De site voor alle sporten
De site voor alle sporten
Keuze van een seizoen :
Deze klassering is berekend op basis van de laatste 5 dagen van het kampioenschap. Verander het aantal dagen voor de indeling:
Klassering over de laatste 5 wedstrijden| Ploeg | Pun | GW | W | G | V | DV | DT | DS | Gem Pun | Gem DV | Gem DT | Gem DS | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | Sabah FC | 10 | 5 | 3 | 1 | 1 | 8 | 3 | +5 | 2 | 1.6 | 0.6 | 1 |
| 2 | Turan IK Tovuz | 10 | 5 | 3 | 1 | 1 | 8 | 4 | +4 | 2 | 1.6 | 0.8 | 0.8 |
| 3 | Neftchi Baku | 10 | 5 | 3 | 1 | 1 | 10 | 7 | +3 | 2 | 2 | 1.4 | 0.6 |
| 4 | Imisli FK | 10 | 5 | 3 | 1 | 1 | 3 | 2 | +1 | 2 | 0.6 | 0.4 | 0.2 |
| 5 | Sumgayit FK | 9 | 5 | 3 | 0 | 2 | 7 | 5 | +2 | 1.8 | 1.4 | 1 | 0.4 |
| 6 | FK Qarabag Agdam | 8 | 5 | 2 | 2 | 1 | 8 | 4 | +4 | 1.6 | 1.6 | 0.8 | 0.8 |
| 7 | Zira FK | 7 | 5 | 1 | 4 | 0 | 5 | 4 | +1 | 1.4 | 1 | 0.8 | 0.2 |
| 8 | FK Karvan Yevlakh | 6 | 5 | 2 | 0 | 3 | 5 | 7 | -2 | 1.2 | 1 | 1.4 | -0.4 |
| 9 | Kapaz PFK | 6 | 5 | 2 | 0 | 3 | 4 | 8 | -4 | 1.2 | 0.8 | 1.6 | -0.8 |
| 10 | Shamakhi FK | 4 | 5 | 1 | 1 | 3 | 2 | 7 | -5 | 0.8 | 0.4 | 1.4 | -1 |
| 11 | Gabala FK | 2 | 5 | 0 | 2 | 3 | 2 | 5 | -3 | 0.4 | 0.4 | 1 | -0.6 |
| 12 | Araz PFK | 1 | 5 | 0 | 1 | 4 | 3 | 9 | -6 | 0.2 | 0.6 | 1.8 | -1.2 |
Araz PFK (6) - Kapaz PFK (10)
Gedetailleerd ...
| Thuis | Algemeen | |
|---|---|---|
| Klassering | 5 | 6 |
| Wedstrijden | 15 | 31 |
| Gewonnen | 7 (47 %) | 11 (35 %) |
| Gelijkspel | 2 (13 %) | 8 (26 %) |
| Verloren | 6 (40 %) | 12 (39 %) |
| Doelpunten voor | 18 | 39 |
| Gemiddelde doelpunt | 1.2 | 1.26 |
| Doelpunten tegen | 24 | 52 |
| Gemiddelde doelpunt tegen | 1.6 | 1.68 |
| Serie voor de competitie | GPGPGPPP | GGPPPNPP |
| Serie (*) | GPGPGPPP | GGPPPNPP |
Gemiddeld aantal opeenvolgende overwinningen in het kampioenschap : 1.57
Gemiddeld aantal opeenvolgende gelijke spelen in het kampioenschap : 1.14
Gemiddeld aantal opeenvolgende nederlagen in het kampioenschap : 1.71
| Uit | Algemeen | |
|---|---|---|
| Klassering | 10 | 10 |
| Wedstrijden | 15 | 30 |
| Gewonnen | 3 (20 %) | 7 (23 %) |
| Gelijkspel | 2 (13 %) | 3 (10 %) |
| Verloren | 10 (67 %) | 20 (67 %) |
| Doelpunten voor | 12 | 24 |
| Gemiddelde doelpunt | 0.8 | 0.8 |
| Doelpunten tegen | 33 | 58 |
| Gemiddelde doelpunt tegen | 2.2 | 1.93 |
| Serie voor de competitie | PGNPNPPG | NGPPPPGG |
| Serie (*) | PGNPNPPG | NGPPPPGG |
Gemiddeld aantal opeenvolgende overwinningen in het kampioenschap : 1.14
Gemiddeld aantal opeenvolgende gelijke spelen in het kampioenschap : 1.5
Gemiddeld aantal opeenvolgende nederlagen in het kampioenschap : 2.86
