De site voor alle sporten

Menu
Wielrennen - Circuit des Ardennes International - 2011 - Gedetailleerde uitslagen

Wielrennen - Circuit des Ardennes International - 2011 - Gedetailleerde uitslagen

Keuze van een seizoen :

Frankrijk

Uitslagen 2011

Circuit des Ardennes International 2011

FrankrijkFrankrijk - 8 April 2011 - 10 April 2011


Algemeen klassement - 10 April 2011


1BELGianni Meersman (BEL)La Française des Jeux11:14:29
2FRALaurent Pichon (FRA)Bretagne - Schuller+12
3RUSAndrey Solomennikov (RUS)Itera - Katusha+16
4FRAMathieu Drujon (FRA)Big Mat - Aubervilliers 93+17
5ESTRené Mandri (EST)Endura Racing+19
6CRORadoslav Rogina (CRO)Loborika - Favorit+20
7FRASandy Casar (FRA)La Française des Jeux+20
8FRAThomas Lebas (FRA)AVC Aix-en-Provence+20
9BELGilles Devillers (BEL)Wallonie Bruxelles - Crédit Agricole+22
10FRAMatthieu Boulo (FRA)Roubaix Lille Metropole - Dalkia+22
11NEDWilco Kelderman (NED)Rabobank Continental Team+22
12BELGaëtan Bille (BEL)Wallonie Bruxelles - Crédit Agricole+22
13BELThomas Sprengers (BEL)Omega Pharma-Lotto-Davo+22
14FRAEric Berthou (FRA)Bretagne - Schuller+22
15AUSWesley Sulzberger (AUS)La Française des Jeux+22
16FRAJulien Guay (FRA)Roubaix Lille Metropole - Dalkia+22
17CZETomás Buchácek (CZE)PSK Whirlpool - Author+22
18DENLasse Bøchman-Larsen (DEN)Glud & Marstrand - Lrø Rådgivning+22
19FRADimitri Le Boulch (FRA)Big Mat - Aubervilliers 93+22
20CROHrvoje Miholjevic (CRO)Loborika - Favorit+22
21RUSMikhail Antonov (RUS)Itera - Katusha+22
22ARGDaniel Ricardo Diaz (ARG)VC La Pomme Marseille+22
23FRAYohan Cauquil (FRA)VC La Pomme Marseille+22
24FRAFlorian Le Corre (FRA)Roubaix Lille Metropole - Dalkia+22
25FRAMaxime Mederel (FRA)Big Mat - Aubervilliers 93+22
26FRAKenny Elissonde (FRA)CC Etupes Le Doubs+22
27NEDRemmert Wielinga (NED)Itera - Katusha+22
28FRARomain Lejeune (FRA)UV Aube+22
29BELTim Wellens (BEL)Omega Pharma-Lotto-Davo+22
30NEDMarc Goos (NED)Rabobank Continental Team+32
31BELFabio Polazzi (BEL)Wallonie Bruxelles - Crédit Agricole+34
32CROMatija Kvasina (CRO)Loborika - Favorit+34
33BELJimmy Janssens (BEL)Omega Pharma-Lotto-Davo+37
34RUSDimitry Ignatiev (RUS)Itera - Katusha+41
35NEDMaarten De Jonge (NED)Endura Racing+42
36FRASylvain Georges (FRA)Big Mat - Aubervilliers 93+1:01
37FRAJustin Jules (FRA)VC La Pomme Marseille+1:33
38BELRudy Rouet (BEL)Wallonie Bruxelles - Crédit Agricole+1:36
39FRALeo Fortin (FRA)Eseg Douai+1:46
40FRAArmindo Fonseca (FRA)Bretagne - Schuller+1:49
41FRAJean-Marc Bideau (FRA)Bretagne - Schuller+1:51
42CROEmanuel Kiserlovski (CRO)Loborika - Favorit+1:51
43FRARudy Molard (FRA)Cofidis+2:03
44DENChristopher Juul-Jensen (DEN)Glud & Marstrand - Lrø Rådgivning+2:06
45FRALaurent Denonfoux (FRA)AVC Aix-en-Provence+2:10
46CZEStanislav Kozubek (CZE)PSK Whirlpool - Author+2:15
47CZEJiri Hudecek (CZE)PSK Whirlpool - Author+2:18
48CROKristijan Durasek (CRO)Loborika - Favorit+2:18
49FRAFlorian Guillou (FRA)Bretagne - Schuller+2:45
50FRABenjamin Giraud (FRA)VC La Pomme Marseille+2:47
51FRAThibaut Pinot (FRA)La Française des Jeux+2:49
52DENTroels Rønning Vinther (DEN)Glud & Marstrand - Lrø Rådgivning+2:54
53SWEMichael Olsson (SWE)Cykelcity.se+2:57
54SWESebastian Balck (SWE)Cykelcity.se+2:57
55BELOlivier Chevalier (BEL)Wallonie Bruxelles - Crédit Agricole+3:00
56NEDMelvin Boskamp (NED)Rabobank Continental Team+3:00
