De site voor alle sporten

Menu
 

Basketbal - WK Heren - Kwalificaties Europa - 2017/2018 - Home

Keuze van een seizoen :

 

Home

WK Heren - Kwalificaties Europa - Home

2 Augustus 2017 - 19 Augustus 2017


Deze event is een deel van die evenementen voor: Wereldkampioenschap Heren (2019)

Pre-Kwalificatie - Groep A (02/08/2017 - 19/08/2017)

PloegPunGWWVDVDTDS
1Bosnië en Herzegovina10642502465+37
2Zweden10642476447+29
3Armenië9633470482-12
4Slowakije7615434488-54
2 Augustus 2017
18h00ArmeniëArmenië75 - 61SlowakijeSlowakije
18h00ZwedenZweden81 - 73Bosnië en HerzegovinaBosnië en Herzegovina
5 Augustus 2017
18h00ArmeniëArmenië82 - 69ZwedenZweden
20h00Bosnië en HerzegovinaBosnië en Herzegovina84 - 71SlowakijeSlowakije
9 Augustus 2017
18h00SlowakijeSlowakije68 - 59ZwedenZweden
20h00Bosnië en HerzegovinaBosnië en Herzegovina98 - 85ArmeniëArmenië
12 Augustus 2017
20h00Bosnië en HerzegovinaBosnië en Herzegovina72 - 88ZwedenZweden
20h00SlowakijeSlowakije78 - 92ArmeniëArmenië
16 Augustus 2017
18h00SlowakijeSlowakije74 - 92Bosnië en HerzegovinaBosnië en Herzegovina
19h00ZwedenZweden93 - 70ArmeniëArmenië
19 Augustus 2017
16h00ZwedenZweden86 - 82SlowakijeSlowakije
18h00ArmeniëArmenië66 - 83Bosnië en HerzegovinaBosnië en Herzegovina

Detail van de uitslagen


Pre-Kwalificatie - Groep B (02/08/2017 - 19/08/2017)

PloegPunGWWVDVDTDS
1Nederland7431352265+87
2Oostenrijk7431327264+63
3Albanië4404228378-150
2 Augustus 2017
20h30AlbaniëAlbanië51 - 79OostenrijkOostenrijk
5 Augustus 2017
19h30OostenrijkOostenrijk73 - 79NederlandNederland
9 Augustus 2017
20h00NederlandNederland91 - 77AlbaniëAlbanië
12 Augustus 2017
16h00OostenrijkOostenrijk97 - 63AlbaniëAlbanië
16 Augustus 2017
20h00NederlandNederland71 - 78OostenrijkOostenrijk
19 Augustus 2017
20h30AlbaniëAlbanië37 - 111NederlandNederland

Detail van de uitslagen


Pre-Kwalificatie - Groep C (02/08/2017 - 19/08/2017)

PloegPunGWWVDVDTDS
1Estland7431299266+33
2Kosovo6422271300-29
3Noord-Macedonië5413296300-4
2 Augustus 2017
20h15KosovoKosovo72 - 68Noord-MacedoniëNoord-Macedonië
5 Augustus 2017
20h30Noord-MacedoniëNoord-Macedonië76 - 80EstlandEstland
9 Augustus 2017
17h30EstlandEstland76 - 50KosovoKosovo
12 Augustus 2017
20h30Noord-MacedoniëNoord-Macedonië87 - 74KosovoKosovo
16 Augustus 2017
17h30EstlandEstland74 - 65Noord-MacedoniëNoord-Macedonië
19 Augustus 2017
20h15KosovoKosovo75 - 69EstlandEstland

Detail van de uitslagen


Pre-Kwalificatie - Groep D (02/08/2017 - 19/08/2017)

PloegPunGWWVDVDTDS
1Bulgarije8440335274+61
2Wit-Rusland5413294316-22
3Portugal5413290329-39
2 Augustus 2017
19h30PortugalPortugal71 - 82BulgarijeBulgarije
5 Augustus 2017
17h00BulgarijeBulgarije78 - 68Wit-RuslandWit-Rusland
9 Augustus 2017
18h00Wit-RuslandWit-Rusland78 - 75PortugalPortugal
12 Augustus 2017
17h00BulgarijeBulgarije91 - 65PortugalPortugal
16 Augustus 2017
18h30Wit-RuslandWit-Rusland70 - 84BulgarijeBulgarije
19 Augustus 2017
19h30PortugalPortugal79 - 78 verlengingenWit-RuslandWit-Rusland