| 09/05/2026 | Sumgayit FK (7) | 2-1 | Araz PFK (6) |
| 02/05/2026 | Araz PFK (6) | 0-1 | Imisli FK (9) |
| 25/04/2026 | Gabala FK (11) | 1-1 | Araz PFK (6) |
| 18/04/2026 | Araz PFK (6) | 0-3 | Turan IK Tovu. (3) |
| 11/04/2026 | Neftchi Baku (5) | 2-1 | Araz PFK (6) |
| 07/04/2026 | Araz PFK (6) | 2-4 | Sabah FC (1) |
| 18/03/2026 | Shamakhi FK (8) | 0-1 | Araz PFK (6) |
| 14/03/2026 | Araz PFK (6) | 2-1 | FK Karvan Yev. (12) |
| 09/05/2026 | Sabah FC (1) | 0-1 | Kapaz PFK (10) |
| 02/05/2026 | Kapaz PFK (10) | 2-1 | Sumgayit FK (7) |
| 25/04/2026 | Shamakhi FK (8) | 2-0 | Kapaz PFK (10) |
| 18/04/2026 | Kapaz PFK (10) | 0-1 | Imisli FK (9) |
| 11/04/2026 | FK Karvan Yev. (12) | 4-1 | Kapaz PFK (10) |
| 05/04/2026 | Kapaz PFK (10) | 0-2 | Gabala FK (11) |
| 20/03/2026 | Kapaz PFK (10) | 1-0 | FK Qarabag Ag. (2) |
| 14/03/2026 | Kapaz PFK (10) | 1-1 | Turan IK Tovu. (3) |
| 02/05/2026 | Araz PFK (6) | 0-1 | Imisli FK (9) |
| 18/04/2026 | Araz PFK (6) | 0-3 | Turan IK Tovu. (3) |
| 07/04/2026 | Araz PFK (6) | 2-4 | Sabah FC (1) |
| 14/03/2026 | Araz PFK (6) | 2-1 | FK Karvan Yev. (12) |
| 27/02/2026 | Araz PFK (6) | 0-1 | Zira FK (4) |
| 09/05/2026 | Sabah FC (1) | 0-1 | Kapaz PFK (10) |
| 25/04/2026 | Shamakhi FK (8) | 2-0 | Kapaz PFK (10) |
| 11/04/2026 | FK Karvan Yev. (12) | 4-1 | Kapaz PFK (10) |
| 09/03/2026 | Zira FK (4) | 2-2 | Kapaz PFK (10) |
| 22/02/2026 | Sabah FC (1) | 1-0 | Kapaz PFK (10) |
| 09/12/2025 - Azerbeidzjan Division 1 - Premyer Liqasi - Speeldag 14 | Araz PFK (6) | 2 - 0 | Kapaz PFK (10) |
| 12/09/2025 - Azerbeidzjan Division 1 - Premyer Liqasi - Speeldag 4 | Kapaz PFK (10) | 0 - 2 | Araz PFK (6) |
| 13/04/2025 - Azerbeidzjan Division 1 - Premyer Liqasi - Speeldag 30 | Kapaz PFK (10) | 0 - 0 | Araz PFK (6) |
| 10/02/2025 - Azerbeidzjan Division 1 - Premyer Liqasi - Speeldag 22 | Araz PFK (6) | 0 - 0 | Kapaz PFK (10) |
| 22/11/2024 - Azerbeidzjan Division 1 - Premyer Liqasi - Speeldag 14 | Kapaz PFK (10) | 0 - 2 | Araz PFK (6) |
| 13/09/2024 - Azerbeidzjan Division 1 - Premyer Liqasi - Speeldag 6 | Araz PFK (6) | 1 - 0 | Kapaz PFK (10) |
| 05/04/2024 - Azerbeidzjan Division 1 - Premyer Liqasi - Speeldag 29 | Araz PFK (6) | 1 - 2 | Kapaz PFK (10) |
| 05/02/2024 - Azerbeidzjan Division 1 - Premyer Liqasi - Speeldag 21 | Kapaz PFK (10) | 3 - 1 | Araz PFK (6) |
Statistieken onderlinge duels tussen Araz PFK (6) en Kapaz PFK (10) (Open een nieuw tabblad)
Sinds 2023/2024, 10 gespeelde wedstrijden : 5 zeges Doelpunten voor 3 nederlagen van Araz PFK (6) 2 gelijke spelen
FK Karvan Yevlakh (12) - Gabala FK (11)
Gedetailleerd ...
