De site voor alle sporten

Menu
Atletiek - Commonwealth Games - 2022

Atletiek - Commonwealth Games - 2022

Keuze van een seizoen :

Groot-Brittannië

Uitslagen Dames

Uitslagen Heren

Commonwealth Games - Uitslagen Heren 2022

Groot-BrittanniëGroot-Brittannië - Birmingham - 30 Juli 2022 - 8 Augustus 2022


Marathon Heren - 30 Juli 2022


Marathon T53-T54 Heren - 30 Juli 2022



10000 m Heren - 2 Augustus 2022


100m T47 Heren - 2 Augustus 2022



100 m Heren - 3 Augustus 2022



Hoogspringen Heren - 3 Augustus 2022


100m T12 Heren - 3 Augustus 2022


1RSA Zuid-Afrika (Ndodomzi Ntutu)10.83
2GBR Engeland (Zachary Alexander Shaw)10.90
3NAM Namibië (Ananias Shikongo, Tjiuiju Even)10.95
4MAS Maleisië (Muhamad Afiq Mohamad Ali Hanafiah)11.10


100m T38 Heren - 3 Augustus 2022



Discuswerpen F44/64 Heren - 3 Augustus 2022



110m Horden Heren - 4 Augustus 2022



Verspringen Heren - 4 Augustus 2022


Discuswerpen Heren - 4 Augustus 2022


Kogelstoten Heren - 5 Augustus 2022


Tienkamp Heren - 5 Augustus 2022



1500m T54 Heren - 5 Augustus 2022



200 m Heren - 6 Augustus 2022



1500 m Heren - 6 Augustus 2022


5000 m Heren - 6 Augustus 2022


400 m Horden Heren - 6 Augustus 2022



3000 m Steeple Heren - 6 Augustus 2022


Polstokspringen Heren - 6 Augustus 2022


Kogelslingeren Heren - 6 Augustus 2022


400 m Heren - 7 Augustus 2022



800 m Heren - 7 Augustus 2022



Hinkstapspringen Heren - 7 Augustus 2022


Speerwerpen Heren - 7 Augustus 2022


4x100 m aflossing Heren - 7 Augustus 2022


1GBR Engeland (Jona Efoloko, Zharnel Hughes, Nethaneel Mitchell-Blake, Ojie Edoburun, Harry Aikines-Aryeetey)
2TRI Trinidad en Tobago (Jerod Elcock, Eric Harrison Jr., Kion Benjamin, Kyle Greaux, Akanni Hislop)
3NGR Nigeria (Udodi Chudi Onwuzurike, Favour Oghene Tejiri Ashe, Alaba Olukunle Akintola, Raymond Ekevwo, Seye Ogunlewe)
4GUY Guyana (Akeem Stewart, Emanuel Archibald, Arinze Chance, Noelex Holder)
5LCA Saint Lucia (Michael Joseph, Delan Edwin, Lenyn Kish Leonce, Stephan Charles)
6GAM Gambia (Sengan Jobe, Alieu Joof, Ebrahima Camara, Adama Jammeh)
7SIN Singapore (Marc Brian Louis, Joshua Hanwei Chua, Xander Ann Heng Ho, Ian Koe)

4x400 m aflossing Heren - 7 Augustus 2022


1TRI Trinidad en Tobago (Dwight St. Hillaire, Asa Guevara, Machel Cedenio, Jereem Richards, Che' Lara, Kashief King)
2BOT Botswana (Leungo Scotch, Zibane Ngozi, Anthony Pesela, Bayapo Ndori, Keitumetse Maitseo)
3KEN Kenia (Wiseman Were Mukhobe, Mike Mokamba Nyang'Au, William Rayian, Boniface Ontuga Mweresa, William Mbevi Mutunga)
4BAR Barbados (Miguel Nicholas, Jonathan Jones, Rasheeme Griffith, Kyle Gale)
5ZAM Zambia (Patrick Kakozi Nyambe, Kennedy Luchembe, David Mulenga, Muzala Samukonga)
6IND India (Muhammed Anas Yahiya, Muhammed Ajmal Variyathodi, Naganathan Pandi, Amoj Jacob, Noah Nirmal Tom)
7NGR Nigeria (Johnson Nnamani, Samson Oghenewegba Nathaniel, Ifeanyi Emmanuel Ojeli, Sikiru Adewale Adeyemi, Ezekiel Nathaniel)

10 km snelwandelen Heren - 7 Augustus 2022

Medailles

Statistieken

Archief

Erelijst

Informatie

© Copyright Info Média Conseil 2007-2022 - Alle rechten voorbehouden