De site voor alle sporten
De site voor alle sporten
Klik op een maand om uit te breiden / verkleinen
Datum | Plaats / Land | Race | Competitie | Cat. | Winnaar / Status |
---|---|---|---|---|---|
02/01 - 05/01 | AUS | Jayco Bay Cycling Classic | UCI Oceania Tour | M. Goss | |
06/01 - 11/01 | AUS | Australisch Nationaal Kampioenschap | Nationale Kampioenschappen | CN | Beëindigd |
07/01 - 09/01 | NZL | Nieuw-Zeelands Nationaal Kampioenschap | Nationale Kampioenschappen | CN | Beëindigd |
12/01 - 23/01 | VEN | Ronde van Táchira | UCI America Tour | M. Medina Marino | |
16/01 - 23/01 | AUS | Tour Down Under | World Tour | C. Meyer | |
17/01 - 23/01 | ARG | Tour de San Luis | UCI America Tour | M. Arriagada Quinc. | |
23/01 - 01/02 | MAS | Ronde van Langkawi | UCI Asia Tour | Y. Monsalve Pertsi. | |
25/01 - 30/01 | GAB | La Tropicale Amissa Bongo | UCI Africa Tour | A. Charteau | |
26/01 - 30/01 | NZL | Tour of Wellington | UCI Oceania Tour | G. Bennett | |
27/01 - 06/02 | CHI | Ronde van Chili | UCI America Tour | G. Garrido Zenteno | |
28/01 - 30/01 | ITA | Ronde Van Reggio Calabria | UCI Europe Tour | D. Pietropolli | |
30/01 | FRA | GP La Marseillaise | UCI Europe Tour | J. Roy |
Datum | Plaats / Land | Race | Competitie | Cat. | Winnaar / Status |
---|---|---|---|---|---|
02/02 - 04/02 | QAT | Ronde Van Qatar | Dameswedstrijden | E. Van Dijk | |
02/02 - 06/02 | FRA | Ster Van Bessèges | UCI Europe Tour | A. Ravard | |
03/02 - 05/02 | RSA | Zuid-Afrikaans Nationaal Kampioenschap | Nationale Kampioenschappen | CN | Beëindigd |
05/02 | ITA | GP Costa Degli Etruschi | UCI Europe Tour | E. Viviani | |
06/02 | ESP | Trofeo Palma de Mallorca | UCI Europe Tour | T. Farrar | |
06/02 - 11/02 | QAT | Ronde van Qatar | UCI Asia Tour | M. Renshaw | |
07/02 | ESP | Trofeo Cala Millor | UCI Europe Tour | T. Farrar | |
08/02 | ESP | Trofeo Inca | UCI Europe Tour | B. Hermans | |
09/02 | ESP | Trophée Deià | UCI Europe Tour | J. Rojas Gil | |
09/02 - 13/02 | FRA | Ronde van de Middellandse Zee | UCI Europe Tour | D. Moncoutie | |
10/02 | ESP | Trofeo Magaluf-Palmanova | UCI Europe Tour | M. Fischer | |
11/02 | IND | Ronde Van Mumbay I | UCI Asia Tour | E. Viviani | |
13/02 | IND | Ronde Van Mumbay II | UCI Asia Tour | R. Hunter | |
15/02 - 20/02 | OMA | Ronde van Oman | UCI Asia Tour | R. Gesink | |
16/02 - 19/02 | THA | Aziatisch Kampioenschappen | Continentale Kampioenschappen | Beëindigd | |
16/02 - 20/02 | POR | Ronde van de Algarve | UCI Europe Tour | T. Martin | |
19/02 | ITA | Trofeo Laigueglia | UCI Europe Tour | D. Pietropolli | |
19/02 - 20/02 | FRA | Ronde van de Haut Var | UCI Europe Tour | T. Voeckler | |
19/02 - 26/02 | RSA | Ronde van Zuid-Afrika | UCI Africa Tour | K. House | |
20/02 - 24/02 | ESP | Ruta del Sol | UCI Europe Tour | M. Irizar Aranburu | |
20/02 - 27/02 | DOM | Vuelta Independencia Nacional | UCI America Tour | T. Gil Martinez | |
