De site voor alle sporten

Menu
 

Beach Volley - Europees Kampioenschap Dames U-20 - 2020 - Home

Keuze van een seizoen :

Tsjechië

Home

Europees Kampioenschap Dames U-20 2020 - Home

TsjechiëTsjechië - Brno - 12 September 2020 - 13 September 2020

Winnaar : Varvara Brailko - Anete Namike


Kwartfinales
12 September 2020
Nadine Everaert - Wies Bekhuis (NED)Nadine Everaert - Wies Bekhuis2 - 0 (21-15 21-17)Eszter Vasvari - Zsovia VasvariEszter Vasvari - Zsovia Vasvari (HUN)
Annik Stahli - Menia Bentele (SUI)Annik Stahli - Menia Bentele2 - 0 (21-19 26-24)Daniela Alvarez Mendoza - Sofia Gonzalez RaceroDaniela Alvarez Mendoza - Sofia Gonzalez Racero (ESP)
Sofiia Rylova - Yeva Serdiuk (UKR)Sofiia Rylova - Yeva Serdiuk2 - 0 (21-16 21-9)Giada Bianchi - Erika DittaGiada Bianchi - Erika Ditta (ITA)
Varvara Brailko - Anete Namike (LAT)Varvara Brailko - Anete Namike2 - 0 (21-18 21-19)Julie Honzovicova - Lucie SulcovaJulie Honzovicova - Lucie Sulcova (CZE)

Plaats 5-8
13 September 2020
Eszter Vasvari - Zsovia Vasvari (HUN)Eszter Vasvari - Zsovia Vasvari2 - 0 (21-15 22-20)Giada Bianchi - Erika DittaGiada Bianchi - Erika Ditta (ITA)
Julie Honzovicova - Lucie Sulcova (CZE)Julie Honzovicova - Lucie Sulcova2 - 1 (22-20 12-21 15-9)Daniela Alvarez Mendoza - Sofia Gonzalez RaceroDaniela Alvarez Mendoza - Sofia Gonzalez Racero (ESP)

Halve Finale
13 September 2020
Annik Stahli - Menia Bentele (SUI)Annik Stahli - Menia Bentele2 - 1 (19-21 21-14 15-8)Nadine Everaert - Wies BekhuisNadine Everaert - Wies Bekhuis (NED)
Varvara Brailko - Anete Namike (LAT)Varvara Brailko - Anete Namike2 - 0 (24-22 21-16)Sofiia Rylova - Yeva SerdiukSofiia Rylova - Yeva Serdiuk (UKR)

Plaats 7
13 September 2020
Giada Bianchi - Erika Ditta (ITA)Giada Bianchi - Erika Ditta2 - 0Daniela Alvarez Mendoza - Sofia Gonzalez RaceroDaniela Alvarez Mendoza - Sofia Gonzalez Racero (ESP)

Plaats 5
13 September 2020
Eszter Vasvari - Zsovia Vasvari (HUN)Eszter Vasvari - Zsovia Vasvari2 - 1 (21-17 25-27 10-15)Julie Honzovicova - Lucie SulcovaJulie Honzovicova - Lucie Sulcova (CZE)

Om 3e/4e plaats
13 September 2020
Sofiia Rylova - Yeva Serdiuk (UKR)Sofiia Rylova - Yeva Serdiuk2 - 0 (21-18 21-16)Nadine Everaert - Wies BekhuisNadine Everaert - Wies Bekhuis (NED)

Finale
13 September 2020
Varvara Brailko - Anete Namike (LAT)Varvara Brailko - Anete Namike2 - 0 (21-15 21-17)Annik Stahli - Menia BenteleAnnik Stahli - Menia Bentele (SUI)

Detail van de uitslagen


Gedetailleerde uitslagen

Statistieken

Archief

© Copyright Info Média Conseil 2007-2020 - Alle rechten voorbehouden