De site voor alle sporten

Menu
Voetbal - Beker van Oekraïne - 2016/2017 - Home

Voetbal - Beker van Oekraïne - 2016/2017 - Home

Keuze van een seizoen :

Oekraïne
  • Arsenal Kyiv
  • Chernomorets Odessa
  • Dinamo Kyiv
  • FC Cherkaskyi Dnipro
  • FC Desna Chernihiv
  • FC Dnipro
  • FC Karpaty Lviv
  • FC Mariupol
  • FC Myr Hornostayivka
  • FC Naftovyk-Ukrnafta Okhtyrka
  • FC Nyva-V Vinnytsia
  • FC Obolon-Brovar Kyiv
  • FC Oleksandriya
  • FC Olimpik Donetsk
  • FC Poltava
  • FC Real Pharma Ovidiopol
  • FC Stal Kamianske
  • FC Ternopil
  • FC Veres Rivne
  • FC Vorskla Poltava
  • FC Zhemchuzhyna Odesa
  • FC Zirka Kropyvnytskyi
  • FC Zorya Luhansk
  • MFC Mykolaiv
  • Shakhtar Donetsk
  • Volyn Lutsk

Home

Beker van Oekraïne - Home

OekraïneOekraïne - 21 September 2016 - 17 Mei 2017

WinnaarShakhtar DonetskShakhtar Donetsk

 
 

Eerste ronde (22/09/2016)
21 September 2016
15h00FC Zhemchuzhyna OdesaFC Zhemchuzhyna Odesa0 - 0 (4 str 5)FC Karpaty LvivFC Karpaty Lviv
15h00FC PoltavaFC Poltava1 - 0FC Zirka KropyvnytskyiFC Zirka Kropyvnytskyi
15h30FC Myr HornostayivkaFC Myr Hornostayivka1 - 2FC Veres RivneFC Veres Rivne
16h00FC Nyva-V VinnytsiaFC Nyva-V Vinnytsia0 - 2MFC MykolaivMFC Mykolaiv
16h00FC Desna ChernihivFC Desna Chernihiv1 - 0Arsenal KyivArsenal Kyiv
17h00FC MariupolFC Mariupol2 - 0FC TernopilFC Ternopil
17h00FC Naftovyk-Ukrnafta OkhtyrkaFC Naftovyk-Ukrnafta Okhtyrka2 - 0Chernomorets OdessaChernomorets Odessa
17h30FC Cherkaskyi DniproFC Cherkaskyi Dnipro1 - 3FC Stal KamianskeFC Stal Kamianske
18h30Volyn LutskVolyn Lutsk2 - 1FC Olimpik DonetskFC Olimpik Donetsk
22 September 2016
15h00FC Real Pharma OvidiopolFC Real Pharma Ovidiopol0 - 2FC Obolon-Brovar KyivFC Obolon-Brovar Kyiv

Achtste finales (26/10/2016)
26 Oktober 2016
13h00FC PoltavaFC Poltava2 - 1FC Karpaty LvivFC Karpaty Lviv
14h00FC Desna ChernihivFC Desna Chernihiv0 - 0 (6 str 7)FC DniproFC Dnipro
14h00FC Veres RivneFC Veres Rivne0 - 1FC Vorskla PoltavaFC Vorskla Poltava
16h00FC MariupolFC Mariupol1 - 1 (4 str 2)FC Stal KamianskeFC Stal Kamianske
17h00FC Naftovyk-Ukrnafta OkhtyrkaFC Naftovyk-Ukrnafta Okhtyrka2 - 1Volyn LutskVolyn Lutsk
17h30MFC MykolaivMFC Mykolaiv0 - 0 (5 str 4)FC Obolon-Brovar KyivFC Obolon-Brovar Kyiv
18h00Dinamo KyivDinamo Kyiv5 - 2 verlengingenFC Zorya LuhanskFC Zorya Luhansk
18h30Shakhtar DonetskShakhtar Donetsk2 - 1FC OleksandriyaFC Oleksandriya

Kwartfinales (05/04/2017)
26 November 2016
16h00MFC MykolaivMFC Mykolaiv0 - 0 (4 str 2)FC MariupolFC Mariupol
30 November 2016
18h00FC DniproFC Dnipro1 - 0FC Vorskla PoltavaFC Vorskla Poltava
5 April 2017
13h00FC PoltavaFC PoltavaGeannuleerdShakhtar DonetskShakhtar Donetsk
16h00FC Naftovyk-Ukrnafta OkhtyrkaFC Naftovyk-Ukrnafta Okhtyrka0 - 1Dinamo KyivDinamo Kyiv

Halve Finale (26/04/2017)
26 April 2017
17h00MFC MykolaivMFC Mykolaiv0 - 4Dinamo KyivDinamo Kyiv
19h00Shakhtar DonetskShakhtar Donetsk1 - 0FC DniproFC Dnipro

Finale (17/05/2017)
17 Mei 2017
20h00Shakhtar DonetskShakhtar Donetsk1 - 0Dinamo KyivDinamo Kyiv

Detail van de uitslagen


Gedetailleerde uitslagen

Ploegen

Statistieken

Archief

Erelijst

Informatie

© Copyright Info Média Conseil 2007-2018 - Alle rechten voorbehouden