De site voor alle sporten

Menu
Wielrennen - Ronde van Zuid-Afrika - 2011 - Gedetailleerde uitslagen

Wielrennen - Ronde van Zuid-Afrika - 2011 - Gedetailleerde uitslagen

Keuze van een seizoen :

Zuid-Afrika

Uitslagen 2011

Ronde van Zuid-Afrika 2011

Zuid-AfrikaZuid-Afrika - 19 Februari 2011 - 26 Februari 2011


Algemeen klassement - 26 Februari 2011


1GBRKristian House (GBR)Rapha Condor - Sharp21:35:16
2RSAJohann Rabie (RSA)Bonitas+2:09
3RSADaryl Impey (RSA)MTN - Qhubeka+2:11
4FRAPerrig Quemeneur (FRA)Europcar+2:11
5BELThomas Degand (BEL)Verandas Willems - Accent+2:11
6RSAJacques Janse Van Rensburg (RSA)Burgos 2016 - Castilla y Leon+2:18
7RSADavid George (RSA)+2:22
8GBRJonathan Tiernan-Locke (GBR)Rapha Condor - Sharp+2:28
9RSADarren Lill (RSA)Pegasus Sports+2:36
10CZEMilan Kadlec (CZE)ASC Dukla Praha+2:57
11USAWilliam Dugan (USA)Team Type 1+3:00
12FRAKévin Réza (FRA)Europcar+3:10
13RSAChristopher Jennings (RSA)Burgos 2016 - Castilla y Leon+3:14
14RSADennis Van Niekerk (RSA)MTN - Qhubeka+3:41
15NEDRemco Broers (NED)Differdange - Magic Sportfoot.de+4:19
16NZLAlex Meenhorst (NZL)Differdange - Magic Sportfoot.de+4:33
17RSAJan McLeod (RSA)+4:45
18ERIDaniel Teklehaimanot (ERI)Nationaal Team Van Eritrea+5:05
19MARAdil Jelloul (MAR)Nationaal Team Van Marokko+5:08
20AUSFabio Calabria (AUS)Team Type 1+5:20
21ETHTsgabu Gebremaryam Grmay (ETH)Mixed Team+5:23
22FRATony Hurel (FRA)Europcar+6:07
23RUSAlexey Shmidt (RUS)Team Type 1+6:55
24MARAbdelatif Saadoune (MAR)Nationaal Team Van Marokko+7:25
25GERNico Schneider (GER)Differdange - Magic Sportfoot.de+7:27
26GERMathias Belka (GER)Raiko Argon 18+7:38
27RSAHerman Fouche (RSA)+7:45
28RSAKevin Evans (RSA)+8:00
29BELGregory Habeaux (BEL)Verandas Willems - Accent+8:06
30RSANicholas White (RSA)+9:13
31BELKevin Van Melsen (BEL)Verandas Willems - Accent+9:53
32ITAHenry Frusto (ITA)d'Angelo Antenucci - Nippo+10:55
33RSANeil MacDonald (RSA)Bonitas+13:30
34LUXJean-Pierre 'Jempy' Drucker (LUX)Verandas Willems - Accent+14:27
35POLDariusz Batek (POL)CCC - Polsat - Polkowice+14:44
36RSAJacobus Venter (RSA)Verandas Willems - Accent+15:15
37ERIMisgua Okbatsion (ERI)Nationaal Team Van Eritrea+15:30
38FRAYohann Gène (FRA)Europcar+15:52
39ETHSolomon Bitew Shiferaw (ETH)Marco Polo Cycling Team+17:00
40RSAJohann Van Zyl (RSA)Caja Rural Amateur+17:41
41RSAReinardt Janse Van Rensburg (RSA)MTN - Qhubeka+17:48
42RSAStefan Ihlenfeldt (RSA)+17:53
43RSACarl Pasio (RSA)+17:59
44RSARichard Baxter (RSA)+19:27
45RSALouis Meintjes (RSA)Ucs Crabbé Performance Voo+21:19
46RSAChristiaan Kriek (RSA)+21:25
47RSAWaylon Woolcock (RSA)Bonitas+21:54