22/02 - 26/02 | ITA | Ronde van Sardinië | UCI Europe Tour | P. Sagan | |
24/02 - 28/02 | IRI | Kerman Tour | UCI Asia Tour | M. Sohrabi | |
26/02 | BEL | Omloop Het Nieuwsblad Elite | UCI Europe Tour | S. Langeveld | |
26/02 | BEL | Beverbeek Classic | UCI Europe Tour | E. Verbist | |
26/02 | NED | Ster van Zwolle | UCI Europe Tour | B. Markus | |
26/02 | SUI | Gran Premio dell'Insubria-Lugano | UCI Europe Tour | G. Visconti | |
26/02 | BEL | Omloop Het Nieuwsblad | Dameswedstrijden | E. Johansson | |
27/02 | ITA | Classica Sarda Sassari-Cagliari | UCI Europe Tour | P. Brutt | |
27/02 | Lugano | GP Lugano | UCI Europe Tour | I. Basso | |
27/02 | BEL | Kuurne-Brussel-Kuurne | UCI Europe Tour | C. Sutton | |
27/02 | FRA | Les Boucles du Sud Ardèche | UCI Europe Tour | A. Vichot | |
27/02 | ESP | Clásica de Almería | UCI Europe Tour | M. Pelucchi | |
27/02 - 07/03 | CMR | Ronde van Kameroen | UCI Africa Tour | O. Minoungou |
Datum | Plaats / Land | Race | Competitie | Cat. | Winnaar / Status |
---|---|---|---|---|---|
01/05 | BEL | Grote Prijs 1 Mei - Ereprijs Victor De Bruyne | UCI Europe Tour | A. Kruopis | |
01/05 | POL | Memorial Andrzeja Trochanowskiego | UCI Europe Tour | A. Schulze | |
01/05 | RUS | Memorial Oleg Dyachenko | UCI Europe Tour | D. Kosyakov | |
01/05 | GER | Rund um den Henninger Turm | UCI Europe Tour | J. Degenkolb | |
01/05 | Cremona | Circuito del Porto - Trofeo Arvedi | UCI Europe Tour | C. Rossi | |
01/05 | LUX | GP Nicolas Frantz | Dameswedstrijden | M. Vos | |
02/05 | Moscow | Grand Prix of Moscow | UCI Europe Tour | O. Martynenko | |
04/05 - 08/05 | ITA | Giro della Regione Friuli Venezia Giulia | UCI Europe Tour | M. Busato | |
04/05 - 08/05 | FRA | Vierdaagse van Duinkerken | UCI Europe Tour | T. Voeckler | |
05/05 - 09/05 | RUS | Five Rings of Moscow | UCI Europe Tour | S. Firsanov | |
06/05 | MAR | Challenge du Prince - Trophée Princier | UCI Africa Tour | A. Lagab | |
06/05 - 08/05 | POL | Szlakiem Grodów Piastowskich | UCI Europe Tour | R. Vrecer | |
06/05 - 08/05 | COL | Panamerican Kampioenschappen | Continentale Kampioenschappen | Beëindigd | |
07/05 | NED | Ronde van Overijssel | UCI Europe Tour | W. Haan | |
07/05 | MAR | Challenge du Prince - Trophée de l'Anniversaire | UCI Africa Tour | V. Bileka | |
07/05 - 08/05 | Madrid | Ronde Van Madrid | UCI Europe Tour | R. Faria da Costa | |
07/05 - 29/05 | ITA | Giro | Grote Rondes | M. Scarponi | |
08/05 | Carrara | Gran Premio Industrie del Marmo | UCI Europe Tour | ||
08/05 | NED | Omloop der Kempen | UCI Europe Tour | J. Pronk | |
08/05 | BEL | Circuit de Wallonie | UCI Europe Tour | D. Tamayo Martinez | |
08/05 | MAR | Challenge du Prince - Trophée de la Maison Royale | UCI Africa Tour | V. Borisov | |
11/05 - 13/05 | CHN | Tour of Chongming Island | Dameswedstrijden | I. Teutenberg | |
12/05 - 15/05 | FRA | Rhône-Alpes Isère Tour | UCI Europe Tour | S. Georges | |
13/05 - 15/05 | FRA | Ronde van Picardië | UCI Europe Tour | R. Feillu | |
