De site voor alle sporten

Menu
Wielrennen - Presidential Cycling Tour of Turkey - 2015 - Gedetailleerde uitslagen

Wielrennen - Presidential Cycling Tour of Turkey - 2015 - Gedetailleerde uitslagen

Keuze van een seizoen :

Turkije

Uitslagen 2015

Presidential Cycling Tour of Turkey 2015

TurkijeTurkije - 26 April 2015 - 3 Mei 2015


Algemeen klassement - 3 Mei 2015


1CROKristijan Durasek (CRO)Lampre - Merida31:06:44 
2ARGEduardo Sepúlveda (ARG)Bretagne - Séché Environnement0:32 
3AUSJay McCarthy (AUS)Saxo Bank - Tinkoff Bank0:56 
4COLAlex Alberto Cano Ardila (COL)Team Colombia1:30 
5BELSerge Pauwels (BEL)MTN - Qhubeka1:32 
6ITAMirko Selvaggi (ITA)Wanty - Groupe Gobert1:58 
7ITAEnrico Barbin (ITA)Bardiani Valvole - CSF Inox2:01 
8POLTomasz Marczynski (POL)Torku Seker Spor2:02 
9AUSAdam Hansen (AUS)Lotto - Soudal2:11 
10ESPJavier Mejías Leal (ESP)Novo Nordisk2:15 
11ESPLluís Guillermo Mas Bonet (ESP)Caja Rural - Seguros Rga2:22 
12COLHeiner Rodrigo Parra Bustamente (COL)Caja Rural - Seguros Rga2:25 
13ITADaniele Ratto (ITA)United Health Care Presented by Maxxis2:26 
14KAZBakhtiyar Kozhatayev (KAZ)Astana3:42 
15COLMiguel Angel López Moreno (COL)Astana3:51 
16BELVictor Campenaerts (BEL)Topsport Vlaanderen - Baloise3:54 
17CANChristian Meier (CAN)Orica - Greenedge3:57 
18ITAEnrico Battaglin (ITA)Bardiani Valvole - CSF Inox4:12 
19BELPieter Jacobs (BEL)Topsport Vlaanderen - Baloise4:19 
20ITAPierpaolo De Negri (ITA)Nippo - Vini Fantini4:28 
21USALucas Euser (USA)United Health Care Presented by Maxxis4:54 
22COLCarlos Julián Quintero Norena (COL)Team Colombia5:13 
23ESPEduard Prades Reverte (ESP)Caja Rural - Seguros Rga6:32 
24AUSAdam Phelan (AUS)Drapac Professional Cycling6:50 
25ALGYoucef Reguigui (ALG)MTN - Qhubeka8:43 
26PORJosé Isidro Maciel Gonçalves (POR)Caja Rural - Seguros Rga9:50 
27BELThomas De Gendt (BEL)Lotto - Soudal10:08 
28ITAValerio Agnoli (ITA)Astana10:24 
29COLJuan Pablo Valencia Gonzalez (COL)Team Colombia10:47 
30AUSCameron Meyer (AUS)Orica - Greenedge11:08 
31USAChristopher Jones (USA)United Health Care Presented by Maxxis13:09 
32BELJasper De Buyst (BEL)Lotto - Soudal14:30 
33CHNGang Xu (CHN)Lampre - Merida14:38 
34TURNazim Bakirci (TUR)Torku Seker Spor16:34 
35PORMario Jorge Faria da Costa (POR)Lampre - Merida16:47 
36RWAAdrien Niyonshuti (RWA)MTN - Qhubeka16:51 
37ITASonny Colbrelli (ITA)Bardiani Valvole - CSF Inox18:30 
38RUSPavel Brutt (RUS)Saxo Bank - Tinkoff Bankzt
39KAZDaniil Fominykh (KAZ)Astana18:53 
40BELGert Dockx (BEL)Lotto - Soudal19:02 
41BELTom Boonen (BEL)Etixx - Quick Stepzt
42ESPPello Bilbao Lopez De Armentia (ESP)Caja Rural - Seguros Rga19:47 
43COLEduard Alexander Beltrán Suarez (COL)Saxo Bank - Tinkoff Bank20:06 
44FRAFrédéric Brun (FRA)Bretagne - Séché Environnement20:49 
