De site voor alle sporten

Menu
 

Biathlon - Wereldkampioenschap Junioren - 1999/2000

Keuze van een seizoen :

Oostenrijk

Uitslagen Dames

Wereldkampioenschap Junioren - Uitslagen Dames 1999/2000

OostenrijkOostenrijk - Hochfilzen - 5 Februari 2000 - 13 Februari 2000


12.5km Individueel Dames - 8 Februari 2000


1RUSIrina Fomina (RUS)45:26.3
2GERSabrina Buchholz (GER)46:56.3
3CZEMagda Rezlerova (CZE)47:32.9
4RUSElena Khrustaleva (RUS)47:42.4
5UKROksana Yakovleva (UKR)47:42.6
6SWEElisabeth Dahlström (SWE)48:21.5
7RUSJoulia Makarova (RUS)49:36.9
8SVKPetra Slezakova (SVK)49:56.2
9GERRomy Beer (GER)50:09.5
10GERCarina Hartleb (GER)50:20.1
11UKRMaryna Borodenko (UKR)50:28.9
12NORJori Moerkve (NOR)50:36.3
13NORTora Berger (NOR)50:43.8
14CZEJana Peskova (CZE)50:47.5
15POLKatarzyna Ponikwia (POL)50:55.6
16GERYvonne Forberger (GER)51:46.6
17FRAPerrine Olivier (FRA)52:04.9
18CANMaryke Ciaramidaro (CAN)52:07.2
19UKRTetyana Zaytseva (UKR)52:07.9
20POLBeata Kieltyka (POL)52:31.2
21BULNina Klenovska (BUL)52:34.0
22BLRSvetlana Dirko Khandohina (BLR)52:38.2
23CHNHuo Li (CHN)52:39.3
24USACarolyn Treacy Bramante (USA)52:39.9
25ITAKatja Haller (ITA)52:51.6
26ROUAlexandra Stoian (ROU)53:26.8
27SWEMadeleine Olsson (SWE)53:28.2
28NEDGaby Willemsen (NED)53:28.9
29NORKristin Gladheim (NOR)53:33.7
30SVKAgata Murinova (SVK)53:47.9
31FINVirva Ahola (FIN)54:03.4
32SWEIda Eriksson (SWE)54:16.6
33NORBerit Nordstad (NOR)54:23.8
34BLRLudmila Kalinchik (BLR)54:30.0
35RUSIoulia Tcheptchougova (RUS)54:40.5
36CZEZdenka Vejnarova (CZE)54:45.2
37USAIlke Van Genechten (USA)54:53.2
38FRAPascaline Jaeggy (FRA)54:58.1
39LATMadara Liduma (LAT)55:00.2
40ITARomina Demetz (ITA)55:03.8
41USABeth Ann Chamberlain (USA)55:12.1
42POLEdyta Bazan (POL)55:15.5
43HUNIvett Szoeloesi (HUN)55:46.8
44POLBernadetta Bednarz (POL)55:56.1
45CZEMichaela Stranska (CZE)56:24.0
46ITAFabienne Vittaz (ITA)56:36.2
47CHNYuan-Yuan Liu (CHN)56:50.9
48USALindsay Cox (USA)57:41.8
49BLRLudmila Arlouskaya-Lysenko (BLR)57:48.0
50ROUDana Plotogea (ROU)57:51.8
51GBRGillian Sowden (GBR)58:10.8
52LTUVeronika Lagun (LTU)59:28.0
53CANKaren Trueman (CAN)59:46.6
54CHNYanchun Zhou (CHN)1:00:17.8
55CANMarcie Reinhart (CAN)1:00:31.8
55ITAFederica Piller Hofer (ITA)1:00:31.8
57HUNEdina Bogar (HUN)1:00:35.5
58SWEPaula Daabach (SWE)1:00:42.9
59KAZTatiana Mozhevitina (KAZ)1:00:54.2
60HUNIldiko Papp (HUN)1:02:27.5
61CHNXiaoni Cheng (CHN)1:04:35.1
62BULHristina Pichtalova (BUL)1:04:39.5
63HUNDora Deak (HUN)1:17:54.0

