De site voor alle sporten
De site voor alle sporten
Keuze van een seizoen :
Deze klassering is berekend op basis van de laatste 5 dagen van het kampioenschap. Verander het aantal dagen voor de indeling:
Klassering over de laatste 5 wedstrijden| Ploeg | Pun | GW | W | G | V | DV | DT | DS | Gem Pun | Gem DV | Gem DT | Gem DS | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | Vodacom Bulls Pretoria | 20 | 5 | 5 | 0 | 0 | 198 | 85 | +113 | 4 | 39.6 | 17 | 22.6 |
| 2 | Emirates Lions Rugby | 16 | 5 | 4 | 0 | 1 | 190 | 107 | +83 | 3.2 | 38 | 21.4 | 16.6 |
| 3 | Connacht Rugby | 16 | 5 | 4 | 0 | 1 | 127 | 97 | +30 | 3.2 | 25.4 | 19.4 | 6 |
| 4 | DHL Stormers | 14 | 5 | 3 | 1 | 1 | 172 | 118 | +54 | 2.8 | 34.4 | 23.6 | 10.8 |
| 5 | HollywoodBets Sharks Rugby | 12 | 5 | 3 | 0 | 2 | 157 | 76 | +81 | 2.4 | 31.4 | 15.2 | 16.2 |
| 6 | Leinster Rugby | 12 | 5 | 3 | 0 | 2 | 139 | 114 | +25 | 2.4 | 27.8 | 22.8 | 5 |
| 7 | Glasgow Warriors | 12 | 5 | 3 | 0 | 2 | 133 | 146 | -13 | 2.4 | 26.6 | 29.2 | -2.6 |
| 8 | Edinburgh Rugby | 12 | 5 | 3 | 0 | 2 | 119 | 160 | -41 | 2.4 | 23.8 | 32 | -8.2 |
| 9 | Munster Rugby | 8 | 5 | 2 | 0 | 3 | 124 | 134 | -10 | 1.6 | 24.8 | 26.8 | -2 |
| 10 | Neath Swansea Ospreys | 8 | 5 | 2 | 0 | 3 | 102 | 113 | -11 | 1.6 | 20.4 | 22.6 | -2.2 |
| 11 | Cardiff RFC | 8 | 5 | 2 | 0 | 3 | 91 | 146 | -55 | 1.6 | 18.2 | 29.2 | -11 |
| 12 | Benetton Treviso | 8 | 5 | 2 | 0 | 3 | 92 | 167 | -75 | 1.6 | 18.4 | 33.4 | -15 |
| 13 | Ulster | 6 | 5 | 1 | 1 | 3 | 120 | 146 | -26 | 1.2 | 24 | 29.2 | -5.2 |
| 14 | Llanelli Scarlets | 4 | 5 | 1 | 0 | 4 | 120 | 131 | -11 | 0.8 | 24 | 26.2 | -2.2 |
| 15 | Newport Dragons RFC | 4 | 5 | 1 | 0 | 4 | 88 | 160 | -72 | 0.8 | 17.6 | 32 | -14.4 |
| 16 | Zebre Parma Rugby | 0 | 5 | 0 | 0 | 5 | 96 | 168 | -72 | 0 | 19.2 | 33.6 | -14.4 |
Cardiff RFC (7) - DHL Stormers (1)
Gedetailleerd ...
| Thuis | Algemeen | |
|---|---|---|
| Klassering | 5 | 7 |
| Wedstrijden | 8 | 17 |
| Gewonnen | 7 (88 %) | 10 (59 %) |
| Gelijkspel | 0 (0 %) | 0 (0 %) |
| Verloren | 1 (12 %) | 7 (41 %) |
| Doelpunten voor | 155 | 331 |
| Gemiddelde doelpunt | 19.38 | 19.47 |
| Doelpunten tegen | 123 | 356 |
| Gemiddelde doelpunt tegen | 15.38 | 20.94 |
| Serie voor de competitie | GGGPGGGG | GPGPPGGP |
| Serie (*) | GGGPGGGG | GPGPPGGP |
Gemiddeld aantal opeenvolgende overwinningen in het kampioenschap : 1.67
Gemiddeld aantal opeenvolgende gelijke spelen in het kampioenschap : 0
Gemiddeld aantal opeenvolgende nederlagen in het kampioenschap : 1.17
| Uit | Algemeen | |
|---|---|---|
| Klassering | 1 | 1 |
| Wedstrijden | 8 | 17 |
| Gewonnen | 5 (63 %) | 12 (71 %) |
| Gelijkspel | 1 (13 %) | 1 (6 %) |
| Verloren | 2 (24 %) | 4 (23 %) |
| Doelpunten voor | 227 | 488 |
| Gemiddelde doelpunt | 28.38 | 28.71 |
| Doelpunten tegen | 167 | 322 |
| Gemiddelde doelpunt tegen | 20.88 | 18.94 |
| Serie voor de competitie | GGGGPPGN | PPGGGPGN |
| Serie (*) | GGPPPGPN | PGGGPPGN |
Gemiddeld aantal opeenvolgende overwinningen in het kampioenschap : 4
Gemiddeld aantal opeenvolgende gelijke spelen in het kampioenschap : 1
Gemiddeld aantal opeenvolgende nederlagen in het kampioenschap : 2
| 08/05/2026 | Glasgow Warri. (2) | 40-17 | Cardiff RFC (7) |
| 24/04/2026 | Cardiff RFC (7) | 24-21 | Neath Swansea. (10) |
| 18/04/2026 | Llanelli Scar. (14) | 24-28 | Cardiff RFC (7) |
| 27/03/2026 | HollywoodBets. (11) | 21-15 | Cardiff RFC (7) |
| 20/03/2026 | Vodacom Bulls. (3) | 40-7 | Cardiff RFC (7) |
| 27/02/2026 | Cardiff RFC (7) | 8-7 | Leinster Rugb. (4) |
| 31/01/2026 | Ulster (8) | 21-14 | Cardiff RFC (7) |
| 24/01/2026 | Cardiff RFC (7) | 17-8 | Benetton Trev. (13) |
| 08/05/2026 | Ulster (8) | 38-38 | DHL Stormers (1) |
| 25/04/2026 | DHL Stormers (1) | 48-12 | Glasgow Warri. (2) |
| 18/04/2026 | DHL Stormers (1) | 24-33 | Connacht Rugb. (9) |
| 04/04/2026 | RC Toulonnais | 28-27 | DHL Stormers (1) |
| 28/03/2026 | DHL Stormers (1) | 33-14 | Edinburgh Rug. (12) |
| 22/03/2026 | DHL Stormers (1) | 29-21 | Newport Drago. (15) |
| 14/03/2026 | Vodacom Bulls. (3) | 19-32 | DHL Stormers (1) |
| 28/02/2026 | Emirates Lion. (5) | 24-10 | DHL Stormers (1) |
| 24/04/2026 | Cardiff RFC (7) | 24-21 | Neath Swansea. (10) |
| 27/02/2026 | Cardiff RFC (7) | 8-7 | Leinster Rugb. (4) |
| 24/01/2026 | Cardiff RFC (7) | 17-8 | Benetton Trev. (13) |
| 26/12/2025 | Cardiff RFC (7) | 22-19 | Newport Drago. (15) |
