De site voor alle sporten
De site voor alle sporten
Slovenië - 30 December 1999
Klik op een jaar om uit te breiden / verkleinen
Uitslagen - Enkel
Overwinning : 0
Finale : 0
Samenvatting : 4 Overwinningen / 4 Nederlagen
Canberra - 125 van 31 December 2023 tot 7 Januari 2024 (Hardcourt) | ||||
---|---|---|---|---|
Kwalificaties - Eerste ronde | verslaat | Noma Noha Akugue | 6-7 7-6 6-4 | |
Kwalificaties - Tweede ronde | verslagen door | Kaylah McPhee | 7-5 6-3 | |
Australian Open Dames van 8 Januari tot 28 Januari 2024 (Hardcourt) | ||||
Kwalificaties - Eerste ronde | verslagen door | Eva Lys | 6-2 6-3 | |
Antalya - 125 van 26 Maart tot 31 Maart 2024 (Hardcourt) | ||||
Kwalificaties - Eerste ronde | verslaat | Cristina Dinu | 6-3 1-6 6-2 | |
Kwalificaties - Tweede ronde | verslaat | Tena Lukas | 6-0 2-6 6-1 | |
1/16de finales | verslagen door | Moyuka Uchijima | 7-5 4-6 6-1 | |
Roland Garros Dames van 20 Mei tot 9 Juni 2024 (Gravel) | ||||
Kwalificaties - Eerste ronde | verslaat | Claire Liu | 2-6 6-3 6-3 | |
Kwalificaties - Tweede ronde | verslagen door | Irene Burillo Escorihuela | 6-4 6-3 |
Overwinning : 0
Finale : 0
Samenvatting : 3 Overwinningen / 3 Nederlagen
Makarska van 5 Juni tot 11 Juni 2023 (Gravel) | ||||
---|---|---|---|---|
Kwalificaties - Eerste ronde | verslagen door | Miriam Bianca Bulgaru | 6-2 4-6 7-5 | |
Iasi van 17 Juli tot 23 Juli 2023 (Gravel) | ||||
Kwalificaties - Eerste ronde | verslaat | Catrinel Onciulescu | 6-1 6-1 | |
Kwalificaties - Tweede ronde | verslaat | Oana Gavrila | 6-2 6-1 | |
1/16de finales | verslaat | Panna Udvardy | 7-5 7-6 | |
Achtste finales | verslagen door | Darya Astakhova | 6-2 7-5 | |
Bari van 4 September tot 10 September 2023 (Gravel) | ||||
1/16de finales | verslagen door | María Lourdes Carlé | 6-1 6-3 |
Overwinning : 0
Finale : 0
Samenvatting : 4 Overwinningen / 1 Nederlaag
Middellandse Zeespelen Dames van 26 Juni tot 30 Juni 2018 (Keuzevakken) | ||||
---|---|---|---|---|
1/16de finales | verslaat | Emmanouela Antonakis | 6-2 7-5 | |
Achtste finales | verslaat | Marina Bassols Ribera | 6-4 6-3 | |
Kwartfinales | verslaat | Chiraz Bechri | 6-2 6-1 | |
Halve Finale | verslagen door | Fiona Ferro | 2-6 6-4 6-1 | |
Om 3e/4e plaats | verslaat | Lucia Bronzetti | 2-6 6-4 6-3 |
Uitslagen - Dubbel
Overwinning : 0
Finale : 0
Samenvatting : 0 Overwinning / 1 Nederlagen
Middellandse Zeespelen Dames Dubbel van 26 Juni tot 30 Juni 2018 (Keuzevakken) | ||||
---|---|---|---|---|
Achtste finales | V. Erjavec - M. Pislak | verslagen door | L. Stefanini - L. Bronzetti | 6-4 6-3 |