De site voor alle sporten

Menu
 

Wielrennen - GP de Wallonie - 2011 - Gedetailleerde uitslagen

Keuze van een seizoen :

België

Uitslagen 2011

GP de Wallonie 2011

BelgiëBelgië - 14 September 2011


GP de Wallonie - 14 September 2011


1BELPhilippe Gilbert (BEL)Omega Pharma - Lotto5:00:08
2FRAJulien Simon (FRA)Saur - Sojasun0:00:02
3BELBjörn Leukemans (BEL)Vacansoleil - DCMzt
4BELBert De Waele (BEL)Landbouwkredietzt
5BELDavy Commeyne (BEL)Landbouwkredietzt
6POLMichal Kwiatkowski (POL)Radio Shackzt
7ESPOscar Freire Gomez (ESP)Rabobankzt
8FRAGuillaume Levarlet (FRA)Saur - Sojasunzt
9AUTStefan Denifl (AUT)Leopard - Trekzt
10BELMaxime Vantomme (BEL)Team Katushazt
11BELNikolas Maes (BEL)Quick Stepzt
12FRAVincent Jerome (FRA)Europcarzt
13FRAArnaud Gérard (FRA)La Française des Jeuxzt
14FRAMaxime Bouet (FRA)AG2R - La Mondialezt
15FRAAnthony Roux (FRA)La Française des Jeuxzt
16BELEliot Lietaer (BEL)Nationaal Team Van Belgiëzt
17BELNick Nuyens (BEL)Saxo Bank - Sungardzt
18FRAJonathan Hivert (FRA)Saur - Sojasun0:00:08
19FRALaurent Pichon (FRA)Bretagne - Schullerzt
20PORBruno Manuel Silva Pires (POR)Leopard - Trekzt
21BELBert Scheirlinckx (BEL)Landbouwkredietzt
22BELStaf Scheirlinckx (BEL)Verandas Willems - Accent0:00:11
23FRAYoann Offredo (FRA)La Française des Jeuxzt
24BELRomain Zingle (BEL)Cofidiszt
25FRARomain Feillu (FRA)Vacansoleil - DCM0:00:14
26AUSDavid Tanner (AUS)Saxo Bank - Sungardzt
27BELFabio Polazzi (BEL)Wallonie Bruxelles - Crédit Agricolezt
28NEDReinier Honig (NED)Landbouwkredietzt
29BELNico Sijmens (BEL)Cofidiszt
30GERFabian Wegmann (GER)Leopard - Trekzt
31BELPieter Jacobs (BEL)Topsport Vlaanderen - Mercatorzt
32BELJohan Coenen (BEL)Topsport Vlaanderen - Mercatorzt
33BELNiels Van Dijck (BEL)Jong Vlaanderen - Bauknechtzt
34FRAYannick Martinez (FRA)Nationaal Team Van Frankrijkzt
35NEDDirk Bellemakers (NED)Landbouwkredietzt
36DENAnders Lund (DEN)Leopard - Trekzt
37BELJelle Vanendert (BEL)Omega Pharma - Lottozt
38BELSean De Bie (BEL)Nationaal Team Van Belgiëzt
39BELKevyn Ista (BEL)Cofidiszt
40BELGeert Verheyen (BEL)Landbouwkredietzt
41FRAJérémie Galland (FRA)Saur - Sojasunzt
42BELThomas Degand (BEL)Verandas Willems - Accentzt
43FRAKévin Réza (FRA)Europcarzt
44AUSLuke Roberts (AUS)Saxo Bank - Sungardzt
45DENKasper Klostergård Larsen (DEN)Saxo Bank - Sungardzt
46POLMichal Golas (POL)Vacansoleil - DCMzt
47BELOlivier Kaisen (BEL)Omega Pharma - Lottozt
48FRAGiovanni Bernaudeau (FRA)Europcarzt
49RUSIvan Rovny (RUS)Radio Shackzt
50FRAThomas Voeckler (FRA)Europcarzt
