De site voor alle sporten

Menu
Atletiek - Europees Kampioenschap - 2024

Atletiek - Europees Kampioenschap - 2024

Keuze van een seizoen :

Italië

Uitslagen Dames

Europees Kampioenschap - Uitslagen Dames 2024

ItaliëItalië - Rome - 7 Juni 2024 - 12 Juni 2024


5000 m Dames - 7 Juni 2024


Kogelstoten Dames - 7 Juni 2024


1NEDJessica Schilder (NED)18.77
2NEDJorinde Van Klinken (NED)18.67
3GERYemisi Ogunleye (GER)18.62
4GERAlina Kenzel (GER)18.55
5ESPMaría Belén Toimil (ESP)18.43
6SWEFanny Roos (SWE)18.26
7GERJulia Ritter (GER)18.18
8SWESara Lennman (SWE)18.16
9GBSJessica Da Silva Inchude (GBS)17.81
10POLKlaudia Kardasz (POL)17.66
11TUREmel Dereli (TUR)17.52
12FINEmilia Kangas (FIN)16.74

20 km snelwandelen Dames - 7 Juni 2024


100m Horden Dames - 8 Juni 2024


1FRACyrena Samba-Mayela (FRA)12.31 CR
2SUIDitaji Kambundji (SUI)12.40 EU23R
3POLPia Skrzyszowska (POL)12.42 PB
4ENGCindy Sember (ENG)12.56
5NEDNadine Visser (NED)12.72
6FINReetta Hurske (FIN)12.84
7IRLSarah Kate Lavin (IRL)12.94
8SVKViktoria Forster (SVK)13.25

Discuswerpen Dames - 8 Juni 2024


1CROSandra Elkasevic (CRO)67.04
2NEDJorinde Van Klinken (NED)65.99
3PORLiliana Cá (POR)64.53
4PORIrina Rodrigues (POR)62.76
5SWEVanessa Kamga (SWE)62.71
6GERClaudine Vita (GER)62.65
7GERShanice Craft (GER)61.73
8CROMarija Tolj (CRO)61.42
9FRAMélina Robert-Michon (FRA)60.87
10SWECaisa-Marie Lindfors (SWE)60.28
11MDAAlexandra Emilianov (MDA)60.24
12GERMarike Steinacker (GER)59.72

Zevenkamp Dames - 8 Juni 2024


100 m Dames - 9 Juni 2024


1GBRDina Asher-Smith (GBR)10.99
2POLEwa Swoboda (POL)11.03
3ITAZaynab Dosso (ITA)11.03
4LUXPatrizia van der Weken (LUX)11.04
5GERGina Lückenkemper (GER)11.07
6FRAGemima Joseph (FRA)11.08
7GBRAmy Hunt (GBR)11.15
8SUIMujinga Kambundji (SUI)11.15

1500 m Dames - 9 Juni 2024


1IRLCiara Mageean (IRL)4:04.66
2GBRGeorgia Bell (GBR)4:05.33
3FRAAgathe Guillemot (FRA)4:05.69
4ESPEsther Guerrero (ESP)4:06.03
5SCOJemma Reekie (SCO)4:06.17
6ESPMarta Pérez (ESP)4:06.32
7IRLSarah Healy (IRL)4:06.77
8PORSalomé Afonso (POR)4:06.80
9ENGKatie Snowden (ENG)4:06.83
10SWEYolanda Ngarambe (SWE)4:07.59
11GERNele Weßel (GER)4:07.76
12POLAleksandra Plocinska (POL)4:09.07
13ITALudovica Cavalli (ITA)4:14.56

3000 m Steeple Dames - 9 Juni 2024


1FRAAlice Finot (FRA)9:16.22
2GERGesa-Felicitas Krause (GER)9:18.06
3ENGElizabeth Bird (ENG)9:18.39
4KENStella Jepkosgei Rutto (KEN)9:22.36 PB
5ALBLuiza Gega (ALB)9:22.92
6FINIlona Mononen (FIN)9:23.28
7POLAlicja Konieczek (POL)9:23.28
8ESPCarolina Robles (ESP)9:23.75
9GERLea Meyer (GER)9:27.85
10ESPIrene Sánchez-Escribano (ESP)9:27.97
11GEROlivia Gürth (GER)9:31.98
12ISRAdva Cohen (ISR)9:33.88
13POLKinga Krolik (POL)9:37.63
14SWEEmilia Lillemo (SWE)9:38.34
15FRAAude Clavier (FRA)9:46.70
16SWELinn Söderholm (SWE)9:54.14

