Noord-Macedonië
Regulier Seizoen (Noord-Macedonië - 08/08/2021 - 15/05/2022)
Klassering
Le champion en titre du championnat est FK Shkëndija, qui a devancé en 2020/2021, FK Shkupi et FC Struga Trim-Lum. Les équipes promues l'année précédente, qui jouent donc nouvellement dans ce championnat, sont : FK Bregalnica Stip, FK Skopje, GFK Tikvesh 1930 Kavadarci.
Laatste wedstrijden
Detail van de uitslagen
Degradatie Play-Offs (Noord-Macedonië - 28/05/2022 - 02/06/2022)
Halve Finale
Finale
Statistieken
- Algemene statistieken
- Meerdere statistieken
Zeges
1 | FK Shkupi | 23 |
2 | Akademija Pandev | 19 |
3 | FK Macedonia Gjorce Petrov | 16 |
4 | FK Shkëndija | 16 |
5 | Rabotnicki Skopje | 13 |
6 | FC Struga Trim-Lum | 12 |
Gelijke spelen
1 | FK Shkëndija | 13 |
2 | FK Renova Dzepciste | 12 |
3 | FC Struga Trim-Lum | 11 |
4 | FK Bregalnica Stip | 9 |
5 | FK Pelister Bitola | 8 |
6 | FK Shkupi | 8 |
Nederlagen
1 | FK Pelister Bitola | 23 |
2 | FK Borec Veles | 22 |
3 | GFK Tikvesh 1930 Kavadarci | 17 |
4 | FK Skopje | 16 |
5 | Rabotnicki Skopje | 16 |
6 | FK Bregalnica Stip | 12 |
Thuiszeges
1 | FK Shkupi | 15 |
2 | Akademija Pandev | 13 |
3 | FK Bregalnica Stip | 10 |
4 | FK Shkëndija | 10 |
5 | FK Macedonia Gjorce Petrov | 9 |
6 | FC Struga Trim-Lum | 8 |
Gelijke spelen thuis
1 | FC Struga Trim-Lum | 6 |
2 | FK Pelister Bitola | 6 |
3 | FK Renova Dzepciste | 6 |
4 | FK Shkëndija | 6 |
5 | FK Macedonia Gjorce Petrov | 5 |
6 | FK Skopje | 5 |
Thuisnederlagen
1 | FK Borec Veles | 9 |
2 | FK Pelister Bitola | 8 |
3 | FK Skopje | 6 |
4 | GFK Tikvesh 1930 Kavadarci | 6 |
5 | Rabotnicki Skopje | 6 |
6 | FK Renova Dzepciste | 5 |
Overwinningen uit
1 | FK Shkupi | 8 |
2 | FK Macedonia Gjorce Petrov | 7 |
3 | Akademija Pandev | 6 |
4 | FK Renova Dzepciste | 6 |
5 | FK Shkëndija | 6 |
6 | Rabotnicki Skopje | 6 |
Gelijke spelen buitenshuis
1 | FK Shkëndija | 7 |
2 | FK Renova Dzepciste | 6 |
3 | FK Shkupi | 6 |
4 | Akademija Pandev | 5 |
5 | FC Struga Trim-Lum | 5 |
6 | FK Bregalnica Stip | 5 |
Uitnederlagen
1 | FK Pelister Bitola | 15 |
2 | FK Borec Veles | 13 |
3 | GFK Tikvesh 1930 Kavadarci | 11 |
4 | FK Skopje | 10 |
5 | Rabotnicki Skopje | 10 |
6 | FK Bregalnica Stip | 9 |
- Matchresultaten
1-1 | 26 | 13 % | 1-0 | 25 | 13 % | 2-1 | 23 | 12 % |
0-0 | 21 | 11 % | 2-0 | 17 | 9 % | 0-1 | 15 | 8 % |
1-2 | 11 | 6 % | 0-2 | 10 | 5 % | 1-3 | 8 | 4 % |
4-1 | 6 | 3 % | 3-0 | 6 | 3 % | 5-0 | 5 | 3 % |
0-3 | 5 | 3 % | 3-2 | 4 | 2 % | 4-2 | 3 | 2 % |
4-0 | 3 | 2 % | 3-1 | 3 | 2 % | 2-2 | 2 | 1 % |
5-2 | 1 | 1 % | 5-1 | 1 | 1 % | 3-3 | 1 | 1 % |
1-5 | 1 | 1 % | 1-4 | 1 | 1 % |
Wacht ...
Wacht ...
Wacht ...