De site voor alle sporten
De site voor alle sporten
Keuze van een seizoen :
Deze klassering is berekend op basis van de laatste 5 dagen van het kampioenschap. Verander het aantal dagen voor de indeling:
Klassering over de laatste 5 wedstrijden| Ploeg | Pun | GW | W | V | DV | DT | DS | Gem Pun | Gem DV | Gem DT | Gem DS | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | Poitiers Basket 86 | 10 | 5 | 5 | 0 | 441 | 386 | +55 | 2 | 88.2 | 77.2 | 11 |
| 2 | ASC Denain-Voltaire | 9 | 5 | 4 | 1 | 454 | 406 | +48 | 1.8 | 90.8 | 81.2 | 9.6 |
| 3 | Antibes Sharks Basket | 9 | 5 | 4 | 1 | 455 | 414 | +41 | 1.8 | 91 | 82.8 | 8.2 |
| 4 | Châlons Reims Champagne BC | 9 | 5 | 4 | 1 | 431 | 400 | +31 | 1.8 | 86.2 | 80 | 6.2 |
| 5 | UJAP Quimper 29 | 9 | 5 | 4 | 1 | 408 | 378 | +30 | 1.8 | 81.6 | 75.6 | 6 |
| 6 | ADA Blois Basket 41 | 8 | 5 | 3 | 2 | 468 | 426 | +42 | 1.6 | 93.6 | 85.2 | 8.4 |
| 7 | Orléans Loiret Basket | 8 | 5 | 3 | 2 | 437 | 409 | +28 | 1.6 | 87.4 | 81.8 | 5.6 |
| 8 | SCABB Saint-Etienne Métropole Basket | 8 | 5 | 3 | 2 | 399 | 398 | +1 | 1.6 | 79.8 | 79.6 | 0.2 |
| 9 | Nantes Basket Hermine | 8 | 5 | 3 | 2 | 424 | 436 | -12 | 1.6 | 84.8 | 87.2 | -2.4 |
| 10 | STB Le Havre | 7 | 5 | 2 | 3 | 460 | 433 | +27 | 1.4 | 92 | 86.6 | 5.4 |
| 11 | Rouen Métropole Basket | 7 | 5 | 2 | 3 | 415 | 430 | -15 | 1.4 | 83 | 86 | -3 |
| 12 | Hyeres Toulon Var Basket | 7 | 5 | 2 | 3 | 413 | 433 | -20 | 1.4 | 82.6 | 86.6 | -4 |
| 13 | JA Vichy Clermont | 7 | 5 | 2 | 3 | 411 | 437 | -26 | 1.4 | 82.2 | 87.4 | -5.2 |
| 14 | ALM Evreux Basket | 7 | 5 | 2 | 3 | 420 | 447 | -27 | 1.4 | 84 | 89.4 | -5.4 |
| 15 | Fos Provence Basket | 7 | 5 | 2 | 3 | 348 | 385 | -37 | 1.4 | 69.6 | 77 | -7.4 |
| 16 | Aix Maurienne Savoie Basket | 7 | 5 | 2 | 3 | 380 | 439 | -59 | 1.4 | 76 | 87.8 | -11.8 |
| 17 | ASA Gries-Souffelweyersheim | 6 | 5 | 1 | 4 | 404 | 433 | -29 | 1.2 | 80.8 | 86.6 | -5.8 |
| 18 | Caen Basket Calvados | 6 | 5 | 1 | 4 | 389 | 419 | -30 | 1.2 | 77.8 | 83.8 | -6 |
| 19 | Levallois Metropolitans BC 92 | 6 | 5 | 1 | 4 | 421 | 452 | -31 | 1.2 | 84.2 | 90.4 | -6.2 |
| 20 | Stade Rochelais Basket | 5 | 5 | 0 | 5 | 409 | 436 | -27 | 1 | 81.8 | 87.2 | -5.4 |
Caen Basket Calvados (13) - ASA Gries-Souffelweyersheim (17)
Gedetailleerd ...
| Thuis | Algemeen | |
|---|---|---|
| Klassering | 8 | 13 |
| Wedstrijden | 4 | 7 |
| Gewonnen | 3 (75 %) | 3 (43 %) |
| Verloren | 2 (25 %) | 4 (57 %) |
| Doelpunten voor | 331 | 599 |
| Gemiddelde doelpunt | 82.75 | 85.57 |
| Doelpunten tegen | 328 | 621 |
| Gemiddelde doelpunt tegen | 82 | 88.71 |
| Serie voor de competitie | GGPP | GGGPPPP |
| Serie (*) | PPPGGGPP | GGGGPPPP |
Gemiddeld aantal opeenvolgende overwinningen in het kampioenschap : 3
Gemiddeld aantal opeenvolgende nederlagen in het kampioenschap : 4
| Uit | Algemeen | |
|---|---|---|
| Klassering | 18 | 17 |
| Wedstrijden | 4 | 7 |
| Gewonnen | 0 (0 %) | 2 (29 %) |
| Verloren | 4 (100 %) | 5 (71 %) |
| Doelpunten voor | 323 | 577 |
| Gemiddelde doelpunt | 80.75 | 82.43 |
| Doelpunten tegen | 373 | 602 |
| Gemiddelde doelpunt tegen | 93.25 | 86 |
| Serie voor de competitie | PPPP | PGPPPPG |
| Serie (*) | PGPGPPPP | PGPPPPGP |
Gemiddeld aantal opeenvolgende overwinningen in het kampioenschap : 1
Gemiddeld aantal opeenvolgende nederlagen in het kampioenschap : 2.5
| 30/10/2026 | Antibes Shark. (3) | 102-77 | Caen Basket C. (13) |
| 23/10/2026 | Caen Basket C. (13) | 74-79 | Poitiers Bask. (2) |
| 20/10/2026 | Caen Basket C. (13) | 72-81 | UJAP Quimper . (7) |
| 16/10/2026 | JA Vichy Cler. (14) | 80-76 | Caen Basket C. (13) |
| 09/10/2026 | Caen Basket C. (13) | 90-77 | Hyeres Toulon. (10) |
| 06/10/2026 | Etoile Angers. | 77-79 | Caen Basket C. (13) |
| 02/10/2026 | SCABB Saint-E. (12) | 111-115 | Caen Basket C. (13) |
| 25/09/2026 | Caen Basket C. (13) | 95-91 | Aix Maurienne. (15) |
| 01/11/2026 | ASA Gries-Sou. (17) | 87-93 | SLUC Nancy Ba. |
| 30/10/2026 | ASA Gries-Sou. (17) | 93-70 | Aix Maurienne. (15) |
| 23/10/2026 | Nantes Basket. (9) | 99-90 | ASA Gries-Sou. (17) |
| 20/10/2026 | ASA Gries-Sou. (17) | 76-85 | SCABB Saint-E. (12) |
| 16/10/2026 | Levallois Met. (16) | 89-78 | ASA Gries-Sou. (17) |
| 10/10/2026 | UJAP Quimper . (7) | 90-67 | ASA Gries-Sou. (17) |
| 02/10/2026 | ASA Gries-Sou. (17) | 85-74 | Antibes Shark. (3) |
| 25/09/2026 | Stade Rochela. (20) | 95-88 | ASA Gries-Sou. (17) |
| 23/10/2026 | Caen Basket C. (13) | 74-79 | Poitiers Bask. (2) |
| 20/10/2026 | Caen Basket C. (13) | 72-81 | UJAP Quimper . (7) |
| 09/10/2026 | Caen Basket C. (13) | 90-77 | Hyeres Toulon. (10) |
| 25/09/2026 | Caen Basket C. (13) | 95-91 | Aix Maurienne. (15) |
| 15/09/2026 | Caen Basket C. (13) | 82-79 | ALM Evreux Ba. (8) |
| 23/10/2026 | Nantes Basket. (9) | 99-90 | ASA Gries-Sou. (17) |
| 16/10/2026 | Levallois Met. (16) | 89-78 | ASA Gries-Sou. (17) |
| 10/10/2026 | UJAP Quimper . (7) | 90-67 | ASA Gries-Sou. (17) |
| 25/09/2026 | Stade Rochela. (20) | 95-88 | ASA Gries-Sou. (17) |
| 15/09/2026 | Mulhouse Bask. | 70-77 | ASA Gries-Sou. (17) |
| 24/04/2026 - Elite 2 - Regulier Seizoen - Speeldag 35 | Caen Basket Calvados (13) | 70 - 79 | ASA Gries-Souffelweyersheim (17) |
| 28/10/2025 - Elite 2 - Regulier Seizoen - Speeldag 8 | ASA Gries-Souffelweyersheim (17) | 80 - 74 | Caen Basket Calvados (13) |
| 18/03/2025 - Pro B - Regulier Seizoen - Speeldag 27 | ASA Gries-Souffelweyersheim (17) | 80 - 77 | Caen Basket Calvados (13) |
| 10/01/2025 - Pro B - Regulier Seizoen - Speeldag 19 | Caen Basket Calvados (13) | 69 - 75 | ASA Gries-Souffelweyersheim (17) |
Statistieken onderlinge duels tussen Caen Basket Calvados (13) en ASA Gries-Souffelweyersheim (17) (Open een nieuw tabblad)
Sinds 2024/2025, 4 gespeelde wedstrijden : 0 zege Doelpunten voor 4 nederlagen van Caen Basket Calvados (13)
Levallois Metropolitans BC 92 (16) - Fos Provence Basket (19)
Gedetailleerd ...
