De site voor alle sporten

Menu
Wielrennen - Ronde van de Limousin - 2011 - Gedetailleerde uitslagen

Wielrennen - Ronde van de Limousin - 2011 - Gedetailleerde uitslagen

Keuze van een seizoen :

Frankrijk

Uitslagen 2011

Ronde van de Limousin 2011

FrankrijkFrankrijk - 16 Augustus 2011 - 19 Augustus 2011


Algemeen klassement - 19 Augustus 2011


1BELBjörn Leukemans (BEL)Vacansoleil - DCM18:21:48
2FRAMatthieu Ladagnous (FRA)La Française des Jeux00:07
3FRAFlorian Guillou (FRA)Bretagne - Schuller00:13
4FRATony Gallopin (FRA)Cofidis00:18
5BELThomas Degand (BEL)Verandas Willems - Accent00:24
6SLOJure Kocjan (SLO)Team Type 100:25
7FRAAnthony Geslin (FRA)La Française des Jeux00:26
8FRAAnthony Roux (FRA)La Française des Jeuxzt
9FRAMickaël Chérel (FRA)AG2R - La Mondiale00:27
10JAPYukiya Arashiro (JAP)Europcar00:30
11FRALászló Bodrogi (FRA)Team Type 1zt
12FRAFrédéric Guesdon (FRA)La Française des Jeuxzt
13FRAJérémie Galland (FRA)Saur - Sojasun00:31
14FRAJonathan Thire (FRA)Big Mat - Aubervilliers 93zt
15FRAJean-Marc Bideau (FRA)Bretagne - Schullerzt
16FRAPierrick Fedrigo (FRA)La Française des Jeux00:32
17FRAMaxime Mederel (FRA)Big Mat - Aubervilliers 9300:33
18LUXBen Gastauer (LUX)AG2R - La Mondialezt
19ESPEgoitz Garcia Echeguibel (ESP)Caja Rural00:34
20FRABlel Kadri (FRA)AG2R - La Mondiale00:35
21BELBert De Waele (BEL)Landbouwkredietzt
22CANGuillaume Boivin (CAN)Spidertech powered by Planet Energyzt
23NEDReinier Honig (NED)Landbouwkredietzt
24FRASébastien Turgot (FRA)Europcarzt
25FRAKévin Lalouette (FRA)Roubaix Lille Metropole - Dalkiazt
26ESPRuben Reig Conejero (ESP)Caja Ruralzt
27FRAJulien Guay (FRA)Roubaix Lille Metropole - Dalkiazt
28FRARenaud Dion (FRA)Bretagne - Schullerzt
29COLDalivier Ospina Navarro (COL)Colombia Es Passion - Cafe de Colombiazt
30FRAArnaud Gérard (FRA)La Française des Jeuxzt
31COLJarlinson Pantano Gomez (COL)Colombia Es Passion - Cafe de Colombia00:43
32COLJohn Edilberto Martinez Montero (COL)Colombia Es Passion - Cafe de Colombiazt
33CANSvein Tuft (CAN)Spidertech powered by Planet Energyzt
34FRAVincent Jerome (FRA)Europcarzt
35FRAYohann Gène (FRA)Europcar00:53
36NEDJohnny Hoogerland (NED)Vacansoleil - DCM00:55
37FRAJulien Loubet (FRA)AG2R - La Mondiale01:12
38FRASylvain Georges (FRA)Big Mat - Aubervilliers 9302:14
39FRAFlorian Le Corre (FRA)Roubaix Lille Metropole - Dalkia02:27
40FRASébastien Joly (FRA)Saur - Sojasun04:43
41FRAJean-Luc Delpech (FRA)Bretagne - Schuller05:11
