De site voor alle sporten
De site voor alle sporten
Keuze van een seizoen :
Canada - Saguenay - 2 Juni 2011 - 5 Juni 2011
1 | Christopher Juul-Jensen (DEN) | Glud & Marstrand - Lrø Rådgivning | 13:43:43 |
2 | Arman Kamyshev (KAZ) | Nationaal Team Van Kazachstan | 0:00:19 |
3 | Miras Bederbekov (KAZ) | Nationaal Team Van Kazachstan | 0:00:20 |
4 | Warren Barguil (FRA) | Nationaal Team Van Frankrijk | 0:00:22 |
5 | Nicola Boem (ITA) | 0:00:23 | |
6 | Marcel Meisen (GER) | Eddy Merckx - Indeland | 0:00:25 |
7 | Nathan Brown (USA) | Trek - Livestrong | 0:00:29 |
8 | Guillaume Bonnet (FRA) | Team Vulco - VC Vaulx En Velin | 0:00:30 |
9 | Sebastian Lander (DEN) | Concordia - Himmerland | 0:00:48 |
10 | Sonny Colbrelli (ITA) | Colnago - CSF Inox | zt |
11 | Vladislav Gorbunov (KAZ) | Nationaal Team Van Kazachstan | 0:01:03 |
12 | Jesper Hansen (DEN) | Energi Fyn | 0:01:04 |
13 | Hugo Houle (CAN) | Spidertech Powered by Planet Energy | 0:01:05 |
14 | Klemen Stimulak (SLO) | Radenska | 0:01:06 |
15 | Andzs Flaksis (LAT) | Nationaal Team Van Letland | 0:01:07 |
16 | Arvin Moazzemi Godarzi (IRI) | Tabriz Petrochemical Cycling Team | 0:01:09 |
17 | Artis Pujats (LAT) | Nationaal Team Van Letland | zt |
18 | Tsgabu Gebremaryam Grmay (ETH) | Mixed Team | zt |
19 | Arnaud Démare (FRA) | CC Nogent-Sur-Oise | 0:01:12 |
20 | Yauheni Patenka (BLR) | zt | |
21 | Natnael Teweldemedhin Berhane (ERI) | Mixed Team | 0:01:15 |
22 | Tanner Putt (USA) | Team Type 1- Development | zt |
23 | Emilien Viennet (FRA) | CC Etupes Le Doubs - Pays de Montbéliard | 0:01:18 |
24 | Asbjørn Kragh Andersen (DEN) | Trefor | 0:01:21 |
25 | Romain Guillemois (FRA) | Vendee U - Pays De La Loire | zt |
26 | Youcef Reguigui (ALG) | Groupement Sportif Petrolier Algerie | 0:01:32 |
27 | Gavin Mannion (USA) | Trek - Livestrong | 0:01:34 |
28 | Jimmy Turgis (FRA) | CC Nogent-Sur-Oise | 0:01:38 |
29 | Jimmi Sørensen (DEN) | Glud & Marstrand - Lrø Rådgivning | 0:01:50 |
30 | Janis Dakteris (LAT) | 0:01:52 | |
31 | Yannick Mayer (GER) | Nsp | 0:02:18 |
32 | Simon Nuber (GER) | Thüringer Energie Team | 0:02:24 |
33 | Alexey Lutsenko (KAZ) | Nationaal Team Van Kazachstan | 0:02:33 |
34 | Roman Dronin (UZB) | Mixed Team | zt |
35 | Daniil Fominykh (KAZ) | Nationaal Team Van Kazachstan | 0:02:45 |
36 | Evan Huffman (USA) | California Giant Cycling/california Giant Berry Farms/specialized | zt |
37 | Maxim Razumov (RUS) | 0:04:28 | |
38 | Ilya Davidenok (KAZ) | Nationaal Team Van Kazachstan | 0:04:33 |
39 | David Boily (CAN) | Spidertech Powered by Planet Energy | 0:04:54 |
40 | Antoine Duchesne (CAN) | Nationaal Team Van Canada | 0:04:57 |
41 | Maxim Pokidov (RUS) | 0:04:59 | |
42 | Massimo Coledan (ITA) | Nationaal Team Van Italië | 0:05:16 |
43 | Roman Katyrin (RUS) | 0:05:18 | |
44 | Lasse Norman Hansen (DEN) | Concordia - Himmerland | 0:05:25 |
45 | Simon Lambert-Lemay (CAN) | Spidertech Powered by Planet Energy | 0:05:33 |
46 | Stuart Wight (CAN) | Atlantic Cycling Centre | 0:05:56 |
47 | Ryan Eastman (USA) | Trek - Livestrong | 0:06:42 |
48 | Robert Jenko (SLO) | Radenska | 0:07:16 |