| 19/12/2025 | Cardiff RFC (7) | 17-21 | Llanelli Scar. (14) |
| 08/05/2026 | Ulster (8) | 38-38 | DHL Stormers (1) |
| 04/04/2026 | RC Toulonnais | 28-27 | DHL Stormers (1) |
| 14/03/2026 | Vodacom Bulls. (3) | 19-32 | DHL Stormers (1) |
| 28/02/2026 | Emirates Lion. (5) | 24-10 | DHL Stormers (1) |
| 31/01/2026 | HollywoodBets. (11) | 36-24 | DHL Stormers (1) |
| 16/05/2025 - Celtic League - Regulier Seizoen - Speeldag 18 | DHL Stormers (1) | 34 - 24 | Cardiff RFC (7) |
| 24/11/2023 - Celtic League - Regulier Seizoen - Speeldag 6 | Cardiff RFC (7) | 31 - 24 | DHL Stormers (1) |
| 22/10/2022 - Celtic League - Speeldag 6 | Cardiff RFC (7) | 30 - 24 | DHL Stormers (1) |
| 20/03/2022 - United Rugby Championship - Regulier Seizoen - Speeldag 7 | DHL Stormers (1) | 40 - 3 | Cardiff RFC (7) |
Statistieken onderlinge duels tussen Cardiff RFC (7) en DHL Stormers (1) (Open een nieuw tabblad)
Sinds 2021/2022, 4 gespeelde wedstrijden : 2 zeges Doelpunten voor 2 nederlagen van Cardiff RFC (7)
Edinburgh Rugby (12) - Connacht Rugby (9)
Gedetailleerd ...
| Thuis | Algemeen | |
|---|---|---|
| Klassering | 13 | 12 |
| Wedstrijden | 8 | 17 |
| Gewonnen | 5 (63 %) | 7 (41 %) |
| Gelijkspel | 0 (0 %) | 0 (0 %) |
| Verloren | 3 (37 %) | 10 (59 %) |
| Doelpunten voor | 189 | 357 |
| Gemiddelde doelpunt | 23.63 | 21 |
| Doelpunten tegen | 174 | 413 |
| Gemiddelde doelpunt tegen | 21.75 | 24.29 |
| Serie voor de competitie | GGPPGPGG | PGPPPGGG |
| Serie (*) | GPGPGPGG | GPPPPGGG |
Gemiddeld aantal opeenvolgende overwinningen in het kampioenschap : 1.4
Gemiddeld aantal opeenvolgende gelijke spelen in het kampioenschap : 0
Gemiddeld aantal opeenvolgende nederlagen in het kampioenschap : 2
| Uit | Algemeen | |
|---|---|---|
| Klassering | 6 | 9 |
| Wedstrijden | 8 | 17 |
| Gewonnen | 3 (38 %) | 9 (53 %) |
| Gelijkspel | 0 (0 %) | 0 (0 %) |
| Verloren | 5 (62 %) | 8 (47 %) |
| Doelpunten voor | 179 | 416 |
| Gemiddelde doelpunt | 22.38 | 24.47 |
| Doelpunten tegen | 222 | 390 |
| Gemiddelde doelpunt tegen | 27.75 | 22.94 |
| Serie voor de competitie | PPPPGGGP | GGGGGGPG |
| Serie (*) | PPPGGPGP | GGGGPGPG |
Gemiddeld aantal opeenvolgende overwinningen in het kampioenschap : 2.25
Gemiddeld aantal opeenvolgende gelijke spelen in het kampioenschap : 0
Gemiddeld aantal opeenvolgende nederlagen in het kampioenschap : 2.67
| 09/05/2026 | Newport Drago. (15) | 15-24 | Edinburgh Rug. (12) |
| 24/04/2026 | Edinburgh Rug. (12) | 33-28 | HollywoodBets. (11) |
| 17/04/2026 | Edinburgh Rug. (12) | 31-30 | Zebre Parma R. (16) |
| 05/04/2026 | Leinster Rugb. (4) | 49-31 | Edinburgh Rug. (12) |
| 28/03/2026 | DHL Stormers (1) | 33-14 | Edinburgh Rug. (12) |
| 21/03/2026 | Emirates Lion. (5) | 54-17 | Edinburgh Rug. (12) |
| 13/03/2026 | Edinburgh Rug. (12) | 19-40 | Ulster (8) |
| 27/02/2026 | Edinburgh Rug. (12) | 24-19 | Llanelli Scar. (14) |
| 09/05/2026 | Connacht Rugb. (9) | 26-7 | Munster Rugby (6) |
| 25/04/2026 | Emirates Lion. (5) | 33-21 | Connacht Rugb. (9) |
| 18/04/2026 | DHL Stormers (1) | 24-33 | Connacht Rugb. (9) |
| 11/04/2026 | Montpellier H. | 45-22 | Connacht Rugb. (9) |
| 03/04/2026 | Connacht Rugb. (9) | 29-12 | HollywoodBets. (11) |
| 28/03/2026 | Connacht Rugb. (9) | 21-14 | Neath Swansea. (10) |
| 20/03/2026 | Ulster (8) | 19-26 | Connacht Rugb. (9) |
| 13/03/2026 | Connacht Rugb. (9) | 31-14 | Llanelli Scar. (14) |
| 24/04/2026 | Edinburgh Rug. (12) | 33-28 | HollywoodBets. (11) |
| 17/04/2026 | Edinburgh Rug. (12) | 31-30 | Zebre Parma R. (16) |
| 13/03/2026 | Edinburgh Rug. (12) | 19-40 | Ulster (8) |
| 27/02/2026 | Edinburgh Rug. (12) | 24-19 | Llanelli Scar. (14) |
| 23/01/2026 | Edinburgh Rug. (12) | 17-19 | Vodacom Bulls. (3) |
| 25/04/2026 | Emirates Lion. (5) | 33-21 | Connacht Rugb. (9) |
| 18/04/2026 | DHL Stormers (1) | 24-33 | Connacht Rugb. (9) |
| 11/04/2026 | Montpellier H. | 45-22 | Connacht Rugb. (9) |
| 20/03/2026 | Ulster (8) | 19-26 | Connacht Rugb. (9) |
| 31/01/2026 | Zebre Parma R. (16) | 15-31 | Connacht Rugb. (9) |
| 10/05/2025 - Celtic League - Regulier Seizoen - Speeldag 17 | Connacht Rugby (9) | 21 - 31 | Edinburgh Rugby (12) |
| 11/11/2023 - Celtic League - Regulier Seizoen - Speeldag 4 | Edinburgh Rugby (12) | 25 - 22 | Connacht Rugby (9) |
| 25/03/2023 - Celtic League - Speeldag 16 | Connacht Rugby (9) | 41 - 26 | Edinburgh Rugby (12) |