42BELEvert Verbist (BEL)Verandas Willems - Accent05:39
43FRACyril Bessy (FRA)Saur - Sojasun05:42
44ESPArturo Mora Ortiz (ESP)Caja Rural05:47
45NEDRob Ruijgh (NED)Vacansoleil - DCM05:52
46BELGregory Habeaux (BEL)Verandas Willems - Accent06:16
47FRALaurent Pichon (FRA)Bretagne - Schuller06:31
48FRAThéo Vimpere (FRA)Ile De France07:04
49ITARinaldo Nocentini (ITA)AG2R - La Mondiale07:43
50FRASébastien Duret (FRA)Bretagne - Schuller09:20
51CANDominique Rollin (CAN)La Française des Jeux10:00
52COLLuis Felipe Laverde Jimenez (COL)Colombia Es Passion - Cafe de Colombia10:53
53FRAFabien Bacquet (FRA)Big Mat - Aubervilliers 9314:19
54RUSAlexander Ryabkin (RUS)Caja Rural16:02
55FRAMorgan Kneisky (FRA)Roubaix Lille Metropole - Dalkia17:30
56BELStaf Scheirlinckx (BEL)Verandas Willems - Accent17:33
57ITAAlberto Ongarato (ITA)Vacansoleil - DCM17:54
58CANHugo Houle (CAN)Spidertech powered by Planet Energy17:57
59FRAMickael Delage (FRA)La Française des Jeux19:12
60BELDavy Commeyne (BEL)Landbouwkrediet19:31
61FRAJohan Mombaerts (FRA)Big Mat - Aubervilliers 9321:36
62BELKevin Van Melsen (BEL)Verandas Willems - Accent22:02
63FRASamuel Dumoulin (FRA)Cofidis22:37
64FRAJulien Simon (FRA)Saur - Sojasun24:11
65CANRyan Anderson (CAN)Spidertech powered by Planet Energy24:27
66FRAFranck Bouyer (FRA)Europcar24:43
67NEDArnoud Van Groen (NED)Verandas Willems - Accent25:52
68FRAJonathan Hivert (FRA)Saur - Sojasun26:05
69FRAStéphane Poulhies (FRA)Saur - Sojasun28:39
70CANZachary Bell (CAN)Spidertech powered by Planet Energy29:12
71FRAGuillaume Le Floch (FRA)Europcar29:16
72FRANicolas Rousseau (FRA)Big Mat - Aubervilliers 9329:47
73ESPJosé Herrada Lopez (ESP)Caja Rural29:51
74COLVictor Hugo Peña Grisales (COL)Colombia Es Passion - Cafe de Colombia31:30
75FRAFlorent Barle (FRA)Cofidis31:37
76ESPJonathan Perdiguero Lozano (ESP)Caja Rural33:24
77COLCarlos Andres Martinez Montero (COL)Colombia Es Passion - Cafe de Colombia33:44
78BELKoen Barbe (BEL)Landbouwkrediet35:42
79ITAAlessandro Bazzana (ITA)Team Type 135:50
80RSAJacobus Venter (RSA)Verandas Willems - Accent38:13
81FRAAntoine Lavieu (FRA)Cofidis38:14
82CANWill Routley (CAN)Spidertech powered by Planet Energy38:30
83AUSBenjamin King (AUS)Team Type 139:03
84BELBaptiste Planckaert (BEL)Landbouwkrediet39:44
85BELEdwig Cammaerts (BEL)Landbouwkredietzt
86ITAMarcello Pavarin (ITA)Vacansoleil - DCM46:35
87BELGorik Gardeyn (BEL)Vacansoleil - DCM46:39
88RUSMaxim Belkov (RUS)Vacansoleil - DCM48:20
89RUSAlexey Shmidt (RUS)Team Type 157:37