13/05 - 18/05 | IRI | Ronde van Azerbeidzjan | UCI Asia Tour | M. Sohrabi | |
14/05 | SWE | Scandinavian Race Uppsala | UCI Europe Tour | A. Flaksis | |
14/05 | VEN | Clásico Aniversario de la Federación Venezolana de Ciclismo | UCI America Tour | Á. Pulgar | |
15/05 | VEN | Copa Federación Venezolana de Ciclismo Corre Por la Vida | UCI America Tour | M. Ubeto Aponte | |
15/05 | CHN | Wereldbeker Dames - Ronde van Chongming | Dameswedstrijden | I. Teutenberg | |
15/05 - 22/05 | USA | Ronde van California | UCI America Tour | C. Horner | |
16/05 - 21/05 | NED | Royal Smilde Olympia's Tour | UCI Europe Tour | J. Bol | |
18/05 - 22/05 | FRA | Circuit de Lorraine | UCI Europe Tour | A. Roux | |
20/05 | LAT | Jurmala Grand Prix | UCI Europe Tour | J. Kirsipuu | |
20/05 - 21/05 | GUA | Guatemalees Nationaal Kampioenschap | Nationale Kampioenschappen | CN | Beëindigd |
21/05 - 26/06 | Hooglede-Gits | Belgische Nationaal Kampioenschap | Nationale Kampioenschappen | CN | Beëindigd |
22/05 | Berlijn | ProRace Berlin | UCI Europe Tour | M. Kittel | |
22/05 - 29/05 | IRL | An Post Rás | UCI Europe Tour | G. Bagdonas | |
23/05 - 30/05 | USA | Amerikaans Nationaal Kampioenschap | Nationale Kampioenschappen | CN | Beëindigd |
24/05 - 29/05 | GER | Bayern-Rundfahrt | UCI Europe Tour | G. Thomas | |
25/05 - 29/05 | BEL | Ronde van België | UCI Europe Tour | P. Gilbert | |
25/05 - 29/05 | IRI | International Presidency Tour | UCI Asia Tour | A. Zargari | |
26/05 - 29/05 | TUR | Tour of Trakya | UCI Europe Tour | A. Keuser | |
26/05 - 29/05 | JAP | Ronde van Kumano | UCI Asia Tour | F. Baliani | |
27/05 | EST | Tallinn-Tartu Grand Prix | UCI Europe Tour | A. Furlan | |
27/05 - 29/05 | FRA | Tour de Gironde | UCI Europe Tour | J. Foisnet | |
28/05 | Tartu | SEB Tartu Grand Prix | UCI Europe Tour | J. Demaret | |
28/05 | Plumelec | Grand Prix de Plumelec-Morbihan | UCI Europe Tour | S. Georges | |
28/05 - 26/06 | VEN | Venezolaans Nationaal Kampioenschap | Nationale Kampioenschappen | CN | Beëindigd |
29/05 | NOR | Rogaland Grand Prix | UCI Europe Tour | F. Wilmann | |
29/05 | Châteaulin | Boucles de l'Aulne | UCI Europe Tour | M. Keizer | |
29/05 - 12/06 | PUR | Puerto Rico Nationaal Kampioenschap | Nationale Kampioenschappen | CN | Beëindigd |
Datum | Plaats / Land | Race | Competitie | Cat. | Winnaar / Status |
---|---|---|---|---|---|
01/06 - 05/06 | NOR | Glava Tour of Norway | UCI Europe Tour | W. Kelderman | |
01/06 - 05/06 | LUX | Skoda-Tour de Luxembourg | UCI Europe Tour | L. Gerdemann | |
01/06 - 05/06 | PAN | Panamees Nationaal Kampioenschap | Nationale Kampioenschappen | CN | Beëindigd |
02/06 | ITA | Trofeo Alcide Degasperi | UCI Europe Tour | M. Trentin | |
02/06 - 05/06 | TUR | Ronde van Isparta | UCI Europe Tour | M. Sayar | |
02/06 - 05/06 | Saguenay | Coupe des Nations Ville de Saguenay | U-23 Wedstrijden | C. Juul-Jensen | |