| 04/03/2022 - United Rugby Championship - Regulier Seizoen - Speeldag 13 | Edinburgh Rugby (12) | 56 - 8 | Connacht Rugby (9) |
| 13/03/2021 - Guinness Pro14 - Regulier Seizoen - Speeldag 15 | Connacht Rugby (9) | 14 - 15 | Edinburgh Rugby (12) |
| 25/10/2020 - Guinness Pro14 - Regulier Seizoen - Speeldag 3 | Edinburgh Rugby (12) | 26 - 37 | Connacht Rugby (9) |
| 21/02/2020 - Guinness Pro14 - Regulier Seizoen - Speeldag 12 | Edinburgh Rugby (12) | 41 - 14 | Connacht Rugby (9) |
| 14/09/2018 - Guinness Pro14 - Regulier Seizoen - Speeldag 3 | Edinburgh Rugby (12) | 17 - 10 | Connacht Rugby (9) |
Statistieken onderlinge duels tussen Edinburgh Rugby (12) en Connacht Rugby (9) (Open een nieuw tabblad)
Sinds 2001/2002, 39 gespeelde wedstrijden : 22 zeges Doelpunten voor 15 nederlagen van Edinburgh Rugby (12) 2 gelijke spelen
Ulster (8) - Glasgow Warriors (2)
Gedetailleerd ...
| Thuis | Algemeen | |
|---|---|---|
| Klassering | 11 | 8 |
| Wedstrijden | 8 | 17 |
| Gewonnen | 5 (63 %) | 9 (53 %) |
| Gelijkspel | 1 (13 %) | 1 (6 %) |
| Verloren | 2 (24 %) | 7 (41 %) |
| Doelpunten voor | 244 | 472 |
| Gemiddelde doelpunt | 30.5 | 27.76 |
| Doelpunten tegen | 151 | 394 |
| Gemiddelde doelpunt tegen | 18.88 | 23.18 |
| Serie voor de competitie | GGGGGPPN | GPGPGPPN |
| Serie (*) | GGPGGPGN | PGGGPPGN |
Gemiddeld aantal opeenvolgende overwinningen in het kampioenschap : 1.5
Gemiddeld aantal opeenvolgende gelijke spelen in het kampioenschap : 1
Gemiddeld aantal opeenvolgende nederlagen in het kampioenschap : 1.17
| Uit | Algemeen | |
|---|---|---|
| Klassering | 8 | 2 |
| Wedstrijden | 8 | 17 |
| Gewonnen | 3 (38 %) | 12 (71 %) |
| Gelijkspel | 0 (0 %) | 0 (0 %) |
| Verloren | 5 (62 %) | 5 (29 %) |
| Doelpunten voor | 137 | 453 |
| Gemiddelde doelpunt | 17.13 | 26.65 |
| Doelpunten tegen | 197 | 316 |
| Gemiddelde doelpunt tegen | 24.63 | 18.59 |
| Serie voor de competitie | PGPGGPPP | GGPGGPPG |
| Serie (*) | PGGGGPPP | PGGGPPPG |
Gemiddeld aantal opeenvolgende overwinningen in het kampioenschap : 2.4
Gemiddeld aantal opeenvolgende gelijke spelen in het kampioenschap : 0
Gemiddeld aantal opeenvolgende nederlagen in het kampioenschap : 1.25
| 08/05/2026 | Ulster (8) | 38-38 | DHL Stormers (1) |
| 02/05/2026 | Ulster (8) | 29-12 | Exeter Chiefs |
| 25/04/2026 | Munster Rugby (6) | 41-14 | Ulster (8) |
| 17/04/2026 | Ulster (8) | 21-29 | Leinster Rugb. (4) |
| 10/04/2026 | Ulster (8) | 41-24 | Stade Rochela. |
| 04/04/2026 | Ulster (8) | 28-24 | Neath Swansea. (10) |
| 28/03/2026 | Zebre Parma R. (16) | 12-28 | Ulster (8) |
| 20/03/2026 | Ulster (8) | 19-26 | Connacht Rugb. (9) |
| 08/05/2026 | Glasgow Warri. (2) | 40-17 | Cardiff RFC (7) |
| 25/04/2026 | DHL Stormers (1) | 48-12 | Glasgow Warri. (2) |
| 18/04/2026 | Emirates Lion. (5) | 54-12 | Glasgow Warri. (2) |
| 11/04/2026 | Glasgow Warri. (2) | 19-22 | RC Toulonnais |
| 04/04/2026 | Glasgow Warri. (2) | 25-21 | Vodacom Bulls. (3) |
| 27/03/2026 | Glasgow Warri. (2) | 31-10 | Benetton Trev. (13) |
| 21/03/2026 | Glasgow Warri. (2) | 38-17 | Leinster Rugb. (4) |
| 28/02/2026 | Connacht Rugb. (9) | 15-10 | Glasgow Warri. (2) |
| 08/05/2026 | Ulster (8) | 38-38 | DHL Stormers (1) |
| 02/05/2026 | Ulster (8) | 29-12 | Exeter Chiefs |
| 17/04/2026 | Ulster (8) | 21-29 | Leinster Rugb. (4) |
| 10/04/2026 | Ulster (8) | 41-24 | Stade Rochela. |
| 04/04/2026 | Ulster (8) | 28-24 | Neath Swansea. (10) |
| 25/04/2026 | DHL Stormers (1) | 48-12 | Glasgow Warri. (2) |
| 18/04/2026 | Emirates Lion. (5) | 54-12 | Glasgow Warri. (2) |
| 28/02/2026 | Connacht Rugb. (9) | 15-10 | Glasgow Warri. (2) |
| 24/01/2026 | Zebre Parma R. (16) | 21-26 | Glasgow Warri. (2) |
| 10/01/2026 | ASM Clermont . | 21-33 | Glasgow Warri. (2) |
| 21/09/2024 - Celtic League - Regulier Seizoen - Speeldag 1 | Ulster (8) | 20 - 19 | Glasgow Warriors (2) |
| 25/11/2023 - Celtic League - Regulier Seizoen - Speeldag 6 | Glasgow Warriors (2) | 33 - 20 | Ulster (8) |
| 17/02/2023 - Celtic League - Speeldag 14 | Glasgow Warriors (2) | 17 - 11 | Ulster (8) |
| 24/09/2021 - United Rugby Championship - Regulier Seizoen - Speeldag 1 | Ulster (8) | 35 - 29 | Glasgow Warriors (2) |
| 19/02/2021 - Guinness Pro14 - Regulier Seizoen - Speeldag 12 | Glasgow Warriors (2) | 13 - 19 | Ulster (8) |
| 09/11/2020 - Guinness Pro14 - Regulier Seizoen - Speeldag 5 | Ulster (8) | 40 - 15 | Glasgow Warriors (2) |
