De site voor alle sporten

Menu
Wielrennen - Ronde Van Turkije - 2011 - Gedetailleerde uitslagen

Wielrennen - Ronde Van Turkije - 2011 - Gedetailleerde uitslagen

Keuze van een seizoen :

Turkije

Uitslagen 2011

Ronde Van Turkije 2011

TurkijeTurkije - 24 April 2011 - 1 Mei 2011


Algemeen klassement - 1 Mei 2011


1RUSAlexander Efimkin (RUS)Team Type 133:45:48
2KAZAndrey Zeits (KAZ)Astana01:13
3FRAThibaut Pinot (FRA)La Française des Jeux01:33
4USAThomas Peterson (USA)Garmin - Cervelo01:50
5AUSCameron Wurf (AUS)Liquigas - Cannondale02:17
6POLBartosz Huzarski (POL)Team Netapp11:12
7ESPEgoitz Garcia Echeguibel (ESP)Caja Rural11:17
8AUSWesley Sulzberger (AUS)La Française des Jeux11:19
9ITARiccardo Chiarini (ITA)Androni Giocattoli11:23
10FRANicolas Edet (FRA)Cofidiszt
11BELJurgen Van Goolen (BEL)Verandas Willems - Accentzt
12FRADamien Monier (FRA)Cofidiszt
13ESPArturo Mora Ortiz (ESP)Caja Rural11:29
14CZELeopold König (CZE)Team Netappzt
15USAJonathan-Patrick 'Pat' McCarty (USA)Spidertech Powered by Planet Energyzt
16SUIRubens Bertogliati (SUI)Team Type 111:39
17FRASandy Casar (FRA)La Française des Jeux11:43
18KAZAssan Bazayev (KAZ)Astana11:49
19ESPAdrian Palomares Villaplana (ESP)Andalucia - Caja Granadazt
20KAZSergey Renev (KAZ)Astana12:08
21KAZAlexandre Dyachenko (KAZ)Astanazt
22ITAAndrea Noe (ITA)Farnese Vini - Neri12:16
23FRAFrancis Mourey (FRA)La Française des Jeux12:33
24LTURamunas Navardauskas (LTU)Garmin - Cervelo13:42
25ESPJesus Del Nero Montes (ESP)Team Netappzt
26AUSAdam Hansen (AUS)Omega Pharma - Lotto13:48
27BULDaniel Andonov Petrov (BUL)Torquay Sheker Konya - Vivelo14:08
28FRAAnthony Roux (FRA)La Française des Jeux14:20
29ITAFrancesco Bellotti (ITA)Liquigas - Cannondale14:32
30COLLuis Felipe Laverde Jimenez (COL)Colombia Es Passion - Cafe de Colombia14:39
31ESPAitor Perez Arrieta (ESP)Lampre - ISD17:30
32ITAAlessandro Bisolti (ITA)Farnese Vini - Neri22:49
33BELRomain Zingle (BEL)Cofidis30:34
34SWEGustav Erik Larsson (SWE)Saxo Bank - Sungard30:40
35NZLJeremy Yates (NZL)Manisaspor30:59
36FRAJulien Fouchard (FRA)Cofidis31:10
37ITAAlessandro Petacchi (ITA)Lampre - ISD31:13
38RSAJacobus Venter (RSA)Verandas Willems - Accent31:31
39ITAManuele Boaro (ITA)Saxo Bank - Sungard31:45
40COLVictor Hugo Peña Grisales (COL)Colombia Es Passion - Cafe de Colombia32:07
41CANRyan Anderson (CAN)Spidertech Powered by Planet Energy32:54
42UKRDenys Kostyuk (UKR)Lampre - ISD33:25
43ESPRuben Martinez Hernandez (ESP)Caja Rural38:56
