De site voor alle sporten

Menu
Basketbal - Europees Kampioenschap Heren U-16 - 2019 - Home

Basketbal - Europees Kampioenschap Heren U-16 - 2019 - Home

Keuze van een seizoen :

Italië
  • Bosnië en Herzegovina U-16
  • Duitsland U-16
  • Estland U-16
  • Frankrijk U-16
  • Griekenland U-16
  • Israël U-16
  • Italië U-16
  • Kroatië U-16
  • Letland U-16
  • Litouwen U-16
  • Noord-Macedonië U-16
  • Rusland U-16
  • Servië U-16
  • Slovenië U-16
  • Spanje U-16
  • Turkije U-16

Home

Europees Kampioenschap Heren U-16 - Home

ItaliëItalië - Udine - 9 Augustus 2019 - 17 Augustus 2019

Europees Kampioenschap Heren U-16 2019 is de 33ste editie van deze wedstrijd.
Competitieprogramma van 9 Augustus tot en met 17 Augustus 2019.
De ploegen zijn beperkt tot de spelers van minder dan 16 jaar.

WinnaarSpanje U-16 : Spanje U-16

Groep A (Italië - Udine - 09/08/2019 - 11/08/2019)

PloegPunGWWVDVDTDS
1Italië U-165321215199+16
2Rusland U-165321214210+4
3Kroatië U-165321184188-4
4Duitsland U-163303189205-16
9 Augustus 2019
21h00Kroatië U-16Kroatië U-1665 - 58Rusland U-16Rusland U-16
21h00Italië U-16Italië U-1666 - 63Duitsland U-16Duitsland U-16
10 Augustus 2019
16h30Rusland U-16Rusland U-1670 - 65Duitsland U-16Duitsland U-16
21h00Italië U-16Italië U-1669 - 50Kroatië U-16Kroatië U-16
11 Augustus 2019
16h30Duitsland U-16Duitsland U-1661 - 69Kroatië U-16Kroatië U-16
21h00Rusland U-16Rusland U-1686 - 80Italië U-16Italië U-16

Detail van de uitslagen


Groep B (Italië - Udine - 09/08/2019 - 11/08/2019)

PloegPunGWWVDVDTDS
1Spanje U-166330222163+59
2Israël U-165321230220+10
3Noord-Macedonië U-164312211213-2
4Letland U-163303160227-67
9 Augustus 2019
14h15Spanje U-16Spanje U-1661 - 57Noord-Macedonië U-16Noord-Macedonië U-16
16h30Israël U-16Israël U-1676 - 56Letland U-16Letland U-16
10 Augustus 2019
14h15Israël U-16Israël U-1699 - 90 verlengingenNoord-Macedonië U-16Noord-Macedonië U-16
21h00Spanje U-16Spanje U-1687 - 51Letland U-16Letland U-16
11 Augustus 2019
16h30Spanje U-16Spanje U-1674 - 55Israël U-16Israël U-16
18h45Noord-Macedonië U-16Noord-Macedonië U-1664 - 53Letland U-16Letland U-16

Detail van de uitslagen


Groep C (Italië - Udine - 09/08/2019 - 11/08/2019)

PloegPunGWWVDVDTDS
1Turkije U-166330241179+62
2Litouwen U-165321239203+36
3Slovenië U-164312184202-18
4Estland U-163303166246-80
9 Augustus 2019
14h15Turkije U-16Turkije U-1674 - 52Slovenië U-16Slovenië U-16
16h30Litouwen U-16Litouwen U-1694 - 56Estland U-16Estland U-16
10 Augustus 2019
14h15Turkije U-16Turkije U-1683 - 80 verlengingenLitouwen U-16Litouwen U-16
18h45Slovenië U-16Slovenië U-1668 - 63Estland U-16Estland U-16
11 Augustus 2019
18h45Turkije U-16Turkije U-1684 - 47Estland U-16Estland U-16
21h00Litouwen U-16Litouwen U-1665 - 64Slovenië U-16Slovenië U-16

Detail van de uitslagen


Groep D (Italië - Udine - 09/08/2019 - 11/08/2019)

PloegPunGWWVDVDTDS
1Frankrijk U-166330230159+71
2Servië U-165321221185+36
3Griekenland U-164312186179+7
4Bosnië en Herzegovina U-163303142256-114
9 Augustus 2019
18h45Servië U-16Servië U-1677 - 55Griekenland U-16Griekenland U-16
18h45Frankrijk U-16Frankrijk U-16102 - 38Bosnië en Herzegovina U-16Bosnië en Herzegovina U-16
10 Augustus 2019
16h30Griekenland U-16Griekenland U-1677 - 43Bosnië en Herzegovina U-16Bosnië en Herzegovina U-16
18h45Frankrijk U-16Frankrijk U-1669 - 67Servië U-16Servië U-16
11 Augustus 2019
14h15Frankrijk U-16Frankrijk U-1659 - 54Griekenland U-16Griekenland U-16
14h15Servië U-16Servië U-1677 - 61Bosnië en Herzegovina U-16Bosnië en Herzegovina U-16

