De site voor alle sporten

Menu
Baanwielrennen - Olympische Spelen - 2021

Baanwielrennen - Olympische Spelen - 2021

Keuze van een seizoen :

Japan

Uitslagen Dames

Uitslagen Heren

Olympische Spelen - Uitslagen Heren 2021

JapanJapan - Tokyo - 2 Augustus 2021 - 8 Augustus 2021


Team sprint Heren - 3 Augustus 2021 - 09:41


1NED Nederland (Jeffrey Hoogland, Harrie Lavreysen, Roy van den Berg, Matthijs Büchli)
2GBR Groot-Brittannië (Jack Carlin, Jason Kenny, Ryan Owens)
3FRA Frankrijk (Florian Grengbo, Rayan Helal, Sébastien Vigier)
4AUS Australië (Matthew Glaetzer, Nathan Hart, Matthew Richardson)
5GER Duitsland (Timo Bichler, Stefan Bötticher, Maximilian Levy)
6RUS Rusland (Denis Dmitriev, Ivan Gladyshev, Pavel Yakushevskiy)
7NZL New Zealand (Ethan Mitchell, Callum Saunders, Sam Michael Webster, Samuel Dakin)
8POL Polen (Krzysztof Maksel, Patryk Rajkowski, Mateusz Rudyk)

Ploegenachtervolging Heren - 4 Augustus 2021 - 11:06


1ITA Italië (Simone Consonni, Filippo Ganna, Francesco Lamon, Jonathan Milan)
2DEN Denemarken (Lasse Norman Hansen, Niklas Larsen, Frederik Madsen, Rasmus Lund Pedersen)
3AUS Australië (Kelland O'Brien, Sam Welsford, Leigh Howard, Lucas Plapp, Alexander Porter)
4NZL New Zealand (Aaron Gate, Campbell Stewart, Regan Gough, Jordan Kerby)
5CAN Canada (Vincent De Haître, Michael Foley, Derek Gee, Jay Lamoureux)
6GER Duitsland (Roger Kluge, Felix Groß, Leon Rohde, Domenic Weinstein, Theo Reinhardt)
7GBR Groot-Brittannië (Ethan Hayter, Charlie Tanfield, Ethan Vernon, Oliver Wood, Edward Clancy)
8SUI Zwitserland (Robin Froidevaux, Stefan Bissegger, Valere Thiebaud, Cyrille Thiery, Théry Schir, Mauro Schmid)

Omnium Heren - 5 Augustus 2021 - 10:55


Sprint Heren - 6 Augustus 2021 - 13:00


1NEDHarrie Lavreysen (NED)
2NEDJeffrey Hoogland (NED)
3GBRJack Carlin (GBR)
4RUSDenis Dmitriev (RUS)
5GERMaximilian Levy (GER)
6TRINicholas Paul (TRI)
7FRASébastien Vigier (FRA)
8GBRJason Kenny (GBR)
9JAPYuta Wakimoto (JAP)
10MASMohammed Azizul Hasni Awang (MAS)
11NZLSam Michael Webster (NZL)
12MASMuhammad Shah Firdaus Sahrom (MAS)
13SURJair Tjon En Fa (SUR)
14CANNick Wammes (CAN)
15GERStefan Bötticher (GER)
16POLPatryk Rajkowski (POL)
17POLMateusz Rudyk (POL)
18CHNChao Xu (CHN)
19CANHugo Barrette (CAN)
20COLKevin Santiago Quintero Chavarro (COL)
21FRARayan Helal (FRA)
22AUSMatthew Richardson (AUS)
23AUSNathan Hart (AUS)
24NZLEthan Mitchell (NZL)
25RUSPavel Yakushevskiy (RUS)
26JAPYudai Nitta (JAP)
27RSAJean Spies (RSA)
28CZETomas Babek (CZE)
29KAZSergey Ponomaryov (KAZ)
30TRIKwesi Browne (TRI)

Madison Heren - 7 Augustus 2021 - 09:55


1DEN Denemarken (Michael Mørkøv, Lasse Norman Hansen)43
2GBR Groot-Brittannië (Matthew Walls, Ethan Hater)40
3FRA Frankrijk (Donavan Grondin, Benjamin Thomas)40
4BEL België (Kenny de Ketele, Robbe Ghys)32
5NED Nederland (Yoeri Havik, Jan Willem Van Schip)17
6ESP Spanje (Sebastian Mora Vedri, Albert Torres Barcelo)14
7SUI Zwitserland (Robin Froidevaux, Théry Schir)8
8POL Polen (Szymon Sajnok, Daniel Staniszewski)0
9GER Duitsland (Roger Kluge, Theo Reinhardt)-6
10ITA Italië (Simone Consonni, Elia Viviani)-9
11NZL New Zealand (Campbell Stewart, Corbin Strong)-17
12AUS Australië (Kelland O'Brien, Leigh Howard)DNF
12USA Verenigde Staten (Adrian Hegyvary, Gavin Hoover)DNF
12AUT Oostenrijk (Andreas Graf, Andreas Müller)DNF
12IRL Ierland (Mark Downey, Felix English)DNF
12CAN Canada (Michael Foley, Derek Gee)DNF

Keirin Heren - 8 Augustus 2021 - 05:00


1GBRJason Kenny (GBR)
2MASMohammed Azizul Hasni Awang (MAS)
3NEDHarrie Lavreysen (NED)
4SURJair Tjon En Fa (SUR)
5AUSMatthew Glaetzer (AUS)
6GERMaximilian Levy (GER)
7JAPYuta Wakimoto (JAP)
8GBRJack Carlin (GBR)
9TRIKwesi Browne (TRI)
10FRARayan Helal (FRA)
11COLKevin Santiago Quintero Chavarro (COL)
12TRINicholas Paul (TRI)DSQ
13AUSMatthew Richardson (AUS)
13GERStefan Bötticher (GER)
13NZLCallum Saunders (NZL)
16RUSDenis Dmitriev (RUS)
16MASMuhammad Shah Firdaus Sahrom (MAS)
16JAPYudai Nitta (JAP)
19FRASébastien Vigier (FRA)
19KAZSergey Ponomaryov (KAZ)
19NEDMatthijs Büchli (NED)
19NZLSam Michael Webster (NZL)
23RUSIvan Gladyshev (RUS)
23POLMateusz Rudyk (POL)
23CZETomas Babek (CZE)
23CANHugo Barrette (CAN)
27CANNick Wammes (CAN)
27CHNChao Xu (CHN)
27POLPatryk Rajkowski (POL)
27RSAJean Spies (RSA)

Medailles

Statistieken

Archief

Erelijst

Informatie

© Copyright Info Média Conseil 2007-2021 - Alle rechten voorbehouden