51NEDSander Oostlander (NED)Skil - Shimanozt
52BELSébastien Delfosse (BEL)Landbouwkrediet0:00:23
53BELLaurens De Vreese (BEL)Topsport Vlaanderen - Mercatorzt
54BELJurgen Van Goolen (BEL)Verandas Willems - Accent0:00:34
55BELGeert Steurs (BEL)Topsport Vlaanderen - Mercator0:00:36
56BELGaëtan Bille (BEL)Wallonie Bruxelles - Crédit Agricolezt
57BELGregory Habeaux (BEL)Verandas Willems - Accentzt
58BELBoris Dron (BEL)Lotto - Bodysol - Pôle Continental Wallonzt
59BELEdwig Cammaerts (BEL)Landbouwkredietzt
60SUISteve Morabito (SUI)BMC Racing Teamzt
61FRAAnthony Delaplace (FRA)Saur - Sojasun0:00:40
62FRAFlorian Guillou (FRA)Bretagne - Schullerzt
63FRAGuillaume Le Floch (FRA)Europcarzt
64FRAYann Huguet (FRA)Skil - Shimanozt
65NEDJetse Bol (NED)Rabobank0:00:43
66BELJimmy Janssens (BEL)Omega Pharma-Lotto-Davo0:00:46
67SLOJan Tratnik (SLO)Quick Step0:00:48
68FRAJulien Bérard (FRA)AG2R - La Mondialezt
69NEDPieter Weening (NED)Rabobank0:00:54
70RUSArkimedes Arguelyes Rodriges (RUS)Team Katushazt
71UKRYuriy Krivtsov (UKR)AG2R - La Mondiale0:01:00
72GERMarcus Burghardt (GER)BMC Racing Teamzt
73BELPieter Serry (BEL)Topsport Vlaanderen - Mercatorzt
74BELRudy Rouet (BEL)Wallonie Bruxelles - Crédit Agricolezt
75FRAMatthieu Sprick (FRA)Skil - Shimanozt
76BELSander Armée (BEL)Topsport Vlaanderen - Mercatorzt
77FRAJean-Marc Bideau (FRA)Bretagne - Schullerzt
78FRARémi Pauriol (FRA)La Française des Jeuxzt
79BELKristof Vandewalle (BEL)Quick Stepzt
80BELTom Dernies (BEL)Lotto - Bodysol - Pôle Continental Wallon0:01:05
81BELGilles Devillers (BEL)Wallonie Bruxelles - Crédit Agricolezt
82USATaylor Phinney (USA)BMC Racing Team0:01:13
83ITAMarcello Pavarin (ITA)Vacansoleil - DCMzt
84NEDDennis Van Winden (NED)Rabobank0:01:16
85RSAJacobus Venter (RSA)Verandas Willems - Accentzt
86RUSArtem Ovechkin (RUS)Team Katushazt
87BELJonas van Genechten (BEL)Wallonie Bruxelles - Crédit Agricolezt
88SUIMichael Schär (SUI)BMC Racing Team0:01:20
89FRAJérémy Roy (FRA)La Française des Jeux0:01:22
90NEDLaurens Ten Dam (NED)Rabobank0:01:24
91FRASébastien Chavanel (FRA)Europcar0:01:38
92FRADavid Boucher (FRA)Omega Pharma - Lotto0:01:44
93ITAMarco Bandiera (ITA)Quick Step0:02:07
94BELStijn Vandenbergh (BEL)Team Katusha0:02:09
95SLOBorut Bozic (SLO)Vacansoleil - DCMzt
96JAPFumiyuki Beppu (JAP)Radio Shack0:02:12
97NZLJesse Sergent (NZL)Radio Shackzt
98FRAHubert Dupont (FRA)AG2R - La Mondialezt
99RUSVladimir Isaychev (RUS)Team Katushazt
100ITAMarco Marcato (ITA)Vacansoleil - DCM0:02:16
101ITARinaldo Nocentini (ITA)AG2R - La Mondialezt