04/06 - 05/06 | ERI | Eritrea Nationaal Kampioenschap | Nationale Kampioenschappen | CN | Beëindigd |
04/06 - 11/06 | SVK | Ronde van Slowakije | UCI Europe Tour | N. Novikov | |
04/06 - 12/06 | ROU | Ronde van Roemenië | UCI Europe Tour | A. Nechita | |
05/06 | SUI | GP du Canton d'Argovie | UCI Europe Tour | M. Albasini | |
05/06 | BEL | Memorial Philippe Van Coningsloo | UCI Europe Tour | A. Fenn | |
05/06 | ITA | Coppa della Pace-Trofeo Fratelli Anelli | UCI Europe Tour | A. Solomennikov | |
05/06 | Spijkenisse | Tour de Rijke | UCI Europe Tour | T. Bos | |
05/06 | Philadelphia | TD Bank Philadelphia International Championship | UCI America Tour | A. Rasmussen | |
05/06 | ESP | Wereldbeker Dames - GP Ciudad de Valladolid | Dameswedstrijden | M. Vos | |
05/06 - 12/06 | FRA | Critérium du Dauphiné | World Tour | B. Wiggins | |
06/06 - 12/06 | INA | Ronde van Singkarak | UCI Asia Tour | A. Zargari | |
09/06 - 12/06 | POR | GP PAP - Ronde van Alentejo | UCI Europe Tour | E. Siskevicius | |
09/06 - 12/06 | FRA | Ronde de l'Oise | UCI Europe Tour | G. Bagdonas | |
09/06 - 12/06 | ESP | Iurreta-Emakumeen Bira | Dameswedstrijden | M. Vos | |
09/06 - 13/06 | LUX | Flèche du Sud | UCI Europe Tour | L. Bøchman-. | |
10/06 - 12/06 | NED | Delta Tour Zeeland | UCI Europe Tour | M. Kittel | |
10/06 - 19/06 | ITA | Girobio - Giro Ciclistico d'Italia | UCI Europe Tour | M. Cattaneo | |
11/06 - 12/06 | RWA | Kwita Izina Cycling Tour | UCI Africa Tour | D. Teklehaimanot | |
11/06 - 19/06 | SUI | Ronde van Zwitserland | World Tour | L. Leipheimer | |
12/06 | La Mézière | Val d'Ille U Classic 35 - Souvenir Julien Ditlecadet | UCI Europe Tour | G. Louyest | |
12/06 | AUT | Internationalen Raiffeisen Grand Prix in Judendorf-Straßengel | UCI Europe Tour | T. Danculovic | |
12/06 | Leipzig | Neuseen Classics - Rund um Die Braunkohle | UCI Europe Tour | A. Schulze | |
12/06 - 19/06 | BIZ | Belize Nationaal Kampioenschap | Nationale Kampioenschappen | CN | Beëindigd |
12/06 - 19/06 | BER | Bermuda Nationaal Kampioenschap | Nationale Kampioenschappen | CN | Beëindigd |
12/06 - 26/06 | COL | Vuelta Pilsen a Colombia | UCI America Tour | F. Cardenas Ravalo | |
13/06 - 19/06 | SRB | Ronde van Servië | UCI Europe Tour | I. Stevic | |
14/06 - 19/06 | CAN | Tour de Beauce | UCI America Tour | F. Mancebo Perez | |
15/06 - 19/06 | NED | Ster ZLM Toer - GP Jan van Heeswijk | UCI Europe Tour | P. Gilbert | |
16/06 - 18/06 | POL | Malopolski Wyscig Górski | UCI Europe Tour | T. Marczynski | |
16/06 - 19/06 | FRA | Tour des Pays de Savoie | UCI Europe Tour | N. Novikov | |
16/06 - 19/06 | FRA | Route du Sud - la Dépêche du Midi | UCI Europe Tour | V. Kiryienka | |
16/06 - 19/06 | SLO | Ronde Van Slovenië | UCI Europe Tour | D. Ulissi | |
16/06 - 19/06 | FRA | Boucles de la Mayenne | UCI Europe Tour | J. Casper | |
17/06 - 19/06 | AUT | Ronde van Opper-Oostenrijk | UCI Europe Tour | P. Bencik | |
