De site voor alle sporten

Menu
Wielrennen - Rund um Köln - 2011 - Gedetailleerde uitslagen

Wielrennen - Rund um Köln - 2011 - Gedetailleerde uitslagen

Keuze van een seizoen :

Duitsland

Uitslagen 2011

Rund um Köln 2011

DuitslandDuitsland - 25 April 2011


Rund um Köln - 25 April 2011


1AUSMichael Matthews (AUS)Rabobank04:50:50
2GERMarcel Kittel (GER)Skil - Shimanozt
3ITAGiacomo Nizzolo (ITA)Leopard - Trekzt
4GERDavid Kopp (GER)Eddy Merckx - Indelandzt
5LTUAidis Kruopis (LTU)Landbouwkredietzt
6GERGrischa Janorschke (GER)Nutrixxion - Sparkassezt
7SUIAndreas Dietziker (SUI)Team Netappzt
8SLOBlaz Jarc (SLO)Adria Mobilzt
9BELWouter Weylandt (BEL)Leopard - Trekzt
10BELDries Hollanders (BEL)An Post - Sean Kelly Teamzt
11SUISilvan Dillier (SUI)Vorarlberg - Corrateczt
12DENKasper Jebjerg (DEN)Glud & Marstrand - Lrø Rådgivningzt
13BELKurt Hovelynck (BEL)Donckers Koffie - Jelly Bellyzt
14SUIMichael Baer (SUI)Team Netappzt
15BELJoeri Stallaert (BEL)Landbouwkredietzt
16GERRobert Förster (GER)United Health Care Presented by Maxxiszt
17POLSylvester Janiszewski (POL)CCC - Polsat - Polkowicezt
18AUSGraeme Allen Brown (AUS)Rabobankzt
19LTUEgidijus Juodvalkis (LTU)Landbouwkredietzt
20BELKenny Terweduwe (BEL)An Post - Sean Kelly Teamzt
21NEDPim Ligthart (NED)Vacansoleil - DCMzt
22GERJacob Fiedler (GER)Nspzt
23BELPieter Ghyllebert (BEL)An Post - Sean Kelly Teamzt
24POLBlazej Janiaczyk (POL)CCC - Polsat - Polkowicezt
25CZEMartin Hunal (CZE)AC Sparta Prahazt
26GERDanilo Hondo (GER)Lampre - ISDzt
27AUTAndreas Hofer (AUT)Tyrol - Team Radland Tirolzt
28NEDRoy Curvers (NED)Skil - Shimanozt
29ITACesare Benedetti (ITA)Team Netappzt
30GERMarkus Eichler (GER)Nspzt
31NEDJasper Hamelink (NED)Cycling Team Jo Pielszt
32GERStefan Ganser (GER)Eddy Merckx - Indelandzt
33GERAlexander Schmitt (GER)Eddy Merckx - Indelandzt
34NEDRicardo Van Der Velde (NED)Donckers Koffie - Jelly Bellyzt
35AUTStefan Kirchmair (AUT)Tyrol - Team Radland Tirolzt
36BELMichaël Vanderaerden (BEL)Donckers Koffie - Jelly Bellyzt
37LTUGediminas Bagdonas (LTU)An Post - Sean Kelly Teamzt
38GERJulian Hellmann (GER)Heizomatzt
39ITAMarcello Pavarin (ITA)Vacansoleil - DCMzt
40NEDLuc Hagenaars (NED)Eddy Merckx - Indelandzt
41NEDPim De Beer (NED)Cycling Team Jo Pielszt
42NEDEmmanuel Van Ruitenbeek (NED)Eddy Merckx - Indelandzt
43GBRMark McNally (GBR)An Post - Sean Kelly Teamzt
44NEDMaurits Lammertink (NED)Cycling Team Jo Pielszt
45GERChristian Knees (GER)Sky Professional Cycling Teamzt
46GERRobert Retschke (GER)Team Netappzt
47CZETomás Okrouhlický (CZE)AC Sparta Prahazt
48POLMichal Golas (POL)Vacansoleil - DCMzt
49AUTMarco Haller (AUT)Adria Mobilzt
50GERAlexander Gottfried (GER)Team Netappzt
51NEDArne Hassink (NED)Raiko Argon 18zt
52POLTomasz Kiendys (POL)CCC - Polsat - Polkowicezt
53ITAAlberto Ongarato (ITA)Vacansoleil - DCMzt