| 17/05/2019 - Guinness Pro14 - Playoffs - Halve Finale | Glasgow Warriors (2) | 50 - 20 | Ulster (8) |
| 05/04/2019 - Guinness Pro14 - Regulier Seizoen - Speeldag 19 | Glasgow Warriors (2) | 30 - 7 | Ulster (8) |
Statistieken onderlinge duels tussen Ulster (8) en Glasgow Warriors (2) (Open een nieuw tabblad)
Sinds 2001/2002, 43 gespeelde wedstrijden : 24 zeges Doelpunten voor 18 nederlagen van Ulster (8) en 1 gelijk spel
HollywoodBets Sharks Rugby (11) - Zebre Parma Rugby (16)
Gedetailleerd ...
| Thuis | Algemeen | |
|---|---|---|
| Klassering | 7 | 11 |
| Wedstrijden | 8 | 17 |
| Gewonnen | 6 (75 %) | 7 (41 %) |
| Gelijkspel | 0 (0 %) | 1 (6 %) |
| Verloren | 2 (25 %) | 9 (53 %) |
| Doelpunten voor | 246 | 413 |
| Gemiddelde doelpunt | 30.75 | 24.29 |
| Doelpunten tegen | 134 | 409 |
| Gemiddelde doelpunt tegen | 16.75 | 24.06 |
| Serie voor de competitie | PGGPGGGG | GPPGGPPG |
| Serie (*) | GGPGGGGG | PPGGPPPG |
Gemiddeld aantal opeenvolgende overwinningen in het kampioenschap : 1.4
Gemiddeld aantal opeenvolgende gelijke spelen in het kampioenschap : 1
Gemiddeld aantal opeenvolgende nederlagen in het kampioenschap : 1.5
| Uit | Algemeen | |
|---|---|---|
| Klassering | 16 | 16 |
| Wedstrijden | 8 | 17 |
| Gewonnen | 0 (0 %) | 2 (12 %) |
| Gelijkspel | 0 (0 %) | 0 (0 %) |
| Verloren | 8 (100 %) | 15 (88 %) |
| Doelpunten voor | 124 | 293 |
| Gemiddelde doelpunt | 15.5 | 17.24 |
| Doelpunten tegen | 284 | 533 |
| Gemiddelde doelpunt tegen | 35.5 | 31.35 |
| Serie voor de competitie | PPPPPPPP | PPPPPPPP |
| Serie (*) | PPPGPPPP | PPPGPPPP |
Gemiddeld aantal opeenvolgende overwinningen in het kampioenschap : 2
Gemiddeld aantal opeenvolgende gelijke spelen in het kampioenschap : 0
Gemiddeld aantal opeenvolgende nederlagen in het kampioenschap : 15
| 09/05/2026 | HollywoodBets. (11) | 46-7 | Benetton Trev. (13) |
| 24/04/2026 | Edinburgh Rug. (12) | 33-28 | HollywoodBets. (11) |
| 18/04/2026 | Neath Swansea. (10) | 21-17 | HollywoodBets. (11) |
| 03/04/2026 | Connacht Rugb. (9) | 29-12 | HollywoodBets. (11) |
| 27/03/2026 | HollywoodBets. (11) | 21-15 | Cardiff RFC (7) |
| 21/03/2026 | HollywoodBets. (11) | 45-0 | Munster Rugby (6) |
| 28/02/2026 | Vodacom Bulls. (3) | 41-12 | HollywoodBets. (11) |
| 21/02/2026 | Emirates Lion. (5) | 34-22 | HollywoodBets. (11) |
| 09/05/2026 | Vodacom Bulls. (3) | 54-19 | Zebre Parma R. (16) |
| 24/04/2026 | Zebre Parma R. (16) | 18-19 | Newport Drago. (15) |
| 17/04/2026 | Edinburgh Rug. (12) | 31-30 | Zebre Parma R. (16) |
| 11/04/2026 | Zebre Parma R. (16) | 32-35 | Newport Drago. (15) |
| 05/04/2026 | Zebre Parma R. (16) | 31-15 | Section Paloi. |
| 28/03/2026 | Zebre Parma R. (16) | 12-28 | Ulster (8) |
| 20/03/2026 | Llanelli Scar. (14) | 36-17 | Zebre Parma R. (16) |
| 28/02/2026 | Munster Rugby (6) | 21-7 | Zebre Parma R. (16) |
| 09/05/2026 | HollywoodBets. (11) | 46-7 | Benetton Trev. (13) |
| 27/03/2026 | HollywoodBets. (11) | 21-15 | Cardiff RFC (7) |
| 21/03/2026 | HollywoodBets. (11) | 45-0 | Munster Rugby (6) |
| 31/01/2026 | HollywoodBets. (11) | 36-24 | DHL Stormers (1) |
| 17/01/2026 | HollywoodBets. (11) | 50-12 | ASM Clermont . |
| 09/05/2026 | Vodacom Bulls. (3) | 54-19 | Zebre Parma R. (16) |
| 17/04/2026 | Edinburgh Rug. (12) | 31-30 | Zebre Parma R. (16) |
| 20/03/2026 | Llanelli Scar. (14) | 36-17 | Zebre Parma R. (16) |
| 28/02/2026 | Munster Rugby (6) | 21-7 | Zebre Parma R. (16) |
| 17/01/2026 | Black Lion Tb. | 14-28 | Zebre Parma R. (16) |
| 22/03/2025 - Celtic League - Regulier Seizoen - Speeldag 13 | HollywoodBets Sharks Rugby (11) | 35 - 34 | Zebre Parma Rugby (16) |
| 07/04/2024 - European Challenge - Playoffs - Achtste finales | HollywoodBets Sharks Rugby (11) | 47 - 3 | Zebre Parma Rugby (16) |
| 10/11/2023 - Celtic League - Regulier Seizoen - Speeldag 4 | Zebre Parma Rugby (16) | 12 - 10 | HollywoodBets Sharks Rugby (11) |
| 23/09/2022 - Celtic League - Speeldag 2 | Zebre Parma Rugby (16) | 37 - 42 | HollywoodBets Sharks Rugby (11) |
| 19/03/2022 - United Rugby Championship - Regulier Seizoen - Speeldag 7 | HollywoodBets Sharks Rugby (11) | 38 - 6 | Zebre Parma Rugby (16) |
Statistieken onderlinge duels tussen HollywoodBets Sharks Rugby (11) en Zebre Parma Rugby (16) (Open een nieuw tabblad)
Sinds 2021/2022, 5 gespeelde wedstrijden : 4 zeges Doelpunten voor 1 nederlaag van HollywoodBets Sharks Rugby (11)
Vodacom Bulls Pretoria (3) - Benetton Treviso (13)
Gedetailleerd ...
