De site voor alle sporten

Menu
Voetbal - Beker van Bosnië en Herzegovina - 2016/2017 - Home

Voetbal - Beker van Bosnië en Herzegovina - 2016/2017 - Home

Keuze van een seizoen :

Bosnië en Herzegovina
  • FC Sarajevo
  • FK Bosna Sema
  • FK Gorazde
  • FK Kozara Gradiska
  • FK Mladost Doboj Kakanj
  • FK Radnicki Lukavac
  • FK Radnik Bijeljina
  • FK Rudar Kakanj
  • FK Slavija
  • FK Velez Mostar
  • FK Zeljeznicar Sarajevo
  • HNK Orasje
  • NK Siroki Brijeg
  • NK Travnik
  • NK Zrinjski Mostar
  • Sloboda Tuzla

Home

Beker van Bosnië en Herzegovina - Home

Bosnië en HerzegovinaBosnië en Herzegovina - 18 Oktober 2016 - 17 Mei 2017

WinnaarNK Siroki BrijegNK Siroki Brijeg

 
 

Achtste finales (26/10/2016)
18 Oktober 2016
15h00HNK OrasjeHNK Orasje1 - 1NK TravnikNK Travnik
19 Oktober 2016
15h00FK Rudar KakanjFK Rudar Kakanj0 - 1FK Radnik BijeljinaFK Radnik Bijeljina
15h00Sloboda TuzlaSloboda Tuzla1 - 0NK Siroki BrijegNK Siroki Brijeg
15h00FC SarajevoFC Sarajevo3 - 1FK Kozara GradiskaFK Kozara Gradiska
15h00FK Mladost Doboj KakanjFK Mladost Doboj Kakanj6 - 1FK SlavijaFK Slavija
16h00NK Zrinjski MostarNK Zrinjski Mostar3 - 0FK Velez MostarFK Velez Mostar
19h00FK Zeljeznicar SarajevoFK Zeljeznicar Sarajevo5 - 1FK GorazdeFK Gorazde
20 Oktober 2016
15h00FK Bosna SemaFK Bosna Sema6 - 0FK Radnicki LukavacFK Radnicki Lukavac
25 Oktober 2016
13h30NK TravnikNK Travnik3 - 1HNK OrasjeHNK Orasje
26 Oktober 2016
13h30FK Kozara GradiskaFK Kozara Gradiska0 - 5FC SarajevoFC Sarajevo
13h30FK SlavijaFK Slavija0 - 2FK Mladost Doboj KakanjFK Mladost Doboj Kakanj
13h30FK Velez MostarFK Velez Mostar1 - 2NK Zrinjski MostarNK Zrinjski Mostar
13h30FK Radnicki LukavacFK Radnicki Lukavac3 - 2FK Bosna SemaFK Bosna Sema
13h30FK Radnik BijeljinaFK Radnik Bijeljina5 - 1FK Rudar KakanjFK Rudar Kakanj
15h00FK GorazdeFK Gorazde0 - 3FK Zeljeznicar SarajevoFK Zeljeznicar Sarajevo
15h00NK Siroki BrijegNK Siroki Brijeg2 - 0Sloboda TuzlaSloboda Tuzla

Kwartfinales (15/03/2017)
8 Maart 2017
15h00FC SarajevoFC Sarajevo2 - 0NK TravnikNK Travnik
15h00FK Radnik BijeljinaFK Radnik Bijeljina2 - 2FK Zeljeznicar SarajevoFK Zeljeznicar Sarajevo
15h00FK Mladost Doboj KakanjFK Mladost Doboj Kakanj6 - 3FK Bosna SemaFK Bosna Sema
16h00NK Zrinjski MostarNK Zrinjski Mostar0 - 2NK Siroki BrijegNK Siroki Brijeg
15 Maart 2017
15h00FK Bosna SemaFK Bosna Sema2 - 3FK Mladost Doboj KakanjFK Mladost Doboj Kakanj
15h00NK TravnikNK Travnik2 - 2FC SarajevoFC Sarajevo
15h00FK Zeljeznicar SarajevoFK Zeljeznicar Sarajevo2 - 0FK Radnik BijeljinaFK Radnik Bijeljina
17h00NK Siroki BrijegNK Siroki Brijeg1 - 0NK Zrinjski MostarNK Zrinjski Mostar

Halve Finale (26/04/2017)
12 April 2017
18h00FC SarajevoFC Sarajevo1 - 1FK Mladost Doboj KakanjFK Mladost Doboj Kakanj
18h00NK Siroki BrijegNK Siroki Brijeg1 - 0FK Zeljeznicar SarajevoFK Zeljeznicar Sarajevo
19 April 2017
16h30FK Mladost Doboj KakanjFK Mladost Doboj Kakanj2 - 3FC SarajevoFC Sarajevo
26 April 2017
18h00FK Zeljeznicar SarajevoFK Zeljeznicar Sarajevo0 - 3NK Siroki BrijegNK Siroki Brijeg

Finale (17/05/2017)
10 Mei 2017
18h00FC SarajevoFC Sarajevo0 - 1NK Siroki BrijegNK Siroki Brijeg
17 Mei 2017
20h00NK Siroki BrijegNK Siroki Brijeg4 - 2FC SarajevoFC Sarajevo

Detail van de uitslagen


Uitslagen

Tabel

Ploegen

Statistieken

Archief

Erelijst

Informatie

© Copyright Info Média Conseil 2007-2018 - Alle rechten voorbehouden