17/06 - 19/06 | ITA | Giro del Trentino | Dameswedstrijden | J. Arndt | |
19/06 | BEL | Flèche Ardennaise | UCI Europe Tour | Z. Waeytens | |
19/06 | ITA | Giro della Toscana | UCI Europe Tour | D. Martin | |
19/06 | HKG | Hong Kong Nationaal Kampioenschap | Nationale Kampioenschappen | CN | K. Choi |
20/06 - 22/06 | EST | Ests Nationaal Kampioenschap | Nationale Kampioenschappen | CN | Beëindigd |
22/06 | BEL | Halle - Ingooigem | UCI Europe Tour | R. Curvers | |
22/06 - 24/06 | UZB | Oezbeeks Nationaal Kampioenschap | Nationale Kampioenschappen | CN | Beëindigd |
22/06 - 25/06 | Solleron | Zweeds Nationaal Kampioenschap | Nationale Kampioenschappen | CN | Beëindigd |
22/06 - 25/06 | KAZ | Kazachs Nationaal Kampioenschap | Nationale Kampioenschappen | CN | Beëindigd |
22/06 - 26/06 | ZIM | Zimbabwe Nationaal Kampioenschap | Nationale Kampioenschappen | CN | Beëindigd |
22/06 - 26/06 | AUT | Oostenrijks Nationaal Kampioenschap | Nationale Kampioenschappen | CN | Beëindigd |
23/06 - 24/06 | ALG | Algerijns Nationaal Kampioenschap | Nationale Kampioenschappen | CN | Beëindigd |
23/06 - 24/06 | MDA | Moldavisch Nationaal Kampioenschap | Nationale Kampioenschappen | CN | Beëindigd |
23/06 - 25/06 | CAN | Canadees Nationaal Kampioenschap | Nationale Kampioenschappen | CN | Beëindigd |
23/06 - 25/06 | ANG | Angola Nationaal Kampioenschap | Nationale Kampioenschappen | CN | Beëindigd |
23/06 - 25/06 | MAR | Marokkaans Nationaal Kampioenschap | Nationale Kampioenschappen | CN | Beëindigd |
23/06 - 25/06 | ISR | Israëlisch Nationaal Kampioenschap | Nationale Kampioenschappen | CN | Beëindigd |
23/06 - 26/06 | POL | Pools Nationaal Kampioenschap | Nationale Kampioenschappen | CN | Beëindigd |
23/06 - 26/06 | Castellón | Spaans Nationaal Kampioenschap | Nationale Kampioenschappen | CN | Beëindigd |
23/06 - 26/06 | Boulogne-sur-mer | Frans Nationaal Kampioenschap | Nationale Kampioenschappen | CN | Beëindigd |
23/06 - 26/06 | Aci Catena | Italiaans Nationaal Kampioenschap | Nationale Kampioenschappen | CN | Beëindigd |
23/06 - 26/06 | CZE | Tsjechoslovaaks Nationaal Kampioenschap | Nationale Kampioenschappen | CN | Beëindigd |
23/06 - 26/06 | DEN | Deens Nationaal Kampieonschap | Nationale Kampioenschappen | CN | Beëindigd |
23/06 - 26/06 | LAT | Lets Nationaal Kampioenschap | Nationale Kampioenschappen | CN | Beëindigd |
23/06 - 26/06 | IRL | Iers Nationaal Kampioenschap | Nationale Kampioenschappen | CN | Beëindigd |
23/06 - 26/06 | Landmannstorget | Noors Nationaal Kampioenschap | Nationale Kampioenschappen | CN | Beëindigd |
23/06 - 26/06 | Münsingen | Zwitsers Nationaal Kampioenschap | Nationale Kampioenschappen | CN | Beëindigd |
23/06 - 26/06 | POR | Portugees Nationaal Kampioenschap | Nationale Kampioenschappen | CN | Beëindigd |
24/06 | TUN | Tunesië Nationaal Kampioenschap | Nationale Kampioenschappen | CN | M. Ahmed Ben |
24/06 - 26/06 | BUL | Bulgarije Nationaal Kampioenschap | Nationale Kampioenschappen | CN | Beëindigd |