| Thuis | Algemeen | |
|---|---|---|
| Klassering | 8 | 3 |
| Wedstrijden | 8 | 17 |
| Gewonnen | 6 (75 %) | 11 (65 %) |
| Gelijkspel | 0 (0 %) | 0 (0 %) |
| Verloren | 2 (25 %) | 6 (35 %) |
| Doelpunten voor | 313 | 521 |
| Gemiddelde doelpunt | 39.13 | 30.65 |
| Doelpunten tegen | 215 | 387 |
| Gemiddelde doelpunt tegen | 26.88 | 22.76 |
| Serie voor de competitie | GGPGPGGG | GGPGGGGG |
| Serie (*) | PPPGPGGG | GPGGPGGG |
Gemiddeld aantal opeenvolgende overwinningen in het kampioenschap : 2.75
Gemiddeld aantal opeenvolgende gelijke spelen in het kampioenschap : 0
Gemiddeld aantal opeenvolgende nederlagen in het kampioenschap : 2
| Uit | Algemeen | |
|---|---|---|
| Klassering | 14 | 13 |
| Wedstrijden | 8 | 17 |
| Gewonnen | 1 (13 %) | 6 (35 %) |
| Gelijkspel | 1 (13 %) | 2 (12 %) |
| Verloren | 6 (74 %) | 9 (53 %) |
| Doelpunten voor | 105 | 308 |
| Gemiddelde doelpunt | 13.13 | 18.12 |
| Doelpunten tegen | 248 | 448 |
| Gemiddelde doelpunt tegen | 31 | 26.35 |
| Serie voor de competitie | PPPGPNPP | PNNGPPGP |
| Serie (*) | PGGGPNPP | NGPGPPGP |
Gemiddeld aantal opeenvolgende overwinningen in het kampioenschap : 1.5
Gemiddeld aantal opeenvolgende gelijke spelen in het kampioenschap : 2
Gemiddeld aantal opeenvolgende nederlagen in het kampioenschap : 1.8
| 09/05/2026 | Vodacom Bulls. (3) | 54-19 | Zebre Parma R. (16) |
| 25/04/2026 | Llanelli Scar. (14) | 21-23 | Vodacom Bulls. (3) |
| 17/04/2026 | Newport Drago. (15) | 7-47 | Vodacom Bulls. (3) |
| 04/04/2026 | Glasgow Warri. (2) | 25-21 | Vodacom Bulls. (3) |
| 28/03/2026 | Vodacom Bulls. (3) | 34-31 | Munster Rugby (6) |
| 20/03/2026 | Vodacom Bulls. (3) | 40-7 | Cardiff RFC (7) |
| 14/03/2026 | Vodacom Bulls. (3) | 19-32 | DHL Stormers (1) |
| 28/02/2026 | Vodacom Bulls. (3) | 41-12 | HollywoodBets. (11) |
| 09/05/2026 | HollywoodBets. (11) | 46-7 | Benetton Trev. (13) |
| 25/04/2026 | Benetton Trev. (13) | 29-26 | Leinster Rugb. (4) |
| 18/04/2026 | Benetton Trev. (13) | 15-45 | Munster Rugby (6) |
| 12/04/2026 | Benetton Trev. (13) | 41-44 | Exeter Chiefs |
| 04/04/2026 | Benetton Trev. (13) | 38-35 | Cardiff Rugby |
| 27/03/2026 | Glasgow Warri. (2) | 31-10 | Benetton Trev. (13) |
| 21/03/2026 | Benetton Trev. (13) | 31-19 | Neath Swansea. (10) |
| 28/02/2026 | Newport Drago. (15) | 15-15 | Benetton Trev. (13) |
| 09/05/2026 | Vodacom Bulls. (3) | 54-19 | Zebre Parma R. (16) |
| 28/03/2026 | Vodacom Bulls. (3) | 34-31 | Munster Rugby (6) |
| 20/03/2026 | Vodacom Bulls. (3) | 40-7 | Cardiff RFC (7) |
| 14/03/2026 | Vodacom Bulls. (3) | 19-32 | DHL Stormers (1) |
| 28/02/2026 | Vodacom Bulls. (3) | 41-12 | HollywoodBets. (11) |
| 09/05/2026 | HollywoodBets. (11) | 46-7 | Benetton Trev. (13) |
| 27/03/2026 | Glasgow Warri. (2) | 31-10 | Benetton Trev. (13) |
| 28/02/2026 | Newport Drago. (15) | 15-15 | Benetton Trev. (13) |
| 24/01/2026 | Cardiff RFC (7) | 17-8 | Benetton Trev. (13) |
| 18/01/2026 | Lyon OU | 19-38 | Benetton Trev. (13) |
| 25/10/2024 - Celtic League - Regulier Seizoen - Speeldag 6 | Benetton Treviso (13) | 15 - 17 | Vodacom Bulls Pretoria (3) |
| 08/06/2024 - Celtic League - Playoffs - Kwartfinales | Vodacom Bulls Pretoria (3) | 30 - 23 | Benetton Treviso (13) |
| 18/05/2024 - Celtic League - Regulier Seizoen - Speeldag 17 | Vodacom Bulls Pretoria (3) | 56 - 35 | Benetton Treviso (13) |
| 21/10/2022 - Celtic League - Speeldag 6 | Benetton Treviso (13) | 22 - 44 | Vodacom Bulls Pretoria (3) |
| 23/04/2022 - United Rugby Championship - Regulier Seizoen - Speeldag 16 | Vodacom Bulls Pretoria (3) | 46 - 29 | Benetton Treviso (13) |
| 19/06/2021 - Pro14 Rainbow Cup - Finale | Benetton Treviso (13) | 35 - 8 | Vodacom Bulls Pretoria (3) |
Statistieken onderlinge duels tussen Vodacom Bulls Pretoria (3) en Benetton Treviso (13) (Open een nieuw tabblad)
Sinds 2021, 6 gespeelde wedstrijden : 5 zeges Doelpunten voor 1 nederlaag van Vodacom Bulls Pretoria (3)
Leinster Rugby (4) - Neath Swansea Ospreys (10)
Gedetailleerd ...