| Thuis | Algemeen | |
|---|---|---|
| Klassering | 12 | 12 |
| Wedstrijden | 16 | 30 |
| Gewonnen | 2 (13 %) | 3 (10 %) |
| Gelijkspel | 2 (13 %) | 5 (17 %) |
| Verloren | 12 (74 %) | 22 (73 %) |
| Doelpunten voor | 12 | 21 |
| Gemiddelde doelpunt | 0.75 | 0.7 |
| Doelpunten tegen | 30 | 62 |
| Gemiddelde doelpunt tegen | 1.88 | 2.07 |
| Serie voor de competitie | PPPNPGGP | PPPGGPPP |
| Serie (*) | PPPNPGGP | PPPGGPPP |
Gemiddeld aantal opeenvolgende overwinningen in het kampioenschap : 1.5
Gemiddeld aantal opeenvolgende gelijke spelen in het kampioenschap : 1.25
Gemiddeld aantal opeenvolgende nederlagen in het kampioenschap : 4.6
| Uit | Algemeen | |
|---|---|---|
| Klassering | 11 | 11 |
| Wedstrijden | 16 | 32 |
| Gewonnen | 2 (13 %) | 5 (16 %) |
| Gelijkspel | 3 (19 %) | 7 (22 %) |
| Verloren | 11 (68 %) | 20 (62 %) |
| Doelpunten voor | 13 | 27 |
| Gemiddelde doelpunt | 0.81 | 0.84 |
| Doelpunten tegen | 24 | 47 |
| Gemiddelde doelpunt tegen | 1.5 | 1.47 |
| Serie voor de competitie | GPNPPGPP | PPGPPNPN |
| Serie (*) | GPNPPGPP | PPGPPNPN |
Gemiddeld aantal opeenvolgende overwinningen in het kampioenschap : 1.25
Gemiddeld aantal opeenvolgende gelijke spelen in het kampioenschap : 1
Gemiddeld aantal opeenvolgende nederlagen in het kampioenschap : 2.22
| 09/05/2026 | Turan IK Tovu. (3) | 1-0 | FK Karvan Yev. (12) |
| 02/05/2026 | FK Karvan Yev. (12) | 0-3 | Neftchi Baku (5) |
| 27/04/2026 | Sabah FC (1) | 2-0 | FK Karvan Yev. (12) |
| 18/04/2026 | FK Karvan Yev. (12) | 1-0 | Shamakhi FK (8) |
| 11/04/2026 | FK Karvan Yev. (12) | 4-1 | Kapaz PFK (10) |
| 06/04/2026 | FK Qarabag Ag. (2) | 7-0 | FK Karvan Yev. (12) |
| 19/03/2026 | FK Karvan Yev. (12) | 0-1 | Zira FK (4) |
| 14/03/2026 | Araz PFK (6) | 2-1 | FK Karvan Yev. (12) |
| 09/05/2026 | Gabala FK (11) | 1-1 | FK Qarabag Ag. (2) |
| 02/05/2026 | Zira FK (4) | 1-0 | Gabala FK (11) |
| 25/04/2026 | Gabala FK (11) | 1-1 | Araz PFK (6) |
| 18/04/2026 | Sumgayit FK (7) | 1-0 | Gabala FK (11) |
| 11/04/2026 | Gabala FK (11) | 0-1 | Imisli FK (9) |
| 05/04/2026 | Kapaz PFK (10) | 0-2 | Gabala FK (11) |
| 21/03/2026 | Turan IK Tovu. (3) | 3-2 | Gabala FK (11) |
| 14/03/2026 | Gabala FK (11) | 1-3 | Neftchi Baku (5) |
| 02/05/2026 | FK Karvan Yev. (12) | 0-3 | Neftchi Baku (5) |
| 18/04/2026 | FK Karvan Yev. (12) | 1-0 | Shamakhi FK (8) |
| 11/04/2026 | FK Karvan Yev. (12) | 4-1 | Kapaz PFK (10) |
| 19/03/2026 | FK Karvan Yev. (12) | 0-1 | Zira FK (4) |
| 07/03/2026 | FK Karvan Yev. (12) | 1-1 | Sumgayit FK (7) |
| 02/05/2026 | Zira FK (4) | 1-0 | Gabala FK (11) |
| 18/04/2026 | Sumgayit FK (7) | 1-0 | Gabala FK (11) |
| 05/04/2026 | Kapaz PFK (10) | 0-2 | Gabala FK (11) |
| 21/03/2026 | Turan IK Tovu. (3) | 3-2 | Gabala FK (11) |
| 10/03/2026 | Sabah FC (1) | 7-1 | Gabala FK (11) |
| 01/03/2026 - Azerbeidzjan Division 1 - Premyer Liqasi - Speeldag 22 | Gabala FK (11) | 1 - 1 | FK Karvan Yevlakh (12) |
| 15/08/2025 - Azerbeidzjan Division 1 - Premyer Liqasi - Speeldag 1 | FK Karvan Yevlakh (12) | 1 - 1 | Gabala FK (11) |
Statistieken onderlinge duels tussen FK Karvan Yevlakh (12) en Gabala FK (11) (Open een nieuw tabblad)
Sinds 2025/2026, 2 gespeelde wedstrijden : en 2 gelijke spelen
FK Qarabag Agdam (2) - Imisli FK (9)
Gedetailleerd ...