| Thuis | Algemeen | |
|---|---|---|
| Klassering | 17 | 16 |
| Wedstrijden | 4 | 8 |
| Gewonnen | 2 (50 %) | 3 (38 %) |
| Verloren | 2 (50 %) | 5 (62 %) |
| Doelpunten voor | 341 | 658 |
| Gemiddelde doelpunt | 85.25 | 82.25 |
| Doelpunten tegen | 358 | 693 |
| Gemiddelde doelpunt tegen | 89.5 | 86.63 |
| Serie voor de competitie | GGPP | GGPGPPPP |
| Serie (*) | PPGPGGPP | GGPGPPPP |
Gemiddeld aantal opeenvolgende overwinningen in het kampioenschap : 1.5
Gemiddeld aantal opeenvolgende nederlagen in het kampioenschap : 2.5
| Uit | Algemeen | |
|---|---|---|
| Klassering | 19 | 19 |
| Wedstrijden | 3 | 7 |
| Gewonnen | 0 (0 %) | 2 (29 %) |
| Verloren | 3 (100 %) | 5 (71 %) |
| Doelpunten voor | 206 | 501 |
| Gemiddelde doelpunt | 68.67 | 71.57 |
| Doelpunten tegen | 261 | 562 |
| Gemiddelde doelpunt tegen | 87 | 80.29 |
| Serie voor de competitie | PPP | PPPGPPG |
| Serie (*) | PPPGPPPP | PPPPGPPG |
Gemiddeld aantal opeenvolgende overwinningen in het kampioenschap : 1
Gemiddeld aantal opeenvolgende nederlagen in het kampioenschap : 2.5
| 03/11/2026 | Levallois Met. (16) | 83-101 | Poitiers Bask. (2) |
| 30/10/2026 | Châlons Reim. (4) | 95-89 | Levallois Met. (16) |
| 23/10/2026 | Levallois Met. (16) | 82-93 | Orléans Loir. (6) |
| 20/10/2026 | Aix Maurienne. (15) | 85-78 | Levallois Met. (16) |
| 16/10/2026 | Levallois Met. (16) | 89-78 | ASA Gries-Sou. (17) |
| 09/10/2026 | ASC Denain-Vo. (1) | 78-71 | Levallois Met. (16) |
| 02/10/2026 | Levallois Met. (16) | 87-86 | JA Vichy Cler. (14) |
| 25/09/2026 | UJAP Quimper . (7) | 77-79 | Levallois Met. (16) |
| 30/10/2026 | Fos Provence . (19) | 74-63 | SCABB Saint-E. (12) |
| 24/10/2026 | UJAP Quimper . (7) | 72-50 | Fos Provence . (19) |
| 21/10/2026 | Fos Provence . (19) | 67-80 | Poitiers Bask. (2) |
| 16/10/2026 | Fos Provence . (19) | 78-76 | Antibes Shark. (3) |
| 09/10/2026 | STB Le Havre (11) | 94-79 | Fos Provence . (19) |
| 06/10/2026 | Hyeres Toulon. (10) | 81-68 | Fos Provence . (19) |
| 02/10/2026 | ALM Evreux Ba. (8) | 95-77 | Fos Provence . (19) |
| 25/09/2026 | Fos Provence . (19) | 76-82 | Hyeres Toulon. (10) |
| 03/11/2026 | Levallois Met. (16) | 83-101 | Poitiers Bask. (2) |
| 23/10/2026 | Levallois Met. (16) | 82-93 | Orléans Loir. (6) |
| 16/10/2026 | Levallois Met. (16) | 89-78 | ASA Gries-Sou. (17) |
| 02/10/2026 | Levallois Met. (16) | 87-86 | JA Vichy Cler. (14) |
| 10/12/2024 | Levallois Met. (16) | 78-80 | Tours Métrop. |
| 24/10/2026 | UJAP Quimper . (7) | 72-50 | Fos Provence . (19) |
| 09/10/2026 | STB Le Havre (11) | 94-79 | Fos Provence . (19) |
| 06/10/2026 | Hyeres Toulon. (10) | 81-68 | Fos Provence . (19) |
| 02/10/2026 | ALM Evreux Ba. (8) | 95-77 | Fos Provence . (19) |
| 07/05/2025 | SCABB Saint-E. (12) | 83-84 | Fos Provence . (19) |
| 18/01/2023 - Pro A - Regulier Seizoen - Speeldag 18 | Fos Provence Basket (19) | 82 - 83 | Levallois Metropolitans BC 92 (16) |
| 02/12/2022 - Pro A - Regulier Seizoen - Speeldag 11 | Levallois Metropolitans BC 92 (16) | 96 - 85 | Fos Provence Basket (19) |
| 04/04/2022 - Pro A - Regulier Seizoen - Speeldag 24 | Levallois Metropolitans BC 92 (16) | 76 - 73 | Fos Provence Basket (19) |
| 10/12/2021 - Pro A - Regulier Seizoen - Speeldag 11 | Fos Provence Basket (19) | 73 - 98 | Levallois Metropolitans BC 92 (16) |
| 05/04/2019 - Pro A - Regulier Seizoen - Speeldag 25 | Fos Provence Basket (19) | 64 - 72 | Levallois Metropolitans BC 92 (16) |
| 23/11/2018 - Pro A - Regulier Seizoen - Speeldag 11 | Levallois Metropolitans BC 92 (16) | 81 - 90 | Fos Provence Basket (19) |
Statistieken onderlinge duels tussen Levallois Metropolitans BC 92 (16) en Fos Provence Basket (19) (Open een nieuw tabblad)
Sinds 2018/2019, 6 gespeelde wedstrijden : 5 zeges Doelpunten voor 1 nederlaag van Levallois Metropolitans BC 92 (16)
Poitiers Basket 86 (2) - Antibes Sharks Basket (3)
Gedetailleerd ...