48RUSAlexander Serov (RUS)Nationaal Team Van Rusland+22:26
49NEDMartijn Verschoor (NED)Team Type 1+22:42
50RSAShaun Ward (Davel) (RSA)+23:46
51MARMouhcine Lahsaini (MAR)Nationaal Team Van Marokko+23:49
52USAScott Alan Stewart (USA)Team Type 1+23:52
53ESPDavid Belda Garcia (ESP)Burgos 2016 - Castilla y Leon+24:11
54RSAJay Robert Thomson (RSA)Bissell Pro Cycling+24:29
55ESPDiego Gallego Arnaiz (ESP)Burgos 2016 - Castilla y Leon+26:55
56ITADavide Torosantucci (ITA)d'Angelo Antenucci - Nippo+28:23
57RUSAlexei Markov (RUS)Nationaal Team Van Rusland+28:40
58RSAChristoff Van Heerden (RSA)MTN - Qhubeka+29:09
59CZEMartin Hacecký (CZE)ASC Dukla Praha+29:28
60AUSZakkari Dempster (AUS)Rapha Condor - Sharp+31:05
61RUSAlexander Khatuntsev (RUS)Nationaal Team Van Rusland+31:25
62BELSven Van Den Houte (BEL)Verandas Willems - Accent+31:35
63NEDLeon Burger (NED)+32:22
64FRARudy Lesschaeve (FRA)Differdange - Magic Sportfoot.de+32:46
65POLTomasz Kiendys (POL)CCC - Polsat - Polkowice+33:57
66RSAJohannes Jakobus Kachelhoffer (RSA)Bonitas+34:29
67RSADavid Maree (RSA)+34:37
68RSAClinton Barrow (RSA)+35:27
69ESPOscar Grau Jorda (ESP)Burgos 2016 - Castilla y Leon+35:28
70GERFrank Dressler Lehnhof (GER)Differdange - Magic Sportfoot.de+35:29
71GERJan Oelerich (GER)Raiko Argon 18+36:06
72CZEMartin Bláha (CZE)ASC Dukla Praha+37:21
73CZEVojtech Hacecký (CZE)ASC Dukla Praha+37:49
74ERINatnael Teweldemedhin Berhane (ERI)Mixed Team+38:29
75NEDWouter Haan (NED)MidiCenter - Ruiter Dakkapellen+38:34
76RSAMalcolm Lange (RSA)Bonitas+39:18
77ITABernardo Riccio (ITA)d'Angelo Antenucci - Nippo+39:49
78ETHEstifanos Kebede Gebresilassie (ETH)Marco Polo Cycling Team+40:04
79RSAJames Lewis Perry (RSA)+41:48
80RSAArran Brown (RSA)MTN - Qhubeka+42:39
81RSADavid Charles Brown (RSA)Raiko Argon 18+42:39
82POLTomasz Smolen (POL)CCC - Polsat - Polkowice+42:49
83POLMariusz Witecki (POL)CCC - Polsat - Polkowice+42:49
84MARSoufiane Haddi (MAR)+43:15
85POLMateusz Taciak (POL)CCC - Polsat - Polkowice+43:47
86GBRBen Greenwood (GBR)Rapha Condor - Sharp+43:59
87RSABradley Potgieter (RSA)MTN - Qhubeka+45:53
88RSATyler Day (RSA)Bonitas+50:10
89MARLahcen Saber (MAR)+51:20
90GERJan Deutschmann (GER)Raiko Argon 18+52:45
91RSAShaun-Nick Bester (RSA)+52:53
92NEDBerden De Vries (NED)MidiCenter - Ruiter Dakkapellen+54:58
93JAPMasaki Kikuchi (JAP)d'Angelo Antenucci - Nippo+57:54
94RSAPieter Seyffert (RSA)+58:22
95GERAndre Schulze (GER)CCC - Polsat - Polkowice+1:02:19
96RSAJean Spies (RSA)+1:03:25
97RSAJeremy Maartens (RSA)+1:03:38
98RSAClint Hendricks (RSA)+1:12:08
99NAMDan Craven (NAM)Rapha Condor - Sharp+1:14:20