| Thuis | Algemeen | |
|---|---|---|
| Klassering | 3 | 4 |
| Wedstrijden | 8 | 17 |
| Gewonnen | 7 (88 %) | 11 (65 %) |
| Gelijkspel | 0 (0 %) | 0 (0 %) |
| Verloren | 1 (12 %) | 6 (35 %) |
| Doelpunten voor | 266 | 447 |
| Gemiddelde doelpunt | 33.25 | 26.29 |
| Doelpunten tegen | 145 | 356 |
| Gemiddelde doelpunt tegen | 18.13 | 20.94 |
| Serie voor de competitie | GPGGGGGG | GGPPGGPG |
| Serie (*) | GGGGGGGG | PGGGGPGG |
Gemiddeld aantal opeenvolgende overwinningen in het kampioenschap : 2.75
Gemiddeld aantal opeenvolgende gelijke spelen in het kampioenschap : 0
Gemiddeld aantal opeenvolgende nederlagen in het kampioenschap : 1.5
| Uit | Algemeen | |
|---|---|---|
| Klassering | 11 | 10 |
| Wedstrijden | 8 | 17 |
| Gewonnen | 1 (13 %) | 7 (41 %) |
| Gelijkspel | 1 (13 %) | 2 (12 %) |
| Verloren | 6 (74 %) | 8 (47 %) |
| Doelpunten voor | 166 | 362 |
| Gemiddelde doelpunt | 20.75 | 21.29 |
| Doelpunten tegen | 212 | 386 |
| Gemiddelde doelpunt tegen | 26.5 | 22.71 |
| Serie voor de competitie | PPNPGPPP | NGGPPGPG |
| Serie (*) | PGGPPPPP | GGPPPGPG |
Gemiddeld aantal opeenvolgende overwinningen in het kampioenschap : 1.4
Gemiddeld aantal opeenvolgende gelijke spelen in het kampioenschap : 1
Gemiddeld aantal opeenvolgende nederlagen in het kampioenschap : 1.6
| 09/05/2026 | Leinster Rugb. (4) | 31-7 | Emirates Lion. (5) |
| 02/05/2026 | Leinster Rugb. (4) | 29-25 | RC Toulonnais |
| 25/04/2026 | Benetton Trev. (13) | 29-26 | Leinster Rugb. (4) |
| 17/04/2026 | Ulster (8) | 21-29 | Leinster Rugb. (4) |
| 11/04/2026 | Leinster Rugb. (4) | 43-13 | Sale Sharks |
| 05/04/2026 | Leinster Rugb. (4) | 49-31 | Edinburgh Rug. (12) |
| 28/03/2026 | Leinster Rugb. (4) | 36-19 | Llanelli Scar. (14) |
| 21/03/2026 | Glasgow Warri. (2) | 38-17 | Leinster Rugb. (4) |
| 09/05/2026 | Neath Swansea. (10) | 27-20 | Llanelli Scar. (14) |
| 24/04/2026 | Cardiff RFC (7) | 24-21 | Neath Swansea. (10) |
| 18/04/2026 | Neath Swansea. (10) | 21-17 | HollywoodBets. (11) |
| 04/04/2026 | Ulster (8) | 28-24 | Neath Swansea. (10) |
| 28/03/2026 | Connacht Rugb. (9) | 21-14 | Neath Swansea. (10) |
| 21/03/2026 | Benetton Trev. (13) | 31-19 | Neath Swansea. (10) |
| 28/02/2026 | Neath Swansea. (10) | 21-10 | Ulster (8) |
| 31/01/2026 | Neath Swansea. (10) | 19-13 | Newport Drago. (15) |
| 09/05/2026 | Leinster Rugb. (4) | 31-7 | Emirates Lion. (5) |
| 02/05/2026 | Leinster Rugb. (4) | 29-25 | RC Toulonnais |
| 11/04/2026 | Leinster Rugb. (4) | 43-13 | Sale Sharks |
| 05/04/2026 | Leinster Rugb. (4) | 49-31 | Edinburgh Rug. (12) |
| 28/03/2026 | Leinster Rugb. (4) | 36-19 | Llanelli Scar. (14) |
| 24/04/2026 | Cardiff RFC (7) | 24-21 | Neath Swansea. (10) |
| 04/04/2026 | Ulster (8) | 28-24 | Neath Swansea. (10) |
| 28/03/2026 | Connacht Rugb. (9) | 21-14 | Neath Swansea. (10) |
| 21/03/2026 | Benetton Trev. (13) | 31-19 | Neath Swansea. (10) |
| 11/01/2026 | Zebre Parma R. (16) | 23-19 | Neath Swansea. (10) |
| 14/02/2025 - Celtic League - Regulier Seizoen - Speeldag 11 | Neath Swansea Ospreys (10) | 19 - 22 | Leinster Rugby (4) |
| 11/05/2024 - Celtic League - Regulier Seizoen - Speeldag 16 | Leinster Rugby (4) | 61 - 14 | Neath Swansea Ospreys (10) |
| 07/01/2023 - Celtic League - Speeldag 12 | Neath Swansea Ospreys (10) | 19 - 24 | Leinster Rugby (4) |
| 19/02/2022 - United Rugby Championship - Regulier Seizoen - Speeldag 12 | Leinster Rugby (4) | 29 - 7 | Neath Swansea Ospreys (10) |
| 19/03/2021 - Guinness Pro14 - Regulier Seizoen - Speeldag 16 | Leinster Rugby (4) | 19 - 24 | Neath Swansea Ospreys (10) |
| 08/11/2020 - Guinness Pro14 - Regulier Seizoen - Speeldag 5 | Neath Swansea Ospreys (10) | 7 - 26 | Leinster Rugby (4) |
| 21/02/2020 - Guinness Pro14 - Regulier Seizoen - Speeldag 12 | Neath Swansea Ospreys (10) | 13 - 21 | Leinster Rugby (4) |
| 04/10/2019 - Guinness Pro14 - Regulier Seizoen - Speeldag 2 | Leinster Rugby (4) | 53 - 5 | Neath Swansea Ospreys (10) |
Statistieken onderlinge duels tussen Leinster Rugby (4) en Neath Swansea Ospreys (10) (Open een nieuw tabblad)
Sinds 2003/2004, 43 gespeelde wedstrijden : 27 zeges Doelpunten voor 13 nederlagen van Leinster Rugby (4) 3 gelijke spelen
Llanelli Scarlets (14) - Newport Dragons RFC (15)
Gedetailleerd ...