Hoogspringen Dames - 9 Juni 2024


1UKRYaroslava Mahuchikh (UKR)2.01
2SRBAngelina Topic (SRB)1.97
3UKRIryna Gerashchenko (UKR)1.95
4BULMirela Demireva (BUL)1.93
5FINElla Junnila (FIN)1.93
6FRANawal Meniker (FRA)1.90
6ENGMorgan Lake (ENG)1.90
8GERImke Onnen (GER)1.90
9SLOLia Apostolovski (SLO)1.90
10TURBuse Savaskan (TUR)1.86
11GERChristina Honsel (GER)1.86
12SWEMaja Nilsson (SWE)1.86

Hinkstapspringen Dames - 9 Juni 2024


1ESPAna Peleteiro (ESP)14.85
2TURTugba Danismaz (TUR)14.57 NR
3FRAIlionis Guillaume (FRA)14.43 PB
4BULAleksandra Nacheva (BUL)14.35 PB
5ROUDiana Ana Maria Ion (ROU)14.23 PB
6BULGabriela Petrova (BUL)14.16
7SLONeja Filipic (SLO)14.12
8ITADariya Derkach (ITA)14.03
9ROUFlorentina Costina Iusco (ROU)13.76
10GERKristin Gierisch (GER)13.71
11UKRAnna Krasutska (UKR)13.71
12UKROlha Korsun (UKR)13.69

Halve Marathon Dames - 9 Juni 2024


1NORKaroline Bjerkeli Grøvdal (NOR)1:08:09 CR
2KENJoan Chelimo Melly (KEN)1:08:55
3GBRCalli Hauger-Thackery (GBR)1:08:58
4ROUDelvine Relin Meringor (ROU)1:09:25
5GERMelat Kejeta (GER)1:09:42
6GBRAbbie Donnelly (GBR)1:09:57
7SUIFabienne Schlumpf (SUI)1:10:01
8ERIMekdes Woldu (ERI)1:10:04
9WALClara Evans (WAL)1:10:06 PB
10ISRChemtai Lonah Salpeter (ISR)1:10:28
11GERDomenika Mayer (GER)1:10:49
12ESPLaura Luengo (ESP)1:10:54
13ESPEsther Navarrete (ESP)1:11:08
14ESPFatima Azzahraa Ouhaddou Nafie (ESP)1:11:14
15ITAElisa Palmero (ITA)1:11:22 PB
16FRAMargaux Sieracki (FRA)1:11:24
17GBRLauren Mcneil (GBR)1:11:26
18GEREsther Pfeiffer (GER)1:11:28
19ITASofiia Yaremchuk (ITA)1:11:32
20GERFabienne Königstein (GER)1:11:34
21BELJuliette Thomas (BEL)1:11:35
22ETHHelen Bekele (ETH)1:11:36
23CZETereza Hrochová (CZE)1:11:38 PB
24PORCarla Salomé Rocha (POR)1:11:42 PB
25CROMatea Parlov Kostro (CRO)1:11:48
26FRAMelody Julien (FRA)1:11:49
27FINAlisa Vainio (FIN)1:11:50
28PORSolange Jesus (POR)1:12:03
29POLAleksandra Lisowska (POL)1:12:06
30BELHanne Verbruggen (BEL)1:12:12
31POLIzabela Paszkiewicz (POL)1:12:15
32ESPMeritxell Soler (ESP)1:12:16
33NEDAnne Luijten (NED)1:12:17
34IRLShona Heaslip (IRL)1:12:19
35ITASara Nestola (ITA)1:12:27
36AUTJulia Mayer (AUT)1:12:40
37GERKatharina Steinruck (GER)1:12:48
38ISRMaor Tiyouri (ISR)1:12:55
39FRAMeline Rollin (FRA)1:13:07
40ESPLidia Campo Sastre (ESP)1:13:25
41UKRViktoriia Kalyuzhna (UKR)1:13:25
42NEDJacelyn Gruppen (NED)1:13:26
43HUNNora Szabo (HUN)1:13:27
44PORSusana Santos (POR)1:13:31
45CZEMoira Stewartová (CZE)1:13:41
46POLMonika Jackiewicz (POL)1:13:42
47FRAFadouwa Ledhem (FRA)1:14:07
48NORHanne Mjøen Maridal (NOR)1:14:09
49POLAleksandra Brzezinska (POL)1:14:21
50UKROlga Nyzhnyk (UKR)1:14:23
51PORJoana Vanessa Carvalho (POR)1:14:26
52LTULoreta Kancyte (LTU)1:14:56
53DENNanna Bové (DEN)1:15:16
54ITAFederica Sugamiele (ITA)1:15:34
55POLAngelika Mach (POL)1:15:55
56TURÖzlem Kaya Alici (TUR)1:16:04
57SLOAnja Fink (SLO)1:16:24
58ESPLaura Mendez (ESP)1:16:28
59BULMilitsa Mircheva (BUL)1:16:30
60DENCarolien Millenaar (DEN)1:16:40
61DENSara Schou Kristensen (DEN)1:16:45
62POLSabina Jarzabek (POL)1:16:48
63NORMaria Sagnes Wågan (NOR)1:17:02
64IRLEmily Haggard-Kearney (IRL)1:17:04
65ROUMadalina-Elena Sirbu (ROU)1:17:08
66GREPanagiota Vlachaki (GRE)1:21:56