Etappe 1 - Menlyn Shopping Centre - Monte Casino - 167 km - 19 Februari 2011Ontsnapping


1GBRKristian House (GBR)Rapha Condor - Sharp3:42:03
2RSAHerman Fouche (RSA)+2:22
3CZEMilan Kadlec (CZE)ASC Dukla Praha+2:22
4RSATyler Day (RSA)Bonitas+2:22
5NEDMartijn Verschoor (NED)Team Type 1+2:22
6NZLAlex Meenhorst (NZL)Differdange - Magic Sportfoot.de+2:22
7RSADaryl Impey (RSA)MTN - Qhubeka+2:22
8USAWilliam Dugan (USA)Team Type 1+2:22
9RSADavid George (RSA)+2:22
10RSAJacques Janse Van Rensburg (RSA)Burgos 2016 - Castilla y Leon+2:22
11FRATony Hurel (FRA)Europcar+2:22
12NEDWouter Haan (NED)MidiCenter - Ruiter Dakkapellen+2:22
13ITABernardo Riccio (ITA)d'Angelo Antenucci - Nippo+2:22
14NEDRemco Broers (NED)Differdange - Magic Sportfoot.de+2:22
15LUXJean-Pierre 'Jempy' Drucker (LUX)Verandas Willems - Accent+2:22
16RSAJan McLeod (RSA)+2:22
17RSARichard Baxter (RSA)+2:22
18USAScott Alan Stewart (USA)Team Type 1+2:22
19GBRJonathan Tiernan-Locke (GBR)Rapha Condor - Sharp+2:22
20RUSAlexey Shmidt (RUS)Team Type 1+2:22
21NAMDan Craven (NAM)Rapha Condor - Sharp+2:22
22ERINatnael Teweldemedhin Berhane (ERI)Mixed Team+2:22
23GERJan Oelerich (GER)Raiko Argon 18+2:22
24FRAGiovanni Bernaudeau (FRA)Europcar+2:22
25RSAJay Robert Thomson (RSA)Bissell Pro Cycling+2:22

Etappe 2 - Monte Casino - 156 km - 20 Februari 2011Sprint

Deze etappe werd geannuleerd.


Etappe 3 - Port Elizabeth Soccer Stadium - Summerstrand - 179 km - 21 Februari 2011Ontsnapping


1FRAYohann Gène (FRA)Europcar4:05:27
2RSAJohann Rabie (RSA)Bonitas+0
3BELGregory Habeaux (BEL)Verandas Willems - Accent+0
4FRATony Hurel (FRA)Europcar+0
5GBRKristian House (GBR)Rapha Condor - Sharp+0
6GBRJonathan Tiernan-Locke (GBR)Rapha Condor - Sharp+0
7RSAJacques Janse Van Rensburg (RSA)Burgos 2016 - Castilla y Leon+0
8BELThomas Degand (BEL)Verandas Willems - Accent+0
9RSADavid George (RSA)+0
10FRAPerrig Quemeneur (FRA)Europcar+0
11RSADaryl Impey (RSA)MTN - Qhubeka+0
12RSAReinardt Janse Van Rensburg (RSA)MTN - Qhubeka+0
13RSAChristiaan Kriek (RSA)+42
14RSAHerman Fouche (RSA)+42
15RUSAlexey Shmidt (RUS)Team Type 1+42
16USAWilliam Dugan (USA)Team Type 1+42
17RSAChristoff Van Heerden (RSA)MTN - Qhubeka+42
18MARAdil Jelloul (MAR)Nationaal Team Van Marokko+42
19FRAKévin Réza (FRA)Europcar+42
20MARAbdelatif Saadoune (MAR)Nationaal Team Van Marokko+42
21LUXJean-Pierre 'Jempy' Drucker (LUX)Verandas Willems - Accent+42
22NZLAlex Meenhorst (NZL)Differdange - Magic Sportfoot.de+42
23NEDRemco Broers (NED)Differdange - Magic Sportfoot.de+42
24NEDJos Pronk (NED)MidiCenter - Ruiter Dakkapellen+42
25RSAChristopher Jennings (RSA)Burgos 2016 - Castilla y Leon+42