Etappe 1 - Limoges - Guéret - 16 Augustus 2011Ontsnapping


1BELBjörn Leukemans (BEL)Vacansoleil - DCM03:59:46
2FRAFlorian Guillou (FRA)Bretagne - Schuller00:05
3BELThomas Degand (BEL)Verandas Willems - Accent00:14
4FRARomain Hardy (FRA)Bretagne - Schuller00:21
5JAPYukiya Arashiro (JAP)Europcarzt
6FRAMaxime Mederel (FRA)Big Mat - Aubervilliers 93zt
7FRAMatthieu Ladagnous (FRA)La Française des Jeuxzt
8ITAAlberto Ongarato (ITA)Vacansoleil - DCMzt
9FRATony Gallopin (FRA)Cofidiszt
10FRAJean-Luc Delpech (FRA)Bretagne - Schullerzt
11SLOJure Kocjan (SLO)Team Type 1zt
12NEDReinier Honig (NED)Landbouwkredietzt
13FRABlel Kadri (FRA)AG2R - La Mondialezt
14COLJarlinson Pantano Gomez (COL)Colombia Es Passion - Cafe de Colombiazt
15FRAKévin Lalouette (FRA)Roubaix Lille Metropole - Dalkiazt
16COLJuan Pablo Villegas Cardona (COL)Colombia Es Passion - Cafe de Colombiazt
17FRAJonathan Hivert (FRA)Saur - Sojasunzt
18FRAAnthony Geslin (FRA)La Française des Jeuxzt
19FRASylvain Georges (FRA)Big Mat - Aubervilliers 93zt
20ESPEgoitz Garcia Echeguibel (ESP)Caja Ruralzt
21FRAJulien Guay (FRA)Roubaix Lille Metropole - Dalkiazt
22CANGuillaume Boivin (CAN)Spidertech powered by Planet Energyzt
23BELGregory Habeaux (BEL)Verandas Willems - Accentzt
24FRAMickaël Chérel (FRA)AG2R - La Mondialezt
25FRAJérémie Galland (FRA)Saur - Sojasunzt

Etappe 2 - Saint-Hilaire-Peyroux - Allassac - 17 Augustus 2011Ontsnapping


1FRATony Gallopin (FRA)Cofidis5:00:26
2FRAMatthieu Ladagnous (FRA)La Française des Jeux0:00:06
3SLOJure Kocjan (SLO)Team Type 1zt
4FRASébastien Turgot (FRA)Europcarzt
5ESPEgoitz Garcia Echeguibel (ESP)Caja Ruralzt
6FRAFabien Bacquet (FRA)Big Mat - Aubervilliers 93zt
7FRASébastien Joly (FRA)Saur - Sojasunzt
8FRAJérémie Galland (FRA)Saur - Sojasunzt
9JAPYukiya Arashiro (JAP)Europcarzt
10FRABlel Kadri (FRA)AG2R - La Mondialezt
11CANGuillaume Boivin (CAN)Spidertech powered by Planet Energyzt
12BELBjörn Leukemans (BEL)Vacansoleil - DCMzt
13COLJarlinson Pantano Gomez (COL)Colombia Es Passion - Cafe de Colombiazt
14FRACyril Bessy (FRA)Saur - Sojasunzt
15FRALászló Bodrogi (FRA)Team Type 1zt
16FRAYohann Gène (FRA)Europcarzt
17BELThomas Degand (BEL)Verandas Willems - Accentzt
18FRAFlorian Guillou (FRA)Bretagne - Schullerzt
19FRARenaud Dion (FRA)Bretagne - Schullerzt
20FRAAnthony Roux (FRA)La Française des Jeuxzt
21FRAMickaël Chérel (FRA)AG2R - La Mondialezt
22NEDReinier Honig (NED)Landbouwkredietzt
23LUXBen Gastauer (LUX)AG2R - La Mondialezt
24ESPRuben Reig Conejero (ESP)Caja Ruralzt
25BELBert De Waele (BEL)Landbouwkredietzt