Detail van de uitslagen


Eerste Ronde - Groep A (24/11/2017 - 01/07/2018)

PloegPunGWWVDVDTDS
1Spanje12660497431+66
2Montenegro9633454443+11
3Slovenië8624484492-8
4Wit-Rusland7615445514-69
24 November 2017
20h00MontenegroMontenegro66 - 79SpanjeSpanje
20h30SloveniëSlovenië87 - 74Wit-RuslandWit-Rusland
26 November 2017
17h30Wit-RuslandWit-Rusland67 - 91MontenegroMontenegro
19h30SpanjeSpanje92 - 84SloveniëSlovenië
23 Februari 2018
17h30Wit-RuslandWit-Rusland82 - 84SpanjeSpanje
20h00MontenegroMontenegro63 - 75SloveniëSlovenië
26 Februari 2018
17h30Wit-RuslandWit-Rusland93 - 92SloveniëSlovenië
19h00SpanjeSpanje79 - 67MontenegroMontenegro
28 Juni 2018
20h00SloveniëSlovenië72 - 83SpanjeSpanje
21h00MontenegroMontenegro80 - 69Wit-RuslandWit-Rusland
1 Juli 2018
18h30SpanjeSpanje80 - 60Wit-RuslandWit-Rusland
20h00SloveniëSlovenië74 - 87MontenegroMontenegro

Detail van de uitslagen


Eerste Ronde - Groep B (24/11/2017 - 01/07/2018)

PloegPunGWWVDVDTDS
1Turkije10642437389+48
2Letland10642477453+24
3Oekraïne9633440450-10
4Zweden7615398460-62
24 November 2017
17h00 in Bursa (Turkije)TurkijeTurkije85 - 73LetlandLetland
19h00 in Norrköping (Zweden)ZwedenZweden76 - 84OekraïneOekraïne
26 November 2017
16h00 in Riga (Letland)LetlandLetland82 - 73ZwedenZweden
17h00 in Kyiv (Oekraïne)OekraïneOekraïne60 - 67TurkijeTurkije
23 Februari 2018
18h30LetlandLetland68 - 82OekraïneOekraïne
19h00ZwedenZweden59 - 58TurkijeTurkije
26 Februari 2018
18h00OekraïneOekraïne77 - 66ZwedenZweden
18h30LetlandLetland79 - 70TurkijeTurkije
28 Juni 2018
18h30ZwedenZweden72 - 82LetlandLetland
19h00TurkijeTurkije80 - 66OekraïneOekraïne
1 Juli 2018
15h00OekraïneOekraïne71 - 93LetlandLetland
17h00TurkijeTurkije77 - 52ZwedenZweden

Detail van de uitslagen


Eerste Ronde - Groep C (24/11/2017 - 01/07/2018)

PloegPunGWWVDVDTDS
1Litouwen12660512352+160
2Polen9633436410+26
3Hongarije9633414421-7
4Kosovo6606384563-179
24 November 2017
18h15PolenPolen70 - 60HongarijeHongarije
19h00KosovoKosovo61 - 99LitouwenLitouwen
26 November 2017
18h30LitouwenLitouwen75 - 55PolenPolen
19h00HongarijeHongarije84 - 76KosovoKosovo
23 Februari 2018
18h45LitouwenLitouwen80 - 75HongarijeHongarije
19h00PolenPolen90 - 62KosovoKosovo
26 Februari 2018
18h30LitouwenLitouwen106 - 50KosovoKosovo
20h00HongarijeHongarije64 - 57PolenPolen
28 Juni 2018
19h00PolenPolen61 - 79LitouwenLitouwen
20h30KosovoKosovo65 - 81HongarijeHongarije
1 Juli 2018
20h00HongarijeHongarije50 - 73LitouwenLitouwen
20h30KosovoKosovo70 - 103PolenPolen

Detail van de uitslagen


Eerste Ronde - Groep D (24/11/2017 - 01/07/2018)