45BELGijs Van Hoecke (BEL)Topsport Vlaanderen - Baloise22:04 
46URUFabricio Ferrari Barcelo (URU)Caja Rural - Seguros Rga22:29 
47BELKenny De Ketele (BEL)Topsport Vlaanderen - Baloise22:40 
48ERINatnael Teweldemedhin Berhane (ERI)MTN - Qhubeka23:13 
49AUSTimothy Roe (AUS)Drapac Professional Cycling23:17 
50POLAdrian Honkisz (POL)CCC - Sprandi - Polkowice24:01 
51BELKevin Seeldraeyers (BEL)Torku Seker Spor24:08 
52RUSEvgeni Petrov (RUS)Saxo Bank - Tinkoff Bank24:19 
53FRABrice Feillu (FRA)Bretagne - Séché Environnement25:32 
54ESPFernando Grijalba Perez (ESP)Caja Rural - Seguros Rga26:02 
55ITADaniele Colli (ITA)Nippo - Vini Fantini26:55 
56BELJelle Wallays (BEL)Topsport Vlaanderen - Baloise27:22 
57POLTomasz Kiendys (POL)CCC - Sprandi - Polkowice27:25 
58ITADavide Frattini (ITA)United Health Care Presented by Maxxis27:34 
59COLEdward Fabián Díaz Cárdenas (COL)Team Colombia29:08 
60NZLScott Ambrose (NZL)Novo Nordisk29:10 
61ITANicola Boem (ITA)Bardiani Valvole - CSF Inox29:17 
62KAZArman Kamyshev (KAZ)Astana29:28 
63ITAAlessandro Tonelli (ITA)Bardiani Valvole - CSF Inox29:38 
64FRAArmindo Fonseca (FRA)Bretagne - Séché Environnement29:42 
65ITAKristian Sbaragli (ITA)MTN - Qhubeka30:15 
66DENMagnus Cort Nielsen (DEN)Orica - Greenedge30:27 
67RSAJim Songezo (RSA)MTN - Qhubeka30:35 
68AUSMark Renshaw (AUS)Etixx - Quick Step31:45 
69FRAKévin Ledanois (FRA)Bretagne - Séché Environnement32:25 
70ITAAlessandro Petacchi (ITA)Southeast33:11 
71GBRMark Cavendish (GBR)Etixx - Quick Step34:02 
72COLEdwin Alcibiades Avila Vanegas (COL)Team Colombia34:06 
73BELFrederik Veuchelen (BEL)Wanty - Groupe Gobert34:12 
74FRAFlorian Guillou (FRA)Bretagne - Séché Environnement35:32 
75ITAAlessandro Bazzana (ITA)United Health Care Presented by Maxxis35:44 
76BELJames Vanlandshoot (BEL)Wanty - Groupe Gobert35:51 
77ESPCarlos Barbero Cuesta (ESP)Caja Rural - Seguros Rga36:05 
78BELJarl Salomein (BEL)Topsport Vlaanderen - Baloise36:07 
79ITAManuel Belletti (ITA)Southeast36:12 
80TURMirac Kal (TUR)Torku Seker Spor36:16 
81CZEFrantisek Padour (CZE)36:23 
82ITADaniele Bennati (ITA)Saxo Bank - Tinkoff Bank36:25 
83FRACharles Planet (FRA)Novo Nordisk36:36 
84COLDaniel Felipe Martínez Poveda (COL)Team Colombia36:50 
85NEDPeter Koning (NED)Drapac Professional Cycling37:09 
86ITADavide Appollonio (ITA)Androni Giocattoli - Sidermec37:10 
87SVKJuraj Sagan (SVK)Saxo Bank - Tinkoff Bank37:42 
88KAZRuslan Tleubayev (KAZ)Astana39:12 
89ITAAlberto Nardin (ITA)Androni Giocattoli - Sidermec39:45 
90BELJan Ghyselinck (BEL)Wanty - Groupe Gobert41:17 
91ARGAriel Maximiliano Richeze Araquistaín (ARG)Lampre - Merida42:02 
92COLCarlos Mario Ramírez Botero (COL)Team Colombia42:27 
93BELBoris Vallée (BEL)Lotto - Soudal42:32 
94BELNikolas Maes (BEL)Etixx - Quick Step43:17 