44FRAYann Huguet (FRA)Skil - Shimano40:48
45POLJaroslaw Marycz (POL)Saxo Bank - Sungard43:51
46NEDRonan Van Zandbeek (NED)Skil - Shimano50:46
47GERAndré Greipel (GER)Omega Pharma - Lotto58:00
48DENJonas Aaen Jørgensen (DEN)Saxo Bank - Sungard58:57
49FRALászló Bodrogi (FRA)Team Type 159:09
50DOMDiego Milán Jiménez (DOM)Caja Rural1:02:19
51BELSep Vanmarcke (BEL)Garmin - Cervelo1:05:50
52FRAArthur Vichot (FRA)La Française des Jeux1:07:32
53FRAYohan Bagot (FRA)Cofidis1:07:47
54ESPEloy Ruiz Pinto (ESP)Andalucia - Caja Granada1:08:26
55ITAEnrico Magazzini (ITA)Lampre - ISD1:10:21
56SLOAndi Bajc (SLO)Manisaspor1:10:36
57ITADamiano Margutti (ITA)De Rosa - Ceramica Flaminia1:10:42
58SVKMarek Canecky (SVK)Manisaspor1:12:16
59SRBGabor Kasa (SRB)Manisaspor1:14:39
60ITAMatteo Rabottini (ITA)Farnese Vini - Neri1:15:00
61NEDStefan Van Dijk (NED)Verandas Willems - Accent1:17:27
62ITALuca Barla (ITA)Androni Giocattolizt
63ITADaniele Callegarin (ITA)Team Type 1zt
64ESPRuben Reig Conejero (ESP)Caja Rural1:17:33
65GERMarcel Sieberg (GER)Omega Pharma - Lotto1:17:40
66ITASacha Modolo (ITA)Colnago - CSF Inox1:17:42
67UKROleg Chuzhda (UKR)Caja Rural1:17:43
68ESPManuel Ortega Ocana (ESP)Andalucia - Caja Granada1:17:48
69BELOlivier Kaisen (BEL)Omega Pharma - Lottozt
70KAZValentin Iglinskiy (KAZ)Astana1:17:59
71UKRDmytro Krivtsov (UKR)Lampre - ISD1:18:05
72ESPJosé Alberto Benitez Roman (ESP)Andalucia - Caja Granada1:18:07
73UKRValery Kobzarenko (UKR)Team Type 11:18:08
74AUSAllan Davis (AUS)Astana1:18:16
75KAZYevgeniy Nepomnyachshiy (KAZ)Astana1:18:20
76ESPJose Luis Roldan Carmona (ESP)Andalucia - Caja Granada1:18:25
77BULSvetoslav Tchanliev Kirilov (BUL)Torquay Sheker Konya - Vivelo1:18:30
78ITAAngelo Pagani (ITA)Colnago - CSF Inox1:18:33
79FRANicolas Vogondy (FRA)Cofidis1:18:52
80COLJuan Pablo Forero Carreno (COL)Colombia Es Passion - Cafe de Colombia1:19:00
81UKRVitaliy Buts (UKR)Lampre - ISDzt
82KAZRoman Kireyev (KAZ)Astanazt
83USATimothy Duggan (USA)Liquigas - Cannondalezt
84COLHugo Sebastian Salazar Castaneda (COL)Colombia Es Passion - Cafe de Colombia1:19:20
85ITAFabio Piscopiello (ITA)De Rosa - Ceramica Flaminiazt
86ESPIgor Romero Etxebarria (ESP)Caja Ruralzt
87ITAMatteo Tosatto (ITA)Saxo Bank - Sungard1:19:26
88TURBünyamin Ozdemir (TUR)Manisaspor1:19:32
89BELJens Debusschere (BEL)Omega Pharma - Lotto1:19:40
90FRAThomas Bonnin (FRA)Skil - Shimano1:19:55
91RUSAlexander Ryabkin (RUS)Caja Rural1:20:03
92USATyler Farrar (USA)Garmin - Cervelo1:20:33