24/06 - 26/06 | BLR | Wit-Russisch Nationaal Kampioenschap | Nationale Kampioenschappen | CN | Beëindigd |
24/06 - 26/06 | HUN | Hongaars Nationaal Kampioenschap | Nationale Kampioenschappen | CN | Beëindigd |
24/06 - 26/06 | RUS | Russisch Nationaal Kampioenschap | Nationale Kampioenschappen | CN | Beëindigd |
24/06 - 26/06 | LTU | Litouws Nationaal Kampioenschap | Nationale Kampioenschappen | CN | Beëindigd |
24/06 - 26/06 | TUR | Turks Nationaal Kampioenschap | Nationale Kampioenschappen | CN | Beëindigd |
24/06 - 26/06 | ROU | Roemeens Nationaal Kampioenschap | Nationale Kampioenschappen | CN | Beëindigd |
24/06 - 26/06 | Neuwied | Duits Nationaal Kampioenschap | Nationale Kampioenschappen | CN | Beëindigd |
24/06 - 26/06 | SRB | Servisch Nationaal Kampioenschap | Nationale Kampioenschappen | CN | Beëindigd |
24/06 - 26/06 | LUX | Luxemburgs Nationaal Kampioenschap | Nationale Kampioenschappen | CN | Beëindigd |
24/06 - 26/06 | MEX | Mexicaans Nationaal Kampioenschap | Nationale Kampioenschappen | CN | Beëindigd |
24/06 - 26/06 | BRA | Braziliaans Nationaal Kampioenschap | Nationale Kampioenschappen | CN | Beëindigd |
24/06 - 26/06 | UKR | Oekraïens Nationaal Kampioenschap | Nationale Kampioenschappen | CN | Beëindigd |
24/06 - 26/06 | CRO | Kroatisch Nationaal Kampioenschap | Nationale Kampioenschappen | CN | Beëindigd |
25/06 | CIV | Ivoorkust Nationaal Kampioenschap | Nationale Kampioenschappen | CN | I. Fofana |
25/06 | THA | Thailand Nationaal Kampioenschap | Nationale Kampioenschappen | CN | S. Ruangsiri |
25/06 - 26/06 | SLO | Sloveens Nationaal Kampioenschap | Nationale Kampioenschappen | CN | Beëindigd |
25/06 - 26/06 | LES | Lesotho Nationaal Kampioenschap | Nationale Kampioenschappen | CN | Beëindigd |
25/06 - 26/06 | MGL | Mongolië Nationaal Kampioenschap | Nationale Kampioenschappen | CN | Beëindigd |
25/06 - 26/06 | IRI | Iraans Nationaal Kampioenschap | Nationale Kampioenschappen | CN | Beëindigd |
25/06 - 26/06 | AHO | Nederlandse Antillen Nationaal Kampioenschap | Nationale Kampioenschappen | CN | Beëindigd |
25/06 - 26/06 | Ootmarsum | Nederlands Nationaal Kampioenschap | Nationale Kampioenschappen | CN | Beëindigd |
25/06 - 26/06 | KOR | Zuid-Korea Nationaal Kampioenschap | Nationale Kampioenschappen | CN | Beëindigd |
25/06 - 26/06 | ESA | El Salvador Nationaal Kampioenschap | Nationale Kampioenschappen | CN | Beëindigd |
25/06 - 26/06 | KGZ | Kirgizië Nationaal Kampioenschap | Nationale Kampioenschappen | CN | Beëindigd |
25/06 - 26/06 | SUR | Suriname Nationaal Kampioenschap | Nationale Kampioenschappen | CN | Beëindigd |
25/06 - 26/06 | CUB | Cubaans Nationaal Kampioenschap | Nationale Kampioenschappen | CN | Beëindigd |
26/06 | MAS | Maleisisch Nationaal Kampioenschap | Nationale Kampioenschappen | CN | M. Mat Amin |
26/06 | BUR | Burkina Faso Nationaal Kampioenschap | Nationale Kampioenschappen | CN | A. Sawadogo |
