De site voor alle sporten

Menu
 

Veldrijden - Superprestige - Asper-Gavere - 2014/2015 - Gedetailleerde uitslagen

Keuze van een seizoen :

 

Uitslagen 2014/2015

Superprestige - Asper-Gavere 2014/2015

BelgiëBelgië - 16 November 2014

Klassement Superprestige 2014/2015


Veldrijden Heren-Elite - 16 November 2014


1BELKlaas Vantornout (BEL)Sunweb-Napoleon Games Cycling Team1:07:45
2BELKevin Pauwels (BEL)Sunweb-Napoleon Games Cycling Team00:08
3BELSven Nys (BEL)Crelan - AA Drink Team00:19
4BELTom Meeusen (BEL)Telenet Fidea Cycling Team00:33
5NEDLars van der Haar (NED)Giant-Alpecin00:58
6NEDMathieu van der Poel (NED)Bkcp-Powerplus Cycling Team01:26
7GERPhilipp Walsleben (GER)Bkcp-Powerplus Cycling Team01:31
8BELBart Wellens (BEL)Telenet Fidea Cycling Team02:10
9BELSven Vanthourenhout (BEL)Crelan - AA Drink Team02:26
10BELBart Aernouts (BEL)Corendon - Kwadro02:36
11NEDDavid van der Poel (NED)Bkcp-Powerplus Cycling Team02:44
12NEDCorné Van Kessel (NED)Telenet Fidea Cycling Team02:46
13BELRob Peeters (BEL)Vastgoedservice - Golden Palace Cycling Team02:46
14BELTim Merlier (BEL)Sunweb-Napoleon Games Cycling Team03:03
15BELGianni Vermeersch (BEL)Sunweb-Napoleon Games Cycling Team03:37
16BELJoeri Adams (BEL)Vastgoedservice - Golden Palace Cycling Team03:50
17NEDThijs Van Amerongen (NED)Telenet Fidea Cycling Team04:03
18BELPatrick Gaudy (BEL)Veranclassic - Ekoi04:30
19BELJim Aernouts (BEL)Sunweb-Napoleon Games Cycling Team04:47
20NEDEddy Van Yzendoorn (NED)AA Drink05:01
21NEDNiels Wubben (NED)Telenet Fidea Cycling Team05:26
22GBRIan Field (GBR)05:26
23NEDTwan Van Den Brand (NED)Zzpr - Orange Babies Cycling Team05:26
24BELJens Adams (BEL)Vastgoedservice - Golden Palace Cycling Team06:05
25NEDPatrick Van Leeuwen (NED)Zzpr - Orange Babies Cycling Team06:16
26BELKenneth Van Compernolle (BEL)Colba - Superano Ham06:29
27NEDGert-Jan Bosman (NED)Zzpr - Orange Babies Cycling Team07:08
28ESPJavier Ruiz de Larrinaga Ibañez (ESP)07:21
29CZELubomir Petrus (CZE)Bkcp-Powerplus Cycling Team07:56
30GERMarcel Meisen (GER)Corendon - Kwadro
31ESPAsier Arregi Dominguez (ESP)
32BELKevin Van Hoovels (BEL)Team 3M
33JAPYu Takenouchi (JAP)Veranclassic - Doltcini
34ESPAsier Urdaibai (ESP)
35ESPJosu Arregi Dominguez (ESP)

Statistieken

Archief

Erelijst

Informatie

© Copyright Info Média Conseil 2007-2020 - Alle rechten voorbehouden