57FRABastien Delrot (FRA)Team Worldofbike.gr+3:00
58DENThomas Vedel Kvist (DEN)Glud & Marstrand - Lrø Rådgivning+3:05
59NEDEmmanuel Van Ruitenbeek (NED)Eddy Merckx - Indeland+3:15
60FRAThibaut Villa (FRA)UV Aube+3:17
61FRAMorgan Kneisky (FRA)Roubaix Lille Metropole - Dalkia+3:24
62BULNikolai Mihailov (BUL)AVC Aix-en-Provence+3:31
63RUSIgor Frolov (RUS)Itera - Katusha+3:32
64BELDries Baetse (BEL)Omega Pharma-Lotto-Davo+3:44
65GERStefan Ganser (GER)Eddy Merckx - Indeland+3:54
66BELFrederic Verkinderen (BEL)Omega Pharma-Lotto-Davo+5:00
67BELSean Van De Waeter (BEL)+5:19
68CZETomás Danacík (CZE)PSK Whirlpool - Author+5:24
69NORHaavard Blikra (NOR)Sparebanken Vest - Ridley+5:38
70FRAStéphane Lebreton (FRA)Sojasun Espoir - AC Noyal-Châtillon+5:39
71FRAJohan Mombaerts (FRA)Big Mat - Aubervilliers 93+7:10
72NEDBrian Bulgac (NED)Omega Pharma-Lotto-Davo+7:58
73FRAArnaud Molmy (FRA)Big Mat - Aubervilliers 93+8:22
74FRACédric Delaplace (FRA)Sojasun Espoir - AC Noyal-Châtillon+8:35
75GERDavid Kopp (GER)Eddy Merckx - Indeland+8:39
76FRAPierre Garson (FRA)Sojasun Espoir - AC Noyal-Châtillon+8:42
77LTUEvaldas Siskevicius (LTU)VC La Pomme Marseille+12:53
78SWEChristofer Stevenson (SWE)Sparebanken Vest - Ridley+13:34
79CZEDavid Dvorsky (CZE)PSK Whirlpool - Author+14:11
80FRARomain Ramier (FRA)AVC Aix-en-Provence+14:26
81BELJeroen Desmet (BEL)+14:27
82FRAAurélien Perry (FRA)CC Etupes Le Doubs+14:30
83AUSJohn Jack Anderson (AUS)Endura Racing+14:38
84CROTomislav Danculovic (CRO)Loborika - Favorit+14:52
85GERAlexander Schmitt (GER)Eddy Merckx - Indeland+15:17
86GERMatthias Bertling (GER)Eddy Merckx - Indeland+15:54
87SWEJohan Lindgren (SWE)Cykelcity.se+16:07
88NORRoy Hegreberg (NOR)Sparebanken Vest - Ridley+16:30
89NORFilip Eidsheim (NOR)Sparebanken Vest - Ridley+16:42
90NEDBarry Markus (NED)Rabobank Continental Team+16:49
91NORJohan Fredrik Ziesler (NOR)Sparebanken Vest - Ridley+16:49
92NEDOscar Riesebeek (NED)Rabobank Continental Team+16:57
93FRAFrancis Mourey (FRA)La Française des Jeux+17:06
94FRAArnaud Courteille (FRA)La Française des Jeux+17:19
95FRARomain Villa (FRA)UV Aube+17:19
96GBRJames Moss (GBR)Endura Racing+17:19
97FRAPierre Drancourt (FRA)Eseg Douai+18:30
98FRAAlexandre Blain (FRA)Endura Racing+19:32
99FRAEmilien Clère (FRA)UV Aube+19:33
100FRAEvan Ferrand-Prevot (FRA)CC Etupes Le Doubs+19:33
101NORFrode Birke Solberg (NOR)Sparebanken Vest - Ridley+19:33
102BELNiels Nachtergaele (BEL)+19:42
103FRADavid Skrzypczak (FRA)Eseg Douai+19:46
104SWEJonas Bjelkmark (SWE)Cykelcity.se+19:48
105FRANicolas Boisson (FRA)CC Etupes Le Doubs+19:52
106RUSKirill Baranov (RUS)Itera - Katusha+19:54
107DENKasper Linde Jorgensen (DEN)Glud & Marstrand - Lrø Rådgivning+19:54
108NEDJasper Bovenhuis (NED)Rabobank Continental Team+19:58
109FRAIrwin Gras (FRA)CC Etupes Le Doubs+20:00
110FRAFabrice Seigneur (FRA)Sojasun Espoir - AC Noyal-Châtillon+20:00
111FRAJulien Rabaud (FRA)UV Aube+20:00
112FRAGeoffrey Venel (FRA)+20:22
113BELLudovic Mottet (BEL)Wallonie Bruxelles - Crédit Agricole+20:38
114BELRemi Delmarquette (BEL)Eseg Douai+22:15
115DENNiki Ostergaard-Nielsen (DEN)Glud & Marstrand - Lrø Rådgivning+25:58
116AUSSamuel Spokes (AUS)+30:11
117SWEJohan Landström (SWE)Cykelcity.se+32:37
118FRAAnthony Picard (FRA)+37:06
119SWEJimmy Rönn (SWE)Cykelcity.se+43:55
120BELJens Wallays (BEL)+1:09:23

