De site voor alle sporten
De site voor alle sporten
Roemenië
Klik op een jaar om uit te breiden / verkleinen
Uitslagen - Enkel
Overwinning : 0
Finale : 0
Samenvatting : 2 Overwinningen / 1 Nederlaag
EK Junioren - Heren van 5 April tot 9 April 2023 | ||||
---|---|---|---|---|
Achtste finales | verslaat | Daniel Lindso | 4-0 (11-6, 11-7, 11-9, 11-9) | |
Kwartfinales | verslaat | Albert Vilardell | 4-1 (11-7, 11-4, 11-4, 8-11, 11-9) | |
Halve Finale | verslagen door | Csaba Andras | 4-1 (14-12, 9-11, 11-4, 11-6, 11-8) |
Uitslagen - Dubbel
Overwinning : 0
Finale : 0
Samenvatting : 5 Overwinningen / 2 Nederlagen
EK Junioren - Dubbel Heren van 5 April tot 9 April 2023 | ||||
---|---|---|---|---|
1/16de finales | I. Chirita - A. Istrate | verslaat | A. Kases - D. Kogans | 3-0 (11-4,11-5,11-5) |
Achtste finales | I. Chirita - A. Istrate | verslaat | A. Vilardell - J. Goldir | 3-1 (12-10, 11-13, 11-9, 12-10) |
Kwartfinales | I. Chirita - A. Istrate | verslaat | M. Redzimski - M. Zalewski | 3-0 (11-8, 11-8, 11-8) |
Halve Finale | I. Chirita - A. Istrate | verslagen door | H. Deschamps - T. Poret | 3-1 (3-11, 18-16, 11-9, 12-10) |
EK Junioren - Gemengd Dubbbel van 5 April tot 9 April 2023 | ||||
1/16de finales | A. Istrate - L. Mitrofan | verslaat | A. Kishegyi - T. Georgieva | 3-0 (11-8, 11-4, 11-3) |
Achtste finales | A. Istrate - L. Mitrofan | verslaat | S. Arpas - A. Illasova | 3-1 (4-11, 11-1, 11-5, 12-10) |
Kwartfinales | A. Istrate - L. Mitrofan | verslagen door | S. Kulczycki - Z. Wielgos | 3-0 (11-9, 11-2, 11-6) |
Overwinning : 1 (EK Junioren - Gemengd Dubbbel)
Finale : 0
Samenvatting : 5 Overwinningen / 0 Nederlagen
EK Junioren - Gemengd Dubbbel van 5 September tot 14 September 2022 | ||||
---|---|---|---|---|
1/16de finales | A. Istrate - L. Mitrofan | verslaat | D. Berzosa - A. Cristobal | 3-1 (11-4, 8-11, 11-6, 11-6) |
Achtste finales | A. Istrate - L. Mitrofan | verslaat | M. Kubik - Z. Wielgos | 3-0 (11-8, 11-9, 11-8) |
Kwartfinales | A. Istrate - L. Mitrofan | verslaat | A. Puppo - I. Cok | 3-2 (10-12, 8-11, 11-9, 11-8, 11-3) |
Halve Finale | A. Istrate - L. Mitrofan | verslaat | D. Movileanu - E. Zaharia | 3-2 (11-7, 2-11, 12-10, 5-11, 11-2) |
Finale | A. Istrate - L. Mitrofan | verslaat | L. Bardet - P. Pavade | 3-1 (11-7, 5-11, 11-6, 11-5) |