26/06 | VIN | Sint Vincent en Grenadines Nationaal Kampioenschap | Nationale Kampioenschappen | CN | D. Culzac |
26/06 | GUY | Guyana Nationaal Kampioenschap | Nationale Kampioenschappen | CN | W. Grant-Stuart |
26/06 | GBR | Brits Nationaal Kampioenschap | Nationale Kampioenschappen | CN | Beëindigd |
26/06 | LCA | Saint Lucia Nationaal Kampioenschap | Nationale Kampioenschappen | CN | K. Maraj |
26/06 | SIN | Singaporees Nationaal Kampioenschap | Nationale Kampioenschappen | CN | Y. Lee |
27/06 - 01/07 | ALG | Ronde van Algerije | UCI Africa Tour | A. Lagab | |
29/06 | BEL | Internationale Wielertrofee Jong Maar Moedig I.W.T. | UCI Europe Tour | B. Scheirlinckx | |
29/06 - 02/07 | POL | Koers Van de Olympische Solidariteit | UCI Europe Tour | M. Sapa | |
30/06 - 03/07 | TUR | Tour of Cappadocia | UCI Europe Tour | M. Mert |
Datum | Plaats / Land | Race | Competitie | Cat. | Winnaar / Status |
---|---|---|---|---|---|
01/07 - 10/07 | CHN | Ronde van Qinghai Lake | UCI Asia Tour | G. Gazvoda | |
01/07 - 10/07 | ITA | Giro Dames | Dameswedstrijden | M. Vos | |
02/07 | BEL | Omloop Het Nieuwsblad Belofte | UCI Europe Tour | T. Van Asbroeck | |
02/07 | SLO | GP Kranj | UCI Europe Tour | S. Ponzi | |
02/07 | Algiers | Circuit d'Alger | UCI Africa Tour | A. Lagab | |
02/07 - 03/07 | NAM | Namibisch Nationaal Kampioenschap | Nationale Kampioenschappen | CN | Beëindigd |
02/07 - 03/07 | CRC | Costaricaans Nationaal Kampioenschap | Nationale Kampioenschappen | CN | Beëindigd |
02/07 - 24/07 | FRA | Tour | Grote Rondes | C. Evans | |
03/07 | BEL | Dwars door het Hageland | UCI Europe Tour | G. Habeaux | |
03/07 - 10/07 | AUT | Ronde van Oostenrijk | UCI Europe Tour | F. Kessiakoff | |
06/07 - 10/07 | ROU | Sibiu Cycling Tour | UCI Europe Tour | A. Marchetti | |
07/07 - 10/07 | CZE | Czech Cycling Tour | UCI Europe Tour | S. Kozubek | |
07/07 - 10/07 | POR | Grande Prémio Internacional de Torres Vedras - Troféu Joaquim Agostinho | UCI Europe Tour | R. Mestre | |
09/07 - 17/07 | MTQ | Tour Cycliste International de Martinique | UCI America Tour | G. Malle | |
10/07 | ITA | Giro del Medio Brenta | UCI Europe Tour | M. Moser | |
10/07 | Pont-à-Marcq | GP de Pont à Marcq - La Ronde Pévèloise | UCI Europe Tour | A. Démare | |
11/07 | BEL | Grote Prijs Van de Stad Geel | UCI Europe Tour | S. Bennett | |
13/07 - 24/07 | VEN | Ronde van Venezuela | UCI America Tour | P. Gutierrez Daza | |
14/07 - 17/07 | Offida | Europees Kampioenschap - U-23 | Continentale Kampioenschappen | Beëindigd | |
14/07 - 17/07 | Offida | Europees Kampioenschap - Junioren | Continentale Kampioenschappen | Beëindigd | |
15/07 | ITA | Gran Premio Nobili Rubinetterie - Coppa Città di Stresa | UCI Europe Tour | E. Viviani | |
16/07 | ITA | Gran Premio Nobili Rubinetterie - Coppa Papà Carlo | UCI Europe Tour | S. Ponzi | |
18/07 - 24/07 | GER | Internationale Thüringen Rundfahrt der Frauen | Dameswedstrijden | E. Johansson | |