49 | Mario Vogt (GER) | Heizomat | 0:08:11 |
50 | Fabian Thiel (GER) | Thüringer Energie Team | 0:08:12 |
51 | Owen Harrison (CAN) | Team H&r Block | 0:08:42 |
52 | Alexander Grigoriev (RUS) | 0:10:13 | |
53 | Igor Frolov (RUS) | Itera - Katusha | 0:11:16 |
54 | Jani Music (SLO) | 0:11:21 | |
55 | Alder Torres Yuman (GUA) | 0:16:16 | |
56 | Walter Filadelfo Escobar López (GUA) | 0:16:27 | |
57 | Aljaz Hocevar (SLO) | Adria Mobil | 0:19:22 |
58 | Jure Bitenc (SLO) | Sava | 0:19:31 |
59 | Max Walsleben (GER) | 0:19:54 |
1 | Arnaud Démare (FRA) | CC Nogent-Sur-Oise | 3:21:46 |
2 | Sonny Colbrelli (ITA) | Colnago - CSF Inox | zt |
3 | Hugo Houle (CAN) | Spidertech Powered by Planet Energy | zt |
4 | Armands Becis (LAT) | Nationaal Team Van Letland | zt |
5 | Yauheni Patenka (BLR) | zt | |
6 | Sebastian Lander (DEN) | Concordia - Himmerland | zt |
7 | Marcel Meisen (GER) | Eddy Merckx - Indeland | zt |
8 | Emilien Viennet (FRA) | CC Etupes Le Doubs - Pays de Montbéliard | zt |
9 | Nicola Boem (ITA) | zt | |
10 | Yannick Mayer (GER) | Nsp | zt |
11 | Robert Jenko (SLO) | Radenska | zt |
12 | Andrea Dal Col (ITA) | zt | |
13 | Gavin Mannion (USA) | Trek - Livestrong | zt |
14 | Tsgabu Gebremaryam Grmay (ETH) | Mixed Team | zt |
15 | Klemen Stimulak (SLO) | Radenska | zt |
16 | Arvin Moazzemi Godarzi (IRI) | Tabriz Petrochemical Cycling Team | zt |
17 | Natnael Teweldemedhin Berhane (ERI) | Mixed Team | zt |
18 | Artis Pujats (LAT) | Nationaal Team Van Letland | zt |
19 | Ilya Davidenok (KAZ) | Nationaal Team Van Kazachstan | zt |
20 | Guillaume Bonnet (FRA) | Team Vulco - VC Vaulx En Velin | zt |
21 | Youcef Reguigui (ALG) | Groupement Sportif Petrolier Algerie | zt |
22 | Asbjørn Kragh Andersen (DEN) | Trefor | zt |
23 | Igor Frolov (RUS) | Itera - Katusha | zt |
24 | Roman Dronin (UZB) | Mixed Team | zt |
25 | Alexey Lutsenko (KAZ) | Nationaal Team Van Kazachstan | zt |
1 | Lasse Norman Hansen (DEN) | Concordia - Himmerland | 3:44:23 |
2 | Guillaume Bonnet (FRA) | Team Vulco - VC Vaulx En Velin | zt |
3 | Gianluca Leonardi (ITA) | zt | |
4 | Christopher Juul-Jensen (DEN) | Glud & Marstrand - Lrø Rådgivning | 0:00:02 |
5 | Sebastian Lander (DEN) | Concordia - Himmerland | 0:00:30 |
6 | Nicola Boem (ITA) | zt | |
7 | Emilien Viennet (FRA) | CC Etupes Le Doubs - Pays de Montbéliard | zt |
8 | Asbjørn Kragh Andersen (DEN) | Trefor | zt |
9 | Arman Kamyshev (KAZ) | Nationaal Team Van Kazachstan | zt |
10 | Klemen Stimulak (SLO) | Radenska | zt |
11 | Arvin Moazzemi Godarzi (IRI) | Tabriz Petrochemical Cycling Team | zt |
12 | Hugo Houle (CAN) | Spidertech Powered by Planet Energy | zt |
13 | Romain Guillemois (FRA) | Vendee U - Pays De La Loire | zt |
14 | Jimmi Sørensen (DEN) | Glud & Marstrand - Lrø Rådgivning | zt |
15 | Natnael Teweldemedhin Berhane (ERI) | Mixed Team | zt |
16 | Artis Pujats (LAT) | Nationaal Team Van Letland | zt |
17 | Marcel Meisen (GER) | Eddy Merckx - Indeland | zt |
18 | Tanner Putt (USA) | Team Type 1- Development | zt |
19 | Nathan Brown (USA) | Trek - Livestrong | zt |
20 | Tsgabu Gebremaryam Grmay (ETH) | Mixed Team | zt |