93SVKJuraj Sagan (SVK)Liquigas - Cannondale1:20:43
94NEDAlbert Timmer (NED)Skil - Shimano1:21:21
95ITAAndrea Pasqualon (ITA)Colnago - CSF Inox1:21:38
96UKRVitaliy Kondrut (UKR)Lampre - ISD1:22:38
97DENKasper Klostergård Larsen (DEN)Saxo Bank - Sungard1:23:35
98AUSBrett Lancaster (AUS)Garmin - Cervelo1:23:39
99BELKenny Dehaes (BEL)Omega Pharma - Lotto1:23:48
100ARGLucas Sebastian Haedo (ARG)Saxo Bank - Sungard1:25:09
101FRANacer Bouhanni (FRA)La Française des Jeux1:25:43
102LUXJean-Pierre 'Jempy' Drucker (LUX)Verandas Willems - Accent1:25:49
103BULEvgeni Gerganov Balev (BUL)Torquay Sheker Konya - Vivelozt
104ITAGianfranco Visconti (ITA)De Rosa - Ceramica Flaminia1:26:40
105BELEvert Verbist (BEL)Verandas Willems - Accent1:26:44
106NEDRobin Chaigneau (NED)Skil - Shimano1:26:57
107ESPVicente David Bernabéu Armengol (ESP)Andalucia - Caja Granada1:26:58
108TURAhmet Akdilek (TUR)Manisaspor1:27:08
109GERAndreas Schillinger (GER)Team Netapp1:27:21
110ESPJuan José Lobato del Valle (ESP)Andalucia - Caja Granada1:27:51
111COLCarlos Andres Martinez Montero (COL)Colombia Es Passion - Cafe de Colombia1:28:20
112ESPAntonio Cabello Baena (ESP)Andalucia - Caja Granada1:30:22
113ITAElia Favilli (ITA)Farnese Vini - Neri1:30:57
114CHNHan Feng (CHN)Skil - Shimano1:31:03
115NEDTom Veelers (NED)Skil - Shimano1:35:24
116ITASergio Lagana (ITA)De Rosa - Ceramica Flaminia1:35:34
117CZELubos Pelanek (CZE)Farnese Vini - Neri1:35:44
118CANWill Routley (CAN)Spidertech Powered by Planet Energy1:36:05
119JAPTakashi Miyazawa (JAP)Farnese Vini - Neri1:36:21
120SLODean Podgornik (SLO)Manisaspor1:36:44
121ITAAntonio Santoro (ITA)Androni Giocattoli1:36:59
122SLOJure Kocjan (SLO)Team Type 11:37:17
123BELRob Goris (BEL)Verandas Willems - Accent1:37:55
124ITAPaolo Locatelli (ITA)Colnago - CSF Inoxzt
125ITAGiairo Ermeti (ITA)Androni Giocattoli1:39:55
126BELWim De Vocht (BEL)Verandas Willems - Accent1:40:10
127GERTimon Seubert (GER)Team Netapp1:42:26
128NEDKenny Van Hummel (NED)Skil - Shimano1:44:42
129ITAGiorgio Brambilla (ITA)De Rosa - Ceramica Flaminia1:45:02
130GEREric Baumann (GER)Team Netapp1:45:12
131TURMirac Kal (TUR)Torquay Sheker Konya - Vivelozt
132ITACristiano Benenati (ITA)De Rosa - Ceramica Flaminiazt
133NEDMartijn Verschoor (NED)Team Type 1zt
134TURFatih Harmanci (TUR)Manisaspor1:45:24
135TUREyüp Karagöbek (TUR)Torquay Sheker Konya - Vivelo1:45:32
136ITAFilippo Baggio (ITA)De Rosa - Ceramica Flaminia1:46:10
137ITAAndrea Guardini (ITA)Farnese Vini - Neri1:48:42