| Thuis | Algemeen | |
|---|---|---|
| Klassering | 6 | 2 |
| Wedstrijden | 4 | 8 |
| Gewonnen | 3 (75 %) | 6 (75 %) |
| Verloren | 1 (25 %) | 2 (25 %) |
| Doelpunten voor | 351 | 703 |
| Gemiddelde doelpunt | 87.75 | 87.88 |
| Doelpunten tegen | 321 | 650 |
| Gemiddelde doelpunt tegen | 80.25 | 81.25 |
| Serie voor de competitie | PGGG | PPGGGGGG |
| Serie (*) | PGPPGGGG | PGGGGGGG |
Gemiddeld aantal opeenvolgende overwinningen in het kampioenschap : 6
Gemiddeld aantal opeenvolgende nederlagen in het kampioenschap : 2
| Uit | Algemeen | |
|---|---|---|
| Klassering | 11 | 3 |
| Wedstrijden | 3 | 7 |
| Gewonnen | 1 (33 %) | 5 (71 %) |
| Verloren | 2 (67 %) | 2 (29 %) |
| Doelpunten voor | 247 | 610 |
| Gemiddelde doelpunt | 82.33 | 87.14 |
| Doelpunten tegen | 255 | 572 |
| Gemiddelde doelpunt tegen | 85 | 81.71 |
| Serie voor de competitie | PPG | GPGPGGG |
| Serie (*) | GGPPGPPG | PGGPGGGP |
Gemiddeld aantal opeenvolgende overwinningen in het kampioenschap : 1.67
Gemiddeld aantal opeenvolgende nederlagen in het kampioenschap : 1
| 03/11/2026 | Levallois Met. (16) | 83-101 | Poitiers Bask. (2) |
| 30/10/2026 | Poitiers Bask. (2) | 89-85 | Stade Rochela. (20) |
| 23/10/2026 | Caen Basket C. (13) | 74-79 | Poitiers Bask. (2) |
| 21/10/2026 | Fos Provence . (19) | 67-80 | Poitiers Bask. (2) |
| 16/10/2026 | Poitiers Bask. (2) | 92-77 | Châlons Reim. (4) |
| 09/10/2026 | Poitiers Bask. (2) | 90-73 | Nantes Basket. (9) |
| 06/10/2026 | Poitiers Bask. (2) | 80-70 | Orléans Loir. (6) |
| 03/10/2026 | ADA Blois Bas. (5) | 105-92 | Poitiers Bask. (2) |
| 03/11/2026 | Antibes Shark. (3) | 87-93 | Elan Béarnai. |
| 30/10/2026 | Antibes Shark. (3) | 102-77 | Caen Basket C. (13) |
| 25/10/2026 | ADA Blois Bas. (5) | 92-97 | Antibes Shark. (3) |
| 20/10/2026 | Antibes Shark. (3) | 91-82 | ASC Denain-Vo. (1) |
| 16/10/2026 | Fos Provence . (19) | 78-76 | Antibes Shark. (3) |
| 09/10/2026 | Antibes Shark. (3) | 89-85 | Orléans Loir. (6) |
| 06/10/2026 | Antibes Shark. (3) | 80-78 | Chorale de Ro. |
| 02/10/2026 | ASA Gries-Sou. (17) | 85-74 | Antibes Shark. (3) |
| 30/10/2026 | Poitiers Bask. (2) | 89-85 | Stade Rochela. (20) |
| 16/10/2026 | Poitiers Bask. (2) | 92-77 | Châlons Reim. (4) |
| 09/10/2026 | Poitiers Bask. (2) | 90-73 | Nantes Basket. (9) |
| 06/10/2026 | Poitiers Bask. (2) | 80-70 | Orléans Loir. (6) |
| 25/09/2026 | Poitiers Bask. (2) | 80-86 | ALM Evreux Ba. (8) |
| 25/10/2026 | ADA Blois Bas. (5) | 92-97 | Antibes Shark. (3) |
| 16/10/2026 | Fos Provence . (19) | 78-76 | Antibes Shark. (3) |
| 02/10/2026 | ASA Gries-Sou. (17) | 85-74 | Antibes Shark. (3) |
| 15/09/2026 | La Ravoire Ch. | 79-85 | Antibes Shark. (3) |
| 08/05/2026 | Nantes Basket. (9) | 108-81 | Antibes Shark. (3) |
| 27/03/2026 - Elite 2 - Regulier Seizoen - Speeldag 29 | Antibes Sharks Basket (3) | 78 - 92 | Poitiers Basket 86 (2) |
| 19/09/2025 - Elite 2 - Regulier Seizoen - Speeldag 1 | Poitiers Basket 86 (2) | 79 - 87 | Antibes Sharks Basket (3) |
| 09/05/2025 - Pro B - Regulier Seizoen - Speeldag 37 | Poitiers Basket 86 (2) | 76 - 82 | Antibes Sharks Basket (3) |
| 08/11/2024 - Pro B - Regulier Seizoen - Speeldag 12 | Antibes Sharks Basket (3) | 59 - 77 | Poitiers Basket 86 (2) |
| 12/04/2024 - Pro B - Regulier Seizoen - Speeldag 30 | Poitiers Basket 86 (2) | 80 - 69 | Antibes Sharks Basket (3) |
| 22/12/2023 - Pro B - Regulier Seizoen - Speeldag 13 | Antibes Sharks Basket (3) | 83 - 69 | Poitiers Basket 86 (2) |
| 26/03/2021 - Pro B - Speeldag 25 | Poitiers Basket 86 (2) | 75 - 81 | Antibes Sharks Basket (3) |
| 29/01/2021 - Pro B - Speeldag 5 | Antibes Sharks Basket (3) | 68 - 72 | Poitiers Basket 86 (2) |
Statistieken onderlinge duels tussen Poitiers Basket 86 (2) en Antibes Sharks Basket (3) (Open een nieuw tabblad)
Sinds 2006/2007, 15 gespeelde wedstrijden : 7 zeges Doelpunten voor 8 nederlagen van Poitiers Basket 86 (2)
Nantes Basket Hermine (9) - JA Vichy Clermont (14)
Gedetailleerd ...
| Thuis | Algemeen | |
|---|---|---|
| Klassering | 3 | 9 |
| Wedstrijden | 3 | 7 |
| Gewonnen | 3 (100 %) | 4 (57 %) |
| Verloren | 0 (0 %) | 3 (43 %) |
| Doelpunten voor | 258 | 573 |
| Gemiddelde doelpunt | 86 | 81.86 |
| Doelpunten tegen | 230 | 579 |
| Gemiddelde doelpunt tegen | 76.67 | 82.71 |
| Serie voor de competitie | GGG | PGPGGGP |
| Serie (*) | GGGPPGGG | PPGPGGGP |
Gemiddeld aantal opeenvolgende overwinningen in het kampioenschap : 2
Gemiddeld aantal opeenvolgende nederlagen in het kampioenschap : 1
| Uit | Algemeen | |
|---|---|---|
| Klassering | 13 | 14 |
| Wedstrijden | 4 | 7 |
| Gewonnen | 1 (25 %) | 3 (43 %) |
| Verloren | 3 (75 %) | 4 (57 %) |
| Doelpunten voor | 344 | 598 |
| Gemiddelde doelpunt | 86 | 85.43 |
| Doelpunten tegen | 368 | 621 |
| Gemiddelde doelpunt tegen | 92 | 88.71 |
| Serie voor de competitie | GPPP | GPPGPGP |
| Serie (*) | PPPPGPPP | PGPPGPGP |
Gemiddeld aantal opeenvolgende overwinningen in het kampioenschap : 1
Gemiddeld aantal opeenvolgende nederlagen in het kampioenschap : 1.33
| 30/10/2026 | ASC Denain-Vo. (1) | 96-72 | Nantes Basket. (9) |
| 23/10/2026 | Nantes Basket. (9) | 99-90 | ASA Gries-Sou. (17) |
| 20/10/2026 | ALM Evreux Ba. (8) | 82-97 | Nantes Basket. (9) |
| 16/10/2026 | Nantes Basket. (9) | 83-78 | Rouen Métrop. (18) |
| 09/10/2026 | Poitiers Bask. (2) | 90-73 | Nantes Basket. (9) |
| 02/10/2026 | Nantes Basket. (9) | 76-62 | UJAP Quimper . (7) |
| 26/09/2026 | Antibes Shark. (3) | 81-73 | Nantes Basket. (9) |
| 15/09/2026 | Etoile Angers. | 84-82 | Nantes Basket. (9) |
| 31/10/2026 | ADA Blois Bas. (5) | 93-75 | JA Vichy Cler. (14) |
| 23/10/2026 | JA Vichy Cler. (14) | 93-84 | Hyeres Toulon. (10) |
| 20/10/2026 | Châlons Reim. (4) | 91-82 | JA Vichy Cler. (14) |
| 16/10/2026 | JA Vichy Cler. (14) | 80-76 | Caen Basket C. (13) |
| 09/10/2026 | JA Vichy Cler. (14) | 81-93 | ALM Evreux Ba. (8) |
| 02/10/2026 | Levallois Met. (16) | 87-86 | JA Vichy Cler. (14) |