Etappe 3 - Lanouaille - Saint-Yrieix-la-Perche - 18 Augustus 2011Sprint


1FRAMatthieu Ladagnous (FRA)La Française des Jeux04:42:32
2FRASamuel Dumoulin (FRA)Cofidiszt
3FRAJérémie Galland (FRA)Saur - Sojasunzt
4SLOJure Kocjan (SLO)Team Type 1zt
5BELJoeri Stallaert (BEL)Landbouwkredietzt
6FRAStéphane Poulhies (FRA)Saur - Sojasunzt
7FRATony Gallopin (FRA)Cofidiszt
8FRAMorgan Kneisky (FRA)Roubaix Lille Metropole - Dalkiazt
9BELEvert Verbist (BEL)Verandas Willems - Accentzt
10BELStaf Scheirlinckx (BEL)Verandas Willems - Accentzt
11BELBert De Waele (BEL)Landbouwkredietzt
12ESPEgoitz Garcia Echeguibel (ESP)Caja Ruralzt
13FRAFabien Bacquet (FRA)Big Mat - Aubervilliers 93zt
14BELBjörn Leukemans (BEL)Vacansoleil - DCMzt
15JAPYukiya Arashiro (JAP)Europcarzt
16BELGregory Habeaux (BEL)Verandas Willems - Accentzt
17FRAJulien Guay (FRA)Roubaix Lille Metropole - Dalkiazt
18BELThomas Degand (BEL)Verandas Willems - Accentzt
19FRAAnthony Geslin (FRA)La Française des Jeuxzt
20COLDalivier Ospina Navarro (COL)Colombia Es Passion - Cafe de Colombiazt
21BELEdwig Cammaerts (BEL)Landbouwkredietzt
22FRAMaxime Mederel (FRA)Big Mat - Aubervilliers 93zt
23ESPJosé Herrada Lopez (ESP)Caja Ruralzt
24ESPRuben Reig Conejero (ESP)Caja Ruralzt
25CANGuillaume Boivin (CAN)Spidertech powered by Planet Energyzt

Etappe 4 - Les lacs de Haute Charente - Limoges - 19 Augustus 2011Sprint


1FRAMatthieu Ladagnous (FRA)La Française des Jeux04:39:12
2SLOJure Kocjan (SLO)Team Type 1zt
3BELBjörn Leukemans (BEL)Vacansoleil - DCMzt
4FRASamuel Dumoulin (FRA)Cofidiszt
5FRABlel Kadri (FRA)AG2R - La Mondialezt
6FRALaurent Pichon (FRA)Bretagne - Schullerzt
7FRAPierrick Fedrigo (FRA)La Française des Jeuxzt
8FRAJérémie Galland (FRA)Saur - Sojasunzt
9BELDavy Commeyne (BEL)Landbouwkredietzt
10BELBert De Waele (BEL)Landbouwkredietzt
11JAPYukiya Arashiro (JAP)Europcarzt
12FRATony Gallopin (FRA)Cofidiszt
13BELEvert Verbist (BEL)Verandas Willems - Accentzt
14BELThomas Degand (BEL)Verandas Willems - Accentzt
15FRAMorgan Kneisky (FRA)Roubaix Lille Metropole - Dalkiazt
16FRAJean-Luc Delpech (FRA)Bretagne - Schullerzt
17ITARinaldo Nocentini (ITA)AG2R - La Mondialezt
18FRAKévin Lalouette (FRA)Roubaix Lille Metropole - Dalkiazt
19FRAMaxime Mederel (FRA)Big Mat - Aubervilliers 93zt
20FRAAnthony Roux (FRA)La Française des Jeuxzt
21ESPEgoitz Garcia Echeguibel (ESP)Caja Ruralzt
22ESPRuben Reig Conejero (ESP)Caja Ruralzt
23NEDReinier Honig (NED)Landbouwkredietzt
24BELStaf Scheirlinckx (BEL)Verandas Willems - Accentzt
25FRAAnthony Geslin (FRA)La Française des Jeuxzt

Statistieken

Archief

Erelijst

Informatie

© Copyright Info Média Conseil 2007-2018 - Alle rechten voorbehouden