De site voor alle sporten

Menu
 

Atletiek - Wereldkampioenschap Halve Marathon - 2020

Keuze van een seizoen :

Polen

Uitslagen Dames

Wereldkampioenschap Halve Marathon - Uitslagen Dames 2020

PolenPolen - Gdynia - 17 Oktober 2020


Halve Marathon Dames - 17 Oktober 2020


1KENPeres Jepchirchir (KEN)1:05:16
2GERMelat Kejeta (GER)1:05:18
3ETHYalemzerf Yehualaw (ETH)1:05:19
4ETHZeineba Yimer (ETH)1:05:39
5ETHAbabel Yeshaneh (ETH)1:05:41
6KENJoyciline Jepkosgei (KEN)1:05:58
7TURYasemin Can (TUR)1:06:20
8ETHNetsanet Gudeta (ETH)1:06:46
9KENBrillian Jepkorir Kipkoech (KEN)1:06:56
10KENRosemary Monica Wanjiru (KEN)1:07:10
11KENDorcas Jepchumba Kimeli (KEN)1:07:55
12ISRChemtai Lonah Salpeter (ISR)1:08:31
13SUIFabienne Schlumpf (SUI)1:08:38
14UGAJuliet Chekwel (UGA)1:08:44
15ETHSisay Meseret Gola (ETH)1:09:02
16RSAGlenrose Xaba (RSA)1:09:26
17UGADoreen Chemutai (UGA)1:10:18
18SWECharlotta Fougberg (SWE)1:10:19
19MEXUrsula Patricia Sanchez Garcia (MEX)1:10:19
20MEXAndrea Soraya Ramírez Limón (MEX)1:10:20
21MEXDaniela Torres (MEX)1:10:22
22ARGFlorencia Borelli (ARG)1:10:30
23UKRYeheniya Prokofyeva (UKR)1:10:32
24MEXBrenda Flores (MEX)1:10:36
25UKRSofiia Yaremchuk (UKR)1:10:42
26GERLaura Hottenrott (GER)1:10:49
27ZIMFortunate Chidzivo (ZIM)1:10:50
28POLIzabela Paszkiewicz (POL)1:10:52
29POLKatarzyna Jankowska (POL)1:11:02
30UGADoreen Chesang (UGA)1:11:04
31FRASusan Kipsang Jeptooo (FRA)1:11:06
32POLAngelika Mach (POL)1:11:07
33ESPMarta Galimany (ESP)1:11:08
34CZEMoira Stewartová (CZE)1:11:08
35CROBojana Bjeljac (CRO)1:11:12
36ITAGiovanna Epis (ITA)1:11:14
37SWECarolina Wikström (SWE)1:11:31
38BELNina Lauwaert (BEL)1:11:33
39PORSara Moreira (POR)1:11:39
40ITAValeria Straneo (ITA)1:11:39
41FRASamira Mezeghrane (FRA)1:11:40
42IRLAnnmarie McGlynn (IRL)1:11:40
43SWEHanna Lindholm (SWE)1:11:47
44ECUAndrea Paola Bonilla (ECU)1:11:48
45ARGDaiana Ocampo (ARG)1:11:50
46BDIFrancine Niyomukunzi (BDI)1:11:50
47GBRSamantha Harrison (GBR)1:11:53
48COLAngie Rocio Orjuela Soche (COL)1:12:07
49HKGKit Ching Yiu (HKG)1:12:10
50CZETereza Hrochová (CZE)1:12:13
51POLAleksandra Lisowska (POL)1:12:16
52TUREsma Aydemir Apak (TUR)1:12:22
53ISRMaor Tiyouri (ISR)1:12:27
54GERRabea Schöneborn (GER)1:12:35
55GERDeborah Schöneborn (GER)1:12:39
56ESPElena Loyo (ESP)1:12:44
57UGARachael Zena Chebet (UGA)1:12:50
58FRAMelody Julien (FRA)1:12:51
59TURFatma Dem?r (TUR)1:12:57
60UKROlha Skrypak (UKR)1:12:58
61ESPLaura Mendez (ESP)1:12:58
62ITAMaria Chiara Cascavilla (ITA)1:13:01
63ESTJekaterina Patjuk (EST)1:13:08
64GBRBecky Briggs (GBR)1:13:08
65GBRClara Evans (GBR)1:13:11
66CZEVendula Frintová (CZE)1:13:16
67MDALilia Fisikovici (MDA)1:13:32
68ITAFederica Sugamiele (ITA)1:13:38
69ROURoxana Elisabeta Rotaru (ROU)1:13:45
70LTUMonika Bytautien? (LTU)1:13:50
71ROULiliana Maria Dragomir (ROU)1:14:02
72ARGMarcela Cristina Gomez (ARG)1:14:18
73CZEMarcela Joglová (CZE)1:14:30
74PURBeverly Ramos (PUR)1:14:39
75CYPThalia Charalambous (CYP)1:14:40
76BRAAndreia Apareci Hessel (BRA)1:14:41
77DENKaren Ehrenreich (DEN)1:14:45
78ECUKaterine Tisalema (ECU)1:14:59
79LTULoreta Kan?yt? (LTU)1:15:15
80ITAElisa Stefani (ITA)1:15:16
81ECURosa Alva Chacha Chacha (ECU)1:15:27
82PORJessica Augusto (POR)1:15:29
83ROUElena Adelina Panaet (ROU)1:15:33
84FRAFanny Pruvost (FRA)1:15:34
85UKRTetyana Vernihor (UKR)1:16:22
86AUTVictoria Schenk (AUT)1:16:36
87GERFabienne Königstein (GER)1:17:03
88KAZTatyana Neroznak (KAZ)1:17:07
89ISLAndrea Kolbeinsdóttir (ISL)1:17:52
90BOLTania Chavez Moser (BOL)1:17:53
91LTULina Kiriliuk (LTU)1:18:31
92CYPStella Christoforou (CYP)1:18:42
93MLTLisa Marie Bezzina (MLT)1:18:43
94BRAValdilene Dos Santos Silva (BRA)1:18:58
95ROUAdelina Paulina Baltoi (ROU)1:19:02
96HKGTsz Ying Vut (HKG)1:19:08
97MLTJoelle Cortis (MLT)1:19:28
98ESAIdelma Lizeth Delgado (ESA)1:21:01
99MACAndrijana Pop Arsova (MAC)1:22:18
100URULorena Sosa (URU)1:22:38
101ISLElín Edda SigurÐardóttir (ISL)1:24:20