Etappe 1 - Istanbul Istanbul - 121.0 km - 24 April 2011Sprint


1ITAAndrea Guardini (ITA)Farnese Vini - Neri2:35:54
2USATyler Farrar (USA)Garmin - Cervelozt
3NEDKenny Van Hummel (NED)Skil - Shimanozt
4ITAManuel Belletti (ITA)Colnago - CSF Inoxzt
5ITARoberto Ferrari (ITA)Androni Giocattolizt
6NEDStefan Van Dijk (NED)Verandas Willems - Accentzt
7FRANacer Bouhanni (FRA)La Française des Jeuxzt
8ESPJuan José Lobato del Valle (ESP)Andalucia - Caja Granadazt
9DOMDiego Milán Jiménez (DOM)Caja Ruralzt
10LUXJean-Pierre 'Jempy' Drucker (LUX)Verandas Willems - Accentzt
11ITAFilippo Baggio (ITA)De Rosa - Ceramica Flaminiazt
12TURMirac Kal (TUR)Torquay Sheker Konya - Vivelozt
13ITAJacopo Guarnieri (ITA)Liquigas - Cannondalezt
14DENJonas Aaen Jørgensen (DEN)Saxo Bank - Sungardzt
15TURAhmet Akdilek (TUR)Manisasporzt
16ITAAndrea Grendene (ITA)Team Type 1zt
17FRAJulien Fouchard (FRA)Cofidiszt
18JAPTakashi Miyazawa (JAP)Farnese Vini - Nerizt
19ITACristiano Benenati (ITA)De Rosa - Ceramica Flaminiazt
20SVKJuraj Sagan (SVK)Liquigas - Cannondalezt
21SLOAndi Bajc (SLO)Manisasporzt
22SRBGabor Kasa (SRB)Manisasporzt
23GEREric Baumann (GER)Team Netappzt
24ITARiccardo Chiarini (ITA)Androni Giocattolizt
25ITASergio Lagana (ITA)De Rosa - Ceramica Flaminiazt

Etappe 2 - Kusadasi Turgutreis - 181.0 km - 25 April 2011Sprint


1KAZValentin Iglinskiy (KAZ)Astana4:23:28
2ITAAlessandro Petacchi (ITA)Lampre - ISDzt
3ITAElia Favilli (ITA)Farnese Vini - Nerizt
4COLJuan Pablo Forero Carreno (COL)Colombia Es Passion - Cafe de Colombiazt
5NEDStefan Van Dijk (NED)Verandas Willems - Accentzt
6USATyler Farrar (USA)Garmin - Cervelozt
7POLJaroslaw Marycz (POL)Saxo Bank - Sungardzt
8TURMirac Kal (TUR)Torquay Sheker Konya - Vivelozt
9ITAGiorgio Brambilla (ITA)De Rosa - Ceramica Flaminiazt
10ITAAndrea Grendene (ITA)Team Type 1zt
11DOMDiego Milán Jiménez (DOM)Caja Ruralzt
12ITAManuel Belletti (ITA)Colnago - CSF Inoxzt
13AUSCameron Wurf (AUS)Liquigas - Cannondalezt
14ITAJacopo Guarnieri (ITA)Liquigas - Cannondalezt
15ESPRuben Martinez Hernandez (ESP)Caja Ruralzt
16GERAndré Greipel (GER)Omega Pharma - Lottozt
17TURAhmet Akdilek (TUR)Manisasporzt
18NEDTom Veelers (NED)Skil - Shimanozt
19NEDKenny Van Hummel (NED)Skil - Shimanozt
20FRAJulien Fouchard (FRA)Cofidiszt
21SLODean Podgornik (SLO)Manisasporzt
22ESPJesus Del Nero Montes (ESP)Team Netappzt
23LTURamunas Navardauskas (LTU)Garmin - Cervelozt
24GEREric Baumann (GER)Team Netappzt
25NEDMartijn Verschoor (NED)Team Type 1zt