Halve Marathon Landenklassement Dames - 9 Juni 2024


400 m Dames - 10 Juni 2024


1POLNatalia Kaczmarek (POL)48.98
2IRLRhasidat Adeleke (IRL)49.07
3NEDLieke Klaver (NED)50.08
4CZELurdes Gloria Manuel (CZE)50.52
5ROUAndrea Miklós (ROU)50.71
6GBRLaviai Nielsen (GBR)50.71 PB
7AUTSusanne Gogl-Walli (AUT)51.23
8IRLSharlene Mawdsley (IRL)51.59

3000 m Steeple Dames - 10 Juni 2024


Polstokspringen Dames - 10 Juni 2024


1SUIAngelica Moser (SUI)4.78 NR
2GREEkateríni Stefanídi (GRE)4.73
3GBRMolly Caudery (GBR)4.73
4CZEAmálie Svábíková (CZE)4.58
4FINElina Lampela (FIN)4.58
6ITAElisa Molinarolo (ITA)4.58
7ITARoberta Bruni (ITA)4.58
8FINWilma Murto (FIN)4.43
9FRANinon Chapelle (FRA)4.43
9FRAAlix Dehaynain (FRA)4.43
11GERAnjuli Knäsche (GER)4.43
12SUIPascale Stöcklin (SUI)4.28

Kogelslingeren Dames - 10 Juni 2024


1ITASara Fantini (ITA)74.18
2POLAnita Wlodarczyk (POL)72.92
3FRARose Loga (FRA)72.68 PB
4FINSilja Kosonen (FIN)72.06
5DENKatrine Koch Jacobsen (DEN)70.57
6MDAZalina Marghieva (MDA)70.57
7POLMalwina Kopron (POL)69.72
8ENGAnna Purchase (ENG)69.24
9IRLNicola Tuthill (IRL)69.09
10AZEHanna Skydan (AZE)68.10
11POLKatarzyna Furmanek (POL)67.50
12HUNRéka Gyurátz (HUN)66.68

200 m Dames - 11 Juni 2024


1SUIMujinga Kambundji (SUI)22.49
2GBRDaryll Neita (GBR)22.50
3FRAHelene Parisot (FRA)22.63 PB
4NORHenriette Jæger (NOR)22.83
5NEDTasa Jiya (NED)22.90
6SWEJulia Henriksson (SWE)22.91
7ESPJaël-Sekura Bestue (ESP)22.93
8GREPolyniki Emmanouilidou (GRE)23.01

10000 m Dames - 11 Juni 2024


400 m Horden Dames - 11 Juni 2024


1NEDFemke Bol (NED)52.49 CR
2FRALouise Maraval (FRA)54.23 PB
3NEDCathelijn Peeters (NED)54.37
4CZENikoleta Jíchová (CZE)54.91
5ITAAyomide Folorunso (ITA)55.20
6NORLine Kloster (NOR)55.29
7GBRLina Nielsen (GBR)55.65
8PORFatoumata Binta Diallo (POR)55.65