95ITASamuele Conti (ITA)Southeast43:21 
96ITAFederico Zurlo (ITA)United Health Care Presented by Maxxis43:46 
97BELSean De Bie (BEL)Lotto - Soudal44:00 
98AUSBernard Sulzberger (AUS)Drapac Professional Cycling44:13 
99ITARoberto Ferrari (ITA)Lampre - Merida45:17 
100ITAFabio Sabatini (ITA)Etixx - Quick Step46:23 
101BELBert Van Lerberghe (BEL)Topsport Vlaanderen - Baloise46:50 
102TURAhmet Örken (TUR)Torku Seker Spor47:09 
103ITASacha Modolo (ITA)Lampre - Merida47:31 
104RSAJay Robert Thomson (RSA)MTN - Qhubeka47:43 
105NEDMartijn Verschoor (NED)Novo Nordisk47:58 
106BELGuillaume Van Keirsbulck (BEL)Etixx - Quick Step48:49 
107BELIljo Keisse (BEL)Etixx - Quick Step49:47 
108AUSBrenton Jones (AUS)Drapac Professional Cycling50:42 
109ALBEugert Zhupa (ALB)Southeast50:57 
110ITAPaolo Simion (ITA)Bardiani Valvole - CSF Inox51:11 
111ESPDavid Lozano Riba (ESP)Novo Nordisk51:58 
112ITAAndrea Peron (ITA)Novo Nordisk52:21 
113GERRobert Förster (GER)United Health Care Presented by Maxxis52:57 
114SVKMichal Kolár (SVK)Saxo Bank - Tinkoff Bank53:10 
115TURMuhammet Atalay (TUR)Torku Seker Spor54:05 
116BLRYauheni Hutarovich (BLR)Bretagne - Séché Environnement54:29 
117TPEChun Kai Feng (TPE)Lampre - Merida54:34 
118AUSCaleb Ewan (AUS)Orica - Greenedge54:35 
119DENJohn Bohn Ebsen Kronborg (DEN)Androni Giocattoli - Sidermec55:05 
120GBRAdam Blythe (GBR)Orica - Greenedge55:09 
121AUSSamuel Spokes (AUS)Drapac Professional Cycling55:26 
122BELKris Boeckmans (BEL)Lotto - Soudal56:08 
123JAPGenki Yamamoto (JAP)Nippo - Vini Fantini57:45 
124ITAMarco Benfatto (ITA)Androni Giocattoli - Sidermec59:05 
125AUSDamien Howson (AUS)Orica - Greenedge59:17 
126TURAhmet Akdilek (TUR)Torku Seker Spor1:00:20 
127ITAAntonio Viola (ITA)Nippo - Vini Fantini1:00:35 
128GBRDaniel McLay (GBR)Bretagne - Séché Environnement1:01:03 
129ROUEduard-Michael Grosu (ROU)Nippo - Vini Fantini1:01:08 
130BELRoy Jans (BEL)Wanty - Groupe Gobert1:02:08 
131BELLander Seynaeve (BEL)Wanty - Groupe Gobert1:02:58 
132USAKenneth Hanson (USA)United Health Care Presented by Maxxis1:04:08 
133ITAFrancesco Chicchi (ITA)Androni Giocattoli - Sidermec1:05:24 
134PANRamón III Carretero Marciaq (PAN)Southeast1:06:37 
135NEDTheo Bos (NED)MTN - Qhubeka1:06:51 
136NEDJens Mouris (NED)Orica - Greenedge1:06:52 
137AUSGraeme Allen Brown (AUS)Drapac Professional Cycling1:08:42 
138JAPShiki Kuroeda (JAP)Nippo - Vini Fantini1:09:08 
139RUSNikolay Trusov (RUS)Saxo Bank - Tinkoff Bank1:10:06 
140AUSMalcolm Rudolph (AUS)Drapac Professional Cycling1:11:33 
141ITAMattia Pozzo (ITA)Nippo - Vini Fantini1:11:38 
142BELTom Devriendt (BEL)Wanty - Groupe Gobert1:14:21 
143FRANicolas Lefrançois (FRA)Novo Nordisk1:22:49 
144ITANicolas Marini (ITA)Nippo - Vini Fantini1:27:44 
145ITAAndrea Dal Col (ITA)Southeast1:28:35 