Etappe 3 - Bodrum Marmaris - 166.0 km - 26 April 2011Sprint


1ITAManuel Belletti (ITA)Colnago - CSF Inox4:22:24
2ITARoberto Ferrari (ITA)Androni Giocattolizt
3AUSWesley Sulzberger (AUS)La Française des Jeuxzt
4ITAAlessandro Petacchi (ITA)Lampre - ISDzt
5LTURamunas Navardauskas (LTU)Garmin - Cervelozt
6NEDStefan Van Dijk (NED)Verandas Willems - Accentzt
7DOMDiego Milán Jiménez (DOM)Caja Ruralzt
8ITADaniele Callegarin (ITA)Team Type 1zt
9GERAndré Greipel (GER)Omega Pharma - Lottozt
10FRANacer Bouhanni (FRA)La Française des Jeuxzt
11FRANicolas Edet (FRA)Cofidiszt
12BULDaniel Andonov Petrov (BUL)Torquay Sheker Konya - Vivelozt
13FRAAnthony Roux (FRA)La Française des Jeuxzt
14ITARiccardo Chiarini (ITA)Androni Giocattolizt
15ESPEgoitz Garcia Echeguibel (ESP)Caja Ruralzt
16POLBartosz Huzarski (POL)Team Netappzt
17ITALuca Barla (ITA)Androni Giocattolizt
18LUXLaurent Didier (LUX)Saxo Bank - Sungardzt
19ITAFrancesco Bellotti (ITA)Liquigas - Cannondalezt
20CANSvein Tuft (CAN)Spidertech Powered by Planet Energyzt
21BELJurgen Van Goolen (BEL)Verandas Willems - Accentzt
22USAThomas Peterson (USA)Garmin - Cervelozt
23KAZAlexandre Dyachenko (KAZ)Astanazt
24ESPJesus Del Nero Montes (ESP)Team Netappzt
25BELRomain Zingle (BEL)Cofidiszt

Etappe 4 - Marmaris Pamukkale - 209.0 km - 27 April 2011Sprint


1ITAAlessandro Petacchi (ITA)Lampre - ISD5:36:26
2POLBartosz Huzarski (POL)Team Netappzt
3RUSAlexander Efimkin (RUS)Team Type 10:00:01
4LTURamunas Navardauskas (LTU)Garmin - Cervelozt
5SUIRubens Bertogliati (SUI)Team Type 1zt
6ESPEgoitz Garcia Echeguibel (ESP)Caja Ruralzt
7ITARiccardo Chiarini (ITA)Androni Giocattolizt
8FRANicolas Edet (FRA)Cofidiszt
9AUSWesley Sulzberger (AUS)La Française des Jeuxzt
10AUSAdam Hansen (AUS)Omega Pharma - Lottozt
11BELRomain Zingle (BEL)Cofidiszt
12FRASandy Casar (FRA)La Française des Jeuxzt
13ITAFrancesco Bellotti (ITA)Liquigas - Cannondalezt
14KAZAssan Bazayev (KAZ)Astanazt
15BELJurgen Van Goolen (BEL)Verandas Willems - Accentzt
16ESPJesus Del Nero Montes (ESP)Team Netappzt
17ITAAlessandro Bisolti (ITA)Farnese Vini - Nerizt
18BULDaniel Andonov Petrov (BUL)Torquay Sheker Konya - Vivelozt
19ESPArturo Mora Ortiz (ESP)Caja Ruralzt
20CZELeopold König (CZE)Team Netappzt
21ESPAdrian Palomares Villaplana (ESP)Andalucia - Caja Granadazt
22USAThomas Peterson (USA)Garmin - Cervelozt
23USAJonathan-Patrick 'Pat' McCarty (USA)Spidertech Powered by Planet Energyzt
24SWEGustav Erik Larsson (SWE)Saxo Bank - Sungardzt
25FRAAnthony Roux (FRA)La Française des Jeuxzt

