Heren - Eerste ronde | Reims Volley 51 (8) | 3 - 1 | Royan Atlantique VB (1) |
| 04/11/2023 - Franse Division 2 Heren - Regulier Seizoen - Speeldag 3 | Royan Atlantique VB (1) | 3 - 1 | Reims Volley 51 (8) |
Statistieken onderlinge duels tussen Reims Volley 51 (8) en Royan Atlantique VB (1) (Open een nieuw tabblad)
Sinds 2023/2024, 8 gespeelde wedstrijden : 3 zeges Doelpunten voor 5 nederlagen van Reims Volley 51 (8)
Saint-Quentin VB (4) - Rennes Etudiants Club Volley (9)
Gedetailleerd ...
| Thuis | Algemeen | |
|---|---|---|
| Klassering | 5 | 4 |
| Wedstrijden | 14 | 29 |
| Gewonnen | 9 (64 %) | 20 (69 %) |
| Verloren | 5 (36 %) | 9 (31 %) |
| Doelpunten voor | 30 | 66 |
| Gemiddelde doelpunt | 2.14 | 2.28 |
| Doelpunten tegen | 18 | 39 |
| Gemiddelde doelpunt tegen | 1.29 | 1.34 |
| Serie voor de competitie | GPGPGGGP | GGGGGPPG |
| Serie (*) | GPGPGGGP | GGGGGPPG |
Gemiddeld aantal opeenvolgende overwinningen in het kampioenschap : 2.22
Gemiddeld aantal opeenvolgende nederlagen in het kampioenschap : 1.13
| Uit | Algemeen | |
|---|---|---|
| Klassering | 11 | 9 |
| Wedstrijden | 14 | 29 |
| Gewonnen | 1 (7 %) | 5 (17 %) |
| Verloren | 13 (93 %) | 24 (83 %) |
| Doelpunten voor | 13 | 33 |
| Gemiddelde doelpunt | 0.93 | 1.14 |
| Doelpunten tegen | 39 | 76 |
| Gemiddelde doelpunt tegen | 2.79 | 2.62 |
| Serie voor de competitie | PPPPPPPP | PPPPPPPP |
| Serie (*) | PPPPPPPP | PPPPPPPP |
Gemiddeld aantal opeenvolgende overwinningen in het kampioenschap : 1.25
Gemiddeld aantal opeenvolgende nederlagen in het kampioenschap : 4.8
| 08/05/2026 | Chalon-Sur-Sa. (10) | 0-3 | Saint-Quentin. (4) |
| 02/05/2026 | Fréjus Var V. (7) | 3-2 | Saint-Quentin. (4) |
| 25/04/2026 | Saint-Quentin. (4) | 0-3 | Cambrai VEC (5) |
| 18/04/2026 | Royan Atlanti. (1) | 1-3 | Saint-Quentin. (4) |
| 05/04/2026 | Saint-Quentin. (4) | 3-1 | Grand Nancy V. (6) |
| 28/03/2026 | Saint-Quentin. (4) | 3-0 | CNVB France A. (11) |
| 22/03/2026 | Saint-Quentin. (4) | 3-0 | AS Saint-Jean. (3) |
| 14/03/2026 | Reims Volley . (8) | 0-3 | Saint-Quentin. (4) |
| 10/05/2026 | Rennes Etudia. (9) | 2-3 | Martigues VB (2) |
| 02/05/2026 | Reims Volley . (8) | 3-1 | Rennes Etudia. (9) |
| 18/04/2026 | Rennes Etudia. (9) | 1-3 | Grand Nancy V. (6) |
| 11/04/2026 | Chalon-Sur-Sa. (10) | 3-2 | Rennes Etudia. (9) |
| 04/04/2026 | Rennes Etudia. (9) | 2-3 | Cambrai VEC (5) |
| 27/03/2026 | AS Saint-Jean. (3) | 3-0 | Rennes Etudia. (9) |
| 21/03/2026 | Royan Atlanti. (1) | 3-2 | Rennes Etudia. (9) |
| 14/03/2026 | Rennes Etudia. (9) | 0-3 | Fréjus Var V. (7) |
| 25/04/2026 | Saint-Quentin. (4) | 0-3 | Cambrai VEC (5) |
| 05/04/2026 | Saint-Quentin. (4) | 3-1 | Grand Nancy V. (6) |
| 28/03/2026 | Saint-Quentin. (4) | 3-0 | CNVB France A. (11) |
| 22/03/2026 | Saint-Quentin. (4) | 3-0 | AS Saint-Jean. (3) |
| 07/03/2026 | Saint-Quentin. (4) | 2-3 | Martigues VB (2) |
| 02/05/2026 | Reims Volley . (8) | 3-1 | Rennes Etudia. (9) |
| 11/04/2026 | Chalon-Sur-Sa. (10) | 3-2 | Rennes Etudia. (9) |
| 27/03/2026 | AS Saint-Jean. (3) | 3-0 | Rennes Etudia. (9) |
| 21/03/2026 | Royan Atlanti. (1) | 3-2 | Rennes Etudia. (9) |
| 28/02/2026 | Martigues VB (2) | 3-0 | Rennes Etudia. (9) |
| 21/02/2026 - Franse Division 2 Heren - Regulier Seizoen - Speeldag 21 | Rennes Etudiants Club Volley (9) | 1 - 3 | Saint-Quentin VB (4) |
| 06/12/2025 - Franse Division 2 Heren - Regulier Seizoen - Speeldag 9 | Saint-Quentin VB (4) | 3 - 0 | Rennes Etudiants Club Volley (9) |
| 03/02/2024 - Franse Division 2 Heren - Regulier Seizoen - Speeldag 17 | Rennes Etudiants Club Volley (9) | 0 - 3 | Saint-Quentin VB (4) |
| 04/11/2023 - Franse Division 2 Heren - Regulier Seizoen - Speeldag 3 | Saint-Quentin VB (4) | 3 - 0 | Rennes Etudiants Club Volley (9) |
| 17/12/2022 - Franse Division 2 Heren - Regulier Seizoen - Speeldag 12 | Rennes Etudiants Club Volley (9) | 3 - 2 | Saint-Quentin VB (4) |
| 22/10/2022 - Franse Division 2 Heren - Regulier Seizoen - Speeldag 4 | Saint-Quentin VB (4) | 1 - 3 | Rennes Etudiants Club Volley (9) |
| 09/02/2022 - Franse Division 2 Heren - Regulier Seizoen - Speeldag 14 | Rennes Etudiants Club Volley (9) | 1 - 3 | Saint-Quentin VB (4) |
| 23/10/2021 - Franse Division 2 Heren - Regulier Seizoen - Speeldag 3 | Saint-Quentin VB (4) | 3 - 0 | Rennes Etudiants Club Volley (9) |
Statistieken onderlinge duels tussen Saint-Quentin VB (4) en Rennes Etudiants Club Volley (9) (Open een nieuw tabblad)
Sinds 2004/2005, 24 gespeelde wedstrijden : 10 zeges Doelpunten voor 14 nederlagen van Saint-Quentin VB (4)
(*) Serie inclusief alle wedstrijden van alle competities