| Thuis | Algemeen | |
|---|---|---|
| Klassering | 15 | 14 |
| Wedstrijden | 8 | 17 |
| Gewonnen | 3 (38 %) | 4 (24 %) |
| Gelijkspel | 0 (0 %) | 1 (6 %) |
| Verloren | 5 (62 %) | 12 (70 %) |
| Doelpunten voor | 171 | 326 |
| Gemiddelde doelpunt | 21.38 | 19.18 |
| Doelpunten tegen | 184 | 425 |
| Gemiddelde doelpunt tegen | 23 | 25 |
| Serie voor de competitie | PPGPGGPP | NPPGPPPP |
| Serie (*) | GPPPGGPP | NPPGPPPP |
Gemiddeld aantal opeenvolgende overwinningen in het kampioenschap : 1.33
Gemiddeld aantal opeenvolgende gelijke spelen in het kampioenschap : 1
Gemiddeld aantal opeenvolgende nederlagen in het kampioenschap : 3
| Uit | Algemeen | |
|---|---|---|
| Klassering | 15 | 15 |
| Wedstrijden | 8 | 17 |
| Gewonnen | 1 (13 %) | 3 (18 %) |
| Gelijkspel | 0 (0 %) | 3 (18 %) |
| Verloren | 7 (87 %) | 11 (64 %) |
| Doelpunten voor | 139 | 315 |
| Gemiddelde doelpunt | 17.38 | 18.53 |
| Doelpunten tegen | 243 | 446 |
| Gemiddelde doelpunt tegen | 30.38 | 26.24 |
| Serie voor de competitie | PPPPPPPG | PPNPPPGP |
| Serie (*) | PPPPGGGP | PPGGPGPP |
Gemiddeld aantal opeenvolgende overwinningen in het kampioenschap : 1
Gemiddeld aantal opeenvolgende gelijke spelen in het kampioenschap : 1
Gemiddeld aantal opeenvolgende nederlagen in het kampioenschap : 1.57
| 09/05/2026 | Neath Swansea. (10) | 27-20 | Llanelli Scar. (14) |
| 25/04/2026 | Llanelli Scar. (14) | 21-23 | Vodacom Bulls. (3) |
| 18/04/2026 | Llanelli Scar. (14) | 24-28 | Cardiff RFC (7) |
| 28/03/2026 | Leinster Rugb. (4) | 36-19 | Llanelli Scar. (14) |
| 20/03/2026 | Llanelli Scar. (14) | 36-17 | Zebre Parma R. (16) |
| 13/03/2026 | Connacht Rugb. (9) | 31-14 | Llanelli Scar. (14) |
| 27/02/2026 | Edinburgh Rug. (12) | 24-19 | Llanelli Scar. (14) |
| 30/01/2026 | Benetton Trev. (13) | 20-20 | Llanelli Scar. (14) |
| 09/05/2026 | Newport Drago. (15) | 15-24 | Edinburgh Rug. (12) |
| 03/05/2026 | Montpellier H. | 18-12 | Newport Drago. (15) |
| 24/04/2026 | Zebre Parma R. (16) | 18-19 | Newport Drago. (15) |
| 17/04/2026 | Newport Drago. (15) | 7-47 | Vodacom Bulls. (3) |
| 11/04/2026 | Zebre Parma R. (16) | 32-35 | Newport Drago. (15) |
| 05/04/2026 | Stade França. | 31-36 | Newport Drago. (15) |
| 28/03/2026 | Emirates Lion. (5) | 42-26 | Newport Drago. (15) |
| 22/03/2026 | DHL Stormers (1) | 29-21 | Newport Drago. (15) |
| 25/04/2026 | Llanelli Scar. (14) | 21-23 | Vodacom Bulls. (3) |
| 18/04/2026 | Llanelli Scar. (14) | 24-28 | Cardiff RFC (7) |
| 20/03/2026 | Llanelli Scar. (14) | 36-17 | Zebre Parma R. (16) |
| 24/01/2026 | Llanelli Scar. (14) | 27-22 | Ulster (8) |
| 10/01/2026 | Llanelli Scar. (14) | 38-47 | Section Paloi. |
| 03/05/2026 | Montpellier H. | 18-12 | Newport Drago. (15) |
| 24/04/2026 | Zebre Parma R. (16) | 18-19 | Newport Drago. (15) |
| 11/04/2026 | Zebre Parma R. (16) | 32-35 | Newport Drago. (15) |
| 05/04/2026 | Stade França. | 31-36 | Newport Drago. (15) |
| 28/03/2026 | Emirates Lion. (5) | 42-26 | Newport Drago. (15) |
| 01/01/2026 - Celtic League - Speeldag 9 | Newport Dragons RFC (15) | 28 - 5 | Llanelli Scarlets (14) |
| 19/04/2025 - Celtic League - Regulier Seizoen - Speeldag 15 | Newport Dragons RFC (15) | 23 - 31 | Llanelli Scarlets (14) |
| 01/01/2025 - Celtic League - Regulier Seizoen - Speeldag 9 | Llanelli Scarlets (14) | 32 - 15 | Newport Dragons RFC (15) |
| 01/06/2024 - Celtic League - Regulier Seizoen - Speeldag 18 | Llanelli Scarlets (14) | 32 - 15 | Newport Dragons RFC (15) |
| 01/01/2024 - Celtic League - Regulier Seizoen - Speeldag 9 | Newport Dragons RFC (15) | 13 - 12 | Llanelli Scarlets (14) |
| 22/04/2023 - Celtic League - Speeldag 18 | Newport Dragons RFC (15) | 31 - 14 | Llanelli Scarlets (14) |
| 01/01/2023 - Celtic League - Speeldag 11 | Llanelli Scarlets (14) | 31 - 17 | Newport Dragons RFC (15) |
| 23/04/2022 - United Rugby Championship - Regulier Seizoen - Speeldag 16 | Newport Dragons RFC (15) | 19 - 38 | Llanelli Scarlets (14) |
Statistieken onderlinge duels tussen Llanelli Scarlets (14) en Newport Dragons RFC (15) (Open een nieuw tabblad)
Sinds 2003/2004, 52 gespeelde wedstrijden : 37 zeges Doelpunten voor 15 nederlagen van Llanelli Scarlets (14)
Munster Rugby (6) - Emirates Lions Rugby (5)
Gedetailleerd ...
