De site voor alle sporten

Menu
Basketbal - Eurobasket Dames 2021 - Kwalificatierondes - 2019/2020 - Home

Basketbal - Eurobasket Dames 2021 - Kwalificatierondes - 2019/2020 - Home

Keuze van een seizoen :

 
  • Albanië
  • België
  • Bosnië en Herzegovina
  • Bulgarije
  • Denemarken
  • Duitsland
  • Estland
  • Finland
  • Griekenland
  • Groot-Brittannië
  • Hongarije
  • Ijsland
  • Israël
  • Italië
  • Kroatië
  • Letland
  • Litouwen
  • Montenegro
  • Nederland
  • Noord-Macedonië
  • Oekraïne
  • Polen
  • Portugal
  • Roemenië
  • Rusland
  • Servië
  • Slovenië
  • Slowakije
  • Tsjechië
  • Turkije
  • Wit-Rusland
  • Zweden
  • Zwitserland

Home

Eurobasket Dames 2021 Kwalificatierondes 2019/2020 - Home

Groep A (14/11/2019 - 07/02/2021)

PloegPunGWWVDVDTDS
1Slovenië4220142128+14
2Griekenland3211153124+29
3Bulgarije3211148141+7
4Ijsland2202123173-50
14 November 2019
20h10SloveniëSlovenië70 - 64GriekenlandGriekenland
21h00IjslandIjsland69 - 84BulgarijeBulgarije
17 November 2019
16h00GriekenlandGriekenland89 - 54IjslandIjsland
17h00BulgarijeBulgarije64 - 72SloveniëSlovenië
12 November 2020
18h00GriekenlandGriekenland - BulgarijeBulgarije
18h00IjslandIjsland - SloveniëSlovenië
15 November 2020
18h00GriekenlandGriekenland - SloveniëSlovenië
18h00BulgarijeBulgarije - IjslandIjsland
4 Februari 2021
18h00IjslandIjsland - GriekenlandGriekenland
18h00SloveniëSlovenië - BulgarijeBulgarije
7 Februari 2021
18h00BulgarijeBulgarije - GriekenlandGriekenland
18h00SloveniëSlovenië - IjslandIjsland

Detail van de uitslagen


Groep B (14/11/2019 - 07/02/2021)

PloegPunGWWVDVDTDS
1Zweden422014595+50
2Montenegro11015568-13
3Israël11014077-37
14 November 2019
18h00IsraëlIsraël40 - 77
(6-23, 12-15, 15-19, 7-20)
ZwedenZweden
17 November 2019
15h00ZwedenZweden68 - 55
(23-13, 20-11, 10-13, 15-18)
MontenegroMontenegro
12 November 2020
18h00MontenegroMontenegro - IsraëlIsraël
15 November 2020
18h00ZwedenZweden - IsraëlIsraël
4 Februari 2021
18h00MontenegroMontenegro - ZwedenZweden
7 Februari 2021
18h00IsraëlIsraël - MontenegroMontenegro

Detail van de uitslagen


Groep C (14/11/2019 - 07/02/2021)

PloegPunGWWVDVDTDS
1Bosnië en Herzegovina4220150130+20
2Rusland3211165136+29
3Zwitserland3211134143-9
4Estland2202129169-40
14 November 2019
16h00RuslandRusland69 - 70
(14-19, 23-11, 15-19, 17-21)
Bosnië en HerzegovinaBosnië en Herzegovina
20h00ZwitserlandZwitserland73 - 63
(20-15, 20-16, 18-17, 15-15)
EstlandEstland
17 November 2019
17h30EstlandEstland66 - 96
(15-30, 18-18, 20-25, 13-23)
RuslandRusland
20h00Bosnië en HerzegovinaBosnië en Herzegovina80 - 61
(21-11, 27-18, 24-22, 8-10)
ZwitserlandZwitserland
12 November 2020
18h00Bosnië en HerzegovinaBosnië en Herzegovina - EstlandEstland
18h00ZwitserlandZwitserland - RuslandRusland
15 November 2020
18h00EstlandEstland - ZwitserlandZwitserland
18h00Bosnië en HerzegovinaBosnië en Herzegovina - RuslandRusland
4 Februari 2021
18h00RuslandRusland - EstlandEstland
18h00ZwitserlandZwitserland - Bosnië en HerzegovinaBosnië en Herzegovina
7 Februari 2021
18h00EstlandEstland - Bosnië en HerzegovinaBosnië en Herzegovina
18h00RuslandRusland - ZwitserlandZwitserland

Detail van de uitslagen


Groep D (14/11/2019 - 07/02/2021)

PloegPunGWWVDVDTDS
1Tsjechië4220122111+11
2Roemenië3211129115+14
3Italië32111341340
4Denemarken2202127152-25
14 November 2019
17h00RoemeniëRoemenië70 - 55DenemarkenDenemarken
20h30ItaliëItalië52 - 62TsjechiëTsjechië
17 November 2019
15h30DenemarkenDenemarken72 - 82ItaliëItalië
18h00TsjechiëTsjechië60 - 59RoemeniëRoemenië
12 November 2020
18h00TsjechiëTsjechië - DenemarkenDenemarken
18h00RoemeniëRoemenië - ItaliëItalië
15 November 2020
18h00TsjechiëTsjechië - ItaliëItalië
18h00DenemarkenDenemarken - RoemeniëRoemenië
4 Februari 2021
18h00ItaliëItalië - DenemarkenDenemarken
18h00RoemeniëRoemenië - TsjechiëTsjechië
7 Februari 2021
18h00DenemarkenDenemarken - TsjechiëTsjechië
18h00ItaliëItalië - RoemeniëRoemenië