PloegPunGWWVDVDTDS
1Italië10642474404+70
2Nederland9633433416+17
3Kroatië9633431419+12
4Roemenië8624368467-99
24 November 2017
20h00NederlandNederland68 - 61KroatiëKroatië
20h15ItaliëItalië75 - 70RoemeniëRoemenië
26 November 2017
18h00KroatiëKroatië64 - 80ItaliëItalië
18h00RoemeniëRoemenië75 - 68NederlandNederland
23 Februari 2018
18h00KroatiëKroatië56 - 58RoemeniëRoemenië
20h15ItaliëItalië80 - 62NederlandNederland
26 Februari 2018
18h00RoemeniëRoemenië50 - 101ItaliëItalië
20h00KroatiëKroatië82 - 78NederlandNederland
28 Juni 2018
20h00NederlandNederland77 - 52RoemeniëRoemenië
20h45ItaliëItalië72 - 78KroatiëKroatië
1 Juli 2018
18h00RoemeniëRoemenië63 - 90KroatiëKroatië
18h00NederlandNederland80 - 66ItaliëItalië

Detail van de uitslagen


Eerste Ronde - Groep E (24/11/2017 - 02/07/2018)

PloegPunGWWVDVDTDS
1Frankrijk12660479377+102
2Rusland9633456428+28
3Bosnië en Herzegovina8624400481-81
4België7615392441-49
24 November 2017
18h45Bosnië en HerzegovinaBosnië en Herzegovina81 - 76RuslandRusland
20h30BelgiëBelgië59 - 70FrankrijkFrankrijk
27 November 2017
15h00RuslandRusland74 - 69BelgiëBelgië
20h45FrankrijkFrankrijk84 - 65Bosnië en HerzegovinaBosnië en Herzegovina
23 Februari 2018
20h00Bosnië en HerzegovinaBosnië en Herzegovina72 - 70BelgiëBelgië
20h45FrankrijkFrankrijk75 - 74 verlengingen (61-61,14-13)RuslandRusland
25 Februari 2018
15h00FrankrijkFrankrijk64 - 49BelgiëBelgië
15h00RuslandRusland70 - 53Bosnië en HerzegovinaBosnië en Herzegovina
29 Juni 2018
20h30Bosnië en HerzegovinaBosnië en Herzegovina52 - 102FrankrijkFrankrijk
20h30BelgiëBelgië66 - 84RuslandRusland
2 Juli 2018
18h00RuslandRusland78 - 84FrankrijkFrankrijk
20h30BelgiëBelgië79 - 77Bosnië en HerzegovinaBosnië en Herzegovina

Detail van de uitslagen


Eerste Ronde - Groep F (24/11/2017 - 02/07/2018)

PloegPunGWWVDVDTDS
1Tsjechië11651464425+39
2Finland9633453449+4
3Ijsland9633469494-25
4Bulgarije7615464482-18
24 November 2017
18h00BulgarijeBulgarije80 - 82FinlandFinland
18h00TsjechiëTsjechië89 - 69IjslandIjsland
27 November 2017
17h30FinlandFinland56 - 64TsjechiëTsjechië
20h45IjslandIjsland80 - 75BulgarijeBulgarije
23 Februari 2018
17h00BulgarijeBulgarije76 - 78TsjechiëTsjechië
20h45IjslandIjsland81 - 76FinlandFinland
25 Februari 2018
17h00IjslandIjsland76 - 75TsjechiëTsjechië
17h30FinlandFinland75 - 70BulgarijeBulgarije
29 Juni 2018
17h00BulgarijeBulgarije88 - 86IjslandIjsland
18h00TsjechiëTsjechië77 - 73FinlandFinland
2 Juli 2018
17h45FinlandFinland91 - 77IjslandIjsland
18h00TsjechiëTsjechië81 - 75BulgarijeBulgarije

Detail van de uitslagen


Eerste Ronde - Groep G (24/11/2017 - 02/07/2018)

PloegPunGWWVDVDTDS
1Duitsland12660508414+94
2Servië10642514449+65
3Georgië8624460495-35
4Oostenrijk6606394518-124
24 November 2017
19h30DuitslandDuitsland79 - 70GeorgiëGeorgië
20h00ServiëServië85 - 64OostenrijkOostenrijk
27 November 2017
20h00ServiëServië105 - 87GeorgiëGeorgië
20h20OostenrijkOostenrijk49 - 90DuitslandDuitsland
23 Februari 2018
18h00OostenrijkOostenrijk64 - 78GeorgiëGeorgië
19h30DuitslandDuitsland79 - 74ServiëServië
25 Februari 2018
16h00GeorgiëGeorgië77 - 87DuitslandDuitsland
20h20OostenrijkOostenrijk81 - 82ServiëServië
29 Juni 2018
17h00GeorgiëGeorgië50 - 87ServiëServië
19h30DuitslandDuitsland85 - 63OostenrijkOostenrijk
2 Juli 2018
17h00GeorgiëGeorgië98 - 73OostenrijkOostenrijk
20h00ServiëServië81 - 88DuitslandDuitsland