| Thuis | Algemeen | |
|---|---|---|
| Klassering | 10 | 6 |
| Wedstrijden | 8 | 17 |
| Gewonnen | 6 (75 %) | 10 (59 %) |
| Gelijkspel | 0 (0 %) | 0 (0 %) |
| Verloren | 2 (25 %) | 7 (41 %) |
| Doelpunten voor | 173 | 372 |
| Gemiddelde doelpunt | 21.63 | 21.88 |
| Doelpunten tegen | 135 | 359 |
| Gemiddelde doelpunt tegen | 16.88 | 21.12 |
| Serie voor de competitie | GGGPPGGG | GPGPPGGP |
| Serie (*) | GPGPPGGG | PGPPPGGP |
Gemiddeld aantal opeenvolgende overwinningen in het kampioenschap : 2
Gemiddeld aantal opeenvolgende gelijke spelen in het kampioenschap : 0
Gemiddeld aantal opeenvolgende nederlagen in het kampioenschap : 1.4
| Uit | Algemeen | |
|---|---|---|
| Klassering | 9 | 5 |
| Wedstrijden | 8 | 17 |
| Gewonnen | 2 (25 %) | 10 (59 %) |
| Gelijkspel | 1 (13 %) | 1 (6 %) |
| Verloren | 5 (62 %) | 6 (35 %) |
| Doelpunten voor | 179 | 515 |
| Gemiddelde doelpunt | 22.38 | 30.29 |
| Doelpunten tegen | 240 | 449 |
| Gemiddelde doelpunt tegen | 30 | 26.41 |
| Serie voor de competitie | PPPGPGNP | PGGGGGGP |
| Serie (*) | PGPPGNNP | PGGGGGGP |
Gemiddeld aantal opeenvolgende overwinningen in het kampioenschap : 3.33
Gemiddeld aantal opeenvolgende gelijke spelen in het kampioenschap : 1
Gemiddeld aantal opeenvolgende nederlagen in het kampioenschap : 1.5
| 09/05/2026 | Connacht Rugb. (9) | 26-7 | Munster Rugby (6) |
| 25/04/2026 | Munster Rugby (6) | 41-14 | Ulster (8) |
| 18/04/2026 | Benetton Trev. (13) | 15-45 | Munster Rugby (6) |
| 04/04/2026 | Exeter Chiefs | 31-21 | Munster Rugby (6) |
| 28/03/2026 | Vodacom Bulls. (3) | 34-31 | Munster Rugby (6) |
| 21/03/2026 | HollywoodBets. (11) | 45-0 | Munster Rugby (6) |
| 28/02/2026 | Munster Rugby (6) | 21-7 | Zebre Parma R. (16) |
| 30/01/2026 | Glasgow Warri. (2) | 31-22 | Munster Rugby (6) |
| 09/05/2026 | Leinster Rugb. (4) | 31-7 | Emirates Lion. (5) |
| 25/04/2026 | Emirates Lion. (5) | 33-21 | Connacht Rugb. (9) |
| 18/04/2026 | Emirates Lion. (5) | 54-12 | Glasgow Warri. (2) |
| 28/03/2026 | Emirates Lion. (5) | 42-26 | Newport Drago. (15) |
| 21/03/2026 | Emirates Lion. (5) | 54-17 | Edinburgh Rug. (12) |
| 28/02/2026 | Emirates Lion. (5) | 24-10 | DHL Stormers (1) |
| 21/02/2026 | Emirates Lion. (5) | 34-22 | HollywoodBets. (11) |
| 31/01/2026 | Emirates Lion. (5) | 17-52 | Vodacom Bulls. (3) |
| 25/04/2026 | Munster Rugby (6) | 41-14 | Ulster (8) |
| 28/02/2026 | Munster Rugby (6) | 21-7 | Zebre Parma R. (16) |
| 23/01/2026 | Munster Rugby (6) | 22-20 | Newport Drago. (15) |
| 17/01/2026 | Munster Rugby (6) | 29-31 | Castres Olymp. |
| 27/12/2025 | Munster Rugby (6) | 8-13 | Leinster Rugb. (4) |
| 09/05/2026 | Leinster Rugb. (4) | 31-7 | Emirates Lion. (5) |
| 23/01/2026 | Neath Swansea. (10) | 24-24 | Emirates Lion. (5) |
| 17/01/2026 | USA Perpignan | 20-20 | Emirates Lion. (5) |
| 03/01/2026 | HollywoodBets. (11) | 22-23 | Emirates Lion. (5) |
| 20/12/2025 | DHL Stormers (1) | 34-27 | Emirates Lion. (5) |
| 30/11/2024 - Celtic League - Regulier Seizoen - Speeldag 7 | Munster Rugby (6) | 17 - 10 | Emirates Lions Rugby (5) |
| 27/04/2024 - Celtic League - Regulier Seizoen - Speeldag 15 | Emirates Lions Rugby (5) | 13 - 33 | Munster Rugby (6) |
| 06/01/2023 - Celtic League - Speeldag 12 | Munster Rugby (6) | 33 - 3 | Emirates Lions Rugby (5) |
| 19/03/2022 - United Rugby Championship - Regulier Seizoen - Speeldag 7 | Emirates Lions Rugby (5) | 23 - 21 | Munster Rugby (6) |
Statistieken onderlinge duels tussen Munster Rugby (6) en Emirates Lions Rugby (5) (Open een nieuw tabblad)
Sinds 2021/2022, 4 gespeelde wedstrijden : 3 zeges Doelpunten voor 1 nederlaag van Munster Rugby (6)
(*) Serie inclusief alle wedstrijden van alle competities