Etappe 5 - Denizli Fethiye - 221.0 km - 28 April 2011Medium berg


1ITAMatteo Rabottini (ITA)Farnese Vini - Neri5:51:25
2RUSAlexander Efimkin (RUS)Team Type 1zt
3ITAEnrico Magazzini (ITA)Lampre - ISD0:00:03
4USAThomas Peterson (USA)Garmin - Cervelozt
5FRAThibaut Pinot (FRA)La Française des Jeuxzt
6USALucas Euser (USA)Spidertech Powered by Planet Energyzt
7AUSCameron Wurf (AUS)Liquigas - Cannondalezt
8NEDRonan Van Zandbeek (NED)Skil - Shimanozt
9KAZAndrey Zeits (KAZ)Astana0:00:14
10ESPEloy Ruiz Pinto (ESP)Andalucia - Caja Granada0:00:25
11BELKenny Dehaes (BEL)Omega Pharma - Lotto0:11:55
12ITAAlessandro Petacchi (ITA)Lampre - ISDzt
13NEDStefan Van Dijk (NED)Verandas Willems - Accentzt
14LTURamunas Navardauskas (LTU)Garmin - Cervelozt
15ESPJuan José Lobato del Valle (ESP)Andalucia - Caja Granadazt
16FRANicolas Edet (FRA)Cofidiszt
17SLODean Podgornik (SLO)Manisasporzt
18ESPEgoitz Garcia Echeguibel (ESP)Caja Ruralzt
19ITARiccardo Chiarini (ITA)Androni Giocattolizt
20NEDRobin Chaigneau (NED)Skil - Shimanozt
21KAZValentin Iglinskiy (KAZ)Astanazt
22FRAAnthony Roux (FRA)La Française des Jeuxzt
23KAZAssan Bazayev (KAZ)Astanazt
24COLJuan Pablo Forero Carreno (COL)Colombia Es Passion - Cafe de Colombiazt
25BULDaniel Andonov Petrov (BUL)Torquay Sheker Konya - Vivelozt

Etappe 6 - Fethiye Finike - 194.0 km - 29 April 2011Sprint


1GERAndré Greipel (GER)Omega Pharma - Lotto4:27:02
2ESPEgoitz Garcia Echeguibel (ESP)Caja Ruralzt
3POLBartosz Huzarski (POL)Team Netappzt
4FRAFrancis Mourey (FRA)La Française des Jeuxzt
5DENJonas Aaen Jørgensen (DEN)Saxo Bank - Sungardzt
6FRANicolas Edet (FRA)Cofidiszt
7ITAAndrea Noe (ITA)Farnese Vini - Nerizt
8CZELeopold König (CZE)Team Netappzt
9ITARiccardo Chiarini (ITA)Androni Giocattolizt
10RUSAlexander Efimkin (RUS)Team Type 1zt
11ESPAitor Perez Arrieta (ESP)Lampre - ISDzt
12ITAAlessandro Bisolti (ITA)Farnese Vini - Nerizt
13USAJonathan-Patrick 'Pat' McCarty (USA)Spidertech Powered by Planet Energyzt
14BELJurgen Van Goolen (BEL)Verandas Willems - Accentzt
15COLLuis Felipe Laverde Jimenez (COL)Colombia Es Passion - Cafe de Colombiazt
16FRAYohan Bagot (FRA)Cofidiszt
17ESPAdrian Palomares Villaplana (ESP)Andalucia - Caja Granadazt
18FRASandy Casar (FRA)La Française des Jeuxzt
19AUSWesley Sulzberger (AUS)La Française des Jeuxzt
20ESPArturo Mora Ortiz (ESP)Caja Ruralzt
21FRADamien Monier (FRA)Cofidiszt
22FRAThibaut Pinot (FRA)La Française des Jeuxzt
23KAZAssan Bazayev (KAZ)Astanazt
24FRALászló Bodrogi (FRA)Team Type 1zt
25KAZAlexandre Dyachenko (KAZ)Astanazt