Speerwerpen Dames - 11 Juni 2024


1AUTVictoria Hudson (AUT)64.62
2SRBAdriana Vilagos (SRB)64.42
3NORMarie-Therese Obst (NOR)63.50 PB
4GERChristin Hussong (GER)61.92
5CZENikola Ogrodníková (CZE)61.78
6GREElina Tzengko (GRE)59.46
7LATAnete Sietina (LAT)59.34
8LATLina Muze (LAT)58.58
9SRBMarija Vucenovic (SRB)58.30
10POLMaria Andrejczyk (POL)58.29
11CROSara Kolak (CRO)55.90
12POLMarcelina Witek (POL)55.42

800 m Dames - 12 Juni 2024


1ENGKeely Hodgkinson (ENG)1:58.65
2SVKGabriela Gajanová (SVK)1:58.79
3FRAAnais Bourgoin (FRA)1:59.30
4FRALena Kandissounon (FRA)1:59.81
5GERMajtie Kolberg (GER)1:59.87
6POLAnna Wielgosz - Sabat (POL)1:59.99
7SUILore Hoffmann (SUI)2:01.13
8POLAngelika Sarna (POL)2:01.21

Verspringen Dames - 12 Juni 2024


1GERMalaika Mihambo (GER)7.22
2ITALarissa Iapichino (ITA)6.94
3PORAgate De Sousa (POR)6.91
4GERMikaelle Assani (GER)6.91 PB
5FRAHilary Kpatcha (FRA)6.88 PB
6SUIAnnik Kälin (SUI)6.82 PB
7BULPlamena Mitkova (BUL)6.80 PB
8ESPFatima Diame (ESP)6.69
9ROUAlina Rotaru (ROU)6.68
10LTUJogaile Petrokaite (LTU)6.68
11CYPFilippa Kviten (CYP)6.58
12POLMagdalena Bokun (POL)6.38

4x100 m aflossing Dames - 12 Juni 2024


1GBR Groot-Brittannië (Dina Asher-Smith, Desiree Henry, Amy Hunt, Daryll Neita, Asha Philip)
2FRA Frankrijk (Orlann Oliere, Gemima Joseph, Helene Parisot, Sarah Richard, Maroussia Pare)
3NED Nederland (Nadine Visser, Marije Van Hunenstijn, Minke Bisschops, Tasa Jiya)
4SUI Zwitserland (Géraldine Frey, Salomé Kora, Léonie Pointet, Sarah Atcho-Jaquier)
5GER Duitsland (Sophia Junk, Nele Jaworski, Gina Lückenkemper, Rebekka Haase)
6ESP Spanje (Sonia Molina-Prados, Jaël-Sekura Bestue, Paula Sevilla, María Isabel Pérez, Esther Navero)
7BEL België (Rani Vincke, Rani Rosius, Elise Mehuys, Janie De Naeyer, Delphine Nkansa)

4x400 m aflossing Dames - 12 Juni 2024


1NED Nederland (Lieke Klaver, Cathelijn Peeters, Lisanne De Witte, Femke Bol, Anne van de Wiel, Myrte Van Der Schoot, Eveline Saalberg)
2IRL Ierland (Sophie Becker, Rhasidat Adeleke, Phil Healy, Sharlene Mawdsley, Lauren Cadden)
3BEL België (Naomi Van Den Broeck, Imke Vervaet, Cynthia Bolingo Mbongo, Helena Ponette, Camille Laus)
4ITA Italië (Ilaria Elvira Accame, Giancarla Trevisan, Anna Polinari, Alice Mangione, Rebecca Borga)
5FRA Frankrijk (Sounkamba Sylla, Louise Maraval, Alexe Deau, Amandine Brossier, Marjorie Veyssiere)
6POL Polen (Kinga Gacka, Marika Popowicz-Drapala, Iga Baumgart-Witan, Natalia Kaczmarek, Justyna Swiety-Ersetic)
7ESP Spanje (Carmen Avilés, Berta Segura, Eva Santidrian, Blanca Hervas)
8GER Duitsland (Skadi Schier, Alica Schmidt, Luna Bulmahn, Eileen Demes)

Uitslagen Gemengd

Uitslagen Heren

Medailles

Statistieken

Archief

Erelijst

Informatie

© Copyright Info Média Conseil 2007-2024 - Alle rechten voorbehouden