Etappe 4 - Bloukrans Bridge - George - 153 km - 22 Februari 2011Ontsnapping


1ITADavide Torosantucci (ITA)d'Angelo Antenucci - Nippo3:30:22
2FRAKévin Réza (FRA)Europcar+18
3RSADarren Lill (RSA)Pegasus Sports+18
4RSAJohann Rabie (RSA)Bonitas+22
5LUXJean-Pierre 'Jempy' Drucker (LUX)Verandas Willems - Accent+22
6CZEMilan Kadlec (CZE)ASC Dukla Praha+22
7FRAGiovanni Bernaudeau (FRA)Europcar+22
8NZLAlex Meenhorst (NZL)Differdange - Magic Sportfoot.de+22
9RSADaryl Impey (RSA)MTN - Qhubeka+22
10USAWilliam Dugan (USA)Team Type 1+22
11GBRKristian House (GBR)Rapha Condor - Sharp+22
12FRAPerrig Quemeneur (FRA)Europcar+22
13RSAChristopher Jennings (RSA)Burgos 2016 - Castilla y Leon+22
14BELThomas Degand (BEL)Verandas Willems - Accent+22
15RSADavid George (RSA)+22
16RSAJacques Janse Van Rensburg (RSA)Burgos 2016 - Castilla y Leon+22
17RSADennis Van Niekerk (RSA)MTN - Qhubeka+22
18GBRJonathan Tiernan-Locke (GBR)Rapha Condor - Sharp+25
19USAScott Alan Stewart (USA)Team Type 1+27
20NEDRemco Broers (NED)Differdange - Magic Sportfoot.de+1:34
21RSAJan McLeod (RSA)+1:34
22AUSFabio Calabria (AUS)Team Type 1+2:23
23RUSAlexander Khatuntsev (RUS)Nationaal Team Van Rusland+2:23
24MARAbdelatif Saadoune (MAR)Nationaal Team Van Marokko+2:23
25ETHEstifanos Kebede Gebresilassie (ETH)Marco Polo Cycling Team+2:23

Etappe 5 - Oudtshoorn - Swellendam - 210 km - 23 Februari 2011Sprint


1ITABernardo Riccio (ITA)d'Angelo Antenucci - Nippo4:34:04
2RSADaryl Impey (RSA)MTN - Qhubeka+0
3RSAChristoff Van Heerden (RSA)MTN - Qhubeka+0
4FRAYohann Gène (FRA)Europcar+0
5RSAHerman Fouche (RSA)+0
6RSAArran Brown (RSA)MTN - Qhubeka+0
7LUXJean-Pierre 'Jempy' Drucker (LUX)Verandas Willems - Accent+0
8ESPOscar Grau Jorda (ESP)Burgos 2016 - Castilla y Leon+0
9POLTomasz Smolen (POL)CCC - Polsat - Polkowice+0
10RUSAlexey Shmidt (RUS)Team Type 1+0
11GERAndre Schulze (GER)CCC - Polsat - Polkowice+0
12NEDMartijn Verschoor (NED)Team Type 1+0
13MARAbdelatif Saadoune (MAR)Nationaal Team Van Marokko+0
14CZEMilan Kadlec (CZE)ASC Dukla Praha+0
15MARSoufiane Haddi (MAR)+0
16GERNico Schneider (GER)Differdange - Magic Sportfoot.de+0
17RSAJean Spies (RSA)+0
18AUSZakkari Dempster (AUS)Rapha Condor - Sharp+0
19RSAMalcolm Lange (RSA)Bonitas+0
20RSAChristiaan Kriek (RSA)+0
21GERMathias Belka (GER)Raiko Argon 18+0
22NEDRemco Broers (NED)Differdange - Magic Sportfoot.de+0
23RSAShaun-Nick Bester (RSA)+0
24CZEMartin Hacecký (CZE)ASC Dukla Praha+0
25GBRKristian House (GBR)Rapha Condor - Sharp+0

