De site voor alle sporten

Menu
Baanwielrennen - Wereldkampioenschappen - 2019/2020

Baanwielrennen - Wereldkampioenschappen - 2019/2020

Keuze van een seizoen :

Duitsland

Uitslagen Dames

Uitslagen Heren

Wereldkampioenschappen - Uitslagen Heren 2019/2020

DuitslandDuitsland - Berlijn - 26 Februari 2020 - 1 Maart 2020


Team sprint Heren - 26 Februari 2020


1NED Nederland (Roy van den Berg, Harrie Lavreysen, Matthijs Büchli, Jeffrey Hoogland)
2GBR Groot-Brittannië (Ryan Owens, Jack Carlin, Jason Kenny)
3AUS Australië (Thomas Cornish, Nathan Hart, Matthew Richardson)
4FRA Frankrijk (Grégory Baugé, Sébastien Vigier, Quentin Lafargue, Melvin Landerneau)
5RUS Rusland (Alexander Sharapov, Denis Dmitriev, Pavel Yakushevskiy)
6GER Duitsland (Eric Engler, Stefan Bötticher, Maximilian Levy)
7NZL New Zealand (Ethan Mitchell, Sam Michael Webster, Edward Dawkins)
8POL Polen (Maciej Bielecki, Krzysztof Maksel, Mateusz Rudyk, Rafal Sarnecki)
9JAP Japan (Kazuki Amagai, Yudai Nitta, Tomohiro Fukaya)
10CHN China (Shuai Guo, Yongjia Luo, Miao Zhang)
11BLR Wit-Rusland (Aliaksandr Hlova, Artsiom Zaitsau, Uladzislau Novik)
12ESP Spanje (Alejandro Martinez Chorro, Juan Peralta Gascon, Jose Moreno Sanchez)
13KAZ Kazachstan (Maxim Nalyotov, Sergey Ponomaryov, Andrey Chugay)
14IND India (Jemsh Singh Keithellakpam, Y Rojit Singh, Esow Esow)

Keirin Heren - 27 Februari 2020


1NEDHarrie Lavreysen (NED)
2JAPYuta Wakimoto (JAP)
3MASMohammed Azizul Hasni Awang (MAS)
4GBRJack Carlin (GBR)
5GERStefan Bötticher (GER)
6KAZSergey Ponomaryov (KAZ)
7NEDJeffrey Hoogland (NED)
8GBRJason Kenny (GBR)
9FRARayan Helal (FRA)
10FRASébastien Vigier (FRA)
11NEDMatthijs Büchli (NED)
12JAPYudai Nitta (JAP)
13AUSJai Angsuthasawit (AUS)
13POLKrzysztof Maksel (POL)
13RUSDenis Dmitriev (RUS)
13JAPTomoyuki Kawabata (JAP)
17NZLSam Michael Webster (NZL)
17TPEShih Feng Kang (TPE)
19VENHersony Gadiel Canelón Vera (VEN)
19RUSShane Perkins (RUS)
19NZLEdward Dawkins (NZL)
19ESPJuan Peralta Gascon (ESP)
23COLKevin Santiago Quintero Chavarro (COL)
23COLSantiago Ramírez Morales (COL)
23CZETomas Babek (CZE)
23NEDTheo Bos (NED)
27GERMaximilian Levy (GER)
27RSAJean Spies (RSA)

Ploegenachtervolging Heren - 27 Februari 2020


1DEN Denemarken (Rasmus Lund Pedersen, Frederik Madsen, Julius Johansen, Lasse Norman Hansen)
2NZL New Zealand (Jordan Kerby, Aaron Gate, Corbin Strong, Campbell Stewart)
3ITA Italië (Jonathan Milan, Francesco Lamon, Filippo Ganna, Simone Consonni)
4AUS Australië (Sam Welsford, Alexander Porter, Lucas Plapp, Leigh Howard)
5GBR Groot-Brittannië (Oliver Wood, Charlie Tanfield, Ethan Hayter, Edward Clancy)
6SUI Zwitserland (Lukas Ruegg, Claudio Imhof, Robin Froidevaux, Stefan Bissegger)
7GER Duitsland (Felix Groß, Theo Reinhardt, Leon Rohde, Domenic Weinstein)
8FRA Frankrijk (Benjamin Thomas, Thomas Denis, Corentin Ermenault, Valentin Tabellion)
9JAP Japan (Ryo Chikatani, Shunsuke Imamura, Kazushige Kuboki, Keitaro Sawada)
10RUS Rusland (Nikita Bersenev, Lev Gonov, Ivan Smirnov, Kirill Sveshnikov)
11CAN Canada (Derek Gee, Michael Foley, Adam Jamieson, Jay Lamoureux)
12BLR Wit-Rusland (Raman Tsishkou, Yauheni Akhramenka, Yauheni Karaliok, Hardzei Tsishchanka)
13UKR Oekraïne (Volodymyr Dzhus, Vitaliy Hryniv, Roman Gladysh, Maksym Vasylyev)

Scratch Heren - 27 Februari 2020


Kilometer Heren - 28 Februari 2020


1NEDSam Ligtlee (NED)59.495
2FRAQuentin Lafargue (FRA)59.749
3FRAMichaël D'Almeida (FRA)1:00.103
4CANVincent De Haître (CAN)1:00.119
5NEDTheo Bos (NED)1:00.330
6GERMaximilian Dornbach (GER)1:00.600
7NZLNick Kergozou (NZL)1:00.707
8MASMuhammad Fadhil Mohd Zonis (MAS)1:00.895