21 | Andzs Flaksis (LAT) | Nationaal Team Van Letland | zt |
22 | Warren Barguil (FRA) | Nationaal Team Van Frankrijk | zt |
23 | Miras Bederbekov (KAZ) | Nationaal Team Van Kazachstan | zt |
24 | Jesper Hansen (DEN) | Energi Fyn | zt |
25 | Pavel Gorenc (SLO) | Adria Mobil | zt |
1 | Arman Kamyshev (KAZ) | Nationaal Team Van Kazachstan | 3:28:36 |
2 | Youcef Reguigui (ALG) | Groupement Sportif Petrolier Algerie | zt |
3 | Nicola Boem (ITA) | zt | |
4 | Marcel Meisen (GER) | Eddy Merckx - Indeland | zt |
5 | Sonny Colbrelli (ITA) | Colnago - CSF Inox | zt |
6 | Warren Barguil (FRA) | Nationaal Team Van Frankrijk | zt |
7 | David Boily (CAN) | Spidertech Powered by Planet Energy | zt |
8 | Maxim Razumov (RUS) | zt | |
9 | Nathan Brown (USA) | Trek - Livestrong | zt |
10 | Miras Bederbekov (KAZ) | Nationaal Team Van Kazachstan | zt |
11 | Christopher Juul-Jensen (DEN) | Glud & Marstrand - Lrø Rådgivning | zt |
12 | Vladislav Gorbunov (KAZ) | Nationaal Team Van Kazachstan | zt |
13 | Sebastian Lander (DEN) | Concordia - Himmerland | 0:00:19 |
14 | Yauheni Patenka (BLR) | zt | |
15 | Yannick Mayer (GER) | Nsp | 0:00:40 |
16 | Hugo Houle (CAN) | Spidertech Powered by Planet Energy | zt |
17 | Gavin Mannion (USA) | Trek - Livestrong | zt |
18 | Maxim Pokidov (RUS) | zt | |
19 | Arvin Moazzemi Godarzi (IRI) | Tabriz Petrochemical Cycling Team | zt |
20 | Natnael Teweldemedhin Berhane (ERI) | Mixed Team | zt |
21 | Igor Frolov (RUS) | Itera - Katusha | zt |
22 | Arnaud Démare (FRA) | CC Nogent-Sur-Oise | zt |
23 | Artis Pujats (LAT) | Nationaal Team Van Letland | zt |
24 | Klemen Stimulak (SLO) | Radenska | zt |
25 | Guillaume Bonnet (FRA) | Team Vulco - VC Vaulx En Velin | zt |
1 | Arnaud Démare (FRA) | CC Nogent-Sur-Oise | 3:08:57 |
2 | Yannick Mayer (GER) | Nsp | zt |
3 | Marcel Meisen (GER) | Eddy Merckx - Indeland | zt |
4 | Nicola Boem (ITA) | zt | |
5 | Aljaz Hocevar (SLO) | Adria Mobil | zt |
6 | Sebastian Lander (DEN) | Concordia - Himmerland | zt |
7 | Asbjørn Kragh Andersen (DEN) | Trefor | zt |
8 | Gavin Mannion (USA) | Trek - Livestrong | zt |
9 | Sonny Colbrelli (ITA) | Colnago - CSF Inox | zt |
10 | Robert Jenko (SLO) | Radenska | zt |
11 | Yauheni Patenka (BLR) | zt | |
12 | Hugo Houle (CAN) | Spidertech Powered by Planet Energy | zt |
13 | Massimo Coledan (ITA) | Nationaal Team Van Italië | zt |
14 | Arvin Moazzemi Godarzi (IRI) | Tabriz Petrochemical Cycling Team | zt |
15 | Romain Guillemois (FRA) | Vendee U - Pays De La Loire | zt |
16 | Maxim Pokidov (RUS) | zt | |
17 | Tsgabu Gebremaryam Grmay (ETH) | Mixed Team | zt |
18 | Alexey Lutsenko (KAZ) | Nationaal Team Van Kazachstan | zt |
19 | Simon Nuber (GER) | Thüringer Energie Team | zt |
20 | Artis Pujats (LAT) | Nationaal Team Van Letland | zt |
21 | Arman Kamyshev (KAZ) | Nationaal Team Van Kazachstan | zt |
22 | Warren Barguil (FRA) | Nationaal Team Van Frankrijk | zt |
23 | Alexander Grigoriev (RUS) | zt | |
24 | Owen Harrison (CAN) | Team H&r Block | zt |
25 | Christopher Juul-Jensen (DEN) | Glud & Marstrand - Lrø Rådgivning | zt |