Detail van de uitslagen


Groep E (14/11/2019 - 07/02/2021)

PloegPunGWWVDVDTDS
1Servië422019890+108
2Litouwen3211159117+42
3Turkije3211130110+20
4Albanië220277247-170
14 November 2019
17h00ServiëServië59 - 56TurkijeTurkije
17h30LitouwenLitouwen108 - 43AlbaniëAlbanië
17 November 2019
15h30TurkijeTurkije74 - 51LitouwenLitouwen
16h00AlbaniëAlbanië34 - 139
(15-36, 8-38, 4-32, 7-33)
ServiëServië
12 November 2020
18h00LitouwenLitouwen - ServiëServië
18h00TurkijeTurkije - AlbaniëAlbanië
15 November 2020
18h00TurkijeTurkije - ServiëServië
18h00AlbaniëAlbanië - LitouwenLitouwen
4 Februari 2021
18h00LitouwenLitouwen - TurkijeTurkije
18h00ServiëServië - AlbaniëAlbanië
7 Februari 2021
18h00AlbaniëAlbanië - TurkijeTurkije
18h00ServiëServië - LitouwenLitouwen

Detail van de uitslagen


Groep F (14/11/2019 - 07/02/2021)

PloegPunGWWVDVDTDS
1Groot-Brittannië3211134153-19
2Wit-Rusland21109059+31
3Polen11016375-12
14 November 2019
18h15PolenPolen63 - 75Groot-BrittanniëGroot-Brittannië
17 November 2019
18h00Groot-BrittanniëGroot-Brittannië59 - 90Wit-RuslandWit-Rusland
12 November 2020
18h00Wit-RuslandWit-Rusland - PolenPolen
15 November 2020
18h00Groot-BrittanniëGroot-Brittannië - PolenPolen
4 Februari 2021
18h00Wit-RuslandWit-Rusland - Groot-BrittanniëGroot-Brittannië
7 Februari 2021
18h00PolenPolen - Wit-RuslandWit-Rusland

Detail van de uitslagen


Groep G (14/11/2019 - 07/02/2021)

PloegPunGWWVDVDTDS
1België4220168124+44
2Portugal3211131120+11
3Oekraïne3211138143-5
4Finland2202106156-50
14 November 2019
20h30BelgiëBelgië83 - 66
(23-17, 20-13, 17-10, 23-26)
OekraïneOekraïne
22h00PortugalPortugal71 - 48
(17-14, 16-13, 20-8, 18-13)
FinlandFinland
17 November 2019
16h00FinlandFinland58 - 85
(13-20, 17-22, 9-34, 19-9)
BelgiëBelgië
17h00OekraïneOekraïne72 - 60
(21-9, 25-19, 9-18, 17-14)
PortugalPortugal
12 November 2020
18h00PortugalPortugal - BelgiëBelgië
18h00OekraïneOekraïne - FinlandFinland
15 November 2020
13h00OekraïneOekraïne - BelgiëBelgië
18h00FinlandFinland - PortugalPortugal
4 Februari 2021
18h00BelgiëBelgië - FinlandFinland
18h00PortugalPortugal - OekraïneOekraïne
7 Februari 2021
18h00BelgiëBelgië - PortugalPortugal
18h00FinlandFinland - OekraïneOekraïne

Detail van de uitslagen


Groep H (14/11/2019 - 07/02/2021)

PloegPunGWWVDVDTDS
1Hongarije3211129125+4
2Nederland21106656+10
3Slowakije11015973-14
14 November 2019
19h30NederlandNederland66 - 56HongarijeHongarije
17 November 2019
20h30HongarijeHongarije73 - 59SlowakijeSlowakije
12 November 2020
18h00SlowakijeSlowakije - NederlandNederland
15 November 2020
18h00HongarijeHongarije - NederlandNederland
4 Februari 2021
18h00SlowakijeSlowakije - HongarijeHongarije
7 Februari 2021
19h30NederlandNederland - SlowakijeSlowakije

Detail van de uitslagen


Groep I (14/11/2019 - 07/02/2021)

PloegPunGWWVDVDTDS
1Kroatië4220176151+25
2Duitsland3211191133+58
3Letland3211163122+41
4Noord-Macedonië220279203-124
14 November 2019
18h45LetlandLetland65 - 83KroatiëKroatië
19h00DuitslandDuitsland105 - 40Noord-MacedoniëNoord-Macedonië
17 November 2019
19h00Noord-MacedoniëNoord-Macedonië39 - 98LetlandLetland
19h00KroatiëKroatië93 - 86DuitslandDuitsland
12 November 2020
18h00DuitslandDuitsland - LetlandLetland
18h00KroatiëKroatië - Noord-MacedoniëNoord-Macedonië
15 November 2020
18h00Noord-MacedoniëNoord-Macedonië - DuitslandDuitsland
18h00KroatiëKroatië - LetlandLetland
4 Februari 2021
18h00DuitslandDuitsland - KroatiëKroatië
18h00LetlandLetland - Noord-MacedoniëNoord-Macedonië
7 Februari 2021
18h00LetlandLetland - DuitslandDuitsland
18h00Noord-MacedoniëNoord-Macedonië - KroatiëKroatië

Detail van de uitslagen


Gedetailleerde uitslagen

Ploegen

Help

Statistieken

Archief

© Copyright Info Média Conseil 2007-2020 - Alle rechten voorbehouden