Etappe 7 - Tekirova Manavgat - 135.0 km - 30 April 2011Sprint


1ITAAndrea Guardini (ITA)Farnese Vini - Neri3:05:37
2NEDKenny Van Hummel (NED)Skil - Shimanozt
3USATyler Farrar (USA)Garmin - Cervelozt
4GERAndré Greipel (GER)Omega Pharma - Lottozt
5ITAAlessandro Petacchi (ITA)Lampre - ISDzt
6ARGLucas Sebastian Haedo (ARG)Saxo Bank - Sungardzt
7NEDStefan Van Dijk (NED)Verandas Willems - Accentzt
8FRANacer Bouhanni (FRA)La Française des Jeuxzt
9ITASacha Modolo (ITA)Colnago - CSF Inoxzt
10AUSAllan Davis (AUS)Astanazt
11GEREric Baumann (GER)Team Netappzt
12ITAFilippo Baggio (ITA)De Rosa - Ceramica Flaminiazt
13COLJuan Pablo Forero Carreno (COL)Colombia Es Passion - Cafe de Colombiazt
14ITAGiorgio Brambilla (ITA)De Rosa - Ceramica Flaminiazt
15SLODean Podgornik (SLO)Manisasporzt
16SVKJuraj Sagan (SVK)Liquigas - Cannondalezt
17DOMDiego Milán Jiménez (DOM)Caja Ruralzt
18ITADaniele Callegarin (ITA)Team Type 1zt
19ITACristiano Benenati (ITA)De Rosa - Ceramica Flaminiazt
20ESPEgoitz Garcia Echeguibel (ESP)Caja Ruralzt
21ITALuca Barla (ITA)Androni Giocattolizt
22TURMirac Kal (TUR)Torquay Sheker Konya - Vivelozt
23TURAhmet Akdilek (TUR)Manisasporzt
24BELRomain Zingle (BEL)Cofidiszt
25NEDTom Veelers (NED)Skil - Shimanozt

Etappe 8 - Side Alanya - 160.0 km - 1 Mei 2011Sprint


1NEDKenny Van Hummel (NED)Skil - Shimano03:22:59
2GERAndré Greipel (GER)Omega Pharma - Lottozt
3ITAAlessandro Petacchi (ITA)Lampre - ISDzt
4USATyler Farrar (USA)Garmin - Cervelozt
5COLJuan Pablo Forero Carreno (COL)Colombia Es Passion - Cafe de Colombiazt
6AUSAllan Davis (AUS)Astanazt
7NEDStefan Van Dijk (NED)Verandas Willems - Accentzt
8ITAGiorgio Brambilla (ITA)De Rosa - Ceramica Flaminiazt
9NEDTom Veelers (NED)Skil - Shimanozt
10DOMDiego Milán Jiménez (DOM)Caja Ruralzt
11ITASacha Modolo (ITA)Colnago - CSF Inoxzt
12FRANacer Bouhanni (FRA)La Française des Jeuxzt
13BELJens Debusschere (BEL)Omega Pharma - Lottozt
14GEREric Baumann (GER)Team Netappzt
15DENJonas Aaen Jørgensen (DEN)Saxo Bank - Sungardzt
16KAZValentin Iglinskiy (KAZ)Astanazt
17SLODean Podgornik (SLO)Manisasporzt
18FRAJulien Fouchard (FRA)Cofidiszt
19TURAhmet Akdilek (TUR)Manisasporzt
20ESPManuel Ortega Ocana (ESP)Andalucia - Caja Granadazt
21ITARiccardo Chiarini (ITA)Androni Giocattolizt
22ITAAndrea Guardini (ITA)Farnese Vini - Nerizt
23ESPJuan José Lobato del Valle (ESP)Andalucia - Caja Granadazt
24ITAAndrea Pasqualon (ITA)Colnago - CSF Inoxzt
25BELRomain Zingle (BEL)Cofidiszt

Startlijst

Persbericht

Statistieken

Archief

Erelijst

Informatie

© Copyright Info Média Conseil 2007-2018 - Alle rechten voorbehouden