Detail van de uitslagen


Eerste Ronde - Groep H (24/11/2017 - 02/07/2018)

PloegPunGWWVDVDTDS
1Griekenland12660513432+81
2Israël9633438458-20
3Estland8624415459-44
4Groot-Brittannië7615440457-17
24 November 2017
13h00IsraëlIsraël88 - 68EstlandEstland
20h30Groot-BrittanniëGroot-Brittannië92 - 95 verlengingen (83-83,9-12)GriekenlandGriekenland
27 November 2017
16h00GriekenlandGriekenland82 - 61IsraëlIsraël
18h00EstlandEstland73 - 70Groot-BrittanniëGroot-Brittannië
23 Februari 2018
13h00IsraëlIsraël82 - 75Groot-BrittanniëGroot-Brittannië
17h30GriekenlandGriekenland87 - 75EstlandEstland
25 Februari 2018
16h00EstlandEstland78 - 62IsraëlIsraël
17h00GriekenlandGriekenland75 - 70Groot-BrittanniëGroot-Brittannië
28 Juni 2018
18h40IsraëlIsraël78 - 96GriekenlandGriekenland
29 Juni 2018
20h30Groot-BrittanniëGroot-Brittannië74 - 65EstlandEstland
2 Juli 2018
18h00EstlandEstland56 - 78GriekenlandGriekenland
20h30Groot-BrittanniëGroot-Brittannië59 - 67IsraëlIsraël

Detail van de uitslagen


Tweede Ronde - Groep I (14/09/2018 - 25/02/2019)

PloegPunGWWVDVDTDS
1Turkije10642437416+21
2Spanje10642430417+13
3Montenegro10642464458+6
4Letland9633466461+5
5Oekraïne8624468442+26
6Slovenië7615425496-71
14 September 2018
18h00OekraïneOekraïne76 - 65SpanjeSpanje
18h30LetlandLetland85 - 74SloveniëSlovenië
19h00TurkijeTurkije79 - 69MontenegroMontenegro
17 September 2018
19h00SpanjeSpanje85 - 82LetlandLetland
20h00SloveniëSlovenië77 - 86TurkijeTurkije
20h15MontenegroMontenegro90 - 84OekraïneOekraïne
29 November 2018
17h00TurkijeTurkije71 - 67SpanjeSpanje
18h00OekraïneOekraïne82 - 54SloveniëSlovenië
18h30LetlandLetland75 - 84MontenegroMontenegro
2 December 2018
17h00SloveniëSlovenië77 - 82LetlandLetland
18h00SpanjeSpanje72 - 68OekraïneOekraïne
19h00MontenegroMontenegro71 - 66TurkijeTurkije
22 Februari 2019
17h00TurkijeTurkije77 - 58SloveniëSlovenië
18h00OekraïneOekraïne74 - 76MontenegroMontenegro
18h30LetlandLetland62 - 67SpanjeSpanje
25 Februari 2019
19h00MontenegroMontenegro74 - 80LetlandLetland
19h00SloveniëSlovenië85 - 84 verlengingen (76-76,9-8)OekraïneOekraïne
19h30SpanjeSpanje74 - 58TurkijeTurkije

Detail van de uitslagen


Tweede Ronde - Groep J (14/09/2018 - 25/02/2019)

PloegPunGWWVDVDTDS
1Polen11651522476+46
2Litouwen11651487450+37
3Italië10642466431+35
4Hongarije9633422428-6
5Kroatië7615427472-45
6Nederland6606461528-67
14 September 2018
20h00NederlandNederland59 - 74HongarijeHongarije
20h15KroatiëKroatië83 - 84LitouwenLitouwen
20h15ItaliëItalië101 - 82PolenPolen
17 September 2018
18h00HongarijeHongarije63 - 69ItaliëItalië
18h30LitouwenLitouwen95 - 93 verlengingenNederlandNederland
21h00PolenPolen79 - 74KroatiëKroatië
29 November 2018
18h00KroatiëKroatië74 - 69HongarijeHongarije
20h00NederlandNederland78 - 105PolenPolen
20h15ItaliëItalië70 - 65LitouwenLitouwen
2 December 2018
16h00HongarijeHongarije91 - 86 verlengingenNederlandNederland
18h30LitouwenLitouwen79 - 62KroatiëKroatië
20h15PolenPolen94 - 78ItaliëItalië
22 Februari 2019
18h00KroatiëKroatië69 - 77PolenPolen
20h00NederlandNederland69 - 78LitouwenLitouwen
20h15ItaliëItalië75 - 41HongarijeHongarije
25 Februari 2019
18h30HongarijeHongarije84 - 65KroatiëKroatië
18h30LitouwenLitouwen86 - 73ItaliëItalië
20h30PolenPolen85 - 76NederlandNederland