| 25/09/2026 | Rouen Métrop. (18) | 97-101 | JA Vichy Cler. (14) |
| 15/09/2026 | Lyon SO Baske. | 67-56 | JA Vichy Cler. (14) |
| 23/10/2026 | Nantes Basket. (9) | 99-90 | ASA Gries-Sou. (17) |
| 16/10/2026 | Nantes Basket. (9) | 83-78 | Rouen Métrop. (18) |
| 02/10/2026 | Nantes Basket. (9) | 76-62 | UJAP Quimper . (7) |
| 06/06/2026 | Nantes Basket. (9) | 79-88 | Poitiers Bask. (2) |
| 27/05/2026 | Nantes Basket. (9) | 81-84 | ADA Blois Bas. (5) |
| 31/10/2026 | ADA Blois Bas. (5) | 93-75 | JA Vichy Cler. (14) |
| 20/10/2026 | Châlons Reim. (4) | 91-82 | JA Vichy Cler. (14) |
| 02/10/2026 | Levallois Met. (16) | 87-86 | JA Vichy Cler. (14) |
| 25/09/2026 | Rouen Métrop. (18) | 97-101 | JA Vichy Cler. (14) |
| 15/09/2026 | Lyon SO Baske. | 67-56 | JA Vichy Cler. (14) |
| 15/05/2026 - Elite 2 - Regulier Seizoen - Speeldag 38 | JA Vichy Clermont (14) | 75 - 82 | Nantes Basket Hermine (9) |
| 10/10/2025 - Elite 2 - Regulier Seizoen - Speeldag 5 | Nantes Basket Hermine (9) | 63 - 76 | JA Vichy Clermont (14) |
| 18/04/2025 - Pro B - Regulier Seizoen - Speeldag 34 | Nantes Basket Hermine (9) | 91 - 82 | JA Vichy Clermont (14) |
| 25/10/2024 - Pro B - Regulier Seizoen - Speeldag 8 | JA Vichy Clermont (14) | 81 - 66 | Nantes Basket Hermine (9) |
| 10/05/2024 - Pro B - Regulier Seizoen - Speeldag 34 | JA Vichy Clermont (14) | 94 - 79 | Nantes Basket Hermine (9) |
| 17/11/2023 - Pro B - Regulier Seizoen - Speeldag 7 | Nantes Basket Hermine (9) | 67 - 72 | JA Vichy Clermont (14) |
| 03/02/2023 - Pro B - Regulier Seizoen - Speeldag 19 | Nantes Basket Hermine (9) | 88 - 85 | JA Vichy Clermont (14) |
| 20/12/2022 - Pro B - Regulier Seizoen - Speeldag 11 | JA Vichy Clermont (14) | 86 - 75 | Nantes Basket Hermine (9) |
Statistieken onderlinge duels tussen Nantes Basket Hermine (9) en JA Vichy Clermont (14) (Open een nieuw tabblad)
Sinds 2003/2004, 28 gespeelde wedstrijden : 15 zeges Doelpunten voor 13 nederlagen van Nantes Basket Hermine (9)
STB Le Havre (11) - Orléans Loiret Basket (6)
Gedetailleerd ...
| Thuis | Algemeen | |
|---|---|---|
| Klassering | 14 | 11 |
| Wedstrijden | 4 | 7 |
| Gewonnen | 2 (50 %) | 3 (43 %) |
| Verloren | 2 (50 %) | 4 (57 %) |
| Doelpunten voor | 368 | 635 |
| Gemiddelde doelpunt | 92 | 90.71 |
| Doelpunten tegen | 353 | 610 |
| Gemiddelde doelpunt tegen | 88.25 | 87.14 |
| Serie voor de competitie | GGPP | GPGPPPG |
| Serie (*) | GGPGGGPP | GPPGPPPG |
Gemiddeld aantal opeenvolgende overwinningen in het kampioenschap : 1
Gemiddeld aantal opeenvolgende nederlagen in het kampioenschap : 2
| Uit | Algemeen | |
|---|---|---|
| Klassering | 4 | 6 |
| Wedstrijden | 3 | 7 |
| Gewonnen | 2 (67 %) | 4 (57 %) |
| Verloren | 1 (33 %) | 3 (43 %) |
| Doelpunten voor | 257 | 612 |
| Gemiddelde doelpunt | 85.67 | 87.43 |
| Doelpunten tegen | 235 | 571 |
| Gemiddelde doelpunt tegen | 78.33 | 81.57 |
| Serie voor de competitie | PGG | PGPGPGG |
| Serie (*) | GGPGPPGG | PGPPGPGG |
Gemiddeld aantal opeenvolgende overwinningen in het kampioenschap : 1.33
Gemiddeld aantal opeenvolgende nederlagen in het kampioenschap : 1
| 30/10/2026 | ALM Evreux Ba. (8) | 74-101 | STB Le Havre (11) |
| 24/10/2026 | STB Le Havre (11) | 95-103 | ASC Denain-Vo. (1) |
| 20/10/2026 | Hyeres Toulon. (10) | 83-81 | STB Le Havre (11) |
| 16/10/2026 | STB Le Havre (11) | 89-94 | UJAP Quimper . (7) |
| 09/10/2026 | STB Le Havre (11) | 94-79 | Fos Provence . (19) |
| 05/10/2026 | SOM Boulogne-. | 65-57 | STB Le Havre (11) |
| 02/10/2026 | Aix Maurienne. (15) | 100-85 | STB Le Havre (11) |
| 25/09/2026 | STB Le Havre (11) | 90-77 | SCABB Saint-E. (12) |
| 31/10/2026 | Orléans Loir. (6) | 100-71 | UJAP Quimper . (7) |
| 23/10/2026 | Levallois Met. (16) | 82-93 | Orléans Loir. (6) |
| 20/10/2026 | Orléans Loir. (6) | 80-103 | ADA Blois Bas. (5) |
| 16/10/2026 | Hyeres Toulon. (10) | 64-79 | Orléans Loir. (6) |
| 09/10/2026 | Antibes Shark. (3) | 89-85 | Orléans Loir. (6) |
| 06/10/2026 | Poitiers Bask. (2) | 80-70 | Orléans Loir. (6) |
| 03/10/2026 | Orléans Loir. (6) | 91-74 | Rouen Métrop. (18) |
| 26/09/2026 | Orléans Loir. (6) | 84-88 | Châlons Reim. (4) |
| 24/10/2026 | STB Le Havre (11) | 95-103 | ASC Denain-Vo. (1) |
| 16/10/2026 | STB Le Havre (11) | 89-94 | UJAP Quimper . (7) |
| 09/10/2026 | STB Le Havre (11) | 94-79 | Fos Provence . (19) |
| 25/09/2026 | STB Le Havre (11) | 90-77 | SCABB Saint-E. (12) |
| 15/09/2026 | STB Le Havre (11) | 74-73 | Rouen Métrop. (18) |
| 23/10/2026 | Levallois Met. (16) | 82-93 | Orléans Loir. (6) |
| 16/10/2026 | Hyeres Toulon. (10) | 64-79 | Orléans Loir. (6) |
| 09/10/2026 | Antibes Shark. (3) | 89-85 | Orléans Loir. (6) |
| 06/10/2026 | Poitiers Bask. (2) | 80-70 | Orléans Loir. (6) |
| 15/09/2026 | AS Loon Plage. | 77-94 | Orléans Loir. (6) |
| 12/05/2018 - Pro B - Regulier Seizoen - Speeldag 33 | STB Le Havre (11) | 90 - 82 | Orléans Loiret Basket (6) |
| 02/02/2018 - Pro B - Regulier Seizoen - Speeldag 17 | Orléans Loiret Basket (6) | 101 - 65 | STB Le Havre (11) |
| 19/09/2017 - Vriendschappelijke Wedstrijden Clubs - 19 September 2017 | STB Le Havre (11) | 82 - 83 | Orléans Loiret Basket (6) |
| 12/03/2016 - Pro A - Regulier Seizoen - Speeldag 23 | Orléans Loiret Basket (6) | 92 - 75 | STB Le Havre (11) |
| 17/10/2015 - Pro A - Regulier Seizoen - Speeldag 4 | STB Le Havre (11) | 72 - 93 | Orléans Loiret Basket (6) |
| 13/03/2015 - Pro A - Regulier Seizoen - Speeldag 24 | STB Le Havre (11) | 79 - 66 | Orléans Loiret Basket (6) |
| 01/11/2014 - Pro A - Regulier Seizoen - Speeldag 6 | Orléans Loiret Basket (6) | 73 - 71 | STB Le Havre (11) |
| 08/03/2014 - Pro A - Regulier Seizoen - Speeldag 22 | STB Le Havre (11) | 76 - 65 | Orléans Loiret Basket (6) |
Statistieken onderlinge duels tussen STB Le Havre (11) en Orléans Loiret Basket (6) (Open een nieuw tabblad)
Sinds 2006/2007, 24 gespeelde wedstrijden : 10 zeges Doelpunten voor 14 nederlagen van STB Le Havre (11)
Stade Rochelais Basket (20) - ASC Denain-Voltaire (1)
Gedetailleerd ...