Etappe 6 - Hermanus - Stellenbosch - 180 km - 24 Februari 2011Medium berg


1RSADarren Lill (RSA)Pegasus Sports3:18:26
2RSAJohann Rabie (RSA)Bonitas+18
3RSAJacobus Venter (RSA)Verandas Willems - Accent+20
4RSADaryl Impey (RSA)MTN - Qhubeka+20
5FRAPerrig Quemeneur (FRA)Europcar+20
6BELThomas Degand (BEL)Verandas Willems - Accent+20
7RSADavid George (RSA)+24
8CZEMilan Kadlec (CZE)ASC Dukla Praha+24
9MARAdil Jelloul (MAR)Nationaal Team Van Marokko+27
10RSALouis Meintjes (RSA)Ucs Crabbé Performance Voo+27
11RSAJacques Janse Van Rensburg (RSA)Burgos 2016 - Castilla y Leon+27
12NEDRemco Broers (NED)Differdange - Magic Sportfoot.de+27
13USAWilliam Dugan (USA)Team Type 1+27
14ETHTsgabu Gebremaryam Grmay (ETH)Mixed Team+27
15GBRKristian House (GBR)Rapha Condor - Sharp+31
16ERIDaniel Teklehaimanot (ERI)Nationaal Team Van Eritrea+31
17AUSFabio Calabria (AUS)Team Type 1+33
18FRAKévin Réza (FRA)Europcar+34
19RSAChristopher Jennings (RSA)Burgos 2016 - Castilla y Leon+34
20GBRJonathan Tiernan-Locke (GBR)Rapha Condor - Sharp+34
21RSAStefan Ihlenfeldt (RSA)+38
22ITAHenry Frusto (ITA)d'Angelo Antenucci - Nippo+39
23RUSAlexey Shmidt (RUS)Team Type 1+41
24NEDMartijn Verschoor (NED)Team Type 1+41
25ERIMisgua Okbatsion (ERI)Nationaal Team Van Eritrea+41

Etappe 7 - Stellenbosch University - 104,5 km - 25 Februari 2011Sprint


1ITABernardo Riccio (ITA)d'Angelo Antenucci - Nippo2:24:01
2NEDMartijn Verschoor (NED)Team Type 1+0
3FRAYohann Gène (FRA)Europcar+0
4GERAndre Schulze (GER)CCC - Polsat - Polkowice+0
5RSAArran Brown (RSA)MTN - Qhubeka+0
6RSAHerman Fouche (RSA)+0
7LUXJean-Pierre 'Jempy' Drucker (LUX)Verandas Willems - Accent+0
8CZEVojtech Hacecký (CZE)ASC Dukla Praha+0
9RSAJohann Rabie (RSA)Bonitas+0
10CZEMilan Kadlec (CZE)ASC Dukla Praha+0
11NZLAlex Meenhorst (NZL)Differdange - Magic Sportfoot.de+0
12RSADaryl Impey (RSA)MTN - Qhubeka+0
13ERIDaniel Teklehaimanot (ERI)Nationaal Team Van Eritrea+0
14RSAMalcolm Lange (RSA)Bonitas+0
15AUSFabio Calabria (AUS)Team Type 1+0
16BELThomas Degand (BEL)Verandas Willems - Accent+0
17ESPOscar Grau Jorda (ESP)Burgos 2016 - Castilla y Leon+0
18MARSoufiane Haddi (MAR)+0
19USAScott Alan Stewart (USA)Team Type 1+0
20FRAPerrig Quemeneur (FRA)Europcar+0
21RSAJean Spies (RSA)+0
22USAWilliam Dugan (USA)Team Type 1+0
23GBRJonathan Tiernan-Locke (GBR)Rapha Condor - Sharp+0
24RSAJacques Janse Van Rensburg (RSA)Burgos 2016 - Castilla y Leon+0
25MARMouhcine Lahsaini (MAR)Nationaal Team Van Marokko+0

Statistieken

Archief

© Copyright Info Média Conseil 2007-2018 - Alle rechten voorbehouden