Etappe 1 - Alanya - Alanya - 127 km - 26 April 2015Sprint


1GBRMark Cavendish (GBR)Etixx - Quick Step3:17:58 
2AUSCaleb Ewan (AUS)Orica - Greenedgezt
3ITANicola Ruffoni (ITA)Bardiani Valvole - CSF Inoxzt
4ITASacha Modolo (ITA)Lampre - Meridazt
5NEDTheo Bos (NED)MTN - Qhubekazt
6SVKMichal Kolár (SVK)Saxo Bank - Tinkoff Bankzt
7ITADaniele Ratto (ITA)United Health Care Presented by Maxxiszt
8GERAndré Greipel (GER)Lotto - Soudalzt
9AUSBrenton Jones (AUS)Drapac Professional Cyclingzt
10ITAJakub Mareczko (ITA)Southeastzt
11ITAMarco Benfatto (ITA)Androni Giocattoli - Sidermeczt
12BELJarl Salomein (BEL)Topsport Vlaanderen - Baloisezt
13TURAhmet Örken (TUR)Torku Seker Sporzt
14ITAManuel Belletti (ITA)Southeastzt
15KAZRuslan Tleubayev (KAZ)Astanazt
16ITAAndrea Piechele (ITA)Bardiani Valvole - CSF Inoxzt
17ITANicolas Marini (ITA)Nippo - Vini Fantinizt
18NEDMartijn Verschoor (NED)Novo Nordiskzt
19BELRoy Jans (BEL)Wanty - Groupe Gobertzt
20ESPCarlos Barbero Cuesta (ESP)Caja Rural - Seguros Rgazt
21BELBert Van Lerberghe (BEL)Topsport Vlaanderen - Baloisezt
22COLJuan Sebastián Molano Benavides (COL)Team Colombiazt
23BELVictor Campenaerts (BEL)Topsport Vlaanderen - Baloisezt
24ITAAndrea Peron (ITA)Novo Nordiskzt
25AUSMark Renshaw (AUS)Etixx - Quick Stepzt
26BELJasper De Buyst (BEL)Lotto - Soudalzt
27ITAFrancesco Chicchi (ITA)Androni Giocattoli - Sidermeczt
28COLMiguel Angel López Moreno (COL)Astanazt
29FRAArmindo Fonseca (FRA)Bretagne - Séché Environnementzt
30COLHeiner Rodrigo Parra Bustamente (COL)Caja Rural - Seguros Rgazt
31BLRYauheni Hutarovich (BLR)Bretagne - Séché Environnementzt
32ITAPaolo Simion (ITA)Bardiani Valvole - CSF Inoxzt
33FRACharles Planet (FRA)Novo Nordiskzt
34CANChristian Meier (CAN)Orica - Greenedgezt
35POLTomasz Kiendys (POL)CCC - Sprandi - Polkowicezt

Etappe 2 - Alanya - Antalya - 182 km - 27 April 2015Sprint


1GBRMark Cavendish (GBR)Etixx - Quick Step4:21:32 
2ITASacha Modolo (ITA)Lampre - Meridazt
3ITANicola Ruffoni (ITA)Bardiani Valvole - CSF Inoxzt
4COLJuan Sebastián Molano Benavides (COL)Team Colombiazt
5ITADaniele Colli (ITA)Nippo - Vini Fantinizt
6TURAhmet Örken (TUR)Torku Seker Sporzt
7SVKMichal Kolár (SVK)Saxo Bank - Tinkoff Bankzt
8ITAManuel Belletti (ITA)Southeastzt
9ROUEduard-Michael Grosu (ROU)Nippo - Vini Fantinizt
10ITAPaolo Simion (ITA)Bardiani Valvole - CSF Inoxzt
11BELRoy Jans (BEL)Wanty - Groupe Gobertzt
12ESPCarlos Barbero Cuesta (ESP)Caja Rural - Seguros Rgazt
13GBRDaniel McLay (GBR)Bretagne - Séché Environnementzt
14ITAAndrea Piechele (ITA)Bardiani Valvole - CSF Inoxzt
15ESPEduard Prades Reverte (ESP)Caja Rural - Seguros Rgazt
16ITADavide Appollonio (ITA)Androni Giocattoli - Sidermeczt
17ITAMarco Benfatto (ITA)Androni Giocattoli - Sidermeczt
18BELBert Van Lerberghe (BEL)Topsport Vlaanderen - Baloisezt
19AUSBrenton Jones (AUS)Drapac Professional Cyclingzt
20ITAFrancesco Chicchi (ITA)Androni Giocattoli - Sidermeczt
21GERAndré Greipel (GER)Lotto - Soudalzt
22KAZRuslan Tleubayev (KAZ)Astanazt
23ITANicolas Marini (ITA)Nippo - Vini Fantinizt
24BELJarl Salomein (BEL)Topsport Vlaanderen - Baloisezt
25ITAJakub Mareczko (ITA)Southeastzt
26NEDMartijn Verschoor (NED)Novo Nordiskzt
27BELVictor Campenaerts (BEL)Topsport Vlaanderen - Baloisezt
28POLTomasz Kiendys (POL)CCC - Sprandi - Polkowicezt
29NEDTheo Bos (NED)MTN - Qhubekazt
30DENMagnus Cort Nielsen (DEN)Orica - Greenedgezt

