De site voor alle sporten

Menu
Voetbal - Beker van Oekraïne - 2018/2019 - Home

Voetbal - Beker van Oekraïne - 2018/2019 - Home

Keuze van een seizoen :

Oekraïne
  • Arsenal Kyiv
  • Chernomorets Odessa
  • Dinamo Kyiv
  • FC Cherkashchyna-Akademiya
  • FC Desna Chernihiv
  • FC Hirnyk Kryvyi Rih
  • FC Inhulets Petrove
  • FC Kalush
  • FC Karpaty Lviv
  • FC Krystal Kherson
  • FC Lviv
  • FC Mariupol
  • FC Metalist 1925 Kharkiv
  • FC Mynai
  • FC Myr Hornostayivka
  • FC Nyva-V Vinnytsia
  • FC Oleksandriya
  • FC Olimpik Donetsk
  • FC Sumy
  • FC Vorskla Poltava
  • FC Zirka Kropyvnytskyi
  • FC Zorya Luhansk
  • MFC Mykolaiv
  • SC Dnipro-1
  • Shakhtar Donetsk
  • Volyn Lutsk

Home

Beker van Oekraïne - Home

OekraïneOekraïne - 25 September 2018 - 31 Oktober 2018


1/16de finales (26/09/2018)
25 September 2018
17h30FC SumyFC Sumy0 - 3FC Karpaty LvivFC Karpaty Lviv
26 September 2018
14h00FC Krystal KhersonFC Krystal Kherson2 - 3FC Desna ChernihivFC Desna Chernihiv
14h30FC Myr HornostayivkaFC Myr Hornostayivka0 - 3FC Inhulets PetroveFC Inhulets Petrove
15h00FC Nyva-V VinnytsiaFC Nyva-V Vinnytsia0 - 0 (3 str 4)FC Hirnyk Kryvyi RihFC Hirnyk Kryvyi Rih
15h00FC KalushFC Kalush1 - 0 verlengingenFC Metalist 1925 KharkivFC Metalist 1925 Kharkiv
16h00FC Zirka KropyvnytskyiFC Zirka Kropyvnytskyi1 - 1 (4 str 5)FC Olimpik DonetskFC Olimpik Donetsk
16h00FC Cherkashchyna-AkademiyaFC Cherkashchyna-Akademiya3 - 2 verlengingenArsenal KyivArsenal Kyiv
16h00FC MynaiFC Mynai3 - 1MFC MykolaivMFC Mykolaiv
17h00SC Dnipro-1SC Dnipro-12 - 1Volyn LutskVolyn Lutsk
18h00Chernomorets OdessaChernomorets Odessa3 - 0FC OleksandriyaFC Oleksandriya

Achtste finales (31/10/2018)
31 Oktober 2018
13h00FC Cherkashchyna-AkademiyaFC Cherkashchyna-Akademiya - FC Karpaty LvivFC Karpaty Lviv
13h00Chernomorets OdessaChernomorets Odessa - FC Vorskla PoltavaFC Vorskla Poltava
13h00FC Desna ChernihivFC Desna Chernihiv - FC Zorya LuhanskFC Zorya Luhansk
13h00FC Hirnyk Kryvyi RihFC Hirnyk Kryvyi Rih - FC LvivFC Lviv
13h00FC Inhulets PetroveFC Inhulets Petrove - FC MariupolFC Mariupol
13h00FC KalushFC Kalush - SC Dnipro-1SC Dnipro-1
13h00FC MynaiFC Mynai - Dinamo KyivDinamo Kyiv
13h00Shakhtar DonetskShakhtar Donetsk - FC Olimpik DonetskFC Olimpik Donetsk

Kwartfinales

Halve Finale

Finale

Gedetailleerde uitslagen

Ploegen

Help

Statistieken

Archief

Erelijst

Informatie

© Copyright Info Média Conseil 2007-2018 - Alle rechten voorbehouden