Etappe 1 - Vouziers - 164 km - 8 April 2011Sprint


1DENTroels Rønning Vinther (DEN)Glud & Marstrand - Lrø Rådgivning3:50:10
2FRAJustin Jules (FRA)VC La Pomme Marseille+1
3BELGianni Meersman (BEL)La Française des Jeux+1
4FRAMathieu Drujon (FRA)Big Mat - Aubervilliers 93+1
5BELOlivier Chevalier (BEL)Wallonie Bruxelles - Crédit Agricole+1
6GERDavid Kopp (GER)Eddy Merckx - Indeland+1
7FRADavid Skrzypczak (FRA)Eseg Douai+1
8BELGilles Devillers (BEL)Wallonie Bruxelles - Crédit Agricole+1
9FRAArmindo Fonseca (FRA)Bretagne - Schuller+1
10FRABenjamin Giraud (FRA)VC La Pomme Marseille+1
11FRAPierre Garson (FRA)Sojasun Espoir - AC Noyal-Châtillon+1
12FRAMorgan Kneisky (FRA)Roubaix Lille Metropole - Dalkia+1
13GERStefan Ganser (GER)Eddy Merckx - Indeland+1
14NEDBarry Markus (NED)Rabobank Continental Team+1
15FRAAlexandre Blain (FRA)Endura Racing+1
16FRALaurent Pichon (FRA)Bretagne - Schuller+1
17FRAArnaud Courteille (FRA)La Française des Jeux+1
18GERAlexander Schmitt (GER)Eddy Merckx - Indeland+1
19LTUEvaldas Siskevicius (LTU)VC La Pomme Marseille+1
20FRAEric Berthou (FRA)Bretagne - Schuller+1
21FRAArnaud Molmy (FRA)Big Mat - Aubervilliers 93+1
22FRAMatthieu Boulo (FRA)Roubaix Lille Metropole - Dalkia+1
23DENLasse Bøchman-Larsen (DEN)Glud & Marstrand - Lrø Rådgivning+1
24FRAEmilien Clère (FRA)UV Aube+1
25BELSean Van De Waeter (BEL)+1

Etappe 2 - Givet-Vireux - Wallerand - 154 km - 9 April 2011Sprint


1BELGianni Meersman (BEL)La Française des Jeux4:00:16
2RUSAndrey Solomennikov (RUS)Itera - Katusha+0
3FRALaurent Pichon (FRA)Bretagne - Schuller+0
4FRAMathieu Drujon (FRA)Big Mat - Aubervilliers 93+0
5FRASandy Casar (FRA)La Française des Jeux+0
6BELFabio Polazzi (BEL)Wallonie Bruxelles - Crédit Agricole+0
7CRORadoslav Rogina (CRO)Loborika - Favorit+0
8CZETomás Buchácek (CZE)PSK Whirlpool - Author+0
9FRAJohan Mombaerts (FRA)Big Mat - Aubervilliers 93+0
10BELGaëtan Bille (BEL)Wallonie Bruxelles - Crédit Agricole+0
11ARGDaniel Ricardo Diaz (ARG)VC La Pomme Marseille+0
12BELGilles Devillers (BEL)Wallonie Bruxelles - Crédit Agricole+0
13CROMatija Kvasina (CRO)Loborika - Favorit+0
14FRAFlorian Le Corre (FRA)Roubaix Lille Metropole - Dalkia+0
15NEDWilco Kelderman (NED)Rabobank Continental Team+0
16FRAEric Berthou (FRA)Bretagne - Schuller+0
17FRAMatthieu Boulo (FRA)Roubaix Lille Metropole - Dalkia+0
18FRAMaxime Mederel (FRA)Big Mat - Aubervilliers 93+0
19FRAYohan Cauquil (FRA)VC La Pomme Marseille+0
20FRAThomas Lebas (FRA)AVC Aix-en-Provence+0
21ESTRené Mandri (EST)Endura Racing+0
22BELThomas Sprengers (BEL)Omega Pharma-Lotto-Davo+0
23BELRudy Rouet (BEL)Wallonie Bruxelles - Crédit Agricole+0
24FRAKenny Elissonde (FRA)CC Etupes Le Doubs+0
25FRAJulien Guay (FRA)Roubaix Lille Metropole - Dalkia+0