20/07 - 24/07 | Brescia | Brixia Tour | UCI Europe Tour | F. Baliani | |
20/07 - 24/07 | ERI | Ronde van Eritrea | UCI Africa Tour | M. Russom | |
21/07 - 24/07 | FRA | Tour Féminin en Limousin | Dameswedstrijden | G. Treier | |
22/07 - 23/07 | GRE | Grieks Nationaal Kampioenschap | Nationale Kampioenschappen | CN | Beëindigd |
23/07 | Budapest | Central European Tour Miskolc GP | UCI Europe Tour | M. Kvasina | |
23/07 - 25/07 | FRA | Kreiz Breizh Elites | UCI Europe Tour | L. Pichon | |
23/07 - 27/07 | BEL | Tour de Wallonie | UCI Europe Tour | G. Van Avermaet | |
24/07 | Pérenchies | Grand Prix de la Ville de Pérenchies | UCI Europe Tour | A. Colin | |
24/07 | Budapest | Central European Tour Budapest GP | UCI Europe Tour | A. Smirnovs | |
25/07 | ESP | Prueba Villafranca de Ordizia - Clásica de Ordizia | UCI Europe Tour | J. Simon | |
26/07 - 30/07 | POL | Ronde Van Mazovië | UCI Europe Tour | R. Radosz | |
27/07 - 31/07 | FRA | Tour Alsace | UCI Europe Tour | T. Pinot | |
27/07 - 31/07 | BRA | Ronde van Rio de Janeiro | UCI America Tour | J. Suarez Suarez | |
29/07 | SWE | Wereldbeker Dames - Zweedse Open Vårgårda - TTT | Dameswedstrijden | HTC - High Road Women | |
30/07 | ESP | Clasica San Sebastian | World Tour | P. Gilbert | |
30/07 | ITA | Coppa Placci | UCI Europe Tour | Geannuleerd | |
31/07 | Getxo | Circuito de Getxo - Memorial Ricardo Otxoa | UCI Europe Tour | J. Lobato del Vall. | |
31/07 | GER | Ronde Van Bochum | UCI Europe Tour | P. Vanspeybrouck | |
31/07 | ITA | Trofeo Matteotti | UCI Europe Tour | O. Gatto | |
31/07 | Saint-Martin-de-Landelles | Polynormande | UCI Europe Tour | A. Delaplace | |
31/07 | SWE | Wereldbeker Dames - Zweedse Open Vårgårda | Dameswedstrijden | A. Van Vleuten | |
31/07 | GER | Sparkassen Giro | Dameswedstrijden | A. Visser | |
31/07 - 06/08 | POL | Ronde van Polen | World Tour | P. Sagan |
Datum | Plaats / Land | Race | Competitie | Cat. | Winnaar / Status |
---|---|---|---|---|---|
01/11 - 05/11 | CHN | Ronde van Taihu Lake | UCI Asia Tour | B. Shpilevsky | |
06/11 - 15/11 | BOL | Ronde van Bolivia | UCI America Tour | J. Cotumba Coa | |
09/11 - 13/11 | ERI | Afrikaanse Kampioenschappen | Continentale Kampioenschappen | Beëindigd | |
12/11 - 13/11 | JAP | Ronde van Okinawa | UCI Asia Tour | K. Mori | |
20/11 - 26/11 | RWA | Ronde van Rwanda | UCI Africa Tour | K. Reijnen | |
22/11 - 27/11 | MEX | Ronde Van Chiapas | UCI America Tour | I. Casas Buitrago |
Datum | Plaats / Land | Race | Competitie | Cat. | Winnaar / Status |
---|---|---|---|---|---|
16/12 - 28/12 | CRC | Ronde van Costa Rica | UCI America Tour | J. Bonilla |
Datum | Plaats / Land | Race | Competitie | Cat. | Winnaar / Status |
---|---|---|---|---|---|
12/06 - 26/06 | JAP | Japans Nationaal Kampioenschap | Nationale Kampioenschappen | CN | Beëindigd |
25/06 - 26/06 | GEO | Georgisch Nationaal Kampioenschap | Nationale Kampioenschappen | CN | Beëindigd |