Puntenkoers Heren - 28 Februari 2020


Individuele Achtervolging Heren - 28 Februari 2020


1ITAFilippo Ganna (ITA)
2USAAshton Lambie (USA)
3FRACorentin Ermenault (FRA)
4ITAJonathan Milan (ITA)
5GERFelix Groß (GER)
6SUIStefan Bissegger (SUI)
7SUIClaudio Imhof (SUI)
8PORIvo Oliveira (POR)
9GERDomenic Weinstein (GER)
10ITADavide Plebani (ITA)
11RUSAlexander Evtushenko (RUS)
12CANJay Lamoureux (CAN)
13AUSLucas Plapp (AUS)
14FRAThomas Denis (FRA)
15BLRMikhail Shemetau (BLR)
16POLWojciech Ziolkowski (POL)
17KAZAlisher Zhumakan (KAZ)
18LATVitalijs Kornilovs (LAT)

Omnium Heren - 29 Februari 2020


1FRABenjamin Thomas (FRA)158
2NEDJan Willem Van Schip (NED)135
3GBRMatthew Walls (GBR)117
4GERRoger Kluge (GER)97
5NZLCampbell Stewart (NZL)94
6AUSCameron Meyer (AUS)90
7USAGavin Hoover (USA)82
8DENLasse Norman Hansen (DEN)81
9ITAElia Viviani (ITA)79
10KAZArtyom Zakharov (KAZ)77
11JAPEiya Hashimoto (JAP)76
12CANDerek Gee (CAN)64
13POLDaniel Staniszewski (POL)59
14GREChristos Volikakis (GRE)50
15SUIThéry Schir (SUI)42
16BELFabio Van den Bossche (BEL)38
17PORJoão Matias (POR)36
18HKGKa Yu Leung (HKG)21
19BLRRaman Tsishkou (BLR)20
20HUNKrisztian Lovassy (HUN)18
21MEXIgnacio Prado Juarez (MEX)16
22CHNLiang Guo (CHN)6
23ESPIllart Zuazubiskar Gallastegi (ESP)4
24UKRVolodymyr Dzhus (UKR)-27

Madison Heren - 1 Maart 2020


1DEN Denemarken (Lasse Norman Hansen, Michael Mørkøv)62
2NZL New Zealand (Campbell Stewart, Aaron Gate)33
3GER Duitsland (Roger Kluge, Theo Reinhardt)32
4NED Nederland (Jan Willem Van Schip, Yoeri Havik)29
5BEL België (Kenny de Ketele, Robbe Ghys)23
6FRA Frankrijk (Benjamin Thomas, Donavan Vincent Grondin)14
7ITA Italië (Elia Viviani, Simone Consonni)11
8SUI Zwitserland (Théry Schir, Robin Froidevaux)9
9GBR Groot-Brittannië (Ethan Hayter, Oliver Wood)9
10ESP Spanje (Sebastian Mora Vedri, Albert Torres Barcelo)5
11IRL Ierland (Mark Downey, Felix English)3
12POL Polen (Daniel Staniszewski, Wojciech Pszczolarski)2
13AUT Oostenrijk (Andreas Graf, Andreas Müller)-15
14POR Portugal (Iúri Leitão, Ivo Oliveira)-17
15AUS Australië (Cameron Meyer, Sam Welsford)-33
16USA Verenigde Staten (Daniel Holloway, Adrian Hegyvary)DNF
17HKG Hong Kong (King Lok Cheung, Chun Wing Leung)DNF

Sprint Heren - 1 Maart 2020


1NEDHarrie Lavreysen (NED)
2NEDJeffrey Hoogland (NED)
3MASMohammed Azizul Hasni Awang (MAS)
4POLMateusz Rudyk (POL)
5JAPYudai Nitta (JAP)
6GERStefan Bötticher (GER)
7NEDMatthijs Büchli (NED)
8JAPTomohiro Fukaya (JAP)
9RUSDenis Dmitriev (RUS)
10TRINicholas Paul (TRI)
11GBRJason Kenny (GBR)
12FRAQuentin Caleyron (FRA)
13MASMuhammad Shah Firdaus Sahrom (MAS)
14NZLSam Michael Webster (NZL)
15AUSNathan Hart (AUS)
16SURJair Tjon En Fa (SUR)
17FRASébastien Vigier (FRA)
18AUSMatthew Richardson (AUS)
19HUNSandor Szalontay (HUN)
20GBRJack Carlin (GBR)
21ESPJuan Peralta Gascon (ESP)
22CHNYu Zhou (CHN)
23COLKevin Santiago Quintero Chavarro (COL)
24CHNChao Xu (CHN)
25NEDSam Ligtlee (NED)
26NZLEthan Mitchell (NZL)
27TPENien Hsing Hsieh (TPE)
28LTUVasilijus Lendel (LTU)
29CZEPavel Kelemen (CZE)
30HKGTsz Chun Law (HKG)
31CZEMartin Cechman (CZE)
32COLSantiago Ramírez Morales (COL)
33MASMuhammad Fadhil Mohd Zonis (MAS)
34RSAJean Spies (RSA)

Medailles

Statistieken

Archief

Erelijst

Informatie

© Copyright Info Média Conseil 2007-2020 - Alle rechten voorbehouden