De site voor alle sporten

Menu
Basketbal - Eurobasket Heren 2021 - Kwalificatierondes - 2019 - Home

Basketbal - Eurobasket Heren 2021 - Kwalificatierondes - 2019 - Home

Keuze van een seizoen :

 
  • Albanië
  • Cyprus
  • Denemarken
  • Groot-Brittannië
  • Ijsland
  • Kosovo
  • Luxemburg
  • Portugal
  • Roemenië
  • Slowakije
  • Wit-Rusland
  • Zwitserland

Home

Eurobasket Heren 2021 Kwalificatierondes 2019 - Home

Derde Ronde - Groep E (03/08/2019 - 21/08/2019)

PloegPunGWWVDVDTDS
1Denemarken8440313274+39
2Wit-Rusland6422314267+47
3Albanië4404247333-86
3 Augustus 2019
19h00AlbaniëAlbanië51 - 73
(17-19, 19-22, 5-18, 10-14)
Wit-RuslandWit-Rusland
7 Augustus 2019
18h00Wit-RuslandWit-Rusland78 - 81
(15-27, 26-17, 14-19, 23-18)
DenemarkenDenemarken
10 Augustus 2019
15h30DenemarkenDenemarken95 - 73
(22-22, 23-14, 23-17, 27-20)
AlbaniëAlbanië
14 Augustus 2019
18h00Wit-RuslandWit-Rusland97 - 66
(31-14, 19-13, 21-15, 26-24)
AlbaniëAlbanië
17 Augustus 2019
15h30DenemarkenDenemarken69 - 66
(7-17, 18-20, 22-15, 22-14)
Wit-RuslandWit-Rusland
21 Augustus 2019
19h00AlbaniëAlbanië57 - 68
(16-20, 17-14, 18-15, 6-19)
DenemarkenDenemarken

Detail van de uitslagen


Derde Ronde - Groep F (03/08/2019 - 21/08/2019)

PloegPunGWWVDVDTDS
1Roemenië8440336275+61
2Slowakije6422292301-9
3Cyprus4404272324-52
3 Augustus 2019
18h00SlowakijeSlowakije67 - 60
(19-13, 17-26, 18-14, 13-7)
CyprusCyprus
7 Augustus 2019
18h00CyprusCyprus70 - 85
(11-27, 29-17, 13-25, 17-16)
RoemeniëRoemenië
10 Augustus 2019
18h00RoemeniëRoemenië85 - 68
(26-9, 24-23, 14-22, 21-14)
SlowakijeSlowakije
14 Augustus 2019
18h00CyprusCyprus79 - 83
(19-22, 19-15, 20-18, 21-28)
SlowakijeSlowakije
17 Augustus 2019
17h00RoemeniëRoemenië89 - 63
(27-18, 21-12, 21-19, 20-14)
CyprusCyprus
21 Augustus 2019
18h00SlowakijeSlowakije74 - 77
(23-19, 9-28, 20-13, 22-17)
RoemeniëRoemenië

Detail van de uitslagen


Derde Ronde - Groep G (03/08/2019 - 21/08/2019)

PloegPunGWWVDVDTDS
1Groot-Brittannië8440336261+75
2Kosovo5413331348-17
3Luxemburg5413295353-58
3 Augustus 2019
19h00LuxemburgLuxemburg88 - 80KosovoKosovo
7 Augustus 2019
20h30KosovoKosovo63 - 71Groot-BrittanniëGroot-Brittannië
10 Augustus 2019
20h00Groot-BrittanniëGroot-Brittannië71 - 54LuxemburgLuxemburg
14 Augustus 2019
20h30KosovoKosovo109 - 88LuxemburgLuxemburg
17 Augustus 2019
20h00Groot-BrittanniëGroot-Brittannië101 - 79KosovoKosovo
21 Augustus 2019
19h00LuxemburgLuxemburg65 - 93Groot-BrittanniëGroot-Brittannië

Detail van de uitslagen


Derde Ronde - Groep H (03/08/2019 - 21/08/2019)

PloegPunGWWVDVDTDS
1Zwitserland6422336324+12
2Ijsland6422343339+4
3Portugal6422304320-16
3 Augustus 2019
19h00ZwitserlandZwitserland77 - 72PortugalPortugal
7 Augustus 2019
19h30PortugalPortugal80 - 79IjslandIjsland
10 Augustus 2019
15h00IjslandIjsland83 - 82ZwitserlandZwitserland
14 Augustus 2019
19h30PortugalPortugal84 - 68ZwitserlandZwitserland
17 Augustus 2019
18h00IjslandIjsland96 - 68PortugalPortugal
21 Augustus 2019
19h00ZwitserlandZwitserland109 - 85IjslandIjsland

Detail van de uitslagen


Gedetailleerde uitslagen

Ploegen

Statistieken

Archief

© Copyright Info Média Conseil 2007-2020 - Alle rechten voorbehouden