Etappe 3 - Kemer - Elmali - 163 km - 28 April 2015Berg


1ITADavide Rebellin (ITA)CCC - Sprandi - Polkowice4:34:11 
2CROKristijan Durasek (CRO)Lampre - Merida0:07 
3ARGEduardo Sepúlveda (ARG)Bretagne - Séché Environnement0:50 
4AUSJay McCarthy (AUS)Saxo Bank - Tinkoff Bank1:20 
5BELSerge Pauwels (BEL)MTN - Qhubeka1:23 
6ITAEnrico Barbin (ITA)Bardiani Valvole - CSF Inox1:29 
7COLHeiner Rodrigo Parra Bustamente (COL)Caja Rural - Seguros Rga1:32 
8ITADaniele Ratto (ITA)United Health Care Presented by Maxxis1:42 
9COLAlex Alberto Cano Ardila (COL)Team Colombia1:46 
10AUSAdam Hansen (AUS)Lotto - Soudal1:57 
11ITAMirko Selvaggi (ITA)Wanty - Groupe Gobert2:04 
12ESPJavier Mejías Leal (ESP)Novo Nordiskzt
13POLTomasz Marczynski (POL)Torku Seker Spor2:11 
14ESPLluís Guillermo Mas Bonet (ESP)Caja Rural - Seguros Rga2:42 
15CANChristian Meier (CAN)Orica - Greenedge2:49 
16BULNikolai Mihailov (BUL)CCC - Sprandi - Polkowicezt
17BELPieter Jacobs (BEL)Topsport Vlaanderen - Baloise3:01 
18USALucas Euser (USA)United Health Care Presented by Maxxis3:17 
19COLMiguel Angel López Moreno (COL)Astanazt
20KAZBakhtiyar Kozhatayev (KAZ)Astana3:20 
21ITAEnrico Battaglin (ITA)Bardiani Valvole - CSF Inox3:25 
22BELVictor Campenaerts (BEL)Topsport Vlaanderen - Baloise3:32 
23ITAPierpaolo De Negri (ITA)Nippo - Vini Fantini3:47 
24AUSAdam Phelan (AUS)Drapac Professional Cycling4:28 
25COLCarlos Julián Quintero Norena (COL)Team Colombia4:37 
26GERStefan Schumacher (GER)CCC - Sprandi - Polkowice5:02 
27AUSTimothy Roe (AUS)Drapac Professional Cycling5:11 
28AUSCameron Meyer (AUS)Orica - Greenedge5:32 
29CHNGang Xu (CHN)Lampre - Merida5:38 
30ITAAlberto Nardin (ITA)Androni Giocattoli - Sidermec5:57 
31ESPEduard Prades Reverte (ESP)Caja Rural - Seguros Rga6:36 
32COLEduard Alexander Beltrán Suarez (COL)Saxo Bank - Tinkoff Bank7:10 
33ITAValerio Agnoli (ITA)Astana7:13 
34ALGYoucef Reguigui (ALG)MTN - Qhubekazt
35COLJuan Pablo Valencia Gonzalez (COL)Team Colombiazt
36PORJosé Isidro Maciel Gonçalves (POR)Caja Rural - Seguros Rgazt
37COLEdward Fabián Díaz Cárdenas (COL)Team Colombiazt
38FRACharles Planet (FRA)Novo Nordisk7:52 
39USAChristopher Jones (USA)United Health Care Presented by Maxxis7:59 
40ITADavide Frattini (ITA)United Health Care Presented by Maxxis8:39 
41RWAAdrien Niyonshuti (RWA)MTN - Qhubekazt
42TURNazim Bakirci (TUR)Torku Seker Spor8:46 
43POLLukasz Owsian (POL)CCC - Sprandi - Polkowice9:09 
44BELThomas De Gendt (BEL)Lotto - Soudal9:26 
45GERAndré Greipel (GER)Lotto - Soudal9:31 
46BELJasper De Buyst (BEL)Lotto - Soudalzt
47CZEJan Hirt (CZE)CCC - Sprandi - Polkowice9:34 
48COLEdwin Alcibiades Avila Vanegas (COL)Team Colombiazt
49NZLScott Ambrose (NZL)Novo Nordisk10:22 
50ITASonny Colbrelli (ITA)Bardiani Valvole - CSF Inox11:03 