| Thuis | Algemeen | |
|---|---|---|
| Klassering | 18 | 20 |
| Wedstrijden | 3 | 7 |
| Gewonnen | 1 (33 %) | 1 (14 %) |
| Verloren | 2 (67 %) | 6 (86 %) |
| Doelpunten voor | 255 | 601 |
| Gemiddelde doelpunt | 85 | 85.86 |
| Doelpunten tegen | 257 | 627 |
| Gemiddelde doelpunt tegen | 85.67 | 89.57 |
| Serie voor de competitie | GPP | GPPPPPP |
| Serie (*) | PGGGPGPP | PGPPPPPP |
Gemiddeld aantal opeenvolgende overwinningen in het kampioenschap : 1
Gemiddeld aantal opeenvolgende nederlagen in het kampioenschap : 6
| Uit | Algemeen | |
|---|---|---|
| Klassering | 3 | 1 |
| Wedstrijden | 3 | 7 |
| Gewonnen | 2 (67 %) | 6 (86 %) |
| Verloren | 1 (33 %) | 1 (14 %) |
| Doelpunten voor | 265 | 621 |
| Gemiddelde doelpunt | 88.33 | 88.71 |
| Doelpunten tegen | 241 | 537 |
| Gemiddelde doelpunt tegen | 80.33 | 76.71 |
| Serie voor de competitie | GPG | GGGGPGG |
| Serie (*) | PGPGGPGP | GGGGPGGP |
Gemiddeld aantal opeenvolgende overwinningen in het kampioenschap : 3
Gemiddeld aantal opeenvolgende nederlagen in het kampioenschap : 1
| 30/10/2026 | Poitiers Bask. (2) | 89-85 | Stade Rochela. (20) |
| 23/10/2026 | Stade Rochela. (20) | 79-85 | ALM Evreux Ba. (8) |
| 20/10/2026 | Rouen Métrop. (18) | 76-75 | Stade Rochela. (20) |
| 16/10/2026 | ADA Blois Bas. (5) | 102-89 | Stade Rochela. (20) |
| 09/10/2026 | Stade Rochela. (20) | 81-84 | SCABB Saint-E. (12) |
| 02/10/2026 | Hyeres Toulon. (10) | 103-97 | Stade Rochela. (20) |
| 25/09/2026 | Stade Rochela. (20) | 95-88 | ASA Gries-Sou. (17) |
| 15/09/2026 | Toulouse BC | 87-82 | Stade Rochela. (20) |
| 02/11/2026 | ADA Blois Bas. (5) | 93-73 | ASC Denain-Vo. (1) |
| 30/10/2026 | ASC Denain-Vo. (1) | 96-72 | Nantes Basket. (9) |
| 24/10/2026 | STB Le Havre (11) | 95-103 | ASC Denain-Vo. (1) |
| 20/10/2026 | Antibes Shark. (3) | 91-82 | ASC Denain-Vo. (1) |
| 16/10/2026 | ASC Denain-Vo. (1) | 95-77 | Aix Maurienne. (15) |
| 09/10/2026 | ASC Denain-Vo. (1) | 78-71 | Levallois Met. (16) |
| 06/10/2026 | ASC Denain-Vo. (1) | 106-81 | BCM Graveline. |
| 02/10/2026 | Châlons Reim. (4) | 55-80 | ASC Denain-Vo. (1) |
| 23/10/2026 | Stade Rochela. (20) | 79-85 | ALM Evreux Ba. (8) |
| 09/10/2026 | Stade Rochela. (20) | 81-84 | SCABB Saint-E. (12) |
| 25/09/2026 | Stade Rochela. (20) | 95-88 | ASA Gries-Sou. (17) |
| 22/05/2026 | Stade Rochela. (20) | 69-90 | Châlons Reim. (4) |
| 15/05/2026 | Stade Rochela. (20) | 87-76 | SCABB Saint-E. (12) |
| 02/11/2026 | ADA Blois Bas. (5) | 93-73 | ASC Denain-Vo. (1) |
| 24/10/2026 | STB Le Havre (11) | 95-103 | ASC Denain-Vo. (1) |
| 20/10/2026 | Antibes Shark. (3) | 91-82 | ASC Denain-Vo. (1) |
| 02/10/2026 | Châlons Reim. (4) | 55-80 | ASC Denain-Vo. (1) |
| 15/09/2026 | Châlons Reim. (4) | 80-88 | ASC Denain-Vo. (1) |
| 06/03/2026 - Elite 2 - Regulier Seizoen - Speeldag 25 | Stade Rochelais Basket (20) | 89 - 75 | ASC Denain-Voltaire (1) |
| 07/11/2025 - Elite 2 - Regulier Seizoen - Speeldag 10 | ASC Denain-Voltaire (1) | 74 - 64 | Stade Rochelais Basket (20) |
| 01/03/2024 - Pro B - Regulier Seizoen - Speeldag 22 | Stade Rochelais Basket (20) | 83 - 66 | ASC Denain-Voltaire (1) |
| 08/12/2023 - Pro B - Regulier Seizoen - Speeldag 10 | ASC Denain-Voltaire (1) | 66 - 82 | Stade Rochelais Basket (20) |
| 05/05/2023 - Pro B - Regulier Seizoen - Speeldag 33 | ASC Denain-Voltaire (1) | 72 - 85 | Stade Rochelais Basket (20) |
| 25/11/2022 - Pro B - Regulier Seizoen - Speeldag 6 | Stade Rochelais Basket (20) | 78 - 69 | ASC Denain-Voltaire (1) |
Statistieken onderlinge duels tussen Stade Rochelais Basket (20) en ASC Denain-Voltaire (1) (Open een nieuw tabblad)
Sinds 2022/2023, 6 gespeelde wedstrijden : 5 zeges Doelpunten voor 1 nederlaag van Stade Rochelais Basket (20)
Hyeres Toulon Var Basket (10) - Aix Maurienne Savoie Basket (15)
Gedetailleerd ...