| Thuis | Algemeen | |
|---|---|---|
| Klassering | 2 | 2 |
| Wedstrijden | 16 | 29 |
| Gewonnen | 9 (56 %) | 18 (62 %) |
| Gelijkspel | 4 (25 %) | 7 (24 %) |
| Verloren | 3 (19 %) | 4 (14 %) |
| Doelpunten voor | 30 | 58 |
| Gemiddelde doelpunt | 1.88 | 2 |
| Doelpunten tegen | 10 | 20 |
| Gemiddelde doelpunt tegen | 0.63 | 0.69 |
| Serie voor de competitie | NPGNGGPG | GPGNPGGN |
| Serie (*) | PGPNGGPG | GPGNPGGN |
Gemiddeld aantal opeenvolgende overwinningen in het kampioenschap : 2.25
Gemiddeld aantal opeenvolgende gelijke spelen in het kampioenschap : 1.17
Gemiddeld aantal opeenvolgende nederlagen in het kampioenschap : 1
| Uit | Algemeen | |
|---|---|---|
| Klassering | 5 | 9 |
| Wedstrijden | 16 | 30 |
| Gewonnen | 7 (44 %) | 8 (27 %) |
| Gelijkspel | 3 (19 %) | 11 (37 %) |
| Verloren | 6 (37 %) | 11 (36 %) |
| Doelpunten voor | 15 | 23 |
| Gemiddelde doelpunt | 0.94 | 0.77 |
| Doelpunten tegen | 17 | 36 |
| Gemiddelde doelpunt tegen | 1.06 | 1.2 |
| Serie voor de competitie | NPNNPGGG | PPNGGPGN |
| Serie (*) | NPNNPGGG | PPNGGPGN |
Gemiddeld aantal opeenvolgende overwinningen in het kampioenschap : 1.6
Gemiddeld aantal opeenvolgende gelijke spelen in het kampioenschap : 1.5
Gemiddeld aantal opeenvolgende nederlagen in het kampioenschap : 1.38
| 09/05/2026 | Gabala FK (11) | 1-1 | FK Qarabag Ag. (2) |
| 02/05/2026 | FK Qarabag Ag. (2) | 2-1 | Turan IK Tovu. (3) |
| 25/04/2026 | Neftchi Baku (5) | 1-5 | FK Qarabag Ag. (2) |
| 18/04/2026 | FK Qarabag Ag. (2) | 0-1 | Sabah FC (1) |
| 11/04/2026 | Shamakhi FK (8) | 0-0 | FK Qarabag Ag. (2) |
| 06/04/2026 | FK Qarabag Ag. (2) | 7-0 | FK Karvan Yev. (12) |
| 20/03/2026 | Kapaz PFK (10) | 1-0 | FK Qarabag Ag. (2) |
| 14/03/2026 | Zira FK (4) | 1-3 | FK Qarabag Ag. (2) |
| 09/05/2026 | Imisli FK (9) | 0-0 | Zira FK (4) | This Result is Not Take Into Account For The Classification |
| 02/05/2026 | Araz PFK (6) | 0-1 | Imisli FK (9) | |
| 25/04/2026 | Imisli FK (9) | 0-2 | Sumgayit FK (7) | This Result is Not Take Into Account For The Classification |
| 18/04/2026 | Kapaz PFK (10) | 0-1 | Imisli FK (9) | |
| 11/04/2026 | Gabala FK (11) | 0-1 | Imisli FK (9) | |
| 07/04/2026 | Imisli FK (9) | 1-1 | Turan IK Tovu. (3) | This Result is Not Take Into Account For The Classification |
| 20/03/2026 | Neftchi Baku (5) | 6-0 | Imisli FK (9) | |
| 14/03/2026 | Imisli FK (9) | 0-5 | Sabah FC (1) | This Result is Not Take Into Account For The Classification |
| 02/05/2026 | FK Qarabag Ag. (2) | 2-1 | Turan IK Tovu. (3) |
| 18/04/2026 | FK Qarabag Ag. (2) | 0-1 | Sabah FC (1) |
| 06/04/2026 | FK Qarabag Ag. (2) | 7-0 | FK Karvan Yev. (12) |
| 08/03/2026 | FK Qarabag Ag. (2) | 6-0 | Araz PFK (6) |
| 28/02/2026 | FK Qarabag Ag. (2) | 3-3 | Sabah FC (1) |
| 02/05/2026 | Araz PFK (6) | 0-1 | Imisli FK (9) |
| 18/04/2026 | Kapaz PFK (10) | 0-1 | Imisli FK (9) |
| 11/04/2026 | Gabala FK (11) | 0-1 | Imisli FK (9) |
| 20/03/2026 | Neftchi Baku (5) | 6-0 | Imisli FK (9) |
| 08/03/2026 | Shamakhi FK (8) | 0-0 | Imisli FK (9) |
| 14/02/2026 - Azerbeidzjan Division 1 - Premyer Liqasi - Speeldag 20 | Imisli FK (9) | 0 - 1 | FK Qarabag Agdam (2) | This Result is Not Take Into Account For The Classification |
| 31/10/2025 - Azerbeidzjan Division 1 - Premyer Liqasi - Speeldag 10 | FK Qarabag Agdam (2) | 2 - 0 | Imisli FK (9) |
Statistieken onderlinge duels tussen FK Qarabag Agdam (2) en Imisli FK (9) (Open een nieuw tabblad)
Sinds 2025/2026, 2 gespeelde wedstrijden : 2 zeges Doelpunten voor 0 nederlaag van FK Qarabag Agdam (2)
Sabah FC (1) - Neftchi Baku (5)
Gedetailleerd ...
