De site voor alle sporten

Menu
 

Atletiek - Wereldkampioenschap Junioren - 2022

Keuze van een seizoen :

Colombia

Uitslagen Dames

Uitslagen Gemengd

Uitslagen Heren

Wereldkampioenschap Junioren - Uitslagen Heren 2022

ColombiaColombia - Cali - 1 Augustus 2022 - 7 Augustus 2022


5000 m Heren - 1 Augustus 2022


100 m Heren - 2 Augustus 2022



Verspringen Heren - 2 Augustus 2022


Kogelstoten Heren - 2 Augustus 2022


Tienkamp Heren - 2 Augustus 2022


1500 m Heren - 3 Augustus 2022


110m Horden Heren - 3 Augustus 2022



200 m Heren - 4 Augustus 2022



400 m Heren - 4 Augustus 2022



Polstokspringen Heren - 4 Augustus 2022


Kogelslingeren Heren - 4 Augustus 2022


3000 m Heren - 5 Augustus 2022


400 m Horden Heren - 5 Augustus 2022



Hoogspringen Heren - 5 Augustus 2022


Hinkstapspringen Heren - 5 Augustus 2022


Speerwerpen Heren - 5 Augustus 2022


4x100 m aflossing Heren - 5 Augustus 2022


1JAP Japan (Kowa Ikeshita, Hiroto Fujiwara, Shunki Tateno, Hiroki Yanagita)
2JAM Jamaica (Bouwahjgie Nkrumie, Bryan Levell, Mark-Anthony Daley, Adrian Kerr, David Lynch)
3USA Verenigde Staten (Laurenz Colbert, Michael Gizzi, Brandon Miller, Johnny Brackins, David Foster, Charlie Bartholomew)
4ITA Italië (Eduardo Longobardi, Loris Tonella, Alessandro Malvezzi, Alessio Faggin)
5NGR Nigeria (Adekalu Nicholas Fakorede, Ogheneovo Nicholas Mabilo, Kayinsola Ajayi, Nurain Kola Musa)
6ESP Spanje (Jaime Mendoza, Mario Mena, Juan Carlos Castillo, Alejandro Rueda)
7NED Nederland (Matthew Sophia, Maurice Afognon, Nsikak Ekpo, Daniljo Vriendwijk)

10 km snelwandelen Heren - 5 Augustus 2022


800 m Heren - 6 Augustus 2022



3000 m Steeple Heren - 6 Augustus 2022


Discuswerpen Heren - 6 Augustus 2022


4x400 m aflossing Heren - 6 Augustus 2022


1USA Verenigde Staten (Steven McElroy, Ashton Schwartzman, Charlie Bartholomew, Will Sumner, Kody Blackwood, Grant Williams)
2JAM Jamaica (Shemar Palmer, Shaemar Uter, Jasauna Dennis, Delano Kennedy, Malachi Johnson, Derrick Grant)
3CAN Canada (Christopher Morales-Williams, Ben Tilson, Daniel Kidd, Tyler Floyd, Riley Flemington)
4ESP Spanje (Markel Fernandez, ángel González, Alberto Guijarro, Gerson Pozo, David Garcia)
5RSA Zuid-Afrika (Tjaart Van Der Walt, Lythe Pillay, Karabo Try Madonsela, Divan Vlok, Ruan Oosthuizen)
6JAP Japan (Shion Arita, Masataka Tomoda, Sojiro Moritaka, Daiki Ogawa)
7CZE Tsjechië (Tadeás Placek, Vojtech Cihlár, Ondrej Veselý, Michal Haidelmeier)
8FRA Frankrijk (Matteo Lorusso, Benoît Moudio Priso, Allan Lacroix, Sonny Gandrey, Lucas Vivin)

Medailles

Statistieken

Archief

Erelijst

Informatie

© Copyright Info Média Conseil 2007-2022 - Alle rechten voorbehouden