Etappe 4 - Fethiye - Marmaris - 132 km - 29 April 2015Sprint


1GERAndré Greipel (GER)Lotto - Soudal3:22:08 
2ITADaniele Colli (ITA)Nippo - Vini Fantinizt
3ITADaniele Ratto (ITA)United Health Care Presented by Maxxiszt
4DENMagnus Cort Nielsen (DEN)Orica - Greenedgezt
5ITAManuel Belletti (ITA)Southeastzt
6ITARoberto Ferrari (ITA)Lampre - Meridazt
7ESPCarlos Barbero Cuesta (ESP)Caja Rural - Seguros Rgazt
8ITAKristian Sbaragli (ITA)MTN - Qhubekazt
9ITADaniele Bennati (ITA)Saxo Bank - Tinkoff Bankzt
10TURAhmet Örken (TUR)Torku Seker Sporzt
11ITAEnrico Battaglin (ITA)Bardiani Valvole - CSF Inoxzt
12AUSAdam Phelan (AUS)Drapac Professional Cyclingzt
13POLTomasz Marczynski (POL)Torku Seker Sporzt
14ESPJavier Mejías Leal (ESP)Novo Nordiskzt
15BELJelle Wallays (BEL)Topsport Vlaanderen - Baloisezt
16BULNikolai Mihailov (BUL)CCC - Sprandi - Polkowicezt
17COLMiguel Angel López Moreno (COL)Astanazt
18ITAMirko Selvaggi (ITA)Wanty - Groupe Gobertzt
19ITASonny Colbrelli (ITA)Bardiani Valvole - CSF Inoxzt
20BELVictor Campenaerts (BEL)Topsport Vlaanderen - Baloisezt
21ITAAlessandro Petacchi (ITA)Southeastzt
22RUSPavel Brutt (RUS)Saxo Bank - Tinkoff Bankzt
23ESPEduard Prades Reverte (ESP)Caja Rural - Seguros Rgazt
24ARGAriel Maximiliano Richeze Araquistaín (ARG)Lampre - Meridazt
25ITAEnrico Barbin (ITA)Bardiani Valvole - CSF Inoxzt
26KAZBakhtiyar Kozhatayev (KAZ)Astanazt
27ESPPello Bilbao Lopez De Armentia (ESP)Caja Rural - Seguros Rgazt
28BELGijs Van Hoecke (BEL)Topsport Vlaanderen - Baloisezt
29BELPieter Jacobs (BEL)Topsport Vlaanderen - Baloisezt
30POLLukasz Owsian (POL)CCC - Sprandi - Polkowicezt
31ITADavide Rebellin (ITA)CCC - Sprandi - Polkowicezt
32ARGEduardo Sepúlveda (ARG)Bretagne - Séché Environnementzt
33ESPFernando Grijalba Perez (ESP)Caja Rural - Seguros Rgazt
34ESPLluís Guillermo Mas Bonet (ESP)Caja Rural - Seguros Rgazt
35CROKristijan Durasek (CRO)Lampre - Meridazt

Etappe 5 - Mugla - Pamukkale - 16 km - 30 April 2015Ontsnapping


1ITASacha Modolo (ITA)Lampre - Merida4:06:19 
2ESPCarlos Barbero Cuesta (ESP)Caja Rural - Seguros Rgazt
3AUSJay McCarthy (AUS)Saxo Bank - Tinkoff Bankzt
4SVKMichal Kolár (SVK)Saxo Bank - Tinkoff Bankzt
5ITAManuel Belletti (ITA)Southeastzt
6BELJasper De Buyst (BEL)Lotto - Soudalzt
7ESPEduard Prades Reverte (ESP)Caja Rural - Seguros Rgazt
8ITADaniele Ratto (ITA)United Health Care Presented by Maxxiszt
9ITADavide Rebellin (ITA)CCC - Sprandi - Polkowicezt
10ESPPello Bilbao Lopez De Armentia (ESP)Caja Rural - Seguros Rgazt
11BELGijs Van Hoecke (BEL)Topsport Vlaanderen - Baloise0:04 
12BELJarl Salomein (BEL)Topsport Vlaanderen - Baloisezt
13ALGYoucef Reguigui (ALG)MTN - Qhubekazt
14ARGEduardo Sepúlveda (ARG)Bretagne - Séché Environnementzt
15GBRMark Cavendish (GBR)Etixx - Quick Stepzt
16BELRoy Jans (BEL)Wanty - Groupe Gobertzt
17COLEdwin Alcibiades Avila Vanegas (COL)Team Colombiazt
18COLCarlos Julián Quintero Norena (COL)Team Colombiazt
19ESPLluís Guillermo Mas Bonet (ESP)Caja Rural - Seguros Rgazt
20ITAMirko Selvaggi (ITA)Wanty - Groupe Gobert0:07 
21COLMiguel Angel López Moreno (COL)Astanazt
22COLAlex Alberto Cano Ardila (COL)Team Colombia0:10 
23COLHeiner Rodrigo Parra Bustamente (COL)Caja Rural - Seguros Rgazt
24BELPieter Jacobs (BEL)Topsport Vlaanderen - Baloisezt
25ITAEnrico Barbin (ITA)Bardiani Valvole - CSF Inoxzt
26ESPJavier Mejías Leal (ESP)Novo Nordiskzt
27BELVictor Campenaerts (BEL)Topsport Vlaanderen - Baloisezt
28BELSerge Pauwels (BEL)MTN - Qhubeka0:15 
29CROKristijan Durasek (CRO)Lampre - Meridazt
30AUSBrenton Jones (AUS)Drapac Professional Cyclingzt
31BELGert Dockx (BEL)Lotto - Soudalzt
32BULNikolai Mihailov (BUL)CCC - Sprandi - Polkowicezt
33POLTomasz Kiendys (POL)CCC - Sprandi - Polkowicezt
34GERStefan Schumacher (GER)CCC - Sprandi - Polkowicezt
35URUFabricio Ferrari Barcelo (URU)Caja Rural - Seguros Rgazt

