De site voor alle sporten

Menu
Voetbal - Beker van Rusland - 2016/2017 - Home

Voetbal - Beker van Rusland - 2016/2017 - Home

Keuze van een seizoen :

Rusland

Home

Beker van Rusland - Home

RuslandRusland - 15 Juli 2016 - 2 Mei 2017

WinnaarFC Lokomotiv MoscowFC Lokomotiv Moscow

 
 

Kwalificatieronde (16/07/2016)
15 Juli 2016
Delin Zenith IzhevskDelin Zenith Izhevsk0 - 3FC Kamaz Naberezhnye ChelnyFC Kamaz Naberezhnye Chelny
FC Saturn Moscow OblastFC Saturn Moscow Oblast0 - 1Torpedo MoscowTorpedo Moscow
FC Atom NovovoronezhFC Atom Novovoronezh1 - 0FK OrelFK Orel
FK Dinamo KostromaFK Dinamo Kostroma1 - 3FC Tekstilshchik IvanovoFC Tekstilshchik Ivanovo
Metallurg AshaMetallurg Asha1 - 1 (1 str 2)FC ChelyabinskFC Chelyabinsk
FC Volga UlyanovskFC Volga Ulyanovsk2 - 0FC Zenit PenzaFC Zenit Penza
FC Syzran-2003FC Syzran-20032 - 0FC Lada TogliattiFC Lada Togliatti
FK CherepovetsFK Cherepovets3 - 2FC Volga TverFC Volga Tver
FC Chertanovo MoscowFC Chertanovo Moscow3 - 2 verlengingenFC KolomnaFC Kolomna
16 Juli 2016
FC MuromFC Murom0 - 2FC Znamya Truda Orekhovo-ZuyevoFC Znamya Truda Orekhovo-Zuyevo
FC SochiFC Sochi0 - 1FC Chayka PeschanokopskoyeFC Chayka Peschanokopskoye

Eerste ronde (25/07/2016)
24 Juli 2016
13h00FC KalugaFC Kaluga5 - 1FK Strogino MoscowFK Strogino Moscow
14h00FC ChelyabinskFC Chelyabinsk1 - 1 (4 str 3)FC Zenit-Izhevsk IzhevskFC Zenit-Izhevsk Izhevsk
15h00FC DolgoprudnyFC Dolgoprudny1 - 0FC Chertanovo MoscowFC Chertanovo Moscow
15h00FC Legion-Dynamo MakhachkalaFC Legion-Dynamo Makhachkala2 - 1Alania VladikavkazAlania Vladikavkaz
16h00FC Druzhba MaykopFC Druzhba Maykop0 - 2FC Afips AfipskyFC Afips Afipsky
16h00Zvezda Saint-PetersburgZvezda Saint-Petersburg0 - 1FC Dynamo Saint PetersburgFC Dynamo Saint Petersburg
16h00FC Pskov-747FC Pskov-7470 - 1SFC CRFSO SmolenskSFC CRFSO Smolensk
16h00FC Znamya Truda Orekhovo-ZuyevoFC Znamya Truda Orekhovo-Zuyevo0 - 1FC Torpedo VladimirFC Torpedo Vladimir
16h00FC Vityaz PodolskFC Vityaz Podolsk0 - 0 (5 str 3)FC Domodedovo MoscowFC Domodedovo Moscow
16h00FC Nosta NovotroitskFC Nosta Novotroitsk2 - 2 (9 str 10)FC Syzran-2003FC Syzran-2003
16h00Torpedo MoscowTorpedo Moscow2 - 2 (4 str 2)FC RyazanFC Ryazan
16h00FC Solyaris MoscowFC Solyaris Moscow3 - 1FK CherepovetsFK Cherepovets
16h30FC Volga-Olimpiyets Nizhny NovgorodFC Volga-Olimpiyets Nizhny Novgorod0 - 1FC Volga UlyanovskFC Volga Ulyanovsk
16h30FC Chayka PeschanokopskoyeFC Chayka Peschanokopskoye0 - 1Chernomorets NovorossyiskChernomorets Novorossyisk
16h30FC SKA Rostov-on-DonFC SKA Rostov-on-Don2 - 2 (5 str 4)FC Dynamo StavropolFC Dynamo Stavropol
17h00FC Kamaz Naberezhnye ChelnyFC Kamaz Naberezhnye Chelny1 - 0 verlengingenFK Dinamo KirovFK Dinamo Kirov
17h00FC Tekstilshchik IvanovoFC Tekstilshchik Ivanovo3 - 1FC Spartak KostromaFC Spartak Kostroma
17h00Metallurg LipetskMetallurg Lipetsk3 - 2FC Atom NovovoronezhFC Atom Novovoronezh
17h30FC Dynamo BryanskFC Dynamo Bryansk2 - 0FC Avangard KurskFC Avangard Kursk
17h30FC Mashuk-KMV PyatigorskFC Mashuk-KMV Pyatigorsk2 - 0FC Angusht NazranFC Angusht Nazran
18h00FC Torpedo ArmavirFC Torpedo Armavir0 - 1FC Biolog-Novokubansk ProgressFC Biolog-Novokubansk Progress
19h00FC Energomash BelgorodFC Energomash Belgorod2 - 2 (2 str 1)Rotor VolgogradRotor Volgograd
25 Juli 2016
15h00DalstroyindustriyaDalstroyindustriya4 - 2 verlengingenFC Smena Komsomolsk-na-AmureFC Smena Komsomolsk-na-Amure