Detail van de uitslagen


Finaleronde (Italië - Udine - 13/08/2019 - 17/08/2019)


Achtste finales (13/08/2019)
13 Augustus 2019
14h15Servië U-16Servië U-1667 - 64Slovenië U-16Slovenië U-16
14h15Turkije U-16Turkije U-1687 - 65Bosnië en Herzegovina U-16Bosnië en Herzegovina U-16
16h30Spanje U-16Spanje U-1662 - 60Duitsland U-16Duitsland U-16
16h30Rusland U-16Rusland U-1670 - 45Noord-Macedonië U-16Noord-Macedonië U-16
18h45Griekenland U-16Griekenland U-1667 - 56Litouwen U-16Litouwen U-16
18h45Frankrijk U-16Frankrijk U-1670 - 44Estland U-16Estland U-16
21h00Kroatië U-16Kroatië U-1666 - 65Israël U-16Israël U-16
21h00Italië U-16Italië U-1682 - 62Letland U-16Letland U-16

Plaats 9-16 (14/08/2019)
14 Augustus 2019
14h15Slovenië U-16Slovenië U-1672 - 65Duitsland U-16Duitsland U-16
16h30Noord-Macedonië U-16Noord-Macedonië U-1676 - 64Bosnië en Herzegovina U-16Bosnië en Herzegovina U-16
18h45Israël U-16Israël U-1683 - 53Estland U-16Estland U-16
21h00Litouwen U-16Litouwen U-1693 - 63Letland U-16Letland U-16

Kwartfinales (14/08/2019)
14 Augustus 2019
14h15Spanje U-16Spanje U-1672 - 71 verlengingen (57-57,15-14)Servië U-16Servië U-16
16h30Rusland U-16Rusland U-1673 - 70Turkije U-16Turkije U-16
18h45Frankrijk U-16Frankrijk U-1680 - 78 verlengingenKroatië U-16Kroatië U-16
21h00Italië U-16Italië U-1664 - 63Griekenland U-16Griekenland U-16

Plaats 13-16 (16/08/2019)
16 Augustus 2019
14h15Duitsland U-16Duitsland U-1697 - 58Bosnië en Herzegovina U-16Bosnië en Herzegovina U-16
16h30Letland U-16Letland U-1671 - 62Estland U-16Estland U-16

Plaats 9-12 (16/08/2019)
16 Augustus 2019
18h45Litouwen U-16Litouwen U-1693 - 80Israël U-16Israël U-16
21h00Slovenië U-16Slovenië U-1687 - 80Noord-Macedonië U-16Noord-Macedonië U-16

Plaats 5-8 (16/08/2019)
16 Augustus 2019
14h15Turkije U-16Turkije U-1674 - 65Servië U-16Servië U-16
16h30Griekenland U-16Griekenland U-1692 - 84Kroatië U-16Kroatië U-16

Halve Finale (16/08/2019)
16 Augustus 2019
18h45Spanje U-16Spanje U-1681 - 53Rusland U-16Rusland U-16
21h00Frankrijk U-16Frankrijk U-1673 - 56Italië U-16Italië U-16

Plaats 15 (17/08/2019)
17 Augustus 2019
11h00Estland U-16Estland U-1663 - 55Bosnië en Herzegovina U-16Bosnië en Herzegovina U-16

Plaats 13 (17/08/2019)
17 Augustus 2019
16h30Letland U-16Letland U-1679 - 67Duitsland U-16Duitsland U-16

Plaats 11 (17/08/2019)
17 Augustus 2019
13h15Israël U-16Israël U-1683 - 72Noord-Macedonië U-16Noord-Macedonië U-16

Plaats 9 (17/08/2019)
17 Augustus 2019
15h30Litouwen U-16Litouwen U-1691 - 77Slovenië U-16Slovenië U-16

Plaats 7 (17/08/2019)
17 Augustus 2019
17h45Servië U-16Servië U-1699 - 81Kroatië U-16Kroatië U-16

Plaats 5 (17/08/2019)
17 Augustus 2019
14h15Turkije U-16Turkije U-1675 - 62Griekenland U-16Griekenland U-16

Om 3e/4e plaats (17/08/2019)
17 Augustus 2019
18h45Italië U-16Italië U-1673 - 68Rusland U-16Rusland U-16

Finale (17/08/2019)
17 Augustus 2019
21h00Spanje U-16Spanje U-1670 - 61Frankrijk U-16Frankrijk U-16

Detail van de uitslagen


Gedetailleerde uitslagen

Ploegen

Statistieken

Archief

Erelijst

Informatie

© Copyright Info Média Conseil 2007-2019 - Alle rechten voorbehouden