Etappe 6 - Denizli - Selçuk - 184 km - 1 Mei 2015Berg


1ESPPello Bilbao Lopez De Armentia (ESP)Caja Rural - Seguros Rga4:38:46 
2COLMiguel Angel López Moreno (COL)Astana0:03 
3COLHeiner Rodrigo Parra Bustamente (COL)Caja Rural - Seguros Rga0:11 
4BELThomas De Gendt (BEL)Lotto - Soudal0:14 
5COLAlex Alberto Cano Ardila (COL)Team Colombiazt
6CROKristijan Durasek (CRO)Lampre - Merida0:18 
7ARGEduardo Sepúlveda (ARG)Bretagne - Séché Environnementzt
8ESPLluís Guillermo Mas Bonet (ESP)Caja Rural - Seguros Rga0:34 
9URUFabricio Ferrari Barcelo (URU)Caja Rural - Seguros Rgazt
10AUSJay McCarthy (AUS)Saxo Bank - Tinkoff Bankzt
11ITAMirko Selvaggi (ITA)Wanty - Groupe Gobertzt
12POLTomasz Marczynski (POL)Torku Seker Sporzt
13BELSerge Pauwels (BEL)MTN - Qhubekazt
14AUSAdam Hansen (AUS)Lotto - Soudal0:46 
15ESPJavier Mejías Leal (ESP)Novo Nordisk0:48 
16KAZBakhtiyar Kozhatayev (KAZ)Astana0:54 
17ESPEduard Prades Reverte (ESP)Caja Rural - Seguros Rgazt
18BELVictor Campenaerts (BEL)Topsport Vlaanderen - Baloise0:59 
19ITADavide Rebellin (ITA)CCC - Sprandi - Polkowice1:01 
20BLRIlia Koshevoy (BLR)Lampre - Merida1:06 
21ITAEnrico Barbin (ITA)Bardiani Valvole - CSF Inox1:09 
22ITAEnrico Battaglin (ITA)Bardiani Valvole - CSF Inox1:12 
23FRABrice Feillu (FRA)Bretagne - Séché Environnementzt
24AUSTimothy Roe (AUS)Drapac Professional Cyclingzt
25COLCarlos Julián Quintero Norena (COL)Team Colombiazt
26PORJosé Isidro Maciel Gonçalves (POR)Caja Rural - Seguros Rga1:22 
27ITAPierpaolo De Negri (ITA)Nippo - Vini Fantini1:24 
28CANChristian Meier (CAN)Orica - Greenedge1:28 
29ERINatnael Teweldemedhin Berhane (ERI)MTN - Qhubeka1:38 
30ALGYoucef Reguigui (ALG)MTN - Qhubekazt
31AUSCameron Meyer (AUS)Orica - Greenedge1:42 
32ITADaniele Ratto (ITA)United Health Care Presented by Maxxiszt
33BULNikolai Mihailov (BUL)CCC - Sprandi - Polkowicezt
34RUSEvgeni Petrov (RUS)Saxo Bank - Tinkoff Bank1:46 
35USALucas Euser (USA)United Health Care Presented by Maxxis1:52 
36BELPieter Jacobs (BEL)Topsport Vlaanderen - Baloise1:55 
37COLEdward Fabián Díaz Cárdenas (COL)Team Colombia2:00 
38BELGijs Van Hoecke (BEL)Topsport Vlaanderen - Baloise2:06 
39USAChristopher Jones (USA)United Health Care Presented by Maxxis2:07 
40COLCarlos Mario Ramírez Botero (COL)Team Colombia2:23 