Detail van de uitslagen


Tweede Ronde - Groep K (13/09/2018 - 24/02/2019)

PloegPunGWWVDVDTDS
1Rusland11651508425+83
2Frankrijk10642458401+57
3Finland9633460478-18
4Tsjechië9633426464-38
5Bulgarije8624416495-79
6Bosnië en Herzegovina7615471476-5
13 September 2018
17h00BulgarijeBulgarije74 - 68FrankrijkFrankrijk
18h00TsjechiëTsjechië80 - 78RuslandRusland
18h00FinlandFinland85 - 81Bosnië en HerzegovinaBosnië en Herzegovina
16 September 2018
17h00RuslandRusland77 - 73BulgarijeBulgarije
17h05FrankrijkFrankrijk83 - 67FinlandFinland
20h00Bosnië en HerzegovinaBosnië en Herzegovina80 - 85TsjechiëTsjechië
30 November 2018
18h00TsjechiëTsjechië65 - 79FrankrijkFrankrijk
18h00FinlandFinland75 - 77 verlengingenRuslandRusland
18h00BulgarijeBulgarije89 - 82Bosnië en HerzegovinaBosnië en Herzegovina
3 December 2018
17h30RuslandRusland81 - 61TsjechiëTsjechië
19h00Bosnië en HerzegovinaBosnië en Herzegovina77 - 81FinlandFinland
19h00FrankrijkFrankrijk77 - 53BulgarijeBulgarije
21 Februari 2019
17h00BulgarijeBulgarije60 - 104RuslandRusland
18h00TsjechiëTsjechië69 - 64Bosnië en HerzegovinaBosnië en Herzegovina
18h00FinlandFinland76 - 69FrankrijkFrankrijk
24 Februari 2019
14h00RuslandRusland91 - 76FinlandFinland
17h00FrankrijkFrankrijk82 - 66TsjechiëTsjechië
18h00Bosnië en HerzegovinaBosnië en Herzegovina87 - 67BulgarijeBulgarije

Detail van de uitslagen


Tweede Ronde - Groep L (13/09/2018 - 24/02/2019)

PloegPunGWWVDVDTDS
1Griekenland11651459448+11
2Duitsland9633509453+56
3Servië9633479426+53
4Georgië9633467473-6
5Israël8624487516-29
6Estland8624406491-85
13 September 2018
18h00EstlandEstland43 - 86DuitslandDuitsland
19h00IsraëlIsraël80 - 85GeorgiëGeorgië
20h00GriekenlandGriekenland70 - 63ServiëServië
16 September 2018
17h00GeorgiëGeorgië85 - 86GriekenlandGriekenland
18h00DuitslandDuitsland112 - 98 verlengingenIsraëlIsraël
20h15ServiëServië91 - 65EstlandEstland
30 November 2018
13h00IsraëlIsraël83 - 74ServiëServië
18h00EstlandEstland73 - 80GeorgiëGeorgië
18h00GriekenlandGriekenland92 - 84DuitslandDuitsland
3 December 2018
16h00GeorgiëGeorgië71 - 69 verlengingenIsraëlIsraël
20h00DuitslandDuitsland87 - 70EstlandEstland
20h15ServiëServië84 - 61GriekenlandGriekenland
21 Februari 2019
18h00EstlandEstland71 - 70ServiëServië
18h30IsraëlIsraël81 - 77DuitslandDuitsland
19h30GriekenlandGriekenland81 - 69GeorgiëGeorgië
24 Februari 2019
16h00GeorgiëGeorgië77 - 84EstlandEstland
16h00ServiëServië97 - 76IsraëlIsraël
18h00DuitslandDuitsland63 - 69GriekenlandGriekenland

Detail van de uitslagen


Gedetailleerde uitslagen

Ploegen

Statistieken

© Copyright Info Média Conseil 2007-2019 - Alle rechten voorbehouden