Tweede ronde (08/08/2016)
1 Augustus 2016
10h00FC Sakhalin Yuzhno-SakhalinskFC Sakhalin Yuzhno-Sakhalinsk2 - 0 verlengingenDalstroyindustriyaDalstroyindustriya
12h00FC ChitaFC Chita5 - 2FK Zenit-Radian IrkutskFK Zenit-Radian Irkutsk
14h00FC Irtysh OmskFC Irtysh Omsk0 - 2FC Dynamo BarnaulFC Dynamo Barnaul
7 Augustus 2016
15h00FC Legion-Dynamo MakhachkalaFC Legion-Dynamo Makhachkala3 - 0FC Mashuk-KMV PyatigorskFC Mashuk-KMV Pyatigorsk
16h00FC Volga UlyanovskFC Volga Ulyanovsk2 - 1FC Syzran-2003FC Syzran-2003
16h00FC Vityaz PodolskFC Vityaz Podolsk3 - 5FC KalugaFC Kaluga
17h00FC Kamaz Naberezhnye ChelnyFC Kamaz Naberezhnye Chelny0 - 2FC ChelyabinskFC Chelyabinsk
17h00FC Torpedo VladimirFC Torpedo Vladimir0 - 1SFC CRFSO SmolenskSFC CRFSO Smolensk
17h00FC Dynamo Saint PetersburgFC Dynamo Saint Petersburg0 - 1 verlengingenFC DolgoprudnyFC Dolgoprudny
17h00FC Tekstilshchik IvanovoFC Tekstilshchik Ivanovo1 - 0FC Solyaris MoscowFC Solyaris Moscow
17h00Metallurg LipetskMetallurg Lipetsk1 - 1 (3 str 4)FC Energomash BelgorodFC Energomash Belgorod
18h00Torpedo MoscowTorpedo Moscow2 - 0FC Dynamo BryanskFC Dynamo Bryansk
8 Augustus 2016
16h00FC Biolog-Novokubansk ProgressFC Biolog-Novokubansk Progress2 - 0FC SKA Rostov-on-DonFC SKA Rostov-on-Don
18h00Chernomorets NovorossyiskChernomorets Novorossyisk1 - 0FC Afips AfipskyFC Afips Afipsky

Derde ronde (25/08/2016)
24 Augustus 2016
SFC CRFSO SmolenskSFC CRFSO Smolensk0 - 1Shinnik YaroslavlShinnik Yaroslavl
FC Tekstilshchik IvanovoFC Tekstilshchik Ivanovo0 - 1FC KhimkiFC Khimki
FC TyumenFC Tyumen0 - 1FC Sibir NovosibirskFC Sibir Novosibirsk
FC Biolog-Novokubansk ProgressFC Biolog-Novokubansk Progress0 - 2FK Spartak NaltchikFK Spartak Naltchik
FC Dynamo BarnaulFC Dynamo Barnaul0 - 3FC Yenisey KrasnoyarskFC Yenisey Krasnoyarsk
FC DolgoprudnyFC Dolgoprudny0 - 1FK Ruan TosnoFK Ruan Tosno
Chernomorets NovorossyiskChernomorets Novorossyisk0 - 1FC Fakel VoronezhFC Fakel Voronezh
FC KalugaFC Kaluga1 - 3FC TambovFC Tambov
Torpedo MoscowTorpedo Moscow1 - 2FC Mordovia SaranskFC Mordovia Saransk
FC ChitaFC Chita1 - 0FK Luch-Energiya VladivostokFK Luch-Energiya Vladivostok
FC Sakhalin Yuzhno-SakhalinskFC Sakhalin Yuzhno-Sakhalinsk1 - 2FC SKA-KhabarovskFC SKA-Khabarovsk
FC Legion-Dynamo MakhachkalaFC Legion-Dynamo Makhachkala1 - 2FC Volgar AstrakhanFC Volgar Astrakhan
FC Volga UlyanovskFC Volga Ulyanovsk1 - 0FC Sokol SaratovFC Sokol Saratov
FC ChelyabinskFC Chelyabinsk2 - 0FC Neftekhimik NizhnekamskFC Neftekhimik Nizhnekamsk
FC Energomash BelgorodFC Energomash Belgorod3 - 0Kuban KrasnodarKuban Krasnodar
25 Augustus 2016
19h00FC Baltika KaliningradFC Baltika Kaliningrad1 - 3Dinamo MoscowDinamo Moscow