Etappe 7 - Selçuk - Izmir - 165 km - 2 Mei 2015Sprint


1GBRMark Cavendish (GBR)Etixx - Quick Step3:59:49 
2ITAAndrea Piechele (ITA)Bardiani Valvole - CSF Inoxzt
3ITAKristian Sbaragli (ITA)MTN - Qhubekazt
4ITAManuel Belletti (ITA)Southeastzt
5DENMagnus Cort Nielsen (DEN)Orica - Greenedgezt
6ITADaniele Ratto (ITA)United Health Care Presented by Maxxiszt
7FRAArmindo Fonseca (FRA)Bretagne - Séché Environnementzt
8BELJasper De Buyst (BEL)Lotto - Soudalzt
9ITADavide Appollonio (ITA)Androni Giocattoli - Sidermeczt
10KAZBakhtiyar Kozhatayev (KAZ)Astanazt
11ITAPierpaolo De Negri (ITA)Nippo - Vini Fantinizt
12AUSAdam Phelan (AUS)Drapac Professional Cyclingzt
13COLMiguel Angel López Moreno (COL)Astanazt
14ITAMirko Selvaggi (ITA)Wanty - Groupe Gobertzt
15ERINatnael Teweldemedhin Berhane (ERI)MTN - Qhubekazt
16ITADaniele Bennati (ITA)Saxo Bank - Tinkoff Bankzt
17COLJuan Pablo Valencia Gonzalez (COL)Team Colombiazt
18ALBEugert Zhupa (ALB)Southeastzt
19ESPLluís Guillermo Mas Bonet (ESP)Caja Rural - Seguros Rgazt
20ITAEnrico Barbin (ITA)Bardiani Valvole - CSF Inoxzt
21BELVictor Campenaerts (BEL)Topsport Vlaanderen - Baloisezt
22CANChristian Meier (CAN)Orica - Greenedgezt
23TURNazim Bakirci (TUR)Torku Seker Sporzt
24ITAAlessandro Petacchi (ITA)Southeastzt
25ESPCarlos Barbero Cuesta (ESP)Caja Rural - Seguros Rgazt
26POLTomasz Kiendys (POL)CCC - Sprandi - Polkowicezt
27ESPJavier Mejías Leal (ESP)Novo Nordiskzt
28ESPEduard Prades Reverte (ESP)Caja Rural - Seguros Rgazt
29BELGijs Van Hoecke (BEL)Topsport Vlaanderen - Baloisezt
30POLTomasz Marczynski (POL)Torku Seker Sporzt

Etappe 8 - Istanbul - Istanbul - 121 km - 3 Mei 2015Sprint


1ESPLluís Guillermo Mas Bonet (ESP)Caja Rural - Seguros Rga2:45:03 
2GBRMark Cavendish (GBR)Etixx - Quick Stepzt
3ESPCarlos Barbero Cuesta (ESP)Caja Rural - Seguros Rgazt
4ITAAlessandro Petacchi (ITA)Southeastzt
5ITADaniele Colli (ITA)Nippo - Vini Fantinizt
6ITADaniele Ratto (ITA)United Health Care Presented by Maxxiszt
7ITADavide Appollonio (ITA)Androni Giocattoli - Sidermeczt
8ESPEduard Prades Reverte (ESP)Caja Rural - Seguros Rgazt
9BELRoy Jans (BEL)Wanty - Groupe Gobertzt
10DENMagnus Cort Nielsen (DEN)Orica - Greenedgezt
11BELJasper De Buyst (BEL)Lotto - Soudalzt
12KAZRuslan Tleubayev (KAZ)Astanazt
13AUSJay McCarthy (AUS)Saxo Bank - Tinkoff Bankzt
14ALGYoucef Reguigui (ALG)MTN - Qhubekazt
15POLTomasz Marczynski (POL)Torku Seker Sporzt
16TURAhmet Örken (TUR)Torku Seker Sporzt
17ITAPierpaolo De Negri (ITA)Nippo - Vini Fantinizt
18ITAAlessandro Bazzana (ITA)United Health Care Presented by Maxxiszt
19ITAEnrico Barbin (ITA)Bardiani Valvole - CSF Inox0:11 
20BELJarl Salomein (BEL)Topsport Vlaanderen - Baloisezt
21ITASonny Colbrelli (ITA)Bardiani Valvole - CSF Inoxzt
22AUSAdam Phelan (AUS)Drapac Professional Cyclingzt
23ITAMirko Selvaggi (ITA)Wanty - Groupe Gobertzt
24BELVictor Campenaerts (BEL)Topsport Vlaanderen - Baloisezt
25ESPPello Bilbao Lopez De Armentia (ESP)Caja Rural - Seguros Rgazt
26BELBert Van Lerberghe (BEL)Topsport Vlaanderen - Baloisezt
27AUSAdam Hansen (AUS)Lotto - Soudalzt
28KAZBakhtiyar Kozhatayev (KAZ)Astanazt
29ESPJavier Mejías Leal (ESP)Novo Nordiskzt
30BELJames Vanlandshoot (BEL)Wanty - Groupe Gobertzt
31USAChristopher Jones (USA)United Health Care Presented by Maxxiszt
32BELPieter Jacobs (BEL)Topsport Vlaanderen - Baloisezt
33COLHeiner Rodrigo Parra Bustamente (COL)Caja Rural - Seguros Rgazt
34ITAAndrea Peron (ITA)Novo Nordisk0:18 
35ITAEnrico Battaglin (ITA)Bardiani Valvole - CSF Inoxzt

Statistieken

Archief

Erelijst

Informatie

© Copyright Info Média Conseil 2007-2018 - Alle rechten voorbehouden