| Thuis | Algemeen | |
|---|---|---|
| Klassering | 1 | 1 |
| Wedstrijden | 14 | 29 |
| Gewonnen | 10 (71 %) | 22 (76 %) |
| Gelijkspel | 3 (21 %) | 6 (21 %) |
| Verloren | 1 (8 %) | 1 (3 %) |
| Doelpunten voor | 32 | 70 |
| Gemiddelde doelpunt | 2.29 | 2.41 |
| Doelpunten tegen | 8 | 20 |
| Gemiddelde doelpunt tegen | 0.57 | 0.69 |
| Serie voor de competitie | GGGGGNGP | GGGNGGGP |
| Serie (*) | GGGGGNGP | GGGNGGGP |
Gemiddeld aantal opeenvolgende overwinningen in het kampioenschap : 3.14
Gemiddeld aantal opeenvolgende gelijke spelen in het kampioenschap : 1
Gemiddeld aantal opeenvolgende nederlagen in het kampioenschap : 1
| Uit | Algemeen | |
|---|---|---|
| Klassering | 4 | 5 |
| Wedstrijden | 15 | 29 |
| Gewonnen | 8 (53 %) | 12 (41 %) |
| Gelijkspel | 5 (33 %) | 11 (38 %) |
| Verloren | 2 (14 %) | 6 (21 %) |
| Doelpunten voor | 27 | 49 |
| Gemiddelde doelpunt | 1.8 | 1.69 |
| Doelpunten tegen | 13 | 30 |
| Gemiddelde doelpunt tegen | 0.87 | 1.03 |
| Serie voor de competitie | GGGNGGNG | GGGGNPGG |
| Serie (*) | GGGNGGNG | GGGGNPGG |
Gemiddeld aantal opeenvolgende overwinningen in het kampioenschap : 2.17
Gemiddeld aantal opeenvolgende gelijke spelen in het kampioenschap : 1.38
Gemiddeld aantal opeenvolgende nederlagen in het kampioenschap : 1.2
| 09/05/2026 | Sabah FC (1) | 0-1 | Kapaz PFK (10) | |
| 02/05/2026 | Shamakhi FK (8) | 0-3 | Sabah FC (1) | |
| 27/04/2026 | Sabah FC (1) | 2-0 | FK Karvan Yev. (12) | |
| 18/04/2026 | FK Qarabag Ag. (2) | 0-1 | Sabah FC (1) | |
| 11/04/2026 | Sabah FC (1) | 2-2 | Zira FK (4) | |
| 07/04/2026 | Araz PFK (6) | 2-4 | Sabah FC (1) | |
| 19/03/2026 | Sabah FC (1) | 3-1 | Sumgayit FK (7) | |
| 14/03/2026 | Imisli FK (9) | 0-5 | Sabah FC (1) | This Result is Not Take Into Account For The Classification |
| 09/05/2026 | Neftchi Baku (5) | 3-0 | Shamakhi FK (8) |
| 02/05/2026 | FK Karvan Yev. (12) | 0-3 | Neftchi Baku (5) |
| 25/04/2026 | Neftchi Baku (5) | 1-5 | FK Qarabag Ag. (2) |
| 18/04/2026 | Zira FK (4) | 1-1 | Neftchi Baku (5) |
| 11/04/2026 | Neftchi Baku (5) | 2-1 | Araz PFK (6) |
| 05/04/2026 | Sumgayit FK (7) | 1-3 | Neftchi Baku (5) |
| 20/03/2026 | Neftchi Baku (5) | 6-0 | Imisli FK (9) |
| 14/03/2026 | Gabala FK (11) | 1-3 | Neftchi Baku (5) |
| 09/05/2026 | Sabah FC (1) | 0-1 | Kapaz PFK (10) |
| 27/04/2026 | Sabah FC (1) | 2-0 | FK Karvan Yev. (12) |
| 11/04/2026 | Sabah FC (1) | 2-2 | Zira FK (4) |
| 19/03/2026 | Sabah FC (1) | 3-1 | Sumgayit FK (7) |
| 10/03/2026 | Sabah FC (1) | 7-1 | Gabala FK (11) |
| 02/05/2026 | FK Karvan Yev. (12) | 0-3 | Neftchi Baku (5) |
| 18/04/2026 | Zira FK (4) | 1-1 | Neftchi Baku (5) |
| 05/04/2026 | Sumgayit FK (7) | 1-3 | Neftchi Baku (5) |
| 14/03/2026 | Gabala FK (11) | 1-3 | Neftchi Baku (5) |
| 28/02/2026 | Shamakhi FK (8) | 2-2 | Neftchi Baku (5) |
| 08/12/2025 - Azerbeidzjan Division 1 - Premyer Liqasi - Speeldag 14 | Sabah FC (1) | 2 - 0 | Neftchi Baku (5) |
| 14/09/2025 - Azerbeidzjan Division 1 - Premyer Liqasi - Speeldag 4 | Neftchi Baku (5) | 0 - 0 | Sabah FC (1) |