| Thuis | Algemeen | |
|---|---|---|
| Klassering | 12 | 10 |
| Wedstrijden | 3 | 7 |
| Gewonnen | 2 (67 %) | 4 (57 %) |
| Verloren | 1 (33 %) | 3 (43 %) |
| Doelpunten voor | 250 | 598 |
| Gemiddelde doelpunt | 83.33 | 85.43 |
| Doelpunten tegen | 257 | 606 |
| Gemiddelde doelpunt tegen | 85.67 | 86.57 |
| Serie voor de competitie | GPG | GGPPGPG |
| Serie (*) | PGPGGGPG | GGGPPGPG |
Gemiddeld aantal opeenvolgende overwinningen in het kampioenschap : 1.33
Gemiddeld aantal opeenvolgende nederlagen in het kampioenschap : 1.5
| Uit | Algemeen | |
|---|---|---|
| Klassering | 20 | 15 |
| Wedstrijden | 4 | 7 |
| Gewonnen | 0 (0 %) | 3 (43 %) |
| Verloren | 4 (100 %) | 4 (57 %) |
| Doelpunten voor | 297 | 571 |
| Gemiddelde doelpunt | 74.25 | 81.57 |
| Doelpunten tegen | 370 | 619 |
| Gemiddelde doelpunt tegen | 92.5 | 88.43 |
| Serie voor de competitie | PPPP | PGPPGGP |
| Serie (*) | GPPPPPPP | PPGPPGGP |
Gemiddeld aantal opeenvolgende overwinningen in het kampioenschap : 1.5
Gemiddeld aantal opeenvolgende nederlagen in het kampioenschap : 1.33
| 30/10/2026 | Rouen Métrop. (18) | 90-105 | Hyeres Toulon. (10) |
| 23/10/2026 | JA Vichy Cler. (14) | 93-84 | Hyeres Toulon. (10) |
| 20/10/2026 | Hyeres Toulon. (10) | 83-81 | STB Le Havre (11) |
| 16/10/2026 | Hyeres Toulon. (10) | 64-79 | Orléans Loir. (6) |
| 09/10/2026 | Caen Basket C. (13) | 90-77 | Hyeres Toulon. (10) |
| 06/10/2026 | Hyeres Toulon. (10) | 81-68 | Fos Provence . (19) |
| 02/10/2026 | Hyeres Toulon. (10) | 103-97 | Stade Rochela. (20) |
| 25/09/2026 | Fos Provence . (19) | 76-82 | Hyeres Toulon. (10) |
| 30/10/2026 | ASA Gries-Sou. (17) | 93-70 | Aix Maurienne. (15) |
| 23/10/2026 | Aix Maurienne. (15) | 89-86 | Rouen Métrop. (18) |
| 20/10/2026 | Aix Maurienne. (15) | 85-78 | Levallois Met. (16) |
| 16/10/2026 | ASC Denain-Vo. (1) | 95-77 | Aix Maurienne. (15) |
| 09/10/2026 | Châlons Reim. (4) | 87-59 | Aix Maurienne. (15) |
| 02/10/2026 | Aix Maurienne. (15) | 100-85 | STB Le Havre (11) |
| 25/09/2026 | Caen Basket C. (13) | 95-91 | Aix Maurienne. (15) |
| 18/09/2026 | Fos Provence . (19) | 85-62 | Aix Maurienne. (15) |
| 20/10/2026 | Hyeres Toulon. (10) | 83-81 | STB Le Havre (11) |
| 16/10/2026 | Hyeres Toulon. (10) | 64-79 | Orléans Loir. (6) |
| 06/10/2026 | Hyeres Toulon. (10) | 81-68 | Fos Provence . (19) |
| 02/10/2026 | Hyeres Toulon. (10) | 103-97 | Stade Rochela. (20) |
| 08/05/2026 | Hyeres Toulon. (10) | 96-78 | ASC Denain-Vo. (1) |
| 30/10/2026 | ASA Gries-Sou. (17) | 93-70 | Aix Maurienne. (15) |
| 16/10/2026 | ASC Denain-Vo. (1) | 95-77 | Aix Maurienne. (15) |
| 09/10/2026 | Châlons Reim. (4) | 87-59 | Aix Maurienne. (15) |
| 25/09/2026 | Caen Basket C. (13) | 95-91 | Aix Maurienne. (15) |
| 18/09/2026 | Fos Provence . (19) | 85-62 | Aix Maurienne. (15) |
| 30/01/2026 - Elite 2 - Regulier Seizoen - Speeldag 21 | Aix Maurienne Savoie Basket (15) | 113 - 87 | Hyeres Toulon Var Basket (10) |
| 31/10/2025 - Elite 2 - Regulier Seizoen - Speeldag 9 | Hyeres Toulon Var Basket (10) | 94 - 81 | Aix Maurienne Savoie Basket (15) |
| 08/04/2025 - Pro B - Regulier Seizoen - Speeldag 32 | Hyeres Toulon Var Basket (10) | 98 - 84 | Aix Maurienne Savoie Basket (15) |
| 20/09/2024 - Pro B - Regulier Seizoen - Speeldag 2 | Aix Maurienne Savoie Basket (15) | 97 - 80 | Hyeres Toulon Var Basket (10) |
| 11/09/2015 - Franse Beker - Eerste ronde | Aix Maurienne Savoie Basket (15) | 79 - 75 | Hyeres Toulon Var Basket (10) |
| 05/05/2015 - Pro B - Regulier Seizoen - Speeldag 31 | Hyeres Toulon Var Basket (10) | 76 - 62 | Aix Maurienne Savoie Basket (15) |
| 21/11/2014 - Pro B - Regulier Seizoen - Speeldag 8 | Aix Maurienne Savoie Basket (15) | 85 - 88 | Hyeres Toulon Var Basket (10) |
| 28/02/2014 - Pro B - Regulier Seizoen - Speeldag 32 | Aix Maurienne Savoie Basket (15) | 91 - 83 | Hyeres Toulon Var Basket (10) |
Statistieken onderlinge duels tussen Hyeres Toulon Var Basket (10) en Aix Maurienne Savoie Basket (15) (Open een nieuw tabblad)
Sinds 2012/2013, 14 gespeelde wedstrijden : 9 zeges Doelpunten voor 5 nederlagen van Hyeres Toulon Var Basket (10)
Châlons Reims Champagne BC (4) - ALM Evreux Basket (8)
Gedetailleerd ...
| Thuis | Algemeen | |
|---|---|---|
| Klassering | 7 | 4 |
| Wedstrijden | 4 | 7 |
| Gewonnen | 3 (75 %) | 5 (71 %) |
| Verloren | 1 (25 %) | 2 (29 %) |
| Doelpunten voor | 328 | 574 |
| Gemiddelde doelpunt | 82 | 82 |
| Doelpunten tegen | 310 | 564 |
| Gemiddelde doelpunt tegen | 77.5 | 80.57 |
| Serie voor de competitie | PGGG | GPGPGGG |
| Serie (*) | PGPPPGGG | PGPGPGGG |
Gemiddeld aantal opeenvolgende overwinningen in het kampioenschap : 1.67
Gemiddeld aantal opeenvolgende nederlagen in het kampioenschap : 1
| Uit | Algemeen | |
|---|---|---|
| Klassering | 2 | 8 |
| Wedstrijden | 4 | 7 |
| Gewonnen | 3 (75 %) | 4 (57 %) |
| Verloren | 1 (25 %) | 3 (43 %) |
| Doelpunten voor | 350 | 601 |
| Gemiddelde doelpunt | 87.5 | 85.86 |
| Doelpunten tegen | 329 | 604 |
| Gemiddelde doelpunt tegen | 82.25 | 86.29 |
| Serie voor de competitie | GGPG | GGGPPGP |
| Serie (*) | PPPPGGPG | PGGGPPGP |
Gemiddeld aantal opeenvolgende overwinningen in het kampioenschap : 2
Gemiddeld aantal opeenvolgende nederlagen in het kampioenschap : 1.5
| 30/10/2026 | Châlons Reim. (4) | 95-89 | Levallois Met. (16) |
| 23/10/2026 | SCABB Saint-E. (12) | 78-81 | Châlons Reim. (4) |
| 20/10/2026 | Châlons Reim. (4) | 91-82 | JA Vichy Cler. (14) |
| 16/10/2026 | Poitiers Bask. (2) | 92-77 | Châlons Reim. (4) |
| 09/10/2026 | Châlons Reim. (4) | 87-59 | Aix Maurienne. (15) |
| 02/10/2026 | Châlons Reim. (4) | 55-80 | ASC Denain-Vo. (1) |
| 26/09/2026 | Orléans Loir. (6) | 84-88 | Châlons Reim. (4) |
| 15/09/2026 | Châlons Reim. (4) | 80-88 | ASC Denain-Vo. (1) |
| 30/10/2026 | ALM Evreux Ba. (8) | 74-101 | STB Le Havre (11) |
| 23/10/2026 | Stade Rochela. (20) | 79-85 | ALM Evreux Ba. (8) |
| 20/10/2026 | ALM Evreux Ba. (8) | 82-97 | Nantes Basket. (9) |
| 16/10/2026 | SCABB Saint-E. (12) | 89-86 | ALM Evreux Ba. (8) |
| 09/10/2026 | JA Vichy Cler. (14) | 81-93 | ALM Evreux Ba. (8) |
| 02/10/2026 | ALM Evreux Ba. (8) | 95-77 | Fos Provence . (19) |
| 25/09/2026 | Poitiers Bask. (2) | 80-86 | ALM Evreux Ba. (8) |
| 15/09/2026 | Caen Basket C. (13) | 82-79 | ALM Evreux Ba. (8) |