102BELFrederik Veuchelen (BEL)Vacansoleil - DCMzt
103BELJens Debusschere (BEL)Omega Pharma - Lotto0:02:21
104BELKlaas Lodewyck (BEL)Omega Pharma - Lottozt
105BELGuillaume Van Keirsbulck (BEL)Quick Stepzt
106FRAFrédéric Guesdon (FRA)La Française des Jeux0:02:23
107FRASteve Chainel (FRA)La Française des Jeuxzt
108FRAThomas Damuseau (FRA)Skil - Shimano0:02:29
109NEDJoost Van Leijen (NED)Vacansoleil - DCM0:02:56
110ITAManuele Boaro (ITA)Saxo Bank - Sungard0:03:14
111FRARomain Hardy (FRA)Bretagne - Schullerzt
112BELGil Suray (BEL)Lotto - Bodysol - Pôle Continental Wallon0:03:29
113FRAArnaud Labbe (FRA)Cofidis0:04:33
114NEDMaarten Tjallingii (NED)Rabobankzt
115NEDRobin Chaigneau (NED)Skil - Shimanozt
116RUSAlexander Mironov (RUS)Team Katushazt
117USAChad Beyer (USA)BMC Racing Teamzt
118BELArthur Vanoverberghe (BEL)Topsport Vlaanderen - Mercatorzt
119BELFloris Smeyers (BEL)Nationaal Team Van Belgiëzt
120SUISimon Zahner (SUI)BMC Racing Teamzt
121FRAArmindo Fonseca (FRA)Bretagne - Schullerzt
122FRASébastien Duret (FRA)Bretagne - Schullerzt
123LUXFränk Schleck (LUX)Leopard - Trekzt
124BELAntoine Demoitie (BEL)Lotto - Bodysol - Pôle Continental Wallonzt
125LUXJean-Pierre 'Jempy' Drucker (LUX)Verandas Willems - Accentzt
126FRABrice Feillu (FRA)Leopard - Trekzt
127FRAFlorent Barle (FRA)Cofidiszt
128FRAJulien Loubet (FRA)AG2R - La Mondialezt
129BELPieter Vanspeybrouck (BEL)Topsport Vlaanderen - Mercatorzt
130NEDArnoud Van Groen (NED)Verandas Willems - Accentzt
131BELFlorent Serry (BEL)Lotto - Bodysol - Pôle Continental Wallon0:04:42
132FRAFabrice Jeandesboz (FRA)Saur - Sojasun0:05:54
133FRAChristophe Laborie (FRA)Saur - Sojasun0:06:31
134BELKévin Thome (BEL)Lotto - Bodysol - Pôle Continental Wallonzt
135BELHophra Gerard (BEL)Nationaal Team Van België0:06:41
136FRAYann Moritz (FRA)Europcarzt
137FRAArnaud Courteille (FRA)La Française des Jeux0:09:08
138SUIJohan Tschopp (SUI)BMC Racing Teamzt
139USAChris Butler (USA)BMC Racing Teamzt
140RUSAlexander Porsev (RUS)Team Katushazt
141FRAEric Berthou (FRA)Bretagne - Schullerzt
142FRARomain Lemarchand (FRA)AG2R - La Mondiale0:09:46
143ISRRan Margaliot (ISR)Saxo Bank - Sungard0:12:09
144BELChristophe Prémont (BEL)Wallonie Bruxelles - Crédit Agricolezt
145RUSDenis Galimzyanov (RUS)Team Katushazt
146BELMaxime Anciaux (BEL)Lotto - Bodysol - Pôle Continental Wallon0:12:39
147BELJulien Dechesne (BEL)Lotto - Bodysol - Pôle Continental Wallon0:12:44

Statistieken

Archief

Erelijst

Informatie

© Copyright Info Média Conseil 2007-2018 - Alle rechten voorbehouden