| 24/05/2025 - Azerbeidzjan Division 1 - Premyer Liqasi - Speeldag 36 | Sabah FC (1) | 1 - 0 | Neftchi Baku (5) |
| 19/01/2025 - Azerbeidzjan Division 1 - Premyer Liqasi - Speeldag 19 | Neftchi Baku (5) | 1 - 1 | Sabah FC (1) |
| 27/10/2024 - Azerbeidzjan Division 1 - Premyer Liqasi - Speeldag 11 | Sabah FC (1) | 0 - 0 | Neftchi Baku (5) |
| 18/08/2024 - Azerbeidzjan Division 1 - Premyer Liqasi - Speeldag 3 | Neftchi Baku (5) | 0 - 0 | Sabah FC (1) |
| 25/05/2024 - Azerbeidzjan Division 1 - Premyer Liqasi - Speeldag 36 | Neftchi Baku (5) | 0 - 1 | Sabah FC (1) |
| 21/01/2024 - Azerbeidzjan Division 1 - Premyer Liqasi - Speeldag 19 | Sabah FC (1) | 0 - 0 | Neftchi Baku (5) |
Statistieken onderlinge duels tussen Sabah FC (1) en Neftchi Baku (5) (Open een nieuw tabblad)
Sinds 2018/2019, 31 gespeelde wedstrijden : 8 zeges Doelpunten voor 14 nederlagen van Sabah FC (1) 9 gelijke spelen
Shamakhi FK (8) - Turan IK Tovuz (3)
Gedetailleerd ...
| Thuis | Algemeen | |
|---|---|---|
| Klassering | 8 | 8 |
| Wedstrijden | 16 | 30 |
| Gewonnen | 4 (25 %) | 8 (27 %) |
| Gelijkspel | 5 (31 %) | 11 (37 %) |
| Verloren | 7 (44 %) | 11 (36 %) |
| Doelpunten voor | 15 | 27 |
| Gemiddelde doelpunt | 0.94 | 0.9 |
| Doelpunten tegen | 22 | 32 |
| Gemiddelde doelpunt tegen | 1.38 | 1.07 |
| Serie voor de competitie | PNNNPNGP | GPNNPGPP |
| Serie (*) | PNNNPNGP | GPNNPGPP |
Gemiddeld aantal opeenvolgende overwinningen in het kampioenschap : 1.14
Gemiddeld aantal opeenvolgende gelijke spelen in het kampioenschap : 1.57
Gemiddeld aantal opeenvolgende nederlagen in het kampioenschap : 1.2
| Uit | Algemeen | |
|---|---|---|
| Klassering | 3 | 3 |
| Wedstrijden | 17 | 31 |
| Gewonnen | 8 (47 %) | 16 (52 %) |
| Gelijkspel | 6 (35 %) | 9 (29 %) |
| Verloren | 3 (18 %) | 6 (19 %) |
| Doelpunten voor | 20 | 40 |
| Gemiddelde doelpunt | 1.18 | 1.29 |
| Doelpunten tegen | 9 | 22 |
| Gemiddelde doelpunt tegen | 0.53 | 0.71 |
| Serie voor de competitie | PNGGNNGP | NGNGGNPG |
| Serie (*) | PNGGNNGP | NGNGGNPG |
Gemiddeld aantal opeenvolgende overwinningen in het kampioenschap : 1.55
Gemiddeld aantal opeenvolgende gelijke spelen in het kampioenschap : 1.5
Gemiddeld aantal opeenvolgende nederlagen in het kampioenschap : 1
| 09/05/2026 | Neftchi Baku (5) | 3-0 | Shamakhi FK (8) |
| 02/05/2026 | Shamakhi FK (8) | 0-3 | Sabah FC (1) |
| 25/04/2026 | Shamakhi FK (8) | 2-0 | Kapaz PFK (10) |
| 18/04/2026 | FK Karvan Yev. (12) | 1-0 | Shamakhi FK (8) |
| 11/04/2026 | Shamakhi FK (8) | 0-0 | FK Qarabag Ag. (2) |
| 07/04/2026 | Zira FK (4) | 1-1 | Shamakhi FK (8) |
| 18/03/2026 | Shamakhi FK (8) | 0-1 | Araz PFK (6) |
| 14/03/2026 | Sumgayit FK (7) | 0-1 | Shamakhi FK (8) |
| 09/05/2026 | Turan IK Tovu. (3) | 1-0 | FK Karvan Yev. (12) | |
| 02/05/2026 | FK Qarabag Ag. (2) | 2-1 | Turan IK Tovu. (3) | |
| 27/04/2026 | Turan IK Tovu. (3) | 1-1 | Zira FK (4) | |
| 18/04/2026 | Araz PFK (6) | 0-3 | Turan IK Tovu. (3) | |
| 11/04/2026 | Turan IK Tovu. (3) | 2-1 | Sumgayit FK (7) | |
| 07/04/2026 | Imisli FK (9) | 1-1 | Turan IK Tovu. (3) | This Result is Not Take Into Account For The Classification |
