De site voor alle sporten

Menu
Basketbal - EuroBasket Heren - 2017 - Home

Basketbal - EuroBasket Heren - 2017 - Home

Keuze van een seizoen :

 
  • België
  • Duitsland
  • Finland
  • Frankrijk
  • Georgië
  • Griekenland
  • Groot-Brittannië
  • Hongarije
  • Ijsland
  • Israël
  • Italië
  • Kroatië
  • Letland
  • Litouwen
  • Montenegro
  • Oekraïne
  • Polen
  • Roemenië
  • Rusland
  • Servië
  • Slovenië
  • Spanje
  • Tsjechië
  • Turkije

Home

EuroBasket Heren 2017 - Home

31 Augustus 2017 - 17 September 2017

Winnaar : 

 
 

Groep A (Finland - Helsinki - 31/08/2017 - 06/09/2017)

PloegPunGWWVDVDTDS
1Slovenië10550446384+62
2Finland9541426408+18
3Frankrijk8532450422+28
4Griekenland7523421400+21
5Polen6514411414-3
6Ijsland5505355481-126
31 Augustus 2017
12h45SloveniëSlovenië90 - 81
(24-22, 29-24, 21-12, 16-23)
PolenPolen
15h30GriekenlandGriekenland90 - 61
(26-10, 11-23, 24-12, 29-16)
IjslandIjsland
19h00FinlandFinland86 - 84 verlengingen
(23-15, 9-18, 17-20, 23-19)
FrankrijkFrankrijk
2 September 2017
12h45PolenPolen91 - 61IjslandIjsland
15h30FrankrijkFrankrijk95 - 87GriekenlandGriekenland
19h00SloveniëSlovenië81 - 78FinlandFinland
3 September 2017
12h45FrankrijkFrankrijk115 - 79IjslandIjsland
15h30SloveniëSlovenië78 - 72GriekenlandGriekenland
19h00FinlandFinland90 - 87 verlengingenPolenPolen
5 September 2017
12h45SloveniëSlovenië102 - 75
(23-25, 37-18, 21-16, 21-16)
IjslandIjsland
15h30FrankrijkFrankrijk78 - 75
(13-20, 13-14, 25-18, 27-23)
PolenPolen
19h00FinlandFinland89 - 77
(23-14, 22-19, 22-19, 22-25)
GriekenlandGriekenland
6 September 2017
13h45SloveniëSlovenië95 - 78
(28-22, 24-13, 25-16, 18-27)
FrankrijkFrankrijk
16h30GriekenlandGriekenland95 - 77
(23-29, 26-14, 21-24, 25-10)
PolenPolen
19h45FinlandFinland83 - 79
(24-18, 18-22, 10-19, 31-20)
IjslandIjsland

Detail van de uitslagen


Groep B (Israël - Tel Aviv - 31/08/2017 - 06/09/2017)

PloegPunGWWVDVDTDS
1Litouwen9541426359+67
2Italië8532346322+24
3Duitsland8532355346+9
4Georgië7523390394-4
5Oekraïne7523367392-25
6Israël6514358429-71
31 Augustus 2017
14h45DuitslandDuitsland75 - 63
(9-16, 30-17, 19-14, 17-16)
OekraïneOekraïne
17h30GeorgiëGeorgië79 - 77
(18-18, 16-21, 25-18, 20-20)
LitouwenLitouwen
20h30ItaliëItalië69 - 48
(21-15, 15-17, 15-9, 18-7)
IsraëlIsraël
2 September 2017
14h45DuitslandDuitsland67 - 57GeorgiëGeorgië
17h30ItaliëItalië78 - 66OekraïneOekraïne
20h30LitouwenLitouwen88 - 73IsraëlIsraël
3 September 2017
14h45OekraïneOekraïne88 - 81GeorgiëGeorgië
17h30LitouwenLitouwen78 - 73ItaliëItalië
20h30IsraëlIsraël82 - 80DuitslandDuitsland
5 September 2017
14h45LitouwenLitouwen94 - 62
(27-10, 17-20, 28-17, 22-15)
OekraïneOekraïne
17h30DuitslandDuitsland61 - 55
(16-17, 13-12, 14-9, 18-17)
ItaliëItalië
20h30GeorgiëGeorgië104 - 91 verlengingen
(21-22, 26-27, 20-21, 22-19)
IsraëlIsraël
6 September 2017
13h45LitouwenLitouwen89 - 72
(23-19, 24-24, 25-17, 17-12)
DuitslandDuitsland
16h30ItaliëItalië71 - 69
(27-10, 11-20, 20-17, 13-22)
GeorgiëGeorgië
19h45OekraïneOekraïne88 - 64
(19-16, 27-12, 25-11, 17-25)
IsraëlIsraël

Detail van de uitslagen


Groep C (Roemenië - Cluj-Napoca - 01/09/2017 - 07/09/2017)