54SLOKristjan Fajt (SLO)Adria Mobilzt
55GERAlexander Nordhoff (GER)Seven Stoneszt
56GERBjörn Schröder (GER)Nutrixxion - Sparkassezt
57GBRJames Spragg (GBR)Donckers Koffie - Jelly Bellyzt
58GERJan Oelerich (GER)Raiko Argon 18zt
59SLOPrimoz Segina (SLO)Adria Mobilzt
60GERPatrick Bercz (GER)Eddy Merckx - Indelandzt
61BELBart Dockx (BEL)Landbouwkredietzt
62AUTHarald Totschnig (AUT)Tyrol - Team Radland Tirolzt
63BELEdwig Cammaerts (BEL)Landbouwkredietzt
64BELKevin Hulsmans (BEL)Donckers Koffie - Jelly Bellyzt
65GERSergej Fuchs (GER)Nutrixxion - Sparkassezt
66GERBjörn Thurau (GER)Nspzt
67FRAThierry Hupond (FRA)Skil - Shimanozt
68AUTMario Schoibl (AUT)Tyrol - Team Radland Tirolzt
69GERMario Vogt (GER)Heizomatzt
70AUTNorbert Durauer (AUT)Tyrol - Team Radland Tirolzt
71GERJens Voigt (GER)Leopard - Trekzt
72NEDBert-Jan Lindeman (NED)Cycling Team Jo Pielszt
73AUTStefan Denifl (AUT)Leopard - Trekzt
74GERFabian Wegmann (GER)Leopard - Trek00:16
75NEDBrian Megens (NED)Cycling Team Jo Pielszt
76AUTStefan Pöll (AUT)Vorarlberg - Corratec00:18
77SLOTomaz Nose (SLO)Adria Mobilzt
78DENTroels Rønning Vinther (DEN)Glud & Marstrand - Lrø Rådgivning00:19
79CZELadislav Fabisovsky (CZE)AC Sparta Praha00:20
80RUSMaxim Belkov (RUS)Vacansoleil - DCMzt
81GERKajetan Fricke (GER)Vorarlberg - Corratec00:22
82GERRené Obst (GER)Nspzt
83GERLucas Schädlich (GER)Nspzt
84GERSteffen Radochla (GER)Nutrixxion - Sparkassezt
85NEDTom Jelte Slagter (NED)Rabobankzt
86GERChristopher Roth (GER)Seven Stoneszt
87GERChristoph Pfingsten (GER)De Rijkezt
88GERAndreas Klier (GER)Garmin - Cervelozt
89GERMatthias Bertling (GER)Eddy Merckx - Indelandzt
90BELDimitri Claeys (BEL)Team Netappzt
91NEDStefan Van Winden (NED)Cycling Team Jo Pielszt
92NEDJarno Gmelich Meijling (NED)Cycling Team Jo Pielszt
93POLPawel Charucki (POL)CCC - Polsat - Polkowicezt
94SLOMitja Mahoric (SLO)Adria Mobilzt
95DENMartin Pedersen (DEN)Leopard - Trekzt
96BELGorik Gardeyn (BEL)Vacansoleil - DCMzt
97GERDirk Müller (GER)Nutrixxion - Sparkassezt
98BELTom Stubbe (BEL)Donckers Koffie - Jelly Bellyzt
99AUSWilliam Clarke (AUS)Leopard - Trek00:27
100GERMarcus Burghardt (GER)BMC Racing Team00:28
101NEDHuub Duyn (NED)Donckers Koffie - Jelly Bellyzt
102CHNCheng Ji (CHN)Skil - Shimano00:31
103GERJan Deutschmann (GER)Raiko Argon 18zt
104NEDTheo Bos (NED)Rabobank00:35
105GERNils Plötner (GER)Heizomatzt
106AUSMitchell Docker (AUS)Skil - Shimano00:38
107GERMathias Belka (GER)Raiko Argon 1800:46
108GERRoger Kluge (GER)Skil - Shimanozt
109GERDominik Klemme (GER)Leopard - Trekzt
110GERMartin Reimer (GER)Skil - Shimano00:49
111SLOBlaz Furdi (SLO)Adria Mobil00:51
112BELBaptiste Planckaert (BEL)Landbouwkrediet01:01

Statistieken

Archief

Erelijst

Informatie

© Copyright Info Média Conseil 2007-2018 - Alle rechten voorbehouden