1/16de finales (22/09/2016)
21 September 2016
11h00FC SKA-KhabarovskFC SKA-Khabarovsk1 - 0Spartak MoscowSpartak Moscow
12h00FC Sibir NovosibirskFC Sibir Novosibirsk1 - 0 verlengingenFK Tom TomskFK Tom Tomsk
13h00FC ChelyabinskFC Chelyabinsk0 - 3FC Ural YekaterinburgFC Ural Yekaterinburg
13h00Dinamo MoscowDinamo Moscow4 - 0FC RostovFC Rostov
14h00FC Yenisey KrasnoyarskFC Yenisey Krasnoyarsk2 - 1CSKA MoscowCSKA Moscow
16h00FC Volga UlyanovskFC Volga Ulyanovsk0 - 0 (3 str 4)Amkar PermAmkar Perm
16h00FK Spartak NaltchikFK Spartak Naltchik0 - 2FC KrasnodarFC Krasnodar
17h00FC Volgar AstrakhanFC Volgar Astrakhan0 - 1FC Gazovik OrenburgFC Gazovik Orenburg
17h30FC Mordovia SaranskFC Mordovia Saransk1 - 2FC Anzhi MakhachkalaFC Anzhi Makhachkala
17h30FK Ruan TosnoFK Ruan Tosno2 - 0Arsenal TulaArsenal Tula
18h00FC Fakel VoronezhFC Fakel Voronezh1 - 1 (3 str 5)FC Akhmat GroznyFC Akhmat Grozny
18h00FC Energomash BelgorodFC Energomash Belgorod1 - 1 (3 str 5)FC UfaFC Ufa
19h00FC KhimkiFC Khimki0 - 3FC Lokomotiv MoscowFC Lokomotiv Moscow
22 September 2016
10h00FC ChitaFC Chita0 - 1FC Rubin KazanFC Rubin Kazan
13h00FC TambovFC Tambov0 - 5Zenith Saint-PetersburgZenith Saint-Petersburg
17h30Shinnik YaroslavlShinnik Yaroslavl0 - 2FC Krylya Sovetov SamaraFC Krylya Sovetov Samara

Achtste finales (27/10/2016)
26 Oktober 2016
14h00FC Yenisey KrasnoyarskFC Yenisey Krasnoyarsk2 - 3 verlengingenFC Sibir NovosibirskFC Sibir Novosibirsk
16h00Amkar PermAmkar Perm1 - 1 (2 str 4)FC Ural YekaterinburgFC Ural Yekaterinburg
18h00FC Akhmat GroznyFC Akhmat Grozny1 - 1 (3 str 4)FC UfaFC Ufa
18h00FC Rubin KazanFC Rubin Kazan1 - 0 verlengingenFC SKA-KhabarovskFC SKA-Khabarovsk
18h00FK Ruan TosnoFK Ruan Tosno3 - 2Dinamo MoscowDinamo Moscow
27 Oktober 2016
17h00FC Krylya Sovetov SamaraFC Krylya Sovetov Samara1 - 3FC Lokomotiv MoscowFC Lokomotiv Moscow
17h00FC Anzhi MakhachkalaFC Anzhi Makhachkala4 - 0Zenith Saint-PetersburgZenith Saint-Petersburg
18h00FC KrasnodarFC Krasnodar3 - 2 verlengingenFC Gazovik OrenburgFC Gazovik Orenburg

Kwartfinales (01/03/2017)
28 Februari 2017
17h30FC Ural YekaterinburgFC Ural Yekaterinburg3 - 3 (4 str 3)FC KrasnodarFC Krasnodar
1 Maart 2017
13h00FC Rubin KazanFC Rubin Kazan1 - 0FC Sibir NovosibirskFC Sibir Novosibirsk
15h00FC UfaFC Ufa1 - 0FC Anzhi MakhachkalaFC Anzhi Makhachkala
17h30FC Lokomotiv MoscowFC Lokomotiv Moscow1 - 0FK Ruan TosnoFK Ruan Tosno

Halve Finale (06/04/2017)
5 April 2017
18h30FC Lokomotiv MoscowFC Lokomotiv Moscow1 - 0FC UfaFC Ufa
6 April 2017
16h00FC Ural YekaterinburgFC Ural Yekaterinburg2 - 1FC Rubin KazanFC Rubin Kazan

Finale (02/05/2017)
2 Mei 2017
17h45FC Ural YekaterinburgFC Ural Yekaterinburg0 - 2FC Lokomotiv MoscowFC Lokomotiv Moscow

Detail van de uitslagen


Gedetailleerde uitslagen

Ploegen

Statistieken

Archief

Erelijst

Informatie

© Copyright Info Média Conseil 2007-2018 - Alle rechten voorbehouden