Halve Marathon Landenklassement Dames - 17 Oktober 2020


1ETH Ethiopië (Yalemzerf Yehualaw, Zeineba Yimer, Ababel Yeshaneh, Netsanet Gudeta, Sisay Meseret Gola)3:16:39
2KEN Kenia (Peres Jepchirchir, Joyciline Jepkosgei, Brillian Jepkorir Kipkoech, Rosemary Monica Wanjiru, Dorcas Jepchumba Kimeli)3:18:10
3GER Duitsland (Melat Kejeta, Laura Hottenrott, Rabea Schöneborn, Deborah Schöneborn, Fabienne Königstein)3:28:42
4UGA Uganda (Juliet Chekwel, Doreen Chemutai, Doreen Chesang, Rachael Zena Chebet)3:30:06
5MEX Mexico (Ursula Patricia Sanchez Garcia, Andrea Soraya Ramírez Limón, Daniela Torres, Brenda Flores)3:31:01
6TUR Turkije (Yasemin Can, Esma Aydemir Apak, Fatma Dem?r )3:31:39
7POL Polen (Izabela Paszkiewicz, Katarzyna Jankowska, Angelika Mach, Aleksandra Lisowska)3:33:01
8SWE Zweden (Charlotta Fougberg, Carolina Wikström, Hanna Lindholm, Sarah Lahti)3:33:37
9UKR Oekraïne (Yeheniya Prokofyeva, Sofiia Yaremchuk, Olha Skrypak, Tetyana Vernihor)3:34:12
10FRA Frankrijk (Susan Kipsang Jeptooo, Samira Mezeghrane, Melody Julien, Fanny Pruvost)3:35:37
11ITA Italië (Giovanna Epis, Valeria Straneo, Maria Chiara Cascavilla, Federica Sugamiele, Elisa Stefani)3:35:54
12CZE Czech Republic (Moira Stewartová, Tereza Hrochová, Vendula Frintová, Marcela Joglová)3:36:37
13ARG Argentinië (Florencia Borelli, Daiana Ocampo, Marcela Cristina Gomez)3:36:38
14ESP Spanje (Marta Galimany, Elena Loyo, Laura Mendez)3:36:50
15GBR Groot-Brittannië (Samantha Harrison, Becky Briggs, Clara Evans)3:38:12
16ECU Ecuador (Andrea Paola Bonilla, Katerine Tisalema, Rosa Alva Chacha Chacha)3:42:14
17ROU Roemenië (Roxana Elisabeta Rotaru, Liliana Maria Dragomir, Elena Adelina Panaet, Adelina Paulina Baltoi, Adriana Nelson)3:43:20
18LTU Litouwen (Monika Bytautien? , Loreta Kan?yt? , Lina Kiriliuk)3:47:36

Uitslagen Heren

Medailles

Statistieken

Archief

Erelijst

Informatie

© Copyright Info Média Conseil 2007-2020 - Alle rechten voorbehouden