3 x 7.5km Aflossing Dames - 9 Februari 2000


7.5km Sprint Dames - 11 Februari 2000


1GERSabrina Buchholz (GER)23:01.4
2RUSJoulia Makarova (RUS)23:47.9
3NORTora Berger (NOR)23:55.1
4RUSElena Khrustaleva (RUS)23:59.2
5RUSIrina Fomina (RUS)24:06.8
6BULNina Klenovska (BUL)24:10.2
7CHNYuan-Yuan Liu (CHN)24:27.3
8GERYvonne Forberger (GER)24:32.8
9NORJori Moerkve (NOR)24:40.8
10BLRSvetlana Dirko Khandohina (BLR)24:47.3
11POLKatarzyna Ponikwia (POL)24:47.9
12CHNHuo Li (CHN)24:48.9
13GERKathrin Pfisterer (GER)24:54.1
14SVKPetra Slezakova (SVK)25:01.6
15UKRMaryna Borodenko (UKR)25:05.0
16NORBerit Nordstad (NOR)25:08.7
17CZEZdenka Vejnarova (CZE)25:11.8
18CZEMagda Rezlerova (CZE)25:15.2
19ITARomina Demetz (ITA)25:15.9
20POLBeata Kieltyka (POL)25:17.5
21UKROksana Yakovleva (UKR)25:19.1
22FRAAnne Lise Bailly (FRA)25:22.2
23BLRLiudmila Ananko (BLR)25:33.5
24USACarolyn Treacy Bramante (USA)25:43.0
25CANMaryke Ciaramidaro (CAN)25:49.5
26BLREkaterina Griegorjewa (BLR)25:55.9
27NEDGaby Willemsen (NED)26:00.0
28BLRLudmila Arlouskaya-Lysenko (BLR)26:01.9
29SVKAgata Murinova (SVK)26:08.8
30CANSandra Keith (CAN)26:14.4
31CZEJana Peskova (CZE)26:17.2
32USABeth Ann Chamberlain (USA)26:17.8
33GERMichele Volkenrath (GER)26:18.6
34NORKristin Gladheim (NOR)26:20.0
35FRADelphyne Peretto (FRA)26:24.3
36SWEElisabeth Dahlström (SWE)26:25.1
37ROUAlexandra Stoian (ROU)26:26.6
38POLJoanna Grzybek (POL)26:30.0
39UKRTetyana Zaytseva (UKR)26:30.6
40RUSTatiana Brioukhanova (RUS)26:30.9
41FRAPerrine Olivier (FRA)26:35.6
42HUNIvett SzÖllÖsi (HUN)26:37.6
43CHNXiaoni Cheng (CHN)26:38.6
44SWEMadeleine Olsson (SWE)26:39.5
45ROUDana Plotogea (ROU)26:49.0
46BLRLudmila Kalinchik (BLR)26:49.4
47USAKaty Demong (USA)26:53.0
48LATMadara Liduma (LAT)26:54.5
49USAIlke Van Genechten (USA)26:57.4
50GBRGillian Sowden (GBR)26:59.9
51SWEPaula Daabach (SWE)27:04.6
52FINJenni Rytkölä (FIN)27:11.5
53FRAPascaline Jaeggy (FRA)27:14.3
54POLBernadetta Bednarz (POL)27:16.6
55ITAKatja Haller (ITA)27:19.0
56BULHristina Pistalova (BUL)27:21.3
57ITAFederica Piller Hofer (ITA)27:22.9
58FINHanna Saarenpää (FIN)27:25.4
59ITAFabienne Vittaz (ITA)27:36.5
60FINVirva Ahola (FIN)27:48.8
61CANMarcie Reinhart (CAN)27:57.3
62KAZTatiana Mozhevitina (KAZ)27:58.3
63CANKaren Trueman (CAN)28:01.8
64CHNYanchun Zhou (CHN)28:46.4
65CZEMichaela Halfarova (CZE)29:02.8
66SWEIda Eriksson (SWE)29:07.6
67HUNIldiko Papp (HUN)29:34.9
68HUNEdina Bogar (HUN)30:15.3
69LTUVeronika Lagun (LTU)30:34.9

10km Achtervolging Dames - 12 Februari 2000


1GERSabrina Buchholz (GER)31:20.3
2RUSElena Khrustaleva (RUS)32:39.5
3BULNina Klenovska (BUL)33:01.6
4RUSJoulia Makarova (RUS)33:02.2
5UKROksana Yakovleva (UKR)33:12.0
6RUSIrina Fomina (RUS)33:29.6
7SVKPetra Slezakova (SVK)33:59.0
8CANMaryke Ciaramidaro (CAN)34:10.2
9NORTora Berger (NOR)34:16.7
10GERYvonne Forberger (GER)34:21.8
11GERKathrin Pfisterer (GER)34:26.7
12BLRSvetlana Dirko Khandohina (BLR)34:29.6
13NORJori Moerkve (NOR)34:42.2
14ITARomina Demetz (ITA)35:04.4
15UKRMaryna Borodenko (UKR)35:10.3
16USACarolyn Treacy Bramante (USA)35:15.2
17BLREkaterina Griegorjewa (BLR)35:20.7
18CHNYuan-Yuan Liu (CHN)35:21.3
19POLBeata Kieltyka (POL)35:27.0
20RUSTatiana Brioukhanova (RUS)35:27.6
21CHNHuo Li (CHN)35:48.2
22BLRLiudmila Ananko (BLR)36:05.0
23CHNXiaoni Cheng (CHN)36:14.3
24CZEZdenka Vejnarova (CZE)36:31.4
25FRAAnne Lise Bailly (FRA)36:44.8
26NORKristin Gladheim (NOR)36:54.7
27FRAPerrine Olivier (FRA)36:55.6
28NORBerit Nordstad (NOR)37:05.2
29GERMichele Volkenrath (GER)37:06.3
30CZEMagda Rezlerova (CZE)37:11.7
31CANSandra Keith (CAN)37:20.0
32UKRTetyana Zaytseva (UKR)37:28.6
33ROUDana Plotogea (ROU)37:38.5
34SWEMadeleine Olsson (SWE)37:45.0
35USABeth Ann Chamberlain (USA)37:46.7
36BLRLudmila Arlouskaya-Lysenko (BLR)37:53.0
37SWEElisabeth Dahlström (SWE)37:54.9
38NEDGaby Willemsen (NED)37:55.0
39CZEJana Peskova (CZE)38:01.8
40BLRLudmila Kalinchik (BLR)38:14.3
41USAIlke Van Genechten (USA)38:15.8
42POLKatarzyna Ponikwia (POL)38:58.1
43HUNIvett SzÖllÖsi (HUN)38:59.2
44SVKAgata Murinova (SVK)39:07.5
45ROUAlexandra Stoian (ROU)40:15.8
46LATMadara Liduma (LAT)40:36.7
47GBRGillian Sowden (GBR)40:58.2
48POLJoanna Grzybek (POL)42:04.1
49USAKaty Demong (USA)42:34.7

Uitslagen Heren

Medailles

Statistieken

Archief

Erelijst

Informatie

© Copyright Info Média Conseil 2007-2020 - Alle rechten voorbehouden