| 21/03/2026 | Turan IK Tovu. (3) | 3-2 | Gabala FK (11) | |
| 14/03/2026 | Kapaz PFK (10) | 1-1 | Turan IK Tovu. (3) |
| 02/05/2026 | Shamakhi FK (8) | 0-3 | Sabah FC (1) |
| 25/04/2026 | Shamakhi FK (8) | 2-0 | Kapaz PFK (10) |
| 11/04/2026 | Shamakhi FK (8) | 0-0 | FK Qarabag Ag. (2) |
| 18/03/2026 | Shamakhi FK (8) | 0-1 | Araz PFK (6) |
| 08/03/2026 | Shamakhi FK (8) | 0-0 | Imisli FK (9) |
| 02/05/2026 | FK Qarabag Ag. (2) | 2-1 | Turan IK Tovu. (3) | |
| 18/04/2026 | Araz PFK (6) | 0-3 | Turan IK Tovu. (3) | |
| 07/04/2026 | Imisli FK (9) | 1-1 | Turan IK Tovu. (3) | This Result is Not Take Into Account For The Classification |
| 14/03/2026 | Kapaz PFK (10) | 1-1 | Turan IK Tovu. (3) | |
| 09/03/2026 | Neftchi Baku (5) | 0-1 | Turan IK Tovu. (3) |
| 16/02/2026 - Azerbeidzjan Division 1 - Premyer Liqasi - Speeldag 20 | Shamakhi FK (8) | 0 - 0 | Turan IK Tovuz (3) |
| 02/11/2025 - Azerbeidzjan Division 1 - Premyer Liqasi - Speeldag 10 | Turan IK Tovuz (3) | 2 - 1 | Shamakhi FK (8) |
| 25/04/2025 - Azerbeidzjan Division 1 - Premyer Liqasi - Speeldag 32 | Turan IK Tovuz (3) | 1 - 1 | Shamakhi FK (8) |
| 23/02/2025 - Azerbeidzjan Division 1 - Premyer Liqasi - Speeldag 24 | Shamakhi FK (8) | 0 - 1 | Turan IK Tovuz (3) |
| 09/12/2024 - Azerbeidzjan Division 1 - Premyer Liqasi - Speeldag 16 | Turan IK Tovuz (3) | 3 - 2 | Shamakhi FK (8) |
| 29/09/2024 - Azerbeidzjan Division 1 - Premyer Liqasi - Speeldag 8 | Shamakhi FK (8) | 2 - 2 | Turan IK Tovuz (3) |
| 09/04/2023 - Azerbeidzjan Division 1 - Premyer Liqasi - Speeldag 29 | Turan IK Tovuz (3) | 1 - 1 | Shamakhi FK (8) |
| 06/02/2023 - Azerbeidzjan Division 1 - Premyer Liqasi - Speeldag 21 | Shamakhi FK (8) | 0 - 1 | Turan IK Tovuz (3) |
Statistieken onderlinge duels tussen Shamakhi FK (8) en Turan IK Tovuz (3) (Open een nieuw tabblad)
Sinds 2015/2016, 12 gespeelde wedstrijden : 2 zeges Doelpunten voor 6 nederlagen van Shamakhi FK (8) 4 gelijke spelen
Zira FK (4) - Sumgayit FK (7)
Gedetailleerd ...
| Thuis | Algemeen | |
|---|---|---|
| Klassering | 4 | 4 |
| Wedstrijden | 16 | 30 |
| Gewonnen | 6 (38 %) | 12 (40 %) |
| Gelijkspel | 8 (50 %) | 13 (43 %) |
| Verloren | 2 (12 %) | 5 (17 %) |
| Doelpunten voor | 21 | 39 |
| Gemiddelde doelpunt | 1.31 | 1.3 |
| Doelpunten tegen | 15 | 32 |
| Gemiddelde doelpunt tegen | 0.94 | 1.07 |
| Serie voor de competitie | NPGNPNNG | PGNNNNGN |
| Serie (*) | NPGNPNNG | PGNNNNGN |
Gemiddeld aantal opeenvolgende overwinningen in het kampioenschap : 1.5
Gemiddeld aantal opeenvolgende gelijke spelen in het kampioenschap : 1.56
Gemiddeld aantal opeenvolgende nederlagen in het kampioenschap : 1
| Uit | Algemeen | |
|---|---|---|
| Klassering | 8 | 7 |
| Wedstrijden | 16 | 31 |
| Gewonnen | 5 (31 %) | 11 (35 %) |
| Gelijkspel | 3 (19 %) | 5 (16 %) |
| Verloren | 8 (50 %) | 15 (49 %) |
| Doelpunten voor | 17 | 38 |
| Gemiddelde doelpunt | 1.06 | 1.23 |
| Doelpunten tegen | 20 | 44 |
| Gemiddelde doelpunt tegen | 1.25 | 1.42 |
| Serie voor de competitie | GPPNPPGP | PPPPGGPG |
