De site voor alle sporten

Menu
Baanwielrennen - Paralympisch WK - 2019

Baanwielrennen - Paralympisch WK - 2019

Keuze van een seizoen :

Nederland

Uitslagen Dames

Uitslagen Gemengd

Uitslagen Heren

Paralympisch WK - Uitslagen Heren 2019

NederlandNederland - Apeldoorn - 14 Maart 2019 - 17 Maart 2019


Individuele Achtervolging - C1 Heren - 14 Maart 2019


Individuele Achtervolging C2 Heren - 14 Maart 2019


Individuele Achtervolging - C3 Heren - 14 Maart 2019


Kilometer C4 Heren - 14 Maart 2019


Kilometer C5 Heren - 14 Maart 2019


Individuele Achtervolging - B Heren - 15 Maart 2019


Kilometer C1 Heren - 15 Maart 2019


Kilometer C2 Heren - 15 Maart 2019


Kilometer C3 Heren - 15 Maart 2019


Kilometer - B Heren - 16 Maart 2019


1GBR Groot-Brittannië (James Ball, Peter Mitchell)01:00.060
2GBR Groot-Brittannië (Neil Fachie, Matthew Rotherham)01:00.190
3NED Nederland (Tristan Bangma, Patrick Bos)01:00.960
4POL Polen (Adam Brzozowski, Kamil Kuczynski)01:02.027
5ESP Spanje (Ignacio Avila Rodriguez, Joan Font Bertoli)01:03.000
6AUS Australië (Brad Henderson, Luke Zaccaria)01:03.160
7GER Duitsland (Kai-Kristian Kruse, Robert Förstemann)01:03.335
8NZL New Zealand (Mitchell Wilson, Jackson Ogle)01:03.471
9IRL Ierland (Martin Gordon, Eamonn Byrne)01:03.667
10POL Polen II (Marcin Polak, Michal Ladosz)01:04.019
11GRE Griekenland (Christos Sandalakis, Sotirios Bretas)01:04.235
12RUS Rusland (Leonid Tiutin, Artur Spirin)01:04.243
13FRA Frankrijk (Raphael Beaugillet, Albin Geneix)01:04.414
14MAS Maleisië (Muhammad Afiq Afify Rizan, Muhammad Khairul Adha Rasol)01:04.479
15IRL Ierland II (Peter Ryan, Sean Hahessy)01:04.686
16NED Nederland (Vincent Ter Schure, Timo Fransen)01:04.838
17COL Colombia (Nelson Javier Serna Moreno, Marlon Perez)01:04.446
18JAP Japan (Kazuhei Kimura, Takuto Kurabayashi)01:05.842
19GER Duitsland II (Timo Kleinwachter, Stefan Nimke)01:06.283
20SUI Zwitserland (Christof Wynistorf, Herve Krebs)01:06.327
21ARG Argentinië (Maximiliano Gomez, Sebastian Tolosa)01:06.979
22SWE Zweden (Jorgen Gustafsson, Marcus Streijffert)01:09.744
23ARG Argentina II (Raul Villalba, Ezequiel Romero)01:09.969

Individuele Achtervolging - C4 Heren - 16 Maart 2019


Individuele Achtervolging - C5 Heren - 16 Maart 2019


Scratch C1 Heren - 16 Maart 2019


Scratch C2 Heren - 16 Maart 2019


Sprint - B Heren - 17 Maart 2019


Scratch C3 Heren - 17 Maart 2019


Scratch C4 Heren - 17 Maart 2019


Scratch C5 Heren - 17 Maart 2019

Medailles

Statistieken

Archief

Erelijst

Informatie

© Copyright Info Média Conseil 2007-2019 - Alle rechten voorbehouden