Etappe 3a - Charleville-Mézières - La Croisette - 67 km - 10 April 2011Sprint


1FRABenjamin Giraud (FRA)VC La Pomme Marseille1:36:10
2BELGianni Meersman (BEL)La Française des Jeux+1
3FRAJustin Jules (FRA)VC La Pomme Marseille+1
4AUSWesley Sulzberger (AUS)La Française des Jeux+1
5NEDWilco Kelderman (NED)Rabobank Continental Team+1
6BELOlivier Chevalier (BEL)Wallonie Bruxelles - Crédit Agricole+1
7FRAArnaud Molmy (FRA)Big Mat - Aubervilliers 93+1
8BELGilles Devillers (BEL)Wallonie Bruxelles - Crédit Agricole+1
9GERDavid Kopp (GER)Eddy Merckx - Indeland+1
10FRAMatthieu Boulo (FRA)Roubaix Lille Metropole - Dalkia+1
11CRORadoslav Rogina (CRO)Loborika - Favorit+1
12FRAJulien Guay (FRA)Roubaix Lille Metropole - Dalkia+1
13NEDMaarten De Jonge (NED)Endura Racing+1
14FRAArmindo Fonseca (FRA)Bretagne - Schuller+1
15ARGDaniel Ricardo Diaz (ARG)VC La Pomme Marseille+1
16FRADimitri Le Boulch (FRA)Big Mat - Aubervilliers 93+1
17DENThomas Vedel Kvist (DEN)Glud & Marstrand - Lrø Rådgivning+1
18BELThomas Sprengers (BEL)Omega Pharma-Lotto-Davo+1
19BELGaëtan Bille (BEL)Wallonie Bruxelles - Crédit Agricole+1
20CZETomás Danacík (CZE)PSK Whirlpool - Author+1
21RUSAndrey Solomennikov (RUS)Itera - Katusha+1
22FRAYohan Cauquil (FRA)VC La Pomme Marseille+1
23ESTRené Mandri (EST)Endura Racing+1
24NORRoy Hegreberg (NOR)Sparebanken Vest - Ridley+1
25NEDMelvin Boskamp (NED)Rabobank Continental Team+1

Etappe 3b - Bogny-sur-Meuse - 74 km - 10 April 2011Sprint


1FRALaurent Pichon (FRA)Bretagne - Schuller1:48:13
2LTUEvaldas Siskevicius (LTU)VC La Pomme Marseille+0
3FRAJustin Jules (FRA)VC La Pomme Marseille+0
4BELGianni Meersman (BEL)La Française des Jeux+0
5NEDWilco Kelderman (NED)Rabobank Continental Team+0
6ESTRené Mandri (EST)Endura Racing+0
7FRAArmindo Fonseca (FRA)Bretagne - Schuller+0
8FRAMatthieu Boulo (FRA)Roubaix Lille Metropole - Dalkia+0
9BELThomas Sprengers (BEL)Omega Pharma-Lotto-Davo+0
10NEDEmmanuel Van Ruitenbeek (NED)Eddy Merckx - Indeland+0
11BELGilles Devillers (BEL)Wallonie Bruxelles - Crédit Agricole+0
12FRAEric Berthou (FRA)Bretagne - Schuller+0
13RUSMikhail Antonov (RUS)Itera - Katusha+0
14FRADimitri Le Boulch (FRA)Big Mat - Aubervilliers 93+0
15CRORadoslav Rogina (CRO)Loborika - Favorit+0
16FRAMathieu Drujon (FRA)Big Mat - Aubervilliers 93+0
17CZETomás Buchácek (CZE)PSK Whirlpool - Author+0
18AUSWesley Sulzberger (AUS)La Française des Jeux+0
19FRASandy Casar (FRA)La Française des Jeux+0
20BELGaëtan Bille (BEL)Wallonie Bruxelles - Crédit Agricole+0
21CROHrvoje Miholjevic (CRO)Loborika - Favorit+0
22DENLasse Bøchman-Larsen (DEN)Glud & Marstrand - Lrø Rådgivning+0
23FRAThomas Lebas (FRA)AVC Aix-en-Provence+0
24NEDMarc Goos (NED)Rabobank Continental Team+0
25FRAJulien Guay (FRA)Roubaix Lille Metropole - Dalkia+0

Statistieken

Archief

Erelijst

Informatie

© Copyright Info Média Conseil 2007-2018 - Alle rechten voorbehouden