| 30/10/2026 | Châlons Reim. (4) | 95-89 | Levallois Met. (16) |
| 20/10/2026 | Châlons Reim. (4) | 91-82 | JA Vichy Cler. (14) |
| 09/10/2026 | Châlons Reim. (4) | 87-59 | Aix Maurienne. (15) |
| 02/10/2026 | Châlons Reim. (4) | 55-80 | ASC Denain-Vo. (1) |
| 15/09/2026 | Châlons Reim. (4) | 80-88 | ASC Denain-Vo. (1) |
| 23/10/2026 | Stade Rochela. (20) | 79-85 | ALM Evreux Ba. (8) |
| 16/10/2026 | SCABB Saint-E. (12) | 89-86 | ALM Evreux Ba. (8) |
| 09/10/2026 | JA Vichy Cler. (14) | 81-93 | ALM Evreux Ba. (8) |
| 25/09/2026 | Poitiers Bask. (2) | 80-86 | ALM Evreux Ba. (8) |
| 15/09/2026 | Caen Basket C. (13) | 82-79 | ALM Evreux Ba. (8) |
| 17/02/2026 - Elite 2 - Regulier Seizoen - Speeldag 24 | Châlons Reims Champagne BC (4) | 88 - 84 verlengingen | ALM Evreux Basket (8) |
| 23/12/2025 - Elite 2 - Regulier Seizoen - Speeldag 16 | ALM Evreux Basket (8) | 59 - 73 | Châlons Reims Champagne BC (4) |
| 14/01/2025 - Pro B - Regulier Seizoen - Speeldag 20 | Châlons Reims Champagne BC (4) | 96 - 89 | ALM Evreux Basket (8) |
| 01/11/2024 - Pro B - Regulier Seizoen - Speeldag 10 | ALM Evreux Basket (8) | 96 - 74 | Châlons Reims Champagne BC (4) |
| 02/02/2024 - Pro B - Regulier Seizoen - Speeldag 19 | ALM Evreux Basket (8) | 87 - 99 verlengingen | Châlons Reims Champagne BC (4) |
| 11/11/2023 - Pro B - Regulier Seizoen - Speeldag 6 | Châlons Reims Champagne BC (4) | 80 - 76 | ALM Evreux Basket (8) |
| 12/02/2023 - Pro B - Regulier Seizoen - Speeldag 20 | ALM Evreux Basket (8) | 60 - 69 | Châlons Reims Champagne BC (4) |
| 25/11/2022 - Pro B - Regulier Seizoen - Speeldag 6 | Châlons Reims Champagne BC (4) | 89 - 69 | ALM Evreux Basket (8) |
Statistieken onderlinge duels tussen Châlons Reims Champagne BC (4) en ALM Evreux Basket (8) (Open een nieuw tabblad)
Sinds 2010/2011, 18 gespeelde wedstrijden : 12 zeges Doelpunten voor 6 nederlagen van Châlons Reims Champagne BC (4)
SCABB Saint-Etienne Métropole Basket (12) - Rouen Métropole Basket (18)
Gedetailleerd ...
| Thuis | Algemeen | |
|---|---|---|
| Klassering | 19 | 12 |
| Wedstrijden | 3 | 7 |
| Gewonnen | 1 (33 %) | 3 (43 %) |
| Verloren | 2 (67 %) | 4 (57 %) |
| Doelpunten voor | 278 | 587 |
| Gemiddelde doelpunt | 92.67 | 83.86 |
| Doelpunten tegen | 282 | 603 |
| Gemiddelde doelpunt tegen | 94 | 86.14 |
| Serie voor de competitie | PGP | PPGGGPP |
| Serie (*) | GGPPPPGP | PPGPGGPP |
Gemiddeld aantal opeenvolgende overwinningen in het kampioenschap : 3
Gemiddeld aantal opeenvolgende nederlagen in het kampioenschap : 2
| Uit | Algemeen | |
|---|---|---|
| Klassering | 17 | 18 |
| Wedstrijden | 3 | 7 |
| Gewonnen | 0 (0 %) | 2 (29 %) |
| Verloren | 3 (100 %) | 5 (71 %) |
| Doelpunten voor | 238 | 586 |
| Gemiddelde doelpunt | 79.33 | 83.71 |
| Doelpunten tegen | 263 | 622 |
| Gemiddelde doelpunt tegen | 87.67 | 88.86 |
| Serie voor de competitie | PPP | PPGPGPP |
| Serie (*) | PGGGPPPP | PPPGPGPP |
Gemiddeld aantal opeenvolgende overwinningen in het kampioenschap : 1
Gemiddeld aantal opeenvolgende nederlagen in het kampioenschap : 1.67
| 30/10/2026 | Fos Provence . (19) | 74-63 | SCABB Saint-E. (12) |
| 23/10/2026 | SCABB Saint-E. (12) | 78-81 | Châlons Reim. (4) |
| 20/10/2026 | ASA Gries-Sou. (17) | 76-85 | SCABB Saint-E. (12) |
| 16/10/2026 | SCABB Saint-E. (12) | 89-86 | ALM Evreux Ba. (8) |
| 13/10/2026 | SCABB Saint-E. (12) | 71-82 | JDA Dijon Bou. |
| 09/10/2026 | Stade Rochela. (20) | 81-84 | SCABB Saint-E. (12) |
| 02/10/2026 | SCABB Saint-E. (12) | 111-115 | Caen Basket C. (13) |
| 25/09/2026 | STB Le Havre (11) | 90-77 | SCABB Saint-E. (12) |
| 30/10/2026 | Rouen Métrop. (18) | 90-105 | Hyeres Toulon. (10) |
| 23/10/2026 | Aix Maurienne. (15) | 89-86 | Rouen Métrop. (18) |
| 20/10/2026 | Rouen Métrop. (18) | 76-75 | Stade Rochela. (20) |
| 16/10/2026 | Nantes Basket. (9) | 83-78 | Rouen Métrop. (18) |
| 09/10/2026 | Rouen Métrop. (18) | 85-78 | ADA Blois Bas. (5) |
| 03/10/2026 | Orléans Loir. (6) | 91-74 | Rouen Métrop. (18) |
| 25/09/2026 | Rouen Métrop. (18) | 97-101 | JA Vichy Cler. (14) |
| 15/09/2026 | STB Le Havre (11) | 74-73 | Rouen Métrop. (18) |
| 23/10/2026 | SCABB Saint-E. (12) | 78-81 | Châlons Reim. (4) |
| 16/10/2026 | SCABB Saint-E. (12) | 89-86 | ALM Evreux Ba. (8) |
| 13/10/2026 | SCABB Saint-E. (12) | 71-82 | JDA Dijon Bou. |
| 02/10/2026 | SCABB Saint-E. (12) | 111-115 | Caen Basket C. (13) |
| 08/05/2026 | SCABB Saint-E. (12) | 79-93 | Chorale de Ro. |
| 23/10/2026 | Aix Maurienne. (15) | 89-86 | Rouen Métrop. (18) |
| 16/10/2026 | Nantes Basket. (9) | 83-78 | Rouen Métrop. (18) |
| 03/10/2026 | Orléans Loir. (6) | 91-74 | Rouen Métrop. (18) |
| 15/09/2026 | STB Le Havre (11) | 74-73 | Rouen Métrop. (18) |
| 09/05/2026 | Orléans Loir. (6) | 72-84 | Rouen Métrop. (18) |
| 17/02/2026 - Elite 2 - Regulier Seizoen - Speeldag 24 | Rouen Métropole Basket (18) | 79 - 88 | SCABB Saint-Etienne Métropole Basket (12) |
| 27/12/2025 - Elite 2 - Regulier Seizoen - Speeldag 17 | SCABB Saint-Etienne Métropole Basket (12) | 86 - 89 | Rouen Métropole Basket (18) |
| 01/02/2025 - Pro B - Regulier Seizoen - Speeldag 22 | Rouen Métropole Basket (18) | 97 - 89 | SCABB Saint-Etienne Métropole Basket (12) |
| 13/12/2024 - Pro B - Regulier Seizoen - Speeldag 16 | SCABB Saint-Etienne Métropole Basket (12) | 70 - 88 | Rouen Métropole Basket (18) |
| 08/03/2024 - Pro B - Regulier Seizoen - Speeldag 23 | SCABB Saint-Etienne Métropole Basket (12) | 93 - 79 | Rouen Métropole Basket (18) |
| 24/11/2023 - Pro B - Regulier Seizoen - Speeldag 8 | Rouen Métropole Basket (18) | 98 - 92 | SCABB Saint-Etienne Métropole Basket (12) |
| 25/03/2022 - Pro B - Regulier Seizoen - Speeldag 25 | SCABB Saint-Etienne Métropole Basket (12) | 91 - 69 | Rouen Métropole Basket (18) |
| 05/11/2021 - Pro B - Regulier Seizoen - Speeldag 4 | Rouen Métropole Basket (18) | 72 - 96 | SCABB Saint-Etienne Métropole Basket (12) |
Statistieken onderlinge duels tussen SCABB Saint-Etienne Métropole Basket (12) en Rouen Métropole Basket (18) (Open een nieuw tabblad)
Sinds 2016/2017, 17 gespeelde wedstrijden : 7 zeges Doelpunten voor 10 nederlagen van SCABB Saint-Etienne Métropole Basket (12)
UJAP Quimper 29 (7) - ADA Blois Basket 41 (5)
Gedetailleerd ...