| Serie (*) | GPPNPPGP | PPPPGGPG |
Gemiddeld aantal opeenvolgende overwinningen in het kampioenschap : 1.57
Gemiddeld aantal opeenvolgende gelijke spelen in het kampioenschap : 1
Gemiddeld aantal opeenvolgende nederlagen in het kampioenschap : 1.67
| 09/05/2026 | Imisli FK (9) | 0-0 | Zira FK (4) | This Result is Not Take Into Account For The Classification |
| 02/05/2026 | Zira FK (4) | 1-0 | Gabala FK (11) | |
| 27/04/2026 | Turan IK Tovu. (3) | 1-1 | Zira FK (4) | |
| 18/04/2026 | Zira FK (4) | 1-1 | Neftchi Baku (5) | |
| 11/04/2026 | Sabah FC (1) | 2-2 | Zira FK (4) | |
| 07/04/2026 | Zira FK (4) | 1-1 | Shamakhi FK (8) | |
| 19/03/2026 | FK Karvan Yev. (12) | 0-1 | Zira FK (4) | |
| 14/03/2026 | Zira FK (4) | 1-3 | FK Qarabag Ag. (2) |
| 09/05/2026 | Sumgayit FK (7) | 2-1 | Araz PFK (6) | |
| 02/05/2026 | Kapaz PFK (10) | 2-1 | Sumgayit FK (7) | |
| 25/04/2026 | Imisli FK (9) | 0-2 | Sumgayit FK (7) | This Result is Not Take Into Account For The Classification |
| 18/04/2026 | Sumgayit FK (7) | 1-0 | Gabala FK (11) | |
| 11/04/2026 | Turan IK Tovu. (3) | 2-1 | Sumgayit FK (7) | |
| 05/04/2026 | Sumgayit FK (7) | 1-3 | Neftchi Baku (5) | |
| 19/03/2026 | Sabah FC (1) | 3-1 | Sumgayit FK (7) | |
| 14/03/2026 | Sumgayit FK (7) | 0-1 | Shamakhi FK (8) |
| 02/05/2026 | Zira FK (4) | 1-0 | Gabala FK (11) |
| 18/04/2026 | Zira FK (4) | 1-1 | Neftchi Baku (5) |
| 07/04/2026 | Zira FK (4) | 1-1 | Shamakhi FK (8) |
| 14/03/2026 | Zira FK (4) | 1-3 | FK Qarabag Ag. (2) |
| 09/03/2026 | Zira FK (4) | 2-2 | Kapaz PFK (10) |
| 02/05/2026 | Kapaz PFK (10) | 2-1 | Sumgayit FK (7) | |
| 25/04/2026 | Imisli FK (9) | 0-2 | Sumgayit FK (7) | This Result is Not Take Into Account For The Classification |
| 11/04/2026 | Turan IK Tovu. (3) | 2-1 | Sumgayit FK (7) | |
| 19/03/2026 | Sabah FC (1) | 3-1 | Sumgayit FK (7) | |
| 07/03/2026 | FK Karvan Yev. (12) | 1-1 | Sumgayit FK (7) |
| 08/02/2026 - Azerbeidzjan Division 1 - Premyer Liqasi - Speeldag 19 | Sumgayit FK (7) | 2 - 3 | Zira FK (4) |
| 25/10/2025 - Azerbeidzjan Division 1 - Premyer Liqasi - Speeldag 9 | Zira FK (4) | 1 - 0 | Sumgayit FK (7) |
| 20/04/2025 - Azerbeidzjan Division 1 - Premyer Liqasi - Speeldag 31 | Zira FK (4) | 3 - 1 | Sumgayit FK (7) |
| 15/02/2025 - Azerbeidzjan Division 1 - Premyer Liqasi - Speeldag 23 | Sumgayit FK (7) | 0 - 3 | Zira FK (4) |
| 30/11/2024 - Azerbeidzjan Division 1 - Premyer Liqasi - Speeldag 15 | Zira FK (4) | 4 - 1 | Sumgayit FK (7) |
| 22/09/2024 - Azerbeidzjan Division 1 - Premyer Liqasi - Speeldag 7 | Sumgayit FK (7) | 0 - 2 | Zira FK (4) |
| 12/04/2024 - Azerbeidzjan Division 1 - Premyer Liqasi - Speeldag 30 | Sumgayit FK (7) | 0 - 0 | Zira FK (4) |
| 13/02/2024 - Azerbeidzjan Division 1 - Premyer Liqasi - Speeldag 22 | Zira FK (4) | 0 - 0 | Sumgayit FK (7) |
Statistieken onderlinge duels tussen Zira FK (4) en Sumgayit FK (7) (Open een nieuw tabblad)
Sinds 2015/2016, 44 gespeelde wedstrijden : 24 zeges Doelpunten voor 6 nederlagen van Zira FK (4) 14 gelijke spelen
(*) Serie inclusief alle wedstrijden van alle competities