PloegPunGWWVDVDTDS
1Spanje10550449303+146
2Kroatië9541397336+61
3Montenegro8532378367+11
4Hongarije7523335370-35
5Tsjechië6514356441-85
6Roemenië5505316414-98
1 September 2017
14h00KroatiëKroatië67 - 58HongarijeHongarije
16h45SpanjeSpanje99 - 60MontenegroMontenegro
19h30TsjechiëTsjechië83 - 68RoemeniëRoemenië
2 September 2017
14h00MontenegroMontenegro72 - 48HongarijeHongarije
16h45SpanjeSpanje93 - 56TsjechiëTsjechië
19h30KroatiëKroatië74 - 58RoemeniëRoemenië
4 September 2017
14h00HongarijeHongarije85 - 73TsjechiëTsjechië
16h45KroatiëKroatië76 - 72MontenegroMontenegro
19h30SpanjeSpanje91 - 50RoemeniëRoemenië
5 September 2017
14h00MontenegroMontenegro88 - 75
(24-17, 25-17, 29-21, 10-20)
TsjechiëTsjechië
16h45SpanjeSpanje79 - 73
(21-20, 17-12, 15-22, 26-19)
KroatiëKroatië
19h30HongarijeHongarije80 - 71
(16-15, 22-17, 22-20, 20-19)
RoemeniëRoemenië
7 September 2017
13h30KroatiëKroatië107 - 69
(28-17, 26-23, 24-20, 29-9)
TsjechiëTsjechië
16h15SpanjeSpanje87 - 64
(22-10, 19-19, 19-17, 27-18)
HongarijeHongarije
19h45MontenegroMontenegro86 - 69
(24-19, 18-11, 24-23, 20-16)
RoemeniëRoemenië

Detail van de uitslagen


Groep D (Turkije - Istanbul - 01/09/2017 - 07/09/2017)

PloegPunGWWVDVDTDS
1Letland9541444396+48
2Servië9541400353+47
3Rusland9541378366+12
4Turkije7523388380+8
5België6514353410-57
6Groot-Brittannië5505390448-58
1 September 2017
13h15BelgiëBelgië103 - 90Groot-BrittanniëGroot-Brittannië
16h00ServiëServië92 - 82LetlandLetland
20h00RuslandRusland76 - 73TurkijeTurkije
2 September 2017
13h15LetlandLetland92 - 64BelgiëBelgië
16h00RuslandRusland75 - 72ServiëServië
20h00TurkijeTurkije84 - 70Groot-BrittanniëGroot-Brittannië
4 September 2017
13h15LetlandLetland97 - 92Groot-BrittanniëGroot-Brittannië
16h00RuslandRusland76 - 67BelgiëBelgië
20h00ServiëServië80 - 74TurkijeTurkije
5 September 2017
13h15LetlandLetland84 - 69
(12-15, 22-29, 18-8, 32-17)
RuslandRusland
16h00ServiëServië82 - 68
(25-14, 22-24, 18-17, 17-13)
Groot-BrittanniëGroot-Brittannië
20h00TurkijeTurkije78 - 65
(23-14, 17-19, 15-20, 23-12)
BelgiëBelgië
7 September 2017
13h30RuslandRusland82 - 70
(23-16, 20-15, 18-23, 21-16)
Groot-BrittanniëGroot-Brittannië
16h15ServiëServië74 - 54
(18-13, 24-12, 14-11, 18-18)
BelgiëBelgië
19h45LetlandLetland89 - 79
(24-22, 23-16, 22-25, 20-16)
TurkijeTurkije

Detail van de uitslagen


Finaleronde (Turkije - Istanbul - 09/09/2017 - 17/09/2017)


Achtste finales
9 September 2017
11h30SloveniëSlovenië79 - 55
(26-17, 16-10, 26-16, 11-12)
OekraïneOekraïne
14h15DuitslandDuitsland84 - 81
(10-19, 24-21, 21-16, 29-25)
FrankrijkFrankrijk
17h45ItaliëItalië70 - 57
(30-17, 18-12, 10-13, 12-15)
FinlandFinland
20h30GriekenlandGriekenland77 - 64
(25-17, 12-13, 24-18, 16-16)
LitouwenLitouwen
10 September 2017
11h30LetlandLetland100 - 68
(27-15, 26-22, 29-15, 18-16)
MontenegroMontenegro
14h15ServiëServië86 - 78
(24-16, 24-25, 21-12, 17-25)
HongarijeHongarije
17h45SpanjeSpanje73 - 56
(19-10, 14-15, 16-18, 24-13)
TurkijeTurkije
20h30RuslandRusland101 - 78
(25-23, 21-19, 26-15, 29-21)
KroatiëKroatië

Kwartfinales
12 September 2017
17h45SpanjeSpanje84 - 72
(16-19, 18-14, 31-20, 19-19)
DuitslandDuitsland
20h30SloveniëSlovenië103 - 97
(34-23, 17-32, 25-11, 27-31)
LetlandLetland
13 September 2017
17h45RuslandRusland74 - 69
(17-24, 14-13, 20-16, 23-16)
GriekenlandGriekenland
20h30ServiëServië83 - 67
(18-17, 26-16, 15-15, 24-19)
ItaliëItalië

Halve Finale
14 September 2017
20h30SloveniëSlovenië92 - 72
(19-25, 26-24, 12-24, 15-19)
SpanjeSpanje
15 September 2017
20h30ServiëServië87 - 79
(20-25, 14-23, 23-18, 22-21)
RuslandRusland

Om 3e/4e plaats
17 September 2017
16h00SpanjeSpanje93 - 85
(21-13, 24-15, 21-27, 27-30)
RuslandRusland

Finale
17 September 2017
20h30SloveniëSlovenië93 - 85
(20-22, 36-25, 15-20, 22-18)
ServiëServië

Detail van de uitslagen


Uitslagen

Tabel

Ploegen

Statistieken

Archief

Erelijst

Informatie

© Copyright Info Média Conseil 2007-2021 - Alle rechten voorbehouden