| Thuis | Algemeen | |
|---|---|---|
| Klassering | 9 | 7 |
| Wedstrijden | 3 | 7 |
| Gewonnen | 2 (67 %) | 4 (57 %) |
| Verloren | 1 (33 %) | 3 (43 %) |
| Doelpunten voor | 239 | 547 |
| Gemiddelde doelpunt | 79.67 | 78.14 |
| Doelpunten tegen | 196 | 533 |
| Gemiddelde doelpunt tegen | 65.33 | 76.14 |
| Serie voor de competitie | PGG | PPGGGGP |
| Serie (*) | PGPPGPGG | PPPGGGGP |
Gemiddeld aantal opeenvolgende overwinningen in het kampioenschap : 4
Gemiddeld aantal opeenvolgende nederlagen in het kampioenschap : 1.5
| Uit | Algemeen | |
|---|---|---|
| Klassering | 10 | 5 |
| Wedstrijden | 3 | 7 |
| Gewonnen | 1 (33 %) | 4 (57 %) |
| Verloren | 2 (67 %) | 3 (43 %) |
| Doelpunten voor | 257 | 649 |
| Gemiddelde doelpunt | 85.67 | 92.71 |
| Doelpunten tegen | 252 | 605 |
| Gemiddelde doelpunt tegen | 84 | 86.43 |
| Serie voor de competitie | PPG | PGPGGPG |
| Serie (*) | GPGGGPPG | GGPGGPGG |
Gemiddeld aantal opeenvolgende overwinningen in het kampioenschap : 1.33
Gemiddeld aantal opeenvolgende nederlagen in het kampioenschap : 1
| 31/10/2026 | Orléans Loir. (6) | 100-71 | UJAP Quimper . (7) |
| 24/10/2026 | UJAP Quimper . (7) | 72-50 | Fos Provence . (19) |
| 20/10/2026 | Caen Basket C. (13) | 72-81 | UJAP Quimper . (7) |
| 16/10/2026 | STB Le Havre (11) | 89-94 | UJAP Quimper . (7) |
| 10/10/2026 | UJAP Quimper . (7) | 90-67 | ASA Gries-Sou. (17) |
| 02/10/2026 | Nantes Basket. (9) | 76-62 | UJAP Quimper . (7) |
| 25/09/2026 | UJAP Quimper . (7) | 77-79 | Levallois Met. (16) |
| 18/09/2026 | Union Rennes . | 89-73 | UJAP Quimper . (7) |
| 02/11/2026 | ADA Blois Bas. (5) | 93-73 | ASC Denain-Vo. (1) |
| 31/10/2026 | ADA Blois Bas. (5) | 93-75 | JA Vichy Cler. (14) |
| 25/10/2026 | ADA Blois Bas. (5) | 92-97 | Antibes Shark. (3) |
| 20/10/2026 | Orléans Loir. (6) | 80-103 | ADA Blois Bas. (5) |
| 16/10/2026 | ADA Blois Bas. (5) | 102-89 | Stade Rochela. (20) |
| 09/10/2026 | Rouen Métrop. (18) | 85-78 | ADA Blois Bas. (5) |
| 06/10/2026 | ADA Blois Bas. (5) | 100-84 | Tours Métrop. |
| 03/10/2026 | ADA Blois Bas. (5) | 105-92 | Poitiers Bask. (2) |
| 24/10/2026 | UJAP Quimper . (7) | 72-50 | Fos Provence . (19) |
| 10/10/2026 | UJAP Quimper . (7) | 90-67 | ASA Gries-Sou. (17) |
| 25/09/2026 | UJAP Quimper . (7) | 77-79 | Levallois Met. (16) |
| 08/05/2026 | UJAP Quimper . (7) | 102-83 | ALM Evreux Ba. (8) |
| 25/04/2026 | UJAP Quimper . (7) | 67-81 | Chorale de Ro. |
| 20/10/2026 | Orléans Loir. (6) | 80-103 | ADA Blois Bas. (5) |
| 09/10/2026 | Rouen Métrop. (18) | 85-78 | ADA Blois Bas. (5) |
| 25/09/2026 | ASC Denain-Vo. (1) | 87-76 | ADA Blois Bas. (5) |
| 15/09/2026 | Chartres Mét. | 81-83 | ADA Blois Bas. (5) |
| 27/05/2026 | Nantes Basket. (9) | 81-84 | ADA Blois Bas. (5) |
| 02/05/2026 - Elite 2 - Regulier Seizoen - Speeldag 36 | ADA Blois Basket 41 (5) | 95 - 78 | UJAP Quimper 29 (7) |
| 23/12/2025 - Elite 2 - Regulier Seizoen - Speeldag 16 | UJAP Quimper 29 (7) | 63 - 86 | ADA Blois Basket 41 (5) |
| 12/11/2024 - Franse Beker - 1/16de finales | UJAP Quimper 29 (7) | 80 - 86 | ADA Blois Basket 41 (5) |
| 03/05/2022 - Pro B - Regulier Seizoen - Speeldag 32 | UJAP Quimper 29 (7) | 78 - 83 | ADA Blois Basket 41 (5) |
| 30/10/2021 - Pro B - Regulier Seizoen - Speeldag 3 | ADA Blois Basket 41 (5) | 80 - 61 | UJAP Quimper 29 (7) |
| 27/03/2021 - Pro B - Speeldag 25 | UJAP Quimper 29 (7) | 73 - 68 | ADA Blois Basket 41 (5) |
| 31/01/2021 - Pro B - Speeldag 6 | ADA Blois Basket 41 (5) | 83 - 68 | UJAP Quimper 29 (7) |
| 05/09/2020 - Vriendschappelijke Wedstrijden Clubs - 5 September 2020 | ADA Blois Basket 41 (5) | 82 - 77 | UJAP Quimper 29 (7) |
Statistieken onderlinge duels tussen UJAP Quimper 29 (7) en ADA Blois Basket 41 (5) (Open een nieuw tabblad)
Sinds 2017/2018, 13 gespeelde wedstrijden : 1 zege Doelpunten voor 12 nederlagen van UJAP Quimper 29 (7)
(*) Serie inclusief alle wedstrijden van alle competities